BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Data:
10.06.2018
Miejsce:
Zakopane
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Dystans: 10.0 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoMetaStrataTempo
1 146 Opiał Grzegorz M (1) 1985 M1 (1) GP (1) POL 4BigBoys Wiśniowa 40:31,8 04:03
2 156 KOŃ PIOTR M (2) 1978 M2 (1) POL ALPIN SPORT TEAM RĘCZNO 41:39,1 01:07,3 04:09
3 154 Uznański Piotr M (3) 1986 M1 (2) POL Euroclear Running Team Kraków 42:05,7 01:33,9 04:12
4 175 Klecha Rafał M (4) 1987 M1 (3) POL Dacza Turysty i Biegacza Zakopane 43:13,7 02:41,9 04:19
5 71 Miśkiewicz Mariusz M (5) 1981 M1 (4) GP (2) POL Biegiem przez Chybie Mnich 45:09,3 04:37,5 04:30
6 139 Sywanycz Ireneusz M (6) 1978 M2 (2) POL Gdańsk 45:13,4 04:41,6 04:31
7 84 Grochowski Marek M (7) 1970 M2 (3) GP (3) POL T.G. Sokół Zakopane Gdańsk 45:17,9 04:46,1 04:31
8 73 Bieliński Maciek M (8) 1986 M1 (5) POL Warszawa 46:00,2 05:28,4 04:36
9 85 Falkowski Krzysztof M (9) 1981 M1 (6) GP (4) POL Woodward Runners Kraków 46:11,5 05:39,7 04:37
10 140 Fijak Jan M (10) 1973 M2 (4) POL amator Sienna 46:15,5 05:43,7 04:37
11 152 Obrochta Zbigniew M (11) 1992 M1 (7) POL Dzianisz 46:51,1 06:19,3 04:41
12 28 Stanuch Paweł M (12) 1993 M1 (8) POL Zakopane 47:00,6 06:28,8 04:42
13 172 Pyrć Szymon M (13) 1973 M2 (5) POL Kraków 47:26,7 06:54,9 04:44
14 63 Szapar Przemysław M (14) 1977 M2 (6) GP (5) POL Gdynia 47:40,6 07:08,8 04:46
15 164 Winiarski Adam M (15) 1966 M3 (1) POL Chochołów 48:01,6 07:29,8 04:48
16 66 Węgiel Marcin M (16) 1988 M1 (9) POL Polwax Race Team Jasło 48:08,7 07:36,9 04:48
17 169 Szatanik Zbigniew M (17) 1968 M3 (2) POL Ujsoły 48:59,3 08:27,5 04:53
18 179 Sułek Wojciech M (18) 1981 M1 (10) POL Zakopane 49:21,2 08:49,4 04:56
19 118 Michalik Adam M (19) 1971 M2 (7) GP (6) POL Kraków 49:21,6 08:49,8 04:56
20 170 Kidoń Robert M (20) 1987 M1 (11) POL OrawaRun Lipnica Mała 49:24,7 08:52,9 04:56
21 54 Topolski Marcin M (21) 1976 M2 (8) GP (7) POL BKB Victoria Brzesko Jadowniki 49:40,1 09:08,3 04:58
22 128 Kantor Martyna K (1) 1999 K1 (1) POL BuffTeam Polska Kraków 50:24,5 09:52,7 05:02
23 35 Nowacki Krzysztof M (22) 1973 M2 (9) GP (8) POL NO NAME TEAM Koło 50:26,5 09:54,7 05:02
24 17 KAPUŚCIŃSKI ZBIGNIEW M (23) 1972 M2 (10) GP (9) POL Dynafit Team Szczecin 50:40,5 10:08,7 05:04
25 15 HURYŃ EWA K (2) 1973 K2 (1) GP (10) POL Dynafit Team Szczecin 51:04,4 10:32,6 05:06
26 134 Biela Łukasz M (24) 1991 M1 (12) POL Sklep Biegacza Gliwice Zabrze 51:11,3 10:39,5 05:07
27 82 Krzysztoń Tomasz M (25) 1978 M2 (11) GP (11) POL AMBITNI AMATORZY Jaworznik 51:13,5 10:41,7 05:07
28 61 Gąsienica Stanisław M (26) 1962 M3 (3) GP (12) POL Gąsienica Sport Kościelisko 51:31,9 11:00,1 05:09
29 31 Gąsienica-Kaspruń Łukasz M (27) 1993 M1 (13) GP (13) POL Zakopane 51:41,7 11:09,9 05:10
