|
1 |
123 |
Biel Szymon
|
M (1) |
1987 |
M2 (1) |
|
POL |
|
Żywiec
|
1:59:21,7 |
|
05:18 |
|
2 |
178 |
Klimek Dominik
|
M (2) |
1995 |
M1 (1) |
|
POL |
CKS Budowlani Częstochowa
|
Kusieta
|
1:59:41,8 |
00:20,1 |
05:19 |
|
3 |
73 |
Szafranek Pawel
|
M (3) |
1991 |
M2 (2) |
|
POL |
Stańczak Team
|
Ustroń
|
1:59:51,2 |
00:29,5 |
05:19 |
|
4 |
58 |
Początko Łukasz
|
M (4) |
1992 |
M2 (3) |
|
POL |
Highlanders
|
Kobiernice
|
2:01:07,7 |
01:46,0 |
05:23 |
|
5 |
200 |
Orawczak Kamil
|
M (5) |
1991 |
M2 (4) |
|
POL |
Carbon Silesia Sport
|
Kozy
|
2:03:09,0 |
03:47,3 |
05:28 |
|
6 |
201 |
Gawlas Dominik
|
M (6) |
1982 |
M3 (1) |
|
POL |
TJJakal Karvina
|
Cieszyn
|
2:03:16,5 |
03:54,8 |
05:28 |
|
7 |
203 |
Krupa Przemysław
|
M (7) |
1983 |
M2 (5) |
|
POL |
SCI Górscy Entuzjaści
|
Mnich
|
2:06:59,4 |
07:37,7 |
05:38 |
|
8 |
27 |
Staszyk Michał
|
M (8) |
1989 |
M2 (6) |
|
POL |
|
Słotwina
|
2:07:17,5 |
07:55,8 |
05:39 |
|
9 |
5 |
Trojanowski Artur
|
M (9) |
1987 |
M2 (7) |
|
POL |
Carbon Silesia Sport
|
Ruda Śląska
|
2:07:25,9 |
08:04,2 |
05:39 |
|
10 |
146 |
Konkol Dominik
|
M (10) |
1997 |
M1 (2) |
|
POL |
Carbon Silesia Sport
|
Gilowice
|
2:07:58,6 |
08:36,9 |
05:41 |
|
11 |
220 |
Korcz Daniel
|
M (11) |
1979 |
M3 (2) |
|
POL |
Jaworzno Runners Pro Team
|
Jaworzno
|
2:08:49,6 |
09:27,9 |
05:43 |
|
12 |
179 |
Klimek Tadeusz
|
M (12) |
1969 |
M4 (1) |
|
POL |
Słońca Jury
|
Kusięta
|
2:09:13,0 |
09:51,3 |
05:44 |
|
13 |
31 |
Suchanek Grzegorz
|
M (13) |
1981 |
M3 (3) |
|
POL |
Run Team Pogwizdów
|
Pogwizdów
|
2:09:40,0 |
10:18,3 |
05:45 |
|
14 |
143 |
Lasek Dariusz
|
M (14) |
1972 |
M4 (2) |
|
POL |
Byledobiec Anin
|
Kozy
|
2:09:45,6 |
10:23,9 |
05:46 |
|
15 |
75 |
Skworc Grzegorz
|
M (15) |
1987 |
M2 (8) |
|
POL |
SkworcBiegamWgórach
|
Siemianowice Śląskie
|
2:10:41,6 |
11:19,9 |
05:48 |
|
16 |
28 |
Szweda Damian
|
M (16) |
1989 |
M2 (9) |
|
POL |
Run Team Pogwizdów
|
Kończyce Wielkie
|
2:12:33,6 |
13:11,9 |
05:53 |
|
17 |
56 |
Sawicki Marek
|
M (17) |
1987 |
M2 (10) |
|
POL |
SKLEPSONO.PL
|
Lipowa
|
2:13:28,3 |
14:06,6 |
05:55 |
|
18 |
46 |
Wieczorek Damian
|
M (18) |
1971 |
M4 (3) |
|
POL |
|
Katowice
|
2:14:16,0 |
14:54,3 |
05:58 |
|
19 |
196 |
Olszewski Jarosław
|
M (19) |
1983 |
M2 (11) |
|
POL |
Bimber Squad
|
Kozy
|
2:14:45,8 |
15:24,1 |
05:59 |
|
20 |
181 |
Flądro Daniel
|
M (20) |
1978 |
M3 (4) |
|
POL |
Klub Biegowy Perła
|
Wokowice
|
2:15:37,7 |
16:16,0 |
06:01 |
|
21 |
64 |
Topolski Marcin
|
M (21) |
1976 |
M3 (5) |
|
POL |
|
Jadowniki
|
2:16:00,8 |
16:39,1 |
06:02 |
|
22 |
127 |
Kupijaj Marcin
|
M (22) |
1991 |
M2 (12) |
|
POL |
Socios Silesia
|
Knurów
|
2:16:11,9 |
16:50,2 |
06:03 |
|
23 |
204 |
Mazgaj Dawid
|
M (23) |
1984 |
M2 (13) |
|
POL |
SCI Górscy Entuzjaści
|
Chybie
|
2:16:26,1 |
17:04,4 |
06:03 |
|
24 |
132 |
Franek Marcin
|
M (24) |
1977 |
M3 (6) |
|
POL |
Cieszynioki
|
Cieszyn
|
2:16:37,7 |
17:16,0 |
06:04 |
|
25 |
190 |
Fijak Jan
|
M (25) |
1973 |
M3 (7) |
|
POL |
|
Sienna
|
2:17:17,2 |
17:55,5 |
06:06 |
|
26 |
121 |
