7.Górska Pętla UBS 12:12

Wydarzenie:
7. Górska Pętla UBS 12:12 7. Górska Pętla UBS 12:12
Organizator:
Ultra Beskid Sport
Data:
7-8.03.2020
Miejsce:
Brenna k.Bielska-Białej
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
256
Ukończyło:
0
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
255
Klasyfikacja wg czasów brutto
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiasto9km16km25km32km41km48km57km64km73km80km89km96km105km112km
1 319 Luźniak Damian
Żyła Sebastian
M (1)
M
1989
1993
Duet Męski (1) POL
POL
SCI Górscy Entuzjaści
SCI Górscy Entuzjaści
Pogwizdów
Kończyce Małe
57:10,6(6) 1:26:05,8(7) 2:23:35,5(2) 2:52:41,3(2) 3:53:55,5(2) 4:25:57,6(2) 5:28:34,6(1) 6:00:53,3(1) 7:07:20,2(1) 7:41:44,8(1) 8:49:01,3(1) 9:24:31,9(1) 10:42:42,4(1) 11:22:54,3(1)
2 312 Kuśmierski Michał
Streit Dawid
M (2)
M
1979
1985
Duet Męski (2) POL
POL
No i?
No i?
BIELSKO-BIAŁA
BIELSKO-BIAŁA
56:50,2(4) 1:25:32,8(5) 2:24:56,8(3) 2:57:43,8(3) 4:01:27,3(3) 4:36:54,6(5) 5:43:02,3(4) 6:19:23,2(4) 7:30:46,4(4) 8:09:35,5(5) 9:15:16,1(2) 9:53:25,0(2)
3 48 Ficek Roman
M (3)
1989
Mężczyźni (1) POL

Skawica
52:03,1(1) 1:19:04,3(1) 2:16:12,1(1) 2:45:07,4(1) 3:48:34,5(1) 4:20:23,1(1) 5:31:14,6(2) 6:06:36,6(2) 7:21:13,6(2) 7:56:39,6(2) 9:16:07,4(3) 10:00:20,6(3)
4 323 Nykiel Mariusz
Kupijaj Marcin
M (4)
M
1989
1991
Duet Męski (3) POL
POL
SOCIOS SILESIA
SOCIOS SILESIA
Mysłowice
Knurów
1:04:25,9(28) 1:36:29,9(22) 2:38:31,7(13) 3:10:13,7(10) 4:24:32,5(13) 5:00:00,9(13) 6:04:58,0(11) 6:38:18,3(9) 7:49:49,4(7) 8:25:49,8(6) 9:35:44,0(5) 10:11:44,6(4)
5 329 Stańczak Szymon
Małka Bartosz
M (5)
M
1977
1982
Duet Męski (4) POL
POL
SCI Górscy Entuzjaści
SCI Górscy Entuzjaści
Skoczów
Knurów
57:21,9(7) 1:25:13,6(4) 2:27:45,6(4) 2:59:14,8(5) 4:01:28,8(4) 4:32:59,0(4) 5:41:43,2(3) 6:18:41,6(3) 7:28:40,7(3) 8:03:39,3(4) 9:34:16,1(4) 10:15:39,6(5)
6 324 Paluch Marek
Wrona Agi
M (6)
K
1986
1986
MIX (1) POL
POL
Stowarzyszenie Bieg Po Zdrój
Stowarzyszenie Bieg Po Zdrój
Jaworze
Stowarzyszenie Bieg Po Zdrój
1:08:06,3(47) 1:42:27,8(49) 2:35:45,3(11) 3:04:57,8(7) 4:19:44,4(12) 4:58:48,9(12) 5:55:26,4(7) 6:27:49,3(6) 7:49:29,7(6) 8:33:22,9(9) 9:41:07,9(7) 10:19:22,5(6)
7 301 Daniel Jarek
Dziemba Piotr
M (7)
M
1976
1977
Duet Męski (5) POL
POL
DYNAFITSQUAD
DYNAFITSQUAD
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
1:00:42,9(10) 1:31:31,4(10) 2:34:06,2(8) 3:05:37,6(8) 4:14:02,4(9) 4:50:16,2(10) 5:58:22,8(8) 6:36:30,3(8) 7:51:28,4(8) 8:29:58,9(7) 9:45:52,9(8) 10:28:48,8(7)
8 334 Wieczorek Tomasz
Krakowczyk Marta
M (8)
K
1987
1995
MIX (2) POL
POL
PieRUNskie CanGóry
PieRUNskie CanGóry
Rogów
Wodzisław Śląski
1:02:06,2(14) 1:32:51,2(14) 2:40:33,6(15) 3:13:41,9(14) 4:17:56,0(11) 4:52:35,5(11) 6:04:02,5(10) 6:43:15,5(11) 7:53:45,4(9) 8:31:40,5(8) 9:49:45,8(9) 10:30:37,7(8)
9 310 Krupa Przemysław
Krupa Gabriela
M (9)
K
1983
1976
MIX (3) POL
POL
Biegiem Przez Chybie
Biegiem Przez Chybie
Mnich
Mnich
53:47,9(2) 1:22:28,0(2) 2:35:10,7(10) 3:10:55,4(12) 4:11:51,1(7) 4:44:17,8(7) 6:07:17,7(12) 6:50:59,1(12) 7:59:23,2(11) 8:38:31,4(10) 9:59:45,9(10) 10:42:54,4(9)
10 300 Bętkowski Wojciech
Gawron Janusz
M (10)
M
1964
1992
Duet Męski (6) POL
POL
Brygada Beskidów
Brygada Beskidów
Stróże
Limanowa
57:07,4(5) 1:26:05,5(6) 2:29:41,1(5) 3:03:02,5(6) 4:02:27,4(5) 4:32:15,9(3) 5:46:07,5(5) 6:29:17,6(7) 7:31:34,9(5) 8:02:58,2(3) 9:39:39,6(6) 10:43:06,7(10)
11 302 Data Tomasz
Jacko Marek
M (11)
M
1972
1974
Duet Męski (7) POL
POL
HRmax Żory
HRmax Żory
Żory
Żory
1:08:58,3(55) 1:42:23,5(46) 2:44:47,1(17) 3:16:49,2(18) 4:31:37,6(16) 5:10:36,9(17) 6:19:54,1(15) 6:58:17,4(15) 8:16:44,6(13) 8:58:49,5(14) 10:13:21,4(11) 10:54:20,3(11)
12 304 Heller Karina
Smolik Łukasz
K (1)
M
1978
1991
MIX (4) POL
POL
Sarna i Dzik
Sarna i Dzik
Skoczów
Leszna Górna
1:09:20,9(59) 1:43:01,3(58) 2:45:12,4(19) 3:16:24,6(17) 4:32:22,7(19) 5:11:42,1(18) 6:20:39,0(16) 6:59:59,8(16) 8:18:55,5(17) 9:00:09,9(16) 10:15:05,8(12) 10:58:02,7(12)
13 328 Słomian Marcelina
Wilk Dawid
K (2)
M
1990
1989
MIX (5) POL
POL
Hercog running team/ Yno ultra
Zabrze
Zabrze
1:09:27,8(61) 1:42:07,1(42) 2:47:06,5(22) 3:18:30,2(20) 4:32:03,9(17) 5:06:06,2(15) 6:23:00,4(18) 7:02:02,6(18) 8:17:45,3(14) 8:55:03,9(12) 10:18:37,3(13) 11:00:21,5(13)
14 311 Kulpok Tomasz
Zbąski Bartłomiej
M (12)
M
1980
1982
Duet Męski (8) POL
POL
KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
Ruda Śląska
Ruda Śląska
1:06:50,4(38) 1:41:27,5(41) 2:48:54,7(26) 3:23:28,5(24) 4:31:18,2(15) 5:07:01,2(16) 6:22:08,8(17) 7:01:50,8(17) 8:18:50,0(16) 9:07:19,3(17) 10:26:31,7(14) 11:11:57,7(14)
15 336 Ziomek Tomasz
Bieszczad Patrycja
M (13)
K
1987
1981
MIX (6) POL
POL
P&T
P&T
Tarnów
Jaworze
1:20:31,0(149) 1:59:36,5(132) 2:55:34,2(40) 3:24:58,1(27) 4:53:49,7(34) 5:40:39,0(36) 6:43:08,7(24) 7:17:21,0(20) 8:43:53,6(19) 9:28:44,8(20) 10:36:34,9(15) 11:15:00,5(15)
16 322 Nalepka Ewa
Sosnowska Agnieszka
K (3)
K
1981
1980
Duet Kobiecy (1) POL
POL
Biegiem Przez Góry
Sosna Radosna
Sosnowiec
Sosnowiec
1:09:09,8(57) 1:42:38,4(51) 2:52:45,1(35) 3:27:04,6(32) 4:42:45,7(25) 5:20:38,0(21) 6:39:54,7(21) 7:20:36,0(22) 8:46:01,9(21) 9:32:47,4(21) 10:54:18,4(17) 11:37:02,7(16)
17 318 Liszka Maciej
Chowaniok Anna
M (14)
K
1980
1993
MIX (7) POL
POL
Fantastic Team
Fantastic Team
Cieszyn
Ustroń
1:02:31,9(17) 1:32:12,6(12) 2:40:03,7(14) 3:13:42,2(15) 4:25:15,4(14) 5:00:26,7(14) 6:12:33,5(13) 6:52:41,7(13) 8:14:34,3(12) 8:55:37,3(13) 10:43:37,2(16) 11:45:21,4(17)
18 331 Szymik Marcin
Kuberski Andrzej
M (15)
M
1973
1973
Duet Męski (9) POL
POL
Nature s Sunshine Poland
Nature s Sunshine Poland
Chorzów
Sosnowiec
1:06:20,1(35) 1:41:27,4(40) 2:51:10,8(32) 3:27:39,9(34) 4:41:33,4(22) 5:23:01,5(25) 6:42:50,2(23) 7:29:16,5(24) 8:50:50,5(23) 9:37:51,6(23) 11:01:05,8(18) 11:47:36,6(18)
19 327 Skworc Grzegorz
Kęsicki Robert
M (16)
M
1987
1982
Duet Męski (10) POL
POL
Skworc Biegam w górach team
Skworc Biegam w górach team
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Katowice
56:12,9(3) 1:24:36,4(3) 2:34:02,0(7) 3:10:38,8(11) 4:13:22,3(8) 4:46:55,8(8) 6:02:08,1(9) 6:38:18,8(10) 7:57:41,1(10) 8:45:48,8(11)
20 315 Szczeciński Maciej
Tomczyk Tomasz
M (17)
M
1982
1983
Duet Męski (11) POL
POL
IBTeam
RMF4RT Team OCR
Gliwice
Zabrze
58:55,9(9) 1:28:56,4(8) 2:34:32,2(9) 3:06:26,9(9) 4:14:54,4(10) 4:49:56,9(9) 6:14:32,1(14) 6:58:12,4(14) 8:17:59,8(15) 8:59:52,8(15)
21 309 Krajewski Bartek
Murin Martin
M (18)
M
1976
1983
Duet Męski (12) POL
SVK
DCWRP
Katowice
Stupava
1:08:47,6(54) 1:42:44,1(53) 2:55:49,8(41) 3:31:39,6(38) 4:38:33,3(20) 5:12:57,8(19) 6:34:58,8(19) 7:20:25,2(21) 8:36:19,9(18) 9:18:19,6(18)
22 313 Kuźma Michalina
Cichy Krzysztof
K (4)
M
1994
1972
MIX (8) POL
POL
Opony Serafinowski
Opony Serafinowski
Cieszyn
Górki Wielkie
1:11:07,3(74) 1:48:46,4(84) 2:49:07,2(28) 3:19:46,4(21) 4:42:36,8(24) 5:27:48,1(27) 6:36:31,6(20) 7:15:49,0(19) 8:45:51,7(20) 9:28:22,0(19)
23 305 Jakubowski Bartek
Brandys Michał
M (19)
M
1981
1983
Duet Męski (13) POL
POL