30 165 Kowalczyk Kazimierz M (28) 1968 M3 (4) POL Witów 51:45,5 11:13,7 05:10
31 113 Ząbczyński Dominik M (29) 1971 M2 (12) POL Alpin Sport Team Jastrzębie-Zdrój 52:00,3 11:28,5 05:12
32 14 ZAKRZEWSKI ALEKSANDER M (30) 1970 M2 (13) GP (14) POL Total Immersion Zgorzelec 52:22,0 11:50,2 05:14
33 168 Miodoński Robert M (31) 1986 M1 (14) POL Kraków 52:35,4 12:03,6 05:15
34 64 Lechowicz Łukasz M (32) 1982 M1 (15) GP (15) POL Lech-Pol 4x4 Team Jędrzejów 52:49,1 12:17,3 05:16
35 107 Stykowski Robert M (33) 1977 M2 (14) GP (16) POL Maratończyk.pl Warszawa 53:03,7 12:31,9 05:18
36 77 SZECÓWKA ZBIGNIEW M (34) 1974 M2 (15) GP (17) POL POSITIVE ENERGY PORAJ 53:14,0 12:42,2 05:19
37 125 Grabowska Maria K (3) 1972 K2 (2) POL Pasja Biegania Trzemeszwo 53:21,1 12:49,3 05:20
38 104 Linkowski Michał M (35) 1977 M2 (16) GP (18) POL ILoveZiemek Suchy Las 53:24,8 12:53,0 05:20
39 150 Nadkanski Marek M (36) 1962 M3 (5) GP (19) POL Mok mszana dolna Mszana Górna 53:27,2 12:55,4 05:20
40 159 Pająk Stanisław M (37) 1971 M2 (17) POL Dzianisz 53:31,1 12:59,3 05:21
41 1 Behounek Leszek M (38) 1959 M3 (6) GP (20) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 53:33,2 13:01,4 05:21
42 26 Michalik Krzysztof M (39) 1991 M1 (16) GP (21) POL Zakopane 53:38,9 13:07,1 05:21
43 29 Dubowiecki Witek M (40) 1971 M2 (18) GP (22) POL Chata Biegacza K34 Zakopane Zakopane 53:42,1 13:10,3 05:22
44 62 Michalik Edyta K (4) 1995 K1 (2) POL Bukowina Sport Team Nowy Targ 53:49,6 13:17,8 05:22
45 43 TIMOFIEJUK PAWEŁ M (41) 1978 M2 (19) GP (23) POL Albatrosy Warszawa 54:00,3 13:28,5 05:24
46 155 Mamala Justyna K (5) 1991 K1 (3) POL Kraków 54:03,7 13:31,9 05:24
47 119 Zwoliński Piotr M (42) 1991 M1 (17) GP (24) POL Adidas Runners Warsaw Zabierzów 54:09,5 13:37,7 05:24
48 16 Kaźmierczak Rafał M (43) 1971 M2 (20) POL Szczecin 54:25,3 13:53,5 05:26
49 109 Kopyczok Michał M (44) 1985 M1 (18) GP (25) POL Tysława Team Siemianowice Śląskie 54:33,3 14:01,5 05:27
50 4 Lebda Sebastian M (45) 1976 M2 (21) GP (26) POL T.G.Sokol Zakopane Zakopane 54:36,5 14:04,7 05:27
51 90 Kwiatkowska Kinga K (6) 1988 K1 (4) GP (27) POL Kraków 54:42,2 14:10,4 05:28
52 94 Rybarska Marta K (7) 1990 K1 (5) POL LeszNO Limits Runners Dolsk 55:12,3 14:40,5 05:31
53 89 Wruk Remigiusz M (46) 1971 M2 (22) GP (28) POL BIEG OPOLSKI Opole 55:29,2 14:57,4 05:32
54 178 Dukielski Grzegorz M (47) 1975 M2 (23) GP (29) POL Green Festival Wieliczka 55:52,3 15:20,5 05:35
55 149 Kawalec Krzysztof M (48) 1981 M1 (19) GP (30) POL Jabłonna Lubelska 56:00,5 15:28,7 05:36
56 87 Lisak Wojciech M (49) 1980 M1 (20) GP (31) POL Katowice 56:01,8 15:30,0 05:36
57 162 Wolińska Emilia K (8) 1971 K2 (3) POL Wolin 56:03,5 15:31,7 05:36
