XVIII Bieg na Hrobaczą Łąkę

Wydarzenie:
XVIII Bieg na Hrobaczą Łąkę i II Rajd Nordic Walking XVIII Bieg na Hrobaczą Łąkę i II Rajd Nordic Walking
Organizator:
Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach
Data:
10.10.2020
Miejsce:
Kozy k.Bielska-Białej
Dystans:
14.0 km
Zgłoszonych:
251
Ukończyło:
233
Nieklasyfikowani:
18
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGminaKrajKlubMiastoPKCzasStratamin/km
1 214 Kubica Marcin M (1) 1999 M20 (1) POL Inov-8 Team Bielsko-Biała 35:30,3(2) 59:21,9 04:14
2 272 Oleksiewicz Maurycy M (2) 1982 M30 (1) POL Alpin Sport HOKA One One Team Łódź 37:48,0(3) 1:03:42,0 04:20,1 04:33
3 263 Koźmiński Józef M (3) 1981 M30 (2) MGK-M (1) POL LKS Orzeł Kozy Kozy 38:28,3(4) 1:05:00,8 05:38,9 04:38
4 207 Albrecht Krystian M (4) 2002 M20 (2) POL GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój 39:46,2(6) 1:06:09,8 06:47,9 04:43
5 293 Szymański Paweł M (5) 1988 M30 (3) POL Przestworze.pl Chorzów 38:58,7(5) 1:07:02,4 07:40,5 04:47
6 69 Albrecht Arkadiusz M (6) 1975 M40 (1) POL GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój 41:01,4(10) 1:08:31,7 09:09,8 04:53
7 260 Kopiec Przemysław M (7) 1990 M30 (4) POL Tychy 40:22,5(7) 1:08:34,2 09:12,3 04:53
8 215 Początko Łukasz M (8) 1992 M20 (3) POL Kęckie Harpagany Kobiernice 40:46,6(8) 1:08:54,4 09:32,5 04:55
9 149 Waśko Paweł M (9) 1973 M40 (2) POL Centrum Masażu Bielsko Biała 40:50,1(9) 1:09:39,8 10:17,9 04:58
10 80 Firla Arkadiusz M (10) 1978 M40 (3) POL CIESZYN 41:37,5(13) 1:09:56,7 10:34,8 04:59
11 296 Urban Wiktor M (11) 1988 M30 (5) POL Zabrzańskie Parkowe Bieganie Zabrze 41:54,9(17) 1:10:15,7 10:53,8 05:01
12 28 Wiśniewska-Ulfik Dominika K (1) 1986 K30 (1) POL Alpin Sport HOKA One One Team/ SKB Zabrze 41:17,6(11) 1:10:38,1 11:16,2 05:02
13 291 Streit Dawid M (12) 1985 M30 (6) POL SBRT BIELSKO-BIAŁA Bielsko-Biała 41:45,7(15) 1:10:50,9 11:29,0 05:03
14 216 Pyrek Przemysław M (13) 1994 M20 (4) POL Training By PP Oświęcim 41:52,6(16) 1:10:59,6 11:37,7 05:04
15 79 Fabian Bogusław M (14) 1971 M40 (4) POL EVANLITE.COM Pyskowice 41:41,8(14) 1:11:13,5 11:51,6 05:05
16 110 Lasek Dariusz M (15) 1972 M40 (5) MGK-M (2) POL Byledobiec Anin Kozy 42:16,5(21) 1:11:25,7 12:03,8 05:06
17 258 Knopek Bartłomiej M (16) 1984 M30 (7) POL Bieruń 41:19,2(12) 1:11:43,8 12:21,9 05:07
18 209 Chajdas Mateusz M (17) 1992 M20 (5) POL Inżynieria Biegania Katowice 42:14,3(19) 1:12:15,9 12:54,0 05:09
19 136 Pytlarz Wojtek M (18) 1978 M40 (6) POL Bielsko-Biała 42:15,2(20) 1:12:37,0 13:15,1 05:11
20 257 Kłosowicz Leszek M (19) 1985 M30 (8) POL Bielsko-Biała 43:17,9(23) 1:12:58,2 13:36,3 05:12
21 184 Sokołowski Marek M (20) 1969 M50+ (1) POL Alpin Sport HOKA One One Team Mysłowice-Wesoła 43:01,0(22) 1:12:58,7 13:36,8 05:12
22 77 Duda Sebastian M (21) 1978 M40 (7) POL Bujaków 43:32,5(24) 1:13:57,2 14:35,3 05:16
23 92 Jędrzejko Tomasz M (22) 1979 M40 (8) POL KS Sprint B-B/Sidor Team Polska Janowice 43:41,3(26) 1:14:12,0 14:50,1 05:18
24 292 Szala Krzysztof M (23) 1985 M30 (9) POL 80dni.pl Łaziska Górne 43:40,3(25) 1:14:45,1 15:23,2 05:20
25 95 Kania Krzysiek M (24) 1977 M40 (9) POL Węgierska Górka 44:26,1(29) 1:14:47,3 15:25,4 05:20
26 283 Sawicki Marek M (25) 1987 M30 (10) POL TEAM BROTHERS Lipowa 44:11,4(28) 1:14:54,8 15:32,9 05:21
