BGTimeSport

ELEKTRONICZNY POMIAR CZASU

Festiwal Górski Maraton Trzech Jezior

23-25.09.2022 Porąbka, Międzybrodzie Bialskie

Organizator:
Fundacja Kraina gór i jezior
Kontakt:
krainagorijezior@gmail.com
664909239
Strona internetowa:
Pliki do pobrania:

Serdeczni ludzie. Magia wody i gór. Niezwykłe barwy jesiennych Beskidów. Zapach lasu, jakiego nie spotkasz o żadnej innej porze roku. Zapierające dech panoramy najpiękniejszych zakątków Beskidu Małego - Krainy Beskidzkich Jezior. Monumentalne zapory wodne, które tworzą górskie jeziora w przełomie rzeki Soły i amfiteatr w Lipniku, czy ruiny kilkusetletnich pasterskich szałasów.
Jedyny w swoim rodzaju zbudowany na szczycie góry zbiornik wodny na Żarze i zapomniany kurort - “polskie Davos” w Kozubniku, które dziś powoli budzi się do nowego życia.
9 szczytów, 7 miejscowości, 3 jeziora. 
wreszcie cztery, zróżnicowane trasy: od 3,5-kilometrowego verticala, przez 17-kilometrowy bieg Szlakiem Wołoskich Pasterzy, 25-kilometrowy Rollercoaster, po najpiękniejszy, 46-kilometrowy Maraton Trzech Jezior oraz trzydniowa rywalizacja wieloetapowa.

Taki jest nasz festiwal. Festiwal Maraton Trzech Jezior.
Poznaj smak Krainy Beskidzkich Jezior!

piątek:
Czupel Vertical (3,5 km, +600m)
sobota:
Rollercoaster (25 km, +/-1400m)
Maraton Trzech Jezior (46 km, +/- 2485m)
niedziela:
Szlakiem Wołoskich Pasterzy (17 km, +/- 1230m).

Klasyfikacja Drużynowa Grand Prix Trzech Jezior: Czupel Vertical+Maraton Trzech Jezior+Szlakiem Wołoskich Pasterzy (aby być sklasyfikowanym w Grand Prix należy zarejestrować się osobno na każdy z trzech biegów i przy rejestracji zaznaczyć opcję Grand Prix. Aby skorzystac z niższej opłaty dla GP należy dokonac jednorazowej wpłaty zgodnie z opisem w Regulaminie).