|
1 |
319 |
Luźniak Damian
Żyła Sebastian
|
M (1) M |
1989 1993 |
Duet Męski (1) |
POL POL |
SCI Górscy Entuzjaści
SCI Górscy Entuzjaści
|
Pogwizdów
Kończyce Małe
|
57:10,6(6) |
1:26:05,8(7) |
2:23:35,5(2) |
2:52:41,3(2) |
3:53:55,5(2) |
4:25:57,6(2) |
5:28:34,6(1) |
6:00:53,3(1) |
7:07:20,2(1) |
7:41:44,8(1) |
8:49:01,3(1) |
9:24:31,9(1) |
10:42:42,4(1) |
11:22:54,3(1) |
|
2 |
312 |
Kuśmierski Michał
Streit Dawid
|
M (2) M |
1979 1985 |
Duet Męski (2) |
POL POL |
No i?
No i?
|
BIELSKO-BIAŁA
BIELSKO-BIAŁA
|
56:50,2(4) |
1:25:32,8(5) |
2:24:56,8(3) |
2:57:43,8(3) |
4:01:27,3(3) |
4:36:54,6(5) |
5:43:02,3(4) |
6:19:23,2(4) |
7:30:46,4(4) |
8:09:35,5(5) |
9:15:16,1(2) |
9:53:25,0(2) |
|
|
|
3 |
48 |
Ficek Roman
|
M (3) |
1989 |
Mężczyźni (1) |
POL |
|
Skawica
|
52:03,1(1) |
1:19:04,3(1) |
2:16:12,1(1) |
2:45:07,4(1) |
3:48:34,5(1) |
4:20:23,1(1) |
5:31:14,6(2) |
6:06:36,6(2) |
7:21:13,6(2) |
7:56:39,6(2) |
9:16:07,4(3) |
10:00:20,6(3) |
|
|
|
4 |
323 |
Nykiel Mariusz
Kupijaj Marcin
|
M (4) M |
1989 1991 |
Duet Męski (3) |
POL POL |
SOCIOS SILESIA
SOCIOS SILESIA
|
Mysłowice
Knurów
|
1:04:25,9(28) |
1:36:29,9(22) |
2:38:31,7(13) |
3:10:13,7(10) |
4:24:32,5(13) |
5:00:00,9(13) |
6:04:58,0(11) |
6:38:18,3(9) |
7:49:49,4(7) |
8:25:49,8(6) |
9:35:44,0(5) |
10:11:44,6(4) |
|
|
|
5 |
329 |
Stańczak Szymon
Małka Bartosz
|
M (5) M |
1977 1982 |
Duet Męski (4) |
POL POL |
SCI Górscy Entuzjaści
SCI Górscy Entuzjaści
|
Skoczów
Knurów
|
57:21,9(7) |
1:25:13,6(4) |
2:27:45,6(4) |
2:59:14,8(5) |
4:01:28,8(4) |
4:32:59,0(4) |
5:41:43,2(3) |
6:18:41,6(3) |
7:28:40,7(3) |
8:03:39,3(4) |
9:34:16,1(4) |
10:15:39,6(5) |
|
|
|
6 |
324 |
Paluch Marek
Wrona Agi
|
M (6) K |
1986 1986 |
MIX (1) |
POL POL |
Stowarzyszenie Bieg Po Zdrój
Stowarzyszenie Bieg Po Zdrój
|
Jaworze
Stowarzyszenie Bieg Po Zdrój
|
1:08:06,3(47) |
1:42:27,8(49) |
2:35:45,3(11) |
3:04:57,8(7) |
4:19:44,4(12) |
4:58:48,9(12) |
5:55:26,4(7) |
6:27:49,3(6) |
7:49:29,7(6) |
8:33:22,9(9) |
9:41:07,9(7) |
10:19:22,5(6) |
|
|
|
7 |
301 |
Daniel Jarek
Dziemba Piotr
|
M (7) M |
1976 1977 |
Duet Męski (5) |
POL POL |
DYNAFITSQUAD
DYNAFITSQUAD
|
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
|
1:00:42,9(10) |
1:31:31,4(10) |
2:34:06,2(8) |
3:05:37,6(8) |
4:14:02,4(9) |
4:50:16,2(10) |
5:58:22,8(8) |
6:36:30,3(8) |
7:51:28,4(8) |
8:29:58,9(7) |
9:45:52,9(8) |
10:28:48,8(7) |
|
|
|
8 |
334 |
Wieczorek Tomasz
Krakowczyk Marta
|
M (8) K |
1987 1995 |
MIX (2) |
POL POL |
PieRUNskie CanGóry
PieRUNskie CanGóry
|
Rogów
Wodzisław Śląski
|
1:02:06,2(14) |
1:32:51,2(14) |
2:40:33,6(15) |
3:13:41,9(14) |
4:17:56,0(11) |
4:52:35,5(11) |
6:04:02,5(10) |
6:43:15,5(11) |
7:53:45,4(9) |
8:31:40,5(8) |
9:49:45,8(9) |
10:30:37,7(8) |
|
|
|
9 |
310 |
Krupa Przemysław
Krupa Gabriela
|
M (9) K |
1983 1976 |
MIX (3) |
POL POL |
Biegiem Przez Chybie
Biegiem Przez Chybie
|
Mnich
Mnich
|
53:47,9(2) |
1:22:28,0(2) |
2:35:10,7(10) |
3:10:55,4(12) |
4:11:51,1(7) |
4:44:17,8(7) |
6:07:17,7(12) |
6:50:59,1(12) |
7:59:23,2(11) |
8:38:31,4(10) |
9:59:45,9(10) |
10:42:54,4(9) |
|
|
|
10 |
300 |
Bętkowski Wojciech
Gawron Janusz
|
M (10) M |
1964 1992 |
Duet Męski (6) |
POL POL |
Brygada Beskidów
Brygada Beskidów
|
Stróże
Limanowa
|
57:07,4(5) |
1:26:05,5(6) |
2:29:41,1(5) |
3:03:02,5(6) |
4:02:27,4(5) |
4:32:15,9(3) |
5:46:07,5(5) |
6:29:17,6(7) |
7:31:34,9(5) |
8:02:58,2(3) |
9:39:39,6(6) |
10:43:06,7(10) |
|
|
|
11 |
302 |
Data Tomasz
Jacko Marek
|
M (11) M |
1972 1974 |
Duet Męski (7) |
POL POL |
HRmax Żory
HRmax Żory
|
Żory
Żory
|
1:08:58,3(55) |
1:42:23,5(46) |
2:44:47,1(17) |
3:16:49,2(18) |
4:31:37,6(16) |
5:10:36,9(17) |
6:19:54,1(15) |
6:58:17,4(15) |
8:16:44,6(13) |
8:58:49,5(14) |
10:13:21,4(11) |
10:54:20,3(11) |
|
|
|
12 |
311 |
Kulpok Tomasz
Zbąski Bartłomiej
|
M (12) M |
1980 1982 |
Duet Męski (8) |
POL POL |
KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
|
Ruda Śląska
Ruda Śląska
|
1:06:50,4(38) |
1:41:27,5(41) |
2:48:54,7(26) |
3:23:28,5(24) |
4:31:18,2(15) |
5:07:01,2(16) |
6:22:08,8(17) |
7:01:50,8(17) |
8:18:50,0(16) |
9:07:19,3(17) |
10:26:31,7(14) |
11:11:57,7(14) |
|
|
|
13 |
336 |
Ziomek Tomasz
Bieszczad Patrycja
|
M (13) K |
1987 1981 |
MIX (6) |
POL POL |
P&T
P&T
|
Tarnów
Jaworze
|
1:20:31,0(149) |
1:59:36,5(132) |
2:55:34,2(40) |
3:24:58,1(27) |
4:53:49,7(34) |
5:40:39,0(36) |
6:43:08,7(24) |
7:17:21,0(20) |
8:43:53,6(19) |
9:28:44,8(20) |
10:36:34,9(15) |
11:15:00,5(15) |
|
|
|
14 |
318 |
Liszka Maciej
Chowaniok Anna
|
M (14) K |
1980 1993 |
MIX (7) |
POL POL |
Fantastic Team
Fantastic Team
|
Cieszyn
Ustroń
|
1:02:31,9(17) |
1:32:12,6(12) |
2:40:03,7(14) |
3:13:42,2(15) |
4:25:15,4(14) |
5:00:26,7(14) |
6:12:33,5(13) |
6:52:41,7(13) |
8:14:34,3(12) |
8:55:37,3(13) |
10:43:37,2(16) |
11:45:21,4(17) |
|
|
|
15 |
331 |
Szymik Marcin
Kuberski Andrzej
|
M (15) M |
1973 1973 |
Duet Męski (9) |
POL POL |
Nature s Sunshine Poland
Nature s Sunshine Poland
|
Chorzów
Sosnowiec
|
1:06:20,1(35) |
1:41:27,4(40) |
2:51:10,8(32) |
3:27:39,9(34) |
4:41:33,4(22) |
5:23:01,5(25) |
6:42:50,2(23) |
7:29:16,5(24) |
8:50:50,5(23) |
9:37:51,6(23) |
11:01:05,8(18) |
11:47:36,6(18) |
|
|
|
16 |
327 |
Skworc Grzegorz
Kęsicki Robert
|
M (16) M |
1987 1982 |
Duet Męski (10) |
POL POL |
Skworc Biegam w górach team
Skworc Biegam w górach team
|
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Katowice
|
56:12,9(3) |
1:24:36,4(3) |
2:34:02,0(7) |
3:10:38,8(11) |
4:13:22,3(8) |
4:46:55,8(8) |
6:02:08,1(9) |
6:38:18,8(10) |
7:57:41,1(10) |
8:45:48,8(11) |
|
|
|
|
|
17 |
315 |
Szczeciński Maciej
Tomczyk Tomasz
|
M (17) M |
1982 1983 |
Duet Męski (11) |
POL POL |
IBTeam
RMF4RT Team OCR
|
Gliwice
Zabrze
|
58:55,9(9) |
1:28:56,4(8) |
2:34:32,2(9) |
3:06:26,9(9) |
4:14:54,4(10) |
4:49:56,9(9) |
6:14:32,1(14) |
6:58:12,4(14) |
8:17:59,8(15) |
8:59:52,8(15) |
|
|
|
|
|
18 |
309 |
Krajewski Bartek
Murin Martin
|
M (18) M |
1976 1983 |
Duet Męski (12) |
