Toggle navigation
Zawody
Bieg14km.pdf
NordicWalking.pdf
XVIII Bieg na Hrobaczą Łąkę
Wydarzenie:
XVIII Bieg na Hrobaczą Łąkę i II Rajd Nordic Walking
XVIII Bieg na Hrobaczą Łąkę i II Rajd Nordic Walking
Organizator:
Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach
Data:
10.10.2020
Miejsce:
Kozy k.Bielska-Białej
Dystans:
14
.000 km
Zgłoszonych:
251
Ukończyło:
233
Nieklasyfikowani:
18
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
PK
K20
K30
K40
K50+
PK
M20
M30
M40
M50+
MGK-K
MGK-M
Klasyfikacja według płci: Kobiety
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Gmina
Kraj
Klub
Miasto
PK
Czas
Strata
min/km
1
28
Wiśniewska-Ulfik Dominika
K (1)
1986
K30 (1)
POL
Alpin Sport HOKA One One Team/ SKB
Zabrze
41:17,6(11)
1:10:38,1
05:02
2
56
Skalska Anna
K (2)
1980
K40 (1)
POL
Carbon OCR Racing TEAM
Bytom
46:10,5(36)
1:19:03,6
08:25,5
05:38
3
206
Tatarek-Konik Agnieszka
K (3)
1991
K20 (1)
POL
Czeladź
47:04,4(43)
1:20:31,2
09:53,1
05:45
4
202
Noga Angelika
K (4)
1994
K20 (2)
MGK-K (1)
POL
Kęckie harpagany
Kozy
47:51,7(52)
1:22:03,0
11:24,9
05:51
5
31
Adamus-Kowalska Justyna
K (5)
1979
K40 (2)
POL
Imielin
48:25,6(56)
1:23:36,9
12:58,8
05:58
6
15
Matera Agnieszka
K (6)
1987
K30 (2)
POL
Szczyrk
52:39,3(89)
1:27:42,2
17:04,1
06:15
7
2
Bieszczad Patrycja
K (7)
1981
K30 (3)
POL
UBS, Biegam żeby żreć więcej ciastk
Jaworze
51:24,2(81)
1:27:52,3
17:14,2
06:16
8
38
Gardulska-Botor Katarzyna
K (8)
1980
K40 (3)
POL
Góry na biegowo
Gliwice
52:47,8(92)
1:29:24,3
18:46,2
06:23
9
18
Orzyszek Roksana
K (9)
1989
K30 (4)
POL
Aktywni Rydułtowy
Rydułtowy
52:35,5(88)
1:31:36,4
20:58,3
06:32
10
67
Sokołowska Anna
K (10)
1965
K50+ (1)
POL
Brak
Meszna
54:19,3(109)
1:33:10,2
22:32,1
06:39
11
25
Szczęsna Edyta
K (11)
1987
K30 (5)
POL
RYTM Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice
55:29,9(130)
1:33:19,2
22:41,1
06:39
12
8
Końska Natalia
K (12)
1990
K30 (6)
POL
Krakow
54:47,6(120)
1:33:42,6
23:04,5
06:41
13
66
Rozmus-Orczyk Anna
K (13)
1961
K50+ (2)
MGK-K (2)
POL
Kozy biegają a nie skaczą!
