7.Górska Pętla UBS 12:12

Wydarzenie:
7. Górska Pętla UBS 12:12 7. Górska Pętla UBS 12:12
Organizator:
Ultra Beskid Sport
Data:
7-8.03.2020
Miejsce:
Brenna k.Bielska-Białej
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
256
Ukończyło:
0
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
255
Klasyfikacja wg czasów brutto
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiasto9km16km25km32km41km48km57km64km73km80km89km96km105km112km
1 319 Luźniak Damian
Żyła Sebastian
M (1)
M
1989
1993
Duet Męski (1) POL
POL
SCI Górscy Entuzjaści
SCI Górscy Entuzjaści
Pogwizdów
Kończyce Małe
57:10,6 (6) 1:26:05,8 (7) 2:23:35,5 (2) 2:52:41,3 (2) 3:53:55,5 (2) 4:25:57,6 (2) 5:28:34,6 (1) 6:00:53,3 (1) 7:07:20,2 (1) 7:41:44,8 (1) 8:49:01,3 (1) 9:24:31,9 (1) 10:42:42,4 (1) 11:22:54,3 (1)
2 312 Kuśmierski Michał
Streit Dawid
M (2)
M
1979
1985
Duet Męski (2) POL
POL
No i?
No i?
BIELSKO-BIAŁA
BIELSKO-BIAŁA
56:50,2 (4) 1:25:32,8 (5) 2:24:56,8 (3) 2:57:43,8 (3) 4:01:27,3 (3) 4:36:54,6 (5) 5:43:02,3 (4) 6:19:23,2 (4) 7:30:46,4 (4) 8:09:35,5 (5) 9:15:16,1 (2) 9:53:25,0 (2)
3 48 Ficek Roman
M (3)
1989
Mężczyźni (1) POL

Skawica
52:03,1 (1) 1:19:04,3 (1) 2:16:12,1 (1) 2:45:07,4 (1) 3:48:34,5 (1) 4:20:23,1 (1) 5:31:14,6 (2) 6:06:36,6 (2) 7:21:13,6 (2) 7:56:39,6 (2) 9:16:07,4 (3) 10:00:20,6 (3)
4 323 Nykiel Mariusz
Kupijaj Marcin
M (4)
M
1989
1991
Duet Męski (3) POL
POL
SOCIOS SILESIA
SOCIOS SILESIA
Mysłowice
Knurów
1:04:25,9 (28) 1:36:29,9 (22) 2:38:31,7 (13) 3:10:13,7 (10) 4:24:32,5 (13) 5:00:00,9 (13) 6:04:58,0 (11) 6:38:18,3 (9) 7:49:49,4 (7) 8:25:49,8 (6) 9:35:44,0 (5) 10:11:44,6 (4)
5 329 Stańczak Szymon
Małka Bartosz
M (5)
M
1977
1982
Duet Męski (4) POL
POL
SCI Górscy Entuzjaści
SCI Górscy Entuzjaści
Skoczów
Knurów
57:21,9 (7) 1:25:13,6 (4) 2:27:45,6 (4) 2:59:14,8 (5) 4:01:28,8 (4) 4:32:59,0 (4) 5:41:43,2 (3) 6:18:41,6 (3) 7:28:40,7 (3) 8:03:39,3 (4) 9:34:16,1 (4) 10:15:39,6 (5)
6 324 Paluch Marek
Wrona Agi
M (6)
K
1986
1986
MIX (1) POL
POL
Stowarzyszenie Bieg Po Zdrój
Stowarzyszenie Bieg Po Zdrój
Jaworze
Stowarzyszenie Bieg Po Zdrój
1:08:06,3 (47) 1:42:27,8 (49) 2:35:45,3 (11) 3:04:57,8 (7) 4:19:44,4 (12) 4:58:48,9 (12) 5:55:26,4 (7) 6:27:49,3 (6) 7:49:29,7 (6) 8:33:22,9 (9) 9:41:07,9 (7) 10:19:22,5 (6)
7 301 Daniel Jarek
Dziemba Piotr
M (7)
M
1976
1977
Duet Męski (5) POL
POL
DYNAFITSQUAD
DYNAFITSQUAD
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
1:00:42,9 (10) 1:31:31,4 (10) 2:34:06,2 (8) 3:05:37,6 (8) 4:14:02,4 (9) 4:50:16,2 (10) 5:58:22,8 (8) 6:36:30,3 (8) 7:51:28,4 (8) 8:29:58,9 (7) 9:45:52,9 (8) 10:28:48,8 (7)
8 334 Wieczorek Tomasz
Krakowczyk Marta
M (8)
K
1987
1995
MIX (2) POL
POL
PieRUNskie CanGóry
PieRUNskie CanGóry
Rogów
Wodzisław Śląski
1:02:06,2 (14) 1:32:51,2 (14) 2:40:33,6 (15) 3:13:41,9 (14) 4:17:56,0 (11) 4:52:35,5 (11) 6:04:02,5 (10) 6:43:15,5 (11) 7:53:45,4 (9) 8:31:40,5 (8) 9:49:45,8 (9) 10:30:37,7 (8)
9 310 Krupa Przemysław
Krupa Gabriela
M (9)
K
1983
1976
MIX (3) POL
POL
Biegiem Przez Chybie
Biegiem Przez Chybie
Mnich
Mnich
53:47,9 (2) 1:22:28,0 (2) 2:35:10,7 (10) 3:10:55,4 (12) 4:11:51,1 (7) 4:44:17,8 (7) 6:07:17,7 (12) 6:50:59,1 (12) 7:59:23,2 (11) 8:38:31,4 (10) 9:59:45,9 (10) 10:42:54,4 (9)
10 300 Bętkowski Wojciech
Gawron Janusz
M (10)
M
1964
1992
Duet Męski (6) POL
POL
Brygada Beskidów
Brygada Beskidów
Stróże
Limanowa
57:07,4 (5) 1:26:05,5 (6) 2:29:41,1 (5) 3:03:02,5 (6) 4:02:27,4 (5) 4:32:15,9 (3) 5:46:07,5 (5) 6:29:17,6 (7) 7:31:34,9 (5) 8:02:58,2 (3) 9:39:39,6 (6) 10:43:06,7 (10)
11 302 Data Tomasz
Jacko Marek
M (11)
M
1972
1974
Duet Męski (7) POL
POL
HRmax Żory
HRmax Żory
Żory
Żory
1:08:58,3 (55) 1:42:23,5 (46) 2:44:47,1 (17) 3:16:49,2 (18) 4:31:37,6 (16) 5:10:36,9 (17) 6:19:54,1 (15) 6:58:17,4 (15) 8:16:44,6 (13) 8:58:49,5 (14) 10:13:21,4 (11) 10:54:20,3 (11)
12 304 Heller Karina
Smolik Łukasz
K (1)
M
1978
1991
MIX (4) POL
POL
Sarna i Dzik
Sarna i Dzik
Skoczów
Leszna Górna
1:09:20,9 (59) 1:43:01,3 (58) 2:45:12,4 (19) 3:16:24,6 (17) 4:32:22,7 (19) 5:11:42,1 (18) 6:20:39,0 (16) 6:59:59,8 (16) 8:18:55,5 (17) 9:00:09,9 (16) 10:15:05,8 (12) 10:58:02,7 (12)
13 328 Słomian Marcelina
Wilk Dawid
K (2)
M
1990
1989
MIX (5) POL
POL
Hercog running team/ Yno ultra
Zabrze
Zabrze
1:09:27,8 (61) 1:42:07,1 (42) 2:47:06,5 (22) 3:18:30,2 (20) 4:32:03,9 (17) 5:06:06,2 (15) 6:23:00,4 (18) 7:02:02,6 (18) 8:17:45,3 (14) 8:55:03,9 (12) 10:18:37,3 (13) 11:00:21,5 (13)
14 311 Kulpok Tomasz
Zbąski Bartłomiej
M (12)
M
1980
1982
Duet Męski (8) POL
POL
KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
Ruda Śląska
Ruda Śląska
1:06:50,4 (38) 1:41:27,5 (41) 2:48:54,7 (26) 3:23:28,5 (24) 4:31:18,2 (15) 5:07:01,2 (16) 6:22:08,8 (17) 7:01:50,8 (17) 8:18:50,0 (16) 9:07:19,3 (17) 10:26:31,7 (14) 11:11:57,7 (14)
15 336 Ziomek Tomasz
Bieszczad Patrycja
M (13)
K
1987
1981
MIX (6) POL
POL
P&T
P&T
Tarnów
Jaworze
1:20:31,0 (149) 1:59:36,5 (132) 2:55:34,2 (40) 3:24:58,1 (27) 4:53:49,7 (34) 5:40:39,0 (36) 6:43:08,7 (24) 7:17:21,0 (20) 8:43:53,6 (19) 9:28:44,8 (20) 10:36:34,9 (15) 11:15:00,5 (15)
16 322 Nalepka Ewa
Sosnowska Agnieszka
K (3)
K
1981
1980
Duet Kobiecy (1) POL
POL
Biegiem Przez Góry
Sosna Radosna
Sosnowiec
Sosnowiec
1:09:09,8 (57) 1:42:38,4 (51) 2:52:45,1 (35) 3:27:04,6 (32) 4:42:45,7 (25) 5:20:38,0 (21) 6:39:54,7 (21) 7:20:36,0 (22) 8:46:01,9 (21) 9:32:47,4 (21) 10:54:18,4 (17) 11:37:02,7 (16)
17 318 Liszka Maciej
Chowaniok Anna
M (14)
K
1980
1993
MIX (7) POL
POL
Fantastic Team
Fantastic Team
Cieszyn
Ustroń
1:02:31,9 (17) 1:32:12,6 (12) 2:40:03,7 (14) 3:13:42,2 (15) 4:25:15,4 (14) 5:00:26,7 (14) 6:12:33,5 (13) 6:52:41,7 (13) 8:14:34,3 (12) 8:55:37,3 (13) 10:43:37,2 (16) 11:45:21,4 (17)
18 331 Szymik Marcin
Kuberski Andrzej
M (15)
M
1973
1973
Duet Męski (9) POL
POL
Nature s Sunshine Poland
Nature s Sunshine Poland
Chorzów
Sosnowiec
1:06:20,1 (35) 1:41:27,4 (40) 2:51:10,8 (32) 3:27:39,9 (34) 4:41:33,4 (22) 5:23:01,5 (25) 6:42:50,2 (23) 7:29:16,5 (24) 8:50:50,5 (23) 9:37:51,6 (23) 11:01:05,8 (18) 11:47:36,6 (18)
19 327 Skworc Grzegorz
Kęsicki Robert
M (16)
M
1987
1982
Duet Męski (10) POL
POL
Skworc Biegam w górach team
Skworc Biegam w górach team
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Katowice
56:12,9 (3) 1:24:36,4 (3) 2:34:02,0 (7) 3:10:38,8 (11) 4:13:22,3 (8) 4:46:55,8 (8) 6:02:08,1 (9) 6:38:18,8 (10) 7:57:41,1 (10) 8:45:48,8 (11)
20 315 Szczeciński Maciej
Tomczyk Tomasz
M (17)
M
1982
1983
Duet Męski (11) POL
POL
IBTeam
RMF4RT Team OCR
Gliwice
Zabrze
58:55,9 (9) 1:28:56,4 (8) 2:34:32,2 (9) 3:06:26,9 (9) 4:14:54,4 (10) 4:49:56,9 (9) 6:14:32,1 (14) 6:58:12,4 (14) 8:17:59,8 (15) 8:59:52,8 (15)
21 309 Krajewski Bartek
Murin Martin
M (18)
M
1976
1983
Duet Męski (12) POL
SVK
DCWRP
Katowice
Stupava
1:08:47,6 (54) 1:42:44,1 (53) 2:55:49,8 (41) 3:31:39,6 (38) 4:38:33,3 (20) 5:12:57,8 (19) 6:34:58,8 (19) 7:20:25,2 (21) 8:36:19,9 (18) 9:18:19,6 (18)
22 313 Kuźma Michalina
Cichy Krzysztof
K (4)
M
1994
1972
MIX (8) POL
POL
Opony Serafinowski
Opony Serafinowski
Cieszyn
Górki Wielkie
1:11:07,3 (74) 1:48:46,4 (84) 2:49:07,2 (28) 3:19:46,4 (21) 4:42:36,8 (24) 5:27:48,1 (27) 6:36:31,6 (20) 7:15:49,0 (19) 8:45:51,7 (20) 9:28:22,0 (19)
23 305 Jakubowski Bartek
Brandys Michał
M (19)
M
1981
1983
Duet Męski (13) POL
POL

