7.Górska Pętla UBS 12:12

Wydarzenie:
7. Górska Pętla UBS 12:12 7. Górska Pętla UBS 12:12
Organizator:
Ultra Beskid Sport
Data:
7-8.03.2020
Miejsce:
Brenna k.Bielska-Białej
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
256
Ukończyło:
0
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
255
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: DKM (MIX)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiasto9km16km25km32km41km48km57km64km73km80km89km96km105km112km
1 324 Paluch Marek
Wrona Agi
M (6)
K
1986
1986
MIX (1) POL
POL
Stowarzyszenie Bieg Po Zdrój
Stowarzyszenie Bieg Po Zdrój
Jaworze
Stowarzyszenie Bieg Po Zdrój
1:08:06,3(47) 1:42:27,8(49) 2:35:45,3(11) 3:04:57,8(7) 4:19:44,4(12) 4:58:48,9(12) 5:55:26,4(7) 6:27:49,3(6) 7:49:29,7(6) 8:33:22,9(9) 9:41:07,9(7) 10:19:22,5(6)
2 334 Wieczorek Tomasz
Krakowczyk Marta
M (8)
K
1987
1995
MIX (2) POL
POL
PieRUNskie CanGóry
PieRUNskie CanGóry
Rogów
Wodzisław Śląski
1:02:06,2(14) 1:32:51,2(14) 2:40:33,6(15) 3:13:41,9(14) 4:17:56,0(11) 4:52:35,5(11) 6:04:02,5(10) 6:43:15,5(11) 7:53:45,4(9) 8:31:40,5(8) 9:49:45,8(9) 10:30:37,7(8)
3 310 Krupa Przemysław
Krupa Gabriela
M (9)
K
1983
1976
MIX (3) POL
POL
Biegiem Przez Chybie
Biegiem Przez Chybie
Mnich
Mnich
53:47,9(2) 1:22:28,0(2) 2:35:10,7(10) 3:10:55,4(12) 4:11:51,1(7) 4:44:17,8(7) 6:07:17,7(12) 6:50:59,1(12) 7:59:23,2(11) 8:38:31,4(10) 9:59:45,9(10) 10:42:54,4(9)
4 304 Heller Karina
Smolik Łukasz
K (1)
M
1978
1991
MIX (4) POL
POL
Sarna i Dzik
Sarna i Dzik
Skoczów
Leszna Górna
1:09:20,9(59) 1:43:01,3(58) 2:45:12,4(19) 3:16:24,6(17) 4:32:22,7(19) 5:11:42,1(18) 6:20:39,0(16) 6:59:59,8(16) 8:18:55,5(17) 9:00:09,9(16) 10:15:05,8(12) 10:58:02,7(12)
5 328 Słomian Marcelina
Wilk Dawid
K (2)
M
1990
1989
MIX (5) POL
POL
Hercog running team/ Yno ultra
Zabrze
Zabrze
1:09:27,8(61) 1:42:07,1(42) 2:47:06,5(22) 3:18:30,2(20) 4:32:03,9(17) 5:06:06,2(15) 6:23:00,4(18) 7:02:02,6(18) 8:17:45,3(14) 8:55:03,9(12) 10:18:37,3(13) 11:00:21,5(13)
6 336 Ziomek Tomasz
Bieszczad Patrycja
M (13)
K
1987
1981
MIX (6) POL
POL
P&T
P&T
Tarnów
Jaworze
1:20:31,0(149) 1:59:36,5(132) 2:55:34,2(40) 3:24:58,1(27) 4:53:49,7(34) 5:40:39,0(36) 6:43:08,7(24) 7:17:21,0(20) 8:43:53,6(19) 9:28:44,8(20) 10:36:34,9(15) 11:15:00,5(15)
7 318 Liszka Maciej
Chowaniok Anna
M (14)
K
1980
1993
MIX (7) POL
POL
Fantastic Team
Fantastic Team
Cieszyn
Ustroń
1:02:31,9(17) 1:32:12,6(12) 2:40:03,7(14) 3:13:42,2(15) 4:25:15,4(14) 5:00:26,7(14) 6:12:33,5(13) 6:52:41,7(13) 8:14:34,3(12) 8:55:37,3(13) 10:43:37,2(16) 11:45:21,4(17)
8 313 Kuźma Michalina
Cichy Krzysztof
K (4)
M
1994
1972
MIX (8) POL
POL
Opony Serafinowski
Opony Serafinowski
Cieszyn
Górki Wielkie
1:11:07,3(74) 1:48:46,4(84) 2:49:07,2(28) 3:19:46,4(21) 4:42:36,8(24) 5:27:48,1(27) 6:36:31,6(20) 7:15:49,0(19) 8:45:51,7(20) 9:28:22,0(19)
9 335 Zając Anna
Galas Grzegorz
K (6)
M
1989
1978
MIX (9) POL
POL
SCI Górscy Entuzjaści
SCI Górscy Entuzjaści
Zebrzydowice
Chybie
1:09:17,9(58) 1:48:11,3(77) 2:52:43,4(34) 3:27:22,7(33) 4:43:57,8(26) 5:25:14,1(26) 6:49:52,1(26) 7:36:16,5(27) 9:08:34,0(26) 10:06:50,3(28)
10 314 LACHERA TOMASZ
Kułakowska Monika
M (28)
K
1985
1983
MIX (10) POL
POL

W Pogoni Za Duchem
Zabrze
Dąbrowa Górnicza
1:17:52,4(128) 1:58:46,9(128) 3:17:31,7(90) 3:57:29,4(84) 5:25:05,1(56) 6:11:33,5(57) 7:36:08,9(43) 8:24:47,0(43) 9:58:39,8(36) 10:54:07,7(37)
11 308 Kozłowski Łukasz
Opyrchał Marta
M (29)
K
1981
1991
MIX (11) POL
POL
Kopytkawbiegu
Kopytkawbiegu
Tychy
Tychy
1:07:01,7(40) 1:41:10,7(38) 3:14:23,6(86) 4:02:36,5(93) 5:23:15,7(53) 6:03:20,2(50) 7:47:05,4(49) 8:44:18,6(49) 10:21:06,8(39) 11:15:16,1(39)
12 306 Joniak Artur
Mirek Karolina
M (42)
K
1989
1989
MIX (12) POL
POL

Bielsko-Biała
Brzeszcze
1:09:27,0(60) 1:45:30,5(64) 2:56:27,8(43) 3:31:44,6(39) 4:52:51,7(31) 5:40:20,6(35) 7:18:40,5(35) 8:15:43,4(42)
13 321 Marcinek Łukasz
Hauton Monika
M (161)
K
1980
1979
MIX (13) POL
POL
Nie teraz, potem
Nie teraz, potem
Siemianowice Śląskie
Sosnowiec
1:23:59,7(179) 2:12:38,2(187) 3:59:26,2(175) 5:03:37,0(180)

BGTimeSport © 2015-2020