13 Zawody im. Kuby Soińskiego w skialpinizmie

Wydarzenie:
13 Zawody im. Kuby Soińskiego w skialpinizmie 13 Zawody im. Kuby Soińskiego w skialpinizmie
Organizator:
KS Kandahar
Data:
06.01.2020
Miejsce:
Szczyrk
Dystans:
4.8 km
Zgłoszonych:
114
Ukończyło:
114
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: senior (senior)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataKara
1 106 Šiarnik Jakub M (1) 1994 senior (1) SVK SK Žiarska dolina / Karpos-Scarpa Smrečany 32:48,3 00:30,0
2 39 Rzeszótko Marcin M (2) 1990 senior (2) POL KW Zakopane / BUFF Zakopane 34:56,1 02:07,8
3 12 Fraňo Peter M (3) 1996 senior (3) SVK Salomon/Suunto Brezno 35:55,7 03:07,4
4 85 Kałuża Jerzy M (5) 1986 senior (4) POL Skoczów 37:08,8 04:20,5
5 47 Karpierz Karol M (7) 1993 senior (5) POL TKN TATRA TEAM Ostrowsko 38:29,3 05:41,0
6 87 Bałaś Rafał M (12) 1990 senior (6) POL Żywiec 38:56,7 06:08,4
7 101 Kalman Peter M (14) 1983 senior (7) SVK SSA Naholn.SK Fohoreza 39:37,1 06:48,8
8 28 Michalski Andrzej M (15) 1988 senior (8) POL GP GOPR / Krystek Tri Tarnów 39:50,7 07:02,4
9 17 Topór Zbigniew M (17) 1981 senior (9) POL KS Kandahar Gliczarów Górny, 40:18,9 07:30,6
10 100 Ząbik Marek M (22) 1986 senior (10) POL Godowa 41:19,6 08:31,3
11 111 Litvaj Martin M (23) 1996 senior (11) SVK Skialp Klub Krivan Turany 41:22,6 08:34,3
12 68 Madejczyk Marek M (24) 1984 senior (12) POL KAGB/GOPR BESKIDY Katowice 41:34,0 08:45,7
13 69 Molek Szymon M (25) 1989 senior (13) POL Cieszyn 41:36,7 08:48,4
14 16 Pyrek Przemysław M (26) 1994 senior (14) POL Training By PP Oświęcim 41:57,0 09:08,7
15 38 Gąsior Jakub M (27) 1981 senior (15) POL Asd Cauriol Zakopane 41:58,3 09:10,0
16 5 Kwiecień Sławomir M (29) 1990 senior (16) POL KW Kraków/Polar Sport Kraków 42:06,1 09:17,8
17 31 Michalek Pavol M (30) 1992 senior (17) SVK Terchova Terchova 42:28,1 09:39,8
18 46 Czernik Krzysztof M (31) 1990 senior (18) POL KS Kandahar Rybnik 42:38,5 09:50,2
19 50 Kaźmierczak Sławomir M (32) 1985 senior (19) POL Łaziska Górne 43:03,7 10:15,4
20 36 Nawieśniak Jan M (33) 1983 senior (20) POL JM Sport Mszana Dolna 43:03,8 10:15,5
21 27 Koza Jan M (35) 1993 senior (21) POL GOPR Bieszczady/KW Kraków Cisna 43:22,2 10:33,9
22 25 Owerko Tomasz M (36) 1981 senior (22) POL SNW KW Kraków Modlniczka 43:48,8 11:00,5
23 103 Wiewióra Zbigniew M (38) 1982 senior (23) POL KP PSP Żywiec Świnna 44:42,0 11:53,7
24 104 Pawlica Piotr M (41) 1981 senior (24) POL Jeleśnia 45:36,1 12:47,8
25 78 Szczerba Jakub M (42) 1988 senior (25) POL KW Lubliniec Lubliniec 45:36,9 12:48,6
26 48 Mirocha Marcin M (43) 1984 senior (26) POL Hit the trail / Aqua fitness BBA Bielsko Biała 45:42,1 12:53,8
27 88 Knura Aleksander M (44) 1982 senior (27) POL KW Jastrzębie - Zdrój Połomia 45:52,6 13:04,3
28 92 Kaźmierczak Michał M (46) 1987 senior (28) POL Fast and light Tychy 46:08,7 13:20,4
29 89 Slup Pawel M (53) 1990 senior (29) POL Bielsko-Biała 47:25,1 14:36,8
30 26 Legaszewski Marek M (55) 1996 senior (30) POL KS Kandahar / KW Gliwice Gliwice 48:29,2 15:40,9
31 66 Wojarski Michał M (62) 1990 senior (31) POL GOPR Beskidy Bielsko-Biała 50:35,1 17:46,8
32 8 Twardosz Paweł M (69) 1993 senior (32) POL Nowy Targ 51:40,8 18:52,5
33 67 Krosny Sebastian M (70) 1982 senior (33) POL STS Biegaton Mikołów Mikołów 51:46,4 18:58,1
34 74 Słoma Szymon M (74) 1984 senior (34) POL KS Kandahar / BeeActive.pl Świętochłowice 52:29,3 19:41,0
35 79 Juchiewicz Maciej M (76) 1986 senior (35) POL KW Kraków Kraków 52:56,5 20:08,2
36 42 Laska Michał M (84) 1987 senior (36) POL KS Kandahar Gliwice 54:14,7 21:26,4
37 53 Król Łęgowski Kacper M (86) 1991 senior (37) POL Nowy Targ 56:54,2 24:05,9
38 54 Przybyła Jacek M (92) 1983 senior (38) POL Bielsko Biała 59:02,7 26:14,4
39 40 Włodarz Piotr M (101) 1983 senior (39) POL LWP Logistics Rudzica 1:08:43,2 35:54,9
40 11 Gonciarz Karol M (102) 1983 senior (40) POL Chrum Team Warszawa 1:18:45,2 45:56,9
41 114 Czech Jacek M (103) 1993 senior (41) POL KS Kandahar 1:44:45,0 1:11:56,7

BGTimeSport © 2015-2020