7.Górska Pętla UBS 12:12

Wydarzenie:
7. Górska Pętla UBS 12:12 7. Górska Pętla UBS 12:12
Organizator:
Ultra Beskid Sport
Data:
7-8.03.2020
Miejsce:
Brenna k.Bielska-Białej
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
256
Ukończyło:
0
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
255
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiasto9km16km25km32km41km48km57km64km73km80km89km96km105km112km
1 304 Heller Karina
Smolik Łukasz
K (1)
M
1978
1991
MIX (4) POL
POL
Sarna i Dzik
Sarna i Dzik
Skoczów
Leszna Górna
1:09:20,9(59) 1:43:01,3(58) 2:45:12,4(19) 3:16:24,6(17) 4:32:22,7(19) 5:11:42,1(18) 6:20:39,0(16) 6:59:59,8(16) 8:18:55,5(17) 9:00:09,9(16) 10:15:05,8(12) 10:58:02,7(12)
2 328 Słomian Marcelina
Wilk Dawid
K (2)
M
1990
1989
MIX (5) POL
POL
Hercog running team/ Yno ultra
Zabrze
Zabrze
1:09:27,8(61) 1:42:07,1(42) 2:47:06,5(22) 3:18:30,2(20) 4:32:03,9(17) 5:06:06,2(15) 6:23:00,4(18) 7:02:02,6(18) 8:17:45,3(14) 8:55:03,9(12) 10:18:37,3(13) 11:00:21,5(13)
3 322 Nalepka Ewa
Sosnowska Agnieszka
K (3)
K
1981
1980
Duet Kobiecy (1) POL
POL
Biegiem Przez Góry
Sosna Radosna
Sosnowiec
Sosnowiec
1:09:09,8(57) 1:42:38,4(51) 2:52:45,1(35) 3:27:04,6(32) 4:42:45,7(25) 5:20:38,0(21) 6:39:54,7(21) 7:20:36,0(22) 8:46:01,9(21) 9:32:47,4(21) 10:54:18,4(17) 11:37:02,7(16)
4 313 Kuźma Michalina
Cichy Krzysztof
K (4)
M
1994
1972
MIX (8) POL
POL
Opony Serafinowski
Opony Serafinowski
Cieszyn
Górki Wielkie
1:11:07,3(74) 1:48:46,4(84) 2:49:07,2(28) 3:19:46,4(21) 4:42:36,8(24) 5:27:48,1(27) 6:36:31,6(20) 7:15:49,0(19) 8:45:51,7(20) 9:28:22,0(19)
5 317 Lewandowska Anna
Sikora Anna
K (5)
K
1989
1976
Duet Kobiecy (2) POL
POL
Fantastic Team
Fantastic Team
Ustroń
Ustroń
1:09:57,5(67) 1:45:43,4(66) 2:55:56,5(42) 3:31:55,2(40) 4:52:15,6(30) 5:36:04,5(31) 6:56:16,1(28) 7:36:12,4(26) 9:01:48,7(25) 9:50:37,9(25)
6 335 Zając Anna
Galas Grzegorz
K (6)
M
1989
1978
MIX (9) POL
POL
SCI Górscy Entuzjaści
SCI Górscy Entuzjaści
Zebrzydowice
Chybie
1:09:17,9(58) 1:48:11,3(77) 2:52:43,4(34) 3:27:22,7(33) 4:43:57,8(26) 5:25:14,1(26) 6:49:52,1(26) 7:36:16,5(27) 9:08:34,0(26) 10:06:50,3(28)
7 330 Szczotka Katarzyna
Wysocka Agnieszka
K (7)
K
1978
1977
Duet Kobiecy (3) POL
POL
BBL
Nessi Team
Pszczyna
Czechowice-Dziedzice
1:16:20,8(116) 1:55:08,3(111) 3:11:01,4(75) 3:49:45,1(63) 5:13:36,3(48) 6:00:23,2(48) 7:23:50,1(39) 8:07:55,9(39) 9:39:01,8(31) 10:33:41,6(31)
8 94 Kościelniak Wioletta
K (8)
1980
Kobiety (1) POL
RUNNERS TEAM NYSA
Nysa
1:10:54,7(71) 1:45:40,3(65) 3:00:24,6(51) 3:39:43,5(51) 5:05:10,9(40) 5:47:11,0(41) 7:19:11,2(36) 8:07:44,5(38) 9:46:43,5(32) 10:36:48,4(32)
9 109 Lange Beata
K (9)
1977
Kobiety (2) POL
Bracia Pietrzak Running Team Gliwic
Gliwice
1:06:27,2(36) 1:37:30,3(26) 2:57:37,2(49) 3:36:55,2(47) 5:08:38,7(45) 5:45:02,5(39) 7:38:24,9(44) 8:28:18,1(44) 10:01:02,4(37) 10:53:05,1(36)
10 210 Tomik Małgorzata
K (10)
1990
Kobiety (3) POL
Team Mountain Fuel Polska
Kraków
1:10:41,2(69) 1:48:49,8(85) 3:13:51,8(84) 3:56:02,3(80) 5:23:59,1(55) 6:11:17,9(55) 7:42:17,7(46) 8:32:28,1(46) 10:13:42,4(38) 11:05:03,5(38)
11 138 Mielczarek Aleksandra
K (11)
1972
Kobiety (4) POL
STS BIEGATON MIKOŁÓW
Mikołów
1:14:54,2(108) 1:50:54,8(96) 3:14:53,7(88) 3:53:58,9(73) 5:26:53,7(59) 6:17:28,6(61) 7:55:42,4(51) 8:45:36,1(50) 10:36:41,9(42) 11:37:04,1(43)
12 147 Noga Angelika
K (12)
1994
Kobiety (5) POL
Kęckie harpagany
Kozy
1:09:39,4(63) 1:46:09,5(69) 3:06:50,6(64) 3:46:16,4(59) 5:17:00,6(50) 6:03:26,7(51) 7:44:49,3(47) 8:36:24,1(47)
13 159 Orkwiszewska Ola
K (13)
1986
Kobiety (6) POL
Scarpa Team Polska
Bieruń
1:04:42,9(30) 1:39:32,1(34) 3:03:41,1(56) 3:43:04,0(56) 5:30:08,9(62) 6:17:12,9(59) 8:08:25,9(57) 9:09:01,7(61)
14 215 Walczak Agnieszka
K (14)
1977
Kobiety (7) POL
olkuszbiega.pl
Bolesław
1:12:53,7(87) 1:50:52,9(95) 3:20:58,3(97) 4:04:39,9(96) 5:54:00,1(87) 6:42:04,7(82) 8:31:23,7(70) 9:25:40,5(71)
15 15 Butanowicz Marzena
K (15)
1986
Kobiety (8) POL
Fantastic team
Suszec
1:14:51,0(105) 1:52:03,7(102) 3:22:38,7(102) 4:08:15,5(102) 6:14:53,7(101) 7:05:15,6(101) 8:58:49,1(78) 9:54:44,0(79)
16 41 Dyduła Renata
K (16)
1975
Kobiety (9) POL
Ital Car Team
Kraków
1:21:52,3(161) 2:08:55,5(174) 3:50:52,0(154) 4:38:51,2(148) 6:24:24,4(109) 7:17:27,1(107) 9:09:13,3(85) 10:08:51,5(84)
17 102 Kuczek Katarzyna
K (17)
1977
Kobiety (10) POL
Siemianowice i Przyjaciele Biegają
Siemianowice Śląskie
1:23:12,7(174) 2:09:04,0(176) 3:46:24,5(145) 4:35:36,0(137) 6:25:47,2(110) 7:23:58,9(110) 9:13:49,7(86) 10:13:43,7(85)
18 163 Pasecka Sylwia
K (18)
1975
Kobiety (11) POL
Inżynieria Biegania Team
Gliwice
1:23:51,2(178) 2:07:13,8(171) 3:55:57,0(170) 4:42:45,4(157) 6:53:11,7(130) 7:42:06,0(127) 9:45:20,2(93) 10:39:02,3(90)
19 62 Gnot Katarzyna
K (19)
1974
Kobiety (12) POL