58 141 Ożga Sebastian M (50) 1988 M1 (21) POL Tychy 56:13,9 15:42,1 05:37
59 42 Korulczyk Łukasz M (51) 1976 M2 (24) GP (32) POL Lublin 57:04,2 16:32,4 05:42
60 176 Zięba Sabina K (9) 1984 K1 (6) POL 57:09,7 16:37,9 05:42
61 22 Ślaga Dariusz M (52) 1965 M3 (7) GP (33) POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE; SKIPOL.PL TEAM Zakopane 57:19,5 16:47,7 05:43
62 145 Opiał Rafał M (53) 1982 M1 (22) POL Grupa PRO Kraków 57:29,7 16:57,9 05:44
63 100 Kubin Ireneusz M (54) 1972 M2 (25) GP (34) POL TG Sokół Zakopane zakopane 57:31,5 16:59,7 05:45
64 163 Woliński Andrzej M (55) 1967 M3 (8) POL Wolin 57:34,7 17:02,9 05:45
65 41 Knapczyk Krzysztof M (56) 1975 M2 (26) GP (35) POL Na Przełaj Poronin 57:38,8 17:07,0 05:45
66 36 Kalata Janusz M (57) 1979 M1 (23) GP (36) POL Poronin 58:10,7 17:38,9 05:49
67 138 Bolechowska Dominika K (10) 1975 K2 (4) GP (37) POL Alpin Sport Team Rabka Zdrój 58:14,7 17:42,9 05:49
68 65 Epa Karolina K (11) 1989 K1 (7) POL PZU Sport Team Warszawa 58:30,0 17:58,2 05:51
69 13 Semberecki Marcin M (58) 1983 M1 (24) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 58:45,3 18:13,5 05:52
70 3 Suchowian Maciej M (59) 1979 M1 (25) POL Zakopane 58:45,6 18:13,8 05:52
71 158 Gańczak Waldemar M (60) 1978 M2 (27) POL Silesia Runners Club swietochlowice 58:49,3 18:17,5 05:52
72 124 Wołoszyn Piotr M (61) 1980 M1 (26) POL Warszawa 58:56,0 18:24,2 05:53
73 136 Bandel Adam M (62) 1985 M1 (27) POL Łódź 59:24,0 18:52,2 05:56
74 70 Serafin Dariusz M (63) 1966 M3 (9) POL TG.SOKÓŁ ZAKOPANE Zakopane 59:29,4 18:57,6 05:56
75 144 Kuś Agnieszka K (12) 1976 K2 (5) POL Kraków 59:44,0 19:12,2 05:58
76 19 Kowalczyk Marcin M (64) 1984 M1 (28) POL Osola 59:59,3 19:27,5 05:59
77 38 Gał Wojciech M (65) 1965 M3 (10) POL Murzasichle 1:00:03,2 19:31,4 06:00
78 177 Popławska Sonia K (13) 1972 K2 (6) POL ESKDRA KRAKÓW Biały Dunajec 1:00:09,2 19:37,4 06:00
79 166 Rusin Grzegorz M (66) 1984 M1 (29) POL Mielec 1:01:39,9 21:08,1 06:09
80 72 Klappholz Adriana K (14) 1972 K2 (7) GP (38) POL Biegiem przez Chybie Cieszyn 1:01:42,5 21:10,7 06:10
81 161 Cisoń Grzegorz M (67) 1996 M1 (30) POL Morawczyna 1:01:50,5 21:18,7 06:11
82 39 Gąsienica-Roj Anna K (15) 1975 K2 (8) POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE Zakopane 1:01:52,3 21:20,5 06:11
83 132 Galica Katarzyna K (16) 1978 K2 (9) POL Poronin 1:01:54,4 21:22,6 06:11
84 86 Zarzycka Alicja K (17) 1986 K1 (8) GP (39) POL Mszana Dolna 1:01:57,6 21:25,8 06:11
85 127 Świerc Barbara K (18) 1987 K1 (9) POL MarcinSwiercTEAM Lisowice 1:02:06,2 21:34,4 06:12
86 23 PŁYWACZYK MACIEJ M (68) 1963 M3 (11) GP (40) POL team pleszew Pleszew 1:02:08,5 21:36,7 06:12
87 2 Piasecki Piotr M (69) 1979 M1 (31) GP (41) POL TG Sokół Zakopane Piotrków Trybunalski 1:02:12,4 21:40,6 06:13
