6. Bieg na Bucze

Wydarzenie:
6. Bieg na Bucze & Nordic Walking & miniBucze 6. Bieg na Bucze & Nordic Walking & miniBucze
Organizator:
Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna
Data:
04.09.2021
Miejsce:
Górki Wielkie - Ośrodek Pod Brandysem
Dystans:
5.7 km
Zgłoszonych:
141
Ukończyło:
138
Nieklasyfikowani:
3
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGminaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 7 Dybczyńska Jadwiga K (1) 1980 K4 (1) MGB-K (1) POL LKS Pogórze Górki Wielkie 24:28,9 04:17
2 93 Sikora Alicja K (2) 2008 K0 (1) MGB-K (2) POL UKS Brenna- Górki Brenna 25:41,2 01:12,3 04:30
3 65 Maciejczek Zuzanna K (3) 2005 K1 (1) MGB-K (3) POL UKS Brenna-Górki Górki Wielkie 26:13,6 01:44,7 04:36
4 104 Szwed Renata K (4) 1974 K4 (2) POL ZF Czechowice-Dziedzice 26:48,1 02:19,2 04:42
5 46 Kąś Iwona K (5) 1980 K4 (3) POL TIK TEAM Kraków 27:01,7 02:32,8 04:44
6 17 Bielińska Monika K (6) 1983 K3 (1) POL Przyszowice 27:09,0 02:40,1 04:45
7 80 Pilch Angelika K (7) 2000 K2 (1) MGB-K (4) POL Brenna 28:48,9 04:20,0 05:03
8 36 Greń Bożena K (8) 2002 K1 (2) MGB-K (5) POL Brenna 29:15,9 04:47,0 05:08
9 125 Urbaś Sara K (9) 2008 K0 (2) POL Ks sprint Jaworze 30:13,0 05:44,1 05:18
10 136 Kocyan Lidia K (10) 1978 K4 (4) POL Skoczów 30:43,1 06:14,2 05:23
11 117 Jaskólska Martyna K (11) 2008 K0 (3) POL Carbon Silesia Sport Siemianowice Śląskie 31:07,2 06:38,3 05:27
12 37 Greń Marta K (12) 2008 K0 (4) MGB-K (6) POL Brenna 31:38,9 07:10,0 05:33
13 42 Jonkisz Dorota K (13) 1966 K5 (1) POL Nutrend team Czechowice Dziedzice 31:46,6 07:17,7 05:34
14 40 Idzikowska Angelika K (14) 1991 K3 (2) POL Truchtacz Mysłowice Ruda Śląska 31:50,2 07:21,3 05:35
15 34 Grabowska Agnieszka K (15) 1983 K3 (3) POL Warszawa 33:07,9 08:39,0 05:48
16 131 Bujok Maria K (16) 1961 K6 (1) POL ULKS KARLIK Przezchlebie Przezchlebie 33:14,2 08:45,3 05:49
17 39 Hryniewicz Kapias Monika K (17) 1983 K3 (4) POL Bielsko-Biała 33:14,4 08:45,5 05:49
18 67 Matula-Kisiała Magdalena K (18) 1982 K3 (5) MGB-K (7) POL Górki Wielkie 33:29,3 09:00,4 05:52
19 15 Bartnicka Klaudia K (19) 2008 K0 (5) POL Bielsko-Biała 35:11,2 10:42,3 06:10
20 86 Przybyła Eliza K (20) 1991 K3 (6) POL Crosstrening Racibórz Racibórz 36:26,2 11:57,3 06:23
21 89 Schab Anna K (21) 1983 K3 (7) POL Fikus BeagleBull Team Cieszyn 36:57,3 12:28,4 06:29
22 59 Krasnodębska Ewa K (22) 1987 K3 (8) POL Skoczów 37:24,1 12:55,2 06:33
23 134 Janosz Jadwiga K (23) 1986 K3 (9) POL Andrychów 37:46,4 13:17,5 06:37
24 25 Dawczyńska Wioletta K (24) 1981 K4 (5) POL Tychy 38:00,2 13:31,3 06:40
25 103 Sztanderska Jolanta K (25) 1982 K3 (10) POL Fantastic Team Pogórze 38:56,4 14:27,5 06:49
26 60 Kubecka Jolanta K (26) 1971 K5 (2) POL Pierściec 39:07,8 14:38,9 06:51
27 109 Tyczyńska Małgorzata K (27) 1961 K6 (2) POL Pogwizdów 39:12,8 14:43,9 06:52
28 30 Glajc Wiktoria K (28) 2004 K1 (3) POL WYPAS RUN Pierściec 40:15,3 15:46,4 07:03
29 91 Serafin Agnieszka K (29) 1977 K4 (6) POL Skoczów 40:46,4 16:17,5 07:09
30 61 Kucerka Katarzyna K (30) 1990 K3 (11) POL Kasia i Kuba Wisła 41:05,3 16:36,4 07:12
31 28 Fajfer Agnieszka K (31) 1981 K4 (7) POL Skoczów 41:12,3 16:43,4 07:13
32 33 Górska Anna K (32) 1994 K2 (2) POL Dadok Katowice 41:15,7 16:46,8 07:14
33 130 Cieślar Magdalena K (33) 1983 K3 (12) POL ULKS KARLIK Przezchlebie Przezchlebie 41:49,9 17:21,0 07:20
34 139 Boś Iwona K (34) 1970 K5 (3) POL Wiślańska Akademia Biegowa Wisła 42:17,2 17:48,3 07:25
35 107 Szymura Karolina K (35) 2005 K1 (4) POL Dubiel Club Wodzisław Śląski 43:04,0 18:35,1 07:33
36 18 Błoch Złoty Justyna K (36) 1981 K4 (8) POL Miedżna 43:28,1 18:59,2 07:37
37 116 Dadok Magdalena K (37) 1983 K3 (13) POL Bielsko-Biała 44:27,0 19:58,1 07:47
38 82 Płachta Diana K (38) 1994 K2 (3) POL Będzin 47:27,9 22:59,0 08:19

BGTimeSport © 2015-2020