DYCHA POD KROKWIĄ

Wydarzenie:
DYCHA POD KROKWIĄ DYCHA POD KROKWIĄ
Organizator:
Stowarzyszenie Promocji Sportu, Rekreacji i Aktywności Fizycznej Flow
Data:
08.10.2021
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
10.0 km
Zgłoszonych:
116
Ukończyło:
112
Nieklasyfikowani:
4
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M40 (M40)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastopk1pk2pk3WynikStrataTempo
1 115 Sroka Mirosław M (8) 1978 M40 (1) POL Węgrzce Wielkie 01:31,5(19) 13:58,8(9) 26:43,9(9) 39:17,4 03:55
2 8 Cudek Jacek M (9) 1979 M40 (2) POL #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka 01:32,4(21) 14:27,7(14) 27:27,7(11) 40:29,4 01:12,0 04:02
3 86 Orzeł Krzysztof M (12) 1976 M40 (3) POL Grupa ZUE Wegrzce Wielkie 01:35,7(24) 14:54,3(18) 28:06,3(13) 41:10,6 01:53,2 04:07
4 41 Kiełt Andrzej M (16) 1980 M40 (4) POL #AdamCzerwińskiTeam Kraków 01:37,3(26) 15:23,5(22) 29:03,2(19) 42:41,0 03:23,6 04:16
5 129 Tynus Grzegorz M (18) 1978 M40 (5) POL ELTYN Frydman 01:27,2(9) 14:48,7(16) 28:57,2(18) 43:01,2 03:43,8 04:18
6 127 Targosz Michał M (20) 1980 M40 (6) POL #AdamCzerwińskiTeam Kraków 01:27,5(11) 15:07,4(20) 29:22,8(22) 43:33,6 04:16,2 04:21
7 81 Mulica Andrzej M (27) 1979 M40 (7) POL Dzianisz 01:53,1(60) 16:18,3(35) 30:50,1(31) 45:05,9 05:48,5 04:30
8 92 Pająk Stanisław M (28) 1971 M40 (8) POL Ski Team Podhale/Termy Chochołowski Dzianisz 01:42,8(35) 15:33,6(26) 30:17,1(27) 45:08,4 05:51,0 04:30
9 124 Sypniewski Sławomir M (30) 1977 M40 (9) POL CETNAR TEAM Kościelisko 01:45,7(45) 16:34,4(37) 31:35,6(37) 46:16,8 06:59,4 04:37
10 112 Sip Tomasz M (31) 1979 M40 (10) POL Gorzów Wielkopolski 01:48,3(50) 16:15,0(32) 31:08,2(32) 46:26,3 07:08,9 04:38
11 139 Wypych Arkadiusz M (33) 1978 M40 (11) POL Tri Aktywny Piotrków Piotrków Trybunalski 01:45,5(44) 16:24,9(36) 31:30,4(36) 46:56,5 07:39,1 04:41
12 118 Stefański Zbigniew M (35) 1972 M40 (12) POL Hebel Libiąż 02:01,4(79) 17:12,9(47) 32:25,8(41) 47:22,4 08:05,0 04:44
13 15 Feliks Mirosław M (38) 1974 M40 (13) POL #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka 01:47,6(49) 16:57,0(45) 32:43,1(44) 48:12,3 08:54,9 04:49
14 133 Wicherek Maciej M (40) 1971 M40 (14) POL ITMBW Kraków 01:41,1(31) 16:55,9(43) 33:09,3(46) 49:03,6 09:46,2 04:54
15 113 Skrzyński Jan M (42) 1980 M40 (15) POL #AdamCzerwinskiTeam Wieliczka 01:43,3(37) 17:30,2(52) 33:44,5(56) 49:14,6 09:57,2 04:55
16 66 Malaga Bogdan M (43) 1976 M40 (16) POL Malaga Team Podegrodzie 01:51,1(59) 17:25,7(49) 33:30,5(51) 49:19,0 10:01,6 04:55
17 111 Sieklucki Michał M (44) 1977 M40 (17) POL #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka 01:48,7(52) 17:32,1(54) 33:32,0(52) 49:20,4 10:03,0 04:56
18 19 Górak Sławomir M (48) 1973 M40 (18) POL #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka 01:45,1(43) 16:52,2(39) 33:20,2(48) 49:53,5 10:36,1 04:59
19 36 Kalata Janusz M (55) 1979 M40 (19) POL Poronin 01:55,5(66) 18:39,1(68) 35:34,2(68) 52:09,4 12:52,0 05:12
20 60 Leszkiewicz Artur M (56) 1976 M40 (20) POL UKS Błyskawica Domaniewice Głowno 01:49,7(56) 19:59,1(79) 37:26,1(75) 53:39,8 14:22,4 05:21
21 104 Pyrchla Grzegorz M (59) 1974 M40 (21) POL NUTREND Masłońskie 01:59,8(76) 19:12,5(72) 36:47,3(71) 54:03,0 14:45,6 05:24
22 94 Pasek Tomasz M (61) 1977 M40 (22) POL Gang Zakręconych Mastersów Tarnobrzeg 02:09,9(83) 19:54,0(77) 37:27,3(76) 55:03,6 15:46,2 05:30
23 34 Jurecki Jarek M (64) 1976 M40 (23) POL #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka 01:55,9(69) 19:48,9(75) 37:47,8(78) 55:19,1 16:01,7 05:31
24 72 Mąka Rafał M (67) 1977 M40 (24) POL WARTKIE ZBÓJE Zakopane 02:18,2(95) 20:06,2(80) 39:08,2(82) 57:04,6 17:47,2 05:42
25 35 Kacperski Andrzej M (72) 1971 M40 (25) POL Ciche 02:11,7(88) 20:55,2(91) 40:37,0(93) 1:00:50,3 21:32,9 06:05
26 84 Nęcek Rafał M (75) 1978 M40 (26) POL Karcher Masłomiąca 02:10,9(87) 21:22,4(96) 41:29,9(96) 1:01:47,6 22:30,2 06:10
27 2 Bittner Łukasz M (78) 1977 M40 (27) POL Team Papry Tarnowskie Góry 02:34,5(112) 24:39,3(109) 46:47,5(108) 1:08:43,2 29:25,8 06:52
28 71 Mazur Maciej M (79) 1977 M40 (28) POL Woodward Runners Wieliczka 02:34,3(111) 24:28,6(108) 47:20,9(110) 1:09:34,0 30:16,6 06:57

BGTimeSport © 2015-2020