|
1 |
214 |
Kubica Marcin
|
M (1) |
1999 |
M20 (1) |
|
POL |
Inov-8 Team
|
Bielsko-Biała
|
35:30,3(2) |
59:21,9 |
|
04:14 |
|
2 |
272 |
Oleksiewicz Maurycy
|
M (2) |
1982 |
M30 (1) |
|
POL |
Alpin Sport HOKA One One Team
|
Łódź
|
37:48,0(3) |
1:03:42,0 |
04:20,1 |
04:33 |
|
3 |
263 |
Koźmiński Józef
|
M (3) |
1981 |
M30 (2) |
MGK-M (1) |
POL |
LKS Orzeł Kozy
|
Kozy
|
38:28,3(4) |
1:05:00,8 |
05:38,9 |
04:38 |
|
4 |
207 |
Albrecht Krystian
|
M (4) |
2002 |
M20 (2) |
|
POL |
GB Galopujące Ślimaki
|
Jastrzębie-Zdrój
|
39:46,2(6) |
1:06:09,8 |
06:47,9 |
04:43 |
|
5 |
293 |
Szymański Paweł
|
M (5) |
1988 |
M30 (3) |
|
POL |
Przestworze.pl
|
Chorzów
|
38:58,7(5) |
1:07:02,4 |
07:40,5 |
04:47 |
|
6 |
69 |
Albrecht Arkadiusz
|
M (6) |
1975 |
M40 (1) |
|
POL |
GB Galopujące Ślimaki
|
Jastrzębie-Zdrój
|
41:01,4(10) |
1:08:31,7 |
09:09,8 |
04:53 |
|
7 |
260 |
Kopiec Przemysław
|
M (7) |
1990 |
M30 (4) |
|
POL |
|
Tychy
|
40:22,5(7) |
1:08:34,2 |
09:12,3 |
04:53 |
|
8 |
215 |
Początko Łukasz
|
M (8) |
1992 |
M20 (3) |
|
POL |
Kęckie Harpagany
|
Kobiernice
|
40:46,6(8) |
1:08:54,4 |
09:32,5 |
04:55 |
|
9 |
149 |
Waśko Paweł
|
M (9) |
1973 |
M40 (2) |
|
POL |
Centrum Masażu
|
Bielsko Biała
|
40:50,1(9) |
1:09:39,8 |
10:17,9 |
04:58 |
|
10 |
80 |
Firla Arkadiusz
|
M (10) |
1978 |
M40 (3) |
|
POL |
|
CIESZYN
|
41:37,5(13) |
1:09:56,7 |
10:34,8 |
04:59 |
|
11 |
296 |
Urban Wiktor
|
M (11) |
1988 |
M30 (5) |
|
POL |
Zabrzańskie Parkowe Bieganie
|
Zabrze
|
41:54,9(17) |
1:10:15,7 |
10:53,8 |
05:01 |
|
12 |
291 |
Streit Dawid
|
M (12) |
1985 |
M30 (6) |
|
POL |
SBRT BIELSKO-BIAŁA
|
Bielsko-Biała
|
41:45,7(15) |
1:10:50,9 |
11:29,0 |
05:03 |
|
13 |
216 |
Pyrek Przemysław
|
M (13) |
1994 |
M20 (4) |
|
POL |
Training By PP
|
Oświęcim
|
41:52,6(16) |
1:10:59,6 |
11:37,7 |
05:04 |
|
14 |
79 |
Fabian Bogusław
|
M (14) |
1971 |
M40 (4) |
|
POL |
EVANLITE.COM
|
Pyskowice
|
41:41,8(14) |
1:11:13,5 |
11:51,6 |
05:05 |
|
15 |
110 |
Lasek Dariusz
|
M (15) |
1972 |
M40 (5) |
MGK-M (2) |
POL |
Byledobiec Anin
|
Kozy
|
42:16,5(21) |
1:11:25,7 |
12:03,8 |
05:06 |
|
16 |
258 |
Knopek Bartłomiej
|
M (16) |
1984 |
M30 (7) |
|
POL |
|
Bieruń
|
41:19,2(12) |
1:11:43,8 |
12:21,9 |
05:07 |
|
17 |
209 |
Chajdas Mateusz
|
M (17) |
1992 |
M20 (5) |
|
POL |
Inżynieria Biegania
|
Katowice
|
42:14,3(19) |
1:12:15,9 |
12:54,0 |
05:09 |
|
18 |
136 |
Pytlarz Wojtek
|
M (18) |
1978 |
M40 (6) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
42:15,2(20) |
1:12:37,0 |
13:15,1 |
05:11 |
|
19 |
257 |
Kłosowicz Leszek
|
M (19) |
1985 |
M30 (8) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
43:17,9(23) |
1:12:58,2 |
13:36,3 |
05:12 |
|
20 |
184 |
Sokołowski Marek
|
M (20) |
1969 |
M50+ (1) |
|
POL |
Alpin Sport HOKA One One Team
|
Mysłowice-Wesoła
|
43:01,0(22) |
1:12:58,7 |
13:36,8 |
05:12 |
|
21 |
77 |
Duda Sebastian
|
M (21) |
1978 |
M40 (7) |
|
POL |
|
Bujaków
|
43:32,5(24) |
1:13:57,2 |
14:35,3 |
05:16 |
|
22 |
92 |
Jędrzejko Tomasz
|
M (22) |
1979 |
M40 (8) |
|
POL |
KS Sprint B-B/Sidor Team Polska
|
Janowice
|
43:41,3(26) |
1:14:12,0 |
14:50,1 |
05:18 |
|
23 |
292 |
Szala Krzysztof
|
M (23) |
1985 |
M30 (9) |
|
POL |
80dni.pl
|
