Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego

Wydarzenie:
Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
10.06.2018
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
10.0 km
Zgłoszonych:
181
Ukończyło:
162
Nieklasyfikowani:
19
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoMetaStrataTempo
1 128 Kantor Martyna K (1) 1999 K1 (1) POL BuffTeam Polska Kraków 50:24,5 05:02
2 15 HURYŃ EWA K (2) 1973 K2 (1) GP (10) POL Dynafit Team Szczecin 51:04,4 00:39,9 05:06
3 125 Grabowska Maria K (3) 1972 K2 (2) POL Pasja Biegania Trzemeszwo 53:21,1 02:56,6 05:20
4 62 Michalik Edyta K (4) 1995 K1 (2) POL Bukowina Sport Team Nowy Targ 53:49,6 03:25,1 05:22
5 155 Mamala Justyna K (5) 1991 K1 (3) POL Kraków 54:03,7 03:39,2 05:24
6 90 Kwiatkowska Kinga K (6) 1988 K1 (4) GP (27) POL Kraków 54:42,2 04:17,7 05:28
7 94 Rybarska Marta K (7) 1990 K1 (5) POL LeszNO Limits Runners Dolsk 55:12,3 04:47,8 05:31
8 162 Wolińska Emilia K (8) 1971 K2 (3) POL Wolin 56:03,5 05:39,0 05:36
9 176 Zięba Sabina K (9) 1984 K1 (6) POL 57:09,7 06:45,2 05:42
10 138 Bolechowska Dominika K (10) 1975 K2 (4) GP (37) POL Alpin Sport Team Rabka Zdrój 58:14,7 07:50,2 05:49
11 65 Epa Karolina K (11) 1989 K1 (7) POL PZU Sport Team Warszawa 58:30,0 08:05,5 05:51
12 144 Kuś Agnieszka K (12) 1976 K2 (5) POL Kraków 59:44,0 09:19,5 05:58
13 177 Popławska Sonia K (13) 1972 K2 (6) POL ESKDRA KRAKÓW Biały Dunajec 1:00:09,2 09:44,7 06:00
14 72 Klappholz Adriana K (14) 1972 K2 (7) GP (38) POL Biegiem przez Chybie Cieszyn 1:01:42,5 11:18,0 06:10
15 39 Gąsienica-Roj Anna K (15) 1975 K2 (8) POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE Zakopane 1:01:52,3 11:27,8 06:11
16 132 Galica Katarzyna K (16) 1978 K2 (9) POL Poronin 1:01:54,4 11:29,9 06:11
17 86 Zarzycka Alicja K (17) 1986 K1 (8) GP (39) POL Mszana Dolna 1:01:57,6 11:33,1 06:11
18 127 Świerc Barbara K (18) 1987 K1 (9) POL MarcinSwiercTEAM Lisowice 1:02:06,2 11:41,7 06:12
19 83 Grochowska Małgorzata K (19) 1970 K2 (10) POL Crowell Gdańsk 1:02:53,4 12:28,9 06:17
20 34 Nowacka Małgorzata K (20) 1972 K2 (11) POL NO NAME TEAM Koło 1:03:29,1 13:04,6 06:20
21 174 Jasińska Patrycja K (21) 1995 K1 (10) POL Tychy 1:03:45,2 13:20,7 06:22
22 133 Osińska Karolina K (22) 1993 K1 (11) POL Kołaczkowo 1:04:39,1 14:14,6 06:27
23 167 Milde Patrycja K (23) 1991 K1 (12) POL Biały Dunajec 1:06:38,2 16:13,7 06:39
24 171 Dratwa Monika K (24) 1989 K1 (13) POL 42 Do Szczęścia Wola Kalinowska 1:07:33,1 17:08,6 06:45
25 67 Ostapczuk Marzena K (25) 1977 K2 (12) POL Nowy Targ 1:09:03,8 18:39,3 06:54