88 137 Umowski Rafał M (70) 1988 M1 (32) POL Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów Żyrardów 1:02:17,4 21:45,6 06:13
89 81 MAJOR STEFAN M (71) 1956 M4 (1) GP (42) POL BIEGAJ Z ŻARKAMI ŻARKI 1:02:18,1 21:46,3 06:13
90 59 Kaźmierczak Marcin M (72) 1988 M1 (33) GP (43) POL Sochaczew 1:02:48,0 22:16,2 06:16
91 60 Marczak Albert M (73) 1987 M1 (34) GP (44) POL Kozłów Biskupi 1:02:48,1 22:16,3 06:16
92 83 Grochowska Małgorzata K (19) 1970 K2 (10) POL Crowell Gdańsk 1:02:53,4 22:21,6 06:17
93 33 Łukasik Michał M (74) 1985 M1 (35) GP (45) POL VELOBIKE Busko-Zdrój 1:03:16,3 22:44,5 06:19
94 34 Nowacka Małgorzata K (20) 1972 K2 (11) POL NO NAME TEAM Koło 1:03:29,1 22:57,3 06:20
95 174 Jasińska Patrycja K (21) 1995 K1 (10) POL Tychy 1:03:45,2 23:13,4 06:22
96 133 Osińska Karolina K (22) 1993 K1 (11) POL Kołaczkowo 1:04:39,1 24:07,3 06:27
97 160 Arendarczyk Rafał M (75) 1996 M1 (36) POL Niedzica 1:04:44,0 24:12,2 06:28
98 69 Mrówczyński Wojciech M (76) 1971 M2 (28) POL run-logcom Warszawa 1:04:57,4 24:25,6 06:29
99 129 Niklewski Michał M (77) 1987 M1 (37) POL Radom 1:05:04,3 24:32,5 06:30
100 20 Iwanicki Łukasz M (78) 1984 M1 (38) GP (46) POL Lubelski Węgiel "Bogdanka" Lublin 1:05:16,0 24:44,2 06:31
101 180 Gieras Piotr M (79) 1988 M1 (39) POL Kraków 1:05:34,1 25:02,3 06:33
102 50 Dziubecki Kamil M (80) 1984 M1 (40) GP (47) POL Fudu&Co.Sport Team Piotrków Trybunalski 1:05:40,9 25:09,1 06:34
103 130 Niklewski Paweł M (81) 1983 M1 (41) POL Radom 1:05:48,0 25:16,2 06:34
104 91 Trela Bartłomiej M (82) 1981 M1 (42) GP (48) POL Pokonajastme.pl Zgłobice 1:06:31,2 25:59,4 06:39
105 167 Milde Patrycja K (23) 1991 K1 (12) POL Biały Dunajec 1:06:38,2 26:06,4 06:39
106 101 Mikołajczyk Bartłomiej M (83) 1983 M1 (43) GP (49) POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE Bytom 1:06:39,7 26:07,9 06:39
107 21 Iwanicki Władysław M (84) 1959 M3 (12) GP (50) POL Lubelski Węgiel "Bogdanka" Łęczna 1:06:50,2 26:18,4 06:41
108 143 Kawałko Olgierd M (85) 1983 M1 (44) POL Brzeg 1:07:32,6 27:00,8 06:45
109 171 Dratwa Monika K (24) 1989 K1 (13) POL 42 Do Szczęścia Wola Kalinowska 1:07:33,1 27:01,3 06:45
110 68 Ostapczuk Piotr M (86) 2006 M1 (45) POL Nowy Targ 1:07:33,8 27:02,0 06:45
111 148 Skoczyński Eugeniusz M (87) 1963 M3 (13) POL GESAL Inowrocław 1:07:39,9 27:08,1 06:45
112 181 Bryłka Krzysztof M (88) 1974 M2 (29) POL 9 Dywersyjna Warszawa 1:07:53,2 27:21,4 06:47
113 78 Skalski Tomasz M (89) 1967 M3 (14) GP (51) POL Scania Warszawa 1:07:58,0 27:26,2 06:47
114 98 Gąsiorek Paweł M (90) 1974 M2 (30) GP (52) POL 9 Dywersyjna Jabłonna 1:08:08,7 27:36,9 06:48
115 95 Rybarski Piotr M (91) 1987 M1 (46) POL Dolsk 1:08:23,8 27:52,0 06:50
116 121 Pocięgiel Michał M (92) 1982 M1 (47) POL Skawina Biega Radziszów 1:08:28,8 27:57,0 06:50