Dzięgielowski Paweł
|
M (26) |
1980 |
M3 (8) |
SL-M (1) |
POL |
Nadleśnictwo Brzesko
|
Niepołomice
|
2:18:59,4 |
19:37,7 |
06:10 |
|
27 |
57 |
Sawicki Lucjan
|
M (27) |
1976 |
M3 (9) |
|
POL |
Team Brothers
|
Żywiec
|
2:19:10,0 |
19:48,3 |
06:11 |
|
28 |
119 |
Dobija Andrzej
|
M (28) |
1961 |
M5 (1) |
|
POL |
MKS Żywiec
|
Węgierska Górka
|
2:19:17,6 |
19:55,9 |
06:11 |
|
29 |
150 |
Kokot Krzysztof
|
M (29) |
1974 |
M3 (10) |
|
POL |
Niewybiegani
|
Żory
|
2:20:39,9 |
21:18,2 |
06:15 |
|
30 |
21 |
Szymura Wojciech
|
M (30) |
1973 |
M3 (11) |
|
POL |
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA
|
Rybnik
|
2:21:23,3 |
22:01,6 |
06:17 |
|
31 |
65 |
Papuga Dominik
|
M (31) |
1989 |
M2 (14) |
|
POL |
Klub Biegowy Perła
|
Jadowniki
|
2:21:39,9 |
22:18,2 |
06:17 |
|
32 |
140 |
Majewska Ewelina
|
K (1) |
1981 |
K3 (1) |
|
POL |
SPLA Tychy
|
Tychy
|
2:21:54,1 |
22:32,4 |
06:18 |
|
33 |
45 |
Wandzel Adrian
|
M (32) |
1990 |
M2 (15) |
|
POL |
|
Żywiec
|
2:23:18,5 |
23:56,8 |
06:22 |
|
34 |
170 |
Kwiatkowski Rafał
|
M (33) |
1974 |
M3 (12) |
|
POL |
Forever Young
|
Chrzanów
|
2:23:24,7 |
24:03,0 |
06:22 |
|
35 |
29 |
Szweda Marian
|
M (34) |
1959 |
M5 (2) |
|
POL |
RUN TEAM POGWIZDÓW
|
Pogwizdów
|
2:23:54,9 |
24:33,2 |
06:23 |
|
36 |
149 |
Jarosz Paweł
|
M (35) |
1977 |
M3 (13) |
|
POL |
|
Nowy Targ
|
2:24:26,7 |
25:05,0 |
06:25 |
|
37 |
77 |
Żłobiński Bartosz
|
M (36) |
1985 |
M2 (16) |
|
POL |
|
Jasienica
|
2:24:47,5 |
25:25,8 |
06:26 |
|
38 |
7 |
Puc Paweł
|
M (37) |
1980 |
M3 (14) |
|
POL |
Truchtacze Gzichów
|
Będzin
|
2:24:53,7 |
25:32,0 |
06:26 |
|
39 |
131 |
Gawlik Tomasz
|
M (38) |
1972 |
M4 (4) |
|
POL |
|
Pszczyna
|
2:25:26,1 |
26:04,4 |
06:27 |
|
40 |
207 |
Jaworski Marek
|
M (39) |
1994 |
M1 (3) |
|
POL |
|
Ustroń
|
2:25:37,0 |
26:15,3 |
06:28 |
|
41 |
192 |
Kocierz Piotr
|
M (40) |
1975 |
M3 (15) |
|
POL |
|
Żywiec
|
2:25:55,7 |
26:34,0 |
06:29 |
|
42 |
155 |
Ficek Paweł
|
M (41) |
1977 |
M3 (16) |
|
POL |
Totus Tuus
|
Paczyna
|
2:25:59,8 |
26:38,1 |
06:29 |
|
43 |
187 |
Nowak Marek
|
M (42) |
1973 |
M3 (17) |
|
POL |
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
|
Ligota
|
2:26:01,6 |
26:39,9 |
06:29 |
|
44 |
138 |
Nosalik Marek
|
M (43) |
1965 |
M4 (5) |
|
POL |
MTA
|
Zywiec
|
2:26:08,8 |
26:47,1 |
06:29 |
|
45 |
43 |
Wiklik Marcin
|
M (44) |
1983 |
M2 (17) |
|
POL |
OPP Kraków
|
Kraków
|
2:26:12,7 |
26:51,0 |
06:29 |
|
46 |
101 |
Madziar Benedykt
|
M (45) |
1988 |
M2 (18) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
2:26:17,9 |
26:56,2 |
06:30 |
|
47 |
78 |
Jasek Piotr
|
M (46) |
1981 |
M3 (18) |
|
POL |
|
Buczkowice
|
2:26:49,2 |
27:27,5 |
06:31 |
|
48 |
148 |
Adamus-Kowalska Justyna
|
K (2) |
1979 |
K3 (2) |
|
POL |
|
Przybędza
|
2:27:00,7 |
27:39,0 |
06:32 |
|
49 |
186 |
Janusz Bartłomiej
|
M (47) |
1975 |
M3 (19) |
|
POL |
Januszki KATO
|
Katowice
|
2:27:16,2 |
27:54,5 |
06:32 |
|
50 |
168 |
Czekiel Julia
|
K (3) |
1981 |
K3 (3) |
|
POL |
|
Międzybrodzie Żywieckie
|
2:27:16,7 |
27:55,0 |
06:32 |