27 137 Sawicki Lucjan M (26) 1976 M40 (10) POL Team Brothers Żywiec 43:47,7(27) 1:14:55,0 15:33,1 05:21
28 189 Sztefko Józef M (27) 1965 M50+ (2) MGK-M (3) POL GOPR / Ultra Beskid Sport Kozy 44:53,9(33) 1:16:08,1 16:46,2 05:26
29 117 Matecki Tomasz M (28) 1980 M40 (11) POL Bielsko-Biała 44:35,3(31) 1:16:16,9 16:55,0 05:26
30 141 Szewczyk Damian M (29) 1976 M40 (12) POL Jejkowice biegają Jejkowice 45:10,3(34) 1:16:26,5 17:04,6 05:27
31 179 Pytel Janusz M (30) 1958 M50+ (3) POL TRUCHTACZ MYSŁOWICE Sosnowiec 44:28,3(30) 1:16:27,5 17:05,6 05:27
32 238 Firlej Marek M (31) 1989 M30 (11) POL PoWoli do celu Rychwałdek 42:13,3(18) 1:16:40,6 17:18,7 05:28
33 171 Nosalik Marek M (32) 1965 M50+ (4) POL MTA Żywiec 44:52,2(32) 1:17:32,3 18:10,4 05:32
34 71 Bartuś Marcin M (33) 1977 M40 (13) POL Zadyszka Oświęcim Las 46:27,9(38) 1:18:49,0 19:27,1 05:37
35 275 Owerko Piotr M (34) 1985 M30 (12) POL Bielsko-Biała 46:42,6(40) 1:18:50,9 19:29,0 05:37
36 56 Skalska Anna K (2) 1980 K40 (1) POL Carbon OCR Racing TEAM Bytom 46:10,5(36) 1:19:03,6 19:41,7 05:38
37 101 Kołodziej Zbigniew M (35) 1980 M40 (14) POL Kęckie Harpagany Kęty 47:23,3(46) 1:19:05,1 19:43,2 05:38
38 87 Grzesiak Marcin M (36) 1978 M40 (15) POL Kęckie Harpagany Kęty 47:13,3(44) 1:19:06,5 19:44,6 05:39
39 175 Papuga Dariusz M (37) 1965 M50+ (5) POL Zadyszka Oświęcim Jawiszowice 46:36,8(39) 1:19:38,5 20:16,6 05:41
40 121 Miśkiewicz Paweł M (38) 1978 M40 (16) MGK-M (4) POL Kozy 46:18,5(37) 1:19:46,3 20:24,4 05:41
41 82 Garbień Andrzej M (39) 1973 M40 (17) POL RozBBiegane Komorowice Bielsko-Biała 47:16,8(45) 1:20:00,7 20:38,8 05:42
42 75 Dembecki Marcin M (40) 1978 M40 (18) POL Łemkowyna Ultra Trail Siemianowice Śląskie 47:52,9(53) 1:20:06,6 20:44,7 05:43
43 264 Leitner Rafał M (41) 1990 M30 (13) POL Rybnik 46:03,1(35) 1:20:12,9 20:51,0 05:43
44 206 Tatarek-Konik Agnieszka K (3) 1991 K20 (1) POL Czeladź 47:04,4(43) 1:20:31,2 21:09,3 05:45
45 290 Stec Jakub M (42) 1989 M30 (14) POL Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 46:58,3(42) 1:20:32,7 21:10,8 05:45
46 93 Kalamus Mirek M (43) 1978 M40 (19) POL UBS Łodygowice 47:49,4(51) 1:20:43,6 21:21,7 05:45
47 286 Sitarz Kamil M (44) 1988 M30 (15) POL Libiąż 47:38,1(48) 1:20:53,1 21:31,2 05:46
48 254 Kastelik Wojciech M (45) 1981 M30 (16) POL Kraków 47:35,8(47) 1:21:18,1 21:56,2 05:48
49 212 Kastelik Grzegorz M (46) 1996 M20 (6) POL Kalna 48:06,2(55) 1:21:32,8 22:10,9 05:49
50 73 Chortaszko Artur M (47) 1979 M40 (20) POL Bielsko-Biała 46:43,6(41) 1:21:44,3 22:22,4 05:50
51 202 Noga Angelika K (4) 1994 K20 (2) MGK-K (1) POL Kęckie harpagany Kozy 47:51,7(52) 1:22:03,0 22:41,1 05:51
52 168 Malinowski Krzysztof M (48) 1969 M50+ (6) POL PoWoli do Celu Gilowice 47:42,8(49) 1:22:11,5 22:49,6 05:52
53 85 Gołek Robert M (49) 1974 M40 (21) POL INO ULTRA PRO Żywiec 48:26,2(57) 1:22:12,7 22:50,8 05:52
54 224 Baranowski Łukasz M (50) 1986 M30 (17) POL Orzesze 47:47,8(50) 1:22:43,4 23:21,5 05:54
55 140 Swarlik Rafał M (51) 1976 M40 (22) POL Katowice 48:54,5(60) 1:22:58,4 23:36,5 05:55
56 100 Kołek Sebastian M (52) 1979 M40 (23) POL Międzybrodzie Bialskie 48:04,4(54) 1:23:26,3 24:04,4 05:57
57 31 Adamus-Kowalska Justyna K (5) 1979 K40 (2) POL Imielin 48:25,6(56) 1:23:36,9 24:15,0 05:58
58 287 Słonka Sebastian M (53) 1986 M30 (18) POL Bielsko-Biała 48:28,7(58) 1:23:46,4 24:24,5 05:59
