Toggle navigation
Zawody
GrandPrix-finał.pdf
WYNIKI.pdf
Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Wydarzenie:
Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
10.06.2018
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
10
.000 km
Zgłoszonych:
181
Ukończyło:
162
Nieklasyfikowani:
19
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K1
K2
K3
M1
M2
M3
M4
GP
Klasyfikacja w kategorii: Grand Prix Sokoła
(GP)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
GP
Kraj
Klub
Miasto
Meta
Strata
Tempo
1
146
Opiał Grzegorz
M (1)
1985
M1 (1)
GP (1)
POL
4BigBoys
Wiśniowa
40:31,8
04:03
2
71
Miśkiewicz Mariusz
M (5)
1981
M1 (4)
GP (2)
POL
Biegiem przez Chybie
Mnich
45:09,3
04:37,5
04:30
3
84
Grochowski Marek
M (7)
1970
M2 (3)
GP (3)
POL
T.G. Sokół Zakopane
Gdańsk
45:17,9
04:46,1
04:31
4
85
Falkowski Krzysztof
M (9)
1981
M1 (6)
GP (4)
POL
Woodward Runners
Kraków
46:11,5
05:39,7
04:37
5
63
Szapar Przemysław
M (14)
1977
M2 (6)
GP (5)
POL
Gdynia
47:40,6
07:08,8
04:46
6
118
Michalik Adam
M (19)
1971
M2 (7)
GP (6)
POL
Kraków
49:21,6
08:49,8
04:56
7
54
Topolski Marcin
M (21)
1976
M2 (8)
GP (7)
POL
BKB Victoria Brzesko
Jadowniki
49:40,1
09:08,3
04:58
8
35
Nowacki Krzysztof
M (22)
1973
M2 (9)
GP (8)
POL
NO NAME TEAM
Koło
50:26,5
09:54,7
05:02
9
17
KAPUŚCIŃSKI ZBIGNIEW
M (23)
1972
M2 (10)
GP (9)
POL
Dynafit Team
Szczecin
50:40,5
10:08,7
05:04
10
15
HURYŃ EWA
K (2)
1973
K2 (1)
GP (10)
POL
Dynafit Team
Szczecin
51:04,4
10:32,6
05:06
11
82
Krzysztoń Tomasz
M (25)
1978
M2 (11)
GP (11)
POL
AMBITNI AMATORZY
Jaworznik
51:13,5
10:41,7
05:07
12
61
Gąsienica Stanisław
M (26)
1962
M3 (3)
GP (12)
POL
Gąsienica Sport
Kościelisko
51:31,9
11:00,1
05:09
13
31
Gąsienica-Kaspruń Łukasz
M (27)
1993
M1 (13)
GP (13)
POL
Zakopane
51:41,7
11:09,9
05:10
14
14
ZAKRZEWSKI ALEKSANDER
M (30)
1970
M2 (13)
GP (14)
POL
Total Immersion
Zgorzelec
52:22,0
11:50,2
05:14
15
64
Lechowicz Łukasz
M (32)
1982
M1 (15)
GP (15)
POL
Lech-Pol 4x4 Team
Jędrzejów
52:49,1
12:17,3
05:16
16
107
Stykowski Robert
M (33)
1977
M2 (14)
GP (16)
POL
Maratończyk.pl
Warszawa
53:03,7
12:31,9
05:18
17
77
SZECÓWKA ZBIGNIEW
M (34)
1974
M2 (15)
GP (17)
POL
POSITIVE ENERGY
PORAJ
53:14,0
12:42,2
05:19
18
104
Linkowski Michał
M (35)
1977
M2 (16)
GP (18)
POL
ILoveZiemek
Suchy Las
53:24,8
12:53,0
05:20
19
150
Nadkanski Marek
M (36)
1962
M3 (5)
GP (19)
POL
Mok mszana dolna
Mszana Górna
53:27,2
12:55,4
05:20
20
1
Behounek Leszek
M (38)
1959
M3 (6)
GP (20)
POL
TG Sokół Zakopane
Zakopane
53:33,2
13:01,4
05:21
21
26
Michalik Krzysztof
M (39)
1991
M1 (16)
GP (21)
POL
Zakopane
53:38,9
13:07,1
05:21
22
29
Dubowiecki Witek
M (40)