|
51 |
2 |
Pronobis Marek
|
M (48) |
1979 |
M3 (20) |
|
POL |
Pronobis Team
|
Wilkowice
|
2:27:44,3 |
28:22,6 |
06:33 |
|
52 |
25 |
Szwed Renata
|
K (4) |
1974 |
K3 (4) |
|
POL |
ZF
|
Czechowice-Dziedzice
|
2:27:47,9 |
28:26,2 |
06:34 |
|
53 |
161 |
Miodoński Piotr
|
M (49) |
1987 |
M2 (19) |
|
POL |
wujek z chrześniakami :
|
Oświęcim
|
2:27:52,4 |
28:30,7 |
06:34 |
|
54 |
11 |
Szpak Damian
|
M (50) |
1961 |
M5 (3) |
|
POL |
Damek Team
|
Tychy
|
2:28:35,8 |
29:14,1 |
06:36 |
|
55 |
173 |
Dawid Katarzyna
|
K (5) |
1976 |
K3 (5) |
|
POL |
|
Jasienica
|
2:28:35,8 |
29:14,1 |
06:36 |
|
56 |
134 |
Gruszka Grzegorz
|
M (51) |
1977 |
M3 (21) |
|
POL |
Endurance Team
|
Siemianowice Śląskie
|
2:29:09,4 |
29:47,7 |
06:37 |
|
57 |
183 |
Ciura Jakub
|
M (52) |
1981 |
M3 (22) |
|
POL |
|
Brzesko
|
2:29:47,4 |
30:25,7 |
06:39 |
|
58 |
33 |
Wiatr Wojciech
|
M (53) |
1980 |
M3 (23) |
|
POL |
Endurance Team
|
Chorzów
|
2:31:41,1 |
32:19,4 |
06:44 |
|
59 |
199 |
Jakóbczak Jakub
|
M (54) |
1991 |
M2 (20) |
|
POL |
|
Łaziska Górne
|
2:31:42,6 |
32:20,9 |
06:44 |
|
60 |
49 |
Stanisławski Michał
|
M (55) |
1986 |
M2 (21) |
|
POL |
BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW
|
Bielsko-Biała
|
2:31:48,6 |
32:26,9 |
06:44 |
|
61 |
191 |
Kowalczyk Paweł
|
M (56) |
1974 |
M3 (24) |
|
POL |
KĘCKIE HARPAGANY
|
Kęty
|
2:32:10,3 |
32:48,6 |
06:45 |
|
62 |
26 |
Tabor Marcin
|
M (57) |
1985 |
M2 (22) |
|
POL |
Opole Team
|
Opole
|
2:32:53,6 |
33:31,9 |
06:47 |
|
63 |
213 |
Mach Krzysztof
|
M (58) |
1982 |
M3 (25) |
|
POL |
Zabierzów Biega
|
Zabierzów
|
2:32:54,1 |
33:32,4 |
06:47 |
|
64 |
1 |
Zawada Jacek
|
M (59) |
1972 |
M4 (6) |
|
POL |
FiKiMiKi Team
|
Zalesie Golczowskie
|
2:33:56,1 |
34:34,4 |
06:50 |
|
65 |
136 |
Malinowski Krzysztof
|
M (60) |
1969 |
M4 (7) |
|
POL |
PoWoli do Celu
|
Gilowice
|
2:34:09,6 |
34:47,9 |
06:51 |
|
66 |
189 |
Głód Rafał
|
M (61) |
1986 |
M2 (23) |
|
POL |
|
Międzyrzecze Górne
|
2:34:22,7 |
35:01,0 |
06:51 |
|
67 |
42 |
Potęga Grzegorz
|
M (62) |
1968 |
M4 (8) |
|
POL |
|
Dabrowa Górnicza
|
2:34:26,2 |
35:04,5 |
06:51 |
|
68 |
126 |
Chojna Zygmunt
|
M (63) |
1961 |
M5 (4) |
|
POL |
Socios Silesia
|
Piekary Śląskie
|
2:34:34,3 |
35:12,6 |
06:52 |
|
69 |
184 |
Matecki Tomasz
|
M (64) |
1980 |
M3 (26) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
2:34:55,4 |
35:33,7 |
06:53 |
|
70 |
16 |
Redzik Dorota
|
K (6) |
1983 |
K2 (1) |
|
POL |
URZĄD TRANSPORTU KOLEJOWEGO
|
Piekary Śląskie
|
2:35:04,7 |
35:43,0 |
06:53 |
|
71 |
117 |
Kopciowska Wątroba Joanna
|
K (7) |
1977 |
K3 (6) |
|
POL |
Klub Biegacza Fartlek
|
Jastrzębie Zdrój
|
2:35:26,9 |
36:05,2 |
06:54 |
|
72 |
61 |
Pytlik Mirosław
|
M (65) |
1986 |
M2 (24) |
|
POL |
ZatyraniGratisownia.plgminaPilchowi
|
Pilchowice
|
2:35:56,3 |
36:34,6 |
06:55 |
|
73 |
30 |
Winiarczyk-Jadach Beata
|
K (8) |
1978 |
K3 (7) |
|
POL |
|
Kraków
|
2:36:16,0 |
36:54,3 |
06:56 |
|
74 |
166 |
Kastelik Tomek
|
M (66) |
1970 |
M4 (9) |
|
POL |
Wkurw_Team
|
Żywiec
|
2:37:53,8 |
38:32,1 |