POL SVK |
DCWRP
|
Katowice
Stupava
|
1:08:47,6(54) |
1:42:44,1(53) |
2:55:49,8(41) |
3:31:39,6(38) |
4:38:33,3(20) |
5:12:57,8(19) |
6:34:58,8(19) |
7:20:25,2(21) |
8:36:19,9(18) |
9:18:19,6(18) |
|
|
|
|
|
19 |
305 |
Jakubowski Bartek
Brandys Michał
|
M (19) M |
1981 1983 |
Duet Męski (13) |
POL POL |
Klub Biegacza Fartlek
|
Pawłowice
Pawłowice
|
1:06:06,9(34) |
1:38:53,2(31) |
2:52:21,0(33) |
3:28:39,0(35) |
4:42:15,7(23) |
5:21:10,7(24) |
6:43:22,3(25) |
7:25:31,0(23) |
8:47:16,5(22) |
9:33:09,8(22) |
|
|
|
|
|
20 |
332 |
Świder Zbigniew
Kusy Rafał
|
M (20) M |
1975 1975 |
Duet Męski (14) |
POL POL |
Świry Stela
Olza Cieszyn
|
Skoczów
Międzyświeć
|
1:07:06,2(42) |
1:42:17,2(43) |
2:48:53,2(25) |
3:24:30,7(26) |
4:40:18,5(21) |
5:20:59,1(22) |
6:42:39,3(22) |
7:30:25,8(25) |
8:56:57,9(24) |
9:49:38,7(24) |
|
|
|
|
|
21 |
82 |
Kadlubicki Marek
|
M (21) |
1982 |
Mężczyźni (2) |
POL |
Sportowy tryb życia
|
Czaniec
|
1:03:35,4(22) |
1:36:49,3(24) |
2:48:21,8(23) |
3:22:04,0(23) |
4:44:33,0(27) |
5:21:05,1(23) |
6:56:55,8(29) |
7:36:31,9(28) |
9:09:54,6(27) |
9:56:09,4(26) |
|
|
|
|
|
22 |
52 |
Frącz Tomasz
|
M (22) |
1984 |
Mężczyźni (3) |
POL |
INEE Industry Team
|
Bielsko Biała
|
1:02:51,7(19) |
1:35:49,2(20) |
2:48:43,8(24) |
3:26:00,2(29) |
4:53:24,2(33) |
5:32:11,8(29) |
7:00:06,0(30) |
7:42:57,2(30) |
9:21:13,6(28) |
10:00:47,2(27) |
|
|
|
|
|
23 |
1 |
Matlok Marek
|
M (23) |
1976 |
Mężczyźni (4) |
POL |
SKURCZYBYKI
|
Zabrze
|
1:01:15,5(11) |
1:32:35,7(13) |
2:45:04,9(18) |
3:21:28,5(22) |
4:47:07,0(28) |
5:29:04,6(28) |
7:14:54,1(34) |
7:56:05,9(31) |
9:25:41,6(29) |
10:11:11,3(29) |
|
|
|
|
|
24 |
303 |
Dudziak Marek
Pietrzykowski Michał
|
M (24) M |
1979 2001 |
Duet Męski (15) |
POL POL |
Ultrasi z Jaworza
Ultrasi z Jaworza
|
Jaworze
Jaworze
|
1:10:56,9(72) |
1:48:10,2(75) |
3:02:58,8(55) |
3:44:24,6(58) |
5:04:05,5(39) |
5:46:29,0(40) |
7:13:47,5(31) |
8:04:31,6(34) |
9:30:07,1(30) |
10:23:14,1(30) |
|
|
|
|
|
25 |
227 |
Zimkowski Marcin
|
M (25) |
1983 |
Mężczyźni (5) |
POL |
KGHM ZG RUN
|
Głogów
|
1:03:19,9(21) |
1:34:58,1(17) |
2:50:00,9(30) |
3:26:08,1(30) |
4:56:41,8(35) |
5:38:34,5(33) |
7:14:14,6(32) |
8:03:19,8(32) |
9:48:29,3(33) |
10:41:52,8(33) |
|
|
|
|
|
26 |
149 |
Nosalik Marek
|
M (26) |
1965 |
Mężczyźni (6) |
POL |
MTA
|
Żywiec
|
1:01:28,6(13) |
1:35:48,3(18) |
2:53:43,2(37) |
3:32:43,1(42) |
5:00:55,6(38) |
5:44:43,4(38) |
7:20:55,4(37) |
8:06:46,8(37) |
9:49:16,2(34) |
10:45:02,8(34) |
|
|
|
|
|
27 |
98 |
Kozik Damian
|
M (27) |
1986 |
Mężczyźni (7) |
POL |
HRmax Żory
|
Żory
|
1:02:09,3(15) |
1:33:31,3(16) |
2:45:19,0(20) |
3:23:35,0(25) |
4:50:06,8(29) |
5:37:10,7(32) |
7:14:17,5(33) |
8:03:33,5(33) |
9:52:36,1(35) |
10:50:56,8(35) |
|
|
|
|
|
28 |
314 |
LACHERA TOMASZ
Kułakowska Monika
|
M (28) K |
1985 1983 |
MIX (10) |
POL POL |
W Pogoni Za Duchem
|
Zabrze
Dąbrowa Górnicza
|
1:17:52,4(128) |
1:58:46,9(128) |
3:17:31,7(90) |
3:57:29,4(84) |
5:25:05,1(56) |
6:11:33,5(57) |
7:36:08,9(43) |
8:24:47,0(43) |
9:58:39,8(36) |
10:54:07,7(37) |
|
|
|
|
|
29 |
308 |
Kozłowski Łukasz
Opyrchał Marta
|
M (29) K |
1981 1991 |
MIX (11) |
POL POL |
Kopytkawbiegu
Kopytkawbiegu
|
Tychy
Tychy
|
1:07:01,7(40) |
1:41:10,7(38) |
3:14:23,6(86) |
4:02:36,5(93) |
5:23:15,7(53) |
6:03:20,2(50) |
7:47:05,4(49) |
8:44:18,6(49) |
10:21:06,8(39) |
11:15:16,1(39) |
|
|
|
|
|
30 |
50 |
Fojt Krzysztof
|
M (30) |
1979 |
Mężczyźni (8) |
POL |
APR69
|
Łaziska górne
|
1:07:42,9(46) |
1:40:20,0(35) |
3:02:29,3(54) |
3:41:49,6(53) |
5:15:48,4(49) |
5:58:10,6(46) |
7:40:24,8(45) |
8:29:04,8(45) |
10:28:38,5(40) |
11:17:57,5(40) |
|
|
|
|
|
31 |
191 |
SOSNOWSKI MICHAŁ
|
M (31) |
1970 |
Mężczyźni (9) |
POL |
PGB SPORTOWA PACZKA
|
Chorzów
|
1:11:54,0(80) |
1:48:10,8(76) |
3:12:51,6(80) |
3:53:42,0(70) |
5:34:35,2(70) |
6:23:05,5(69) |
8:01:51,9(56) |
8:51:56,5(55) |
10:31:26,5(41) |
11:24:31,5(41) |
|
|
|
|
|
32 |
123 |
Maczuga Bartłomiej
|
M (32) |
1987 |
Mężczyźni (10) |
POL |
|
Gliwice
|
1:08:19,5(50) |
1:42:57,5(57) |
3:06:00,4(61) |
3:48:57,6(61) |
5:27:59,6(60) |
6:18:36,5(63) |
8:09:06,6(58) |
9:09:01,7(60) |
10:44:16,0(43) |
11:35:27,2(42) |
|
|
|
|
|
33 |
136 |
MAZUREK Roman
|
M (33) |
1978 |
Mężczyźni (11) |
POL |
Spartanie Dzieciom
|
Murów
|
1:12:36,4(82) |
1:47:09,0(70) |
3:12:06,6(76) |
3:52:29,1(67) |
5:44:07,3(73) |
6:32:45,5(75) |
8:18:53,4(64) |
9:15:20,7(65) |
10:54:54,5(44) |
11:44:48,5(44) |
|
|
|
|
|
34 |
161 |
Pander Marek
|
M (34) |
1977 |
Mężczyźni (12) |
POL |
|
Orzesze
|
1:11:23,1(78) |
1:48:53,4(86) |
3:10:09,4(70) |
3:54:08,0(75) |
5:51:44,8(82) |
6:47:28,3(85) |
8:20:45,5(65) |
9:12:20,1(64) |
10:55:48,9(45) |
11:46:24,4(45) |
|
|
|
|
|
35 |
135 |
Mazurek Piotr
|
M (35) |
1986 |
Mężczyźni (13) |
POL |
1986
|
Jaworzno
|
1:21:39,4(159) |
2:05:03,9(159) |
3:38:00,4(125) |
4:32:03,3(132) |
6:09:10,6(96) |
7:00:04,3(98) |
8:42:18,1(74) |
9:32:36,5(74) |
11:07:29,7(46) |
11:57:28,6(46) |
|
|
|
|
|
36 |
320 |
Małysz Jarosław
Hajto Dominik
|
M (36) M |
1978 1985 |
Duet Męski (16) |
POL POL |
Biegiem przez Chybie
Biegiem przez Chybie
|
Haźlach
Chybie
|
58:55,2(8) |
1:31:14,0(9) |
2:29:54,8(6) |
2:58:18,7(4) |
4:03:00,0(6) |
4:40:54,3(6) |
5:47:54,6(6) |
6:22:37,3(5) |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
307 |
Kozieł Grzegorz
Segiet Paweł
|
M (37) M |
1982 1979 |
Duet Męski (17) |
POL POL |
STS Biegaton Mikołów
Silesia Runners Club
|
Chorzów
Bytom
|
1:04:31,2(29) |
1:38:44,9(28) |
2:46:26,3(21) |
3:16:50,0(19) |
4:32:05,6(18) |
5:13:26,8(20) |
6:52:10,2(27) |
7:42:16,8(29) |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
144 |
Mrowiec Jakub
|
M (38) |
1987 |
Mężczyźni (14) |
POL |
|
Kraków
|
1:03:42,9(25) |
1:37:04,7(25) |
2:54:28,0(38) |
3:30:38,8(37) |
4:59:31,9(36) |
5:38:56,5(34) |
7:24:07,2(40) |
8:05:36,7(35) |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
219 |
WĘGLARZ CZESŁAW
|
M (39) |
1964 |