Klub Biegacza Fartlek
Pawłowice
Pawłowice
1:06:06,9 (34) 1:38:53,2 (31) 2:52:21,0 (33) 3:28:39,0 (35) 4:42:15,7 (23) 5:21:10,7 (24) 6:43:22,3 (25) 7:25:31,0 (23) 8:47:16,5 (22) 9:33:09,8 (22)
24 332 Świder Zbigniew
Kusy Rafał
M (20)
M
1975
1975
Duet Męski (14) POL
POL
Świry Stela
Olza Cieszyn
Skoczów
Międzyświeć
1:07:06,2 (42) 1:42:17,2 (43) 2:48:53,2 (25) 3:24:30,7 (26) 4:40:18,5 (21) 5:20:59,1 (22) 6:42:39,3 (22) 7:30:25,8 (25) 8:56:57,9 (24) 9:49:38,7 (24)
25 317 Lewandowska Anna
Sikora Anna
K (5)
K
1989
1976
Duet Kobiecy (2) POL
POL
Fantastic Team
Fantastic Team
Ustroń
Ustroń
1:09:57,5 (67) 1:45:43,4 (66) 2:55:56,5 (42) 3:31:55,2 (40) 4:52:15,6 (30) 5:36:04,5 (31) 6:56:16,1 (28) 7:36:12,4 (26) 9:01:48,7 (25) 9:50:37,9 (25)
26 82 Kadlubicki Marek
M (21)
1982
Mężczyźni (2) POL
Sportowy tryb życia
Czaniec
1:03:35,4 (22) 1:36:49,3 (24) 2:48:21,8 (23) 3:22:04,0 (23) 4:44:33,0 (27) 5:21:05,1 (23) 6:56:55,8 (29) 7:36:31,9 (28) 9:09:54,6 (27) 9:56:09,4 (26)
27 52 Frącz Tomasz
M (22)
1984
Mężczyźni (3) POL
INEE Industry Team
Bielsko Biała
1:02:51,7 (19) 1:35:49,2 (20) 2:48:43,8 (24) 3:26:00,2 (29) 4:53:24,2 (33) 5:32:11,8 (29) 7:00:06,0 (30) 7:42:57,2 (30) 9:21:13,6 (28) 10:00:47,2 (27)
28 335 Zając Anna
Galas Grzegorz
K (6)
M
1989
1978
MIX (9) POL
POL
SCI Górscy Entuzjaści
SCI Górscy Entuzjaści
Zebrzydowice
Chybie
1:09:17,9 (58) 1:48:11,3 (77) 2:52:43,4 (34) 3:27:22,7 (33) 4:43:57,8 (26) 5:25:14,1 (26) 6:49:52,1 (26) 7:36:16,5 (27) 9:08:34,0 (26) 10:06:50,3 (28)
29 1 Matlok Marek
M (23)
1976
Mężczyźni (4) POL
SKURCZYBYKI
Zabrze
1:01:15,5 (11) 1:32:35,7 (13) 2:45:04,9 (18) 3:21:28,5 (22) 4:47:07,0 (28) 5:29:04,6 (28) 7:14:54,1 (34) 7:56:05,9 (31) 9:25:41,6 (29) 10:11:11,3 (29)
30 303 Dudziak Marek
Pietrzykowski Michał
M (24)
M
1979
2001
Duet Męski (15) POL
POL
Ultrasi z Jaworza
Ultrasi z Jaworza
Jaworze
Jaworze
1:10:56,9 (72) 1:48:10,2 (75) 3:02:58,8 (55) 3:44:24,6 (58) 5:04:05,5 (39) 5:46:29,0 (40) 7:13:47,5 (31) 8:04:31,6 (34) 9:30:07,1 (30) 10:23:14,1 (30)
31 330 Szczotka Katarzyna
Wysocka Agnieszka
K (7)
K
1978
1977
Duet Kobiecy (3) POL
POL
BBL
Nessi Team
Pszczyna
Czechowice-Dziedzice
1:16:20,8 (116) 1:55:08,3 (111) 3:11:01,4 (75) 3:49:45,1 (63) 5:13:36,3 (48) 6:00:23,2 (48) 7:23:50,1 (39) 8:07:55,9 (39) 9:39:01,8 (31) 10:33:41,6 (31)
32 94 Kościelniak Wioletta
K (8)
1980
Kobiety (1) POL
RUNNERS TEAM NYSA
Nysa
1:10:54,7 (71) 1:45:40,3 (65) 3:00:24,6 (51) 3:39:43,5 (51) 5:05:10,9 (40) 5:47:11,0 (41) 7:19:11,2 (36) 8:07:44,5 (38) 9:46:43,5 (32) 10:36:48,4 (32)
33 227 Zimkowski Marcin
M (25)
1983
Mężczyźni (5) POL
KGHM ZG RUN
Głogów
1:03:19,9 (21) 1:34:58,1 (17) 2:50:00,9 (30) 3:26:08,1 (30) 4:56:41,8 (35) 5:38:34,5 (33) 7:14:14,6 (32) 8:03:19,8 (32) 9:48:29,3 (33) 10:41:52,8 (33)
34 149 Nosalik Marek
M (26)
1965
Mężczyźni (6) POL
MTA
Żywiec
1:01:28,6 (13) 1:35:48,3 (18) 2:53:43,2 (37) 3:32:43,1 (42) 5:00:55,6 (38) 5:44:43,4 (38) 7:20:55,4 (37) 8:06:46,8 (37) 9:49:16,2 (34) 10:45:02,8 (34)
35 98 Kozik Damian
M (27)
1986
Mężczyźni (7) POL
HRmax Żory
Żory
1:02:09,3 (15) 1:33:31,3 (16) 2:45:19,0 (20) 3:23:35,0 (25) 4:50:06,8 (29) 5:37:10,7 (32) 7:14:17,5 (33) 8:03:33,5 (33) 9:52:36,1 (35) 10:50:56,8 (35)
36 109 Lange Beata
K (9)
1977
Kobiety (2) POL
Bracia Pietrzak Running Team Gliwic
Gliwice
1:06:27,2 (36) 1:37:30,3 (26) 2:57:37,2 (49) 3:36:55,2 (47) 5:08:38,7 (45) 5:45:02,5 (39) 7:38:24,9 (44) 8:28:18,1 (44) 10:01:02,4 (37) 10:53:05,1 (36)
37 314 LACHERA TOMASZ
Kułakowska Monika
M (28)
K
1985
1983
MIX (10) POL
POL

W Pogoni Za Duchem
Zabrze
Dąbrowa Górnicza
1:17:52,4 (128) 1:58:46,9 (128) 3:17:31,7 (90) 3:57:29,4 (84) 5:25:05,1 (56) 6:11:33,5 (57) 7:36:08,9 (43) 8:24:47,0 (43) 9:58:39,8 (36) 10:54:07,7 (37)
38 210 Tomik Małgorzata
K (10)
1990
Kobiety (3) POL
Team Mountain Fuel Polska
Kraków
1:10:41,2 (69) 1:48:49,8 (85) 3:13:51,8 (84) 3:56:02,3 (80) 5:23:59,1 (55) 6:11:17,9 (55) 7:42:17,7 (46) 8:32:28,1 (46) 10:13:42,4 (38) 11:05:03,5 (38)
39 308 Kozłowski Łukasz
Opyrchał Marta
M (29)
K
1981
1991
MIX (11) POL
POL
Kopytkawbiegu
Kopytkawbiegu
Tychy
Tychy
1:07:01,7 (40) 1:41:10,7 (38) 3:14:23,6 (86) 4:02:36,5 (93) 5:23:15,7 (53) 6:03:20,2 (50) 7:47:05,4 (49) 8:44:18,6 (49) 10:21:06,8 (39) 11:15:16,1 (39)
40 50 Fojt Krzysztof
M (30)
1979
Mężczyźni (8) POL
APR69
Łaziska górne
1:07:42,9 (46) 1:40:20,0 (35) 3:02:29,3 (54) 3:41:49,6 (53) 5:15:48,4 (49) 5:58:10,6 (46) 7:40:24,8 (45) 8:29:04,8 (45) 10:28:38,5 (40) 11:17:57,5 (40)
41 191 SOSNOWSKI MICHAŁ
M (31)
1970
Mężczyźni (9) POL
PGB SPORTOWA PACZKA
Chorzów
1:11:54,0 (80) 1:48:10,8 (76) 3:12:51,6 (80) 3:53:42,0 (70) 5:34:35,2 (70) 6:23:05,5 (69) 8:01:51,9 (56) 8:51:56,5 (55) 10:31:26,5 (41) 11:24:31,5 (41)
42 123 Maczuga Bartłomiej
M (32)
1987
Mężczyźni (10) POL