07:01 |
|
75 |
68 |
Szczypka Piotr
|
M (67) |
1989 |
M2 (25) |
|
POL |
SCI Górscy Entuzjaści
|
Chybie
|
2:38:37,7 |
39:16,0 |
07:03 |
|
76 |
22 |
Szczęśniak Michał
|
M (68) |
1976 |
M3 (27) |
|
POL |
|
Będzin
|
2:39:04,8 |
39:43,1 |
07:04 |
|
77 |
109 |
Gaweł Bogdan
|
M (69) |
1956 |
M5 (5) |
|
POL |
Synthos
|
Zaborze
|
2:40:16,7 |
40:55,0 |
07:07 |
|
78 |
151 |
Budny Adam
|
M (70) |
1986 |
M2 (26) |
|
POL |
|
Czechowice-Dziedzice
|
2:40:41,6 |
41:19,9 |
07:08 |
|
79 |
6 |
Wildner Witold
|
M (71) |
1975 |
M3 (28) |
|
POL |
Minova Ekochem
|
Bytom
|
2:40:53,9 |
41:32,2 |
07:09 |
|
80 |
79 |
Mokrzycki Szymon
|
M (72) |
1990 |
M2 (27) |
|
POL |
SMMS
|
Węgry
|
2:41:16,6 |
41:54,9 |
07:10 |
|
81 |
104 |
Konik Diana
|
K (9) |
1993 |
K1 (1) |
|
POL |
G.O.A.T. Team Michałowice
|
Oświęcim
|
2:41:34,9 |
42:13,2 |
07:10 |
|
82 |
18 |
Rupik Michał
|
M (73) |
1989 |
M2 (28) |
|
POL |
|
Kalety
|
2:41:52,6 |
42:30,9 |
07:11 |
|
83 |
107 |
Jelonek Łukasz
|
M (74) |
1982 |
M3 (29) |
|
POL |
EKO-TECH Running Team
|
Tarnowskie Góry
|
2:42:06,4 |
42:44,7 |
07:12 |
|
84 |
50 |
Potuszyński Dariusz
|
M (75) |
1969 |
M4 (10) |
|
POL |
Dwóch Takich
|
Czerwionka-Leszczyny
|
2:43:23,8 |
44:02,1 |
07:15 |
|
85 |
39 |
Zawadzki Karol
|
M (76) |
1992 |
M2 (29) |
|
POL |
Radlinioki w biegu
|
Radlin
|
2:44:14,0 |
44:52,3 |
07:17 |
|
86 |
147 |
Jureczko Szymon
|
M (77) |
1977 |
M3 (30) |
|
POL |
|
Katowice
|
2:44:32,6 |
45:10,9 |
07:18 |
|
87 |
112 |
Krzempek Krzysztof
|
M (78) |
1973 |
M3 (31) |
|
POL |
Ultra Beskid Sport
|
Bielsko-Biała
|
2:45:16,1 |
45:54,4 |
07:20 |
|
88 |
55 |
Szprycha Tomasz
|
M (79) |
1979 |
M3 (32) |
|
POL |
AQUA S.A.
|
Bielsko-Biała
|
2:45:21,3 |
45:59,6 |
07:20 |
|
89 |
139 |
Malejka Katarzyna
|
K (10) |
1971 |
K4 (1) |
|
POL |
ADS Masna
|
Katowice
|
2:45:24,5 |
46:02,8 |
07:21 |
|
90 |
60 |
Tajak Tomasz
|
M (80) |
1974 |
M3 (33) |
|
POL |
TriDivision
|
Krakow
|
2:45:56,7 |
46:35,0 |
07:22 |
|
91 |
103 |
Johna Adam
|
M (81) |
1982 |
M3 (34) |
|
POL |
Press-Glass Biegamy I Wspieramy
|
Tychy
|
2:46:30,9 |
47:09,2 |
07:24 |
|
92 |
113 |
Hebda-Olszówka Aleksandra
|
K (11) |
1983 |
K2 (2) |
|
POL |
|
Chorzów
|
2:46:36,7 |
47:15,0 |
07:24 |
|
93 |
141 |
Miękiński Jacek
|
M (82) |
1975 |
M3 (35) |
|
POL |
Kwiaciarnia Lilia Lipowa
|
Lipowa
|
2:46:39,2 |
47:17,5 |
07:24 |
|
94 |
34 |
Stajer Tomasz
|
M (83) |
1978 |
M3 (36) |
|
POL |
Endurance Team
|
Siemianowice Śląskie
|
2:47:12,4 |
47:50,7 |
07:25 |
|
95 |
209 |
Bojdys Jarosław
|
M (84) |
1985 |
M2 (30) |
|
POL |
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
|
Bielsko-Biała
|
2:47:30,7 |
48:09,0 |
07:26 |
|
96 |
212 |
Kondratiuk Iryna
|
K (12) |
1993 |
K1 (2) |
|
UKR |
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
|
Chersoń
|
2:47:30,8 |
48:09,1 |
07:26 |
|
97 |
133 |
Maryniok Marian
|
M (85) |
1962 |
M5 (6) |
|
POL |
SEGURIDAD
|
Żory
|
2:48:03,6 |
48:41,9 |
07:28 |
|
98 |
108 |
Gieruszka Dariusz
|
M (86) |
1970 |
M4 (11) |
|
POL |
Aktywna Pszczyna Runners Team
|
Bytom
|
2:48:08,3 |