117 105 Morcinek Marcin M (93) 1978 M2 (31) GP (53) POL Bluszcza Katowice 1:08:38,1 28:06,3 06:51
118 88 Baluta Paweł M (94) 1981 M1 (48) GP (54) POL Klub Wysokogórski Warszawa Warszawa 1:08:38,9 28:07,1 06:51
119 67 Ostapczuk Marzena K (25) 1977 K2 (12) POL Nowy Targ 1:09:03,8 28:32,0 06:54
120 153 Kierys Renata K (26) 1986 K1 (14) POL Ciche 1:09:16,1 28:44,3 06:55
121 47 Moniczewska Katarzyna K (27) 1982 K2 (13) POL Zakopane 1:09:34,5 29:02,7 06:57
122 55 Niziołek Teresa K (28) 1968 K3 (1) POL Zakopane 1:09:40,5 29:08,7 06:58
123 157 Dymanus Karolina K (29) 1988 K1 (15) POL Silesia Runners Club Mysłowice 1:10:22,0 29:50,2 07:02
124 76 Santamaria Francisco M (95) 1982 M1 (49) ESP Ardmon Escorial El 1:10:46,7 30:14,9 07:04
125 116 Odolczyk Jerzy M (96) 1961 M3 (15) GP (55) POL 9 dywersyjna Warszawa 1:10:47,5 30:15,7 07:04
126 75 Lemańska Beata K (30) 1986 K1 (16) POL Ardmon Rąbień AB 1:10:48,5 30:16,7 07:04
127 108 KOPYCZOK Justyna K (31) 1989 K1 (17) POL Tyslawa Team SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1:11:00,5 30:28,7 07:06
128 102 Predko Grażyna K (32) 1973 K2 (14) POL Tarnobrzeg 1:11:17,4 30:45,6 07:07
129 49 Klimecki Marcin M (97) 1980 M1 (50) POL Zakopane 1:12:43,7 32:11,9 07:16
130 46 Moniczewska Dominika K (33) 1980 K2 (15) POL Zakopane 1:12:46,0 32:14,2 07:16
131 93 MATUSIAK PRZEMYSŁAW M (98) 1977 M2 (32) POL WARSZAWA 1:12:51,8 32:20,0 07:17
132 92 MATUSIAK KATARZYNA K (34) 1983 K2 (16) POL WARSZAWA 1:12:53,0 32:21,2 07:17
133 27 Michalik-Tomczak Hanna K (35) 1976 K2 (17) GP (56) POL Smashing Pąpkins Poznań 1:13:10,9 32:39,1 07:19
134 106 Worobiec Józef M (99) 1957 M4 (2) GP (57) POL TERVEL Daniel Wosik Team Jędrzejów 1:13:15,1 32:43,3 07:19
135 25 Fajto Maciej M (100) 1957 M4 (3) POL Murzasichle 1:13:32,5 33:00,7 07:21
136 99 Kubin Ewa K (36) 1975 K2 (18) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:13:41,5 33:09,7 07:22
137 32 Trzebunia Alicja K (37) 1979 K2 (19) GP (58) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:14:09,4 33:37,6 07:24
138 48 Mikulska Aneta K (38) 1979 K2 (20) POL #goPati Okuniew 1:14:34,7 34:02,9 07:27
139 131 Jeżewski Adam M (101) 1979 M1 (51) POL Etisoft Running Team Gliwice 1:14:35,0 34:03,2 07:27
140 135 Tomasik Piotr M (102) 1984 M1 (52) POL Łódź 1:14:42,6 34:10,8 07:28
141 173 Szramek Gerard M (103) 1993 M1 (53) POL Orzesze 1:15:48,4 35:16,6 07:34
142 53 Kwiatkowski Piotr M (104) 1986 M1 (54) GP (59) POL WTE i WEWTE Samborzec 1:15:51,3 35:19,5 07:35
143 56 Niziołek Ireneusz M (105) 1961 M3 (16) POL Zakopane 1:16:52,2 36:20,4 07:41
144 12 Jakubiak-Roszkowska Halszka K (39) 1982 K2 (21) POL Zakopane 1:17:09,2 36:37,4 07:42
145 8 Malepsza Ewa K (40) 1976 K2 (22) POL Zakopane 1:17:39,1 37:07,3 07:45