Łaziska Górne
|
43:40,3(25) |
1:14:45,1 |
15:23,2 |
05:20 |
|
24 |
95 |
Kania Krzysiek
|
M (24) |
1977 |
M40 (9) |
|
POL |
|
Węgierska Górka
|
44:26,1(29) |
1:14:47,3 |
15:25,4 |
05:20 |
|
25 |
283 |
Sawicki Marek
|
M (25) |
1987 |
M30 (10) |
|
POL |
TEAM BROTHERS
|
Lipowa
|
44:11,4(28) |
1:14:54,8 |
15:32,9 |
05:21 |
|
26 |
137 |
Sawicki Lucjan
|
M (26) |
1976 |
M40 (10) |
|
POL |
Team Brothers
|
Żywiec
|
43:47,7(27) |
1:14:55,0 |
15:33,1 |
05:21 |
|
27 |
189 |
Sztefko Józef
|
M (27) |
1965 |
M50+ (2) |
MGK-M (3) |
POL |
GOPR / Ultra Beskid Sport
|
Kozy
|
44:53,9(33) |
1:16:08,1 |
16:46,2 |
05:26 |
|
28 |
117 |
Matecki Tomasz
|
M (28) |
1980 |
M40 (11) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
44:35,3(31) |
1:16:16,9 |
16:55,0 |
05:26 |
|
29 |
141 |
Szewczyk Damian
|
M (29) |
1976 |
M40 (12) |
|
POL |
Jejkowice biegają
|
Jejkowice
|
45:10,3(34) |
1:16:26,5 |
17:04,6 |
05:27 |
|
30 |
179 |
Pytel Janusz
|
M (30) |
1958 |
M50+ (3) |
|
POL |
TRUCHTACZ MYSŁOWICE
|
Sosnowiec
|
44:28,3(30) |
1:16:27,5 |
17:05,6 |
05:27 |
|
31 |
238 |
Firlej Marek
|
M (31) |
1989 |
M30 (11) |
|
POL |
PoWoli do celu
|
Rychwałdek
|
42:13,3(18) |
1:16:40,6 |
17:18,7 |
05:28 |
|
32 |
171 |
Nosalik Marek
|
M (32) |
1965 |
M50+ (4) |
|
POL |
MTA
|
Żywiec
|
44:52,2(32) |
1:17:32,3 |
18:10,4 |
05:32 |
|
33 |
71 |
Bartuś Marcin
|
M (33) |
1977 |
M40 (13) |
|
POL |
Zadyszka Oświęcim
|
Las
|
46:27,9(38) |
1:18:49,0 |
19:27,1 |
05:37 |
|
34 |
275 |
Owerko Piotr
|
M (34) |
1985 |
M30 (12) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
46:42,6(40) |
1:18:50,9 |
19:29,0 |
05:37 |
|
35 |
101 |
Kołodziej Zbigniew
|
M (35) |
1980 |
M40 (14) |
|
POL |
Kęckie Harpagany
|
Kęty
|
47:23,3(46) |
1:19:05,1 |
19:43,2 |
05:38 |
|
36 |
87 |
Grzesiak Marcin
|
M (36) |
1978 |
M40 (15) |
|
POL |
Kęckie Harpagany
|
Kęty
|
47:13,3(44) |
1:19:06,5 |
19:44,6 |
05:39 |
|
37 |
175 |
Papuga Dariusz
|
M (37) |
1965 |
M50+ (5) |
|
POL |
Zadyszka Oświęcim
|
Jawiszowice
|
46:36,8(39) |
1:19:38,5 |
20:16,6 |
05:41 |
|
38 |
121 |
Miśkiewicz Paweł
|
M (38) |
1978 |
M40 (16) |
MGK-M (4) |
POL |
|
Kozy
|
46:18,5(37) |
1:19:46,3 |
20:24,4 |
05:41 |
|
39 |
82 |
Garbień Andrzej
|
M (39) |
1973 |
M40 (17) |
|
POL |
RozBBiegane Komorowice
|
Bielsko-Biała
|
47:16,8(45) |
1:20:00,7 |
20:38,8 |
05:42 |
|
40 |
75 |
Dembecki Marcin
|
M (40) |
1978 |
M40 (18) |
|
POL |
Łemkowyna Ultra Trail
|
Siemianowice Śląskie
|
47:52,9(53) |
1:20:06,6 |
20:44,7 |
05:43 |
|
41 |
264 |
Leitner Rafał
|
M (41) |
1990 |
M30 (13) |
|
POL |
|
Rybnik
|
46:03,1(35) |
1:20:12,9 |
20:51,0 |
05:43 |
|
42 |
290 |
Stec Jakub
|
M (42) |
1989 |
M30 (14) |
|
POL |
Ultra Beskid Sport
|
Bielsko-Biała
|
46:58,3(42) |
1:20:32,7 |
21:10,8 |
05:45 |
|
43 |
93 |
Kalamus Mirek
|
M (43) |
1978 |
M40 (19) |
|
POL |
UBS
|
Łodygowice
|
47:49,4(51) |
1:20:43,6 |
21:21,7 |
05:45 |
|
44 |
286 |
Sitarz Kamil
|
M (44) |
1988 |
M30 (15) |
|
POL |
|
Libiąż
|
47:38,1(48) |
1:20:53,1 |
21:31,2 |
05:46 |
|
45 |
254 |
Kastelik Wojciech
|
M (45) |
1981 |
M30 (16) |
|
POL |
|
Kraków
|
47:35,8(47) |
1:21:18,1 |
21:56,2 |
05:48 |
|
46 |
212 |
Kastelik Grzegorz
|
M (46) |
1996 |
M20 (6) |
|
POL |
|
Kalna
|
48:06,2(55) |