59 115 Lubecki Tomasz M (54) 1978 M40 (24) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 49:32,1(65) 1:23:52,3 24:30,4 05:59
60 114 Lorek Dariusz M (55) 1973 M40 (25) POL Blatnia Challenge 2020 Jasienica 49:10,1(61) 1:24:01,1 24:39,2 06:00
61 143 Targosz Piotr M (56) 1977 M40 (26) POL Sprintex Team Twardorzeczka 50:15,5(70) 1:24:30,2 25:08,3 06:02
62 84 Gilner Marcin M (57) 1978 M40 (27) POL Sosnowiec 50:11,9(69) 1:24:41,8 25:19,9 06:02
63 122 Nawrocki Szymon M (58) 1974 M40 (28) POL DCWRP Mikołów 50:56,4(75) 1:25:04,6 25:42,7 06:04
64 177 Przybysz Ryszard M (59) 1968 M50+ (7) POL Żory 50:08,7(68) 1:25:08,2 25:46,3 06:04
65 102 Kowalczyk Paweł M (60) 1974 M40 (29) POL KĘCKIE HARPAGANY Kęty 49:24,6(62) 1:25:15,6 25:53,7 06:05
66 243 Gwardiak Mateusz M (61) 1986 M30 (19) POL Orzesze 49:26,6(63) 1:25:46,1 26:24,2 06:07
67 112 Lipiński Tomasz M (62) 1974 M40 (30) POL BezNazwy Skoczów 49:41,9(67) 1:25:46,1 26:24,2 06:07
68 68 Zontek Mateusz M (63) 1981 M30 (20) POL Bielsko-Biała 48:52,6(59) 1:25:47,6 26:25,7 06:07
69 146 Tomasiczek Ryszard M (64) 1978 M40 (31) POL STARA WIEŚ 49:35,4(66) 1:25:56,0 26:34,1 06:08
70 150 Wąchała Grzegorz M (65) 1973 M40 (32) POL Sprintex Team Skawina 50:25,1(72) 1:26:32,1 27:10,2 06:10
71 280 Rim Marcin M (66) 1985 M30 (21) POL Łaziska Górne 51:23,2(80) 1:26:51,4 27:29,5 06:12
72 151 Wojtas Arkadiusz M (67) 1976 M40 (33) POL PoWoli do Celu Wola 51:12,4(77) 1:26:55,9 27:34,0 06:12
73 255 Kaszuba Bartek M (68) 1981 M30 (22) POL Bielsko-Biała 51:03,3(76) 1:27:20,2 27:58,3 06:14
74 106 Krzempek Krzysztof M (69) 1973 M40 (34) POL Ultra Beskid Sport/Leśne Dziadki Bielsko-Biała 50:49,8(74) 1:27:20,9 27:59,0 06:14
75 118 Matuszczyk Marek M (70) 1979 M40 (35) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA Rybnik 52:43,8(90) 1:27:37,9 28:16,0 06:15
76 156 Borkowski Andrzej M (71) 1966 M50+ (8) POL Orzesze 50:23,2(71) 1:27:40,9 28:19,0 06:15
77 15 Matera Agnieszka K (6) 1987 K30 (2) POL Szczyrk 52:39,3(89) 1:27:42,2 28:20,3 06:15
78 152 Wójcik Ryszard M (72) 1975 M40 (36) MGK-M (5) POL Kozy 51:19,0(79) 1:27:46,5 28:24,6 06:16
79 76 Dłużniewski Jacek M (73) 1975 M40 (37) POL UltrasFCB Łomża 49:28,7(64) 1:27:50,3 28:28,4 06:16
80 2 Bieszczad Patrycja K (7) 1981 K30 (3) POL UBS, Biegam żeby żreć więcej ciastk Jaworze 51:24,2(81) 1:27:52,3 28:30,4 06:16
81 230 Bludów Bartosz M (74) 1987 M30 (23) POL Wrocław 51:56,2(83) 1:27:53,4 28:31,5 06:16
82 226 Bawołek Adam M (75) 1985 M30 (24) POL rozBiegana Ligota Katowice 53:35,6(101) 1:27:55,5 28:33,6 06:16
83 124 Nycz Artur M (76) 1978 M40 (38) POL Kęckie Harpagany Kęty 51:17,9(78) 1:28:16,2 28:54,3 06:18
84 220 Wielopolski Łukasz M (77) 1991 M20 (7) POL Bielsko-Biała 53:10,6(96) 1:28:25,3 29:03,4 06:18
85 97 Kastelik Dariusz M (78) 1977 M40 (39) POL Sprintex Team Pietrzykowice 52:45,3(91) 1:28:25,3 29:03,4 06:18
86 166 Łukasik Zbigniew M (79) 1970 M50+ (9) POL Zawsze Razem Ultratrail / KW J-Z Jastrzębie-Zdrój 50:33,9(73) 1:28:32,5 29:10,6 06:19
87 239 Gadaj Grzegorz M (80) 1986 M30 (25) POL Radlinioki w biegu Radlin 52:05,5(86) 1:28:34,0 29:12,1 06:19
88 253 Kasprzyk Łukasz M (81) 1983 M30 (26) POL Krakow 51:57,8(84) 1:29:00,4 29:38,5 06:21
89 38 Gardulska-Botor Katarzyna K (8) 1980 K40 (3) POL Góry na biegowo Gliwice 52:47,8(92) 1:29:24,3 30:02,4 06:23