Opole
1:19:43,0(142) 2:02:57,4(147) 3:43:43,2(139) 4:33:27,3(134) 6:41:23,5(125) 7:39:58,7(123) 9:50:10,1(94) 10:52:59,7(94)
20 121 Łatak-Skrabut Basia
K (20)
1980
Kobiety (13) POL

Gliwice
1:23:01,0(172) 2:05:38,7(164) 3:43:59,7(140) 4:33:27,3(135) 6:41:24,5(126) 7:39:58,7(124) 9:50:11,2(95) 10:53:01,1(95)
21 93 Kondratiuk Iryna
K (21)
1993
Kobiety (14) POL
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
Bielsko-Biała
1:23:08,6(173) 2:05:29,6(163) 3:53:31,5(164) 4:38:32,4(145) 6:58:38,2(140) 7:57:18,2(135) 10:11:49,6(100) 11:20:58,5(100)
22 157 Ogierman-Dykas Marzena
K (22)
1983
Kobiety (15) POL
Alpin Sport Hoka One One Team
Orzesze
1:11:34,8(79) 1:48:54,0(87) 3:10:32,2(72) 3:54:06,9(74) 5:52:37,1(84) 6:47:40,3(86)
23 132 Marchewka Joanna
K (23)
1976
Kobiety (16) POL