1971
M2 (18)
GP (22)
POL
Chata Biegacza K34 Zakopane
Zakopane
53:42,1
13:10,3
05:22
23
43
TIMOFIEJUK PAWEŁ
M (41)
1978
M2 (19)
GP (23)
POL
Albatrosy
Warszawa
54:00,3
13:28,5
05:24
24
119
Zwoliński Piotr
M (42)
1991
M1 (17)
GP (24)
POL
Adidas Runners Warsaw
Zabierzów
54:09,5
13:37,7
05:24
25
109
Kopyczok Michał
M (44)
1985
M1 (18)
GP (25)
POL
Tysława Team
Siemianowice Śląskie
54:33,3
14:01,5
05:27
26
4
Lebda Sebastian
M (45)
1976
M2 (21)
GP (26)
POL
T.G.Sokol Zakopane
Zakopane
54:36,5
14:04,7
05:27
27
90
Kwiatkowska Kinga
K (6)
1988
K1 (4)
GP (27)
POL
Kraków
54:42,2
14:10,4
05:28
28
89
Wruk Remigiusz
M (46)
1971
M2 (22)
GP (28)
POL
BIEG OPOLSKI
Opole
55:29,2
14:57,4
05:32
29
178
Dukielski Grzegorz
M (47)
1975
M2 (23)
GP (29)
POL
Green Festival
Wieliczka
55:52,3
15:20,5
05:35
30
149
Kawalec Krzysztof
M (48)
1981
M1 (19)
GP (30)
POL
Jabłonna Lubelska
56:00,5
15:28,7
05:36
31
87
Lisak Wojciech
M (49)
1980
M1 (20)
GP (31)
POL
Katowice
56:01,8
15:30,0
05:36
32
42
Korulczyk Łukasz
M (51)
1976
M2 (24)
GP (32)
POL
Lublin
57:04,2
16:32,4
05:42
33
22
Ślaga Dariusz
M (52)
1965
M3 (7)
GP (33)
POL
TG SOKÓŁ ZAKOPANE; SKIPOL.PL TEAM
Zakopane
57:19,5
16:47,7
05:43
34
100
Kubin Ireneusz
M (54)
1972
M2 (25)
GP (34)
POL
TG Sokół Zakopane
zakopane
57:31,5
16:59,7
05:45
35
41
Knapczyk Krzysztof
M (56)
1975
M2 (26)
GP (35)
POL
Na Przełaj
Poronin
57:38,8
17:07,0
05:45
36
36
Kalata Janusz
M (57)
1979
M1 (23)
GP (36)
POL
Poronin
58:10,7
17:38,9
05:49
37
138
Bolechowska Dominika
K (10)
1975
K2 (4)
GP (37)
POL
Alpin Sport Team
Rabka Zdrój
58:14,7
17:42,9
05:49
38
72
Klappholz Adriana
K (14)
1972
K2 (7)
GP (38)
POL
Biegiem przez Chybie
Cieszyn
1:01:42,5
21:10,7
06:10
39
86
Zarzycka Alicja
K (17)
1986
K1 (8)
GP (39)
POL
Mszana Dolna
1:01:57,6
21:25,8
06:11
40
23
PŁYWACZYK MACIEJ
M (68)
1963
M3 (11)
GP (40)
POL
team pleszew
Pleszew
1:02:08,5
21:36,7
06:12
41
2
Piasecki Piotr
M (69)
1979
M1 (31)
GP (41)
POL
TG Sokół Zakopane
Piotrków Trybunalski
1:02:12,4
21:40,6
06:13
42
81
MAJOR STEFAN
M (71)
1956
M4 (1)
GP (42)
POL
BIEGAJ Z ŻARKAMI
ŻARKI
1:02:18,1
21:46,3
06:13
43
59
Kaźmierczak Marcin
M (72)
1988
M1 (33)
GP (43)
POL
Sochaczew
1:02:48,0
22:16,2
06:16
44
60
Marczak Albert
M (73)
1987
M1 (34)
GP (44)
POL
Kozłów Biskupi
1:02:48,1
22:16,3
06:16
45
33
Łukasik Michał
M (74)
1985
M1 (35)
GP (45)
POL
VELOBIKE
Busko-Zdrój
1:03:16,3
22:44,5
06:19
46
20
Iwanicki Łukasz
M (78)
1984
M1 (38)
GP (46)
POL
Lubelski Węgiel "Bogdanka"
Lublin
1:05:16,0
24:44,2
06:31
47
50
Dziubecki Kamil
M (80)
1984
M1 (40)
GP (47)
POL
Fudu&Co.Sport Team
Piotrków Trybunalski
1:05:40,9
25:09,1
06:34
48
91
Trela Bartłomiej