90 126 Owczarek Paweł M (82) 1977 M40 (40) POL Bielsko-Biała 52:08,4(87) 1:29:41,5 30:19,6 06:24
91 111 Lazarko Andrzej M (83) 1978 M40 (41) POL Bielsko-Biała 52:58,2(94) 1:29:52,5 30:30,6 06:25
92 127 Pancerz Mariusz M (84) 1979 M40 (42) POL Armadillos Bielsko-Biała 52:58,6(95) 1:30:26,0 31:04,1 06:27
93 155 Zyzański Pawel M (85) 1976 M40 (43) POL Radziechowy 51:53,3(82) 1:30:29,4 31:07,5 06:27
94 248 Joniak Artur M (86) 1989 M30 (27) POL Bielsko-Biała 54:30,9(112) 1:30:50,2 31:28,3 06:29
95 217 Sporysz Mateusz M (87) 1993 M20 (8) MGK-M (6) POL Kozy 53:24,7(99) 1:31:05,0 31:43,1 06:30
96 74 Damek Szymon M (88) 1979 M40 (44) POL MUUVE Bielsko-Biala 55:43,8(133) 1:31:24,7 32:02,8 06:31
97 132 Piczak Jarosław M (89) 1978 M40 (45) MGK-M (7) POL Jabłuszkowa Kozy 54:34,8(113) 1:31:29,3 32:07,4 06:32
98 18 Orzyszek Roksana K (9) 1989 K30 (4) POL Aktywni Rydułtowy Rydułtowy 52:35,5(88) 1:31:36,4 32:14,5 06:32
99 81 Gaik Maciej M (90) 1975 M40 (46) POL Biegnij Bracie ZTZ Bujaków 53:26,5(100) 1:31:39,5 32:17,6 06:32
100 190 Tochowicz Bartosz M (91) 1969 M50+ (10) POL Olza Cieszyn Goleszów 53:14,2(97) 1:31:46,0 32:24,1 06:33
101 300 Zarębski Marcin M (92) 1984 M30 (28) POL Bielsko-Biała 53:21,0(98) 1:31:46,4 32:24,5 06:33
102 299 Wojciech Jarosław M (93) 1985 M30 (29) POL PoWoli do Celu Wola 54:24,1(110) 1:31:53,2 32:31,3 06:33
103 167 Łysy Wiesław M (94) 1957 M50+ (11) MGK-M (8) POL Kozy 52:04,2(85) 1:32:01,3 32:39,4 06:34
104 247 Jelonek Krzysztof M (95) 1983 M30 (30) POL Bielsko-Biała 53:54,3(106) 1:32:11,1 32:49,2 06:35
105 231 Bojdys Jarosław M (96) 1985 M30 (31) POL Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków Bielsko-Biała 53:51,0(104) 1:32:12,5 32:50,6 06:35
106 187 Symula Piotr M (97) 1968 M50+ (12) POL INO ULTRA PRO Bielsko-Biała 53:39,6(103) 1:32:16,0 32:54,1 06:35
107 227 Bełżek Bartłomiej M (98) 1985 M30 (32) MGK-M (9) POL Amator Kozy 55:13,4(124) 1:32:20,3 32:58,4 06:35
108 164 Lasota Arkadiusz M (99) 1970 M50+ (13) POL Sosnowiec 54:36,5(114) 1:32:27,4 33:05,5 06:36
109 170 Milcz Rafał M (100) 1970 M50+ (14) POL Bielsko-Biała 54:43,9(115) 1:32:39,9 33:18,0 06:37
110 67 Sokołowska Anna K (10) 1965 K50+ (1) POL Brak Meszna 54:19,3(109) 1:33:10,2 33:48,3 06:39
111 236 Kos Piotr M (101) 1989 M30 (33) POL Kobiernice 53:37,1(102) 1:33:12,3 33:50,4 06:39
112 185 Sosna Kazimierz M (102) 1959 M50+ (15) POL Bieruń 54:53,1(122) 1:33:17,2 33:55,3 06:39
113 25 Szczęsna Edyta K (11) 1987 K30 (5) POL RYTM Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 55:29,9(130) 1:33:19,2 33:57,3 06:39
114 109 Kwaśny Marcin M (103) 1978 M40 (47) POL Wild Buchays Buczkowice 54:46,0(118) 1:33:19,2 33:57,3 06:39
115 113 Loranc Paweł M (104) 1979 M40 (48) MGK-M (10) POL WILD BUCHAYS Kozy 54:47,3(119) 1:33:23,5 34:01,6 06:40
116 281 Rybiński Łukasz M (105) 1984 M30 (34) POL EŁKA Team Ruda Śląska 53:59,1(107) 1:33:28,3 34:06,4 06:40
117 219 Trzopek Marcin M (106) 1992 M20 (9) POL Iron Team Ujsoły Ujsoły 55:32,7(131) 1:33:31,2 34:09,3 06:40
118 8 Końska Natalia K (12) 1990 K30 (6) POL Krakow 54:47,6(120) 1:33:42,6 34:20,7 06:41
119 208 Bojdys Paweł M (107) 1991 M20 (10) POL Bielsko-Biała 55:43,7(132) 1:33:45,3 34:23,4 06:41
120 267 Małek Adam M (108) 1982 M30 (35) POL Orzesze 54:25,8(111) 1:33:59,9 34:38,0 06:42
