6. Bieg na Bucze

Wydarzenie:
6. Bieg na Bucze & Nordic Walking & miniBucze 6. Bieg na Bucze & Nordic Walking & miniBucze
Organizator:
Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna
Data:
04.09.2021
Miejsce:
Górki Wielkie - Ośrodek Pod Brandysem
Dystans:
5.7 km
Zgłoszonych:
141
Ukończyło:
138
Nieklasyfikowani:
3
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Mężczyźni

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGminaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 1 Kubica Marcin M (1) 1999 M2 (1) POL BUFF THE NORTH FACE TEAM POLAND Bielsko-Biała 19:32,2 03:25
2 90 Semper Mateusz M (2) 1999 M2 (2) POL MKS-MOS Płomień Sosnowiec Sosnowiec 20:26,6 00:54,4 03:35
3 2 Szczechla Grzegorz M (3) 1987 M3 (1) POL Inov 8 Team Ustroń 20:29,0 00:56,8 03:35
4 3 Wolnik Mateusz M (4) 1991 M3 (2) POL Aktywni Lyski Lyski 21:14,2 01:42,0 03:43
5 119 Koźmiński Józef M (5) 1981 M4 (1) POL SKL Sucha Beskidzka Bielsko-Biała 21:28,9 01:56,7 03:46
6 145 Miśkiewicz Mariusz M (6) 1981 M4 (2) POL biegiem przez Chybie Cieszyn 21:44,5 02:12,3 03:48
7 5 Niedoba Paweł M (7) 2002 M1 (1) MGB-M (1) POL Uks-Brenna-Górki Górki Wielkie 22:09,2 02:37,0 03:53
8 68 Mieszczak Marcin M (8) 1990 M3 (3) POL Żywiec 23:02,2 03:30,0 04:02
9 122 Krupa Przemysław M (9) 1983 M3 (4) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 23:24,5 03:52,3 04:06
10 112 Wowry Grzegorz M (10) 1981 M4 (3) POL Ślęzak TEAM Cieszyn 23:31,7 03:59,5 04:07
11 51 Knopek Bartłomiej M (11) 1984 M3 (5) POL Bieruń 23:36,8 04:04,6 04:08
12 6 Dybczyński Tomasz M (12) 1980 M4 (4) MGB-M (2) POL UKS Brenna-Górki Górki Wielkie 23:38,7 04:06,5 04:08
13 97 Suchanek Grzegorz M (13) 1981 M4 (5) POL Run Team Pogwizdów Pogwizdów 23:46,1 04:13,9 04:10
14 75 Olszewski Jarosław M (14) 1983 M3 (6) POL Bimber Squad Kozy 23:48,0 04:15,8 04:10
15 49 Kluczniak Mikolaj M (15) 1995 M2 (3) POL Gliwice 24:19,0 04:46,8 04:15
16 76 Opryszek Bogusław M (16) 1968 M5 (1) POL ITMBW Kraków Kraków 24:22,7 04:50,5 04:16
17 48 Klimas Kamil M (17) 1982 M3 (7) POL Katowice 24:32,9 05:00,7 04:18
18 115 Żebrowski Grzegorz M (18) 1978 M4 (6) POL Fantasic Cieszyn 24:37,6 05:05,4 04:19
19 13 Mendrek Błażej M (19) 1976 M4 (7) MGB-M (3) POL UKS Brenna-Górki Brenna 24:40,6 05:08,4 04:19
20 50 Kłosowicz Leszek M (20) 1985 M3 (8) POL Bielsko-Biała 24:50,4 05:18,2 04:21
21 140 Pagieła Łukasz M (21) 1983 M3 (9) POL LKS Pogórze Pogórze 25:04,9 05:32,7 04:24
