Toggle navigation
Zawody
Bieg 4.2 km.pdf
NW 4.2 km.pdf
Bieg 6.2 km.pdf
IV Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli 4200m
Wydarzenie:
IV Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli
IV Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli
Organizator:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miedźnej z/s w Woli Zespół Szkolno – Przedszkolny w Woli Nadleśnictwo Kobiór
Data:
18.05.2019
Miejsce:
Wola - Gmina Miedźna
Dystans:
4
.200 km
Zgłoszonych:
105
Ukończyło:
103
Nieklasyfikowani:
2
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-Dzieci
K-Dorosli
M-Dzieci
M-Dorosli
lub
Szukaj
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Kategoria
Klub
Miasto
Meta
Strata
Tempo
1
2
Bizoń Tomasz
M (1)
M-Dorosli (1)
Czorno Linia Lędziny
Lędziny
15:30,4
03:41
2
88
Skrabarczyk Wiesław
M (2)
M-Dorosli (2)
PoWoli do Celu
WOLA
16:27,1
00:56,7
03:55
3
51
ŁOZIŃSKI Damian
M (3)
M-Dorosli (3)
Decathlon Bielsko - Biała
Bielsko - Biała
16:52,6
01:22,2
04:01
4
55
Marek Rafał
M (4)
M-Dorosli (4)
KAC RUNNERS
Goczałkowice-Zdrój
17:20,7
01:50,3
04:07
5
94
Stosio Szymon
M (5)
M-Dzieci (1)
Frydek
17:39,8
02:09,4
04:12
6
16
Durok Wojciech
M (6)
M-Dorosli (5)
KAC RUNNERS
Jankowice
17:51,5
02:21,1
04:15
7
63
Olszewski Jarosław
M (7)
M-Dorosli (6)
Bimber Squad
Kozy
18:02,4
02:32,0
04:17
8
27
Grzyb Leszek
M (8)
M-Dorosli (7)
KAC RUNNERS
Łąka
18:58,3
03:27,9
04:31
9
58
Niedźwiedź Marcin
M (9)
M-Dorosli (8)
Góra
20:11,6
04:41,2
04:48
10
21
Gabzdyl Patryk
M (10)
M-Dzieci (2)
Wola
21:27,1
05:56,7
05:06
11
22
Gabzdyl Dawid
M (11)
M-Dorosli (9)
Wola
21:29,7
05:59,3
05:07
12
99
Tomaszek Marek
M (12)
M-Dorosli (10)
Wola
21:48,4
06:18,0
05:11
13
111
Wójcik Mikołaj
M (13)
M-Dzieci (3)
Przecieszyn
22:31,6
07:01,2
05:21
14
68
Podleś Dominik
M (14)
M-Dzieci (4)
Wola
22:40,1
07:09,7
05:23
15
17
Ferens Askaniusz
M (15)
M-Dorosli (11)
Gilowice
22:43,8
07:13,4
05:24
16
26
Gruchlik Bartosz
M (16)
M-Dorosli (12)
The Howsers
Siemianowice
22:51,6
07:21,2
05:26
17
33
Jacoszek Paulina
K (1)
K-Dzieci (1)
Foreściki
Siemianowice Śląskie
22:54,6
07:24,2
05:27
18
36
Jacoszek Rafał
M (17)
M-Dorosli (13)
Siemianowice śląskie
22:55,3
07:24,9
05:27
19
114
Zając Nikodem
M (18)
M-Dorosli (14)
Góra
22:58,5
07:28,1
05:28
20
115
Zając Marcin