Gliwice
1:08:19,5 (50) 1:42:57,5 (57) 3:06:00,4 (61) 3:48:57,6 (61) 5:27:59,6 (60) 6:18:36,5 (63) 8:09:06,6 (58) 9:09:01,7 (60) 10:44:16,0 (43) 11:35:27,2 (42)
43 138 Mielczarek Aleksandra
K (11)
1972
Kobiety (4) POL
STS BIEGATON MIKOŁÓW
Mikołów
1:14:54,2 (108) 1:50:54,8 (96) 3:14:53,7 (88) 3:53:58,9 (73) 5:26:53,7 (59) 6:17:28,6 (61) 7:55:42,4 (51) 8:45:36,1 (50) 10:36:41,9 (42) 11:37:04,1 (43)
44 136 MAZUREK Roman
M (33)
1978
Mężczyźni (11) POL
Spartanie Dzieciom
Murów
1:12:36,4 (82) 1:47:09,0 (70) 3:12:06,6 (76) 3:52:29,1 (67) 5:44:07,3 (73) 6:32:45,5 (75) 8:18:53,4 (64) 9:15:20,7 (65) 10:54:54,5 (44) 11:44:48,5 (44)
45 161 Pander Marek
M (34)
1977
Mężczyźni (12) POL

Orzesze
1:11:23,1 (78) 1:48:53,4 (86) 3:10:09,4 (70) 3:54:08,0 (75) 5:51:44,8 (82) 6:47:28,3 (85) 8:20:45,5 (65) 9:12:20,1 (64) 10:55:48,9 (45) 11:46:24,4 (45)
46 135 Mazurek Piotr
M (35)
1986
Mężczyźni (13) POL
1986
Jaworzno
1:21:39,4 (159) 2:05:03,9 (159) 3:38:00,4 (125) 4:32:03,3 (132) 6:09:10,6 (96) 7:00:04,3 (98) 8:42:18,1 (74) 9:32:36,5 (74) 11:07:29,7 (46) 11:57:28,6 (46)
47 320 Małysz Jarosław
Hajto Dominik
M (36)
M
1978
1985
Duet Męski (16) POL
POL
Biegiem przez Chybie
Biegiem przez Chybie
Haźlach
Chybie
58:55,2 (8) 1:31:14,0 (9) 2:29:54,8 (6) 2:58:18,7 (4) 4:03:00,0 (6) 4:40:54,3 (6) 5:47:54,6 (6) 6:22:37,3 (5)
48 307 Kozieł Grzegorz
Segiet Paweł
M (37)
M
1982
1979
Duet Męski (17) POL
POL
STS Biegaton Mikołów
Silesia Runners Club
Chorzów
Bytom
1:04:31,2 (29) 1:38:44,9 (28) 2:46:26,3 (21) 3:16:50,0 (19) 4:32:05,6 (18) 5:13:26,8 (20) 6:52:10,2 (27) 7:42:16,8 (29)
49 144 Mrowiec Jakub
M (38)
1987
Mężczyźni (14) POL

Kraków
1:03:42,9 (25) 1:37:04,7 (25) 2:54:28,0 (38) 3:30:38,8 (37) 4:59:31,9 (36) 5:38:56,5 (34) 7:24:07,2 (40) 8:05:36,7 (35)
50 219 WĘGLARZ CZESŁAW
M (39)
1964
Mężczyźni (15) POL
MultiFit
Kędzierzyn-koźle
1:07:16,1 (44) 1:42:17,9 (44) 2:57:01,7 (47) 3:34:52,8 (44) 5:00:54,3 (37) 5:43:11,7 (37) 7:26:04,8 (41) 8:06:14,8 (36)
51 333 Waleczek Sławomir
Sygiet Andrzej
M (40)
M
1976
1975
Duet Męski (18) POL
POL

Brzezinka Średzka
Gliwice
1:13:03,7 (89) 1:48:21,9 (80) 3:06:07,8 (63) 3:44:16,3 (57) 5:06:20,0 (42) 5:52:22,6 (43) 7:23:12,1 (38) 8:12:13,9 (40)
52 91 Kokot Krzysztof
M (41)
1974
Mężczyźni (16) POL
NIEWYBIEGANI
Żory
1:04:23,7 (27) 1:40:23,3 (36) 2:56:37,5 (45) 3:37:20,0 (48) 5:07:53,1 (44) 5:55:15,6 (45) 7:29:16,7 (42) 8:14:09,3 (41)
53 306 Joniak Artur
Mirek Karolina
M (42)
K
1989
1989
MIX (12) POL
POL

Bielsko-Biała
Brzeszcze
1:09:27,0 (60) 1:45:30,5 (64) 2:56:27,8 (43) 3:31:44,6 (39) 4:52:51,7 (31) 5:40:20,6 (35) 7:18:40,5 (35) 8:15:43,4 (42)
54 147 Noga Angelika
K (12)
1994
Kobiety (5) POL
Kęckie harpagany
Kozy
1:09:39,4 (63) 1:46:09,5 (69) 3:06:50,6 (64) 3:46:16,4 (59) 5:17:00,6 (50) 6:03:26,7 (51) 7:44:49,3 (47) 8:36:24,1 (47)
55 196 Sutkowski Jan
M (43)
1979
Mężczyźni (17) POL
Gwardziści
44-121
1:13:39,1 (97) 1:49:51,8 (90) 3:16:38,1 (89) 4:00:29,7 (89) 5:36:28,4 (71) 6:22:04,1 (66) 7:58:01,0 (55) 8:43:18,7 (48)
56 97 Koza Rafał
M (44)
1975
Mężczyźni (18) POL
6300
Świętochłowice
1:13:22,6 (92) 1:50:42,8 (93) 3:14:43,5 (87) 3:54:49,1 (78) 5:31:25,7 (66) 6:16:55,3 (58) 7:57:35,9 (53) 8:45:53,4 (51)
57 168 Pławecki Leszek
M (45)
1973
Mężczyźni (19) POL
PSZCZYNA BIEGA
Pszczyna
1:10:05,6 (68) 1:45:54,9 (67) 3:09:25,8 (66) 3:59:02,3 (88) 5:28:43,0 (61) 6:18:06,0 (62) 7:57:59,8 (54) 8:47:11,9 (52)
58 142 Mikoś Marcin
M (46)
1979
Mężczyźni (20) POL
Wujek biega
Katowice
1:06:57,0 (39) 1:40:42,5 (37) 2:55:05,0 (39) 3:35:39,5 (46) 5:10:24,6 (46) 5:59:32,2 (47) 7:50:17,2 (50) 8:47:31,0 (53)
59 16 Chrapkiewicz Michał
M (47)
1987
Mężczyźni (21) POL
SCI Górscy Entuzjaści
Cieszyn
1:03:38,0 (23) 1:36:30,6 (23) 2:49:40,4 (29) 3:29:11,6 (36) 5:06:17,2 (41) 5:53:40,6 (44) 7:46:01,7 (48) 8:48:54,4 (54)
60 192 SPYRKA PIOTR
M (48)
1988
Mężczyźni (22) POL
KLUB BIEGACZA FARTLEK
Jastrzębie- Zdrój
1:08:16,7 (49) 1:42:46,6 (55) 3:01:04,2 (53) 3:41:58,9 (54) 5:47:55,0 (78) 6:32:11,1 (73) 8:12:54,5 (61) 8:59:42,4 (56)
61 155 Nowicki Tomasz
M (49)
1986
Mężczyźni (23) POL
Klub Biegacza Fartlek
Jastrzębie-Zdrój
1:08:14,8 (48) 1:42:46,2 (54) 3:01:04,0 (52) 3:41:59,5 (55) 5:47:54,7 (77) 6:32:12,1 (74) 8:12:54,1 (60) 8:59:45,1 (57)
62 325 Pasternak Stanisław
Izdebski Mariusz
M (50)
M
1966
1970
Duet Męski (19) POL
POL
OSV Team & Olkuszbiega.pl
OSV Team & Olkuszbiega.pl
Olkusz
Olkusz
1:14:38,0 (103) 1:56:53,2 (118) 3:13:05,9 (81) 3:52:49,4 (68) 5:25:24,5 (58) 6:17:23,9 (60) 7:57:12,0 (52) 9:06:56,1 (58)
63 51 Franczyk Robert
M (51)
1974
Mężczyźni (24) POL

Cieszyn
1:17:56,1 (129) 1:56:57,5 (119) 3:20:56,4 (96) 4:02:35,2 (91) 5:48:37,8 (79) 6:36:23,6 (76) 8:13:36,9 (62) 9:08:28,4 (59)
64 159 Orkwiszewska Ola
K (13)
1986
Kobiety (6) POL
Scarpa Team Polska
Bieruń
1:04:42,9 (30) 1:39:32,1 (34) 3:03:41,1 (56) 3:43:04,0 (56) 5:30:08,9 (62) 6:17:12,9 (59) 8:08:25,9 (57) 9:09:01,7 (61)
65 21 Cudak Bartosz
M (52)
1991
Mężczyźni (25) POL
KGHM ZG RUN
Oświęcim
1:07:08,7 (43) 1:42:40,9 (52) 3:04:18,1 (59) 3:47:59,7 (60) 5:30:24,7 (63) 6:18:56,2 (64) 8:11:56,2 (59) 9:09:22,5 (62)
66 207 Talaga Dawid
M (53)
1989
Mężczyźni (26) POL
olkuszbiega.pl
Olkusz
1:13:26,8 (94) 1:48:45,6 (83) 3:12:23,1 (78) 3:54:10,2 (76) 5:31:16,1 (65) 6:27:39,3 (71) 8:18:47,7 (63) 9:12:04,5 (63)
67 73 Janda Sebastian
M (54)
1978
Mężczyźni (27) POL
Biegam żeby żreć więcej ciastków
Bielsko- Biała
1:07:23,9 (45) 1:42:20,0 (45) 3:09:59,7 (69) 3:55:15,5 (79) 5:43:55,5 (72) 6:30:32,0 (72) 8:27:27,9 (68) 9:19:29,8 (66)
68 14 Buryba Jacek
M (55)
1986
Mężczyźni (28) POL
Klub Biegacza Fartlek
Jastrzębie-Zdrój
1:14:52,7 (107) 1:53:37,3 (108) 3:21:15,8 (98) 4:03:47,6 (95) 5:49:27,2 (81) 6:39:27,9 (79) 8:31:58,6 (71) 9:19:32,5 (67)
69 143 Moj Krzysztof
M (56)
1981
Mężczyźni (29) POL
Nelson Club
Ruda Śląska
1:09:50,2 (64) 1:44:50,8 (63) 3:12:22,1 (77) 3:57:14,4 (83) 5:47:42,0 (76) 6:39:36,1 (80) 8:28:56,6 (69) 9:24:16,3 (68)
70 106 Kurek Dawid
M (57)
1990
Mężczyźni (30) POL