22 87 Pytel Janusz M (22) 1958 M6 (1) POL TRUCHTACZ MYSŁOWICE Sosnowiec 25:05,8 05:33,6 04:24
23 83 Proksa Robert M (23) 1964 M5 (2) POL UKS Chromik Mysłowice Mysłowice 25:18,5 05:46,3 04:26
24 8 Dzida Dominik M (24) 1992 M2 (4) MGB-M (4) POL Monia Team Brenna 25:32,7 06:00,5 04:28
25 11 Heller Radosław M (25) 1994 M2 (5) MGB-M (5) POL Brenna 25:46,4 06:14,2 04:31
26 20 Cichy Krzysztof M (26) 1972 M4 (8) MGB-M (6) POL OPONY SERAFINOWSKI Górki Wielkie 25:46,4 06:14,2 04:31
27 124 Urbaś Roman M (27) 1976 M4 (9) POL Bieg po Zdrój Jaworze 25:47,4 06:15,2 04:31
28 12 Herzyk Damian M (28) 1991 M3 (10) MGB-M (7) POL HD Komplex Brenna 25:53,0 06:20,8 04:32
29 102 Szromek Łukasz M (29) 1990 M3 (11) POL Żory 25:55,5 06:23,3 04:32
30 45 Karplewicz Andrzej M (30) 1961 M6 (2) POL Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój 26:02,5 06:30,3 04:34
31 114 Ząbczyński Dominik M (31) 1971 M5 (3) POL Alpin Sport HOKA One One Jastrzębie-Zdrój 26:14,6 06:42,4 04:36
32 29 Florys Jakub M (32) 1983 M3 (12) POL Morski Koń Ostrowiec Świętokrzyski 26:21,8 06:49,6 04:37
33 94 Sobola Grzegorz M (33) 1990 M3 (13) POL Eko-Okna Runners Racibórz 26:27,2 06:55,0 04:38
34 84 Pronobis Marek M (34) 1979 M4 (10) POL PRONOBIS TEAM Wilkowice 26:37,0 07:04,8 04:40
35 126 Walczuk Artur M (35) 1974 M4 (11) POL Skoczów 26:38,1 07:05,9 04:40
36 92 Serafin Mariusz M (36) 1975 M4 (12) POL Skoczów 26:43,7 07:11,5 04:41
37 95 Stajszczyk Jarek M (37) 1983 M3 (14) POL Skoczów 26:51,5 07:19,3 04:42
38 41 Jaworski Tomasz M (38) 1984 M3 (15) POL Jaworowy bieg Ustroń 27:03,7 07:31,5 04:44
39 23 Dadok Janusz M (39) 1984 M3 (16) POL Bielsko-Biała 27:04,0 07:31,8 04:44
40 69 Moiczek Przemysław M (40) 1986 M3 (17) POL Skoczów 27:05,5 07:33,3 04:45
41 44 Karpiński Robert M (41) 1979 M4 (13) POL KS SPRINT BIELSKO-BIAŁA Bielsko-Biała 27:07,3 07:35,1 04:45
42 52 Knyps Dawid M (42) 2006 M0 (1) POL LKS Pogórze Skoczów 27:15,5 07:43,3 04:46
43 32 Górny Mirosław M (43) 1965 M5 (4) POL Nutrend team Bielsko Biała 27:26,7 07:54,5 04:48
44 121 Miech Szymon M (44) 1981 M4 (14) POL Husaria Race Team Ustroń 27:39,9 08:07,7 04:51
45 108 Truszewski Grzegorz M (45) 1983 M3 (18) MGB-M (8) POL Brenna 27:42,8 08:10,6 04:51
46 31 Głód Rafał M (46) 1986 M3 (19) POL Międzyrzecze Górne 27:48,4 08:16,2 04:52
47 137 Grzędziński Patryk M (47) 1987 M3 (20) POL Kisielów 28:08,8 08:36,6 04:56
