13 Zawody im. Kuby Soińskiego w skialpinizmie

Wydarzenie:
13 Zawody im. Kuby Soińskiego w skialpinizmie 13 Zawody im. Kuby Soińskiego w skialpinizmie
Organizator:
KS Kandahar
Data:
06.01.2020
Miejsce:
Szczyrk
Dystans:
4.8 km
Zgłoszonych:
114
Ukończyło:
114
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: weteran (weteran)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataKara
1 91 Mikołajczyk Tyberiusz M (8) 1977 weteran (1) POL KS Kandahar / Alpinka SkiTrab Team Brenna 38:43,7
2 33 Kubaczka Grzegorz M (9) 1980 weteran (2) POL www.ag-architekci.pl Skoczów 38:49,8 00:06,1
3 72 Juszczak Artur M (10) 1977 weteran (3) POL KW Jastrzębie-Zdrój Jastrzębie-Zdrój 38:52,6 00:08,9
4 9 Kristl Filip M (13) 1978 weteran (4) SVK new-wave multisport banska bystrica 39:34,8 00:51,1
5 44 Kuźniak Filip M (18) 1976 weteran (5) POL SNW KW Kraków Katowice 40:21,0 01:37,3
6 41 Korzeniowski Marcin M (19) 1980 weteran (6) POL Kraków 40:45,5 02:01,8
7 43 Kiełtyka Zbigniew M (20) 1976 weteran (7) POL KW Gliwice Gliwice 40:55,9 02:12,2
8 14 Trznadel Maciej M (21) 1972 weteran (8) POL KS Kandahar / SPLA Tychy Bytom 41:16,9 02:33,2
9 35 Gwiżdż Marcin M (39) 1973 weteran (9) POL KS Kandahar Jaworzno 45:14,9 06:31,2
10 6 Odróbka Stanisław M (40) 1979 weteran (10) POL KS Kandahar Siemianowice Śląskie 45:31,4 06:47,7
11 73 Piętka Marcin M (45) 1978 weteran (11) POL KS Kandahar / GB GOPR Roczyny 46:03,9 07:20,2
12 99 Matłosz Mariusz M (47) 1976 weteran (12) POL Strzyżów 46:28,8 07:45,1
13 63 Kutarasinski Tomasz M (49) 1974 weteran (13) POL Peva Polska GennadiHome MTB TEAM Jasienica 46:45,2 08:01,5
14 32 Nawara Mateusz M (51) 1979 weteran (14) POL GP GOPR Skawa 46:59,6 08:15,9
15 58 Elantkowski Paweł M (52) 1973 weteran (15) POL Żywczańskie Kierdel Zakopane 47:01,6 08:17,9
16 49 Niżnik Grzegorz M (54) 1972 weteran (16) POL GP GOPR Skawa 48:23,8 09:40,1
17 110 Piórecki Michał M (57) 1976 weteran (17) POL Kraków 49:10,9 10:27,2
18 108 Knap Przemysław M (61) 1971 weteran (18) POL SNW KW Kraków Czeladź 49:55,5 11:11,8
19 51 Banot Krzysztof M (64) 1978 weteran (19) POL KAGB GOPR Bielsko-Biała 50:57,5 12:13,8
20 52 Kasiński Tomasz M (65) 1973 weteran (20) POL Limanowa 51:15,0 12:31,3
21 62 Dudek Jakub M (68) 1975 weteran (21) POL PEVA POLSKA GENNADI HOME MTB TEAM SOSNOWIEC 51:31,4 12:47,7
22 71 Piotrowski Andrzej M (71) 1972 weteran (22) POL Ortoreh team Warszawa 51:53,5 13:09,8
23 95 Zugaj Robert M (77) 1978 weteran (23) POL Katowice 53:18,2 14:34,5 00:30,0
24 75 Bilczewski Michał M (78) 1980 weteran (24) POL Kęty 53:57,9 15:14,2
25 2 Krakowczak Rysiek M (79) 1977 weteran (25) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 54:02,6 15:18,9
26 82 Gajny Krzysztof M (82) 1971 weteran (26) POL Speleoklub Bielsko Biała Jasienica 54:07,7 15:24,0
27 15 Łaskarzewski Piotr M (83) 1974 weteran (27) POL ŁAteam Bielsko-Biała 54:11,2 15:27,5
28 93 Piasecki Tomasz M (85) 1971 weteran (28) POL SNW KW Kraków Warszawa 55:40,4 16:56,7
29 24 Widziak Piotr M (87) 1974 weteran (29) POL Rybnicka Grupa Biegowa Rybnik 57:12,3 18:28,6
30 76 Bilczewski Tomek M (88) 1977 weteran (30) POL Krakow 57:18,4 18:34,7
31 1 Krzyżowski Piotr M (91) 1979 weteran (31) POL GOPR\BESKID EXPEDITION TEAM Bielsko-Biała 58:51,7 20:08,0
32 20 Hynek Bogusław M (97) 1973 weteran (32) POL CSM Tarnów 1:07:14,2 28:30,5
33 21 Pawłowski Paweł M (98) 1974 weteran (33) POL Anci Antoś Team Tarnów 1:07:14,9 28:31,2
34 90 Gacek Tomasz M (99) 1974 weteran (34) POL GISonLine Kraków 1:07:34,0 28:50,3 00:30,0

BGTimeSport © 2015-2020