Klub Biegacza Fartlek
Pawłowice
Pawłowice
1:06:06,9(34) 1:38:53,2(31) 2:52:21,0(33) 3:28:39,0(35) 4:42:15,7(23) 5:21:10,7(24) 6:43:22,3(25) 7:25:31,0(23) 8:47:16,5(22) 9:33:09,8(22)
24 332 Świder Zbigniew
Kusy Rafał
M (20)
M
1975
1975
Duet Męski (14) POL
POL
Świry Stela
Olza Cieszyn
Skoczów
Międzyświeć
1:07:06,2(42) 1:42:17,2(43) 2:48:53,2(25) 3:24:30,7(26) 4:40:18,5(21) 5:20:59,1(22) 6:42:39,3(22) 7:30:25,8(25) 8:56:57,9(24) 9:49:38,7(24)
25 317 Lewandowska Anna
Sikora Anna
K (5)
K
1989
1976
Duet Kobiecy (2) POL
POL
Fantastic Team
Fantastic Team
Ustroń
Ustroń
1:09:57,5(67) 1:45:43,4(66) 2:55:56,5(42) 3:31:55,2(40) 4:52:15,6(30) 5:36:04,5(31) 6:56:16,1(28) 7:36:12,4(26) 9:01:48,7(25) 9:50:37,9(25)
26 82 Kadlubicki Marek
M (21)
1982
Mężczyźni (2) POL
Sportowy tryb życia
Czaniec
1:03:35,4(22) 1:36:49,3(24) 2:48:21,8(23) 3:22:04,0(23) 4:44:33,0(27) 5:21:05,1(23) 6:56:55,8(29) 7:36:31,9(28) 9:09:54,6(27) 9:56:09,4(26)
27 52 Frącz Tomasz
M (22)
1984
Mężczyźni (3) POL
INEE Industry Team
Bielsko Biała
1:02:51,7(19) 1:35:49,2(20) 2:48:43,8(24) 3:26:00,2(29) 4:53:24,2(33) 5:32:11,8(29) 7:00:06,0(30) 7:42:57,2(30) 9:21:13,6(28) 10:00:47,2(27)
28 335 Zając Anna
Galas Grzegorz
K (6)
M
1989
1978
MIX (9) POL
POL
SCI Górscy Entuzjaści
SCI Górscy Entuzjaści
Zebrzydowice
Chybie
1:09:17,9(58) 1:48:11,3(77) 2:52:43,4(34) 3:27:22,7(33) 4:43:57,8(26) 5:25:14,1(26) 6:49:52,1(26) 7:36:16,5(27) 9:08:34,0(26) 10:06:50,3(28)
29 1 Matlok Marek
M (23)
1976
Mężczyźni (4) POL
SKURCZYBYKI
Zabrze
1:01:15,5(11) 1:32:35,7(13) 2:45:04,9(18) 3:21:28,5(22) 4:47:07,0(28) 5:29:04,6(28) 7:14:54,1(34) 7:56:05,9(31) 9:25:41,6(29) 10:11:11,3(29)
30 303 Dudziak Marek
Pietrzykowski Michał
M (24)
M
1979
2001
Duet Męski (15) POL
POL
Ultrasi z Jaworza
Ultrasi z Jaworza
Jaworze
Jaworze
1:10:56,9(72) 1:48:10,2(75) 3:02:58,8(55) 3:44:24,6(58) 5:04:05,5(39) 5:46:29,0(40) 7:13:47,5(31) 8:04:31,6(34) 9:30:07,1(30) 10:23:14,1(30)
31 330 Szczotka Katarzyna
Wysocka Agnieszka
K (7)
K
1978
1977
Duet Kobiecy (3) POL
POL
BBL
Nessi Team
Pszczyna
Czechowice-Dziedzice
1:16:20,8(116) 1:55:08,3(111) 3:11:01,4(75) 3:49:45,1(63) 5:13:36,3(48) 6:00:23,2(48) 7:23:50,1(39) 8:07:55,9(39) 9:39:01,8(31) 10:33:41,6(31)
32 94 Kościelniak Wioletta
K (8)
1980
Kobiety (1) POL
RUNNERS TEAM NYSA
Nysa
1:10:54,7(71) 1:45:40,3(65) 3:00:24,6(51) 3:39:43,5(51) 5:05:10,9(40) 5:47:11,0(41) 7:19:11,2(36) 8:07:44,5(38) 9:46:43,5(32) 10:36:48,4(32)
33 227 Zimkowski Marcin
M (25)
1983
Mężczyźni (5) POL
KGHM ZG RUN
Głogów
1:03:19,9(21) 1:34:58,1(17) 2:50:00,9(30) 3:26:08,1(30) 4:56:41,8(35) 5:38:34,5(33) 7:14:14,6(32) 8:03:19,8(32) 9:48:29,3(33) 10:41:52,8(33)
34 149 Nosalik Marek
M (26)
1965
Mężczyźni (6) POL
MTA
Żywiec
1:01:28,6(13) 1:35:48,3(18) 2:53:43,2(37) 3:32:43,1(42) 5:00:55,6(38) 5:44:43,4(38) 7:20:55,4(37) 8:06:46,8(37) 9:49:16,2(34) 10:45:02,8(34)
35 98 Kozik Damian
M (27)
1986
Mężczyźni (7) POL
HRmax Żory
Żory
1:02:09,3(15) 1:33:31,3(16) 2:45:19,0(20) 3:23:35,0(25) 4:50:06,8(29) 5:37:10,7(32) 7:14:17,5(33) 8:03:33,5(33) 9:52:36,1(35) 10:50:56,8(35)
36 109 Lange Beata
K (9)
1977
Kobiety (2) POL
Bracia Pietrzak Running Team Gliwic
Gliwice
1:06:27,2(36) 1:37:30,3(26) 2:57:37,2(49) 3:36:55,2(47) 5:08:38,7(45) 5:45:02,5(39) 7:38:24,9(44) 8:28:18,1(44) 10:01:02,4(37) 10:53:05,1(36)
37 314 LACHERA TOMASZ
Kułakowska Monika
M (28)
K
1985
1983
MIX (10) POL
POL

W Pogoni Za Duchem
Zabrze
Dąbrowa Górnicza
1:17:52,4(128) 1:58:46,9(128) 3:17:31,7(90) 3:57:29,4(84) 5:25:05,1(56) 6:11:33,5(57) 7:36:08,9(43) 8:24:47,0(43) 9:58:39,8(36) 10:54:07,7(37)
38 210 Tomik Małgorzata
K (10)
1990
Kobiety (3) POL
Team Mountain Fuel Polska
Kraków
1:10:41,2(69) 1:48:49,8(85) 3:13:51,8(84) 3:56:02,3(80) 5:23:59,1(55) 6:11:17,9(55) 7:42:17,7(46) 8:32:28,1(46) 10:13:42,4(38) 11:05:03,5(38)
39 308 Kozłowski Łukasz
Opyrchał Marta
M (29)
K
1981
1991
MIX (11) POL
POL
Kopytkawbiegu
Kopytkawbiegu
Tychy
Tychy
1:07:01,7(40) 1:41:10,7(38) 3:14:23,6(86) 4:02:36,5(93) 5:23:15,7(53) 6:03:20,2(50) 7:47:05,4(49) 8:44:18,6(49) 10:21:06,8(39) 11:15:16,1(39)
40 50 Fojt Krzysztof
M (30)
1979
Mężczyźni (8) POL
APR69
Łaziska górne
1:07:42,9(46) 1:40:20,0(35) 3:02:29,3(54) 3:41:49,6(53) 5:15:48,4(49) 5:58:10,6(46) 7:40:24,8(45) 8:29:04,8(45) 10:28:38,5(40) 11:17:57,5(40)
41 191 SOSNOWSKI MICHAŁ
M (31)
1970
Mężczyźni (9) POL
PGB SPORTOWA PACZKA
Chorzów
1:11:54,0(80) 1:48:10,8(76) 3:12:51,6(80) 3:53:42,0(70) 5:34:35,2(70) 6:23:05,5(69) 8:01:51,9(56) 8:51:56,5(55) 10:31:26,5(41) 11:24:31,5(41)
42 123 Maczuga Bartłomiej
M (32)
1987
Mężczyźni (10) POL