48 106 Szweda Marian M (48) 1959 M6 (3) POL Run Team Pogwizdów Pogwizdów 28:12,8 08:40,6 04:56
49 38 Greń Łukasz M (49) 1998 M2 (6) MGB-M (9) POL Brenna 28:13,7 08:41,5 04:57
50 64 Mach Łukasz M (50) 1976 M4 (15) POL Biegacz Wisła 28:19,8 08:47,6 04:58
51 133 Matuszek Marek M (51) 1982 M3 (21) POL Skoczów 28:36,5 09:04,3 05:01
52 105 Szweda Damian M (52) 1989 M3 (22) POL Run Team Pogwizdów Kończyce Wielkie 28:39,2 09:07,0 05:01
53 62 Kučerka Jakub M (53) 1991 M3 (23) CZE Kasia i Kuba Wisła 28:40,0 09:07,8 05:01
54 142 Romaniak Mateusz M (54) 1975 M4 (16) POL Wilkowice 28:58,8 09:26,6 05:05
55 74 Oczkowski Wojciech M (55) 1980 M4 (17) POL Bielsko-Biała 29:07,2 09:35,0 05:06
56 85 Przybyła Amadeusz M (56) 1990 M3 (24) POL EKO-OKNA RUNNERS Racibórz 29:15,8 09:43,6 05:08
57 100 Szczotka Samuel M (57) 2007 M0 (2) MGB-M (10) POL SMS Szczyrk Górki Wielkie 29:22,2 09:50,0 05:09
58 10 Greń Zygmunt M (58) 1955 M6 (4) POL UKS Brenna-Górki Brenna 29:45,0 10:12,8 05:13
59 43 Kapias Maciej M (59) 1985 M3 (25) POL Bielsko Biała 29:59,9 10:27,7 05:15
60 21 Czech Damian M (60) 1986 M3 (26) POL 2B Bielsko-Biała 30:20,5 10:48,3 05:19
61 118 Jaskólski Piotr M (61) 1980 M4 (18) POL Carbon Silesia Sport Siemianowice Śląskie 30:33,0 11:00,8 05:21
62 27 Dudziak Marek M (62) 1979 M4 (19) POL BB Runners - DUDIKOM.pl Jaworze 30:50,8 11:18,6 05:24
63 143 Orawski Robert M (63) 1959 M6 (5) POL Miki Skoczów 30:53,5 11:21,3 05:25
64 99 Švach Janusz M (64) 1976 M4 (20) POL Browar Domowy Garaż Katowice 31:01,6 11:29,4 05:26
65 53 Knyps Adam M (65) 1979 M4 (21) POL OPONY SERAFINOWSKI Skoczów 31:04,2 11:32,0 05:27
66 35 Grabowski Michał M (66) 1983 M3 (27) POL Warszawa 31:06,7 11:34,5 05:27
67 77 Paruch Bogusław M (67) 1975 M4 (22) POL Morsy Skoczów Golasowice 31:09,4 11:37,2 05:27
68 96 Stebel Piotr M (68) 1969 M5 (5) POL PRZEWODNIK Skoczów 31:30,1 11:57,9 05:31
69 144 Nowak Przemysław M (69) 1984 M3 (28) MGB-M (11) POL Górki Wielkie 31:37,2 12:05,0 05:32
70 22 Ćwikła Zbigniew M (70) 1971 M5 (6) MGB-M (12) POL Górki Małe 31:37,7 12:05,5 05:32
71 128 Wrobel Maciej M (71) 1984 M3 (29) POL Mikołów 31:37,8 12:05,6 05:32
72 123 Twardzik Wojciech M (72) 1983 M3 (30) POL Fantastic Team Ustroń 31:44,5 12:12,3 05:34
73 135 Gagola Damian M (73) 1979 M4 (23) MGB-M (13) POL Górki Wielkie 31:49,3 12:17,1 05:34
74 14 Andrejew Piotr M (74) 1979 M4 (24) MGB-M (14) POL Górki Wielkie 32:04,3 12:32,1 05:37
75 113 Zasucha Grzegorz M (75) 1962 M5 (7) POL Stowarzyszenie PULS ŚLĄSKA Katowice 32:30,6 12:58,4 05:42