Czernichów
1:17:12,1(123) 1:57:26,9(120) 3:30:18,6(110) 4:18:22,8(111) 6:00:13,6(89) 6:53:51,3(90)
24 316 Lewandowska Anna
Sierpek Marta
K (24)
K
1986
1983
Duet Kobiecy (4) POL
POL

Mysiadło
Tychy
1:18:54,4(136) 2:00:51,3(136) 3:33:50,4(119) 4:20:02,8(116) 6:01:43,4(90) 6:54:22,1(91)
25 204 Śmigielska-Stasicka Monika
K (25)
1978
Kobiety (17) POL

Oświęcim - Poręba Wielka
1:17:11,2(122) 1:59:05,5(130) 3:36:18,3(121) 4:25:58,4(121) 6:17:31,6(104) 7:21:20,7(109)
26 177 Rakowska Magdalena
K (26)
1973
Kobiety (18) POL
Drużyna TVN
Warszawa
1:20:12,0(145) 2:03:31,2(154) 3:41:29,3(132) 4:35:45,1(140) 6:33:10,5(116) 7:34:53,2(118)
27 180 Rólka Mariola
K (27)
1979
Kobiety (19) POL
BP Running Team
GLIWICE
1:22:41,0(167) 2:05:02,6(158) 3:41:30,9(133) 4:31:30,7(130) 6:41:10,5(123) 7:40:01,5(125)
28 153 Nowak Justyna
K (28)
1975
Kobiety (20) POL
RyTM Czechowice-Dziedzice
Ligota
1:23:48,9(177) 2:10:41,2(180) 4:09:36,7(185) 5:02:12,3(178) 7:23:27,7(151) 8:18:09,1(146)
29 169 PODGÓRSKA JOLA
K (29)
1974
Kobiety (21) POL
PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE
KĘDZIERZYN-KOŹLE
1:22:15,1(165) 2:14:16,5(193) 3:59:24,3(174) 4:59:00,3(176) 7:00:32,5(142) 8:21:13,9(147)
30 124 Maczuga Monika
K (30)
1988
Kobiety (22) POL
Mustangi Gliwice
Gliwice
1:30:50,2(204) 2:19:29,1(202) 4:19:23,0(197) 5:17:09,0(194) 7:30:31,8(153) 8:33:16,1(154)
31 2 Adamus Katarzyna
K (31)
1978
Kobiety (23) POL
Fantastic Team
Cieszyn
1:35:06,8(218) 2:27:59,4(216) 4:22:00,7(200) 5:18:56,0(196) 7:30:24,8(152) 8:34:44,6(155)
32 68 Hebda-Olszówka Aleksandra
K (32)
1983
Kobiety (24) POL
BP Running Team Gliwice
Chorzów
1:22:56,8(171) 2:04:14,2(157) 3:51:38,6(157) 4:45:05,3(161) 7:32:11,6(156) 8:40:28,7(157)
33 116 Litwinczuk Aneta
K (33)
1983
Kobiety (25) POL
Olkuszbiega.pl
Klucze
1:33:02,6(215) 2:21:56,8(209) 4:14:44,9(187) 5:14:37,6(191) 7:37:31,2(159) 8:46:36,6(160)
34 173 Pszczółka-Busch Aneta
K (34)
1973
Kobiety (26) POL

Tarnawa Górna
1:41:28,8(227) 2:33:17,3(226) 4:31:57,1(208) 5:31:38,5(208) 7:42:59,3(161) 8:50:55,1(162)
35 134 Marut Kaśka
K (35)
1978
Kobiety (27) POL
BP RUNNING TEAM GLIWICE
Gliwice
1:31:06,0(206) 2:19:35,7(205) 4:22:10,4(201) 5:16:28,4(192) 7:46:00,9(164) 8:50:59,2(163)
36 90 Kocot Patrycja
K (36)
1985
Kobiety (28) POL

Nowa Wieś
1:32:33,7(213) 2:19:58,8(207) 4:19:07,9(195) 5:13:24,1(190) 7:51:00,9(167) 8:56:29,1(165)
37 220 Węgrzynkiewicz Maria
K (37)
1991
Kobiety (29) POL

Bielsko-Biała
1:31:28,8(210) 2:30:49,8(220) 4:18:08,0(193) 5:24:50,3(203) 7:43:34,8(162) 9:12:03,4(168)
38 229 ŻDANOW LENA
K (38)
1986
Kobiety (30) POL
Rajsport active
Opole
1:42:27,7(229) 2:39:05,5(228) 4:56:37,7(217) 6:10:15,8(217) 9:08:17,3(171) 10:36:02,7(171)
39 33 Dec Małgorzata
K (39)
1984
Kobiety (31) POL
Rajsport Active
Opole
2:20:56,9(250) 3:21:59,4(249) 5:46:01,1(223) 6:54:15,0(223) 9:18:50,0(173) 10:40:17,7(172)
40 232 Stajszczyk Kasia
K (40)
1981
Kobiety (32) POL

