13 Zawody im. Kuby Soińskiego w skialpinizmie

Wydarzenie:
13 Zawody im. Kuby Soińskiego w skialpinizmie 13 Zawody im. Kuby Soińskiego w skialpinizmie
Organizator:
KS Kandahar
Data:
06.01.2020
Miejsce:
Szczyrk
Dystans:
4.8 km
Zgłoszonych:
114
Ukończyło:
114
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataKara
1 106 Šiarnik Jakub M (1) 1994 senior (1) SVK SK Žiarska dolina / Karpos-Scarpa Smrečany 32:48,3 00:30,0
2 39 Rzeszótko Marcin M (2) 1990 senior (2) POL KW Zakopane / BUFF Zakopane 34:56,1 02:07,8
3 12 Fraňo Peter M (3) 1996 senior (3) SVK Salomon/Suunto Brezno 35:55,7 03:07,4
4 57 Elantkowski Jaś M (4) 2000 junior (1) POL TKN Tatra Team/DYNAFIT Zakopane 36:47,5 03:59,2
5 85 Kałuża Jerzy M (5) 1986 senior (4) POL Skoczów 37:08,8 04:20,5
6 107 Matuj Cernek M (6) 2002 junior (2) POL Dynafit Turany 37:56,0 05:07,7
7 47 Karpierz Karol M (7) 1993 senior (5) POL TKN TATRA TEAM Ostrowsko 38:29,3 05:41,0
8 91 Mikołajczyk Tyberiusz M (8) 1977 weteran (1) POL KS Kandahar / Alpinka SkiTrab Team Brenna 38:43,7 05:55,4
9 33 Kubaczka Grzegorz M (9) 1980 weteran (2) POL www.ag-architekci.pl Skoczów 38:49,8 06:01,5
10 72 Juszczak Artur M (10) 1977 weteran (3) POL KW Jastrzębie-Zdrój Jastrzębie-Zdrój 38:52,6 06:04,3
11 56 Bachleda Kuba M (11) 2001 junior (3) POL TKN Tatra Team/Dynafit Zakopane 38:53,5 06:05,2
12 87 Bałaś Rafał M (12) 1990 senior (6) POL Żywiec 38:56,7 06:08,4
13 9 Kristl Filip M (13) 1978 weteran (4) SVK new-wave multisport banska bystrica 39:34,8 06:46,5
14 101 Kalman Peter M (14) 1983 senior (7) SVK SSA Naholn.SK Fohoreza 39:37,1 06:48,8
15 28 Michalski Andrzej M (15) 1988 senior (8) POL GP GOPR / Krystek Tri Tarnów 39:50,7 07:02,4
16 64 Sawicki Kacper M (16) 2000 junior (4) POL TKN Tatra Team Zakopane 39:59,9 07:11,6
17 17 Topór Zbigniew M (17) 1981 senior (9) POL KS Kandahar Gliczarów Górny, 40:18,9 07:30,6
18 44 Kuźniak Filip M (18) 1976 weteran (5) POL SNW KW Kraków Katowice 40:21,0 07:32,7
19 41 Korzeniowski Marcin M (19) 1980 weteran (6) POL Kraków 40:45,5 07:57,2
20 43 Kiełtyka Zbigniew M (20) 1976 weteran (7) POL KW Gliwice Gliwice 40:55,9 08:07,6
21 14 Trznadel Maciej M (21) 1972 weteran (8) POL KS Kandahar / SPLA Tychy Bytom 41:16,9 08:28,6
22 100 Ząbik Marek M (22) 1986 senior (10) POL Godowa 41:19,6 08:31,3
23 111 Litvaj Martin M (23) 1996 senior (11) SVK Skialp Klub Krivan Turany 41:22,6 08:34,3
24 68 Madejczyk Marek M (24) 1984 senior (12) POL KAGB/GOPR BESKIDY Katowice 41:34,0 08:45,7
25 69 Molek Szymon M (25) 1989 senior (13) POL Cieszyn 41:36,7 08:48,4
26 16 Pyrek Przemysław M (26) 1994 senior (14) POL Training By PP Oświęcim 41:57,0 09:08,7
