Toggle navigation
Zawody
Bieg 4.2 km.pdf
NW 4.2 km.pdf
Bieg 6.2 km.pdf
IV Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli - Nordic Walking
Wydarzenie:
IV Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli
IV Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli
Organizator:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miedźnej z/s w Woli Zespół Szkolno – Przedszkolny w Woli Nadleśnictwo Kobiór
Data:
18.05.2019
Miejsce:
Wola - Gmina Miedźna
Dystans:
4
.200 km
Zgłoszonych:
29
Ukończyło:
28
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
NW-K
NW-M
lub
Szukaj
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Kategoria
Klub
Miasto
Meta
Strata
Tempo
1
206
Stańczyk Andrzej
M (1)
NW-M (1)
Powoli do celu
Wola
27:09,2
06:27
2
178
Boroń Tomek
M (2)
NW-M (2)
RUNHOGS Tychy
Tychy
27:09,3
00:00,1
06:27
3
184
Godzic Dariusz
M (3)
NW-M (3)
Frydek
28:59,2
01:50,0
06:54
4
179
Boroń Luiza
K (1)
NW-K (1)
RUNHOGS Tychy
Tychy
31:22,0
04:12,8
07:28
5
181
Garbuz Agnieszka
K (2)
NW-K (2)
Brzeszcze
31:55,7
04:46,5
07:36
6
185
Grzywa Ksenia
K (3)
NW-K (3)
Bielsko-Biała
32:00,9
04:51,7
07:37
7
192
Majdziak Marcin
M (4)
NW-M (4)
Brzeszcze
32:24,5
05:15,3
07:42
8
187
Komraus Damian
M (5)
NW-M (5)
Pszczyna Biega
Pszczyna
34:02,9
06:53,7
08:06
9
198
Olejarczyk Irena
K (4)
NW-K (4)
Wola
34:34,2
07:25,0
08:13
10
207
Stańczyk Krystyna
K (5)
NW-K (5)
Górnik Wola
Wola
37:08,8
09:59,6
08:50
11
183
Gawior Halina
K (6)
NW-K (6)
Goczałkowice-Zdrój
37:48,6
10:39,4
09:00
12
203
Skonieczny Wiesław
M (6)
NW-M (6)
Wola
39:35,9
12:26,7
09:25
13
201
Pyjas Renata
K (7)
NW-K (7)
Brzeszcze
39:50,2
12:41,0
09:29
14
209
Wójcik Anna
K (8)
NW-K (8)
Przecieszyn
39:51,5
12:42,3
09:29
15
188
Komraus Justyna
K (9)
NW-K (9)
Wola
39:54,9
12:45,7
09:30
16
180
Dadok Iwona
K (10)
NW-K (10)
Góra
42:53,1
15:43,9
10:12
17
199
Pękala Ewa
K (11)
NW-K (11)
Góra
42:53,6
15:44,4
10:12
18
195
Mikołajek Nina
K (12)
NW-K (12)
Wilamowice
46:36,1
19:26,9
11:05
19
197
Nocoń Amelia
K (13)
NW-K (13)
ZSP Miedźna
Miedźna
46:36,8
19:27,6
11:05
20
205
Sosna Zuzanna
K (14)
NW-K (14)
Grzawa
46:37,1
19:27,9
11:05
21
191
Magiera Justyna
K (15)
NW-K (15)
SP Miedźna
Miedzna
46:38,1
19:28,9
11:06
22
204
Skupień Kornelia
K (16)
NW-K (16)
Miedźna
46:38,7
19:29,5
11:06
23
189
Kosiba Zofia
K (17)
NW-K (17)
frydek
47:08,0
19:58,8
11:13
24
202
Skonieczna Małgorzata
K (18)
NW-K (18)
Wola
47:08,0
19:58,8
11:13
25
200
Piekorz Bożena
K (19)
NW-K (19)
ZSP Miedźna
Wola
47:23,0
20:13,8
11:16
26
186
Kempka Zosia
K (20)
NW-K (20)
ZSP Miedźna
Frydek
47:27,8
20:18,6
11:18
27
194
Mikołajek Monika
K (21)
NW-K (21)
Wilamowice
47:39,5
20:30,3
11:20
28
196
Nocoń Ewa
K (22)
NW-K (22)
ZSP Miedźna
Miedźna
47:39,9
20:30,7
11:20
DNS
182
Garbuz Mariusz
M
NW-M
Brzeszcze
BGTimeSport
© 2015 - 2024