M (19)
M-Dorosli (15)
Góra
22:59,8
07:29,4
05:28
21
13
Data Krystian
M (20)
M-Dzieci (5)
K. A. Team Bystra
Bystra
23:00,1
07:29,7
05:28
22
113
Zając Bożena
K (2)
K-Dorosli (1)
Góra
23:31,9
08:01,5
05:36
23
65
Piwowar Damian
M (21)
M-Dorosli (16)
Idziemy dalej
Wola
23:32,3
08:01,9
05:36
24
70
Puchajda Nadia
K (3)
K-Dzieci (2)
Oświęcim
23:49,1
08:18,7
05:40
25
71
Puchajda Olivier
M (22)
M-Dzieci (6)
Oświęcim
24:18,2
08:47,8
05:47
26
93
SOBÓL KRZYSZTOF
M (23)
M-Dorosli (17)
PATYKIEM PISANE 505
JAWISZOWICE
24:32,5
09:02,1
05:50
27
119
Żychoń Adam
M (24)
M-Dorosli (18)
Katowice
24:44,0
09:13,6
05:53
28
30
Hajnos Maciej
M (25)
M-Dzieci (7)
Brzeszcze
25:05,8
09:35,4
05:58
29
11
Data Dawid
M (26)
M-Dorosli (19)
K. A. Team Bystra
Bystra
25:20,8
09:50,4
06:02
30
77
Rozmus Ewa
K (4)
K-Dorosli (2)
PoWoli do Celu
Góra
25:25,9
09:55,5
06:03
31
25
Godzic Magdalena
K (5)
K-Dorosli (3)
Frydek
25:32,0
10:01,6
06:04
32
52
Łukaszczuk Zuzanna
K (6)
K-Dzieci (3)
BeActive Team
Wola
26:00,8
10:30,4
06:11
33
66
Podleś Paweł
M (27)
M-Dorosli (20)
Wola
26:05,5
10:35,1
06:12
34
76
Raff Damian
M (28)
M-Dorosli (21)
RUNHOGS TYCHY
Tychy
26:14,9
10:44,5
06:14
35
50
Łagosz Agata
K (7)
K-Dzieci (4)
Brzezinka
26:27,8
10:57,4
06:18
36
18
Fijał Tymoteusz
M (29)
M-Dzieci (8)
Wola
26:32,1
11:01,7
06:19
37
104
Wodniak Alan
M (30)
M-Dzieci (9)
PoWoli do Celu
Wola
26:34,4
11:04,0
06:19
38
83
Sienkiewicz Gabriela
K (8)
K-Dorosli (4)
PoWoli do celu
Wola
27:01,2
11:30,8
06:26
39
81
Sadlok Anna
K (9)
K-Dorosli (5)
Jawiszowice
27:15,5
11:45,1
06:29
40
112
Wysocka Agnieszka
K (10)
K-Dorosli (6)
Nowa Wieś
27:16,5
11:46,1
06:29
41
89
Skubik Ewa
K (11)
K-Dorosli (7)
Jawiszowice
27:16,8
11:46,4
06:29
42
74
Pyjas Dominika
K (12)
K-Dzieci (5)
Brzeszcze
27:21,4
11:51,0
06:30
43
7
Cieniecki Szymon
M (31)
M-Dzieci (10)
Wola
27:38,8
12:08,4
06:34
44
59
Nycz Stanisława
K (13)
K-Dorosli (8)
ZSP Miedźna
Gilowice
27:41,6
12:11,2
06:35
45
72
Pustelnik Marzena
K (14)
K-Dorosli (9)
Gilowice
27:42,0
12:11,6
06:35
46
95
Szwed Bożena
K (15)
K-Dorosli (10)
The Howsers
Siemianowice Śląskie
27:47,3
12:16,9
06:36
47
67
Podleś Dawid
M (32)
M-Dzieci (11)
Wola
27:54,7
12:24,3
06:38
48
4
Boryczka Olivier
M (33)
M-Dzieci (12)
Miedzyrzecze
27:55,5
12:25,1
06:38
49
49
Łagosz Ewelina
K (16)