Gliwice
1:08:19,5(50) 1:42:57,5(57) 3:06:00,4(61) 3:48:57,6(61) 5:27:59,6(60) 6:18:36,5(63) 8:09:06,6(58) 9:09:01,7(60) 10:44:16,0(43) 11:35:27,2(42)
43 138 Mielczarek Aleksandra
K (11)
1972
Kobiety (4) POL
STS BIEGATON MIKOŁÓW
Mikołów
1:14:54,2(108) 1:50:54,8(96) 3:14:53,7(88) 3:53:58,9(73) 5:26:53,7(59) 6:17:28,6(61) 7:55:42,4(51) 8:45:36,1(50) 10:36:41,9(42) 11:37:04,1(43)
44 136 MAZUREK Roman
M (33)
1978
Mężczyźni (11) POL
Spartanie Dzieciom
Murów
1:12:36,4(82) 1:47:09,0(70) 3:12:06,6(76) 3:52:29,1(67) 5:44:07,3(73) 6:32:45,5(75) 8:18:53,4(64) 9:15:20,7(65) 10:54:54,5(44) 11:44:48,5(44)
45 161 Pander Marek
M (34)
1977
Mężczyźni (12) POL

Orzesze
1:11:23,1(78) 1:48:53,4(86) 3:10:09,4(70) 3:54:08,0(75) 5:51:44,8(82) 6:47:28,3(85) 8:20:45,5(65) 9:12:20,1(64) 10:55:48,9(45) 11:46:24,4(45)
46 135 Mazurek Piotr
M (35)
1986
Mężczyźni (13) POL
1986
Jaworzno
1:21:39,4(159) 2:05:03,9(159) 3:38:00,4(125) 4:32:03,3(132) 6:09:10,6(96) 7:00:04,3(98) 8:42:18,1(74) 9:32:36,5(74) 11:07:29,7(46) 11:57:28,6(46)
47 320 Małysz Jarosław
Hajto Dominik
M (36)
M
1978
1985
Duet Męski (16) POL
POL
Biegiem przez Chybie
Biegiem przez Chybie
Haźlach
Chybie
58:55,2(8) 1:31:14,0(9) 2:29:54,8(6) 2:58:18,7(4) 4:03:00,0(6) 4:40:54,3(6) 5:47:54,6(6) 6:22:37,3(5)
48 307 Kozieł Grzegorz
Segiet Paweł
M (37)
M
1982
1979
Duet Męski (17) POL
POL
STS Biegaton Mikołów
Silesia Runners Club
Chorzów
Bytom
1:04:31,2(29) 1:38:44,9(28) 2:46:26,3(21) 3:16:50,0(19) 4:32:05,6(18) 5:13:26,8(20) 6:52:10,2(27) 7:42:16,8(29)
49 144 Mrowiec Jakub
M (38)
1987
Mężczyźni (14) POL

Kraków
1:03:42,9(25) 1:37:04,7(25) 2:54:28,0(38) 3:30:38,8(37) 4:59:31,9(36) 5:38:56,5(34) 7:24:07,2(40) 8:05:36,7(35)
50 219 WĘGLARZ CZESŁAW
M (39)
1964
Mężczyźni (15) POL
MultiFit
Kędzierzyn-koźle
1:07:16,1(44) 1:42:17,9(44) 2:57:01,7(47) 3:34:52,8(44) 5:00:54,3(37) 5:43:11,7(37) 7:26:04,8(41) 8:06:14,8(36)
51 333 Waleczek Sławomir
Sygiet Andrzej
M (40)
M
1976
1975
Duet Męski (18) POL
POL

Brzezinka Średzka
Gliwice
1:13:03,7(89) 1:48:21,9(80) 3:06:07,8(63) 3:44:16,3(57) 5:06:20,0(42) 5:52:22,6(43) 7:23:12,1(38) 8:12:13,9(40)
52 91 Kokot Krzysztof
M (41)
1974
Mężczyźni (16) POL
NIEWYBIEGANI
Żory
1:04:23,7(27) 1:40:23,3(36) 2:56:37,5(45) 3:37:20,0(48) 5:07:53,1(44) 5:55:15,6(45) 7:29:16,7(42) 8:14:09,3(41)
53 306 Joniak Artur
Mirek Karolina
M (42)
K
1989
1989
MIX (12) POL
POL

Bielsko-Biała
Brzeszcze
1:09:27,0(60) 1:45:30,5(64) 2:56:27,8(43) 3:31:44,6(39) 4:52:51,7(31) 5:40:20,6(35) 7:18:40,5(35) 8:15:43,4(42)
54 147 Noga Angelika
K (12)
1994
Kobiety (5) POL
Kęckie harpagany
Kozy
1:09:39,4(63) 1:46:09,5(69) 3:06:50,6(64) 3:46:16,4(59) 5:17:00,6(50) 6:03:26,7(51) 7:44:49,3(47) 8:36:24,1(47)
55 196 Sutkowski Jan
M (43)
1979
Mężczyźni (17) POL
Gwardziści
44-121
1:13:39,1(97) 1:49:51,8(90) 3:16:38,1(89) 4:00:29,7(89) 5:36:28,4(71) 6:22:04,1(66) 7:58:01,0(55) 8:43:18,7(48)
56 97 Koza Rafał
M (44)
1975
Mężczyźni (18) POL
6300
Świętochłowice
1:13:22,6(92) 1:50:42,8(93) 3:14:43,5(87) 3:54:49,1(78) 5:31:25,7(66) 6:16:55,3(58) 7:57:35,9(53) 8:45:53,4(51)
57 168 Pławecki Leszek
M (45)
1973
Mężczyźni (19) POL
PSZCZYNA BIEGA
Pszczyna
1:10:05,6(68) 1:45:54,9(67) 3:09:25,8(66) 3:59:02,3(88) 5:28:43,0(61) 6:18:06,0(62) 7:57:59,8(54) 8:47:11,9(52)
58 142 Mikoś Marcin
M (46)
1979
Mężczyźni (20) POL
Wujek biega
Katowice
1:06:57,0(39) 1:40:42,5(37) 2:55:05,0(39) 3:35:39,5(46) 5:10:24,6(46) 5:59:32,2(47) 7:50:17,2(50) 8:47:31,0(53)
59 16 Chrapkiewicz Michał
M (47)
1987
Mężczyźni (21) POL
SCI Górscy Entuzjaści
Cieszyn
1:03:38,0(23) 1:36:30,6(23) 2:49:40,4(29) 3:29:11,6(36) 5:06:17,2(41) 5:53:40,6(44) 7:46:01,7(48) 8:48:54,4(54)
60 192 SPYRKA PIOTR
M (48)
1988
Mężczyźni (22) POL
KLUB BIEGACZA FARTLEK
Jastrzębie- Zdrój
1:08:16,7(49) 1:42:46,6(55) 3:01:04,2(53) 3:41:58,9(54) 5:47:55,0(78) 6:32:11,1(73) 8:12:54,5(61) 8:59:42,4(56)
61 155 Nowicki Tomasz
M (49)
1986
Mężczyźni (23) POL
Klub Biegacza Fartlek
Jastrzębie-Zdrój
1:08:14,8(48) 1:42:46,2(54) 3:01:04,0(52) 3:41:59,5(55) 5:47:54,7(77) 6:32:12,1(74) 8:12:54,1(60) 8:59:45,1(57)
62 325 Pasternak Stanisław
Izdebski Mariusz
M (50)
M
1966
1970
Duet Męski (19) POL
POL
OSV Team & Olkuszbiega.pl
OSV Team & Olkuszbiega.pl
Olkusz
Olkusz
1:14:38,0(103) 1:56:53,2(118) 3:13:05,9(81) 3:52:49,4(68) 5:25:24,5(58) 6:17:23,9(60) 7:57:12,0(52) 9:06:56,1(58)
63 51 Franczyk Robert
M (51)
1974
Mężczyźni (24) POL

Cieszyn
1:17:56,1(129) 1:56:57,5(119) 3:20:56,4(96) 4:02:35,2(91) 5:48:37,8(79) 6:36:23,6(76) 8:13:36,9(62) 9:08:28,4(59)
64 159 Orkwiszewska Ola
K (13)
1986
Kobiety (6) POL
Scarpa Team Polska
Bieruń
1:04:42,9(30) 1:39:32,1(34) 3:03:41,1(56) 3:43:04,0(56) 5:30:08,9(62) 6:17:12,9(59) 8:08:25,9(57) 9:09:01,7(61)
65 21 Cudak Bartosz
M (52)
1991
Mężczyźni (25) POL
KGHM ZG RUN
Oświęcim
1:07:08,7(43) 1:42:40,9(52) 3:04:18,1(59) 3:47:59,7(60) 5:30:24,7(63) 6:18:56,2(64) 8:11:56,2(59) 9:09:22,5(62)
66 207 Talaga Dawid
M (53)
1989
Mężczyźni (26) POL
olkuszbiega.pl
Olkusz
1:13:26,8(94) 1:48:45,6(83) 3:12:23,1(78) 3:54:10,2(76) 5:31:16,1(65) 6:27:39,3(71) 8:18:47,7(63) 9:12:04,5(63)
67 73 Janda Sebastian
M (54)
1978
Mężczyźni (27) POL
Biegam żeby żreć więcej ciastków
Bielsko- Biała
1:07:23,9(45) 1:42:20,0(45) 3:09:59,7(69) 3:55:15,5(79) 5:43:55,5(72) 6:30:32,0(72) 8:27:27,9(68) 9:19:29,8(66)
68 14 Buryba Jacek
M (55)
1986
Mężczyźni (28) POL
Klub Biegacza Fartlek
Jastrzębie-Zdrój
1:14:52,7(107) 1:53:37,3(108) 3:21:15,8(98) 4:03:47,6(95) 5:49:27,2(81) 6:39:27,9(79) 8:31:58,6(71) 9:19:32,5(67)
69 143 Moj Krzysztof
M (56)
1981
Mężczyźni (29) POL
Nelson Club
Ruda Śląska
1:09:50,2(64) 1:44:50,8(63) 3:12:22,1(77) 3:57:14,4(83) 5:47:42,0(76) 6:39:36,1(80) 8:28:56,6(69) 9:24:16,3(68)
70 106 Kurek Dawid
M (57)
1990
Mężczyźni (30) POL

