BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

IV Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli
Data:
18.05.2019
Miejsce:
Wola - Gmina Miedźna
Organizator:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miedźnej z/s w Woli Zespół Szkolno – Przedszkolny w Woli Nadleśnictwo Kobiór
Nordic Walking
Dystans: 4.2 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKlubMiastoMetaStrataTempo
1 206 Stańczyk Andrzej M (1) NW-M (1) Powoli do celu Wola 27:09,2 06:27
2 178 Boroń Tomek M (2) NW-M (2) RUNHOGS Tychy Tychy 27:09,3 00:00,1 06:27
3 184 Godzic Dariusz M (3) NW-M (3) Frydek 28:59,2 01:50,0 06:54
4 179 Boroń Luiza K (1) NW-K (1) RUNHOGS Tychy Tychy 31:22,0 04:12,8 07:28
5 181 Garbuz Agnieszka K (2) NW-K (2) Brzeszcze 31:55,7 04:46,5 07:36
6 185 Grzywa Ksenia K (3) NW-K (3) Bielsko-Biała 32:00,9 04:51,7 07:37
7 192 Majdziak Marcin M (4) NW-M (4) Brzeszcze 32:24,5 05:15,3 07:42
8 187 Komraus Damian M (5) NW-M (5) Pszczyna Biega Pszczyna 34:02,9 06:53,7 08:06
9 198 Olejarczyk Irena K (4) NW-K (4) Wola 34:34,2 07:25,0 08:13
10 207 Stańczyk Krystyna K (5) NW-K (5) Górnik Wola Wola 37:08,8 09:59,6 08:50
11 183 Gawior Halina K (6) NW-K (6) Goczałkowice-Zdrój 37:48,6 10:39,4 09:00
12 203 Skonieczny Wiesław M (6) NW-M (6) Wola 39:35,9 12:26,7 09:25
13 201 Pyjas Renata K (7) NW-K (7) Brzeszcze 39:50,2 12:41,0 09:29
14 209 Wójcik Anna K (8) NW-K (8) Przecieszyn 39:51,5 12:42,3 09:29
15 188 Komraus Justyna K (9) NW-K (9) Wola 39:54,9 12:45,7 09:30
16 180 Dadok Iwona K (10) NW-K (10) Góra 42:53,1 15:43,9 10:12
17 199 Pękala Ewa K (11) NW-K (11) Góra 42:53,6 15:44,4 10:12
18 195 Mikołajek Nina K (12) NW-K (12) Wilamowice 46:36,1 19:26,9 11:05
19 197 Nocoń Amelia K (13) NW-K (13) ZSP Miedźna Miedźna 46:36,8 19:27,6 11:05
20 205 Sosna Zuzanna K (14) NW-K (14) Grzawa 46:37,1 19:27,9 11:05
21 191 Magiera Justyna K (15) NW-K (15) SP Miedźna Miedzna 46:38,1 19:28,9 11:06
22 204 Skupień Kornelia K (16) NW-K (16) Miedźna 46:38,7 19:29,5 11:06
23 189 Kosiba Zofia K (17) NW-K (17) frydek 47:08,0 19:58,8 11:13
24 202 Skonieczna Małgorzata K (18) NW-K (18) Wola 47:08,0 19:58,8 11:13
25 200 Piekorz Bożena K (19) NW-K (19) ZSP Miedźna Wola 47:23,0 20:13,8 11:16
26 186 Kempka Zosia K (20) NW-K (20) ZSP Miedźna Frydek 47:27,8 20:18,6 11:18
27 194 Mikołajek Monika K (21) NW-K (21) Wilamowice 47:39,5 20:30,3 11:20
28 196 Nocoń Ewa K (22) NW-K (22) ZSP Miedźna Miedźna 47:39,9 20:30,7 11:20
DNS 182 Garbuz Mariusz M NW-M Brzeszcze