48:46,6 |
07:28 |
|
99 |
142 |
Gulajski Rafał
|
M (87) |
1975 |
M3 (37) |
|
POL |
OSIEM
|
Kopienica
|
2:48:10,5 |
48:48,8 |
07:28 |
|
100 |
38 |
Sokołowska Anna
|
K (13) |
1965 |
K4 (2) |
|
POL |
Brak
|
Meszna
|
2:48:43,1 |
49:21,4 |
07:29 |
|
101 |
10 |
Zając Wojciech
|
M (88) |
1986 |
M2 (31) |
|
POL |
Eko-Tech
|
Radzionków
|
2:48:44,0 |
49:22,3 |
07:29 |
|
102 |
164 |
Michalski Piotr
|
M (89) |
1984 |
M2 (32) |
|
POL |
Fantastic Team
|
Ustroń
|
2:49:02,3 |
49:40,6 |
07:30 |
|
103 |
105 |
Dobosz Andrzej
|
M (90) |
1996 |
M1 (4) |
|
POL |
Luxtorpeda Czerwionka
|
Czerwionka-Leszczyny
|
2:49:03,0 |
49:41,3 |
07:30 |
|
104 |
71 |
Skotnicki Paweł
|
M (91) |
1988 |
M2 (33) |
|
POL |
|
Gliwice
|
2:49:20,4 |
49:58,7 |
07:31 |
|
105 |
41 |
Radziończyk Klaudia
|
K (14) |
1975 |
K3 (8) |
|
POL |
Spartan Team Kalety
|
Kalety
|
2:49:55,8 |
50:34,1 |
07:33 |
|
106 |
171 |
Baran Rafał
|
M (92) |
1982 |
M3 (38) |
|
POL |
|
Żory
|
2:49:56,4 |
50:34,7 |
07:33 |
|
107 |
76 |
Szklorz Sylwester
|
M (93) |
1969 |
M4 (12) |
|
POL |
|
Katowice
|
2:50:28,1 |
51:06,4 |
07:34 |
|
108 |
125 |
Adamczyk Łukasz
|
M (94) |
1981 |
M3 (39) |
|
POL |
UKS Free Sports
|
Bielsko-Biała
|
2:50:49,1 |
51:27,4 |
07:35 |
|
109 |
102 |
Jankowski Dawid
|
M (95) |
1985 |
M2 (34) |
|
POL |
|
Suszec
|
2:51:00,7 |
51:39,0 |
07:36 |
|
110 |
14 |
Tobiasz Marzena
|
K (15) |
1994 |
K1 (3) |
|
POL |
Biegam żeby żreć więcej ciastków
|
Wilkowice
|
2:51:48,6 |
52:26,9 |
07:38 |
|
111 |
158 |
Cieślar Barbara
|
K (16) |
1981 |
K3 (9) |
|
POL |
|
Bielsko- Biała
|
2:52:09,0 |
52:47,3 |
07:39 |
|
112 |
210 |
Kopiec Piotr
|
M (96) |
1975 |
M3 (40) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
2:52:10,3 |
52:48,6 |
07:39 |
|
113 |
15 |
Sosna Kazimierz
|
M (97) |
1959 |
M5 (7) |
|
POL |
|
Bieruń
|
2:52:39,0 |
53:17,3 |
07:40 |
|
114 |
35 |
Węgorek Monika
|
K (17) |
1980 |
K3 (10) |
|
POL |
|
Bytom
|
2:52:55,8 |
53:34,1 |
07:41 |
|
115 |
153 |
Cichocki Łukasz
|
M (98) |
1981 |
M3 (41) |
|
POL |
Cichy Team/DB Leszczyny
|
Stanowice
|
2:53:03,2 |
53:41,5 |
07:41 |
|
116 |
174 |
Dawid Piotr
|
M (99) |
1972 |
M4 (13) |
|
POL |
|
Jasienica
|
2:53:11,1 |
53:49,4 |
07:41 |
|
117 |
156 |
Jonkisz Dorota
|
K (18) |
1966 |
K4 (3) |
|
POL |
Rytm
|
Czechowice Dziedzice
|
2:53:24,0 |
54:02,3 |
07:42 |
|
118 |
214 |
Gardulska-Botor Katarzyna
|
K (19) |
1980 |
K3 (11) |
|
POL |
NGK Running Team
|
Gliwice
|
2:53:35,5 |
54:13,8 |
07:42 |
|
119 |
9 |
Skibicki Krzysztof
|
M (100) |
1970 |
M4 (14) |
|
POL |
D.A.M.Y.R.A.D.E.
|
Oświęcim
|
2:53:36,8 |
54:15,1 |
07:42 |
|
120 |
4 |
Rygiel Janusz
|
M (101) |
1983 |
M2 (35) |
|
POL |
|
Zbytków
|
2:54:38,1 |
55:16,4 |
07:45 |
|
121 |
37 |
Wołoszyn Małgorzata
|
K (20) |
1977 |
K3 (12) |
|
POL |
Margo Team
|
Bielsko-Biała
|
2:54:40,6 |
55:18,9 |
07:45 |
|
122 |
218 |
Łudczak Dawid
|
M (102) |
1990 |
M2 (36) |
|
POL |
18bpd
|
Bielsko Biała
|
2:55:07,6 |
55:45,9 |
07:47 |
|
123 |
19 |
Rozmus-Orczyk Anna
|
K (21) |
1961 |
K5 (1) |
|
POL |
Kozy biegają, a nie skaczą !
