6. Bieg na Bucze

Wydarzenie:
6. Bieg na Bucze & Nordic Walking & miniBucze 6. Bieg na Bucze & Nordic Walking & miniBucze
Organizator:
Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna
Data:
04.09.2021
Miejsce:
Górki Wielkie - Ośrodek Pod Brandysem
Dystans:
5.7 km
Zgłoszonych:
141
Ukończyło:
138
Nieklasyfikowani:
3
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: mężczyźni 40-49 lat (M4)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGminaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 119 Koźmiński Józef M (5) 1981 M4 (1) POL SKL Sucha Beskidzka Bielsko-Biała 21:28,9 03:46
2 145 Miśkiewicz Mariusz M (6) 1981 M4 (2) POL biegiem przez Chybie Cieszyn 21:44,5 00:15,6 03:48
3 112 Wowry Grzegorz M (10) 1981 M4 (3) POL Ślęzak TEAM Cieszyn 23:31,7 02:02,8 04:07
4 6 Dybczyński Tomasz M (12) 1980 M4 (4) MGB-M (2) POL UKS Brenna-Górki Górki Wielkie 23:38,7 02:09,8 04:08
5 97 Suchanek Grzegorz M (13) 1981 M4 (5) POL Run Team Pogwizdów Pogwizdów 23:46,1 02:17,2 04:10
6 115 Żebrowski Grzegorz M (18) 1978 M4 (6) POL Fantasic Cieszyn 24:37,6 03:08,7 04:19
7 13 Mendrek Błażej M (19) 1976 M4 (7) MGB-M (3) POL UKS Brenna-Górki Brenna 24:40,6 03:11,7 04:19
8 20 Cichy Krzysztof M (26) 1972 M4 (8) MGB-M (6) POL OPONY SERAFINOWSKI Górki Wielkie 25:46,4 04:17,5 04:31
9 124 Urbaś Roman M (27) 1976 M4 (9) POL Bieg po Zdrój Jaworze 25:47,4 04:18,5 04:31
10 84 Pronobis Marek M (34) 1979 M4 (10) POL PRONOBIS TEAM Wilkowice 26:37,0 05:08,1 04:40
11 126 Walczuk Artur M (35) 1974 M4 (11) POL Skoczów 26:38,1 05:09,2 04:40
12 92 Serafin Mariusz M (36) 1975 M4 (12) POL Skoczów 26:43,7 05:14,8 04:41
13 44 Karpiński Robert M (41) 1979 M4 (13) POL KS SPRINT BIELSKO-BIAŁA Bielsko-Biała 27:07,3 05:38,4 04:45
14 121 Miech Szymon M (44) 1981 M4 (14) POL Husaria Race Team Ustroń 27:39,9 06:11,0 04:51
15 64 Mach Łukasz M (50) 1976 M4 (15) POL Biegacz Wisła 28:19,8 06:50,9 04:58
16 142 Romaniak Mateusz M (54) 1975 M4 (16) POL Wilkowice 28:58,8 07:29,9 05:05
17 74 Oczkowski Wojciech M (55) 1980 M4 (17) POL Bielsko-Biała 29:07,2 07:38,3 05:06
18 118 Jaskólski Piotr M (61) 1980 M4 (18) POL Carbon Silesia Sport Siemianowice Śląskie 30:33,0 09:04,1 05:21
19 27 Dudziak Marek M (62) 1979 M4 (19) POL BB Runners - DUDIKOM.pl Jaworze 30:50,8 09:21,9 05:24
20 99 Švach Janusz M (64) 1976 M4 (20) POL Browar Domowy Garaż Katowice 31:01,6 09:32,7 05:26
21 53 Knyps Adam M (65) 1979 M4 (21) POL OPONY SERAFINOWSKI Skoczów 31:04,2 09:35,3 05:27
22 77 Paruch Bogusław M (67) 1975 M4 (22) POL Morsy Skoczów Golasowice 31:09,4 09:40,5 05:27
23 135 Gagola Damian M (73) 1979 M4 (23) MGB-M (13) POL Górki Wielkie 31:49,3 10:20,4 05:34
24 14 Andrejew Piotr M (74) 1979 M4 (24) MGB-M (14) POL Górki Wielkie 32:04,3 10:35,4 05:37
25 26 Dubiel Milosz M (76) 1972 M4 (25) POL Dubiel Club Wodzisław Śląski 32:41,1 11:12,2 05:44
26 79 Pietrzyk Mariusz M (80) 1974 M4 (26) MGB-M (17) POL 4M Brenna 32:52,5 11:23,6 05:46
27 88 Schab Paweł M (85) 1981 M4 (27) POL Fikus BeagleBull Team Cieszyn 33:34,3 12:05,4 05:53
28 71 Mróz Jacek M (87) 1976 M4 (28) POL Katowice 34:51,9 13:23,0 06:07
29 54 Kopiec Szymon M (91) 1979 M4 (29) POL Mikołów 35:21,0 13:52,1 06:12
30 16 Bartnicki Grzegorz M (97) 1974 M4 (30) POL Bielsko-Biała 38:29,3 17:00,4 06:45
DNS 4 Wróbel Tomasz M 1973 M4 POL MKS-R Centrum Dzięgielów Goleszów
DNS 63 Kusy Rafał M 1975 M4 POL PBRun Międzyświeć
DNS 111 Wantulok Michal M 1977 M4 POL Hónym do mety Ustroń

BGTimeSport © 2015-2020