Mężczyźni (15) |
POL |
MultiFit
|
Kędzierzyn-koźle
|
1:07:16,1(44) |
1:42:17,9(44) |
2:57:01,7(47) |
3:34:52,8(44) |
5:00:54,3(37) |
5:43:11,7(37) |
7:26:04,8(41) |
8:06:14,8(36) |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
333 |
Waleczek Sławomir
Sygiet Andrzej
|
M (40) M |
1976 1975 |
Duet Męski (18) |
POL POL |
|
Brzezinka Średzka
Gliwice
|
1:13:03,7(89) |
1:48:21,9(80) |
3:06:07,8(63) |
3:44:16,3(57) |
5:06:20,0(42) |
5:52:22,6(43) |
7:23:12,1(38) |
8:12:13,9(40) |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
91 |
Kokot Krzysztof
|
M (41) |
1974 |
Mężczyźni (16) |
POL |
NIEWYBIEGANI
|
Żory
|
1:04:23,7(27) |
1:40:23,3(36) |
2:56:37,5(45) |
3:37:20,0(48) |
5:07:53,1(44) |
5:55:15,6(45) |
7:29:16,7(42) |
8:14:09,3(41) |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
306 |
Joniak Artur
Mirek Karolina
|
M (42) K |
1989 1989 |
MIX (12) |
POL POL |
|
Bielsko-Biała
Brzeszcze
|
1:09:27,0(60) |
1:45:30,5(64) |
2:56:27,8(43) |
3:31:44,6(39) |
4:52:51,7(31) |
5:40:20,6(35) |
7:18:40,5(35) |
8:15:43,4(42) |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
196 |
Sutkowski Jan
|
M (43) |
1979 |
Mężczyźni (17) |
POL |
Gwardziści
|
44-121
|
1:13:39,1(97) |
1:49:51,8(90) |
3:16:38,1(89) |
4:00:29,7(89) |
5:36:28,4(71) |
6:22:04,1(66) |
7:58:01,0(55) |
8:43:18,7(48) |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
97 |
Koza Rafał
|
M (44) |
1975 |
Mężczyźni (18) |
POL |
6300
|
Świętochłowice
|
1:13:22,6(92) |
1:50:42,8(93) |
3:14:43,5(87) |
3:54:49,1(78) |
5:31:25,7(66) |
6:16:55,3(58) |
7:57:35,9(53) |
8:45:53,4(51) |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
168 |
Pławecki Leszek
|
M (45) |
1973 |
Mężczyźni (19) |
POL |
PSZCZYNA BIEGA
|
Pszczyna
|
1:10:05,6(68) |
1:45:54,9(67) |
3:09:25,8(66) |
3:59:02,3(88) |
5:28:43,0(61) |
6:18:06,0(62) |
7:57:59,8(54) |
8:47:11,9(52) |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
142 |
Mikoś Marcin
|
M (46) |
1979 |
Mężczyźni (20) |
POL |
Wujek biega
|
Katowice
|
1:06:57,0(39) |
1:40:42,5(37) |
2:55:05,0(39) |
3:35:39,5(46) |
5:10:24,6(46) |
5:59:32,2(47) |
7:50:17,2(50) |
8:47:31,0(53) |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
16 |
Chrapkiewicz Michał
|
M (47) |
1987 |
Mężczyźni (21) |
POL |
SCI Górscy Entuzjaści
|
Cieszyn
|
1:03:38,0(23) |
1:36:30,6(23) |
2:49:40,4(29) |
3:29:11,6(36) |
5:06:17,2(41) |
5:53:40,6(44) |
7:46:01,7(48) |
8:48:54,4(54) |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
192 |
SPYRKA PIOTR
|
M (48) |
1988 |
Mężczyźni (22) |
POL |
KLUB BIEGACZA FARTLEK
|
Jastrzębie- Zdrój
|
1:08:16,7(49) |
1:42:46,6(55) |
3:01:04,2(53) |
3:41:58,9(54) |
5:47:55,0(78) |
6:32:11,1(73) |
8:12:54,5(61) |
8:59:42,4(56) |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
155 |
Nowicki Tomasz
|
M (49) |
1986 |
Mężczyźni (23) |
POL |
Klub Biegacza Fartlek
|
Jastrzębie-Zdrój
|
1:08:14,8(48) |
1:42:46,2(54) |
3:01:04,0(52) |
3:41:59,5(55) |
5:47:54,7(77) |
6:32:12,1(74) |
8:12:54,1(60) |
8:59:45,1(57) |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
325 |
Pasternak Stanisław
Izdebski Mariusz
|
M (50) M |
1966 1970 |
Duet Męski (19) |
POL POL |
OSV Team & Olkuszbiega.pl
OSV Team & Olkuszbiega.pl
|
Olkusz
Olkusz
|
1:14:38,0(103) |
1:56:53,2(118) |
3:13:05,9(81) |
3:52:49,4(68) |
5:25:24,5(58) |
6:17:23,9(60) |
7:57:12,0(52) |
9:06:56,1(58) |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
51 |
Franczyk Robert
|
M (51) |
1974 |
Mężczyźni (24) |
POL |
|
Cieszyn
|
1:17:56,1(129) |
1:56:57,5(119) |
3:20:56,4(96) |
4:02:35,2(91) |
5:48:37,8(79) |
6:36:23,6(76) |
8:13:36,9(62) |
9:08:28,4(59) |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
21 |
Cudak Bartosz
|
M (52) |
1991 |
Mężczyźni (25) |
POL |
KGHM ZG RUN
|
Oświęcim
|
1:07:08,7(43) |
1:42:40,9(52) |
3:04:18,1(59) |
3:47:59,7(60) |
5:30:24,7(63) |
6:18:56,2(64) |
8:11:56,2(59) |
9:09:22,5(62) |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
207 |
Talaga Dawid
|
M (53) |
1989 |
Mężczyźni (26) |
POL |
olkuszbiega.pl
|
Olkusz
|
1:13:26,8(94) |
1:48:45,6(83) |
3:12:23,1(78) |
3:54:10,2(76) |
5:31:16,1(65) |
6:27:39,3(71) |
8:18:47,7(63) |
9:12:04,5(63) |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
73 |
Janda Sebastian
|
M (54) |
1978 |
Mężczyźni (27) |
POL |
Biegam żeby żreć więcej ciastków
|
Bielsko- Biała
|
1:07:23,9(45) |
1:42:20,0(45) |
3:09:59,7(69) |
3:55:15,5(79) |
5:43:55,5(72) |
6:30:32,0(72) |
8:27:27,9(68) |
9:19:29,8(66) |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
14 |
Buryba Jacek
|
M (55) |
1986 |
Mężczyźni (28) |
POL |
Klub Biegacza Fartlek
|
Jastrzębie-Zdrój
|
1:14:52,7(107) |
1:53:37,3(108) |
3:21:15,8(98) |
4:03:47,6(95) |
5:49:27,2(81) |
6:39:27,9(79) |
8:31:58,6(71) |
9:19:32,5(67) |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
143 |
Moj Krzysztof
|
M (56) |
1981 |
Mężczyźni (29) |
POL |
Nelson Club
|
Ruda Śląska
|
1:09:50,2(64) |
1:44:50,8(63) |
3:12:22,1(77) |
3:57:14,4(83) |
5:47:42,0(76) |
6:39:36,1(80) |
8:28:56,6(69) |
9:24:16,3(68) |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
106 |
Kurek Dawid
|
M (57) |
1990 |
Mężczyźni (30) |
POL |
|
Bytom
|
1:13:24,2(93) |
1:49:52,5(91) |
3:12:43,4(79) |
3:53:15,3(69) |
5:34:08,1(69) |
6:22:05,5(67) |
8:23:29,0(66) |
9:24:18,2(69) |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
45 |
Dziszkiewicz Grzegorz
|
M (58) |
1982 |
Mężczyźni (31) |
POL |
|
Bielsko Biała
|
1:26:39,4(193) |
2:13:28,3(189) |
3:50:38,7(153) |
4:36:20,9(141) |
6:11:19,2(98) |
7:00:01,2(97) |
8:35:13,0(72) |
9:25:15,1(70) |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
61 |
Gluza Sebastian
|
M (59) |
1979 |
Mężczyźni (32) |
POL |
run-log
|
Opole
|
1:14:27,6(102) |
1:52:06,7(104) |
3:13:47,8(83) |
3:56:16,7(81) |
5:33:09,8(68) |
6:22:59,4(68) |
8:25:02,4(67) |
9:27:52,2(72) |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
181 |
Rumpel Krzysztof
|
M (60) |
1986 |
Mężczyźni (33) |
POL |
KS M.E.T.A.