Bytom
1:13:24,2 (93) 1:49:52,5 (91) 3:12:43,4 (79) 3:53:15,3 (69) 5:34:08,1 (69) 6:22:05,5 (67) 8:23:29,0 (66) 9:24:18,2 (69)
71 45 Dziszkiewicz Grzegorz
M (58)
1982
Mężczyźni (31) POL

Bielsko Biała
1:26:39,4 (193) 2:13:28,3 (189) 3:50:38,7 (153) 4:36:20,9 (141) 6:11:19,2 (98) 7:00:01,2 (97) 8:35:13,0 (72) 9:25:15,1 (70)
72 215 Walczak Agnieszka
K (14)
1977
Kobiety (7) POL
olkuszbiega.pl
Bolesław
1:12:53,7 (87) 1:50:52,9 (95) 3:20:58,3 (97) 4:04:39,9 (96) 5:54:00,1 (87) 6:42:04,7 (82) 8:31:23,7 (70) 9:25:40,5 (71)
73 61 Gluza Sebastian
M (59)
1979
Mężczyźni (32) POL
run-log
Opole
1:14:27,6 (102) 1:52:06,7 (104) 3:13:47,8 (83) 3:56:16,7 (81) 5:33:09,8 (68) 6:22:59,4 (68) 8:25:02,4 (67) 9:27:52,2 (72)
74 181 Rumpel Krzysztof
M (60)
1986
Mężczyźni (33) POL
KS M.E.T.A.
Czyżowice
1:14:01,7 (100) 1:51:09,0 (98) 3:22:02,2 (101) 4:05:20,1 (97) 5:45:50,5 (74) 6:39:56,9 (81) 8:39:33,4 (73) 9:31:37,3 (73)
75 216 WASZTYL Tomasz
M (61)
1969
Mężczyźni (34) POL

Bielsko-Biala
1:08:43,4 (52) 1:43:02,2 (59) 3:23:25,8 (104) 4:06:12,9 (98) 6:10:45,9 (97) 6:59:12,7 (95) 8:54:02,7 (76) 9:44:34,4 (75)
76 193 STANOWSKI GRZEGORZ
M (62)
1971
Mężczyźni (35) POL
Forever Young Łódż
ŁÓDŹ
1:16:04,9 (114) 1:54:49,9 (110) 3:21:27,6 (99) 4:08:41,9 (104) 5:53:28,9 (86) 6:44:02,8 (83) 8:42:35,8 (75) 9:48:34,8 (76)
77 156 Ochwat Adam
M (63)
1980
Mężczyźni (36) POL
Dzikie Ultra Team
Katowice
1:17:20,3 (125) 1:58:00,2 (122) 3:27:04,1 (107) 4:12:41,8 (106) 6:18:20,3 (105) 7:03:44,7 (99) 9:03:19,5 (81) 9:50:38,5 (77)
78 179 Rimpler Łukasz
M (64)
1982
Mężczyźni (37) POL
FANTASTIC TEAM
Orzesze
1:14:51,1 (106) 1:52:04,3 (103) 3:22:39,3 (103) 4:08:15,5 (103) 6:14:53,9 (102) 7:05:15,5 (100) 8:58:49,2 (79) 9:54:43,7 (78)
79 15 Butanowicz Marzena
K (15)
1986
Kobiety (8) POL
Fantastic team
Suszec
1:14:51,0 (105) 1:52:03,7 (102) 3:22:38,7 (102) 4:08:15,5 (102) 6:14:53,7 (101) 7:05:15,6 (101) 8:58:49,1 (78) 9:54:44,0 (79)
80 47 Feodorów Wojciech
M (65)
1969
Mężczyźni (38) POL
SkurczyByki
Zabrze
1:21:04,0 (154) 2:03:19,1 (153) 3:35:49,7 (120) 4:21:11,3 (117) 6:13:58,7 (100) 7:12:08,8 (104) 9:05:14,4 (82) 9:55:33,6 (80)
81 190 Solecki Tomasz
M (66)
1979
Mężczyźni (39) POL
Gomola Trans Airco
Bieruń
1:12:54,3 (88) 1:49:06,1 (88) 3:21:54,6 (100) 4:03:06,4 (94) 6:03:23,8 (94) 6:48:25,9 (87) 8:54:16,1 (77) 9:57:19,1 (81)
82 152 Nowak Marek
M (67)
1973
Mężczyźni (40) POL
RyTM Czechowice-Dziedzice
Ligota
1:11:17,2 (76) 1:48:35,8 (82) 3:31:38,4 (114) 4:18:33,7 (113) 6:08:41,0 (95) 6:59:42,2 (96) 9:02:51,2 (80) 9:59:47,5 (82)
83 6 Bernacki Eugeniusz
M (68)
1963
Mężczyźni (41) POL
Polski Klub Alpejski
Gliwice
1:17:15,2 (124) 1:59:22,4 (131) 3:32:27,0 (117) 4:18:54,7 (114) 6:12:31,5 (99) 7:07:22,7 (102) 9:06:54,4 (83) 10:01:13,4 (83)
84 41 Dyduła Renata
K (16)
1975
Kobiety (9) POL
Ital Car Team
Kraków
1:21:52,3 (161) 2:08:55,5 (174) 3:50:52,0 (154) 4:38:51,2 (148) 6:24:24,4 (109) 7:17:27,1 (107) 9:09:13,3 (85) 10:08:51,5 (84)
85 102 Kuczek Katarzyna
K (17)
1977
Kobiety (10) POL
Siemianowice i Przyjaciele Biegają
Siemianowice Śląskie
1:23:12,7 (174) 2:09:04,0 (176) 3:46:24,5 (145) 4:35:36,0 (137) 6:25:47,2 (110) 7:23:58,9 (110) 9:13:49,7 (86) 10:13:43,7 (85)
86 130 Małkowski Bogdan
M (69)
1968
Mężczyźni (42) POL
SPARTANIE DZIECIOM
Murów
1:12:48,8 (86) 1:53:27,8 (107) 3:28:42,5 (109) 4:21:16,7 (118) 6:15:48,0 (103) 7:08:43,2 (103) 9:07:52,3 (84) 10:18:09,8 (86)
87 11 Burda Marek
M (70)
1962
Mężczyźni (43) POL

Brenna
1:20:03,2 (144) 2:03:18,7 (152) 3:41:00,0 (130) 4:33:16,5 (133) 6:35:21,6 (117) 7:32:23,8 (117) 9:23:49,7 (88) 10:25:11,7 (87)
88 58 Gibała MARCIN
M (71)
1972
Mężczyźni (44) POL
Biegam i Pomagam
Mielec
1:18:20,8 (132) 2:00:39,7 (135) 3:48:59,6 (151) 4:38:56,1 (149) 6:36:23,8 (118) 7:31:12,9 (116) 9:28:37,5 (89) 10:27:44,2 (88)
89 70 Inglant Zbigniew
M (72)
1966
Mężczyźni (45) POL
Run log com
Chorzów
1:28:36,6 (199) 2:21:31,4 (208) 4:03:28,2 (182) 4:56:47,3 (173) 6:41:09,2 (122) 7:39:55,7 (122) 9:29:47,6 (90) 10:32:59,9 (89)
90 163 Pasecka Sylwia
K (18)
1975
Kobiety (11) POL
Inżynieria Biegania Team
Gliwice
1:23:51,2 (178) 2:07:13,8 (171) 3:55:57,0 (170) 4:42:45,4 (157) 6:53:11,7 (130) 7:42:06,0 (127) 9:45:20,2 (93) 10:39:02,3 (90)
91 32 Dec Mirosław
M (73)
1977
Mężczyźni (46) POL
RAJSPORT ACTIVE
Opole
1:17:58,5 (130) 1:57:51,4 (121) 3:30:42,5 (111) 4:18:28,0 (112) 6:28:59,4 (111) 7:28:26,5 (115) 9:18:49,1 (87) 10:40:18,2 (91)
92 88 Klimowski Daniel
M (74)
1976
Mężczyźni (47) POL
FANTASTIC TEAM
Pierściec
1:16:51,7 (119) 1:56:38,5 (116) 3:40:57,4 (129) 4:36:56,9 (142) 6:52:58,0 (129) 7:45:13,1 (129) 9:45:09,0 (92) 10:42:18,7 (92)
93 40 Dyduła Łukasz
M (75)
1975
Mężczyźni (48) POL
Ital Car Team
Kraków
1:22:43,3 (168) 2:09:00,6 (175) 3:51:36,8 (156) 4:42:50,4 (158) 6:40:22,0 (121) 7:38:25,3 (120) 9:41:14,6 (91) 10:48:13,4 (93)
94 62 Gnot Katarzyna
K (19)
1974
Kobiety (12) POL

Opole
1:19:43,0 (142) 2:02:57,4 (147) 3:43:43,2 (139) 4:33:27,3 (134) 6:41:23,5 (125) 7:39:58,7 (123) 9:50:10,1 (94) 10:52:59,7 (94)
95 121 Łatak-Skrabut Basia
K (20)
1980
Kobiety (13) POL

Gliwice
1:23:01,0 (172) 2:05:38,7 (164) 3:43:59,7 (140) 4:33:27,3 (135) 6:41:24,5 (126) 7:39:58,7 (124) 9:50:11,2 (95) 10:53:01,1 (95)
96 198 Swoboda Jarosław
M (76)
1977
Mężczyźni (49) POL
Bracia Pietrzak Running Team Gliwic
Gliwice
1:21:20,4 (157) 2:02:10,0 (144) 3:41:35,9 (135) 4:31:31,6 (131) 6:41:10,8 (124) 7:40:02,7 (126) 10:01:02,4 (96) 10:53:06,6 (96)
97 205 Środa Piotr
M (77)
1971
Mężczyźni (50) POL