121 186 Stebel Piotr M (109) 1969 M50+ (16) POL PRZEWODNIK Skoczów 56:04,8(137) 1:34:09,1 34:47,2 06:43
122 138 Sporysz Krzysztof M (110) 1971 M40 (49) MGK-M (11) POL Kozy 54:44,1(116) 1:34:09,4 34:47,5 06:43
123 134 Porębski Marek M (111) 1971 M40 (50) POL Zadyszka Oświęcim /Speed team Brzes Oświęcim 55:21,6(127) 1:34:14,4 34:52,5 06:43
124 273 Oleński Łukasz M (112) 1988 M30 (36) POL Siostry Madizar-zastępca Gliwice 55:53,0(134) 1:34:14,9 34:53,0 06:43
125 233 Budny Adam M (113) 1986 M30 (37) POL Czechowice-Dziedzice 56:15,3(138) 1:34:22,4 35:00,5 06:44
126 234 Charusta Andrzej M (114) 1988 M30 (38) POL Do Porzygu OCR Team Targanice 54:46,0(117) 1:34:24,9 35:03,0 06:44
127 86 Gruszka Tomasz M (115) 1973 M40 (51) POL suszec 56:51,8(142) 1:34:40,6 35:18,7 06:45
128 183 Snochowski Leszek M (116) 1958 M50+ (17) POL LESZEK TEAM Lgota Wielka 55:18,9(125) 1:34:54,1 35:32,2 06:46
129 161 Klag Marian M (117) 1959 M50+ (18) POL TOP 33 Rybarzowice 54:48,5(121) 1:34:54,8 35:32,9 06:46
130 66 Rozmus-Orczyk Anna K (13) 1961 K50+ (2) MGK-K (2) POL Kozy biegają a nie skaczą! Kozy 55:56,6(135) 1:35:12,2 35:50,3 06:48
131 160 Grzybek Antoni M (118) 1969 M50+ (19) POL Pierściec 54:14,9(108) 1:35:13,4 35:51,5 06:48
132 294 Tsynkush Gennadii M (119) 1982 M30 (39) UKR Bielsko-Biała 56:27,3(139) 1:35:14,0 35:52,1 06:48
133 245 Izdebski Adrian M (120) 1982 M30 (40) POL Rybnik 56:00,5(136) 1:35:21,8 35:59,9 06:48
134 172 Orawski Robert M (121) 1959 M50+ (20) POL Miki Skoczów 54:58,6(123) 1:35:23,4 36:01,5 06:48
135 83 Gąsiorek Wojciech M (122) 1977 M40 (52) POL Bielsko-biala 55:20,1(126) 1:35:26,7 36:04,8 06:49
136 94 Kampka Rafał M (123) 1975 M40 (53) POL Bielsko-Biała 55:23,1(128) 1:35:42,8 36:20,9 06:50
137 265 Lisiecki Dawid M (124) 1982 M30 (41) POL Knurów Knurów 55:23,7(129) 1:35:56,7 36:34,8 06:51
138 119 Medrala Jacek M (125) 1974 M40 (54) POL MĘDRALA TEAM Bielsko-Biała 52:50,5(93) 1:36:00,3 36:38,4 06:51
139 204 Struzik Kasia K (14) 1999 K20 (3) POL Katowice 56:39,5(140) 1:36:41,6 37:19,7 06:54
140 48 Maniszewska Dorota K (15) 1976 K40 (4) POL Cieszyn 56:47,5(141) 1:36:48,8 37:26,9 06:54
141 225 Bartoszek Tomasz M (126) 1990 M30 (42) POL SAINT-GOBAIN SQUAD Katowice 53:52,9(105) 1:37:31,2 38:09,3 06:57
142 222 Baca Tomek M (127) 1986 M30 (43) POL Lipowa 56:54,8(143) 1:37:31,9 38:10,0 06:57
143 198 Dokupil Kinga K (16) 1997 K20 (4) POL Nowa Wieś 57:18,6(147) 1:37:41,8 38:19,9 06:58
144 89 Janik Ireneusz M (128) 1973 M40 (55) POL 1973 Suszec 58:19,1(151) 1:38:15,9 38:54,0 07:01
145 78 Dzierżawa Krzysztof M (129) 1979 M40 (56) POL Mizerów 58:20,2(152) 1:38:16,8 38:54,9 07:01
146 70 Augustyniak Piotr M (130) 1980 M40 (57) POL Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków Bielsko-Biała 58:55,0(157) 1:38:36,6 39:14,7 07:02
147 72 Bogus Łukasz M (131) 1979 M40 (58) POL Czarne Owce Katowice 57:04,4(146) 1:39:07,3 39:45,4 07:04
148 7 Kantorowska Anna K (17) 1986 K30 (7) POL PoWoli do Celu Wola 57:29,1(148) 1:39:24,5 40:02,6 07:06
149 10 Kosałka Beata K (18) 1989 K30 (8) POL Kosa biega Dąbrowa Górnicza 59:08,7(162) 1:39:24,9 40:03,0 07:06
150 96 Kapela Piotr M (132) 1975 M40 (59) MGK-M (12) POL Kozy 56:55,0(144) 1:39:41,8 40:19,9 07:07
151 139 Starzyk Sławomir M (133) 1975 M40 (60) POL Ilago team Oświęcim 56:56,1(145) 1:39:48,0 40:26,1 07:07