Kozy
55:56,6(135)
1:35:12,2
24:34,1
06:48
14
204
Struzik Kasia
K (14)
1999
K20 (3)
POL
Katowice
56:39,5(140)
1:36:41,6
26:03,5
06:54
15
48
Maniszewska Dorota
K (15)
1976
K40 (4)
POL
Cieszyn
56:47,5(141)
1:36:48,8
26:10,7
06:54
16
198
Dokupil Kinga
K (16)
1997
K20 (4)
POL
Nowa Wieś
57:18,6(147)
1:37:41,8
27:03,7
06:58
17
7
Kantorowska Anna
K (17)
1986
K30 (7)
POL
PoWoli do Celu
Wola
57:29,1(148)
1:39:24,5
28:46,4
07:06
18
10
Kosałka Beata
K (18)
1989
K30 (8)
POL
Kosa biega
Dąbrowa Górnicza
59:08,7(162)
1:39:24,9
28:46,8
07:06
19
21
Polek Ewa
K (19)
1990
K30 (9)
POL
BW
Kraków
58:52,8(156)
1:40:01,1
29:23,0
07:08
20
32
Banet Eliza
K (20)
1979
K40 (5)
POL
SBRT BIELSKO-BIAŁA
Bielsko-Biała
59:01,4(159)
1:40:52,2
30:14,1
07:12
21
52
Panek Ela
K (21)
1978
K40 (6)
POL
Margo Team
Bielsko-Biała
58:50,5(155)
1:41:03,4
30:25,3
07:13
22
53
Przebinda Renata
K (22)
1971
K40 (7)
POL
#ADAMCZERWIŃSKITEAM
Czernichów
58:16,8(150)
1:41:45,4
31:07,3
07:16
23
55
Rakowska Magdalena
K (23)
1973
K40 (8)
POL
Warszawa
59:43,1(166)
1:42:27,2
31:49,1
07:19
24
64
Papuga Iwona
K (24)
1968
K50+ (3)
POL
Zadyszka Oświęcim
Jawiszowice
59:49,3(167)
1:43:46,6
33:08,5
07:24
25
1
Białek Arleta
K (25)
1986
K30 (10)
MGK-K (3)
POL
Kozy
1:00:08,5(172)
1:43:55,9
33:17,8
07:25
26
6
Jonkisz Ewelina
K (26)
1988
K30 (11)
POL
Zabrzeg
1:02:11,5(184)
1:44:01,4
33:23,3
07:25
27
59
Gorczewska Renata
K (27)
1970
K50+ (4)
POL
KS ISKRA RYBARZOWICE
Rybarzowice
1:00:33,0(175)
1:44:42,8
34:04,7
07:28
28
60
Końska Stefania
K (28)
1963
K50+ (5)
POL
Kraków
1:01:47,3(181)
1:44:57,2
34:19,1
07:29
29
197
Charusta Martyna
K (29)
1992
K20 (5)
POL
Do Porzygu OCR Team
Targanice
1:00:23,3(174)
1:45:24,7
34:46,6
07:31
30
40
Kamińska Ewa
K (30)
1972
K40 (9)
POL
SPRINTEX TEAM
Pewel Wielka
1:01:44,9(180)
1:45:25,3
34:47,2
07:31
31
62
Kumor Renata
K (31)
1964
K50+ (6)
POL
Libiąż
1:00:07,3(171)
1:45:32,5
34:54,4
07:32
32
61
Kuder Beata
K (32)
1970
K50+ (7)
POL
Czechowice-Dziedzice
1:01:27,4(179)
1:45:40,1
35:02,0
07:32
33
65
Pawelec Lidia
K (33)
1966
K50+ (8)
POL
Bielsko-Biała
1:01:26,0(178)
1:45:40,2
35:02,1
07:32
34
35
Czerniawska Beata
K (34)
1976
K40 (10)
POL
Nutrend Team
Bielsko-Biała
1:04:10,9(196)
1:46:28,4
35:50,3
07:36
35
34
Całus Jolanta
K (35)
1974
K40 (11)
POL
Nutrend Team
Bielsko-Biała
1:04:09,0(194)
1:46:31,6
35:53,5
07:36
36
17
Myśliwiec Monika
K (36)
1988
K30 (12)
POL
PoWoli do Celu
Brzeszcze
1:02:27,5(187)
1:47:08,4
36:30,3
07:39
37
203
Petrus Karolina
K (37)
1991
K20 (6)
POL
Katowice
1:03:45,3(190)
1:48:48,2
38:10,1
07:46
38
205
Szymańska Dominika
K (38)
1996
K20 (7)
POL
Biegowa Kuźnia
Katowice
1:04:31,4(199)
1:48:58,9