76 26 Dubiel Milosz M (76) 1972 M4 (25) POL Dubiel Club Wodzisław Śląski 32:41,1 13:08,9 05:44
77 57 Kozieł Dariusz M (77) 1967 M5 (8) MGB-M (15) POL Apartament Buczyna Brenna 32:41,8 13:09,6 05:44
78 66 Marciniak Artur M (78) 1967 M5 (9) MGB-M (16) POL Brenna 32:41,8 13:09,6 05:44
79 70 Możdzeń Janusz M (79) 1983 M3 (31) POL Moen team Drogomyśl 32:49,0 13:16,8 05:45
80 79 Pietrzyk Mariusz M (80) 1974 M4 (26) MGB-M (17) POL 4M Brenna 32:52,5 13:20,3 05:46
81 141 Raszka Janusz M (81) 1966 M5 (10) POL Dark One Cieszyn 33:03,2 13:31,0 05:47
82 24 Dadok Adam M (82) 1991 M3 (32) POL Dadok Katowice 33:03,8 13:31,6 05:48
83 138 Glanowski Rafał M (83) 1950 M7 (1) POL Czeladź sosnowiec 33:16,4 13:44,2 05:50
84 58 Krajcarz Tomasz M (84) 1986 M3 (33) POL Lekawica 33:17,7 13:45,5 05:50
85 88 Schab Paweł M (85) 1981 M4 (27) POL Fikus BeagleBull Team Cieszyn 33:34,3 14:02,1 05:53
86 120 Stanisławski Dawid M (86) 1985 M3 (34) POL Stanislawski Dawid Cieszyn 34:43,6 15:11,4 06:05
87 71 Mróz Jacek M (87) 1976 M4 (28) POL Katowice 34:51,9 15:19,7 06:07
88 132 Żochola Paweł M (88) 1990 M3 (35) MGB-M (18) POL Górki Wielkie 34:52,7 15:20,5 06:07
89 55 Kopta Jerzy M (89) 1945 M7 (2) POL BMW - Biegamy Mimo Wszystko Kraków 35:10,3 15:38,1 06:10
90 81 Ploch Tomasz M (90) 1987 M3 (36) POL Gliwice 35:13,2 15:41,0 06:10
91 54 Kopiec Szymon M (91) 1979 M4 (29) POL Mikołów 35:21,0 15:48,8 06:12
92 98 Surowiecki Robert M (92) 1968 M5 (11) POL Skrzyszów 35:43,5 16:11,3 06:16
93 73 Musioł Jan M (93) 1991 M3 (37) MGB-M (19) POL Brenna 36:06,5 16:34,3 06:20
94 47 Kierat Zbigniew M (94) 1961 M6 (6) MGB-M (20) POL Górki Wielkie 36:09,9 16:37,7 06:20
95 72 Mucha Sebastian M (95) 1991 M3 (38) POL Dąbrowa Górnicza 36:15,7 16:43,5 06:21
96 19 Bugiel Roman M (96) 1963 M5 (12) POL Tychy 37:55,1 18:22,9 06:39
97 16 Bartnicki Grzegorz M (97) 1974 M4 (30) POL Bielsko-Biała 38:29,3 18:57,1 06:45
98 110 Tyka Edward M (98) 1943 M7 (3) POL Niestowarzyszony Polsks 38:41,8 19:09,6 06:47
99 56 Kowalski-Neukirch Henryk M (99) 1949 M7 (4) POL Truchtacz Mysłowice Katowice 40:54,3 21:22,1 07:10
100 78 Pawłowski Piotr M (100) 1987 M3 (39) POL Bielsko-Biała 41:13,6 21:41,4 07:13
DNS 4 Wróbel Tomasz M 1973 M4 POL MKS-R Centrum Dzięgielów Goleszów
DNS 63 Kusy Rafał M 1975 M4 POL PBRun Międzyświeć
DNS 111 Wantulok Michal M 1977 M4 POL Hónym do mety Ustroń

BGTimeSport © 2015-2020