6. Bieg na Bucze

Wydarzenie:
6. Bieg na Bucze & Nordic Walking & miniBucze 6. Bieg na Bucze & Nordic Walking & miniBucze
Organizator:
Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna
Data:
04.09.2021
Miejsce:
Górki Wielkie - Ośrodek Pod Brandysem
Dystans:
5.7 km
Zgłoszonych:
141
Ukończyło:
138
Nieklasyfikowani:
3
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: mężczyźni 30-39 lat (M3)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGminaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 2 Szczechla Grzegorz M (3) 1987 M3 (1) POL Inov 8 Team Ustroń 20:29,0 03:35
2 3 Wolnik Mateusz M (4) 1991 M3 (2) POL Aktywni Lyski Lyski 21:14,2 00:45,2 03:43
3 68 Mieszczak Marcin M (8) 1990 M3 (3) POL Żywiec 23:02,2 02:33,2 04:02
4 122 Krupa Przemysław M (9) 1983 M3 (4) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 23:24,5 02:55,5 04:06
5 51 Knopek Bartłomiej M (11) 1984 M3 (5) POL Bieruń 23:36,8 03:07,8 04:08
6 75 Olszewski Jarosław M (14) 1983 M3 (6) POL Bimber Squad Kozy 23:48,0 03:19,0 04:10
7 48 Klimas Kamil M (17) 1982 M3 (7) POL Katowice 24:32,9 04:03,9 04:18
8 50 Kłosowicz Leszek M (20) 1985 M3 (8) POL Bielsko-Biała 24:50,4 04:21,4 04:21
9 140 Pagieła Łukasz M (21) 1983 M3 (9) POL LKS Pogórze Pogórze 25:04,9 04:35,9 04:24
10 12 Herzyk Damian M (28) 1991 M3 (10) MGB-M (7) POL HD Komplex Brenna 25:53,0 05:24,0 04:32
11 102 Szromek Łukasz M (29) 1990 M3 (11) POL Żory 25:55,5 05:26,5 04:32
12 29 Florys Jakub M (32) 1983 M3 (12) POL Morski Koń Ostrowiec Świętokrzyski 26:21,8 05:52,8 04:37
13 94 Sobola Grzegorz M (33) 1990 M3 (13) POL Eko-Okna Runners Racibórz 26:27,2 05:58,2 04:38
14 95 Stajszczyk Jarek M (37) 1983 M3 (14) POL Skoczów 26:51,5 06:22,5 04:42
15 41 Jaworski Tomasz M (38) 1984 M3 (15) POL Jaworowy bieg Ustroń 27:03,7 06:34,7 04:44
16 23 Dadok Janusz M (39) 1984 M3 (16) POL Bielsko-Biała 27:04,0 06:35,0 04:44
17 69 Moiczek Przemysław M (40) 1986 M3 (17) POL Skoczów 27:05,5 06:36,5 04:45
18 108 Truszewski Grzegorz M (45) 1983 M3 (18) MGB-M (8) POL Brenna 27:42,8 07:13,8 04:51
19 31 Głód Rafał M (46) 1986 M3 (19) POL Międzyrzecze Górne 27:48,4 07:19,4 04:52
20 137 Grzędziński Patryk M (47) 1987 M3 (20) POL Kisielów 28:08,8 07:39,8 04:56
21 133 Matuszek Marek M (51) 1982 M3 (21) POL Skoczów 28:36,5 08:07,5 05:01
22 105 Szweda Damian M (52) 1989 M3 (22) POL Run Team Pogwizdów Kończyce Wielkie 28:39,2 08:10,2 05:01
23 62 Kučerka Jakub M (53) 1991 M3 (23) CZE Kasia i Kuba Wisła 28:40,0 08:11,0 05:01
24 85 Przybyła Amadeusz M (56) 1990 M3 (24) POL EKO-OKNA RUNNERS Racibórz 29:15,8 08:46,8 05:08
25 43 Kapias Maciej M (59) 1985 M3 (25) POL Bielsko Biała 29:59,9 09:30,9 05:15
26 21 Czech Damian M (60) 1986 M3 (26) POL 2B Bielsko-Biała 30:20,5 09:51,5 05:19
27 35 Grabowski Michał M (66) 1983 M3 (27) POL Warszawa 31:06,7 10:37,7 05:27
28 144 Nowak Przemysław M (69) 1984 M3 (28) MGB-M (11) POL Górki Wielkie 31:37,2 11:08,2 05:32
29 128 Wrobel Maciej M (71) 1984 M3 (29) POL Mikołów 31:37,8 11:08,8 05:32
30 123 Twardzik Wojciech M (72) 1983 M3 (30) POL Fantastic Team Ustroń 31:44,5 11:15,5 05:34
31 70 Możdzeń Janusz M (79) 1983 M3 (31) POL Moen team Drogomyśl 32:49,0 12:20,0 05:45
32 24 Dadok Adam M (82) 1991 M3 (32) POL Dadok Katowice 33:03,8 12:34,8 05:48
33 58 Krajcarz Tomasz M (84) 1986 M3 (33) POL Lekawica 33:17,7 12:48,7 05:50
34 120 Stanisławski Dawid M (86) 1985 M3 (34) POL Stanislawski Dawid Cieszyn 34:43,6 14:14,6 06:05
35 132 Żochola Paweł M (88) 1990 M3 (35) MGB-M (18) POL Górki Wielkie 34:52,7 14:23,7 06:07
36 81 Ploch Tomasz M (90) 1987 M3 (36) POL Gliwice 35:13,2 14:44,2 06:10
37 73 Musioł Jan M (93) 1991 M3 (37) MGB-M (19) POL Brenna 36:06,5 15:37,5 06:20
38 72 Mucha Sebastian M (95) 1991 M3 (38) POL Dąbrowa Górnicza 36:15,7 15:46,7 06:21
39 78 Pawłowski Piotr M (100) 1987 M3 (39) POL Bielsko-Biała 41:13,6 20:44,6 07:13

BGTimeSport © 2015-2020