152 21 Polek Ewa K (19) 1990 K30 (9) POL BW Kraków 58:52,8(156) 1:40:01,1 40:39,2 07:08
153 165 Lipiński Marek M (134) 1952 M50+ (21) MGK-M (13) POL Kozy 58:06,0(149) 1:40:32,5 41:10,6 07:10
154 182 Smuda Ryszard M (135) 1958 M50+ (22) POL Tychy 58:24,8(153) 1:40:39,8 41:17,9 07:11
155 159 Gawroński Ireneusz M (136) 1960 M50+ (23) POL AMATOR Czechowice-Dziedzice 58:34,8(154) 1:40:48,6 41:26,7 07:12
156 242 Gąsierkiewicz Piotr M (137) 1981 M30 (44) POL Bielsko-Biała 1:00:10,5(173) 1:40:50,2 41:28,3 07:12
157 32 Banet Eliza K (20) 1979 K40 (5) POL SBRT BIELSKO-BIAŁA Bielsko-Biała 59:01,4(159) 1:40:52,2 41:30,3 07:12
158 52 Panek Ela K (21) 1978 K40 (6) POL Margo Team Bielsko-Biała 58:50,5(155) 1:41:03,4 41:41,5 07:13
159 235 Dochniak Piotr M (138) 1983 M30 (45) POL Stara Wieś 59:14,4(165) 1:41:04,5 41:42,6 07:13
160 270 Możdżeń Janusz M (139) 1983 M30 (46) POL Drogomyśl 59:55,2(169) 1:41:08,7 41:46,8 07:13
161 196 Zieliński Leszek M (140) 1961 M50+ (24) POL Jaworzno 59:13,5(164) 1:41:38,6 42:16,7 07:15
162 210 Garus Sebastian M (141) 1997 M20 (11) POL Czechowice-Dziedzice 58:55,8(158) 1:41:39,0 42:17,1 07:15
163 53 Przebinda Renata K (22) 1971 K40 (7) POL #ADAMCZERWIŃSKITEAM Czernichów 58:16,8(150) 1:41:45,4 42:23,5 07:16
164 237 Fabia Marcin M (142) 1988 M30 (47) POL Kęty 59:05,6(161) 1:41:50,6 42:28,7 07:16
165 108 Kurysia Piotr M (143) 1975 M40 (61) POL Bujakow 59:52,4(168) 1:41:52,0 42:30,1 07:16
166 55 Rakowska Magdalena K (23) 1973 K40 (8) POL Warszawa 59:43,1(166) 1:42:27,2 43:05,3 07:19
167 262 Kozik Krzysztof M (144) 1982 M30 (48) POL PoWoli do Celu Wola 59:13,4(163) 1:43:29,1 44:07,2 07:23
168 244 Hojny Przemysław M (145) 1988 M30 (49) POL Kęty 1:00:05,7(170) 1:43:33,4 44:11,5 07:23
169 90 Jaworek Rafał M (146) 1978 M40 (62) POL WSPÓLNA TEAM Mysłowice 59:04,4(160) 1:43:39,8 44:17,9 07:24
170 64 Papuga Iwona K (24) 1968 K50+ (3) POL Zadyszka Oświęcim Jawiszowice 59:49,3(167) 1:43:46,6 44:24,7 07:24
171 1 Białek Arleta K (25) 1986 K30 (10) MGK-K (3) POL Kozy 1:00:08,5(172) 1:43:55,9 44:34,0 07:25
172 6 Jonkisz Ewelina K (26) 1988 K30 (11) POL Zabrzeg 1:02:11,5(184) 1:44:01,4 44:39,5 07:25
173 59 Gorczewska Renata K (27) 1970 K50+ (4) POL KS ISKRA RYBARZOWICE Rybarzowice 1:00:33,0(175) 1:44:42,8 45:20,9 07:28
174 60 Końska Stefania K (28) 1963 K50+ (5) POL Kraków 1:01:47,3(181) 1:44:57,2 45:35,3 07:29
175 197 Charusta Martyna K (29) 1992 K20 (5) POL Do Porzygu OCR Team Targanice 1:00:23,3(174) 1:45:24,7 46:02,8 07:31
176 40 Kamińska Ewa K (30) 1972 K40 (9) POL SPRINTEX TEAM Pewel Wielka 1:01:44,9(180) 1:45:25,3 46:03,4 07:31
177 62 Kumor Renata K (31) 1964 K50+ (6) POL Libiąż 1:00:07,3(171) 1:45:32,5 46:10,6 07:32
178 131 Piątek Tomasz M (147) 1978 M40 (63) POL Pisarzowice 1:01:51,0(182) 1:45:40,0 46:18,1 07:32
179 61 Kuder Beata K (32) 1970 K50+ (7) POL Czechowice-Dziedzice 1:01:27,4(179) 1:45:40,1 46:18,2 07:32
180 65 Pawelec Lidia K (33) 1966 K50+ (8) POL Bielsko-Biała 1:01:26,0(178) 1:45:40,2 46:18,3 07:32
181 35 Czerniawska Beata K (34) 1976 K40 (10) POL Nutrend Team Bielsko-Biała 1:04:10,9(196) 1:46:28,4 47:06,5 07:36
182 34 Całus Jolanta K (35) 1974 K40 (11) POL Nutrend Team Bielsko-Biała 1:04:09,0(194) 1:46:31,6 47:09,7 07:36
183 268 Martyniak Rafał M (148) 1981 M30 (50) POL Kęty 1:00:51,1(176) 1:46:46,7 47:24,8 07:37