1:21:32,8 |
22:10,9 |
05:49 |
|
47 |
73 |
Chortaszko Artur
|
M (47) |
1979 |
M40 (20) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
46:43,6(41) |
1:21:44,3 |
22:22,4 |
05:50 |
|
48 |
168 |
Malinowski Krzysztof
|
M (48) |
1969 |
M50+ (6) |
|
POL |
PoWoli do Celu
|
Gilowice
|
47:42,8(49) |
1:22:11,5 |
22:49,6 |
05:52 |
|
49 |
85 |
Gołek Robert
|
M (49) |
1974 |
M40 (21) |
|
POL |
INO ULTRA PRO
|
Żywiec
|
48:26,2(57) |
1:22:12,7 |
22:50,8 |
05:52 |
|
50 |
224 |
Baranowski Łukasz
|
M (50) |
1986 |
M30 (17) |
|
POL |
|
Orzesze
|
47:47,8(50) |
1:22:43,4 |
23:21,5 |
05:54 |
|
51 |
140 |
Swarlik Rafał
|
M (51) |
1976 |
M40 (22) |
|
POL |
|
Katowice
|
48:54,5(60) |
1:22:58,4 |
23:36,5 |
05:55 |
|
52 |
100 |
Kołek Sebastian
|
M (52) |
1979 |
M40 (23) |
|
POL |
|
Międzybrodzie Bialskie
|
48:04,4(54) |
1:23:26,3 |
24:04,4 |
05:57 |
|
53 |
287 |
Słonka Sebastian
|
M (53) |
1986 |
M30 (18) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
48:28,7(58) |
1:23:46,4 |
24:24,5 |
05:59 |
|
54 |
115 |
Lubecki Tomasz
|
M (54) |
1978 |
M40 (24) |
|
POL |
Zadyszka Oświęcim
|
Oświęcim
|
49:32,1(65) |
1:23:52,3 |
24:30,4 |
05:59 |
|
55 |
114 |
Lorek Dariusz
|
M (55) |
1973 |
M40 (25) |
|
POL |
Blatnia Challenge 2020
|
Jasienica
|
49:10,1(61) |
1:24:01,1 |
24:39,2 |
06:00 |
|
56 |
143 |
Targosz Piotr
|
M (56) |
1977 |
M40 (26) |
|
POL |
Sprintex Team
|
Twardorzeczka
|
50:15,5(70) |
1:24:30,2 |
25:08,3 |
06:02 |
|
57 |
84 |
Gilner Marcin
|
M (57) |
1978 |
M40 (27) |
|
POL |
|
Sosnowiec
|
50:11,9(69) |
1:24:41,8 |
25:19,9 |
06:02 |
|
58 |
122 |
Nawrocki Szymon
|
M (58) |
1974 |
M40 (28) |
|
POL |
DCWRP
|
Mikołów
|
50:56,4(75) |
1:25:04,6 |
25:42,7 |
06:04 |
|
59 |
177 |
Przybysz Ryszard
|
M (59) |
1968 |
M50+ (7) |
|
POL |
|
Żory
|
50:08,7(68) |
1:25:08,2 |
25:46,3 |
06:04 |
|
60 |
102 |
Kowalczyk Paweł
|
M (60) |
1974 |
M40 (29) |
|
POL |
KĘCKIE HARPAGANY
|
Kęty
|
49:24,6(62) |
1:25:15,6 |
25:53,7 |
06:05 |
|
61 |
243 |
Gwardiak Mateusz
|
M (61) |
1986 |
M30 (19) |
|
POL |
|
Orzesze
|
49:26,6(63) |
1:25:46,1 |
26:24,2 |
06:07 |
|
62 |
112 |
Lipiński Tomasz
|
M (62) |
1974 |
M40 (30) |
|
POL |
BezNazwy
|
Skoczów
|
49:41,9(67) |
1:25:46,1 |
26:24,2 |
06:07 |
|
63 |
68 |
Zontek Mateusz
|
M (63) |
1981 |
M30 (20) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
48:52,6(59) |
1:25:47,6 |
26:25,7 |
06:07 |
|
64 |
146 |
Tomasiczek Ryszard
|
M (64) |
1978 |
M40 (31) |
|
POL |
|
STARA WIEŚ
|
49:35,4(66) |
1:25:56,0 |
26:34,1 |
06:08 |
|
65 |
150 |
Wąchała Grzegorz
|
M (65) |
1973 |
M40 (32) |
|
POL |
Sprintex Team
|
Skawina
|
50:25,1(72) |
1:26:32,1 |
27:10,2 |
06:10 |
|
66 |
280 |
Rim Marcin
|
M (66) |
1985 |
M30 (21) |
|
POL |
|
Łaziska Górne
|
51:23,2(80) |
1:26:51,4 |
27:29,5 |
06:12 |
|
67 |
151 |
Wojtas Arkadiusz
|
M (67) |
1976 |
M40 (33) |
|
POL |
PoWoli do Celu
|
Wola
|
51:12,4(77) |
1:26:55,9 |
27:34,0 |
06:12 |
|
68 |
255 |
Kaszuba Bartek
|
M (68) |
1981 |
M30 (22) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
51:03,3(76) |
1:27:20,2 |
27:58,3 |
06:14 |
|
69 |
106 |
Krzempek Krzysztof
|
M (69) |
1973 |
M40 (34) |
|
POL |
Ultra Beskid Sport/Leśne Dziadki
|
Bielsko-Biała
|
50:49,8(74) |