|
Czyżowice
|
1:14:01,7(100) |
1:51:09,0(98) |
3:22:02,2(101) |
4:05:20,1(97) |
5:45:50,5(74) |
6:39:56,9(81) |
8:39:33,4(73) |
9:31:37,3(73) |
|
|
|
|
|
|
|
61 |
216 |
WASZTYL Tomasz
|
M (61) |
1969 |
Mężczyźni (34) |
POL |
|
Bielsko-Biala
|
1:08:43,4(52) |
1:43:02,2(59) |
3:23:25,8(104) |
4:06:12,9(98) |
6:10:45,9(97) |
6:59:12,7(95) |
8:54:02,7(76) |
9:44:34,4(75) |
|
|
|
|
|
|
|
62 |
193 |
STANOWSKI GRZEGORZ
|
M (62) |
1971 |
Mężczyźni (35) |
POL |
Forever Young Łódż
|
ŁÓDŹ
|
1:16:04,9(114) |
1:54:49,9(110) |
3:21:27,6(99) |
4:08:41,9(104) |
5:53:28,9(86) |
6:44:02,8(83) |
8:42:35,8(75) |
9:48:34,8(76) |
|
|
|
|
|
|
|
63 |
156 |
Ochwat Adam
|
M (63) |
1980 |
Mężczyźni (36) |
POL |
Dzikie Ultra Team
|
Katowice
|
1:17:20,3(125) |
1:58:00,2(122) |
3:27:04,1(107) |
4:12:41,8(106) |
6:18:20,3(105) |
7:03:44,7(99) |
9:03:19,5(81) |
9:50:38,5(77) |
|
|
|
|
|
|
|
64 |
179 |
Rimpler Łukasz
|
M (64) |
1982 |
Mężczyźni (37) |
POL |
FANTASTIC TEAM
|
Orzesze
|
1:14:51,1(106) |
1:52:04,3(103) |
3:22:39,3(103) |
4:08:15,5(103) |
6:14:53,9(102) |
7:05:15,5(100) |
8:58:49,2(79) |
9:54:43,7(78) |
|
|
|
|
|
|
|
65 |
47 |
Feodorów Wojciech
|
M (65) |
1969 |
Mężczyźni (38) |
POL |
SkurczyByki
|
Zabrze
|
1:21:04,0(154) |
2:03:19,1(153) |
3:35:49,7(120) |
4:21:11,3(117) |
6:13:58,7(100) |
7:12:08,8(104) |
9:05:14,4(82) |
9:55:33,6(80) |
|
|
|
|
|
|
|
66 |
190 |
Solecki Tomasz
|
M (66) |
1979 |
Mężczyźni (39) |
POL |
Gomola Trans Airco
|
Bieruń
|
1:12:54,3(88) |
1:49:06,1(88) |
3:21:54,6(100) |
4:03:06,4(94) |
6:03:23,8(94) |
6:48:25,9(87) |
8:54:16,1(77) |
9:57:19,1(81) |
|
|
|
|
|
|
|
67 |
152 |
Nowak Marek
|
M (67) |
1973 |
Mężczyźni (40) |
POL |
RyTM Czechowice-Dziedzice
|
Ligota
|
1:11:17,2(76) |
1:48:35,8(82) |
3:31:38,4(114) |
4:18:33,7(113) |
6:08:41,0(95) |
6:59:42,2(96) |
9:02:51,2(80) |
9:59:47,5(82) |
|
|
|
|
|
|
|
68 |
6 |
Bernacki Eugeniusz
|
M (68) |
1963 |
Mężczyźni (41) |
POL |
Polski Klub Alpejski
|
Gliwice
|
1:17:15,2(124) |
1:59:22,4(131) |
3:32:27,0(117) |
4:18:54,7(114) |
6:12:31,5(99) |
7:07:22,7(102) |
9:06:54,4(83) |
10:01:13,4(83) |
|
|
|
|
|
|
|
69 |
130 |
Małkowski Bogdan
|
M (69) |
1968 |
Mężczyźni (42) |
POL |
SPARTANIE DZIECIOM
|
Murów
|
1:12:48,8(86) |
1:53:27,8(107) |
3:28:42,5(109) |
4:21:16,7(118) |
6:15:48,0(103) |
7:08:43,2(103) |
9:07:52,3(84) |
10:18:09,8(86) |
|
|
|
|
|
|
|
70 |
11 |
Burda Marek
|
M (70) |
1962 |
Mężczyźni (43) |
POL |
|
Brenna
|
1:20:03,2(144) |
2:03:18,7(152) |
3:41:00,0(130) |
4:33:16,5(133) |
6:35:21,6(117) |
7:32:23,8(117) |
9:23:49,7(88) |
10:25:11,7(87) |
|
|
|
|
|
|
|
71 |
58 |
Gibała MARCIN
|
M (71) |
1972 |
Mężczyźni (44) |
POL |
Biegam i Pomagam
|
Mielec
|
1:18:20,8(132) |
2:00:39,7(135) |
3:48:59,6(151) |
4:38:56,1(149) |
6:36:23,8(118) |
7:31:12,9(116) |
9:28:37,5(89) |
10:27:44,2(88) |
|
|
|
|
|
|
|
72 |
70 |
Inglant Zbigniew
|
M (72) |
1966 |
Mężczyźni (45) |
POL |
Run log com
|
Chorzów
|
1:28:36,6(199) |
2:21:31,4(208) |
4:03:28,2(182) |
4:56:47,3(173) |
6:41:09,2(122) |
7:39:55,7(122) |
9:29:47,6(90) |
10:32:59,9(89) |
|
|
|
|
|
|
|
73 |
32 |
Dec Mirosław
|
M (73) |
1977 |
Mężczyźni (46) |
POL |
RAJSPORT ACTIVE
|
Opole
|
1:17:58,5(130) |
1:57:51,4(121) |
3:30:42,5(111) |
4:18:28,0(112) |
6:28:59,4(111) |
7:28:26,5(115) |
9:18:49,1(87) |
10:40:18,2(91) |
|
|
|
|
|
|
|
74 |
88 |
Klimowski Daniel
|
M (74) |
1976 |
Mężczyźni (47) |
POL |
FANTASTIC TEAM
|
Pierściec
|
1:16:51,7(119) |
1:56:38,5(116) |
3:40:57,4(129) |
4:36:56,9(142) |
6:52:58,0(129) |
7:45:13,1(129) |
9:45:09,0(92) |
10:42:18,7(92) |
|
|
|
|
|
|
|
75 |
40 |
Dyduła Łukasz
|
M (75) |
1975 |
Mężczyźni (48) |
POL |
Ital Car Team
|
Kraków
|
1:22:43,3(168) |
2:09:00,6(175) |
3:51:36,8(156) |
4:42:50,4(158) |
6:40:22,0(121) |
7:38:25,3(120) |
9:41:14,6(91) |
10:48:13,4(93) |
|
|
|
|
|
|
|
76 |
198 |
Swoboda Jarosław
|
M (76) |
1977 |
Mężczyźni (49) |
POL |
Bracia Pietrzak Running Team Gliwic
|
Gliwice
|
1:21:20,4(157) |
2:02:10,0(144) |
3:41:35,9(135) |
4:31:31,6(131) |
6:41:10,8(124) |
7:40:02,7(126) |
10:01:02,4(96) |
10:53:06,6(96) |
|
|
|
|
|
|
|
77 |
205 |
Środa Piotr
|
M (77) |
1971 |
Mężczyźni (50) |
POL |
|
Międzyrzecze
|
1:25:54,8(189) |
2:14:19,5(194) |
3:55:48,8(167) |
4:51:33,0(169) |
6:57:23,0(137) |
8:03:30,9(137) |
10:06:01,0(97) |
11:09:29,5(97) |
|
|
|
|
|
|
|
78 |
95 |
Kowalczyk PAWEŁ
|
M (78) |
1974 |
Mężczyźni (51) |
POL |
KĘCKIE HARPAGANY
|
Kęty
|
1:13:37,2(96) |
1:55:45,3(112) |
3:44:09,8(141) |
4:45:11,9(163) |
6:54:58,3(134) |
7:52:34,2(132) |
10:11:39,0(99) |
11:13:38,6(98) |
|
|
|
|
|
|
|
79 |
10 |
Bruzda Piotr
|
M (79) |
1972 |
Mężczyźni (52) |
POL |
Biegowa Kuźnia
|
Będzin
|
1:16:55,4(120) |
1:56:37,7(115) |
3:53:24,9(162) |
4:44:50,2(160) |
6:54:31,8(133) |
7:55:18,3(134) |
10:21:06,1(101) |
11:15:15,4(99) |
|
|
|
|
|
|
|
80 |
83 |
Kajewski Rafał
|
M (80) |
1974 |
Mężczyźni (53) |
POL |
ultrafał / Wiocha Biega
|
Śrem
|
1:29:33,0(200) |
2:15:28,5(196) |
3:57:32,9(172) |
4:49:34,4(168) |
6:57:56,2(138) |
8:01:47,1(136) |
10:08:49,6(98) |
11:23:45,0(101) |
|
|
|
|
|
|
|
81 |
150 |
NOWACKI Piotr
|
M (81) |
1979 |
Mężczyźni (54) |
POL |
|
Świętochłowice
|
1:02:55,9(20) |
1:35:57,5(21) |
2:48:56,0(27) |
3:25:58,4(28) |
4:52:58,6(32) |
5:35:59,7(30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
201 |
SZEWCZYK DAMIAN
|
M (82) |
1976 |
Mężczyźni (55) |
POL |
Jejkowice biegają
|
JEJKOWICE
|
1:08:46,3(53) |
1:42:35,4(50) |
3:04:14,4(58) |
3:41:05,8(52) |
5:07:13,1(43) |
5:49:14,6(42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
112 |
Lewandowski Łukasz
|
M (83) |
1982 |
Mężczyźni (56) |
POL |
|
Mysiadło
|
1:05:45,5(33) |
1:39:29,8(33) |
2:57:04,1(48) |
3:39:10,2(50) |
5:10:56,4(47) |
6:02:50,9(49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
206 |
Święczyk Krzysztof
|
M (84) |
1985 |
Mężczyźni (57) |
POL |
Biegiem Przez Chybie
|
Chybie
|
1:02:51,4(18) |
1:35:48,7(19) |
2:52:49,3(36) |
3:32:36,1(41) |
5:20:49,9(51) |
6:04:12,2(52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
38 |
Dostoł Dominik
|
M (85) |
1981 |
Mężczyźni (58) |
POL |
KS M.E.T.A.
|
Łaziska
|
1:14:01,7(101) |