K-Dorosli (11)
Brzezinka
28:30,5
13:00,1
06:47
50
53
Maksymov Vadym
M (34)
M-Dorosli (22)
Danone
Tychy
28:36,2
13:05,8
06:48
51
14
Domżoł Jerzy
M (35)
M-Dorosli (23)
Gilowice
29:05,6
13:35,2
06:55
52
35
Jacoszek Tomasz
M (36)
M-Dorosli (24)
Grzawa
29:07,8
13:37,4
06:56
53
47
Kukla Zofia
K (17)
K-Dzieci (6)
Brzeszcze
29:16,4
13:46,0
06:58
54
46
Kukla Natalia
K (18)
K-Dzieci (7)
Brzeszcze
29:16,8
13:46,4
06:58
55
29
Hajnos Damian
M (37)
M-Dorosli (25)
Brzeszcze
29:17,8
13:47,4
06:58
56
105
Wodniak Miłosz
M (38)
M-Dzieci (13)
PoWoli do Celu
Wola
29:34,8
14:04,4
07:02
57
12
Data Adam
M (39)
M-Dorosli (26)
K. A. Team Bystra
Bystra
30:02,4
14:32,0
07:09
58
32
Hatala-Sporysz Ilona
K (19)
K-Dorosli (12)
Brzeszcze
30:21,4
14:51,0
07:13
59
84
Sikora Ewa
K (20)
K-Dorosli (13)
Brzeszcze
30:21,8
14:51,4
07:13
60
8
Cywińska Elżbieta
K (21)
K-Dorosli (14)
Świerczyniec Running
Świerczyniec
30:40,8
15:10,4
07:18
61
73
Pyjas Joanna
K (22)
K-Dzieci (8)
Brzeszcze
30:59,9
15:29,5
07:22
62
19
Fijał Rafał
M (40)
M-Dorosli (27)
Wola
31:02,5
15:32,1
07:23
63
37
Jędrkiewicz Regina
K (23)
K-Dorosli (15)
Gilowice
31:14,8
15:44,4
07:26
64
56
Matusiak Nikola
K (24)
K-Dzieci (9)
Wola
31:23,2
15:52,8
07:28
65
57
Matusiak Marcin
M (41)
M-Dorosli (28)
PO WOLI DO CELU
Wola
31:23,5
15:53,1
07:28
66
64
Piwowar Joanna
K (25)
K-Dorosli (16)
Idziemy dalej
Wola
31:31,5
16:01,1
07:30
67
5
Boryczka Nikodem
M (42)
M-Dzieci (14)
Miedzyrzecze
32:15,6
16:45,2
07:40
68
3
Boryczka Szymon
M (43)
M-Dorosli (29)
Miedzyrzecze
32:16,2
16:45,8
07:41
69
45
Kukla Agata
K (26)
K-Dorosli (17)
PoWoli do Celu
Brzeszcze
32:44,0
17:13,6
07:47
70
60
Olesiak Kornelia
K (27)
K-Dzieci (10)
Miedźna
33:11,5
17:41,1
07:54
71
6
Cieniecka Karolina
K (28)
K-Dzieci (11)
Wola
33:41,9
18:11,5
08:01
72
9
Czerwińska Marta
K (29)
K-Dzieci (12)
SZKOŁA PODSTAWOWA W MIEDŹNEJ
Miedźna
33:58,0
18:27,6
08:05
73
75
Raff Monika
K (30)
K-Dorosli (18)
RUNHOGS TYCHY
Tychy
34:06,8
18:36,4
08:07
74
92
Słowik Radosław
M (44)
M-Dzieci (15)
PoWoli do Celu
Wola
34:53,9
19:23,5
08:18
75
87
Skrabarczyk Dawid
M (45)
M-Dzieci (16)
PoWoli do Celu
Wola
34:55,5
19:25,1
08:18
76
109
Wojtas Łucja
K (31)
K-Dzieci (13)
po Woli do celu
Wola
35:10,8
19:40,4
08:22
77
108
Wojtas Kinga
K (32)
K-Dorosli (19)
po Woli do celu
Wola