Bytom
1:13:24,2(93) 1:49:52,5(91) 3:12:43,4(79) 3:53:15,3(69) 5:34:08,1(69) 6:22:05,5(67) 8:23:29,0(66) 9:24:18,2(69)
71 45 Dziszkiewicz Grzegorz
M (58)
1982
Mężczyźni (31) POL

Bielsko Biała
1:26:39,4(193) 2:13:28,3(189) 3:50:38,7(153) 4:36:20,9(141) 6:11:19,2(98) 7:00:01,2(97) 8:35:13,0(72) 9:25:15,1(70)
72 215 Walczak Agnieszka
K (14)
1977
Kobiety (7) POL
olkuszbiega.pl
Bolesław
1:12:53,7(87) 1:50:52,9(95) 3:20:58,3(97) 4:04:39,9(96) 5:54:00,1(87) 6:42:04,7(82) 8:31:23,7(70) 9:25:40,5(71)
73 61 Gluza Sebastian
M (59)
1979
Mężczyźni (32) POL
run-log
Opole
1:14:27,6(102) 1:52:06,7(104) 3:13:47,8(83) 3:56:16,7(81) 5:33:09,8(68) 6:22:59,4(68) 8:25:02,4(67) 9:27:52,2(72)
74 181 Rumpel Krzysztof
M (60)
1986
Mężczyźni (33) POL
KS M.E.T.A.
Czyżowice
1:14:01,7(100) 1:51:09,0(98) 3:22:02,2(101) 4:05:20,1(97) 5:45:50,5(74) 6:39:56,9(81) 8:39:33,4(73) 9:31:37,3(73)
75 216 WASZTYL Tomasz
M (61)
1969
Mężczyźni (34) POL

Bielsko-Biala
1:08:43,4(52) 1:43:02,2(59) 3:23:25,8(104) 4:06:12,9(98) 6:10:45,9(97) 6:59:12,7(95) 8:54:02,7(76) 9:44:34,4(75)
76 193 STANOWSKI GRZEGORZ
M (62)
1971
Mężczyźni (35) POL
Forever Young Łódż
ŁÓDŹ
1:16:04,9(114) 1:54:49,9(110) 3:21:27,6(99) 4:08:41,9(104) 5:53:28,9(86) 6:44:02,8(83) 8:42:35,8(75) 9:48:34,8(76)
77 156 Ochwat Adam
M (63)
1980
Mężczyźni (36) POL
Dzikie Ultra Team
Katowice
1:17:20,3(125) 1:58:00,2(122) 3:27:04,1(107) 4:12:41,8(106) 6:18:20,3(105) 7:03:44,7(99) 9:03:19,5(81) 9:50:38,5(77)
78 179 Rimpler Łukasz
M (64)
1982
Mężczyźni (37) POL
FANTASTIC TEAM
Orzesze
1:14:51,1(106) 1:52:04,3(103) 3:22:39,3(103) 4:08:15,5(103) 6:14:53,9(102) 7:05:15,5(100) 8:58:49,2(79) 9:54:43,7(78)
79 15 Butanowicz Marzena
K (15)
1986
Kobiety (8) POL
Fantastic team
Suszec
1:14:51,0(105) 1:52:03,7(102) 3:22:38,7(102) 4:08:15,5(102) 6:14:53,7(101) 7:05:15,6(101) 8:58:49,1(78) 9:54:44,0(79)
80 47 Feodorów Wojciech
M (65)
1969
Mężczyźni (38) POL
SkurczyByki
Zabrze
1:21:04,0(154) 2:03:19,1(153) 3:35:49,7(120) 4:21:11,3(117) 6:13:58,7(100) 7:12:08,8(104) 9:05:14,4(82) 9:55:33,6(80)
81 190 Solecki Tomasz
M (66)
1979
Mężczyźni (39) POL
Gomola Trans Airco
Bieruń
1:12:54,3(88) 1:49:06,1(88) 3:21:54,6(100) 4:03:06,4(94) 6:03:23,8(94) 6:48:25,9(87) 8:54:16,1(77) 9:57:19,1(81)
82 152 Nowak Marek
M (67)
1973
Mężczyźni (40) POL
RyTM Czechowice-Dziedzice
Ligota
1:11:17,2(76) 1:48:35,8(82) 3:31:38,4(114) 4:18:33,7(113) 6:08:41,0(95) 6:59:42,2(96) 9:02:51,2(80) 9:59:47,5(82)
83 6 Bernacki Eugeniusz
M (68)
1963
Mężczyźni (41) POL
Polski Klub Alpejski
Gliwice
1:17:15,2(124) 1:59:22,4(131) 3:32:27,0(117) 4:18:54,7(114) 6:12:31,5(99) 7:07:22,7(102) 9:06:54,4(83) 10:01:13,4(83)
84 41 Dyduła Renata
K (16)
1975
Kobiety (9) POL
Ital Car Team
Kraków
1:21:52,3(161) 2:08:55,5(174) 3:50:52,0(154) 4:38:51,2(148) 6:24:24,4(109) 7:17:27,1(107) 9:09:13,3(85) 10:08:51,5(84)
85 102 Kuczek Katarzyna
K (17)
1977
Kobiety (10) POL
Siemianowice i Przyjaciele Biegają
Siemianowice Śląskie
1:23:12,7(174) 2:09:04,0(176) 3:46:24,5(145) 4:35:36,0(137) 6:25:47,2(110) 7:23:58,9(110) 9:13:49,7(86) 10:13:43,7(85)
86 130 Małkowski Bogdan
M (69)
1968
Mężczyźni (42) POL
SPARTANIE DZIECIOM
Murów
1:12:48,8(86) 1:53:27,8(107) 3:28:42,5(109) 4:21:16,7(118) 6:15:48,0(103) 7:08:43,2(103) 9:07:52,3(84) 10:18:09,8(86)
87 11 Burda Marek
M (70)
1962
Mężczyźni (43) POL

Brenna
1:20:03,2(144) 2:03:18,7(152) 3:41:00,0(130) 4:33:16,5(133) 6:35:21,6(117) 7:32:23,8(117) 9:23:49,7(88) 10:25:11,7(87)
88 58 Gibała MARCIN
M (71)
1972
Mężczyźni (44) POL
Biegam i Pomagam
Mielec
1:18:20,8(132) 2:00:39,7(135) 3:48:59,6(151) 4:38:56,1(149) 6:36:23,8(118) 7:31:12,9(116) 9:28:37,5(89) 10:27:44,2(88)
89 70 Inglant Zbigniew
M (72)
1966
Mężczyźni (45) POL
Run log com
Chorzów
1:28:36,6(199) 2:21:31,4(208) 4:03:28,2(182) 4:56:47,3(173) 6:41:09,2(122) 7:39:55,7(122) 9:29:47,6(90) 10:32:59,9(89)
90 163 Pasecka Sylwia
K (18)
1975
Kobiety (11) POL
Inżynieria Biegania Team
Gliwice
1:23:51,2(178) 2:07:13,8(171) 3:55:57,0(170) 4:42:45,4(157) 6:53:11,7(130) 7:42:06,0(127) 9:45:20,2(93) 10:39:02,3(90)
91 32 Dec Mirosław
M (73)
1977
Mężczyźni (46) POL
RAJSPORT ACTIVE
Opole
1:17:58,5(130) 1:57:51,4(121) 3:30:42,5(111) 4:18:28,0(112) 6:28:59,4(111) 7:28:26,5(115) 9:18:49,1(87) 10:40:18,2(91)
92 88 Klimowski Daniel
M (74)
1976
Mężczyźni (47) POL
FANTASTIC TEAM
Pierściec
1:16:51,7(119) 1:56:38,5(116) 3:40:57,4(129) 4:36:56,9(142) 6:52:58,0(129) 7:45:13,1(129) 9:45:09,0(92) 10:42:18,7(92)
93 40 Dyduła Łukasz
M (75)
1975
Mężczyźni (48) POL
Ital Car Team
Kraków
1:22:43,3(168) 2:09:00,6(175) 3:51:36,8(156) 4:42:50,4(158) 6:40:22,0(121) 7:38:25,3(120) 9:41:14,6(91) 10:48:13,4(93)
94 62 Gnot Katarzyna
K (19)
1974
Kobiety (12) POL

Opole
1:19:43,0(142) 2:02:57,4(147) 3:43:43,2(139) 4:33:27,3(134) 6:41:23,5(125) 7:39:58,7(123) 9:50:10,1(94) 10:52:59,7(94)
95 121 Łatak-Skrabut Basia
K (20)
1980
Kobiety (13) POL

Gliwice
1:23:01,0(172) 2:05:38,7(164) 3:43:59,7(140) 4:33:27,3(135) 6:41:24,5(126) 7:39:58,7(124) 9:50:11,2(95) 10:53:01,1(95)
96 198 Swoboda Jarosław
M (76)
1977
Mężczyźni (49) POL
Bracia Pietrzak Running Team Gliwic
Gliwice
1:21:20,4(157) 2:02:10,0(144) 3:41:35,9(135) 4:31:31,6(131) 6:41:10,8(124) 7:40:02,7(126) 10:01:02,4(96) 10:53:06,6(96)
97 205 Środa Piotr
M (77)
1971
Mężczyźni (50) POL