1:51:08,6(97) |
3:13:46,8(82) |
3:51:30,9(66) |
5:25:08,8(57) |
6:08:40,9(53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
28 |
CZUPKIEWICZ MICHAŁ
|
M (86) |
1984 |
Mężczyźni (59) |
POL |
Rajsport Active
|
Opole
|
1:05:24,1(31) |
1:39:18,9(32) |
2:56:44,1(46) |
3:38:49,1(49) |
5:23:15,2(52) |
6:10:14,4(54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
185 |
SERAFIN DARIUSZ
|
M (87) |
1969 |
Mężczyźni (60) |
POL |
Klub Biegacza Fartlek
|
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
|
1:05:35,5(32) |
1:38:45,8(29) |
2:56:31,7(44) |
3:34:58,0(45) |
5:23:44,0(54) |
6:11:27,6(56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
158 |
OKOŃ ŁUKASZ
|
M (88) |
1979 |
Mężczyźni (61) |
POL |
|
Gierałtowice
|
1:11:05,8(73) |
1:48:00,6(73) |
3:09:20,7(65) |
3:53:56,9(72) |
5:30:36,6(64) |
6:20:36,6(65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
96 |
Kowalczyk Aleksander
|
M (89) |
1980 |
Mężczyźni (62) |
POL |
|
Dzierążnia
|
1:12:37,6(83) |
1:49:50,0(89) |
3:13:55,5(85) |
3:58:34,4(87) |
5:32:50,6(67) |
6:23:28,4(70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
148 |
Nogaj Janusz
|
M (90) |
1977 |
Mężczyźni (63) |
POL |
OchajoRun & Friends
|
Gliwice
|
1:09:01,0(56) |
1:42:26,0(48) |
3:06:05,3(62) |
3:48:57,9(62) |
5:47:03,2(75) |
6:38:50,1(77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
18 |
Chruszcz Wojciech
|
M (91) |
1981 |
Mężczyźni (64) |
POL |
Klub Biegacza Fartlek
|
Jastrzębie-Zdrój
|
1:08:41,0(51) |
1:42:47,4(56) |
3:10:48,7(74) |
3:57:40,0(85) |
5:49:10,4(80) |
6:39:27,5(78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
108 |
Kycia Leszek
|
M (92) |
1979 |
Mężczyźni (65) |
POL |
|
Orzesze
|
1:11:21,8(77) |
1:48:07,2(74) |
3:09:50,4(68) |
3:53:45,7(71) |
5:52:36,4(83) |
6:47:26,7(84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
228 |
Zubert Marcin
|
M (93) |
1973 |
Mężczyźni (66) |
POL |
PRESS GLASS-Biegamy i wspieramy
|
Rudnik Wielki
|
1:16:08,7(115) |
1:53:15,9(106) |
3:28:16,9(108) |
4:13:23,4(108) |
6:01:52,9(91) |
6:50:28,3(88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
225 |
Zbożniak Łukasz
|
M (94) |
1984 |
Mężczyźni (67) |
POL |
Watahadg
|
Dąbrowa Górnicza
|
1:14:45,5(104) |
1:52:01,3(101) |
3:20:22,6(94) |
4:06:37,7(100) |
5:57:45,4(88) |
6:52:24,0(89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
29 |
Dadaś Janusz
|
M (95) |
1973 |
Mężczyźni (68) |
POL |
BP Running Team Gliwice
|
Gliwice
|
1:12:04,3(81) |
1:51:37,2(100) |
3:25:26,5(105) |
4:11:14,2(105) |
6:03:03,9(92) |
6:58:48,6(92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
9 |
Bok Rafał
|
M (96) |
1980 |
Mężczyźni (69) |
POL |
|
Zabrze
|
1:09:51,3(65) |
1:43:33,9(60) |
3:10:44,8(73) |
3:54:29,2(77) |
6:03:04,5(93) |
6:58:48,6(93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
79 |
Jędzura Daniel
|
M (97) |
1980 |
Mężczyźni (70) |
POL |
BP Running Team Gliwice
|
Gliwice
|
1:09:54,0(66) |
1:44:09,3(61) |
3:09:37,5(67) |
3:57:13,5(82) |
5:52:58,7(85) |
6:58:49,1(94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
117 |
Lorenz Marcin
|
M (98) |
1971 |
Mężczyźni (71) |
POL |
GB Galopujące Ślimaki
|
Jastrzębie Zdrój
|
1:13:15,3(91) |
1:47:44,4(72) |
3:30:51,1(113) |
4:17:13,3(110) |
6:20:44,9(107) |
7:15:06,9(105) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
164 |
Pawleta Michał
|
M (99) |
1976 |
Mężczyźni (72) |
POL |
BPRT Gliwice
|
Bukowiec
|
1:21:18,4(156) |
2:03:49,5(155) |
3:40:23,0(128) |
4:30:38,3(127) |
6:20:33,2(106) |
7:16:13,5(106) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
36 |
Doczekalski Jarek
|
M (100) |
1971 |
Mężczyźni (73) |
POL |
GB Galopujące Ślimaki
|
Jastrzębie Zdrój
|
1:13:36,7(95) |
1:50:43,8(94) |
3:30:50,4(112) |
4:17:12,9(109) |
6:21:10,1(108) |
7:17:33,9(108) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
186 |
Siedlok Damian
|
M (101) |
1981 |
Mężczyźni (74) |
POL |
|
Żory
|
1:23:40,0(175) |
2:10:31,1(179) |
3:43:32,2(138) |
4:35:38,9(138) |
6:30:04,7(113) |
7:25:30,1(111) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
174 |
Ptak Krzysztof
|
M (102) |
1978 |
Mężczyźni (75) |
POL |
Hrmax Żory
|
ZORY
|
1:23:43,9(176) |
2:10:30,9(178) |
3:44:37,6(142) |
4:35:39,7(139) |
6:30:04,5(112) |
7:25:30,3(112) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
189 |
Słaboń Mariusz
|
M (103) |
1975 |
Mężczyźni (76) |
POL |
KIWK-a biega
|
Wolbrom
|
1:19:39,0(140) |
2:03:04,4(149) |
3:53:27,0(163) |
4:41:29,5(153) |
6:30:48,1(115) |
7:25:53,3(113) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
31 |
Danikiewicz Michał
|
M (104) |
1981 |
Mężczyźni (77) |
POL |
Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-
|
Czechowice-Dziedzice
|
1:16:48,9(118) |
1:59:58,4(133) |
3:31:39,8(115) |
4:21:22,2(119) |
6:30:40,1(114) |
7:28:25,9(114) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
44 |
Dziki Maciej
|
M (105) |
1979 |
Mężczyźni (78) |
POL |
Ryśki z Rogola / Jak dzik w Szyszki
|
Rogoźnik
|
1:24:05,2(180) |
2:05:07,7(160) |
3:43:06,2(137) |
4:34:29,9(136) |
6:39:31,2(120) |
7:34:53,9(119) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
66 |
Grygierek Roman
|
M (106) |
1981 |
Mężczyźni (79) |
POL |
|
Gorzyczki
|
1:20:38,1(151) |
2:01:05,6(140) |
3:36:21,5(122) |
4:23:34,6(120) |
6:50:56,5(128) |
7:38:51,9(121) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
129 |
Malarczyk Sławomir
|
M (107) |
1985 |
Mężczyźni (80) |
POL |
Kęckie Harpagany
|
Kęty
|
1:26:40,8(194) |
2:10:51,0(181) |
4:14:52,4(188) |
5:06:39,9(184) |
6:53:45,3(132) |
7:43:33,4(128) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
146 |
Niemas Mariusz
|
M (108) |
1968 |
Mężczyźni (81) |
POL |
KP PSP Wadowice
|
Błażejowice
|
1:26:33,5(191) |
2:15:51,9(197) |
3:52:01,0(159) |
4:47:48,2(166) |
6:48:08,3(127) |
7:49:07,9(130) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
4 |
Bańbuła Grzegorz
|
M (109) |
1984 |
Mężczyźni (82) |
POL |
|
Gliwice
|
1:19:42,2(141) |
2:03:03,5(148) |
4:00:10,8(178) |
4:52:06,6(171) |
6:57:22,8(136) |
7:51:55,6(131) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
160 |
Osica Łukasz
|
M (110) |
1983 |
Mężczyźni (83) |
