Toggle navigation
Zawody
WYNIKI.pdf
DYCHA POD KROKWIĄ
Wydarzenie:
DYCHA POD KROKWIĄ
DYCHA POD KROKWIĄ
Organizator:
Stowarzyszenie Promocji Sportu, Rekreacji i Aktywności Fizycznej Flow
Data:
08.10.2021
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
10
.000 km
Zgłoszonych:
116
Ukończyło:
112
Nieklasyfikowani:
4
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K20
K30
K40
K50
M20
M30
M40
M50
Klasyfikacja w kategorii: M30
(M30)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
pk1
pk2
pk3
Wynik
Strata
Tempo
1
13
Czerwiński Adam
M (1)
1988
M30 (1)
POL
#AdamCzerwińskiTeam
Wieliczka
01:15,1(1)
12:09,0(1)
22:54,9(1)
33:38,5
03:21
2
136
Wojcik Tomasz
M (3)
1984
M30 (2)
POL
Aktywna Pszczyna
Rudze
01:15,4(2)
12:32,7(3)
24:15,1(3)
35:52,8
02:14,3
03:35
3
25
Horzela Błażej
M (6)
1989
M30 (3)
POL
Chorzów
01:24,8(7)
13:42,3(6)
26:20,4(7)
38:23,8
04:45,3
03:50
4
99
Ptak Krzysztof
M (7)
1983
M30 (4)
POL
#AdamCzerwińskiTeam
Tarnów
01:27,3(10)
13:44,8(7)
26:16,3(6)
39:00,7
05:22,2
03:54
5
32
Jonek Bartłomiej
M (13)
1989
M30 (5)
POL
Wartkie Zbóje
Zakopane
01:24,3(6)
14:27,1(12)
28:13,5(15)
41:58,5
08:20,0
04:11
6
17
Gazda Artur
M (17)
1988
M30 (6)
POL
Zakopane
01:36,7(25)
15:11,3(21)
29:09,6(21)
42:59,9
09:21,4
04:17
7
95
Piecuch Marcin
M (19)
1983
M30 (7)
POL
Kraków
01:44,2(41)
15:26,5(24)
29:36,4(24)
43:20,6
09:42,1
04:20
8
22
Grabowski Mariusz
M (24)
1982
M30 (8)
POL
#AdamCzerwińskiTeam
Kraków
01:43,6(40)
15:52,0(27)
30:21,3(29)
44:49,1
11:10,6
04:28
9
108
Semberecki Marcin
M (25)
1983
M30 (9)
POL
TG Sokół Zakopane
Zakopane
01:43,5(39)
16:15,6(34)
30:41,7(30)
45:01,7
11:23,2
04:30
10
9
Cygan Krzysztof
M (29)
1989
M30 (10)
POL
#AdamCzerwińskiTeam
Kraków
01:41,7(32)
16:15,0(33)
31:09,0(33)
45:50,8
12:12,3
04:35
11
64
Łukaszczyk Szymon
M (34)
1984
M30 (11)
POL
Zakopane
01:39,9(29)
16:04,8(31)
31:15,9(34)
47:07,5
13:29,0
04:42
12
38
Kaputa Piotr
M (36)
1988
M30 (12)
POL
Kraków
01:49,0(54)
16:58,7(46)
32:24,7(40)
47:48,2
14:09,7
04:46
13
93
Parzuchowski Paweł
M (45)
1984
M30 (13)
POL
Kościelisko
01:54,1(62)
17:30,9(53)
33:30,3(50)
49:33,7
15:55,2
04:57
14
125
Szczerba Bartłomiej
M (46)
1981
M30 (14)
POL
UKS Orły Zakopane
Zakopane
01:55,5(65)
17:35,0(56)
33:43,2(54)
49:40,2
16:01,7
04:58
15
75
Michno Krzysztof
M (49)
1982
M30 (15)
POL
Karcher
Sosnowiec
02:03,5(80)
18:03,5(61)
34:03,7(58)
49:55,3
16:16,8
04:59
16
52
Krupa Roman
M (50)
1981
M30 (16)
POL
Dzianisz
01:55,6(68)
18:07,3(64)
34:25,4(61)
49:55,3
16:16,8
04:59
17
146
Bąkowicz Krzysztof
M (51)
1982
M30 (17)
POL
Triaktywny Piotrków
Piotrków Trybunalski
01:48,9(53)
18:13,7(66)
34:40,0(62)
49:57,4
16:18,9
04:59
18
61
Luberda Jakub
M (52)
1987
M30 (18)
POL
Rabka Zdroj
01:57,1(71)
17:45,5(57)
34:03,0(57)
50:11,8
16:33,3
05:01
19
31
Jeziorek Paweł
M (53)
1985
M30 (19)
POL
Harklowa
01:39,2(28)
17:32,2(55)
34:13,9(60)
51:03,9
17:25,4
05:06
20
79
Mochocki Michał
M (54)
1983
M30 (20)
POL
Warszawa
01:48,6(51)
18:18,4(67)
35:18,2(65)
51:43,6
18:05,1
05:10
21
7
Chryc Mateusz
M (60)
1985
M30 (21)
POL
Rabka-Zdrój
01:57,5(72)
19:16,1(74)
37:07,0(72)
54:19,5
20:41,0
05:25
22
54
Kubiak Michał
M (63)
1987
M30 (22)
POL
Karcher
Poznań
02:04,0(81)
18:54,5(70)
37:07,8(73)
55:14,5
21:36,0
05:31
23
30
Janik Sławomir
M (68)
1986
M30 (23)
POL
AZS AWF KRAKÓW MASTERS
Kraków
02:13,6(91)
20:41,0(86)
39:09,4(83)
57:15,6
23:37,1
05:43
24
110
Shlianski Yury
M (69)
1990
M30 (24)
POL
Zakopane
02:23,8(101)
20:38,4(85)
39:27,4(86)
58:31,9
24:53,4
05:51
25
123
Suliga Jarosław
M (70)
1984
M30 (25)
POL
Ratułów
02:13,3(90)
20:45,2(88)
40:25,8(92)
59:16,0
25:37,5
05:55
26
33
Judasz Rafał
M (71)
1986
M30 (26)
POL
Karcher
Rudnik
02:00,0(77)
20:30,9(84)
40:10,4(89)
59:19,1
25:40,6
05:55
DNS
120
Stopka Wieslaw
M
1986
M30
POL
Wartkie Zbóje
Zakopane
BGTimeSport
© 2015 - 2024