DYCHA POD KROKWIĄ

Wydarzenie:
DYCHA POD KROKWIĄ DYCHA POD KROKWIĄ
Organizator:
Stowarzyszenie Promocji Sportu, Rekreacji i Aktywności Fizycznej Flow
Data:
08.10.2021
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
10.0 km
Zgłoszonych:
116
Ukończyło:
112
Nieklasyfikowani:
4
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastopk1pk2pk3WynikStrataTempo
1 132 Veretska Valentyna K (1) 1990 K30 (1) UKR LKB Rudnik Nikolaev 01:30,4(17) 13:47,4(8) 26:39,0(8) 40:29,7 04:02
2 83 Nabielec Magda K (2) 1991 K20 (1) POL Krakow 01:30,1(16) 14:29,1(15) 28:06,3(14) 42:08,3 01:38,6 04:12
3 16 Frączysta Katarzyna K (3) 1988 K30 (2) POL Kościelisko 01:31,3(18) 15:04,9(19) 29:04,4(20) 42:51,9 02:22,2 04:17
4 3 Bodzioch Agnieszka K (4) 1992 K20 (2) POL Kraków 01:49,5(55) 16:52,6(41) 31:53,7(38) 46:49,1 06:19,4 04:40
5 43 Kil Joanna K (5) 2000 K20 (3) POL Zakopane 01:35,2(22) 16:51,5(38) 32:36,7(42) 48:04,1 07:34,4 04:48
6 134 Winiarczyk-Jadach Beata K (6) 1978 K40 (1) POL TG Sokół Zakopane Kraków 01:43,1(36) 17:28,2(51) 33:09,6(47) 48:11,8 07:42,1 04:49
7 6 Bydoń Agnieszka K (7) 1977 K40 (2) POL #AdamCzerwińskiTeam Kokotów 01:38,5(27) 16:56,4(44) 32:43,2(45) 48:32,0 08:02,3 04:51
8 21 Górna Anita K (8) 1984 K30 (3) POL LPP Team Kraków 01:45,8(47) 17:47,2(58) 33:41,7(53) 49:35,9 09:06,2 04:57
9 130 Ulikowska Martyna K (9) 1991 K20 (4) POL Załoga Górska Kraków 01:53,7(61) 17:52,2(59) 34:04,2(59) 50:03,8 09:34,1 05:00
10 11 Czarnecka Karolina K (10) 1984 K30 (4) POL Kościelisko 01:57,5(73) 18:06,3(63) 34:47,3(63) 51:14,9 10:45,2 05:07
11 97 Piecuch Karolina K (11) 1985 K30 (5) POL Kraków 01:54,3(64) 18:01,1(60) 34:48,0(64) 51:28,1 10:58,4 05:08
12 23 Grochot Edyta K (12) 1976 K40 (3) POL #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka 01:42,0(33) 18:12,1(65) 35:18,4(66) 51:53,1 11:23,4 05:11
13 103 Pyrchla Barbara K (13) 2000 K20 (5) POL NUTREND Masłońskie 01:55,5(67) 18:52,0(69) 36:31,5(69) 53:45,4 13:15,7 05:22
14 26 Horzela Beata K (14) 1989 K30 (6) POL Chorzów 02:10,7(86) 19:50,5(76) 37:30,1(77) 54:53,6 14:23,9 05:29
15 119 Stolarczyk Dagmara K (15) 1988 K30 (7) POL Szybcy i Brudni Zakopane 02:22,9(100) 20:16,2(82) 38:02,2(79) 55:03,8 14:34,1 05:30
16 29 Janik Justyna K (16) 1989 K30 (8) POL kijowskiteam2019 Kraków 02:14,3(92) 20:41,1(87) 39:09,7(84) 57:15,7 16:46,0 05:43
17 49 Koszyk Jola K (17) 1992 K20 (6) POL #AdamCzerwińskiTeam Kraków 02:33,3(109) 21:08,2(95) 39:48,1(87) 58:30,0 18:00,3 05:51
18 53 Kubiak Aleksandra K (18) 1988 K30 (9) POL Poznań 02:14,9(93) 20:51,9(90) 40:00,7(88) 59:20,9 18:51,2 05:56
19 69 Masalska Anna K (19) 1969 K40 (4) POL Zabiegami Czernikowo Czernikowo 02:01,4(78) 20:58,6(93) 40:15,7(91) 59:27,1 18:57,4 05:56
20 128 Trzewikowska Paulina K (20) 1983 K30 (10) POL Łódź 01:56,9(70) 19:58,4(78) 39:22,1(85) 59:40,5 19:10,8 05:58
21 10 Czajkowska Agnieszka K (21) 1973 K40 (5) POL Sokół Zakopane/SpeleoklubTatrzański Zakopane 02:07,8(82) 20:49,8(89) 40:14,9(90) 59:42,3 19:12,6 05:58
22 88 Oś Łucja K (22) 1986 K30 (11) POL Lublin 02:15,8(94) 20:58,9(94) 40:56,7(94) 1:01:23,0 20:53,3 06:08
23 42 Kiełt Katarzyna K (23) 1979 K40 (6) POL 4F Running Team Kraków 02:33,3(108) 22:35,7(101) 42:32,4(99) 1:02:04,7 21:35,0 06:12
24 87 Ostapczuk Marzena K (24) 1977 K40 (7) POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE Nowy Targ 02:21,8(97) 21:34,2(97) 41:47,2(97) 1:02:47,4 22:17,7 06:16
25 101 Puzoń Aleksandra K (25) 1977 K40 (8) POL Karcher Rudzica 02:10,2(85) 22:23,4(99) 42:41,4(100) 1:03:05,7 22:36,0 06:18
26 96 Piecuch Małgorzata K (26) 1961 K40 (9) POL Przeworsk 02:22,6(98) 22:28,7(100) 43:10,3(102) 1:03:35,7 23:06,0 06:21
27 63 Łaszczewska Joanna K (27) 1980 K40 (10) POL Karcher Łódź 02:10,2(84) 22:47,3(102) 43:33,9(103) 1:04:11,3 23:41,6 06:25
28 44 Klamerus Izabela K (28) 1973 K40 (11) POL Zakopane 02:24,5(102) 23:00,3(104) 44:43,9(104) 1:06:19,3 25:49,6 06:37
29 80 Moniczewska Katarzyna K (29) 1982 K30 (12) POL Zakopane 02:27,9(103) 23:53,0(106) 45:10,4(107) 1:06:21,7 25:52,0 06:38
30 90 Pabon Dominika K (30) 1980 K40 (12) POL Zakopane 02:28,1(104) 23:52,9(105) 45:09,9(106) 1:06:22,2 25:52,5 06:38
31 131 Urbańska Beata K (31) 1994 K20 (7) POL Nowy Targ 02:22,9(99) 24:03,1(107) 47:13,5(109) 1:10:36,1 30:06,4 07:03
32 37 Kameczura Agnieszka K (32) 1996 K20 (8) POL Janusze Biegania Kraków 02:33,0(107) 25:44,8(111) 50:51,9(111) 1:15:44,3 35:14,6 07:34
33 91 Pająk Aleksandra K (33) 1992 K20 (9) POL Janusze Biegania Kraków 02:34,1(110) 25:45,3(112) 50:53,0(112) 1:15:50,9 35:21,2 07:35
DNS 62 Luty Legutko Anka K 1979 K40 POL #AdamCzerwińskiTeam Kraków
DNS 67 Malaga Barbara K 1980 K40 POL Malaga Team Podegrodzie

BGTimeSport © 2015-2020