Międzyrzecze
1:25:54,8 (189) 2:14:19,5 (194) 3:55:48,8 (167) 4:51:33,0 (169) 6:57:23,0 (137) 8:03:30,9 (137) 10:06:01,0 (97) 11:09:29,5 (97)
98 95 Kowalczyk PAWEŁ
M (78)
1974
Mężczyźni (51) POL
KĘCKIE HARPAGANY
Kęty
1:13:37,2 (96) 1:55:45,3 (112) 3:44:09,8 (141) 4:45:11,9 (163) 6:54:58,3 (134) 7:52:34,2 (132) 10:11:39,0 (99) 11:13:38,6 (98)
99 10 Bruzda Piotr
M (79)
1972
Mężczyźni (52) POL
Biegowa Kuźnia
Będzin
1:16:55,4 (120) 1:56:37,7 (115) 3:53:24,9 (162) 4:44:50,2 (160) 6:54:31,8 (133) 7:55:18,3 (134) 10:21:06,1 (101) 11:15:15,4 (99)
100 93 Kondratiuk Iryna
K (21)
1993
Kobiety (14) POL
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
Bielsko-Biała
1:23:08,6 (173) 2:05:29,6 (163) 3:53:31,5 (164) 4:38:32,4 (145) 6:58:38,2 (140) 7:57:18,2 (135) 10:11:49,6 (100) 11:20:58,5 (100)
101 83 Kajewski Rafał
M (80)
1974
Mężczyźni (53) POL
ultrafał / Wiocha Biega
Śrem
1:29:33,0 (200) 2:15:28,5 (196) 3:57:32,9 (172) 4:49:34,4 (168) 6:57:56,2 (138) 8:01:47,1 (136) 10:08:49,6 (98) 11:23:45,0 (101)
102 150 NOWACKI Piotr
M (81)
1979
Mężczyźni (54) POL

Świętochłowice
1:02:55,9 (20) 1:35:57,5 (21) 2:48:56,0 (27) 3:25:58,4 (28) 4:52:58,6 (32) 5:35:59,7 (30)
103 201 SZEWCZYK DAMIAN
M (82)
1976
Mężczyźni (55) POL
Jejkowice biegają
JEJKOWICE
1:08:46,3 (53) 1:42:35,4 (50) 3:04:14,4 (58) 3:41:05,8 (52) 5:07:13,1 (43) 5:49:14,6 (42)
104 112 Lewandowski Łukasz
M (83)
1982
Mężczyźni (56) POL

Mysiadło
1:05:45,5 (33) 1:39:29,8 (33) 2:57:04,1 (48) 3:39:10,2 (50) 5:10:56,4 (47) 6:02:50,9 (49)
105 206 Święczyk Krzysztof
M (84)
1985
Mężczyźni (57) POL
Biegiem Przez Chybie
Chybie
1:02:51,4 (18) 1:35:48,7 (19) 2:52:49,3 (36) 3:32:36,1 (41) 5:20:49,9 (51) 6:04:12,2 (52)
106 38 Dostoł Dominik
M (85)
1981
Mężczyźni (58) POL
KS M.E.T.A.
Łaziska
1:14:01,7 (101) 1:51:08,6 (97) 3:13:46,8 (82) 3:51:30,9 (66) 5:25:08,8 (57) 6:08:40,9 (53)
107 28 CZUPKIEWICZ MICHAŁ
M (86)
1984
Mężczyźni (59) POL
Rajsport Active
Opole
1:05:24,1 (31) 1:39:18,9 (32) 2:56:44,1 (46) 3:38:49,1 (49) 5:23:15,2 (52) 6:10:14,4 (54)
108 185 SERAFIN DARIUSZ
M (87)
1969
Mężczyźni (60) POL
Klub Biegacza Fartlek
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
1:05:35,5 (32) 1:38:45,8 (29) 2:56:31,7 (44) 3:34:58,0 (45) 5:23:44,0 (54) 6:11:27,6 (56)
109 158 OKOŃ ŁUKASZ
M (88)
1979
Mężczyźni (61) POL

Gierałtowice
1:11:05,8 (73) 1:48:00,6 (73) 3:09:20,7 (65) 3:53:56,9 (72) 5:30:36,6 (64) 6:20:36,6 (65)
110 96 Kowalczyk Aleksander
M (89)
1980
Mężczyźni (62) POL

Dzierążnia
1:12:37,6 (83) 1:49:50,0 (89) 3:13:55,5 (85) 3:58:34,4 (87) 5:32:50,6 (67) 6:23:28,4 (70)
111 148 Nogaj Janusz
M (90)
1977
Mężczyźni (63) POL
OchajoRun & Friends
Gliwice
1:09:01,0 (56) 1:42:26,0 (48) 3:06:05,3 (62) 3:48:57,9 (62) 5:47:03,2 (75) 6:38:50,1 (77)
112 18 Chruszcz Wojciech
M (91)
1981
Mężczyźni (64) POL
Klub Biegacza Fartlek
Jastrzębie-Zdrój
1:08:41,0 (51) 1:42:47,4 (56) 3:10:48,7 (74) 3:57:40,0 (85) 5:49:10,4 (80) 6:39:27,5 (78)
113 108 Kycia Leszek
M (92)
1979
Mężczyźni (65) POL

Orzesze
1:11:21,8 (77) 1:48:07,2 (74) 3:09:50,4 (68) 3:53:45,7 (71) 5:52:36,4 (83) 6:47:26,7 (84)
114 157 Ogierman-Dykas Marzena
K (22)
1983
Kobiety (15) POL
Alpin Sport Hoka One One Team
Orzesze
1:11:34,8 (79) 1:48:54,0 (87) 3:10:32,2 (72) 3:54:06,9 (74) 5:52:37,1 (84) 6:47:40,3 (86)
115 228 Zubert Marcin
M (93)
1973
Mężczyźni (66) POL
PRESS GLASS-Biegamy i wspieramy
Rudnik Wielki
1:16:08,7 (115) 1:53:15,9 (106) 3:28:16,9 (108) 4:13:23,4 (108) 6:01:52,9 (91) 6:50:28,3 (88)
116 225 Zbożniak Łukasz
M (94)
1984
Mężczyźni (67) POL
Watahadg
Dąbrowa Górnicza
1:14:45,5 (104) 1:52:01,3 (101) 3:20:22,6 (94) 4:06:37,7 (100) 5:57:45,4 (88) 6:52:24,0 (89)
117 132 Marchewka Joanna
K (23)
1976
Kobiety (16) POL

Czernichów
1:17:12,1 (123) 1:57:26,9 (120) 3:30:18,6 (110) 4:18:22,8 (111) 6:00:13,6 (89) 6:53:51,3 (90)
118 316 Lewandowska Anna
Sierpek Marta
K (24)
K
1986
1983
Duet Kobiecy (4) POL
POL

Mysiadło
Tychy
1:18:54,4 (136) 2:00:51,3 (136) 3:33:50,4 (119) 4:20:02,8 (116) 6:01:43,4 (90) 6:54:22,1 (91)
119 29 Dadaś Janusz
M (95)
1973
Mężczyźni (68) POL
BP Running Team Gliwice
Gliwice
1:12:04,3 (81) 1:51:37,2 (100) 3:25:26,5 (105) 4:11:14,2 (105) 6:03:03,9 (92) 6:58:48,6 (92)
120 9 Bok Rafał
M (96)
1980
Mężczyźni (69) POL

Zabrze
1:09:51,3 (65) 1:43:33,9 (60) 3:10:44,8 (73) 3:54:29,2 (77) 6:03:04,5 (93) 6:58:48,6 (93)
121 79 Jędzura Daniel
M (97)
1980
Mężczyźni (70) POL
BP Running Team Gliwice
Gliwice
1:09:54,0 (66) 1:44:09,3 (61) 3:09:37,5 (67) 3:57:13,5 (82) 5:52:58,7 (85) 6:58:49,1 (94)
122 117 Lorenz Marcin
M (98)
1971
Mężczyźni (71) POL
GB Galopujące Ślimaki
Jastrzębie Zdrój
1:13:15,3 (91) 1:47:44,4 (72) 3:30:51,1 (113) 4:17:13,3 (110) 6:20:44,9 (107) 7:15:06,9 (105)
123 164 Pawleta Michał
M (99)
1976
Mężczyźni (72) POL
BPRT Gliwice
Bukowiec
1:21:18,4 (156) 2:03:49,5 (155) 3:40:23,0 (128) 4:30:38,3 (127) 6:20:33,2 (106) 7:16:13,5 (106)
124 36 Doczekalski Jarek
M (100)
1971
Mężczyźni (73) POL
GB Galopujące Ślimaki
Jastrzębie Zdrój
1:13:36,7 (95) 1:50:43,8 (94) 3:30:50,4 (112) 4:17:12,9 (109) 6:21:10,1 (108) 7:17:33,9 (108)
125 204 Śmigielska-Stasicka Monika
K (25)
1978
Kobiety (17) POL

Oświęcim - Poręba Wielka
1:17:11,2 (122) 1:59:05,5 (130) 3:36:18,3 (121) 4:25:58,4 (121) 6:17:31,6 (104) 7:21:20,7 (109)
126 186 Siedlok Damian
M (101)
1981
Mężczyźni (74) POL

Żory
1:23:40,0 (175) 2:10:31,1 (179) 3:43:32,2 (138) 4:35:38,9 (138) 6:30:04,7 (113) 7:25:30,1 (111)
127 174 Ptak Krzysztof
M (102)
1978
Mężczyźni (75) POL
Hrmax Żory
ZORY
1:23:43,9 (176) 2:10:30,9 (178) 3:44:37,6 (142) 4:35:39,7 (139) 6:30:04,5 (112) 7:25:30,3 (112)
128 189 Słaboń Mariusz
M (103)
1975
Mężczyźni (76) POL
KIWK-a biega
Wolbrom
1:19:39,0 (140) 2:03:04,4 (149) 3:53:27,0 (163) 4:41:29,5 (153) 6:30:48,1 (115) 7:25:53,3 (113)
129 31 Danikiewicz Michał
M (104)
1981
Mężczyźni (77) POL
Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-
Czechowice-Dziedzice
1:16:48,9 (118) 1:59:58,4 (133) 3:31:39,8 (115) 4:21:22,2 (119) 6:30:40,1 (114) 7:28:25,9 (114)
130 177 Rakowska Magdalena
K (26)
1973
Kobiety (18) POL
Drużyna TVN
Warszawa
1:20:12,0 (145) 2:03:31,2 (154) 3:41:29,3 (132) 4:35:45,1 (140) 6:33:10,5 (116) 7:34:53,2 (118)
131 44 Dziki Maciej
M (105)
1979
Mężczyźni (78) POL
Ryśki z Rogola / Jak dzik w Szyszki
Rogoźnik
1:24:05,2 (180) 2:05:07,7 (160) 3:43:06,2 (137) 4:34:29,9 (136) 6:39:31,2 (120) 7:34:53,9 (119)
132 66 Grygierek Roman
M (106)
1981
Mężczyźni (79) POL