|
Kozy
|
2:55:51,5 |
56:29,8 |
07:48 |
|
124 |
135 |
Bilek Paweł
|
M (103) |
1961 |
M5 (8) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
2:56:00,5 |
56:38,8 |
07:49 |
|
125 |
72 |
Płócienniczak Jakub
|
M (104) |
1975 |
M3 (42) |
|
POL |
|
Warszawa
|
2:56:10,0 |
56:48,3 |
07:49 |
|
126 |
217 |
Karecki Wojciech
|
M (105) |
1981 |
M3 (43) |
|
POL |
|
Józefosław
|
2:57:09,1 |
57:47,4 |
07:52 |
|
127 |
17 |
Skierski Adam
|
M (106) |
1971 |
M4 (15) |
|
POL |
Endurance Team
|
Katowice
|
2:58:10,2 |
58:48,5 |
07:55 |
|
128 |
63 |
Pasula Artur
|
M (107) |
1980 |
M3 (44) |
|
POL |
|
Krzeczòw
|
2:58:57,9 |
59:36,2 |
07:57 |
|
129 |
69 |
Tiahnybok Paweł
|
M (108) |
1972 |
M4 (16) |
|
POL |
|
Kalety
|
2:59:03,7 |
59:42,0 |
07:57 |
|
130 |
51 |
Stabla Kasia
|
K (22) |
1975 |
K3 (13) |
|
POL |
|
Stanowice
|
2:59:37,3 |
1:00:15,6 |
07:58 |
|
131 |
219 |
Dziuba Emilian
|
M (109) |
1973 |
M3 (45) |
|
POL |
STS Biegaton Mikołów
|
Mikołów
|
3:00:27,8 |
1:01:06,1 |
08:01 |
|
132 |
54 |
Pogorzelska Alina
|
K (23) |
1968 |
K4 (4) |
|
POL |
DB Leszczyny
|
Czerwionka-Leszczyny
|
3:02:27,1 |
1:03:05,4 |
08:06 |
|
133 |
13 |
Widuch Wojciech
|
M (110) |
1980 |
M3 (46) |
|
POL |
|
Łaziska Górne
|
3:02:49,2 |
1:03:27,5 |
08:07 |
|
134 |
20 |
Pilch Andrzej
|
M (111) |
1969 |
M4 (17) |
|
POL |
|
Ustroń
|
3:02:56,5 |
1:03:34,8 |
08:07 |
|
135 |
118 |
Mijal Natalia
|
K (24) |
1992 |
K2 (3) |
|
POL |
Fantastic Team
|
Ustroń
|
3:02:57,8 |
1:03:36,1 |
08:07 |
|
136 |
154 |
Meduna Zbigniew
|
M (112) |
1973 |
M3 (47) |
|
POL |
|
Poznań
|
3:03:02,1 |
1:03:40,4 |
08:08 |
|
137 |
67 |
Sokół Dominika
|
K (25) |
1991 |
K2 (4) |
|
POL |
|
Cieszyn
|
3:03:35,6 |
1:04:13,9 |
08:09 |
|
138 |
188 |
Nowak Justyna
|
K (26) |
1975 |
K3 (14) |
|
POL |
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
|
Ligota
|
3:04:37,5 |
1:05:15,8 |
08:12 |
|
139 |
53 |
Trela Miroslaw
|
M (113) |
1968 |
M4 (18) |
|
POL |
DB Leszczyny
|
Czerwionka-Leszczyny
|
3:04:38,5 |
1:05:16,8 |
08:12 |
|
140 |
40 |
Potasiak Daniel
|
M (114) |
1981 |
M3 (48) |
|
POL |
Danpot
|
Skoczów
|
3:05:06,7 |
1:05:45,0 |
08:13 |
|
141 |
122 |
Król Piotr
|
M (115) |
1979 |
M3 (49) |
SL-M (2) |
POL |
Klub Biegających Leśników
|
Kleszczów
|
3:05:48,1 |
1:06:26,4 |
08:15 |
|
142 |
211 |
Kopiec Szymon
|
M (116) |
1979 |
M3 (50) |
|
POL |
|
Mikołów
|
3:06:13,6 |
1:06:51,9 |
08:16 |
|
143 |
120 |
Matyszkiewicz Paweł
|
M (117) |
1973 |
M3 (51) |
|
POL |
W Pogoni za Duchem
|
Czeladź
|
3:07:24,2 |
1:08:02,5 |
08:19 |
|
144 |
205 |
Maga Przemysław
|
M (118) |
1977 |
M3 (52) |
|
POL |
|
Jasienica
|
3:08:04,3 |
1:08:42,6 |
08:21 |
|
145 |
159 |
Czerniawska Beata
|
K (27) |
1976 |
K3 (15) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
3:08:04,5 |
1:08:42,8 |
08:21 |
|
146 |
206 |
Machul Ewa
|
K (28) |
1985 |
K2 (5) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
3:09:28,9 |
1:10:07,2 |
08:25 |
|
147 |
216 |
Karecka Anna
|
K (29) |
1983 |
K2 (6) |
|
POL |
|
Józefosław
|
3:10:04,2 |
1:10:42,5 |
08:26 |
|
148 |
152 |
Kłopotowski Marcin
|
M (119) |
1988 |
M2 (37) |
|
POL |
|
Pniów
|
3:10:06,5 |
1:10:44,8 |
08:26 |
|
149 |
44 |
Ślęzak Andrzej
|
M (120) |
1968 |
M4 (19) |
|
POL |
|
Mikołów
|
3:10:19,3 |
1:10:57,6 |
08:27 |
|
150 |
145 |
Koczur Arkadiusz
|
M (121) |
1972 |
M4 (20) |
|
POL |
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
|
Kozy
|
3:10:31,8 |
1:11:10,1 |
08:28 |
|
151 |
47 |
Poppek Dorota
|
K (30) |
1982 |
K3 (16) |
|
POL |
Fantastic Team
|
Ustroń
|
3:10:43,9 |
1:11:22,2 |
08:28 |