38:20,8
07:47
39
44
Koczur Monika
K (39)
1978
K40 (12)
MGK-K (4)
POL
Ja i On
Kozy
1:03:53,3(193)
1:49:42,1
39:04,0
07:50
40
43
Kocemba Dana
K (40)
1980
K40 (13)
POL
Bielsko-Biała
1:04:10,6(195)
1:49:52,4
39:14,3
07:50
41
29
Wodniak Angela
K (41)
1985
K30 (13)
POL
PoWoli do Celu
Wola
1:04:41,7(201)
1:50:35,6
39:57,5
07:53
42
46
Łodziana Małgorzata
K (42)
1976
K40 (14)
MGK-K (5)
POL
Kozy
1:04:46,3(202)
1:51:00,0
40:21,9
07:55
43
37
Franczak Edyta
K (43)
1980
K40 (15)
POL
Czechowice-Dziedzice
1:05:46,1(207)
1:53:11,1
42:33,0
08:05
44
5
Handy Samanta
K (44)
1987
K30 (14)
POL
PoWoli do celu
Kęty
1:05:19,4(203)
1:53:15,0
42:36,9
08:05
45
9
Kopiec Estera
K (45)
1984
K30 (15)
POL
PoWoli do Celu
Brzeszcze
1:06:28,1(210)
1:53:26,8
42:48,7
08:06
46
27
Tyrna Gabriela
K (46)
1984
K30 (16)
POL
MUUVE
Bielsko-Biala
1:07:43,8(213)
1:54:02,0
43:23,9
08:08
47
200
Michalcewicz Karolina
K (47)
1993
K20 (8)
POL
Ja Ich Nie Znam
Kraków
1:04:39,8(200)
1:54:31,4
43:53,3
08:10
48
54
Raczek Alicja
K (48)
1980
K40 (16)
POL
Kęckie Harpagany
Nowa Wieś
1:05:35,7(205)
1:54:34,6
43:56,5
08:11
49
50
Matuszczyk Grażyna
K (49)
1979
K40 (17)
POL
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA
Rybnik
1:06:48,7(211)
1:55:12,7
44:34,6
08:13
50
23
Stawarz Anna
K (50)
1986
K30 (17)
POL
1986
Żywiec
1:08:20,6(215)
1:55:14,4
44:36,3
08:13
51
14
Łodyga Marcelina
K (51)
1989
K30 (18)
POL
Dąbrowa Górnicza
1:09:13,6(216)
1:58:26,0
47:47,9
08:27
52
26
Szyszka-Mądro Agata
K (52)
1981
K30 (19)
POL
Łęki
1:07:19,7(212)
1:59:26,7
48:48,6
08:31
53
42
Kierczak Janina
K (53)
1971
K40 (18)
POL
Andrychów
1:09:20,1(217)
1:59:51,5
49:13,4
08:33
54
36
Duszyńska Marta
K (54)
1980
K40 (19)
POL
Katowice
1:10:02,9(220)
2:01:00,5
50:22,4
08:38
55
39
Jarosz Katarzyna
K (55)
1980
K40 (20)
POL
Dżem Team
Katowice
1:10:08,2(221)
2:01:00,9
50:22,8
08:38
56
13
Łagosz Ewelina
K (56)
1982
K30 (20)
POL
Brzezinka
1:10:49,5(225)
2:01:53,4
51:15,3
08:42
57
30
Wojtowicz Karolina
K (57)
1982
K30 (21)
POL
Sisters Madizar
Gliwice
1:09:40,6(219)
2:04:10,0
53:31,9
08:52
58
45
Komar Anna
K (58)
1978
K40 (21)
POL
superkomis
Gliwice
1:15:40,2(230)
2:12:13,0
1:01:34,9
09:26
59
51
Mikołajczak Magdalena
K (59)
1975
K40 (22)
POL
Nie ma
Żory
1:17:59,2(233)
2:15:16,3
1:04:38,2
09:39
60
12
Kukla Agata
K (60)
1984
K30 (22)
POL
PoWoli do Celu
Brzeszcze
1:17:05,0(232)
2:16:06,6
1:05:28,5
09:43
61
41
Kąkol-Wojtas Katarzyna
K (61)
1977
K40 (23)
POL
PoWoli do Celu
Wola
1:16:09,5(231)
2:18:45,7
1:08:07,6
09:54
DNS
11
Kozik-Możdżeń Ewa
K
1984
K30
POL
Drogomyśl
DNS
58
Bujok Maria
K
1961
K50+
POL
ULKS KARLIK Przezchlebie
Przezchlebie
BGTimeSport
© 2015 - 2024