Międzyrzecze
1:25:54,8(189) 2:14:19,5(194) 3:55:48,8(167) 4:51:33,0(169) 6:57:23,0(137) 8:03:30,9(137) 10:06:01,0(97) 11:09:29,5(97)
98 95 Kowalczyk PAWEŁ
M (78)
1974
Mężczyźni (51) POL
KĘCKIE HARPAGANY
Kęty
1:13:37,2(96) 1:55:45,3(112) 3:44:09,8(141) 4:45:11,9(163) 6:54:58,3(134) 7:52:34,2(132) 10:11:39,0(99) 11:13:38,6(98)
99 10 Bruzda Piotr
M (79)
1972
Mężczyźni (52) POL
Biegowa Kuźnia
Będzin
1:16:55,4(120) 1:56:37,7(115) 3:53:24,9(162) 4:44:50,2(160) 6:54:31,8(133) 7:55:18,3(134) 10:21:06,1(101) 11:15:15,4(99)
100 93 Kondratiuk Iryna
K (21)
1993
Kobiety (14) POL
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
Bielsko-Biała
1:23:08,6(173) 2:05:29,6(163) 3:53:31,5(164) 4:38:32,4(145) 6:58:38,2(140) 7:57:18,2(135) 10:11:49,6(100) 11:20:58,5(100)
101 83 Kajewski Rafał
M (80)
1974
Mężczyźni (53) POL
ultrafał / Wiocha Biega
Śrem
1:29:33,0(200) 2:15:28,5(196) 3:57:32,9(172) 4:49:34,4(168) 6:57:56,2(138) 8:01:47,1(136) 10:08:49,6(98) 11:23:45,0(101)
102 150 NOWACKI Piotr
M (81)
1979
Mężczyźni (54) POL

Świętochłowice
1:02:55,9(20) 1:35:57,5(21) 2:48:56,0(27) 3:25:58,4(28) 4:52:58,6(32) 5:35:59,7(30)
103 201 SZEWCZYK DAMIAN
M (82)
1976
Mężczyźni (55) POL
Jejkowice biegają
JEJKOWICE
1:08:46,3(53) 1:42:35,4(50) 3:04:14,4(58) 3:41:05,8(52) 5:07:13,1(43) 5:49:14,6(42)
104 112 Lewandowski Łukasz
M (83)
1982
Mężczyźni (56) POL

Mysiadło
1:05:45,5(33) 1:39:29,8(33) 2:57:04,1(48) 3:39:10,2(50) 5:10:56,4(47) 6:02:50,9(49)
105 206 Święczyk Krzysztof
M (84)
1985
Mężczyźni (57) POL
Biegiem Przez Chybie
Chybie
1:02:51,4(18) 1:35:48,7(19) 2:52:49,3(36) 3:32:36,1(41) 5:20:49,9(51) 6:04:12,2(52)
106 38 Dostoł Dominik
M (85)
1981
Mężczyźni (58) POL
KS M.E.T.A.
Łaziska
1:14:01,7(101) 1:51:08,6(97) 3:13:46,8(82) 3:51:30,9(66) 5:25:08,8(57) 6:08:40,9(53)
107 28 CZUPKIEWICZ MICHAŁ
M (86)
1984
Mężczyźni (59) POL
Rajsport Active
Opole
1:05:24,1(31) 1:39:18,9(32) 2:56:44,1(46) 3:38:49,1(49) 5:23:15,2(52) 6:10:14,4(54)
108 185 SERAFIN DARIUSZ
M (87)
1969
Mężczyźni (60) POL
Klub Biegacza Fartlek
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
1:05:35,5(32) 1:38:45,8(29) 2:56:31,7(44) 3:34:58,0(45) 5:23:44,0(54) 6:11:27,6(56)
109 158 OKOŃ ŁUKASZ
M (88)
1979
Mężczyźni (61) POL

Gierałtowice
1:11:05,8(73) 1:48:00,6(73) 3:09:20,7(65) 3:53:56,9(72) 5:30:36,6(64) 6:20:36,6(65)
110 96 Kowalczyk Aleksander
M (89)
1980
Mężczyźni (62) POL

Dzierążnia
1:12:37,6(83) 1:49:50,0(89) 3:13:55,5(85) 3:58:34,4(87) 5:32:50,6(67) 6:23:28,4(70)
111 148 Nogaj Janusz
M (90)
1977
Mężczyźni (63) POL
OchajoRun & Friends
Gliwice
1:09:01,0(56) 1:42:26,0(48) 3:06:05,3(62) 3:48:57,9(62) 5:47:03,2(75) 6:38:50,1(77)
112 18 Chruszcz Wojciech
M (91)
1981
Mężczyźni (64) POL
Klub Biegacza Fartlek
Jastrzębie-Zdrój
1:08:41,0(51) 1:42:47,4(56) 3:10:48,7(74) 3:57:40,0(85) 5:49:10,4(80) 6:39:27,5(78)
113 108 Kycia Leszek
M (92)
1979
Mężczyźni (65) POL

Orzesze
1:11:21,8(77) 1:48:07,2(74) 3:09:50,4(68) 3:53:45,7(71) 5:52:36,4(83) 6:47:26,7(84)
114 157 Ogierman-Dykas Marzena
K (22)
1983
Kobiety (15) POL
Alpin Sport Hoka One One Team
Orzesze
1:11:34,8(79) 1:48:54,0(87) 3:10:32,2(72) 3:54:06,9(74) 5:52:37,1(84) 6:47:40,3(86)
115 228 Zubert Marcin
M (93)
1973
Mężczyźni (66) POL
PRESS GLASS-Biegamy i wspieramy
Rudnik Wielki
1:16:08,7(115) 1:53:15,9(106) 3:28:16,9(108) 4:13:23,4(108) 6:01:52,9(91) 6:50:28,3(88)
116 225 Zbożniak Łukasz
M (94)
1984
Mężczyźni (67) POL
Watahadg
Dąbrowa Górnicza
1:14:45,5(104) 1:52:01,3(101) 3:20:22,6(94) 4:06:37,7(100) 5:57:45,4(88) 6:52:24,0(89)
117 132 Marchewka Joanna
K (23)
1976
Kobiety (16) POL

Czernichów
1:17:12,1(123) 1:57:26,9(120) 3:30:18,6(110) 4:18:22,8(111) 6:00:13,6(89) 6:53:51,3(90)
118 316 Lewandowska Anna
Sierpek Marta
K (24)
K
1986
1983
Duet Kobiecy (4) POL
POL

Mysiadło
Tychy
1:18:54,4(136) 2:00:51,3(136) 3:33:50,4(119) 4:20:02,8(116) 6:01:43,4(90) 6:54:22,1(91)
119 29 Dadaś Janusz
M (95)
1973
Mężczyźni (68) POL
BP Running Team Gliwice
Gliwice
1:12:04,3(81) 1:51:37,2(100) 3:25:26,5(105) 4:11:14,2(105) 6:03:03,9(92) 6:58:48,6(92)
120 9 Bok Rafał
M (96)
1980
Mężczyźni (69) POL

Zabrze
1:09:51,3(65) 1:43:33,9(60) 3:10:44,8(73) 3:54:29,2(77) 6:03:04,5(93) 6:58:48,6(93)
121 79 Jędzura Daniel
M (97)
1980
Mężczyźni (70) POL
BP Running Team Gliwice
Gliwice
1:09:54,0(66) 1:44:09,3(61) 3:09:37,5(67) 3:57:13,5(82) 5:52:58,7(85) 6:58:49,1(94)
122 117 Lorenz Marcin
M (98)
1971
Mężczyźni (71) POL
GB Galopujące Ślimaki
Jastrzębie Zdrój
1:13:15,3(91) 1:47:44,4(72) 3:30:51,1(113) 4:17:13,3(110) 6:20:44,9(107) 7:15:06,9(105)
123 164 Pawleta Michał
M (99)
1976
Mężczyźni (72) POL
BPRT Gliwice
Bukowiec
1:21:18,4(156) 2:03:49,5(155) 3:40:23,0(128) 4:30:38,3(127) 6:20:33,2(106) 7:16:13,5(106)
124 36 Doczekalski Jarek
M (100)
1971
Mężczyźni (73) POL
GB Galopujące Ślimaki
Jastrzębie Zdrój
1:13:36,7(95) 1:50:43,8(94) 3:30:50,4(112) 4:17:12,9(109) 6:21:10,1(108) 7:17:33,9(108)
125 204 Śmigielska-Stasicka Monika
K (25)
1978
Kobiety (17) POL

Oświęcim - Poręba Wielka
1:17:11,2(122) 1:59:05,5(130) 3:36:18,3(121) 4:25:58,4(121) 6:17:31,6(104) 7:21:20,7(109)
126 186 Siedlok Damian
M (101)
1981
Mężczyźni (74) POL

Żory
1:23:40,0(175) 2:10:31,1(179) 3:43:32,2(138) 4:35:38,9(138) 6:30:04,7(113) 7:25:30,1(111)
127 174 Ptak Krzysztof
M (102)
1978
Mężczyźni (75) POL
Hrmax Żory
ZORY
1:23:43,9(176) 2:10:30,9(178) 3:44:37,6(142) 4:35:39,7(139) 6:30:04,5(112) 7:25:30,3(112)
128 189 Słaboń Mariusz
M (103)
1975
Mężczyźni (76) POL
KIWK-a biega
Wolbrom
1:19:39,0(140) 2:03:04,4(149) 3:53:27,0(163) 4:41:29,5(153) 6:30:48,1(115) 7:25:53,3(113)
129 31 Danikiewicz Michał
M (104)
1981
Mężczyźni (77) POL
Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-
Czechowice-Dziedzice
1:16:48,9(118) 1:59:58,4(133) 3:31:39,8(115) 4:21:22,2(119) 6:30:40,1(114) 7:28:25,9(114)
130 177 Rakowska Magdalena
K (26)
1973
Kobiety (18) POL
Drużyna TVN
Warszawa
1:20:12,0(145) 2:03:31,2(154) 3:41:29,3(132) 4:35:45,1(140) 6:33:10,5(116) 7:34:53,2(118)
131 44 Dziki Maciej
M (105)
1979
Mężczyźni (78) POL
Ryśki z Rogola / Jak dzik w Szyszki
Rogoźnik
1:24:05,2(180) 2:05:07,7(160) 3:43:06,2(137) 4:34:29,9(136) 6:39:31,2(120) 7:34:53,9(119)
132 66 Grygierek Roman
M (106)
1981
Mężczyźni (79) POL