27 38 Gąsior Jakub M (27) 1981 senior (15) POL Asd Cauriol Zakopane 41:58,3 09:10,0
28 102 Machaj Marek M (28) 2003 kadet (1) SVK SKIALP BOBROVEC Liptowski Mikulasz 42:00,4 09:12,1
29 5 Kwiecień Sławomir M (29) 1990 senior (16) POL KW Kraków/Polar Sport Kraków 42:06,1 09:17,8
30 31 Michalek Pavol M (30) 1992 senior (17) SVK Terchova Terchova 42:28,1 09:39,8
31 23 Januszyk Iwona K (1) 1992 seniorka (1) POL KS Kandahar/ Ski Trab Team Oświecim 42:33,9 09:45,6
32 46 Czernik Krzysztof M (31) 1990 senior (18) POL KS Kandahar Rybnik 42:38,5 09:50,2
33 50 Kaźmierczak Sławomir M (32) 1985 senior (19) POL Łaziska Górne 43:03,7 10:15,4
34 36 Nawieśniak Jan M (33) 1983 senior (20) POL JM Sport Mszana Dolna 43:03,8 10:15,5
35 83 Kafarowski Jakub M (34) 2004 kadet (2) POL KS Kandahar Zakopane 43:10,7 10:22,4
36 27 Koza Jan M (35) 1993 senior (21) POL GOPR Bieszczady/KW Kraków Cisna 43:22,2 10:33,9
37 25 Owerko Tomasz M (36) 1981 senior (22) POL SNW KW Kraków Modlniczka 43:48,8 11:00,5
38 112 Dyda Michał M (37) 1997 espoirM (1) POL GP GOPR Krościenko nad Dunajcem 44:33,1 11:44,8 00:30,0
39 103 Wiewióra Zbigniew M (38) 1982 senior (23) POL KP PSP Żywiec Świnna 44:42,0 11:53,7
40 35 Gwiżdż Marcin M (39) 1973 weteran (9) POL KS Kandahar Jaworzno 45:14,9 12:26,6
41 6 Odróbka Stanisław M (40) 1979 weteran (10) POL KS Kandahar Siemianowice Śląskie 45:31,4 12:43,1
42 104 Pawlica Piotr M (41) 1981 senior (24) POL Jeleśnia 45:36,1 12:47,8
43 78 Szczerba Jakub M (42) 1988 senior (25) POL KW Lubliniec Lubliniec 45:36,9 12:48,6
44 48 Mirocha Marcin M (43) 1984 senior (26) POL Hit the trail / Aqua fitness BBA Bielsko Biała 45:42,1 12:53,8
45 88 Knura Aleksander M (44) 1982 senior (27) POL KW Jastrzębie - Zdrój Połomia 45:52,6 13:04,3
46 73 Piętka Marcin M (45) 1978 weteran (11) POL KS Kandahar / GB GOPR Roczyny 46:03,9 13:15,6
47 92 Kaźmierczak Michał M (46) 1987 senior (28) POL Fast and light Tychy 46:08,7 13:20,4
48 99 Matłosz Mariusz M (47) 1976 weteran (12) POL Strzyżów 46:28,8 13:40,5
49 113 Jandura Adrian M (48) 1997 espoirM (2) POL GP GOPR Krościenko nad Dunajcem 46:32,0 13:43,7
50 63 Kutarasinski Tomasz M (49) 1974 weteran (13) POL Peva Polska GennadiHome MTB TEAM Jasienica 46:45,2 13:56,9
51 70 Konik Grzegorz M (50) 1969 nestor (1) POL KS Kandahar Przeciszów 46:54,5 14:06,2
52 32 Nawara Mateusz M (51) 1979 weteran (14) POL GP GOPR Skawa 46:59,6 14:11,3
53 58 Elantkowski Paweł M (52) 1973 weteran (15) POL Żywczańskie Kierdel Zakopane 47:01,6 14:13,3
54 22 Łyjak Olga K (2) 1980 weteranka (1) POL ATTIQ TEAM Zakopane 47:15,4 14:27,1
55 89 Slup Pawel M (53) 1990 senior (29) POL Bielsko-Biała 47:25,1 14:36,8