POL |
|
Świętochłowice
|
1:24:32,5(184) |
2:10:55,6(183) |
3:53:12,2(161) |
4:47:46,0(165) |
6:53:29,2(131) |
7:53:22,1(133) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
203 |
Szolc Sebastian
|
M (111) |
1976 |
Mężczyźni (84) |
POL |
|
Gliwice
|
1:13:40,3(98) |
1:48:11,4(78) |
3:20:39,0(95) |
4:02:36,1(92) |
6:36:38,4(119) |
8:04:19,3(138) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
176 |
Rak Mirek
|
M (112) |
1964 |
Mężczyźni (85) |
POL |
|
Bytom-Stroszek
|
1:27:26,4(198) |
2:14:31,1(195) |
3:59:42,3(177) |
4:55:32,0(172) |
7:05:57,5(143) |
8:05:20,2(139) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
230 |
Żmudka Bartlomiej
|
M (113) |
1978 |
Mężczyźni (86) |
POL |
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE
|
Rybnik
|
1:25:23,5(186) |
2:14:07,5(191) |
4:16:11,3(191) |
5:19:05,1(197) |
7:08:24,9(144) |
8:07:19,1(140) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
208 |
Tiahnybok Paweł
|
M (114) |
1972 |
Mężczyźni (87) |
POL |
Decathlon CAR Gliwice
|
Kalety
|
1:20:23,0(148) |
2:01:38,9(142) |
3:47:15,3(146) |
4:38:10,8(144) |
6:57:21,0(135) |
8:08:34,1(141) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
171 |
Porc-Szporek Szymon
|
M (115) |
1984 |
Mężczyźni (88) |
POL |
Zabrzańskie Parkowe Bieganie
|
Ruda Śląska
|
1:24:10,0(181) |
2:08:09,8(172) |
3:55:55,3(169) |
4:51:34,0(170) |
6:58:21,5(139) |
8:08:34,3(142) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
126 |
Madejczyk Sebastian
|
M (116) |
1974 |
Mężczyźni (89) |
POL |
TUCHOW
|
Tuchow
|
1:42:38,9(230) |
2:29:15,6(218) |
4:13:58,9(186) |
5:05:52,6(183) |
7:08:55,7(145) |
8:09:33,3(143) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
194 |
Stawarczyk Krystian
|
M (117) |
1978 |
Mężczyźni (90) |
POL |
Opel Active Team
|
Rybnik
|
1:18:31,8(133) |
2:01:28,0(141) |
3:48:26,5(149) |
4:40:21,3(151) |
7:11:35,0(147) |
8:16:02,9(144) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
175 |
Pudełko Dariusz
|
M (118) |
1967 |
Mężczyźni (91) |
POL |
Opel Active Team
|
Kozłów
|
1:19:47,7(143) |
2:02:29,9(145) |
3:48:30,0(150) |
4:40:20,8(150) |
7:11:13,6(146) |
8:16:03,9(145) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
72 |
JAKUBCZYK PIOTR
|
M (119) |
1975 |
Mężczyźni (92) |
POL |
PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE
|
KĘDZIERZYN-KOŹLE
|
1:22:17,5(166) |
2:14:16,2(192) |
3:59:26,5(176) |
4:59:06,7(177) |
7:00:32,2(141) |
8:21:14,2(148) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
87 |
Klimczak Marek
|
M (120) |
1973 |
Mężczyźni (93) |
POL |
Rebellion of Free Runners
|
Oświęcim
|
1:24:15,9(182) |
2:11:15,2(185) |
4:03:03,1(181) |
5:03:36,6(179) |
7:19:38,5(150) |
8:23:25,2(149) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
17 |
Chrobak Paweł
|
M (121) |
1970 |
Mężczyźni (94) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:31:11,4(209) |
2:30:50,2(221) |
4:17:05,8(192) |
5:24:50,3(204) |
7:13:36,0(148) |
8:23:25,4(150) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
56 |
Gawlik Adam
|
M (122) |
1973 |
Mężczyźni (95) |
POL |
run/rock&roll
|
Chorzów
|
1:21:44,0(160) |
2:06:55,9(168) |
4:00:24,8(179) |
4:56:59,0(174) |
7:15:14,6(149) |
8:30:58,3(151) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
105 |
Kurasiński Konrad
|
M (123) |
1989 |
Mężczyźni (96) |
POL |
Socios Silesia
|
Brenna
|
1:12:47,2(85) |
1:51:27,8(99) |
3:55:04,0(165) |
4:42:03,0(154) |
7:34:45,8(157) |
8:31:13,0(152) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
80 |
Kaczkiewicz Damian
|
M (124) |
1974 |
Mężczyźni (97) |
POL |
Night Runners Gliwice
|
Gliwice
|
1:30:51,3(205) |
2:19:29,2(203) |
4:19:23,4(198) |
5:17:09,3(195) |
7:30:33,4(154) |
8:33:15,7(153) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
235 |
Lorisz Damian
|
M (125) |
1984 |
Mężczyźni (98) |
POL |
OPP Katowice, BP Running Team
|
Chorzów
|
1:22:56,7(170) |
2:04:13,5(156) |
3:51:39,5(158) |
4:45:05,8(162) |
7:32:09,1(155) |
8:40:28,4(156) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
59 |
Gierada Ryszard
|
M (126) |
1966 |
Mężczyźni (99) |
POL |
Polska
|
Gliwice
|
1:26:24,9(190) |
2:16:10,7(199) |
4:19:58,5(199) |
5:22:14,7(200) |
7:38:26,8(160) |
8:40:57,6(158) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
133 |
Marchewka Andrzej
|
M (127) |
1976 |
Mężczyźni (100) |
POL |
|
Czernichów
|
1:34:46,1(217) |
2:27:19,5(215) |
4:25:38,8(204) |
5:26:38,4(205) |
7:36:57,8(158) |
8:44:56,9(159) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
188 |
Skiba Maciej
|
M (128) |
1992 |
Mężczyźni (101) |
POL |
SKIBASPORT.PL
|
Wałbrzych
|
1:12:46,3(84) |
1:48:33,8(81) |
3:18:26,1(91) |
3:58:32,8(86) |
7:53:59,8(168) |
8:48:22,2(161) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
122 |
Łęcki Piotr
|
M (129) |
1981 |
Mężczyźni (102) |
POL |
BP RUNNING TEAM GLIWICE
|
Gliwice
|
1:31:07,1(207) |
2:19:35,5(204) |
4:22:12,1(202) |
5:16:28,8(193) |
7:46:02,2(165) |
8:51:00,0(164) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
43 |
Dziki Marek
|
M (130) |
1980 |
Mężczyźni (103) |
POL |
Ryśki z Rogola / Jak dzik w Szyszki
|
Rogoźnik
|
1:43:55,9(232) |
2:28:22,1(217) |
4:25:50,3(205) |
5:23:34,0(202) |
7:50:35,1(166) |
8:56:29,6(166) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
24 |
Czarnota Leszek
|
M (131) |
1970 |
Mężczyźni (104) |
POL |
|
Marklowice
|
1:30:16,4(202) |
2:26:13,5(214) |
4:24:49,3(203) |
5:23:09,9(201) |
7:45:53,2(163) |
9:00:07,6(167) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
172 |
Prończuk Adam
|
M (132) |
1966 |
Mężczyźni (105) |
POL |
Wehicool
|
Czechowice-Dziedzice
|
1:40:30,3(224) |
2:33:36,7(227) |
4:41:59,4(212) |
5:48:43,8(213) |
8:23:06,9(169) |
9:37:12,7(169) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
26 |
Czerwiec Artur
|
M (133) |
1977 |
Mężczyźni (106) |
POL |
Street Run Radom
|
Radom
|
1:26:51,0(197) |
2:18:22,6(200) |
4:31:35,7(207) |
5:27:05,6(206) |
8:45:37,8(170) |
9:52:01,7(170) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
71 |
Jackowski Tomasz
|
M (134) |
1975 |
Mężczyźni (107) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:40:06,4(223) |