146 40 Knapczyk Małgorzata K (41) 1979 K2 (23) GP (60) POL Na Przełaj Poronin 1:18:21,2 37:49,4 07:50
147 45 Buś Maciej M (106) 1973 M2 (33) POL Łódź 1:18:24,3 37:52,5 07:50
148 6 Ignaciuk Nicole K (42) 1982 K2 (24) GP (61) DEU Revier Trailrunners Essen 1:18:38,6 38:06,8 07:51
149 7 Schaefer Marius M (107) 1975 M2 (34) GP (62) DEU SG Asbachtal 2015 Essen 1:18:39,1 38:07,3 07:51
150 52 Tlałka - Długosz Małgorzata K (43) 1963 K3 (2) POL TG Sokół Zakopane/Handicap Zakopane Zakopane 1:18:57,0 38:25,2 07:53
151 37 Pitoń Maria K (44) 1964 K3 (3) POL Kościelisko 1:20:03,5 39:31,7 08:00
152 18 Binkiewicz Agnieszka K (45) 1990 K1 (18) POL Vege runners Wrocław 1:20:26,9 39:55,1 08:02
153 9 Stajer Małgorzata K (46) 1971 K2 (25) GP (63) POL Maraton Leszno Leszno 1:20:39,8 40:08,0 08:03
154 51 Zieliński Mateusz M (108) 1986 M1 (55) GP (64) POL Bydgoszcz 1:21:01,0 40:29,2 08:06
155 111 KOCH MARTA K (47) 1977 K2 (26) GP (65) POL Ornontowice 1:21:47,6 41:15,8 08:10
156 44 Włodarczyk Elżbieta K (48) 1979 K2 (27) POL Łódź 1:21:51,1 41:19,3 08:11
157 58 Skonecki Piotr M (109) 1970 M2 (35) GP (66) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:21:59,5 41:27,7 08:11
158 5 Różewicz Dariusz M (110) 1962 M3 (17) GP (67) POL PANCE Tychy 1:23:12,1 42:40,3 08:19
159 147 Behounek Magdalena K (49) 1986 K1 (19) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:23:26,4 42:54,6 08:20
160 57 Niziołek Weronika K (50) 2004 K1 (20) POL Zakopane 1:23:57,1 43:25,3 08:23
161 10 Majerowicz Justyna K (51) 1978 K2 (28) POL Henrykowo 1:24:26,6 43:54,8 08:26
162 11 Olejniczak Tomasz M (111) 1980 M1 (56) POL Henrykowo 1:24:26,8 43:55,0 08:26
DNS 24 Nosal Tomasz M 1989 M1 POL Zakopane
DNS 30 Waldon Krzysztof M 1973 M2 GP POL HRmax Żory Żory
DNS 74 Sadowski Robert M 1985 M1 GP POL Sklep Biegacza Gdynia Gdynia
DNS 79 Gałdyn Kamil M 1998 M1 GP POL Gorący Potok Team Szaflary
DNS 80 Kościelniak Kacper M 1996 M1 GP POL Gorący Potok Team Raba Niżna
DNS 96 Orzech Michał M 1984 M1 GP POL Gliwice
DNS 97 Wójcik Adrian M 1979 M1 GP POL UstrońskaSzkołaNarciarstwaBiegowego Ustroń
DNS 103 Tomczyk Andrzej M 1968 M3 POL TG SOKÓŁ Zakopane Tarnobrzeg
DNS 110 Chrzan Andrzej M 1990 M1 GP POL AA Tarnow Tarnow
DNS 112 Raja Paweł M 1985 M1 POL Skyrunning Polska Wrocław
DNS 114 Rychcik-Zygadło Edyta K 1969 K2 GP POL Oleśnica Spakice
DNS 115 Krupa Piotr M 1985 M1 GP POL Szczyrk
DNS 117 Wojciechowski Przemysław M 1980 M1 POL Championman Team Czempień
DNS 120 Stanuchiewicz Oskar M 1977 M2 POL CZĘSTOCHOWA
DNS 122 Łapiński Paweł M 1982 M1 POL Piaseczno
DNS 123 Lebkowski Dawid M 1991 M1 POL Runonline team Zalesie
DNS 126 Lubecki Łukasz M 1975 M2 POL TG Sokół Zakopane Katowice
DNS 142 Góra Sławomir M 1992 M1 POL alpin sport team Korbielow
DNS 151 Chełmicka Magdalena K 1971 K2 POL Alpin Sport Team Łódź