1:27:20,9 |
27:59,0 |
06:14 |
|
70 |
118 |
Matuszczyk Marek
|
M (70) |
1979 |
M40 (35) |
|
POL |
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA
|
Rybnik
|
52:43,8(90) |
1:27:37,9 |
28:16,0 |
06:15 |
|
71 |
156 |
Borkowski Andrzej
|
M (71) |
1966 |
M50+ (8) |
|
POL |
|
Orzesze
|
50:23,2(71) |
1:27:40,9 |
28:19,0 |
06:15 |
|
72 |
152 |
Wójcik Ryszard
|
M (72) |
1975 |
M40 (36) |
MGK-M (5) |
POL |
|
Kozy
|
51:19,0(79) |
1:27:46,5 |
28:24,6 |
06:16 |
|
73 |
76 |
Dłużniewski Jacek
|
M (73) |
1975 |
M40 (37) |
|
POL |
UltrasFCB
|
Łomża
|
49:28,7(64) |
1:27:50,3 |
28:28,4 |
06:16 |
|
74 |
230 |
Bludów Bartosz
|
M (74) |
1987 |
M30 (23) |
|
POL |
|
Wrocław
|
51:56,2(83) |
1:27:53,4 |
28:31,5 |
06:16 |
|
75 |
226 |
Bawołek Adam
|
M (75) |
1985 |
M30 (24) |
|
POL |
rozBiegana Ligota
|
Katowice
|
53:35,6(101) |
1:27:55,5 |
28:33,6 |
06:16 |
|
76 |
124 |
Nycz Artur
|
M (76) |
1978 |
M40 (38) |
|
POL |
Kęckie Harpagany
|
Kęty
|
51:17,9(78) |
1:28:16,2 |
28:54,3 |
06:18 |
|
77 |
220 |
Wielopolski Łukasz
|
M (77) |
1991 |
M20 (7) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
53:10,6(96) |
1:28:25,3 |
29:03,4 |
06:18 |
|
78 |
97 |
Kastelik Dariusz
|
M (78) |
1977 |
M40 (39) |
|
POL |
Sprintex Team
|
Pietrzykowice
|
52:45,3(91) |
1:28:25,3 |
29:03,4 |
06:18 |
|
79 |
166 |
Łukasik Zbigniew
|
M (79) |
1970 |
M50+ (9) |
|
POL |
Zawsze Razem Ultratrail / KW J-Z
|
Jastrzębie-Zdrój
|
50:33,9(73) |
1:28:32,5 |
29:10,6 |
06:19 |
|
80 |
239 |
Gadaj Grzegorz
|
M (80) |
1986 |
M30 (25) |
|
POL |
Radlinioki w biegu
|
Radlin
|
52:05,5(86) |
1:28:34,0 |
29:12,1 |
06:19 |
|
81 |
253 |
Kasprzyk Łukasz
|
M (81) |
1983 |
M30 (26) |
|
POL |
|
Krakow
|
51:57,8(84) |
1:29:00,4 |
29:38,5 |
06:21 |
|
82 |
126 |
Owczarek Paweł
|
M (82) |
1977 |
M40 (40) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
52:08,4(87) |
1:29:41,5 |
30:19,6 |
06:24 |
|
83 |
111 |
Lazarko Andrzej
|
M (83) |
1978 |
M40 (41) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
52:58,2(94) |
1:29:52,5 |
30:30,6 |
06:25 |
|
84 |
127 |
Pancerz Mariusz
|
M (84) |
1979 |
M40 (42) |
|
POL |
Armadillos
|
Bielsko-Biała
|
52:58,6(95) |
1:30:26,0 |
31:04,1 |
06:27 |
|
85 |
155 |
Zyzański Pawel
|
M (85) |
1976 |
M40 (43) |
|
POL |
|
Radziechowy
|
51:53,3(82) |
1:30:29,4 |
31:07,5 |
06:27 |
|
86 |
248 |
Joniak Artur
|
M (86) |
1989 |
M30 (27) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
54:30,9(112) |
1:30:50,2 |
31:28,3 |
06:29 |
|
87 |
217 |
Sporysz Mateusz
|
M (87) |
1993 |
M20 (8) |
MGK-M (6) |
POL |
|
Kozy
|
53:24,7(99) |
1:31:05,0 |
31:43,1 |
06:30 |
|
88 |
74 |
Damek Szymon
|
M (88) |
1979 |
M40 (44) |
|
POL |
MUUVE
|
Bielsko-Biala
|
55:43,8(133) |
1:31:24,7 |
32:02,8 |
06:31 |
|
89 |
132 |
Piczak Jarosław
|
M (89) |
1978 |
M40 (45) |
MGK-M (7) |
POL |
Jabłuszkowa
|
Kozy
|
54:34,8(113) |
1:31:29,3 |
32:07,4 |
06:32 |
|
90 |
81 |
Gaik Maciej
|
M (90) |
1975 |
M40 (46) |
|
POL |
Biegnij Bracie ZTZ
|
Bujaków
|
53:26,5(100) |
1:31:39,5 |
32:17,6 |
06:32 |
|
91 |
190 |
Tochowicz Bartosz
|
M (91) |
1969 |
M50+ (10) |
|
POL |
Olza Cieszyn
|
Goleszów
|
53:14,2(97) |
1:31:46,0 |
32:24,1 |
06:33 |
|
92 |
300 |
Zarębski Marcin
|
M (92) |
1984 |