M (82)
1981
M1 (42)
GP (48)
POL
Pokonajastme.pl
Zgłobice
1:06:31,2
25:59,4
06:39
49
101
Mikołajczyk Bartłomiej
M (83)
1983
M1 (43)
GP (49)
POL
TG SOKÓŁ ZAKOPANE
Bytom
1:06:39,7
26:07,9
06:39
50
21
Iwanicki Władysław
M (84)
1959
M3 (12)
GP (50)
POL
Lubelski Węgiel "Bogdanka"
Łęczna
1:06:50,2
26:18,4
06:41
51
78
Skalski Tomasz
M (89)
1967
M3 (14)
GP (51)
POL
Scania
Warszawa
1:07:58,0
27:26,2
06:47
52
98
Gąsiorek Paweł
M (90)
1974
M2 (30)
GP (52)
POL
9 Dywersyjna
Jabłonna
1:08:08,7
27:36,9
06:48
53
105
Morcinek Marcin
M (93)
1978
M2 (31)
GP (53)
POL
Bluszcza
Katowice
1:08:38,1
28:06,3
06:51
54
88
Baluta Paweł
M (94)
1981
M1 (48)
GP (54)
POL
Klub Wysokogórski Warszawa
Warszawa
1:08:38,9
28:07,1
06:51
55
116
Odolczyk Jerzy
M (96)
1961
M3 (15)
GP (55)
POL
9 dywersyjna
Warszawa
1:10:47,5
30:15,7
07:04
56
27
Michalik-Tomczak Hanna
K (35)
1976
K2 (17)
GP (56)
POL
Smashing Pąpkins
Poznań
1:13:10,9
32:39,1
07:19
57
106
Worobiec Józef
M (99)
1957
M4 (2)
GP (57)
POL
TERVEL Daniel Wosik Team
Jędrzejów
1:13:15,1
32:43,3
07:19
58
32
Trzebunia Alicja
K (37)
1979
K2 (19)
GP (58)
POL
TG Sokół Zakopane
Zakopane
1:14:09,4
33:37,6
07:24
59
53
Kwiatkowski Piotr
M (104)
1986
M1 (54)
GP (59)
POL
WTE i WEWTE
Samborzec
1:15:51,3
35:19,5
07:35
60
40
Knapczyk Małgorzata
K (41)
1979
K2 (23)
GP (60)
POL
Na Przełaj
Poronin
1:18:21,2
37:49,4
07:50
61
6
Ignaciuk Nicole
K (42)
1982
K2 (24)
GP (61)
DEU
Revier Trailrunners
Essen
1:18:38,6
38:06,8
07:51
62
7
Schaefer Marius
M (107)
1975
M2 (34)
GP (62)
DEU
SG Asbachtal 2015
Essen
1:18:39,1
38:07,3
07:51
63
9
Stajer Małgorzata
K (46)
1971
K2 (25)
GP (63)
POL
Maraton Leszno
Leszno
1:20:39,8
40:08,0
08:03
64
51
Zieliński Mateusz
M (108)
1986
M1 (55)
GP (64)
POL
Bydgoszcz
1:21:01,0
40:29,2
08:06
65
111
KOCH MARTA
K (47)
1977
K2 (26)
GP (65)
POL
Ornontowice
1:21:47,6
41:15,8
08:10
66
58
Skonecki Piotr
M (109)
1970
M2 (35)
GP (66)
POL
TG Sokół Zakopane
Zakopane
1:21:59,5
41:27,7
08:11
67
5
Różewicz Dariusz
M (110)
1962
M3 (17)
GP (67)
POL
PANCE
Tychy
1:23:12,1
42:40,3
08:19
DNS
30
Waldon Krzysztof
M
1973
M2
GP
POL
HRmax Żory
Żory
DNS
74
Sadowski Robert
M
1985
M1
GP
POL
Sklep Biegacza Gdynia
Gdynia
DNS
79
Gałdyn Kamil
M
1998
M1
GP
POL
Gorący Potok Team
Szaflary
DNS
80
Kościelniak Kacper
M
1996
M1
GP
POL
Gorący Potok Team
Raba Niżna
DNS
96
Orzech Michał
M
1984
M1
GP
POL
Gliwice
DNS
97
Wójcik Adrian
M
1979
M1
GP
POL
UstrońskaSzkołaNarciarstwaBiegowego
Ustroń
DNS
110
Chrzan Andrzej
M
1990
M1
GP
POL
AA Tarnow
Tarnow
DNS
114
Rychcik-Zygadło Edyta
K
1969
K2
GP
POL
Oleśnica Spakice
DNS
115
Krupa Piotr
M
1985
M1
GP
POL
Szczyrk
BGTimeSport
© 2015 - 2024