Gorzyczki
1:20:38,1 (151) 2:01:05,6 (140) 3:36:21,5 (122) 4:23:34,6 (120) 6:50:56,5 (128) 7:38:51,9 (121)
133 180 Rólka Mariola
K (27)
1979
Kobiety (19) POL
BP Running Team
GLIWICE
1:22:41,0 (167) 2:05:02,6 (158) 3:41:30,9 (133) 4:31:30,7 (130) 6:41:10,5 (123) 7:40:01,5 (125)
134 129 Malarczyk Sławomir
M (107)
1985
Mężczyźni (80) POL
Kęckie Harpagany
Kęty
1:26:40,8 (194) 2:10:51,0 (181) 4:14:52,4 (188) 5:06:39,9 (184) 6:53:45,3 (132) 7:43:33,4 (128)
135 146 Niemas Mariusz
M (108)
1968
Mężczyźni (81) POL
KP PSP Wadowice
Błażejowice
1:26:33,5 (191) 2:15:51,9 (197) 3:52:01,0 (159) 4:47:48,2 (166) 6:48:08,3 (127) 7:49:07,9 (130)
136 4 Bańbuła Grzegorz
M (109)
1984
Mężczyźni (82) POL

Gliwice
1:19:42,2 (141) 2:03:03,5 (148) 4:00:10,8 (178) 4:52:06,6 (171) 6:57:22,8 (136) 7:51:55,6 (131)
137 160 Osica Łukasz
M (110)
1983
Mężczyźni (83) POL

Świętochłowice
1:24:32,5 (184) 2:10:55,6 (183) 3:53:12,2 (161) 4:47:46,0 (165) 6:53:29,2 (131) 7:53:22,1 (133)
138 203 Szolc Sebastian
M (111)
1976
Mężczyźni (84) POL

Gliwice
1:13:40,3 (98) 1:48:11,4 (78) 3:20:39,0 (95) 4:02:36,1 (92) 6:36:38,4 (119) 8:04:19,3 (138)
139 176 Rak Mirek
M (112)
1964
Mężczyźni (85) POL

Bytom-Stroszek
1:27:26,4 (198) 2:14:31,1 (195) 3:59:42,3 (177) 4:55:32,0 (172) 7:05:57,5 (143) 8:05:20,2 (139)
140 230 Żmudka Bartlomiej
M (113)
1978
Mężczyźni (86) POL
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE
Rybnik
1:25:23,5 (186) 2:14:07,5 (191) 4:16:11,3 (191) 5:19:05,1 (197) 7:08:24,9 (144) 8:07:19,1 (140)
141 208 Tiahnybok Paweł
M (114)
1972
Mężczyźni (87) POL
Decathlon CAR Gliwice
Kalety
1:20:23,0 (148) 2:01:38,9 (142) 3:47:15,3 (146) 4:38:10,8 (144) 6:57:21,0 (135) 8:08:34,1 (141)
142 171 Porc-Szporek Szymon
M (115)
1984
Mężczyźni (88) POL
Zabrzańskie Parkowe Bieganie
Ruda Śląska
1:24:10,0 (181) 2:08:09,8 (172) 3:55:55,3 (169) 4:51:34,0 (170) 6:58:21,5 (139) 8:08:34,3 (142)
143 126 Madejczyk Sebastian
M (116)
1974
Mężczyźni (89) POL
TUCHOW
Tuchow
1:42:38,9 (230) 2:29:15,6 (218) 4:13:58,9 (186) 5:05:52,6 (183) 7:08:55,7 (145) 8:09:33,3 (143)
144 194 Stawarczyk Krystian
M (117)
1978
Mężczyźni (90) POL
Opel Active Team
Rybnik
1:18:31,8 (133) 2:01:28,0 (141) 3:48:26,5 (149) 4:40:21,3 (151) 7:11:35,0 (147) 8:16:02,9 (144)
145 175 Pudełko Dariusz
M (118)
1967
Mężczyźni (91) POL
Opel Active Team
Kozłów
1:19:47,7 (143) 2:02:29,9 (145) 3:48:30,0 (150) 4:40:20,8 (150) 7:11:13,6 (146) 8:16:03,9 (145)
146 153 Nowak Justyna
K (28)
1975
Kobiety (20) POL
RyTM Czechowice-Dziedzice
Ligota
1:23:48,9 (177) 2:10:41,2 (180) 4:09:36,7 (185) 5:02:12,3 (178) 7:23:27,7 (151) 8:18:09,1 (146)
147 169 PODGÓRSKA JOLA
K (29)
1974
Kobiety (21) POL
PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE
KĘDZIERZYN-KOŹLE
1:22:15,1 (165) 2:14:16,5 (193) 3:59:24,3 (174) 4:59:00,3 (176) 7:00:32,5 (142) 8:21:13,9 (147)
148 72 JAKUBCZYK PIOTR
M (119)
1975
Mężczyźni (92) POL
PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE
KĘDZIERZYN-KOŹLE
1:22:17,5 (166) 2:14:16,2 (192) 3:59:26,5 (176) 4:59:06,7 (177) 7:00:32,2 (141) 8:21:14,2 (148)
149 87 Klimczak Marek
M (120)
1973
Mężczyźni (93) POL
Rebellion of Free Runners
Oświęcim
1:24:15,9 (182) 2:11:15,2 (185) 4:03:03,1 (181) 5:03:36,6 (179) 7:19:38,5 (150) 8:23:25,2 (149)
150 17 Chrobak Paweł
M (121)
1970
Mężczyźni (94) POL

Bielsko-Biała
1:31:11,4 (209) 2:30:50,2 (221) 4:17:05,8 (192) 5:24:50,3 (204) 7:13:36,0 (148) 8:23:25,4 (150)
151 56 Gawlik Adam
M (122)
1973
Mężczyźni (95) POL
run/rock&roll
Chorzów
1:21:44,0 (160) 2:06:55,9 (168) 4:00:24,8 (179) 4:56:59,0 (174) 7:15:14,6 (149) 8:30:58,3 (151)
152 105 Kurasiński Konrad
M (123)
1989
Mężczyźni (96) POL
Socios Silesia
Brenna
1:12:47,2 (85) 1:51:27,8 (99) 3:55:04,0 (165) 4:42:03,0 (154) 7:34:45,8 (157) 8:31:13,0 (152)
153 80 Kaczkiewicz Damian
M (124)
1974
Mężczyźni (97) POL
Night Runners Gliwice
Gliwice
1:30:51,3 (205) 2:19:29,2 (203) 4:19:23,4 (198) 5:17:09,3 (195) 7:30:33,4 (154) 8:33:15,7 (153)
154 124 Maczuga Monika
K (30)
1988
Kobiety (22) POL
Mustangi Gliwice
Gliwice
1:30:50,2 (204) 2:19:29,1 (202) 4:19:23,0 (197) 5:17:09,0 (194) 7:30:31,8 (153) 8:33:16,1 (154)
155 2 Adamus Katarzyna
K (31)
1978
Kobiety (23) POL
Fantastic Team
Cieszyn
1:35:06,8 (218) 2:27:59,4 (216) 4:22:00,7 (200) 5:18:56,0 (196) 7:30:24,8 (152) 8:34:44,6 (155)
156 235 Lorisz Damian
M (125)
1984
Mężczyźni (98) POL
OPP Katowice, BP Running Team
Chorzów
1:22:56,7 (170) 2:04:13,5 (156) 3:51:39,5 (158) 4:45:05,8 (162) 7:32:09,1 (155) 8:40:28,4 (156)
157 68 Hebda-Olszówka Aleksandra
K (32)
1983
Kobiety (24) POL
BP Running Team Gliwice
Chorzów
1:22:56,8 (171) 2:04:14,2 (157) 3:51:38,6 (157) 4:45:05,3 (161) 7:32:11,6 (156) 8:40:28,7 (157)
158 59 Gierada Ryszard
M (126)
1966
Mężczyźni (99) POL
Polska
Gliwice
1:26:24,9 (190) 2:16:10,7 (199) 4:19:58,5 (199) 5:22:14,7 (200) 7:38:26,8 (160) 8:40:57,6 (158)
159 133 Marchewka Andrzej
M (127)
1976
Mężczyźni (100) POL

Czernichów
1:34:46,1 (217) 2:27:19,5 (215) 4:25:38,8 (204) 5:26:38,4 (205) 7:36:57,8 (158) 8:44:56,9 (159)
160 116 Litwinczuk Aneta
K (33)
1983
Kobiety (25) POL
Olkuszbiega.pl
Klucze
1:33:02,6 (215) 2:21:56,8 (209) 4:14:44,9 (187) 5:14:37,6 (191) 7:37:31,2 (159) 8:46:36,6 (160)
161 188 Skiba Maciej
M (128)
1992
Mężczyźni (101) POL
SKIBASPORT.PL
Wałbrzych
1:12:46,3 (84) 1:48:33,8 (81) 3:18:26,1 (91) 3:58:32,8 (86) 7:53:59,8 (168) 8:48:22,2 (161)
162 173 Pszczółka-Busch Aneta
K (34)
1973
Kobiety (26) POL

Tarnawa Górna
1:41:28,8 (227) 2:33:17,3 (226) 4:31:57,1 (208) 5:31:38,5 (208) 7:42:59,3 (161) 8:50:55,1 (162)
163 134 Marut Kaśka
K (35)
1978
Kobiety (27) POL
BP RUNNING TEAM GLIWICE
Gliwice
1:31:06,0 (206) 2:19:35,7 (205) 4:22:10,4 (201) 5:16:28,4 (192) 7:46:00,9 (164) 8:50:59,2 (163)
164 122 Łęcki Piotr
M (129)
1981
Mężczyźni (102) POL
BP RUNNING TEAM GLIWICE
Gliwice
1:31:07,1 (207) 2:19:35,5 (204) 4:22:12,1 (202) 5:16:28,8 (193) 7:46:02,2 (165) 8:51:00,0 (164)
165 90 Kocot Patrycja
K (36)
1985
Kobiety (28) POL