|
152 |
157 |
Kluz Anna
|
K (31) |
1976 |
K3 (17) |
|
POL |
Fantastic Team
|
Ustroń
|
3:10:44,7 |
1:11:23,0 |
08:28 |
|
153 |
8 |
Pióro Grzegorz
|
M (122) |
1976 |
M3 (53) |
|
POL |
Zadyszka Oświęcim
|
Oświęcim
|
3:10:56,9 |
1:11:35,2 |
08:29 |
|
154 |
116 |
Kuras Katarzyna
|
K (32) |
1974 |
K3 (18) |
|
POL |
|
Chełmek
|
3:11:11,4 |
1:11:49,7 |
08:29 |
|
155 |
115 |
Kuras Janusz
|
M (123) |
1972 |
M4 (21) |
|
POL |
|
Chełmek
|
3:11:12,9 |
1:11:51,2 |
08:29 |
|
156 |
130 |
Kowalska Kinga
|
K (33) |
1975 |
K3 (19) |
|
POL |
Cieszynioki
|
Pogwizdów
|
3:11:57,4 |
1:12:35,7 |
08:31 |
|
157 |
129 |
Kowalski Janusz
|
M (124) |
1975 |
M3 (54) |
|
POL |
Cieszynioki
|
Pogwizdów
|
3:11:57,6 |
1:12:35,9 |
08:31 |
|
158 |
48 |
Twardzik Wojciech
|
M (125) |
1983 |
M2 (38) |
|
POL |
Fantastic Team
|
Istebna
|
3:12:36,2 |
1:13:14,5 |
08:33 |
|
159 |
52 |
Trela Aniela
|
K (34) |
1972 |
K4 (5) |
|
POL |
DB Leszczyny
|
Czerwionka-Leszczyny
|
3:13:33,6 |
1:14:11,9 |
08:36 |
|
160 |
215 |
Gancarz Marek
|
M (126) |
1994 |
M1 (5) |
|
POL |
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
|
Bielsko-Biała
|
3:14:57,6 |
1:15:35,9 |
08:39 |
|
161 |
176 |
Bogacz Marek
|
M (127) |
1983 |
M2 (39) |
|
POL |
Highlanders
|
Kobiernice
|
3:15:17,2 |
1:15:55,5 |
08:40 |
|
162 |
36 |
Wróbel Maciej
|
M (128) |
1984 |
M2 (40) |
|
POL |
|
Mikołów
|
3:15:18,8 |
1:15:57,1 |
08:40 |
|
163 |
128 |
Cieślar Kasia
|
K (35) |
1984 |
K2 (7) |
|
POL |
Dream Team
|
USTROŃ
|
3:15:28,6 |
1:16:06,9 |
08:41 |
|
164 |
162 |
Jakubowska Renata
|
K (36) |
1952 |
K5 (2) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
3:17:02,4 |
1:17:40,7 |
08:45 |
|
165 |
12 |
Tabaka Andrzej
|
M (129) |
1977 |
M3 (55) |
|
POL |
#czeladzbiega
|
Czeladź
|
3:17:07,4 |
1:17:45,7 |
08:45 |
|
166 |
194 |
Kipping Magdalena
|
K (37) |
1977 |
K3 (20) |
|
POL |
Ultra Beskid Sport
|
Bielsko-Biała
|
3:17:32,7 |
1:18:11,0 |
08:46 |
|
167 |
163 |
Gwoździewicz Tomasz
|
M (130) |
1975 |
M3 (56) |
|
POL |
|
Bytom
|
3:18:56,5 |
1:19:34,8 |
08:50 |
|
168 |
66 |
Tulewicz Katarzyna
|
K (38) |
1975 |
K3 (21) |
|
POL |
Ultra Beskid Sport
|
Bielsko Biała
|
3:19:13,9 |
1:19:52,2 |
08:51 |
|
169 |
124 |
Kurysia Piotr
|
M (131) |
1975 |
M3 (57) |
|
POL |
Highlanders
|
Bujaków
|
3:19:34,0 |
1:20:12,3 |
08:52 |
|
170 |
110 |
Majchrzyk Dorota
|
K (39) |
1978 |
K3 (22) |
|
POL |
#czeladzbiega
|
Czeladź
|
3:19:49,5 |
1:20:27,8 |
08:52 |
|
171 |
137 |
Noras Alina
|
K (40) |
1987 |
K2 (8) |
|
POL |
Endurance Team
|
Katowice
|
3:19:51,5 |
1:20:29,8 |
08:52 |
|
172 |
177 |
Grondys Andrzej
|
M (132) |
1977 |
M3 (58) |
|
POL |
Zatyrani Gratisownia.pl Gmina Pilch
|
Żernica
|
3:20:18,4 |
1:20:56,7 |
08:54 |
|
173 |
175 |
Karwat Robert
|
M (133) |
1976 |
M3 (59) |
|
POL |
Klono Team
|
Mikołów
|
3:21:00,8 |
1:21:39,1 |
08:56 |
|
174 |
167 |
Kohut Sebastian
|
M (134) |
1982 |
M3 (60) |
|
POL |
Biegam z Foto Sebą
|
Bielsko-Biała
|
3:21:02,0 |
1:21:40,3 |
08:56 |
|
175 |
169 |
Michalik Jerzy
|
M (135) |
1967 |
M4 (22) |
|
POL |
DB Leszczyny
|
Leszczyny
|
3:21:03,8 |
1:21:42,1 |
08:56 |
|
176 |
193 |
Błaziak Dawid
|
M (136) |
1984 |
M2 (41) |
|
POL |
|
Tarnowskie Góry
|
3:21:15,9 |
1:21:54,2 |
08:56 |
|
177 |
198 |
Modzolewski Wojciech
|
M (137) |
1981 |
M3 (61) |
|
POL |
|
Zabrze
|
3:21:19,1 |
1:21:57,4 |
08:56 |
|
178 |
185 |
Janusz Agnieszka
|
K (41) |
1975 |
K3 (23) |
|
POL |
Januszki KATO
|
Katowice
|
3:22:05,5 |
1:22:43,8 |
08:58 |
|
179 |
106 |
Marcak Przemek
|
M (138) |
1980 |
M3 (62) |
|
POL |
D.A.M.Y.R.A.D.E.