184 17 Myśliwiec Monika K (36) 1988 K30 (12) POL PoWoli do Celu Brzeszcze 1:02:27,5(187) 1:47:08,4 47:46,5 07:39
185 180 Raszka Janusz M (149) 1966 M50+ (25) POL JGTEAM Cieszyn 1:02:11,1(183) 1:47:26,9 48:05,0 07:40
186 194 Zakrzewski Krzysztof M (150) 1968 M50+ (26) POL WATAHA Bielsko-Biała 1:02:12,1(186) 1:47:34,8 48:12,9 07:41
187 142 Szubarski Krzysztof M (151) 1974 M40 (64) POL Olza Cieszyn / parkrun Pogwizdów 1:00:54,7(177) 1:47:40,6 48:18,7 07:41
188 298 Wiesiołek Paweł M (152) 1981 M30 (51) POL BIEGAMY Z OSZCZEPEM - BAGNO Katowice 1:02:11,7(185) 1:48:38,0 49:16,1 07:45
189 259 Kohut Sebastian M (153) 1982 M30 (52) POL Biegam z Foto Sebą Bielsko-Biała 1:03:27,6(189) 1:48:43,9 49:22,0 07:45
190 203 Petrus Karolina K (37) 1991 K20 (6) POL Katowice 1:03:45,3(190) 1:48:48,2 49:26,3 07:46
191 205 Szymańska Dominika K (38) 1996 K20 (7) POL Biegowa Kuźnia Katowice 1:04:31,4(199) 1:48:58,9 49:37,0 07:47
192 218 Szymański Filip M (154) 1993 M20 (12) POL Biegowa Kuźnia Katowice 1:04:28,9(198) 1:49:34,2 50:12,3 07:49
193 99 Koczur Wiesław M (155) 1978 M40 (65) MGK-M (14) POL Kozy 1:03:52,9(192) 1:49:41,7 50:19,8 07:50
194 44 Koczur Monika K (39) 1978 K40 (12) MGK-K (4) POL Ja i On Kozy 1:03:53,3(193) 1:49:42,1 50:20,2 07:50
195 43 Kocemba Dana K (40) 1980 K40 (13) POL Bielsko-Biała 1:04:10,6(195) 1:49:52,4 50:30,5 07:50
196 29 Wodniak Angela K (41) 1985 K30 (13) POL PoWoli do Celu Wola 1:04:41,7(201) 1:50:35,6 51:13,7 07:53
197 98 Koczur Arkadiusz M (156) 1972 M40 (66) MGK-M (15) POL Kozy 1:03:46,9(191) 1:50:45,3 51:23,4 07:54
198 276 Pajączkowski Michał M (157) 1988 M30 (53) POL WSPÓLNA TEAM Mysłowice 1:05:37,6(206) 1:50:59,5 51:37,6 07:55
199 46 Łodziana Małgorzata K (42) 1976 K40 (14) MGK-K (5) POL Kozy 1:04:46,3(202) 1:51:00,0 51:38,1 07:55
200 105 Krzemień Adrian M (158) 1976 M40 (67) POL Bb runners Jaworze 1:02:50,5(188) 1:51:03,6 51:41,7 07:55
201 37 Franczak Edyta K (43) 1980 K40 (15) POL Czechowice-Dziedzice 1:05:46,1(207) 1:53:11,1 53:49,2 08:05
202 5 Handy Samanta K (44) 1987 K30 (14) POL PoWoli do celu Kęty 1:05:19,4(203) 1:53:15,0 53:53,1 08:05
203 9 Kopiec Estera K (45) 1984 K30 (15) POL PoWoli do Celu Brzeszcze 1:06:28,1(210) 1:53:26,8 54:04,9 08:06
204 27 Tyrna Gabriela K (46) 1984 K30 (16) POL MUUVE Bielsko-Biala 1:07:43,8(213) 1:54:02,0 54:40,1 08:08
205 169 Mędrala Czesław M (159) 1946 M50+ (27) POL MĘDRALA TEAM Bielsko-Biała 1:05:21,7(204) 1:54:25,2 55:03,3 08:10
206 200 Michalcewicz Karolina K (47) 1993 K20 (8) POL Ja Ich Nie Znam Kraków 1:04:39,8(200) 1:54:31,4 55:09,5 08:10
207 54 Raczek Alicja K (48) 1980 K40 (16) POL Kęckie Harpagany Nowa Wieś 1:05:35,7(205) 1:54:34,6 55:12,7 08:11
208 188 Szala Janusz M (160) 1952 M50+ (28) POL Łaziska Górne 1:04:19,8(197) 1:55:00,2 55:38,3 08:12
209 50 Matuszczyk Grażyna K (49) 1979 K40 (17) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA Rybnik 1:06:48,7(211) 1:55:12,7 55:50,8 08:13
210 23 Stawarz Anna K (50) 1986 K30 (17) POL 1986 Żywiec 1:08:20,6(215) 1:55:14,4 55:52,5 08:13
211 174 Pala Jerzy M (161) 1959 M50+ (29) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:05:51,7(208) 1:55:55,4 56:33,5 08:16
212 158 Bujok Andrzej M (162) 1956 M50+ (30) POL ULKS KARLIK Przezchlebie Przezchlebie 1:09:21,3(218) 1:57:31,7 58:09,8 08:23