56 49 Niżnik Grzegorz M (54) 1972 weteran (16) POL GP GOPR Skawa 48:23,8 15:35,5
57 26 Legaszewski Marek M (55) 1996 senior (30) POL KS Kandahar / KW Gliwice Gliwice 48:29,2 15:40,9
58 34 Tywonek Tomasz M (56) 1965 nestor (2) POL TKN Tatra Team Warszawa 48:36,3 15:48,0
59 110 Piórecki Michał M (57) 1976 weteran (17) POL Kraków 49:10,9 16:22,6
60 7 Król Tomasz M (58) 1965 nestor (3) POL KS Kandahar Katowice 49:29,8 16:41,5
61 45 Cieslak Ryszard M (59) 1966 nestor (4) POL KS Kandahar Kozy 49:33,0 16:44,7
62 4 Soszka Gustaw M (60) 2003 kadet (3) POL Zakos Brzegi 49:33,8 16:45,5
63 108 Knap Przemysław M (61) 1971 weteran (18) POL SNW KW Kraków Czeladź 49:55,5 17:07,2
64 66 Wojarski Michał M (62) 1990 senior (31) POL GOPR Beskidy Bielsko-Biała 50:35,1 17:46,8
65 29 Niessner Piotr M (63) 1963 nestor (5) POL KS Kandahar Kraków 50:42,0 17:53,7
66 51 Banot Krzysztof M (64) 1978 weteran (19) POL KAGB GOPR Bielsko-Biała 50:57,5 18:09,2
67 52 Kasiński Tomasz M (65) 1973 weteran (20) POL Limanowa 51:15,0 18:26,7
68 65 Stanek Jan M (66) 2002 junior (5) POL Chochołów 51:23,0 18:34,7
69 84 Badura Wojtek M (67) 1967 nestor (6) POL zielona trafffka i biały puuuch Warszawa 51:29,1 18:40,8
70 62 Dudek Jakub M (68) 1975 weteran (21) POL PEVA POLSKA GENNADI HOME MTB TEAM SOSNOWIEC 51:31,4 18:43,1
71 8 Twardosz Paweł M (69) 1993 senior (32) POL Nowy Targ 51:40,8 18:52,5
72 105 Barut-Skupień Barbara K (3) 1975 weteranka (2) POL Bielsko-Biała 51:43,7 18:55,4
73 67 Krosny Sebastian M (70) 1982 senior (33) POL STS Biegaton Mikołów Mikołów 51:46,4 18:58,1
74 71 Piotrowski Andrzej M (71) 1972 weteran (22) POL Ortoreh team Warszawa 51:53,5 19:05,2
75 13 Golec Szymon M (72) 2005 kadet (4) POL KS Kandahar Żabnica 52:03,2 19:14,9
76 59 Elantkowski Antoś M (73) 2005 kadet (5) POL Żywczańskie Kierdel Zakopane 52:06,8 19:18,5
77 74 Słoma Szymon M (74) 1984 senior (34) POL KS Kandahar / BeeActive.pl Świętochłowice 52:29,3 19:41,0
78 30 Rogoż Krzysztof M (75) 1968 nestor (7) POL KW Kraków Kraków 52:32,3 19:44,0
79 79 Juchiewicz Maciej M (76) 1986 senior (35) POL KW Kraków Kraków 52:56,5 20:08,2
80 95 Zugaj Robert M (77) 1978 weteran (23) POL Katowice 53:18,2 20:29,9 00:30,0
81 75 Bilczewski Michał M (78) 1980 weteran (24) POL Kęty 53:57,9 21:09,6
82 2 Krakowczak Rysiek M (79) 1977 weteran (25) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 54:02,6 21:14,3
83 60 Jakubiak Jędrzej M (80) 2003 kadet (6) POL Żywczańskie Kierdel Zakopane 54:02,7 21:14,4
84 18 Noga Adam M (81) 1970 nestor (8) POL Jedlina 54:03,6 21:15,3
85 82 Gajny Krzysztof M (82) 1971 weteran (26) POL Speleoklub Bielsko Biała Jasienica 54:07,7 21:19,4