|
Oświęcim
|
3:22:16,3 |
1:22:54,6 |
08:59 |
|
180 |
32 |
Pietrucha Łukasz
|
M (139) |
1988 |
M2 (42) |
|
POL |
|
Wola
|
3:22:23,7 |
1:23:02,0 |
08:59 |
|
181 |
70 |
Stolarczyk Zuzanna
|
K (42) |
1979 |
K3 (24) |
|
POL |
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE
|
Rybnik
|
3:22:58,6 |
1:23:36,9 |
09:01 |
|
182 |
74 |
Rybarski Przemysław
|
M (140) |
1971 |
M4 (23) |
|
POL |
|
Ruda Śląska
|
3:23:20,5 |
1:23:58,8 |
09:02 |
|
183 |
59 |
Ungehojer Małgorzata
|
K (43) |
1981 |
K3 (25) |
|
POL |
|
Czechowice Dziedzice
|
3:27:32,7 |
1:28:11,0 |
09:13 |
|
184 |
180 |
Kołoczek Agata
|
K (44) |
1980 |
K3 (26) |
|
POL |
|
Czechowice Dziedzice
|
3:27:32,8 |
1:28:11,1 |
09:13 |
|
185 |
172 |
Moskała Magdalena
|
K (45) |
1989 |
K2 (9) |
|
POL |
|
Pawłowice
|
3:32:00,7 |
1:32:39,0 |
09:25 |
|
186 |
62 |
Toll Katarzyna
|
K (46) |
1975 |
K3 (27) |
|
POL |
Zatyrani gratisownia.pl gmina Pilch
|
Gliwice
|
3:32:46,1 |
1:33:24,4 |
09:27 |
|
187 |
23 |
Pobiedzińska Karolina
|
K (47) |
1989 |
K2 (10) |
|
POL |
#czeladzbiega
|
Czeladź
|
3:32:46,2 |
1:33:24,5 |
09:27 |
|
188 |
114 |
Mejder Arkadiusz
|
M (141) |
1982 |
M3 (63) |
|
POL |
OPP Katowice
|
Siemianowice Śląskie
|
3:36:18,7 |
1:36:57,0 |
09:36 |
|
189 |
208 |
Mleczko Monika
|
K (48) |
1966 |
K4 (6) |
|
POL |
|
Bielsko-Biała
|
3:36:25,6 |
1:37:03,9 |
09:37 |
|
190 |
144 |
Gulajska Magdalena
|
K (49) |
1975 |
K3 (28) |
|
POL |
OSIEM
|
Kopienica
|
3:36:45,5 |
1:37:23,8 |
09:38 |
|
191 |
24 |
Wolny Ewa
|
K (50) |
1966 |
K4 (7) |
|
POL |
Ultra Beskid Sport
|
Bielsko-Biała
|
3:39:53,5 |
1:40:31,8 |
09:46 |
|
192 |
195 |
Jeziorski Marcin
|
M (142) |
1979 |
M3 (64) |
|
POL |
|
Tarnowskie Góry
|
3:42:15,7 |
1:42:54,0 |
09:52 |
|
193 |
111 |
Adamus Katarzyna
|
K (51) |
1978 |
K3 (29) |
|
POL |
Ultra Beskid Sport
|
Mikołów
|
3:46:29,3 |
1:47:07,6 |
10:03 |
|
194 |
80 |
Romanihk Mateusz
|
M (143) |
1975 |
M3 (65) |
|
POL |
|
|
3:49:55,4 |
1:50:33,7 |
10:13 |
|
195 |
3 |
Stu Agu
|
K (52) |
1984 |
K2 (11) |
|
POL |
Huragan Ligota
|
Ruda Śląska
|
3:51:42,2 |
1:52:20,5 |
10:17 |
|
196 |
182 |
Kubik Wanda
|
K (53) |
1983 |
K2 (12) |
|
POL |
Ultra Beskid Sport
|
Jasienica
|
4:05:18,9 |
2:05:57,2 |
10:54 |
|
197 |
160 |
Miodoński Marian
|
M (144) |
1958 |
M5 (9) |
|
POL |
|
|
4:08:09,3 |
2:08:47,6 |
11:01 |
|
198 |
165 |
Chomicz Łukasz
|
M (145) |
1983 |
M2 (43) |
|
POL |
Biegam żeby żreć więcej ciastek
|
Kozy
|
4:26:26,6 |
2:27:04,9 |
11:50 |
|
DNS |
82 |
Krzempek Bogusława
|
K |
1975 |
K3 |
|
POL |
Ultra Beskid Sport
|
Bielsko-Biała
|
|
|
|
|
DNS |
89 |
Żbik Bartosz
|
M |
1988 |
M2 |
|
POL |
Smart Therapy
|
Plewiska
|
|
|
|
|
DNS |
97 |
Kowalski Robert
|
M |
1968 |
M4 |
|
POL |
SBD ENERGETYK RYBNIK
|
Rybnik
|
|
|
|
|
DNS |
99 |
Lorisz Damian
|
M |
1984 |
M2 |
|
POL |
OPP KATOWICE
|
Chorzów
|
|
|
|
|
DNS |
100 |
Mormul Przemek
|
M |
1980 |
M3 |
|
POL |
DSV
|
Kraków
|
|
|
|
|
DNS |
197 |
Jędzura Daniel
|
M |
1980 |
M3 |
|
POL |
Bprt Gliwice
|
Gliwice
|
|
|
|
|
DNS |
202 |
Kopacz Katarzyna
|
K |
1984 |
K2 |
|
POL |
|
Katowice
|
|
|
|