2:43:56,9(233) |
5:01:26,3(219) |
6:26:51,0(220) |
9:14:57,4(172) |
10:56:21,5(173) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
60 |
Gliszczyński Mirosław
|
M (135) |
1956 |
Mężczyźni (108) |
POL |
Srebrne Miasto
|
Tarnowskie Góry
|
1:56:42,1(243) |
3:05:00,4(242) |
5:55:58,8(224) |
7:20:24,9(224) |
10:22:12,7(174) |
11:44:03,7(174) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
103 |
Kuczok Mirosław
|
M (136) |
1972 |
Mężczyźni (109) |
POL |
Forma Wodzisław Śląski/Maratony Pol
|
Wodzisław Śląski
|
1:01:25,2(12) |
1:32:04,2(11) |
2:38:21,8(12) |
3:11:30,2(13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
110 |
Lesik Krzysztof
|
M (137) |
1974 |
Mężczyźni (110) |
POL |
Forma Wodzisław Śląski
|
Wodzisław Śląski
|
1:02:09,9(16) |
1:33:00,6(15) |
2:42:13,8(16) |
3:16:13,5(16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
104 |
Kuras Janusz
|
M (138) |
1972 |
Mężczyźni (111) |
POL |
Zadyszka Oświęcim
|
Chełmek
|
1:03:51,7(26) |
1:37:43,3(27) |
2:50:14,0(31) |
3:26:12,3(31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
214 |
Veselý Jiří
|
M (139) |
1973 |
Mężczyźni (112) |
CZE |
Varnsdorf
|
Varnsdorf
|
1:09:36,9(62) |
1:44:35,6(62) |
2:57:45,1(50) |
3:34:36,7(43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
120 |
Lubecki Tomasz
|
M (140) |
1978 |
Mężczyźni (113) |
POL |
Zadyszka Oświęcim
|
Oświęcim
|
1:07:01,9(41) |
1:42:24,6(47) |
3:03:46,7(57) |
3:50:18,7(64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
49 |
Florian Krzysztof
|
M (141) |
1979 |
Mężczyźni (114) |
POL |
OchajoRun&Friends
|
Ruda Śląska
|
1:11:10,3(75) |
1:47:13,7(71) |
3:10:20,4(71) |
3:50:19,4(65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
46 |
Dziuba Emilian
|
M (142) |
1973 |
Mężczyźni (115) |
POL |
|
Mikołów
|
1:10:43,9(70) |
1:46:07,2(68) |
3:19:51,3(93) |
4:02:17,7(90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
199 |
Sydor Piotr
|
M (143) |
1981 |
Mężczyźni (116) |
POL |
Hedoniści
|
Wrocław
|
1:13:10,9(90) |
1:48:21,8(79) |
3:19:45,7(92) |
4:06:22,9(99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
89 |
Kobielusz Krzysztof
|
M (144) |
1988 |
Mężczyźni (117) |
POL |
|
Istebna
|
1:03:41,8(24) |
1:38:52,4(30) |
3:04:54,8(60) |
4:07:06,4(101) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
131 |
Marcela Marcin
|
M (145) |
1976 |
Mężczyźni (118) |
POL |
Fat Mama s sport Club
|
Tarnowskie Góry
|
1:17:22,0(126) |
1:54:31,4(109) |
3:26:35,9(106) |
4:13:11,5(107) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
107 |
Kuryło Zenon
|
M (146) |
1966 |
Mężczyźni (119) |
POL |
|
Rybnik
|
1:17:26,6(127) |
1:56:20,1(114) |
3:33:38,6(118) |
4:19:34,3(115) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
5 |
Bera Adam
|
M (147) |
1966 |
Mężczyźni (120) |
POL |
|
Rzeszów
|
1:22:05,4(163) |
2:06:30,0(166) |
3:36:37,6(123) |
4:27:26,3(122) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
114 |
Liszka Piotrek
|
M (148) |
1953 |
Mężczyźni (121) |
POL |
|
Bytom
|
1:26:43,8(196) |
2:10:06,9(177) |
3:41:39,2(136) |
4:27:50,0(123) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
81 |
Kaczmarek Jacek
|
M (149) |
1982 |
Mężczyźni (122) |
POL |
Pędzące żółwie
|
Czerwionka Leszczyny
|
1:15:47,7(112) |
1:58:44,8(126) |
3:41:08,0(131) |
4:29:21,7(124) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
54 |
Gamza Mariusz
|
M (150) |
1983 |
Mężczyźni (123) |
POL |
Pędzące Żółwie
|
Czerwionka Leszczyny
|
1:15:46,3(111) |
1:58:33,5(123) |
3:39:45,4(126) |
4:29:22,4(125) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
92 |
Komarnicki Tomasz
|
M (151) |
1984 |
Mężczyźni (124) |
POL |
Rmf4rt Gladiators
|
Rybnik
|
1:15:52,7(113) |
1:58:44,5(125) |
3:39:46,3(127) |
4:29:37,2(126) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
23 |
Czapla Arkadiusz
|
M (152) |
1971 |
Mężczyźni (125) |
POL |
Fat Mama s Sport Club
|
Bytom
|
1:19:06,3(137) |
1:56:07,7(113) |
3:37:38,5(124) |
4:31:01,2(128) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
178 |
Renkiel Tomasz
|
M (153) |
1975 |
Mężczyźni (126) |
POL |
Compañeros Asfalt Team
|
Gliwice
|
1:20:20,0(146) |
2:02:09,8(143) |
3:41:35,1(134) |
4:31:18,0(129) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
197 |
Swędzioł Robert
|
M (154) |
1971 |
Mężczyźni (127) |
POL |
olkuszbiega.pl
|
Olkusz
|
1:13:58,8(99) |
1:52:18,8(105) |
3:32:16,3(116) |
4:37:13,2(143) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
231 |
Pustelnik Grzesiek
|
M (155) |
1981 |
Mężczyźni (128) |
POL |
|
Kraków
|
1:14:57,8(109) |
1:50:20,6(92) |
3:48:22,0(148) |
4:38:36,1(147) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
64 |
Górecki Wojciech
|
M (156) |
1982 |
Mężczyźni (129) |
POL |
Pędzące Żółwie, AV TEAM
|
Czerwionka-Leszczyny
|
1:16:31,4(117) |
1:58:45,7(127) |
3:45:33,6(144) |
4:41:04,8(152) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
76 |
Jaskólski Szymon
|
M (157) |
1990 |
Mężczyźni (130) |
POL |
Carbon Silesia Sport
|
Katowice
|
1:22:01,2(162) |
2:06:28,4(165) |
3:49:50,2(152) |
4:42:27,9(155) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
3 |
Balok Artur
|
M (158) |
1979 |
Mężczyźni (131) |
POL |
MWT
|
Bielsko-Biała
|
1:22:06,5(164) |
2:05:14,5(161) |
3:51:09,5(155) |
4:43:10,5(159) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
8 |
Bojdys Jarosław
|
M (159) |
1985 |
Mężczyźni (132) |
POL |
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
|
Bielsko-Biała
|
1:22:44,2(169) |
2:05:29,2(162) |
3:55:50,2(168) |
4:46:43,8(164) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
209 |
TOMALA DAWID
|
M (160) |
1998 |
Mężczyźni (133) |
POL |
Osiek Biega
|
OSIEK
|
1:18:03,1(131) |
2:02:38,7(146) |
3:52:02,5(160) |
4:48:16,1(167) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
321 |
Marcinek Łukasz
Hauton Monika
|
M (161) K |
1980 1979 |
MIX (13) |
POL POL |
Nie teraz, potem
Nie teraz, potem
|
Siemianowice Śląskie
Sosnowiec
|
1:23:59,7(179) |
2:12:38,2(187) |
3:59:26,2(175) |
5:03:37,0(180) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
166 |
Pietrzakowski Robert
|
M (162) |
1978 |
Mężczyźni (134) |
POL |
|
Gorzów Wielkopolski
|