86 15 Łaskarzewski Piotr M (83) 1974 weteran (27) POL ŁAteam Bielsko-Biała 54:11,2 21:22,9
87 42 Laska Michał M (84) 1987 senior (36) POL KS Kandahar Gliwice 54:14,7 21:26,4
88 10 Mazalova Tereza K (4) 2002 juniorka (1) SVK New-wave multisport Banska Bystrica 54:23,1 21:34,8
89 109 Matkova Nikola K (5) 2003 kadetka (1) SVK MSK Zilina Turnaj 54:34,2 21:45,9
90 93 Piasecki Tomasz M (85) 1971 weteran (28) POL SNW KW Kraków Warszawa 55:40,4 22:52,1
91 80 Czuchry Ewa K (6) 1973 weteranka (3) POL KS Kandahar Warszawa 56:15,9 23:27,6
92 53 Król Łęgowski Kacper M (86) 1991 senior (37) POL Nowy Targ 56:54,2 24:05,9
93 24 Widziak Piotr M (87) 1974 weteran (29) POL Rybnicka Grupa Biegowa Rybnik 57:12,3 24:24,0
94 76 Bilczewski Tomek M (88) 1977 weteran (30) POL Krakow 57:18,4 24:30,1
95 94 Lewandowski Paweł M (89) 1970 nestor (9) POL OEAV Warszawa 57:48,1 24:59,8
96 3 Sitarz Jan M (90) 2004 kadet (7) POL Zakopane 58:10,7 25:22,4
97 1 Krzyżowski Piotr M (91) 1979 weteran (31) POL GOPR\BESKID EXPEDITION TEAM Bielsko-Biała 58:51,7 26:03,4
98 54 Przybyła Jacek M (92) 1983 senior (38) POL Bielsko Biała 59:02,7 26:14,4
99 86 Malek Andrzej M (93) 1949 masterM (1) POL BKN PTTK Gronie Bielsko Biala Bielsko Biala 1:00:23,6 27:35,3
100 81 Gajny Gabriela K (7) 1972 weteranka (4) POL Speleoklub Bielsko Biała Jasienica 1:00:46,2 27:57,9
101 61 Dudek Izabela K (8) 1976 weteranka (5) POL PEVA POLSKA GENNADI HOME MTB TEAM SOSNOWIEC 1:00:54,2 28:05,9
102 55 Kłoda Wojciech M (94) 2005 kadet (8) POL Ustroń 1:01:10,2 28:21,9
103 96 Lolo Jerzy M (95) 1966 nestor (10) POL Speleoklub Bielsko-Biała Bielsko-Biała 1:02:07,7 29:19,4
104 37 Gutek Zofia K (9) 1954 masterK (1) POL KA GB Gopr Cieszyn 1:04:01,4 31:13,1
105 77 Bąkowski Włodzimierz M (96) 1958 masterM (2) POL Warszawa 1:06:18,2 33:29,9 00:30,0
106 98 Matłosz Jolanta K (10) 1987 seniorka (2) POL Brak Gbiska 1:06:50,6 34:02,3
107 20 Hynek Bogusław M (97) 1973 weteran (32) POL CSM Tarnów 1:07:14,2 34:25,9
108 21 Pawłowski Paweł M (98) 1974 weteran (33) POL Anci Antoś Team Tarnów 1:07:14,9 34:26,6
109 90 Gacek Tomasz M (99) 1974 weteran (34) POL GISonLine Kraków 1:07:34,0 34:45,7 00:30,0
110 97 Ganszer Jerzy M (100) 1958 masterM (3) POL Speleoklub Bielsko-Biała Bielsko-Biała 1:08:35,5 35:47,2
111 40 Włodarz Piotr M (101) 1983 senior (39) POL LWP Logistics Rudzica 1:08:43,2 35:54,9
112 19 Wajda-Sitarz Marta K (11) 1984 seniorka (3) POL Zakopane 1:09:26,6 36:38,3 00:30,0
113 11 Gonciarz Karol M (102) 1983 senior (40) POL Chrum Team Warszawa 1:18:45,2 45:56,9
114 114 Czech Jacek M (103) 1993 senior (41) POL KS Kandahar 1:44:45,0 1:11:56,7

BGTimeSport © 2015-2019