Toggle navigation
Zawody
Bieg14km.pdf
NordicWalking.pdf
XVIII Bieg na Hrobaczą Łąkę
Wydarzenie:
XVIII Bieg na Hrobaczą Łąkę i II Rajd Nordic Walking
XVIII Bieg na Hrobaczą Łąkę i II Rajd Nordic Walking
Organizator:
Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach
Data:
10.10.2020
Miejsce:
Kozy k.Bielska-Białej
Dystans:
14
.000 km
Zgłoszonych:
251
Ukończyło:
233
Nieklasyfikowani:
18
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
PK
K20
K30
K40
K50+
PK
M20
M30
M40
M50+
MGK-K
MGK-M
Klasyfikacja w kategorii: K30
(K30)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Gmina
Kraj
Klub
Miasto
PK
Czas
Strata
min/km
1
28
Wiśniewska-Ulfik Dominika
K (1)
1986
K30 (1)
POL
Alpin Sport HOKA One One Team/ SKB
Zabrze
41:17,6(11)
1:10:38,1
05:02
2
15
Matera Agnieszka
K (6)
1987
K30 (2)
POL
Szczyrk
52:39,3(89)
1:27:42,2
17:04,1
06:15
3
2
Bieszczad Patrycja
K (7)
1981
K30 (3)
POL
UBS, Biegam żeby żreć więcej ciastk
Jaworze
51:24,2(81)
1:27:52,3
17:14,2
06:16
4
18
Orzyszek Roksana
K (9)
1989
K30 (4)
POL
Aktywni Rydułtowy
Rydułtowy
52:35,5(88)
1:31:36,4
20:58,3
06:32
5
25
Szczęsna Edyta
K (11)
1987
K30 (5)
POL
RYTM Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice
55:29,9(130)
1:33:19,2
22:41,1
06:39
6
8
Końska Natalia
K (12)
1990
K30 (6)
POL
Krakow
54:47,6(120)
1:33:42,6
23:04,5
06:41
7
7
Kantorowska Anna
K (17)
1986
K30 (7)
POL
PoWoli do Celu
Wola
57:29,1(148)
1:39:24,5
28:46,4
07:06
8
10
Kosałka Beata
K (18)
1989
K30 (8)
POL
Kosa biega
Dąbrowa Górnicza
59:08,7(162)
1:39:24,9
28:46,8
07:06
9
21
Polek Ewa
K (19)
1990
K30 (9)
POL
BW
Kraków
58:52,8(156)
1:40:01,1
29:23,0
07:08
10
1
Białek Arleta
K (25)
1986
K30 (10)
MGK-K (3)
POL
Kozy
1:00:08,5(172)
1:43:55,9
33:17,8
07:25
11
6
Jonkisz Ewelina
K (26)
1988
K30 (11)
POL
Zabrzeg
1:02:11,5(184)
1:44:01,4
33:23,3
07:25
12
17
Myśliwiec Monika
K (36)
1988
K30 (12)
POL
PoWoli do Celu
Brzeszcze
1:02:27,5(187)
1:47:08,4
36:30,3
07:39
13
29
Wodniak Angela
K (41)
1985
K30 (13)
POL
PoWoli do Celu
Wola
1:04:41,7(201)
1:50:35,6
39:57,5
07:53
14
5
Handy Samanta
K (44)
1987
K30 (14)
POL
PoWoli do celu
Kęty
1:05:19,4(203)
1:53:15,0
42:36,9
08:05
15
9
Kopiec Estera
K (45)
1984
K30 (15)
POL
PoWoli do Celu
Brzeszcze
1:06:28,1(210)
1:53:26,8
42:48,7
08:06
16
27
Tyrna Gabriela
K (46)
1984
K30 (16)
POL
MUUVE
Bielsko-Biala
1:07:43,8(213)
1:54:02,0
43:23,9
08:08
17
23
Stawarz Anna
K (50)
1986
K30 (17)
POL
1986
Żywiec
1:08:20,6(215)
1:55:14,4
44:36,3
08:13
18
14
Łodyga Marcelina
K (51)
1989
K30 (18)
POL
Dąbrowa Górnicza
1:09:13,6(216)
1:58:26,0
47:47,9
08:27
19
26
Szyszka-Mądro Agata
K (52)
1981
K30 (19)
POL
Łęki
1:07:19,7(212)
1:59:26,7
48:48,6
08:31
20
13
Łagosz Ewelina
K (56)
1982
K30 (20)
POL
Brzezinka
1:10:49,5(225)
2:01:53,4
51:15,3
08:42
21
30
Wojtowicz Karolina
K (57)
1982
K30 (21)
POL
Sisters Madizar
Gliwice
1:09:40,6(219)
2:04:10,0
53:31,9
08:52
22
12
Kukla Agata
K (60)
1984
K30 (22)
POL
PoWoli do Celu
Brzeszcze
1:17:05,0(232)
2:16:06,6
1:05:28,5
09:43
DNS
11
Kozik-Możdżeń Ewa
K
1984
K30
POL
Drogomyśl
BGTimeSport
© 2015 - 2024