M30 (28) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
53:21,0(98) |
1:31:46,4 |
32:24,5 |
06:33 |
|
93 |
299 |
Wojciech Jarosław
|
M (93) |
1985 |
M30 (29) |
|
POL |
PoWoli do Celu
|
Wola
|
54:24,1(110) |
1:31:53,2 |
32:31,3 |
06:33 |
|
94 |
167 |
Łysy Wiesław
|
M (94) |
1957 |
M50+ (11) |
MGK-M (8) |
POL |
|
Kozy
|
52:04,2(85) |
1:32:01,3 |
32:39,4 |
06:34 |
|
95 |
247 |
Jelonek Krzysztof
|
M (95) |
1983 |
M30 (30) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
53:54,3(106) |
1:32:11,1 |
32:49,2 |
06:35 |
|
96 |
231 |
Bojdys Jarosław
|
M (96) |
1985 |
M30 (31) |
|
POL |
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
|
Bielsko-Biała
|
53:51,0(104) |
1:32:12,5 |
32:50,6 |
06:35 |
|
97 |
187 |
Symula Piotr
|
M (97) |
1968 |
M50+ (12) |
|
POL |
INO ULTRA PRO
|
Bielsko-Biała
|
53:39,6(103) |
1:32:16,0 |
32:54,1 |
06:35 |
|
98 |
227 |
Bełżek Bartłomiej
|
M (98) |
1985 |
M30 (32) |
MGK-M (9) |
POL |
Amator
|
Kozy
|
55:13,4(124) |
1:32:20,3 |
32:58,4 |
06:35 |
|
99 |
164 |
Lasota Arkadiusz
|
M (99) |
1970 |
M50+ (13) |
|
POL |
|
Sosnowiec
|
54:36,5(114) |
1:32:27,4 |
33:05,5 |
06:36 |
|
100 |
170 |
Milcz Rafał
|
M (100) |
1970 |
M50+ (14) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
54:43,9(115) |
1:32:39,9 |
33:18,0 |
06:37 |
|
101 |
236 |
Kos Piotr
|
M (101) |
1989 |
M30 (33) |
|
POL |
|
Kobiernice
|
53:37,1(102) |
1:33:12,3 |
33:50,4 |
06:39 |
|
102 |
185 |
Sosna Kazimierz
|
M (102) |
1959 |
M50+ (15) |
|
POL |
|
Bieruń
|
54:53,1(122) |
1:33:17,2 |
33:55,3 |
06:39 |
|
103 |
109 |
Kwaśny Marcin
|
M (103) |
1978 |
M40 (47) |
|
POL |
Wild Buchays
|
Buczkowice
|
54:46,0(118) |
1:33:19,2 |
33:57,3 |
06:39 |
|
104 |
113 |
Loranc Paweł
|
M (104) |
1979 |
M40 (48) |
MGK-M (10) |
POL |
WILD BUCHAYS
|
Kozy
|
54:47,3(119) |
1:33:23,5 |
34:01,6 |
06:40 |
|
105 |
281 |
Rybiński Łukasz
|
M (105) |
1984 |
M30 (34) |
|
POL |
EŁKA Team
|
Ruda Śląska
|
53:59,1(107) |
1:33:28,3 |
34:06,4 |
06:40 |
|
106 |
219 |
Trzopek Marcin
|
M (106) |
1992 |
M20 (9) |
|
POL |
Iron Team Ujsoły
|
Ujsoły
|
55:32,7(131) |
1:33:31,2 |
34:09,3 |
06:40 |
|
107 |
208 |
Bojdys Paweł
|
M (107) |
1991 |
M20 (10) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
55:43,7(132) |
1:33:45,3 |
34:23,4 |
06:41 |
|
108 |
267 |
Małek Adam
|
M (108) |
1982 |
M30 (35) |
|
POL |
|
Orzesze
|
54:25,8(111) |
1:33:59,9 |
34:38,0 |
06:42 |
|
109 |
186 |
Stebel Piotr
|
M (109) |
1969 |
M50+ (16) |
|
POL |
PRZEWODNIK
|
Skoczów
|
56:04,8(137) |
1:34:09,1 |
34:47,2 |
06:43 |
|
110 |
138 |
Sporysz Krzysztof
|
M (110) |
1971 |
M40 (49) |
MGK-M (11) |
POL |
|
Kozy
|
54:44,1(116) |
1:34:09,4 |
34:47,5 |
06:43 |
|
111 |
134 |
Porębski Marek
|
M (111) |
1971 |
M40 (50) |
|
POL |
Zadyszka Oświęcim /Speed team Brzes
|
Oświęcim
|
55:21,6(127) |
1:34:14,4 |
34:52,5 |
06:43 |
|
112 |
273 |
Oleński Łukasz
|
M (112) |
1988 |
M30 (36) |
|
POL |
Siostry Madizar-zastępca
|
Gliwice
|
55:53,0(134) |
1:34:14,9 |
34:53,0 |
06:43 |
|
113 |
233 |
Budny Adam
|
M (113) |
1986 |
M30 (37) |
|
POL |
|
Czechowice-Dziedzice
|
56:15,3(138) |
1:34:22,4 |
35:00,5 |
06:44 |
|
114 |
234 |
Charusta Andrzej
|
M (114) |
1988 |
M30 (38) |
|
POL |
Do Porzygu OCR Team
|