Nowa Wieś
1:32:33,7 (213) 2:19:58,8 (207) 4:19:07,9 (195) 5:13:24,1 (190) 7:51:00,9 (167) 8:56:29,1 (165)
166 43 Dziki Marek
M (130)
1980
Mężczyźni (103) POL
Ryśki z Rogola / Jak dzik w Szyszki
Rogoźnik
1:43:55,9 (232) 2:28:22,1 (217) 4:25:50,3 (205) 5:23:34,0 (202) 7:50:35,1 (166) 8:56:29,6 (166)
167 24 Czarnota Leszek
M (131)
1970
Mężczyźni (104) POL

Marklowice
1:30:16,4 (202) 2:26:13,5 (214) 4:24:49,3 (203) 5:23:09,9 (201) 7:45:53,2 (163) 9:00:07,6 (167)
168 220 Węgrzynkiewicz Maria
K (37)
1991
Kobiety (29) POL

Bielsko-Biała
1:31:28,8 (210) 2:30:49,8 (220) 4:18:08,0 (193) 5:24:50,3 (203) 7:43:34,8 (162) 9:12:03,4 (168)
169 172 Prończuk Adam
M (132)
1966
Mężczyźni (105) POL
Wehicool
Czechowice-Dziedzice
1:40:30,3 (224) 2:33:36,7 (227) 4:41:59,4 (212) 5:48:43,8 (213) 8:23:06,9 (169) 9:37:12,7 (169)
170 26 Czerwiec Artur
M (133)
1977
Mężczyźni (106) POL
Street Run Radom
Radom
1:26:51,0 (197) 2:18:22,6 (200) 4:31:35,7 (207) 5:27:05,6 (206) 8:45:37,8 (170) 9:52:01,7 (170)
171 229 ŻDANOW LENA
K (38)
1986
Kobiety (30) POL
Rajsport active
Opole
1:42:27,7 (229) 2:39:05,5 (228) 4:56:37,7 (217) 6:10:15,8 (217) 9:08:17,3 (171) 10:36:02,7 (171)
172 33 Dec Małgorzata
K (39)
1984
Kobiety (31) POL
Rajsport Active
Opole
2:20:56,9 (250) 3:21:59,4 (249) 5:46:01,1 (223) 6:54:15,0 (223) 9:18:50,0 (173) 10:40:17,7 (172)
173 71 Jackowski Tomasz
M (134)
1975
Mężczyźni (107) POL

Bielsko-Biała
1:40:06,4 (223) 2:43:56,9 (233) 5:01:26,3 (219) 6:26:51,0 (220) 9:14:57,4 (172) 10:56:21,5 (173)
174 60 Gliszczyński Mirosław
M (135)
1956
Mężczyźni (108) POL
Srebrne Miasto
Tarnowskie Góry
1:56:42,1 (243) 3:05:00,4 (242) 5:55:58,8 (224) 7:20:24,9 (224) 10:22:12,7 (174) 11:44:03,7 (174)
175 103 Kuczok Mirosław
M (136)
1972
Mężczyźni (109) POL
Forma Wodzisław Śląski/Maratony Pol
Wodzisław Śląski
1:01:25,2 (12) 1:32:04,2 (11) 2:38:21,8 (12) 3:11:30,2 (13)
176 110 Lesik Krzysztof
M (137)
1974
Mężczyźni (110) POL
Forma Wodzisław Śląski
Wodzisław Śląski
1:02:09,9 (16) 1:33:00,6 (15) 2:42:13,8 (16) 3:16:13,5 (16)
177 104 Kuras Janusz
M (138)
1972
Mężczyźni (111) POL
Zadyszka Oświęcim
Chełmek
1:03:51,7 (26) 1:37:43,3 (27) 2:50:14,0 (31) 3:26:12,3 (31)
178 214 Veselý Jiří
M (139)
1973
Mężczyźni (112) CZE
Varnsdorf
Varnsdorf
1:09:36,9 (62) 1:44:35,6 (62) 2:57:45,1 (50) 3:34:36,7 (43)
179 120 Lubecki Tomasz
M (140)
1978
Mężczyźni (113) POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
1:07:01,9 (41) 1:42:24,6 (47) 3:03:46,7 (57) 3:50:18,7 (64)
180 49 Florian Krzysztof
M (141)
1979
Mężczyźni (114) POL
OchajoRun&Friends
Ruda Śląska
1:11:10,3 (75) 1:47:13,7 (71) 3:10:20,4 (71) 3:50:19,4 (65)
181 46 Dziuba Emilian
M (142)
1973
Mężczyźni (115) POL

Mikołów
1:10:43,9 (70) 1:46:07,2 (68) 3:19:51,3 (93) 4:02:17,7 (90)
182 199 Sydor Piotr
M (143)
1981
Mężczyźni (116) POL
Hedoniści
Wrocław
1:13:10,9 (90) 1:48:21,8 (79) 3:19:45,7 (92) 4:06:22,9 (99)
183 89 Kobielusz Krzysztof
M (144)
1988
Mężczyźni (117) POL

Istebna
1:03:41,8 (24) 1:38:52,4 (30) 3:04:54,8 (60) 4:07:06,4 (101)
184 131 Marcela Marcin
M (145)
1976
Mężczyźni (118) POL
Fat Mama s sport Club
Tarnowskie Góry
1:17:22,0 (126) 1:54:31,4 (109) 3:26:35,9 (106) 4:13:11,5 (107)
185 107 Kuryło Zenon
M (146)
1966
Mężczyźni (119) POL

Rybnik
1:17:26,6 (127) 1:56:20,1 (114) 3:33:38,6 (118) 4:19:34,3 (115)
186 5 Bera Adam
M (147)
1966
Mężczyźni (120) POL

Rzeszów
1:22:05,4 (163) 2:06:30,0 (166) 3:36:37,6 (123) 4:27:26,3 (122)
187 114 Liszka Piotrek
M (148)
1953
Mężczyźni (121) POL

Bytom
1:26:43,8 (196) 2:10:06,9 (177) 3:41:39,2 (136) 4:27:50,0 (123)
188 81 Kaczmarek Jacek
M (149)
1982
Mężczyźni (122) POL
Pędzące żółwie
Czerwionka Leszczyny
1:15:47,7 (112) 1:58:44,8 (126) 3:41:08,0 (131) 4:29:21,7 (124)
189 54 Gamza Mariusz
M (150)
1983
Mężczyźni (123) POL
Pędzące Żółwie
Czerwionka Leszczyny
1:15:46,3 (111) 1:58:33,5 (123) 3:39:45,4 (126) 4:29:22,4 (125)
190 92 Komarnicki Tomasz
M (151)
1984
Mężczyźni (124) POL
Rmf4rt Gladiators
Rybnik
1:15:52,7 (113) 1:58:44,5 (125) 3:39:46,3 (127) 4:29:37,2 (126)
191 23 Czapla Arkadiusz
M (152)
1971
Mężczyźni (125) POL
Fat Mama s Sport Club
Bytom
1:19:06,3 (137) 1:56:07,7 (113) 3:37:38,5 (124) 4:31:01,2 (128)
192 178 Renkiel Tomasz
M (153)
1975
Mężczyźni (126) POL
Compañeros Asfalt Team
Gliwice
1:20:20,0 (146) 2:02:09,8 (143) 3:41:35,1 (134) 4:31:18,0 (129)
193 197 Swędzioł Robert
M (154)
1971
Mężczyźni (127) POL
olkuszbiega.pl
Olkusz
1:13:58,8 (99) 1:52:18,8 (105) 3:32:16,3 (116) 4:37:13,2 (143)
194 232 Stajszczyk Kasia
K (40)
1981
Kobiety (32) POL

Kraków
1:18:47,4 (135) 1:59:03,0 (129) 3:48:20,0 (147) 4:38:35,8 (146)
195 231 Pustelnik Grzesiek
M (155)
1981
Mężczyźni (128) POL

Kraków
1:14:57,8 (109) 1:50:20,6 (92) 3:48:22,0 (148) 4:38:36,1 (147)
196 64 Górecki Wojciech
M (156)
1982
Mężczyźni (129) POL
Pędzące Żółwie, AV TEAM
Czerwionka-Leszczyny
1:16:31,4 (117) 1:58:45,7 (127) 3:45:33,6 (144) 4:41:04,8 (152)
197 76 Jaskólski Szymon
M (157)
1990
Mężczyźni (130) POL
Carbon Silesia Sport
Katowice
1:22:01,2 (162) 2:06:28,4 (165) 3:49:50,2 (152) 4:42:27,9 (155)
198 86 Kicińska Zuzanna
K (41)
1986
Kobiety (33) POL

Warszawa
1:18:46,9 (134) 2:00:51,5 (137) 3:45:20,1 (143) 4:42:30,4 (156)
199 3 Balok Artur
M (158)
1979
Mężczyźni (131) POL
MWT
Bielsko-Biała
1:22:06,5 (164) 2:05:14,5 (161) 3:51:09,5 (155) 4:43:10,5 (159)
200 8 Bojdys Jarosław
M (159)
1985
Mężczyźni (132) POL
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
Bielsko-Biała
1:22:44,2 (169) 2:05:29,2 (162) 3:55:50,2 (168) 4:46:43,8 (164)
201 209 TOMALA DAWID
M (160)
1998
Mężczyźni (133) POL
Osiek Biega
OSIEK
1:18:03,1 (131) 2:02:38,7 (146) 3:52:02,5 (160) 4:48:16,1 (167)
202 85 Karolczyk Sylwia
K (42)
1985
Kobiety (34) POL
Obozy górksie
WARSZAWA
1:31:08,3 (208) 2:15:53,5 (198) 4:06:22,9 (183) 4:58:47,9 (175)
203 321 Marcinek Łukasz
Hauton Monika
M (161)
K
1980
1979
MIX (13) POL
POL
Nie teraz, potem
Nie teraz, potem
Siemianowice Śląskie
Sosnowiec
1:23:59,7 (179) 2:12:38,2 (187) 3:59:26,2 (175) 5:03:37,0 (180)
204 166 Pietrzakowski Robert
M (162)
1978
Mężczyźni (134) POL