Gorzyczki
1:20:38,1(151) 2:01:05,6(140) 3:36:21,5(122) 4:23:34,6(120) 6:50:56,5(128) 7:38:51,9(121)
133 180 Rólka Mariola
K (27)
1979
Kobiety (19) POL
BP Running Team
GLIWICE
1:22:41,0(167) 2:05:02,6(158) 3:41:30,9(133) 4:31:30,7(130) 6:41:10,5(123) 7:40:01,5(125)
134 129 Malarczyk Sławomir
M (107)
1985
Mężczyźni (80) POL
Kęckie Harpagany
Kęty
1:26:40,8(194) 2:10:51,0(181) 4:14:52,4(188) 5:06:39,9(184) 6:53:45,3(132) 7:43:33,4(128)
135 146 Niemas Mariusz
M (108)
1968
Mężczyźni (81) POL
KP PSP Wadowice
Błażejowice
1:26:33,5(191) 2:15:51,9(197) 3:52:01,0(159) 4:47:48,2(166) 6:48:08,3(127) 7:49:07,9(130)
136 4 Bańbuła Grzegorz
M (109)
1984
Mężczyźni (82) POL

Gliwice
1:19:42,2(141) 2:03:03,5(148) 4:00:10,8(178) 4:52:06,6(171) 6:57:22,8(136) 7:51:55,6(131)
137 160 Osica Łukasz
M (110)
1983
Mężczyźni (83) POL

Świętochłowice
1:24:32,5(184) 2:10:55,6(183) 3:53:12,2(161) 4:47:46,0(165) 6:53:29,2(131) 7:53:22,1(133)
138 203 Szolc Sebastian
M (111)
1976
Mężczyźni (84) POL

Gliwice
1:13:40,3(98) 1:48:11,4(78) 3:20:39,0(95) 4:02:36,1(92) 6:36:38,4(119) 8:04:19,3(138)
139 176 Rak Mirek
M (112)
1964
Mężczyźni (85) POL

Bytom-Stroszek
1:27:26,4(198) 2:14:31,1(195) 3:59:42,3(177) 4:55:32,0(172) 7:05:57,5(143) 8:05:20,2(139)
140 230 Żmudka Bartlomiej
M (113)
1978
Mężczyźni (86) POL
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE
Rybnik
1:25:23,5(186) 2:14:07,5(191) 4:16:11,3(191) 5:19:05,1(197) 7:08:24,9(144) 8:07:19,1(140)
141 208 Tiahnybok Paweł
M (114)
1972
Mężczyźni (87) POL
Decathlon CAR Gliwice
Kalety
1:20:23,0(148) 2:01:38,9(142) 3:47:15,3(146) 4:38:10,8(144) 6:57:21,0(135) 8:08:34,1(141)
142 171 Porc-Szporek Szymon
M (115)
1984
Mężczyźni (88) POL
Zabrzańskie Parkowe Bieganie
Ruda Śląska
1:24:10,0(181) 2:08:09,8(172) 3:55:55,3(169) 4:51:34,0(170) 6:58:21,5(139) 8:08:34,3(142)
143 126 Madejczyk Sebastian
M (116)
1974
Mężczyźni (89) POL
TUCHOW
Tuchow
1:42:38,9(230) 2:29:15,6(218) 4:13:58,9(186) 5:05:52,6(183) 7:08:55,7(145) 8:09:33,3(143)
144 194 Stawarczyk Krystian
M (117)
1978
Mężczyźni (90) POL
Opel Active Team
Rybnik
1:18:31,8(133) 2:01:28,0(141) 3:48:26,5(149) 4:40:21,3(151) 7:11:35,0(147) 8:16:02,9(144)
145 175 Pudełko Dariusz
M (118)
1967
Mężczyźni (91) POL
Opel Active Team
Kozłów
1:19:47,7(143) 2:02:29,9(145) 3:48:30,0(150) 4:40:20,8(150) 7:11:13,6(146) 8:16:03,9(145)
146 153 Nowak Justyna
K (28)
1975
Kobiety (20) POL
RyTM Czechowice-Dziedzice
Ligota
1:23:48,9(177) 2:10:41,2(180) 4:09:36,7(185) 5:02:12,3(178) 7:23:27,7(151) 8:18:09,1(146)
147 169 PODGÓRSKA JOLA
K (29)
1974
Kobiety (21) POL
PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE
KĘDZIERZYN-KOŹLE
1:22:15,1(165) 2:14:16,5(193) 3:59:24,3(174) 4:59:00,3(176) 7:00:32,5(142) 8:21:13,9(147)
148 72 JAKUBCZYK PIOTR
M (119)
1975
Mężczyźni (92) POL
PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE
KĘDZIERZYN-KOŹLE
1:22:17,5(166) 2:14:16,2(192) 3:59:26,5(176) 4:59:06,7(177) 7:00:32,2(141) 8:21:14,2(148)
149 87 Klimczak Marek
M (120)
1973
Mężczyźni (93) POL
Rebellion of Free Runners
Oświęcim
1:24:15,9(182) 2:11:15,2(185) 4:03:03,1(181) 5:03:36,6(179) 7:19:38,5(150) 8:23:25,2(149)
150 17 Chrobak Paweł
M (121)
1970
Mężczyźni (94) POL

Bielsko-Biała
1:31:11,4(209) 2:30:50,2(221) 4:17:05,8(192) 5:24:50,3(204) 7:13:36,0(148) 8:23:25,4(150)
151 56 Gawlik Adam
M (122)
1973
Mężczyźni (95) POL
run/rock&roll
Chorzów
1:21:44,0(160) 2:06:55,9(168) 4:00:24,8(179) 4:56:59,0(174) 7:15:14,6(149) 8:30:58,3(151)
152 105 Kurasiński Konrad
M (123)
1989
Mężczyźni (96) POL
Socios Silesia
Brenna
1:12:47,2(85) 1:51:27,8(99) 3:55:04,0(165) 4:42:03,0(154) 7:34:45,8(157) 8:31:13,0(152)
153 80 Kaczkiewicz Damian
M (124)
1974
Mężczyźni (97) POL
Night Runners Gliwice
Gliwice
1:30:51,3(205) 2:19:29,2(203) 4:19:23,4(198) 5:17:09,3(195) 7:30:33,4(154) 8:33:15,7(153)
154 124 Maczuga Monika
K (30)
1988
Kobiety (22) POL
Mustangi Gliwice
Gliwice
1:30:50,2(204) 2:19:29,1(202) 4:19:23,0(197) 5:17:09,0(194) 7:30:31,8(153) 8:33:16,1(154)
155 2 Adamus Katarzyna
K (31)
1978
Kobiety (23) POL
Fantastic Team
Cieszyn
1:35:06,8(218) 2:27:59,4(216) 4:22:00,7(200) 5:18:56,0(196) 7:30:24,8(152) 8:34:44,6(155)
156 235 Lorisz Damian
M (125)
1984
Mężczyźni (98) POL
OPP Katowice, BP Running Team
Chorzów
1:22:56,7(170) 2:04:13,5(156) 3:51:39,5(158) 4:45:05,8(162) 7:32:09,1(155) 8:40:28,4(156)
157 68 Hebda-Olszówka Aleksandra
K (32)
1983
Kobiety (24) POL
BP Running Team Gliwice
Chorzów
1:22:56,8(171) 2:04:14,2(157) 3:51:38,6(157) 4:45:05,3(161) 7:32:11,6(156) 8:40:28,7(157)
158 59 Gierada Ryszard
M (126)
1966
Mężczyźni (99) POL
Polska
Gliwice
1:26:24,9(190) 2:16:10,7(199) 4:19:58,5(199) 5:22:14,7(200) 7:38:26,8(160) 8:40:57,6(158)
159 133 Marchewka Andrzej
M (127)
1976
Mężczyźni (100) POL

Czernichów
1:34:46,1(217) 2:27:19,5(215) 4:25:38,8(204) 5:26:38,4(205) 7:36:57,8(158) 8:44:56,9(159)
160 116 Litwinczuk Aneta
K (33)
1983
Kobiety (25) POL
Olkuszbiega.pl
Klucze
1:33:02,6(215) 2:21:56,8(209) 4:14:44,9(187) 5:14:37,6(191) 7:37:31,2(159) 8:46:36,6(160)
161 188 Skiba Maciej
M (128)
1992
Mężczyźni (101) POL
SKIBASPORT.PL
Wałbrzych
1:12:46,3(84) 1:48:33,8(81) 3:18:26,1(91) 3:58:32,8(86) 7:53:59,8(168) 8:48:22,2(161)
162 173 Pszczółka-Busch Aneta
K (34)
1973
Kobiety (26) POL

Tarnawa Górna
1:41:28,8(227) 2:33:17,3(226) 4:31:57,1(208) 5:31:38,5(208) 7:42:59,3(161) 8:50:55,1(162)
163 134 Marut Kaśka
K (35)
1978
Kobiety (27) POL
BP RUNNING TEAM GLIWICE
Gliwice
1:31:06,0(206) 2:19:35,7(205) 4:22:10,4(201) 5:16:28,4(192) 7:46:00,9(164) 8:50:59,2(163)
164 122 Łęcki Piotr
M (129)
1981
Mężczyźni (102) POL
BP RUNNING TEAM GLIWICE
Gliwice
1:31:07,1(207) 2:19:35,5(204) 4:22:12,1(202) 5:16:28,8(193) 7:46:02,2(165) 8:51:00,0(164)
165 90 Kocot Patrycja
K (36)
1985
Kobiety (28) POL