Targanice
|
54:46,0(117) |
1:34:24,9 |
35:03,0 |
06:44 |
|
115 |
86 |
Gruszka Tomasz
|
M (115) |
1973 |
M40 (51) |
|
POL |
|
suszec
|
56:51,8(142) |
1:34:40,6 |
35:18,7 |
06:45 |
|
116 |
183 |
Snochowski Leszek
|
M (116) |
1958 |
M50+ (17) |
|
POL |
LESZEK TEAM
|
Lgota Wielka
|
55:18,9(125) |
1:34:54,1 |
35:32,2 |
06:46 |
|
117 |
161 |
Klag Marian
|
M (117) |
1959 |
M50+ (18) |
|
POL |
TOP 33
|
Rybarzowice
|
54:48,5(121) |
1:34:54,8 |
35:32,9 |
06:46 |
|
118 |
160 |
Grzybek Antoni
|
M (118) |
1969 |
M50+ (19) |
|
POL |
|
Pierściec
|
54:14,9(108) |
1:35:13,4 |
35:51,5 |
06:48 |
|
119 |
294 |
Tsynkush Gennadii
|
M (119) |
1982 |
M30 (39) |
|
UKR |
|
Bielsko-Biała
|
56:27,3(139) |
1:35:14,0 |
35:52,1 |
06:48 |
|
120 |
245 |
Izdebski Adrian
|
M (120) |
1982 |
M30 (40) |
|
POL |
|
Rybnik
|
56:00,5(136) |
1:35:21,8 |
35:59,9 |
06:48 |
|
121 |
172 |
Orawski Robert
|
M (121) |
1959 |
M50+ (20) |
|
POL |
Miki
|
Skoczów
|
54:58,6(123) |
1:35:23,4 |
36:01,5 |
06:48 |
|
122 |
83 |
Gąsiorek Wojciech
|
M (122) |
1977 |
M40 (52) |
|
POL |
|
Bielsko-biala
|
55:20,1(126) |
1:35:26,7 |
36:04,8 |
06:49 |
|
123 |
94 |
Kampka Rafał
|
M (123) |
1975 |
M40 (53) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
55:23,1(128) |
1:35:42,8 |
36:20,9 |
06:50 |
|
124 |
265 |
Lisiecki Dawid
|
M (124) |
1982 |
M30 (41) |
|
POL |
Knurów
|
Knurów
|
55:23,7(129) |
1:35:56,7 |
36:34,8 |
06:51 |
|
125 |
119 |
Medrala Jacek
|
M (125) |
1974 |
M40 (54) |
|
POL |
MĘDRALA TEAM
|
Bielsko-Biała
|
52:50,5(93) |
1:36:00,3 |
36:38,4 |
06:51 |
|
126 |
225 |
Bartoszek Tomasz
|
M (126) |
1990 |
M30 (42) |
|
POL |
SAINT-GOBAIN SQUAD
|
Katowice
|
53:52,9(105) |
1:37:31,2 |
38:09,3 |
06:57 |
|
127 |
222 |
Baca Tomek
|
M (127) |
1986 |
M30 (43) |
|
POL |
|
Lipowa
|
56:54,8(143) |
1:37:31,9 |
38:10,0 |
06:57 |
|
128 |
89 |
Janik Ireneusz
|
M (128) |
1973 |
M40 (55) |
|
POL |
1973
|
Suszec
|
58:19,1(151) |
1:38:15,9 |
38:54,0 |
07:01 |
|
129 |
78 |
Dzierżawa Krzysztof
|
M (129) |
1979 |
M40 (56) |
|
POL |
|
Mizerów
|
58:20,2(152) |
1:38:16,8 |
38:54,9 |
07:01 |
|
130 |
70 |
Augustyniak Piotr
|
M (130) |
1980 |
M40 (57) |
|
POL |
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
|
Bielsko-Biała
|
58:55,0(157) |
1:38:36,6 |
39:14,7 |
07:02 |
|
131 |
72 |
Bogus Łukasz
|
M (131) |
1979 |
M40 (58) |
|
POL |
Czarne Owce
|
Katowice
|
57:04,4(146) |
1:39:07,3 |
39:45,4 |
07:04 |
|
132 |
96 |
Kapela Piotr
|
M (132) |
1975 |
M40 (59) |
MGK-M (12) |
POL |
|
Kozy
|
56:55,0(144) |
1:39:41,8 |
40:19,9 |
07:07 |
|
133 |
139 |
Starzyk Sławomir
|
M (133) |
1975 |
M40 (60) |
|
POL |
Ilago team
|
Oświęcim
|
56:56,1(145) |
1:39:48,0 |
40:26,1 |
07:07 |
|
134 |
165 |
Lipiński Marek
|
M (134) |
1952 |
M50+ (21) |
MGK-M (13) |
POL |
|
Kozy
|
58:06,0(149) |
1:40:32,5 |
41:10,6 |
07:10 |
|
135 |
182 |
Smuda Ryszard
|
M (135) |
1958 |
M50+ (22) |
|
POL |
|
Tychy
|
58:24,8(153) |
1:40:39,8 |
41:17,9 |
07:11 |
|
136 |
159 |
Gawroński Ireneusz
|
M (136) |
1960 |
M50+ (23) |
|
POL |
AMATOR
|
Czechowice-Dziedzice
|
58:34,8(154) |
1:40:48,6 |
41:26,7 |
07:12 |
|
137 |
242 |
Gąsierkiewicz Piotr
|
M (137) |
1981 |
M30 (44) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:00:10,5(173) |