Gorzów Wielkopolski
1:20:41,0 (152) 2:06:57,4 (170) 4:02:08,0 (180) 5:03:37,8 (181)
205 34 Dejewski Jakub
M (163)
1984
Mężczyźni (135) POL
GB Galopujące Ślimaki
Jastrzębie-Zdrój
1:25:34,4 (188) 2:08:21,1 (173) 3:59:01,9 (173) 5:04:19,0 (182)
206 125 Madej Marek
M (164)
1985
Mężczyźni (136) POL
Kęckie Harpagany
Hecznarowice
1:26:41,4 (195) 2:10:54,4 (182) 4:14:53,4 (189) 5:06:44,2 (185)
207 115 Litwinczuk Gabriel
M (165)
1979
Mężczyźni (137) POL
Olkuszbiega.pl
Klucze
1:16:59,5 (121) 1:58:36,8 (124) 3:55:04,9 (166) 5:09:15,5 (186)
208 183 Rybak Artur
M (166)
1980
Mężczyźni (138) POL

Libiąż
1:26:34,4 (192) 2:11:05,0 (184) 3:56:14,5 (171) 5:09:47,9 (187)
209 170 Połeć Krzysztof
M (167)
1981
Mężczyźni (139) POL
Galopujące Ślimaki
Jastrzębie-Zdrój
1:24:51,8 (185) 2:11:22,1 (186) 4:08:02,8 (184) 5:13:11,4 (188)
210 19 Cieśla Anna
K (43)
1980
Kobiety (35) POL
Lecymy Durś
Piekary Śląskie
1:32:33,1 (212) 2:19:58,5 (206) 4:19:03,8 (194) 5:13:23,6 (189)
211 224 Wysocki Tomasz
M (168)
1972
Mężczyźni (140) POL
OchajoRun&Friends
Rybnik
1:25:25,5 (187) 2:14:07,5 (190) 4:16:10,4 (190) 5:19:05,3 (198)
212 222 Woźniak Marek
M (169)
1964
Mężczyźni (141) POL
Pogoria Biega
Wojkowice
1:24:27,0 (183) 2:13:22,8 (188) 4:19:17,0 (196) 5:21:17,9 (199)
213 75 Jaremek Wojciech
M (170)
1981
Mężczyźni (142) POL

Zamość
1:41:23,8 (226) 2:32:39,1 (224) 4:31:14,3 (206) 5:30:29,0 (207)
214 12 Burliga Marzena
K (44)
1974
Kobiety (36) POL
BP Running Team Gliwice
Knurów
1:33:21,2 (216) 2:22:40,5 (210) 4:32:30,0 (209) 5:32:25,0 (209)
215 13 Burliga Mariusz
M (171)
1973
Mężczyźni (143) POL
Opel Active Team
Knurów
1:32:35,2 (214) 2:22:40,6 (211) 4:32:30,9 (210) 5:32:25,4 (210)
216 226 Zielinski Leszek
M (172)
1961
Mężczyźni (144) POL

Jaworzno
1:20:35,0 (150) 2:03:15,8 (151) 4:38:21,7 (211) 5:45:46,4 (211)
217 195 Stypa Jerzy
M (173)
1963
Mężczyźni (145) POL
STO-nogi Milanówek
Grodzisk Mazowiecki
1:29:45,2 (201) 2:18:47,4 (201) 4:47:14,8 (213) 5:48:23,4 (212)
218 127 Magnuszewska Izabela
K (45)
1977
Kobiety (37) POL
Carbon Silesia Sport
Knurów
1:38:17,6 (221) 2:32:53,3 (225) 4:52:25,9 (216) 5:52:52,4 (214)
219 77 Jeziorska Małgorzata
K (46)
1984
Kobiety (38) POL

Gliwice
1:49:09,8 (239) 2:40:00,6 (230) 4:50:30,2 (214) 5:54:41,1 (215)
220 39 Dudek Grzegorz
M (174)
1979
Mężczyźni (146) POL

Gliwice
1:59:31,1 (247) 2:50:52,4 (235) 4:52:01,0 (215) 6:00:39,9 (216)
221 30 Dadaś Elżbieta
K (47)
1975
Kobiety (39) POL
BP Running Team Gliwice
Gliwice
1:46:43,9 (234) 2:54:04,5 (241) 5:00:50,6 (218) 6:15:31,0 (218)
222 67 HANKIEWICZ BOMIRSKA OLGA
K (48)
1979
Kobiety (40) POL

Wrocław
1:47:21,6 (235) 2:42:19,8 (231) 5:17:52,5 (222) 6:26:05,7 (219)
223 200 SZENDZIELORZ PATRYK
M (175)
1991
Mężczyźni (147) POL
Szwagry Team
CZECHOWICE-DZIEDZICE
1:40:47,2 (225) 2:43:56,2 (232) 5:05:31,7 (220) 6:27:05,5 (221)
224 25 Czernik Andrzej
M (176)
1953
Mężczyźni (148) POL

41-807 Zabrze
1:39:36,3 (222) 2:32:29,6 (223) 5:12:51,2 (221) 6:42:01,1 (222)
225 55 Gawin - Gluza Agata
K (49)
1982
Kobiety (41) POL
violo-run
Opole
2:13:31,5 (249) 3:27:19,8 (250) 6:10:41,0 (225) 7:25:39,5 (225)
226 140 Mikolajczak Magdalena
K (50)
1975
Kobiety (42) POL
Nie ma
Zory
2:00:21,9 (248) 3:14:41,4 (248) 6:21:03,4 (226) 7:59:31,4 (226)
227 151 Nowak Ewa
K (51)
1975
Kobiety (43) POL

Gliwice
1:43:51,7 (231) 2:44:57,6 (234) 6:39:37,4 (228) 8:04:19,2 (227)
228 233 Pszczółka Dominik
M (177)
1980
Mężczyźni (149) POL
Ultra Beskid Sport
Czernichów
1:06:30,4 (37) 1:41:25,6 (39) 6:26:58,9 (227) 10:21:06,8 (228)
229 101 Kubera Dawid
M (178)
1987
Mężczyźni (150) POL
alwaysinmotion.pl
Tychy
1:15:00,1 (110) 1:56:39,3 (117)
230 69 Imiołek Arkadiusz
M (179)
1971
Mężczyźni (151) POL

Pilchowice
1:21:26,1 (158) 2:00:28,1 (134)
231 234 Hanak Aleksander
M (180)
1979
Mężczyźni (152) POL

Rybnik
1:19:11,3 (139) 2:01:05,0 (138)
232 182 Rutkowska Edyta
K (52)
1985
Kobiety (44) POL
HRmax Żory
Żory
1:19:11,3 (138) 2:01:05,5 (139)
233 128 Majer Marzena
K (53)
1969
Kobiety (45) POL
KB Klub Orły z Knurowa
Knurów
1:21:04,6 (155) 2:03:05,4 (150)
234 63 Gnot Krzysztof
M (181)
1973
Mężczyźni (153) POL

Opole
1:20:22,5 (147) 2:06:30,0 (167)
235 139 Miernik Kamil
M (182)
1986
Mężczyźni (154) POL

Tychy
1:20:48,4 (153) 2:06:56,1 (169)
236 223 Wyrembelski Adam
M (183)
1990
Mężczyźni (155) POL
Jastrzębski Zakwas Team
Jastrzębie-Zdrój
1:30:20,9 (203) 2:25:29,7 (212)
237 53 FROSZTĘGA ARTUR
M (184)
1976
Mężczyźni (156) POL

KATOWICE
1:32:04,2 (211) 2:25:53,8 (213)
238 217 Wądołowska Joanna
K (54)
1984
Kobiety (46) POL

Zabrze
1:37:14,6 (220) 2:29:27,1 (219)
239 218 Wądołowski Remigiusz
M (185)
1984
Mężczyźni (157) POL

Zabrze
1:37:14,0 (219) 2:30:53,1 (222)
240 57 Gąsiorek Tomasz
M (186)
1975
Mężczyźni (158) POL

Bielsko Biała
1:42:22,4 (228) 2:40:00,6 (229)
241 167 Plata Adam
M (187)
1980
Mężczyźni (159) POL

Jastrzębie Zdrój
1:45:57,5 (233) 2:51:41,2 (236)
242 211 Trefon Iwona
K (55)
1980
Kobiety (47) POL
Lecymy Durś
Rogoźnik
1:51:14,6 (240) 2:52:21,9 (237)
243 7 Binda Jacek
M (188)
1967
Mężczyźni (160) POL
No Limits/Wataha łączy nas bieganie
Bielsko-Biała
1:48:56,9 (236) 2:53:19,1 (238)
244 111 Magiera Marek
M (189)
1957
Mężczyźni (161) POL
Ultra Beskid Sport
Bielsko-Biała
1:49:01,2 (238) 2:53:19,7 (239)
245 221 Wojtowicz Iwona
K (56)
1974
Kobiety (48) POL
Wastaha-łączy nas bieganie
Bielsko-Biała
1:48:58,7 (237) 2:53:20,2 (240)
246 154 Nowakowska-Długosz Agnieszka
K (57)
1977
Kobiety (49) POL

Bielsko-Biała
1:51:59,5 (241) 3:07:46,5 (243)
247 35 Długosz Zbyszek
M (190)
1977
Mężczyźni (162) POL

Bielsko-Biała
1:51:59,8 (242) 3:07:46,9 (244)
248 20 Cieślak Sylwia
K (58)
1981
Kobiety (50) POL
Mustangi Gliwice
Gliwice
1:58:24,8 (245) 3:12:23,8 (245)
249 84 Karaś Monika
K (59)
1976
Kobiety (51) POL
Mustangi Gliwice
Gliwice
1:58:22,7 (244) 3:12:24,1 (246)
250 99 Krzykała Agnieszka
K (60)
1975
Kobiety (52) POL
Jastrzębski Zakwas Team
Jastrzębie-Zdrój
1:58:27,4 (246) 3:13:06,5 (247)
251 141 Mikołajczyk Sobiesław
M (191)
1978
Mężczyźni (163) POL

Mikołów
2:24:55,9 (251) 3:59:52,8 (251)
252 184 Ryś Katarzyna
K (61)
1975
Kobiety (53) POL

Wrocław
2:33:53,6 (252) 4:12:07,8 (252)
253 65 Góźdź Barbara
K (62)
1986
Kobiety (54) POL

Wrocław
2:33:54,3 (253) 4:12:07,8 (253)
254 337 Waldon Krzysztof
M (192)
1973
Mężczyźni (164) POL
HRmax Żory
Żory
8:27:05,3 (254) 9:03:48,8 (254)
DNS 42 Dziemba Wojciech
M
1987
Mężczyźni POL
#IBTeam
Katowice
165 Piekarska Beata
K
1981
Kobiety POL
Jastrzębski Zakwas Team
Jastrzębie-Zdrój

BGTimeSport © 2015-2019