213 14 Łodyga Marcelina K (51) 1989 K30 (18) POL Dąbrowa Górnicza 1:09:13,6(216) 1:58:26,0 59:04,1 08:27
214 26 Szyszka-Mądro Agata K (52) 1981 K30 (19) POL Łęki 1:07:19,7(212) 1:59:26,7 1:00:04,8 08:31
215 123 Nowak Mirosław M (163) 1978 M40 (68) POL Żywiec 1:06:25,5(209) 1:59:41,9 1:00:20,0 08:32
216 42 Kierczak Janina K (53) 1971 K40 (18) POL Andrychów 1:09:20,1(217) 1:59:51,5 1:00:29,6 08:33
217 285 Sirko Łukasz M (164) 1982 M30 (54) POL Gliwice 1:08:14,0(214) 2:00:30,4 1:01:08,5 08:36
218 223 Bałdys Mateusz M (165) 1986 M30 (55) POL Sosnowiec 1:10:42,8(223) 2:00:37,3 1:01:15,4 08:36
219 274 Osika Damian M (166) 1987 M30 (56) POL Sosnowiec 1:10:47,8(224) 2:00:45,2 1:01:23,3 08:37
220 36 Duszyńska Marta K (54) 1980 K40 (19) POL Katowice 1:10:02,9(220) 2:01:00,5 1:01:38,6 08:38
221 39 Jarosz Katarzyna K (55) 1980 K40 (20) POL Dżem Team Katowice 1:10:08,2(221) 2:01:00,9 1:01:39,0 08:38
222 162 KOPTA Jerzy M (167) 1945 M50+ (31) POL Cwałujące Dziadki Kraków 1:10:19,4(222) 2:01:44,5 1:02:22,6 08:41
223 13 Łagosz Ewelina K (56) 1982 K30 (20) POL Brzezinka 1:10:49,5(225) 2:01:53,4 1:02:31,5 08:42
224 30 Wojtowicz Karolina K (57) 1982 K30 (21) POL Sisters Madizar Gliwice 1:09:40,6(219) 2:04:10,0 1:04:48,1 08:52
225 178 Ptak Zbigniew M (168) 1952 M50+ (32) MGK-M (16) POL B$ZK RELAK$ Kozy 1:11:48,3(226) 2:04:24,1 1:05:02,2 08:53
226 279 Racjan Bartłomiej M (169) 1990 M30 (57) POL Oława 1:13:04,1(227) 2:08:09,7 1:08:47,8 09:09
227 88 Janas Tomasz M (170) 1976 M40 (69) POL Osiek Biega Osiek 1:14:54,3(229) 2:12:12,8 1:12:50,9 09:26
228 45 Komar Anna K (58) 1978 K40 (21) POL superkomis Gliwice 1:15:40,2(230) 2:12:13,0 1:12:51,1 09:26
229 51 Mikołajczak Magdalena K (59) 1975 K40 (22) POL Nie ma Żory 1:17:59,2(233) 2:15:16,3 1:15:54,4 09:39
230 12 Kukla Agata K (60) 1984 K30 (22) POL PoWoli do Celu Brzeszcze 1:17:05,0(232) 2:16:06,6 1:16:44,7 09:43
231 41 Kąkol-Wojtas Katarzyna K (61) 1977 K40 (23) POL PoWoli do Celu Wola 1:16:09,5(231) 2:18:45,7 1:19:23,8 09:54
232 195 Zemła Krzysztof M (171) 1962 M50+ (33) POL Malinowice 1:13:15,8(228) 2:18:50,5 1:19:28,6 09:55
233 144 Tokarz Dominik M (172) 1978 M40 (70) POL NESSI TEAM OŚWIĘCIM Oświęcim 1:18:04,4(234) 2:21:26,6 1:22:04,7 10:06
DNS 11 Kozik-Możdżeń Ewa K 1984 K30 POL Drogomyśl
DNS 58 Bujok Maria K 1961 K50+ POL ULKS KARLIK Przezchlebie Przezchlebie
DNS 240 Garus Szymon M 1989 M30 POL Bielsko-Biała
DNS 251 Kaczor Łukasz M 1982 M30 POL WILD BUCHAYS Buczkowice
DNS 252 Kamiński Robert M 1988 M30 POL Międzybrodzie Bialskie
DNS 256 Kinal Arkadiusz M 1986 M30 POL Środa Śląska
DNS 261 Kozak Dawid M 1989 M30 MGK-M POL Kozy
DNS 266 Malarz Piotr M 1989 M30 MGK-M POL Kozy
DNS 269 Michalski Mateusz M 1983 M30 POL BŁATNIA CHALLENGE 2020 Jaworze
DNS 271 Niesyt Krzysztof M 1981 M30 MGK-M POL Wataha - Łączy Nas Bieganie Kozy
DNS 277 Parzonka Michał M 1986 M30 POL Świszczący Łańcuch Kędzierzyn-Koźle
DNS 278 Piętka Radosław M 1983 M30 POL Sosnowiec
DNS 282 Sarosiek Artur M 1984 M30 POL Góry na biegowo / Zbój Team Bielsko-Biała
DNS 284 Sikorski Bartosz M 1985 M30 POL Chorzów
DNS 288 Sobieraj Bartosz M 1985 M30 POL Sosnowiec
DNS 295 Urban Mirosław M 1985 M30 POL ITMBW Kraków Kraków
DNS 297 Urbańczyk Karol M 1990 M30 POL Non Stop Trail Gliwice
DSQ 211 Grobosz Jan M 1992 M20 POL Kamionek 26:38,7(1) 53:38,7 03:49

BGTimeSport © 2015-2020