1:40:50,2 |
41:28,3 |
07:12 |
|
138 |
235 |
Dochniak Piotr
|
M (138) |
1983 |
M30 (45) |
|
POL |
|
Stara Wieś
|
59:14,4(165) |
1:41:04,5 |
41:42,6 |
07:13 |
|
139 |
270 |
Możdżeń Janusz
|
M (139) |
1983 |
M30 (46) |
|
POL |
|
Drogomyśl
|
59:55,2(169) |
1:41:08,7 |
41:46,8 |
07:13 |
|
140 |
196 |
Zieliński Leszek
|
M (140) |
1961 |
M50+ (24) |
|
POL |
|
Jaworzno
|
59:13,5(164) |
1:41:38,6 |
42:16,7 |
07:15 |
|
141 |
210 |
Garus Sebastian
|
M (141) |
1997 |
M20 (11) |
|
POL |
|
Czechowice-Dziedzice
|
58:55,8(158) |
1:41:39,0 |
42:17,1 |
07:15 |
|
142 |
237 |
Fabia Marcin
|
M (142) |
1988 |
M30 (47) |
|
POL |
|
Kęty
|
59:05,6(161) |
1:41:50,6 |
42:28,7 |
07:16 |
|
143 |
108 |
Kurysia Piotr
|
M (143) |
1975 |
M40 (61) |
|
POL |
|
Bujakow
|
59:52,4(168) |
1:41:52,0 |
42:30,1 |
07:16 |
|
144 |
262 |
Kozik Krzysztof
|
M (144) |
1982 |
M30 (48) |
|
POL |
PoWoli do Celu
|
Wola
|
59:13,4(163) |
1:43:29,1 |
44:07,2 |
07:23 |
|
145 |
244 |
Hojny Przemysław
|
M (145) |
1988 |
M30 (49) |
|
POL |
|
Kęty
|
1:00:05,7(170) |
1:43:33,4 |
44:11,5 |
07:23 |
|
146 |
90 |
Jaworek Rafał
|
M (146) |
1978 |
M40 (62) |
|
POL |
WSPÓLNA TEAM
|
Mysłowice
|
59:04,4(160) |
1:43:39,8 |
44:17,9 |
07:24 |
|
147 |
131 |
Piątek Tomasz
|
M (147) |
1978 |
M40 (63) |
|
POL |
|
Pisarzowice
|
1:01:51,0(182) |
1:45:40,0 |
46:18,1 |
07:32 |
|
148 |
268 |
Martyniak Rafał
|
M (148) |
1981 |
M30 (50) |
|
POL |
|
Kęty
|
1:00:51,1(176) |
1:46:46,7 |
47:24,8 |
07:37 |
|
149 |
180 |
Raszka Janusz
|
M (149) |
1966 |
M50+ (25) |
|
POL |
JGTEAM
|
Cieszyn
|
1:02:11,1(183) |
1:47:26,9 |
48:05,0 |
07:40 |
|
150 |
194 |
Zakrzewski Krzysztof
|
M (150) |
1968 |
M50+ (26) |
|
POL |
WATAHA
|
Bielsko-Biała
|
1:02:12,1(186) |
1:47:34,8 |
48:12,9 |
07:41 |
|
151 |
142 |
Szubarski Krzysztof
|
M (151) |
1974 |
M40 (64) |
|
POL |
Olza Cieszyn / parkrun
|
Pogwizdów
|
1:00:54,7(177) |
1:47:40,6 |
48:18,7 |
07:41 |
|
152 |
298 |
Wiesiołek Paweł
|
M (152) |
1981 |
M30 (51) |
|
POL |
BIEGAMY Z OSZCZEPEM - BAGNO
|
Katowice
|
1:02:11,7(185) |
1:48:38,0 |
49:16,1 |
07:45 |
|
153 |
259 |
Kohut Sebastian
|
M (153) |
1982 |
M30 (52) |
|
POL |
Biegam z Foto Sebą
|
Bielsko-Biała
|
1:03:27,6(189) |
1:48:43,9 |
49:22,0 |
07:45 |
|
154 |
218 |
Szymański Filip
|
M (154) |
1993 |
M20 (12) |
|
POL |
Biegowa Kuźnia
|
Katowice
|
1:04:28,9(198) |
1:49:34,2 |
50:12,3 |
07:49 |
|
155 |
99 |
Koczur Wiesław
|
M (155) |
1978 |
M40 (65) |
MGK-M (14) |
POL |
|
Kozy
|
1:03:52,9(192) |
1:49:41,7 |
50:19,8 |
07:50 |
|
156 |
98 |
Koczur Arkadiusz
|
M (156) |
1972 |
M40 (66) |
MGK-M (15) |
POL |
|
Kozy
|
1:03:46,9(191) |
1:50:45,3 |
51:23,4 |
07:54 |
|
157 |
276 |
Pajączkowski Michał
|
M (157) |
1988 |
M30 (53) |
|
POL |
WSPÓLNA TEAM
|
Mysłowice
|
1:05:37,6(206) |
1:50:59,5 |
51:37,6 |
07:55 |
|
158 |
105 |
Krzemień Adrian
|
M (158) |
1976 |
M40 (67) |
|
POL |
Bb runners
|
Jaworze
|
1:02:50,5(188) |
1:51:03,6 |
51:41,7 |
07:55 |
|
159 |
169 |
Mędrala Czesław
|
M (159) |
1946 |
M50+ (27) |
|
POL |
MĘDRALA TEAM
|
Bielsko-Biała
|
1:05:21,7(204) |
1:54:25,2 |
55:03,3 |
08:10 |
|
160 |
188 |
Szala Janusz
|
M (160) |
1952 |
M50+ (28) |
|
POL |
|
Łaziska Górne
|
1:04:19,8(197) |