Nowa Wieś
1:32:33,7(213) 2:19:58,8(207) 4:19:07,9(195) 5:13:24,1(190) 7:51:00,9(167) 8:56:29,1(165)
166 43 Dziki Marek
M (130)
1980
Mężczyźni (103) POL
Ryśki z Rogola / Jak dzik w Szyszki
Rogoźnik
1:43:55,9(232) 2:28:22,1(217) 4:25:50,3(205) 5:23:34,0(202) 7:50:35,1(166) 8:56:29,6(166)
167 24 Czarnota Leszek
M (131)
1970
Mężczyźni (104) POL

Marklowice
1:30:16,4(202) 2:26:13,5(214) 4:24:49,3(203) 5:23:09,9(201) 7:45:53,2(163) 9:00:07,6(167)
168 220 Węgrzynkiewicz Maria
K (37)
1991
Kobiety (29) POL

Bielsko-Biała
1:31:28,8(210) 2:30:49,8(220) 4:18:08,0(193) 5:24:50,3(203) 7:43:34,8(162) 9:12:03,4(168)
169 172 Prończuk Adam
M (132)
1966
Mężczyźni (105) POL
Wehicool
Czechowice-Dziedzice
1:40:30,3(224) 2:33:36,7(227) 4:41:59,4(212) 5:48:43,8(213) 8:23:06,9(169) 9:37:12,7(169)
170 26 Czerwiec Artur
M (133)
1977
Mężczyźni (106) POL
Street Run Radom
Radom
1:26:51,0(197) 2:18:22,6(200) 4:31:35,7(207) 5:27:05,6(206) 8:45:37,8(170) 9:52:01,7(170)
171 229 ŻDANOW LENA
K (38)
1986
Kobiety (30) POL
Rajsport active
Opole
1:42:27,7(229) 2:39:05,5(228) 4:56:37,7(217) 6:10:15,8(217) 9:08:17,3(171) 10:36:02,7(171)
172 33 Dec Małgorzata
K (39)
1984
Kobiety (31) POL
Rajsport Active
Opole
2:20:56,9(250) 3:21:59,4(249) 5:46:01,1(223) 6:54:15,0(223) 9:18:50,0(173) 10:40:17,7(172)
173 71 Jackowski Tomasz
M (134)
1975
Mężczyźni (107) POL

Bielsko-Biała
1:40:06,4(223) 2:43:56,9(233) 5:01:26,3(219) 6:26:51,0(220) 9:14:57,4(172) 10:56:21,5(173)
174 60 Gliszczyński Mirosław
M (135)
1956
Mężczyźni (108) POL
Srebrne Miasto
Tarnowskie Góry
1:56:42,1(243) 3:05:00,4(242) 5:55:58,8(224) 7:20:24,9(224) 10:22:12,7(174) 11:44:03,7(174)
175 103 Kuczok Mirosław
M (136)
1972
Mężczyźni (109) POL
Forma Wodzisław Śląski/Maratony Pol
Wodzisław Śląski
1:01:25,2(12) 1:32:04,2(11) 2:38:21,8(12) 3:11:30,2(13)
176 110 Lesik Krzysztof
M (137)
1974
Mężczyźni (110) POL
Forma Wodzisław Śląski
Wodzisław Śląski
1:02:09,9(16) 1:33:00,6(15) 2:42:13,8(16) 3:16:13,5(16)
177 104 Kuras Janusz
M (138)
1972
Mężczyźni (111) POL
Zadyszka Oświęcim
Chełmek
1:03:51,7(26) 1:37:43,3(27) 2:50:14,0(31) 3:26:12,3(31)
178 214 Veselý Jiří
M (139)
1973
Mężczyźni (112) CZE
Varnsdorf
Varnsdorf
1:09:36,9(62) 1:44:35,6(62) 2:57:45,1(50) 3:34:36,7(43)
179 120 Lubecki Tomasz
M (140)
1978
Mężczyźni (113) POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
1:07:01,9(41) 1:42:24,6(47) 3:03:46,7(57) 3:50:18,7(64)
180 49 Florian Krzysztof
M (141)
1979
Mężczyźni (114) POL
OchajoRun&Friends
Ruda Śląska
1:11:10,3(75) 1:47:13,7(71) 3:10:20,4(71) 3:50:19,4(65)
181 46 Dziuba Emilian
M (142)
1973
Mężczyźni (115) POL

Mikołów
1:10:43,9(70) 1:46:07,2(68) 3:19:51,3(93) 4:02:17,7(90)
182 199 Sydor Piotr
M (143)
1981
Mężczyźni (116) POL
Hedoniści
Wrocław
1:13:10,9(90) 1:48:21,8(79) 3:19:45,7(92) 4:06:22,9(99)
183 89 Kobielusz Krzysztof
M (144)
1988
Mężczyźni (117) POL

Istebna
1:03:41,8(24) 1:38:52,4(30) 3:04:54,8(60) 4:07:06,4(101)
184 131 Marcela Marcin
M (145)
1976
Mężczyźni (118) POL
Fat Mama s sport Club
Tarnowskie Góry
1:17:22,0(126) 1:54:31,4(109) 3:26:35,9(106) 4:13:11,5(107)
185 107 Kuryło Zenon
M (146)
1966
Mężczyźni (119) POL

Rybnik
1:17:26,6(127) 1:56:20,1(114) 3:33:38,6(118) 4:19:34,3(115)
186 5 Bera Adam
M (147)
1966
Mężczyźni (120) POL

Rzeszów
1:22:05,4(163) 2:06:30,0(166) 3:36:37,6(123) 4:27:26,3(122)
187 114 Liszka Piotrek
M (148)
1953
Mężczyźni (121) POL

Bytom
1:26:43,8(196) 2:10:06,9(177) 3:41:39,2(136) 4:27:50,0(123)
188 81 Kaczmarek Jacek
M (149)
1982
Mężczyźni (122) POL
Pędzące żółwie
Czerwionka Leszczyny
1:15:47,7(112) 1:58:44,8(126) 3:41:08,0(131) 4:29:21,7(124)
189 54 Gamza Mariusz
M (150)
1983
Mężczyźni (123) POL
Pędzące Żółwie
Czerwionka Leszczyny
1:15:46,3(111) 1:58:33,5(123) 3:39:45,4(126) 4:29:22,4(125)
190 92 Komarnicki Tomasz
M (151)
1984
Mężczyźni (124) POL
Rmf4rt Gladiators
Rybnik
1:15:52,7(113) 1:58:44,5(125) 3:39:46,3(127) 4:29:37,2(126)
191 23 Czapla Arkadiusz
M (152)
1971
Mężczyźni (125) POL
Fat Mama s Sport Club
Bytom
1:19:06,3(137) 1:56:07,7(113) 3:37:38,5(124) 4:31:01,2(128)
192 178 Renkiel Tomasz
M (153)
1975
Mężczyźni (126) POL
Compañeros Asfalt Team
Gliwice
1:20:20,0(146) 2:02:09,8(143) 3:41:35,1(134) 4:31:18,0(129)
193 197 Swędzioł Robert
M (154)
1971
Mężczyźni (127) POL
olkuszbiega.pl
Olkusz
1:13:58,8(99) 1:52:18,8(105) 3:32:16,3(116) 4:37:13,2(143)
194 232 Stajszczyk Kasia
K (40)
1981
Kobiety (32) POL

Kraków
1:18:47,4(135) 1:59:03,0(129) 3:48:20,0(147) 4:38:35,8(146)
195 231 Pustelnik Grzesiek
M (155)
1981
Mężczyźni (128) POL

Kraków
1:14:57,8(109) 1:50:20,6(92) 3:48:22,0(148) 4:38:36,1(147)
196 64 Górecki Wojciech
M (156)
1982
Mężczyźni (129) POL
Pędzące Żółwie, AV TEAM
Czerwionka-Leszczyny
1:16:31,4(117) 1:58:45,7(127) 3:45:33,6(144) 4:41:04,8(152)
197 76 Jaskólski Szymon
M (157)
1990
Mężczyźni (130) POL
Carbon Silesia Sport
Katowice
1:22:01,2(162) 2:06:28,4(165) 3:49:50,2(152) 4:42:27,9(155)
198 86 Kicińska Zuzanna
K (41)
1986
Kobiety (33) POL

Warszawa
1:18:46,9(134) 2:00:51,5(137) 3:45:20,1(143) 4:42:30,4(156)
199 3 Balok Artur
M (158)
1979
Mężczyźni (131) POL
MWT
Bielsko-Biała
1:22:06,5(164) 2:05:14,5(161) 3:51:09,5(155) 4:43:10,5(159)
200 8 Bojdys Jarosław
M (159)
1985
Mężczyźni (132) POL
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
Bielsko-Biała
1:22:44,2(169) 2:05:29,2(162) 3:55:50,2(168) 4:46:43,8(164)
201 209 TOMALA DAWID
M (160)
1998
Mężczyźni (133) POL
Osiek Biega
OSIEK
1:18:03,1(131) 2:02:38,7(146) 3:52:02,5(160) 4:48:16,1(167)
202 85 Karolczyk Sylwia
K (42)
1985
Kobiety (34) POL
Obozy górksie
WARSZAWA
1:31:08,3(208) 2:15:53,5(198) 4:06:22,9(183) 4:58:47,9(175)
203 321 Marcinek Łukasz
Hauton Monika
M (161)
K
1980
1979
MIX (13) POL
POL
Nie teraz, potem
Nie teraz, potem
Siemianowice Śląskie
Sosnowiec
1:23:59,7(179) 2:12:38,2(187) 3:59:26,2(175) 5:03:37,0(180)
204 166 Pietrzakowski Robert
M (162)
1978
Mężczyźni (134) POL

Gorzów Wielkopolski
1:20:41,0(152) 2:06:57,4(170) 4:02:08,0(180) 5:03:37,8(181)
205 34 Dejewski Jakub
M (163)
1984
Mężczyźni (135) POL
GB Galopujące Ślimaki
Jastrzębie-Zdrój
1:25:34,4(188) 2:08:21,1(173) 3:59:01,9(173) 5:04:19,0(182)
206 125 Madej Marek
M (164)
1985
Mężczyźni (136) POL
Kęckie Harpagany
Hecznarowice
1:26:41,4(195) 2:10:54,4(182) 4:14:53,4(189) 5:06:44,2(185)
207 115 Litwinczuk Gabriel
M (165)
1979
Mężczyźni (137) POL
Olkuszbiega.pl
Klucze
1:16:59,5(121) 1:58:36,8(124) 3:55:04,9(166) 5:09:15,5(186)
208 183 Rybak Artur
M (166)
1980
Mężczyźni (138) POL