26 153 Kierys Renata K (26) 1986 K1 (14) POL Ciche 1:09:16,1 18:51,6 06:55
27 47 Moniczewska Katarzyna K (27) 1982 K2 (13) POL Zakopane 1:09:34,5 19:10,0 06:57
28 55 Niziołek Teresa K (28) 1968 K3 (1) POL Zakopane 1:09:40,5 19:16,0 06:58
29 157 Dymanus Karolina K (29) 1988 K1 (15) POL Silesia Runners Club Mysłowice 1:10:22,0 19:57,5 07:02
30 75 Lemańska Beata K (30) 1986 K1 (16) POL Ardmon Rąbień AB 1:10:48,5 20:24,0 07:04
31 108 KOPYCZOK Justyna K (31) 1989 K1 (17) POL Tyslawa Team SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1:11:00,5 20:36,0 07:06
32 102 Predko Grażyna K (32) 1973 K2 (14) POL Tarnobrzeg 1:11:17,4 20:52,9 07:07
33 46 Moniczewska Dominika K (33) 1980 K2 (15) POL Zakopane 1:12:46,0 22:21,5 07:16
34 92 MATUSIAK KATARZYNA K (34) 1983 K2 (16) POL WARSZAWA 1:12:53,0 22:28,5 07:17
35 27 Michalik-Tomczak Hanna K (35) 1976 K2 (17) GP (56) POL Smashing Pąpkins Poznań 1:13:10,9 22:46,4 07:19
36 99 Kubin Ewa K (36) 1975 K2 (18) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:13:41,5 23:17,0 07:22
37 32 Trzebunia Alicja K (37) 1979 K2 (19) GP (58) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:14:09,4 23:44,9 07:24
38 48 Mikulska Aneta K (38) 1979 K2 (20) POL #goPati Okuniew 1:14:34,7 24:10,2 07:27
39 12 Jakubiak-Roszkowska Halszka K (39) 1982 K2 (21) POL Zakopane 1:17:09,2 26:44,7 07:42
40 8 Malepsza Ewa K (40) 1976 K2 (22) POL Zakopane 1:17:39,1 27:14,6 07:45
41 40 Knapczyk Małgorzata K (41) 1979 K2 (23) GP (60) POL Na Przełaj Poronin 1:18:21,2 27:56,7 07:50
42 6 Ignaciuk Nicole K (42) 1982 K2 (24) GP (61) DEU Revier Trailrunners Essen 1:18:38,6 28:14,1 07:51
43 52 Tlałka - Długosz Małgorzata K (43) 1963 K3 (2) POL TG Sokół Zakopane/Handicap Zakopane Zakopane 1:18:57,0 28:32,5 07:53
44 37 Pitoń Maria K (44) 1964 K3 (3) POL Kościelisko 1:20:03,5 29:39,0 08:00
45 18 Binkiewicz Agnieszka K (45) 1990 K1 (18) POL Vege runners Wrocław 1:20:26,9 30:02,4 08:02
46 9 Stajer Małgorzata K (46) 1971 K2 (25) GP (63) POL Maraton Leszno Leszno 1:20:39,8 30:15,3 08:03
47 111 KOCH MARTA K (47) 1977 K2 (26) GP (65) POL Ornontowice 1:21:47,6 31:23,1 08:10
48 44 Włodarczyk Elżbieta K (48) 1979 K2 (27) POL Łódź 1:21:51,1 31:26,6 08:11
49 147 Behounek Magdalena K (49) 1986 K1 (19) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:23:26,4 33:01,9 08:20
50 57 Niziołek Weronika K (50) 2004 K1 (20) POL Zakopane 1:23:57,1 33:32,6 08:23
51 10 Majerowicz Justyna K (51) 1978 K2 (28) POL Henrykowo 1:24:26,6 34:02,1 08:26
DNS 114 Rychcik-Zygadło Edyta K 1969 K2 GP POL Oleśnica Spakice
DNS 151 Chełmicka Magdalena K 1971 K2 POL Alpin Sport Team Łódź

BGTimeSport © 2015-2020