1:55:00,2 |
55:38,3 |
08:12 |
|
161 |
174 |
Pala Jerzy
|
M (161) |
1959 |
M50+ (29) |
|
POL |
Zabiegani Częstochowa
|
Częstochowa
|
1:05:51,7(208) |
1:55:55,4 |
56:33,5 |
08:16 |
|
162 |
158 |
Bujok Andrzej
|
M (162) |
1956 |
M50+ (30) |
|
POL |
ULKS KARLIK Przezchlebie
|
Przezchlebie
|
1:09:21,3(218) |
1:57:31,7 |
58:09,8 |
08:23 |
|
163 |
123 |
Nowak Mirosław
|
M (163) |
1978 |
M40 (68) |
|
POL |
|
Żywiec
|
1:06:25,5(209) |
1:59:41,9 |
1:00:20,0 |
08:32 |
|
164 |
285 |
Sirko Łukasz
|
M (164) |
1982 |
M30 (54) |
|
POL |
|
Gliwice
|
1:08:14,0(214) |
2:00:30,4 |
1:01:08,5 |
08:36 |
|
165 |
223 |
Bałdys Mateusz
|
M (165) |
1986 |
M30 (55) |
|
POL |
|
Sosnowiec
|
1:10:42,8(223) |
2:00:37,3 |
1:01:15,4 |
08:36 |
|
166 |
274 |
Osika Damian
|
M (166) |
1987 |
M30 (56) |
|
POL |
|
Sosnowiec
|
1:10:47,8(224) |
2:00:45,2 |
1:01:23,3 |
08:37 |
|
167 |
162 |
KOPTA Jerzy
|
M (167) |
1945 |
M50+ (31) |
|
POL |
Cwałujące Dziadki
|
Kraków
|
1:10:19,4(222) |
2:01:44,5 |
1:02:22,6 |
08:41 |
|
168 |
178 |
Ptak Zbigniew
|
M (168) |
1952 |
M50+ (32) |
MGK-M (16) |
POL |
B$ZK RELAK$
|
Kozy
|
1:11:48,3(226) |
2:04:24,1 |
1:05:02,2 |
08:53 |
|
169 |
279 |
Racjan Bartłomiej
|
M (169) |
1990 |
M30 (57) |
|
POL |
|
Oława
|
1:13:04,1(227) |
2:08:09,7 |
1:08:47,8 |
09:09 |
|
170 |
88 |
Janas Tomasz
|
M (170) |
1976 |
M40 (69) |
|
POL |
Osiek Biega
|
Osiek
|
1:14:54,3(229) |
2:12:12,8 |
1:12:50,9 |
09:26 |
|
171 |
195 |
Zemła Krzysztof
|
M (171) |
1962 |
M50+ (33) |
|
POL |
|
Malinowice
|
1:13:15,8(228) |
2:18:50,5 |
1:19:28,6 |
09:55 |
|
172 |
144 |
Tokarz Dominik
|
M (172) |
1978 |
M40 (70) |
|
POL |
NESSI TEAM OŚWIĘCIM
|
Oświęcim
|
1:18:04,4(234) |
2:21:26,6 |
1:22:04,7 |
10:06 |
|
DNS |
240 |
Garus Szymon
|
M |
1989 |
M30 |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
|
|
|
|
|
DNS |
251 |
Kaczor Łukasz
|
M |
1982 |
M30 |
|
POL |
WILD BUCHAYS
|
Buczkowice
|
|
|
|
|
|
DNS |
252 |
Kamiński Robert
|
M |
1988 |
M30 |
|
POL |
|
Międzybrodzie Bialskie
|
|
|
|
|
|
DNS |
256 |
Kinal Arkadiusz
|
M |
1986 |
M30 |
|
POL |
|
Środa Śląska
|
|
|
|
|
|
DNS |
261 |
Kozak Dawid
|
M |
1989 |
M30 |
MGK-M |
POL |
|
Kozy
|
|
|
|
|
|
DNS |
266 |
Malarz Piotr
|
M |
1989 |
M30 |
MGK-M |
POL |
|
Kozy
|
|
|
|
|
|
DNS |
269 |
Michalski Mateusz
|
M |
1983 |
M30 |
|
POL |
BŁATNIA CHALLENGE 2020
|
Jaworze
|
|
|
|
|
|
DNS |
271 |
Niesyt Krzysztof
|
M |
1981 |
M30 |
MGK-M |
POL |
Wataha - Łączy Nas Bieganie
|
Kozy
|
|
|
|
|
|
DNS |
277 |
Parzonka Michał
|
M |
1986 |
M30 |
|
POL |
Świszczący Łańcuch
|
Kędzierzyn-Koźle
|
|
|
|
|
|
DNS |
278 |
Piętka Radosław
|
M |
1983 |
M30 |
|
POL |
|
Sosnowiec
|
|
|
|
|
|
DNS |
282 |
Sarosiek Artur
|
M |
1984 |
M30 |
|
POL |
Góry na biegowo / Zbój Team
|
Bielsko-Biała
|
|
|
|
|
|
DNS |
284 |
Sikorski Bartosz
|
M |
1985 |
M30 |
|
POL |
|
Chorzów
|
|
|
|
|
|
DNS |
288 |
Sobieraj Bartosz
|
M |
1985 |
M30 |
|
POL |
|
Sosnowiec
|
|
|
|
|
|
DNS |
295 |
Urban Mirosław
|
M |
1985 |
M30 |
|
POL |
ITMBW Kraków
|
Kraków
|
|
|
|
|
|
DNS |
297 |
Urbańczyk Karol
|
M |
1990 |
M30 |
|
POL |
Non Stop Trail
|
Gliwice
|
|
|
|
|
|
DSQ |
211 |
Grobosz Jan
|
M |
1992 |
M20 |
|
POL |
|
Kamionek
|
26:38,7(1) |
53:38,7 |
|
03:49 |