35:11,3
19:40,9
08:22
78
110
Wojtas Weronika
K (33)
K-Dzieci (14)
po Woli do celu
Wola
35:12,3
19:41,9
08:22
79
38
Kaczanowska Edyta
K (34)
K-Dorosli (20)
Wola
35:15,2
19:44,8
08:23
80
39
Kaczanowski Patryk
M (46)
M-Dzieci (17)
Wola
35:15,6
19:45,2
08:23
81
82
Sadlok Dominika
K (35)
K-Dzieci (15)
Jawiszowice
35:23,4
19:53,0
08:25
82
97
Świderska Wiktoria
K (36)
K-Dzieci (16)
PoWolidoCelu
Wola
35:28,8
19:58,4
08:26
83
96
Świderska Anna
K (37)
K-Dorosli (21)
PiWolidoCelu
Wola
35:28,9
19:58,5
08:26
84
118
Żelech Dominika
K (38)
K-Dzieci (17)
PoWoli do celu
Wola
36:08,8
20:38,4
08:36
85
62
Olesiak Jakub
M (47)
M-Dzieci (18)
Miedźna
36:10,6
20:40,2
08:36
86
61
Olesiak Mariola
K (39)
K-Dorosli (22)
Miedźna
36:10,8
20:40,4
08:36
87
10
Ćwiertnia Jan
M (48)
M-Dorosli (30)
Wola
36:12,3
20:41,9
08:37
88
34
Jacoszek Maria
K (40)
K-Dorosli (23)
Grzawa
36:45,4
21:15,0
08:45
89
116
Żelech Gabriela
K (41)
K-Dorosli (24)
Wola
41:26,1
25:55,7
09:51
90
117
Żelech Filip
M (49)
M-Dzieci (19)
PoWoli do celu
Wola
41:26,3
25:55,9
09:51
91
24
Gąsiorek Martyna
K (42)
K-Dzieci (18)
Góra
46:19,0
30:48,6
11:01
92
23
Gąsiorek Olga
K (43)
K-Dorosli (25)
Góra
46:19,1
30:48,7
11:01
93
41
Kantorowska Anna
K (44)
K-Dorosli (26)
PoWoli do Celu
Wola
46:33,0
31:02,6
11:05
94
43
Kantorowski Mateusz
M (50)
M-Dzieci (20)
PoWoli do Celu
Wola
46:33,1
31:02,7
11:05
95
42
Kantorowska Amelia
K (45)
K-Dzieci (19)
PoWoli do Celu
Wola
46:33,8
31:03,4
11:05
96
28
Gwóźdź Jolanta
K (46)
K-Dorosli (27)
PoWoli do Celu
Wola
46:34,3
31:03,9
11:05
97
91
Słowik Gabriel
M (51)
M-Dzieci (21)
PoWoli do celu
Wola
47:04,7
31:34,3
11:12
98
90
Słowik Marek
M (52)
M-Dorosli (31)
PoWoli do celu
Wola
47:04,8
31:34,4
11:12
99
86
Skrabarczyk Kamil
M (53)
M-Dzieci (22)
PoWoli do Celu
Wola
47:37,3
32:06,9
11:20
100
85
Skrabarczyk Anna
K (47)
K-Dorosli (28)
PoWoli do Celu
Wola
49:22,2
33:51,8
11:45
101
107
Wodniak Bartłomiej
M (54)
M-Dzieci (23)
PoWoli do Celu
Wola
50:15,8
34:45,4
11:58
102
106
Wodniak Marcel
M (55)
M-Dzieci (24)
PoWoli do Celu
Wola
50:16,1
34:45,7
11:58
103
103
Wodniak Angela
K (48)
K-Dorosli (29)
PoWoli do Celu
Wola
50:16,2
34:45,8
11:58
DNS
78
Rozmus Żaneta
K
K-Dzieci
PoWoli do Celu
Góra
DNS
79
Rozmus Kacper
M
M-Dzieci
PoWoli do Celu
Góra
BGTimeSport
© 2015 - 2024