Libiąż
1:26:34,4(192) 2:11:05,0(184) 3:56:14,5(171) 5:09:47,9(187)
209 170 Połeć Krzysztof
M (167)
1981
Mężczyźni (139) POL
Galopujące Ślimaki
Jastrzębie-Zdrój
1:24:51,8(185) 2:11:22,1(186) 4:08:02,8(184) 5:13:11,4(188)
210 19 Cieśla Anna
K (43)
1980
Kobiety (35) POL
Lecymy Durś
Piekary Śląskie
1:32:33,1(212) 2:19:58,5(206) 4:19:03,8(194) 5:13:23,6(189)
211 224 Wysocki Tomasz
M (168)
1972
Mężczyźni (140) POL
OchajoRun&Friends
Rybnik
1:25:25,5(187) 2:14:07,5(190) 4:16:10,4(190) 5:19:05,3(198)
212 222 Woźniak Marek
M (169)
1964
Mężczyźni (141) POL
Pogoria Biega
Wojkowice
1:24:27,0(183) 2:13:22,8(188) 4:19:17,0(196) 5:21:17,9(199)
213 75 Jaremek Wojciech
M (170)
1981
Mężczyźni (142) POL

Zamość
1:41:23,8(226) 2:32:39,1(224) 4:31:14,3(206) 5:30:29,0(207)
214 12 Burliga Marzena
K (44)
1974
Kobiety (36) POL
BP Running Team Gliwice
Knurów
1:33:21,2(216) 2:22:40,5(210) 4:32:30,0(209) 5:32:25,0(209)
215 13 Burliga Mariusz
M (171)
1973
Mężczyźni (143) POL
Opel Active Team
Knurów
1:32:35,2(214) 2:22:40,6(211) 4:32:30,9(210) 5:32:25,4(210)
216 226 Zielinski Leszek
M (172)
1961
Mężczyźni (144) POL

Jaworzno
1:20:35,0(150) 2:03:15,8(151) 4:38:21,7(211) 5:45:46,4(211)
217 195 Stypa Jerzy
M (173)
1963
Mężczyźni (145) POL
STO-nogi Milanówek
Grodzisk Mazowiecki
1:29:45,2(201) 2:18:47,4(201) 4:47:14,8(213) 5:48:23,4(212)
218 127 Magnuszewska Izabela
K (45)
1977
Kobiety (37) POL
Carbon Silesia Sport
Knurów
1:38:17,6(221) 2:32:53,3(225) 4:52:25,9(216) 5:52:52,4(214)
219 77 Jeziorska Małgorzata
K (46)
1984
Kobiety (38) POL

Gliwice
1:49:09,8(239) 2:40:00,6(230) 4:50:30,2(214) 5:54:41,1(215)
220 39 Dudek Grzegorz
M (174)
1979
Mężczyźni (146) POL

Gliwice
1:59:31,1(247) 2:50:52,4(235) 4:52:01,0(215) 6:00:39,9(216)
221 30 Dadaś Elżbieta
K (47)
1975
Kobiety (39) POL
BP Running Team Gliwice
Gliwice
1:46:43,9(234) 2:54:04,5(241) 5:00:50,6(218) 6:15:31,0(218)
222 67 HANKIEWICZ BOMIRSKA OLGA
K (48)
1979
Kobiety (40) POL

Wrocław
1:47:21,6(235) 2:42:19,8(231) 5:17:52,5(222) 6:26:05,7(219)
223 200 SZENDZIELORZ PATRYK
M (175)
1991
Mężczyźni (147) POL
Szwagry Team
CZECHOWICE-DZIEDZICE
1:40:47,2(225) 2:43:56,2(232) 5:05:31,7(220) 6:27:05,5(221)
224 25 Czernik Andrzej
M (176)
1953
Mężczyźni (148) POL

41-807 Zabrze
1:39:36,3(222) 2:32:29,6(223) 5:12:51,2(221) 6:42:01,1(222)
225 55 Gawin - Gluza Agata
K (49)
1982
Kobiety (41) POL
violo-run
Opole
2:13:31,5(249) 3:27:19,8(250) 6:10:41,0(225) 7:25:39,5(225)
226 140 Mikolajczak Magdalena
K (50)
1975
Kobiety (42) POL
Nie ma
Zory
2:00:21,9(248) 3:14:41,4(248) 6:21:03,4(226) 7:59:31,4(226)
227 151 Nowak Ewa
K (51)
1975
Kobiety (43) POL

Gliwice
1:43:51,7(231) 2:44:57,6(234) 6:39:37,4(228) 8:04:19,2(227)
228 233 Pszczółka Dominik
M (177)
1980
Mężczyźni (149) POL
Ultra Beskid Sport
Czernichów
1:06:30,4(37) 1:41:25,6(39) 6:26:58,9(227) 10:21:06,8(228)
229 101 Kubera Dawid
M (178)
1987
Mężczyźni (150) POL
alwaysinmotion.pl
Tychy
1:15:00,1(110) 1:56:39,3(117)
230 69 Imiołek Arkadiusz
M (179)
1971
Mężczyźni (151) POL

Pilchowice
1:21:26,1(158) 2:00:28,1(134)
231 234 Hanak Aleksander
M (180)
1979
Mężczyźni (152) POL

Rybnik
1:19:11,3(139) 2:01:05,0(138)
232 182 Rutkowska Edyta
K (52)
1985
Kobiety (44) POL
HRmax Żory
Żory
1:19:11,3(138) 2:01:05,5(139)
233 128 Majer Marzena
K (53)
1969
Kobiety (45) POL
KB Klub Orły z Knurowa
Knurów
1:21:04,6(155) 2:03:05,4(150)
234 63 Gnot Krzysztof
M (181)
1973
Mężczyźni (153) POL

Opole
1:20:22,5(147) 2:06:30,0(167)
235 139 Miernik Kamil
M (182)
1986
Mężczyźni (154) POL

Tychy
1:20:48,4(153) 2:06:56,1(169)
236 223 Wyrembelski Adam
M (183)
1990
Mężczyźni (155) POL
Jastrzębski Zakwas Team
Jastrzębie-Zdrój
1:30:20,9(203) 2:25:29,7(212)
237 53 FROSZTĘGA ARTUR
M (184)
1976
Mężczyźni (156) POL

KATOWICE
1:32:04,2(211) 2:25:53,8(213)
238 217 Wądołowska Joanna
K (54)
1984
Kobiety (46) POL

Zabrze
1:37:14,6(220) 2:29:27,1(219)
239 218 Wądołowski Remigiusz
M (185)
1984
Mężczyźni (157) POL

Zabrze
1:37:14,0(219) 2:30:53,1(222)
240 57 Gąsiorek Tomasz
M (186)
1975
Mężczyźni (158) POL

Bielsko Biała
1:42:22,4(228) 2:40:00,6(229)
241 167 Plata Adam
M (187)
1980
Mężczyźni (159) POL

Jastrzębie Zdrój
1:45:57,5(233) 2:51:41,2(236)
242 211 Trefon Iwona
K (55)
1980
Kobiety (47) POL
Lecymy Durś
Rogoźnik
1:51:14,6(240) 2:52:21,9(237)
243 7 Binda Jacek
M (188)
1967
Mężczyźni (160) POL
No Limits/Wataha łączy nas bieganie
Bielsko-Biała
1:48:56,9(236) 2:53:19,1(238)
244 111 Magiera Marek
M (189)
1957
Mężczyźni (161) POL
Ultra Beskid Sport
Bielsko-Biała
1:49:01,2(238) 2:53:19,7(239)
245 221 Wojtowicz Iwona
K (56)
1974
Kobiety (48) POL
Wastaha-łączy nas bieganie
Bielsko-Biała
1:48:58,7(237) 2:53:20,2(240)
246 154 Nowakowska-Długosz Agnieszka
K (57)
1977
Kobiety (49) POL

Bielsko-Biała
1:51:59,5(241) 3:07:46,5(243)
247 35 Długosz Zbyszek
M (190)
1977
Mężczyźni (162) POL

Bielsko-Biała
1:51:59,8(242) 3:07:46,9(244)
248 20 Cieślak Sylwia
K (58)
1981
Kobiety (50) POL
Mustangi Gliwice
Gliwice
1:58:24,8(245) 3:12:23,8(245)
249 84 Karaś Monika
K (59)
1976
Kobiety (51) POL
Mustangi Gliwice
Gliwice
1:58:22,7(244) 3:12:24,1(246)
250 99 Krzykała Agnieszka
K (60)
1975
Kobiety (52) POL
Jastrzębski Zakwas Team
Jastrzębie-Zdrój
1:58:27,4(246) 3:13:06,5(247)
251 141 Mikołajczyk Sobiesław
M (191)
1978
Mężczyźni (163) POL

Mikołów
2:24:55,9(251) 3:59:52,8(251)
252 184 Ryś Katarzyna
K (61)
1975
Kobiety (53) POL

Wrocław
2:33:53,6(252) 4:12:07,8(252)
253 65 Góźdź Barbara
K (62)
1986
Kobiety (54) POL

Wrocław
2:33:54,3(253) 4:12:07,8(253)
254 337 Waldon Krzysztof
M (192)
1973
Mężczyźni (164) POL
HRmax Żory
Żory
8:27:05,3(254) 9:03:48,8(254)
DNS 42 Dziemba Wojciech
M
1987
Mężczyźni POL
#IBTeam
Katowice
165 Piekarska Beata
K
1981
Kobiety POL
Jastrzębski Zakwas Team
Jastrzębie-Zdrój

BGTimeSport © 2015-2019