1:20:41,0(152) |
2:06:57,4(170) |
4:02:08,0(180) |
5:03:37,8(181) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
34 |
Dejewski Jakub
|
M (163) |
1984 |
Mężczyźni (135) |
POL |
GB Galopujące Ślimaki
|
Jastrzębie-Zdrój
|
1:25:34,4(188) |
2:08:21,1(173) |
3:59:01,9(173) |
5:04:19,0(182) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
125 |
Madej Marek
|
M (164) |
1985 |
Mężczyźni (136) |
POL |
Kęckie Harpagany
|
Hecznarowice
|
1:26:41,4(195) |
2:10:54,4(182) |
4:14:53,4(189) |
5:06:44,2(185) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
115 |
Litwinczuk Gabriel
|
M (165) |
1979 |
Mężczyźni (137) |
POL |
Olkuszbiega.pl
|
Klucze
|
1:16:59,5(121) |
1:58:36,8(124) |
3:55:04,9(166) |
5:09:15,5(186) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
183 |
Rybak Artur
|
M (166) |
1980 |
Mężczyźni (138) |
POL |
|
Libiąż
|
1:26:34,4(192) |
2:11:05,0(184) |
3:56:14,5(171) |
5:09:47,9(187) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
170 |
Połeć Krzysztof
|
M (167) |
1981 |
Mężczyźni (139) |
POL |
Galopujące Ślimaki
|
Jastrzębie-Zdrój
|
1:24:51,8(185) |
2:11:22,1(186) |
4:08:02,8(184) |
5:13:11,4(188) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
168 |
224 |
Wysocki Tomasz
|
M (168) |
1972 |
Mężczyźni (140) |
POL |
OchajoRun&Friends
|
Rybnik
|
1:25:25,5(187) |
2:14:07,5(190) |
4:16:10,4(190) |
5:19:05,3(198) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
222 |
Woźniak Marek
|
M (169) |
1964 |
Mężczyźni (141) |
POL |
Pogoria Biega
|
Wojkowice
|
1:24:27,0(183) |
2:13:22,8(188) |
4:19:17,0(196) |
5:21:17,9(199) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
75 |
Jaremek Wojciech
|
M (170) |
1981 |
Mężczyźni (142) |
POL |
|
Zamość
|
1:41:23,8(226) |
2:32:39,1(224) |
4:31:14,3(206) |
5:30:29,0(207) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
13 |
Burliga Mariusz
|
M (171) |
1973 |
Mężczyźni (143) |
POL |
Opel Active Team
|
Knurów
|
1:32:35,2(214) |
2:22:40,6(211) |
4:32:30,9(210) |
5:32:25,4(210) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
172 |
226 |
Zielinski Leszek
|
M (172) |
1961 |
Mężczyźni (144) |
POL |
|
Jaworzno
|
1:20:35,0(150) |
2:03:15,8(151) |
4:38:21,7(211) |
5:45:46,4(211) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
195 |
Stypa Jerzy
|
M (173) |
1963 |
Mężczyźni (145) |
POL |
STO-nogi Milanówek
|
Grodzisk Mazowiecki
|
1:29:45,2(201) |
2:18:47,4(201) |
4:47:14,8(213) |
5:48:23,4(212) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
39 |
Dudek Grzegorz
|
M (174) |
1979 |
Mężczyźni (146) |
POL |
|
Gliwice
|
1:59:31,1(247) |
2:50:52,4(235) |
4:52:01,0(215) |
6:00:39,9(216) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
200 |
SZENDZIELORZ PATRYK
|
M (175) |
1991 |
Mężczyźni (147) |
POL |
Szwagry Team
|
CZECHOWICE-DZIEDZICE
|
1:40:47,2(225) |
2:43:56,2(232) |
5:05:31,7(220) |
6:27:05,5(221) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
176 |
25 |
Czernik Andrzej
|
M (176) |
1953 |
Mężczyźni (148) |
POL |
|
41-807 Zabrze
|
1:39:36,3(222) |
2:32:29,6(223) |
5:12:51,2(221) |
6:42:01,1(222) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
177 |
233 |
Pszczółka Dominik
|
M (177) |
1980 |
Mężczyźni (149) |
POL |
Ultra Beskid Sport
|
Czernichów
|
1:06:30,4(37) |
1:41:25,6(39) |
6:26:58,9(227) |
10:21:06,8(228) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
101 |
Kubera Dawid
|
M (178) |
1987 |
Mężczyźni (150) |
POL |
alwaysinmotion.pl
|
Tychy
|
1:15:00,1(110) |
1:56:39,3(117) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
69 |
Imiołek Arkadiusz
|
M (179) |
1971 |
Mężczyźni (151) |
POL |
|
Pilchowice
|
1:21:26,1(158) |
2:00:28,1(134) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
234 |
Hanak Aleksander
|
M (180) |
1979 |
Mężczyźni (152) |
POL |
|
Rybnik
|
1:19:11,3(139) |
2:01:05,0(138) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
63 |
Gnot Krzysztof
|
M (181) |
1973 |
Mężczyźni (153) |
POL |
|
Opole
|
1:20:22,5(147) |
2:06:30,0(167) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
139 |
Miernik Kamil
|
M (182) |
1986 |
Mężczyźni (154) |
POL |
|
Tychy
|
1:20:48,4(153) |
2:06:56,1(169) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
223 |
Wyrembelski Adam
|
M (183) |
1990 |
Mężczyźni (155) |
POL |
Jastrzębski Zakwas Team
|
Jastrzębie-Zdrój
|
1:30:20,9(203) |
2:25:29,7(212) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
184 |
53 |
FROSZTĘGA ARTUR
|
M (184) |
1976 |
Mężczyźni (156) |
POL |
|
KATOWICE
|
1:32:04,2(211) |
2:25:53,8(213) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
218 |
Wądołowski Remigiusz
|
M (185) |
1984 |
Mężczyźni (157) |
POL |
|
Zabrze
|
1:37:14,0(219) |
2:30:53,1(222) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
186 |
57 |
Gąsiorek Tomasz
|
M (186) |
1975 |
Mężczyźni (158) |
POL |
|
Bielsko Biała
|
1:42:22,4(228) |
2:40:00,6(229) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
167 |
Plata Adam
|
M (187) |
1980 |
Mężczyźni (159) |
POL |
|
Jastrzębie Zdrój
|
1:45:57,5(233) |
2:51:41,2(236) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
188 |
7 |
Binda Jacek
|
M (188) |
1967 |
Mężczyźni (160) |
POL |
No Limits/Wataha łączy nas bieganie
|
Bielsko-Biała
|
1:48:56,9(236) |
2:53:19,1(238) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
111 |
Magiera Marek
|
M (189) |
1957 |
Mężczyźni (161) |
POL |
Ultra Beskid Sport
|
Bielsko-Biała
|
1:49:01,2(238) |
2:53:19,7(239) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
190 |
35 |
Długosz Zbyszek
|
M (190) |
1977 |
Mężczyźni (162) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:51:59,8(242) |
3:07:46,9(244) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
141 |
Mikołajczyk Sobiesław
|
M (191) |
1978 |
Mężczyźni (163) |
POL |
|
Mikołów
|
2:24:55,9(251) |
3:59:52,8(251) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
337 |
Waldon Krzysztof
|
M (192) |
1973 |
Mężczyźni (164) |
POL |
HRmax Żory
|
Żory
|
8:27:05,3(254) |
9:03:48,8(254) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DNS |
42 |
Dziemba Wojciech
|
M |
1987 |
Mężczyźni |
POL |
#IBTeam
|
Katowice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|