Kraków
1:18:47,4(135) 1:59:03,0(129) 3:48:20,0(147) 4:38:35,8(146)
41 86 Kicińska Zuzanna
K (41)
1986
Kobiety (33) POL

Warszawa
1:18:46,9(134) 2:00:51,5(137) 3:45:20,1(143) 4:42:30,4(156)
42 85 Karolczyk Sylwia
K (42)
1985
Kobiety (34) POL
Obozy górksie
WARSZAWA
1:31:08,3(208) 2:15:53,5(198) 4:06:22,9(183) 4:58:47,9(175)
43 19 Cieśla Anna
K (43)
1980
Kobiety (35) POL
Lecymy Durś
Piekary Śląskie
1:32:33,1(212) 2:19:58,5(206) 4:19:03,8(194) 5:13:23,6(189)
44 12 Burliga Marzena
K (44)
1974
Kobiety (36) POL
BP Running Team Gliwice
Knurów
1:33:21,2(216) 2:22:40,5(210) 4:32:30,0(209) 5:32:25,0(209)
45 127 Magnuszewska Izabela
K (45)
1977
Kobiety (37) POL
Carbon Silesia Sport
Knurów
1:38:17,6(221) 2:32:53,3(225) 4:52:25,9(216) 5:52:52,4(214)
46 77 Jeziorska Małgorzata
K (46)
1984
Kobiety (38) POL

Gliwice
1:49:09,8(239) 2:40:00,6(230) 4:50:30,2(214) 5:54:41,1(215)
47 30 Dadaś Elżbieta
K (47)
1975
Kobiety (39) POL
BP Running Team Gliwice
Gliwice
1:46:43,9(234) 2:54:04,5(241) 5:00:50,6(218) 6:15:31,0(218)
48 67 HANKIEWICZ BOMIRSKA OLGA
K (48)
1979
Kobiety (40) POL

Wrocław
1:47:21,6(235) 2:42:19,8(231) 5:17:52,5(222) 6:26:05,7(219)
49 55 Gawin - Gluza Agata
K (49)
1982
Kobiety (41) POL
violo-run
Opole
2:13:31,5(249) 3:27:19,8(250) 6:10:41,0(225) 7:25:39,5(225)
50 140 Mikolajczak Magdalena
K (50)
1975
Kobiety (42) POL
Nie ma
Zory
2:00:21,9(248) 3:14:41,4(248) 6:21:03,4(226) 7:59:31,4(226)
51 151 Nowak Ewa
K (51)
1975
Kobiety (43) POL

Gliwice
1:43:51,7(231) 2:44:57,6(234) 6:39:37,4(228) 8:04:19,2(227)
52 182 Rutkowska Edyta
K (52)
1985
Kobiety (44) POL
HRmax Żory
Żory
1:19:11,3(138) 2:01:05,5(139)
53 128 Majer Marzena
K (53)
1969
Kobiety (45) POL
KB Klub Orły z Knurowa
Knurów
1:21:04,6(155) 2:03:05,4(150)
54 217 Wądołowska Joanna
K (54)
1984
Kobiety (46) POL

Zabrze
1:37:14,6(220) 2:29:27,1(219)
55 211 Trefon Iwona
K (55)
1980
Kobiety (47) POL
Lecymy Durś
Rogoźnik
1:51:14,6(240) 2:52:21,9(237)
56 221 Wojtowicz Iwona
K (56)
1974
Kobiety (48) POL
Wastaha-łączy nas bieganie
Bielsko-Biała
1:48:58,7(237) 2:53:20,2(240)
57 154 Nowakowska-Długosz Agnieszka
K (57)
1977
Kobiety (49) POL

Bielsko-Biała
1:51:59,5(241) 3:07:46,5(243)
58 20 Cieślak Sylwia
K (58)
1981
Kobiety (50) POL
Mustangi Gliwice
Gliwice
1:58:24,8(245) 3:12:23,8(245)
59 84 Karaś Monika
K (59)
1976
Kobiety (51) POL
Mustangi Gliwice
Gliwice
1:58:22,7(244) 3:12:24,1(246)
60 99 Krzykała Agnieszka
K (60)
1975
Kobiety (52) POL
Jastrzębski Zakwas Team
Jastrzębie-Zdrój
1:58:27,4(246) 3:13:06,5(247)
61 184 Ryś Katarzyna
K (61)
1975
Kobiety (53) POL

Wrocław
2:33:53,6(252) 4:12:07,8(252)
62 65 Góźdź Barbara
K (62)
1986
Kobiety (54) POL

Wrocław
2:33:54,3(253) 4:12:07,8(253)
165 Piekarska Beata
K
1981
Kobiety POL
Jastrzębski Zakwas Team
Jastrzębie-Zdrój

BGTimeSport © 2015-2020