Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych

Wydarzenie:
Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych
Organizator:
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy
Data:
09.07.2022
Miejsce:
Gmina Wilkowice - Magurka
Dystans:
22.5 km
Zgłoszonych:
205
Ukończyło:
198
Nieklasyfikowani:
7
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaSLKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 140 Majewska Ewelina K (1) 1981 K3 (1) POL SPLA Tychy Tychy 2:21:54,1 06:18
2 148 Adamus-Kowalska Justyna K (2) 1979 K3 (2) POL Przybędza 2:27:00,7 05:06,6 06:32
3 168 Czekiel Julia K (3) 1981 K3 (3) POL Międzybrodzie Żywieckie 2:27:16,7 05:22,6 06:32
4 25 Szwed Renata K (4) 1974 K3 (4) POL ZF Czechowice-Dziedzice 2:27:47,9 05:53,8 06:34
5 173 Dawid Katarzyna K (5) 1976 K3 (5) POL Jasienica 2:28:35,8 06:41,7 06:36
6 16 Redzik Dorota K (6) 1983 K2 (1) POL URZĄD TRANSPORTU KOLEJOWEGO Piekary Śląskie 2:35:04,7 13:10,6 06:53
7 117 Kopciowska Wątroba Joanna K (7) 1977 K3 (6) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie Zdrój 2:35:26,9 13:32,8 06:54
8 30 Winiarczyk-Jadach Beata K (8) 1978 K3 (7) POL Kraków 2:36:16,0 14:21,9 06:56
9 104 Konik Diana K (9) 1993 K1 (1) POL G.O.A.T. Team Michałowice Oświęcim 2:41:34,9 19:40,8 07:10
10 139 Malejka Katarzyna K (10) 1971 K4 (1) POL ADS Masna Katowice 2:45:24,5 23:30,4 07:21
11 113 Hebda-Olszówka Aleksandra K (11) 1983 K2 (2) POL Chorzów 2:46:36,7 24:42,6 07:24
12 212 Kondratiuk Iryna K (12) 1993 K1 (2) UKR Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków Chersoń 2:47:30,8 25:36,7 07:26
13 38 Sokołowska Anna K (13) 1965 K4 (2) POL Brak Meszna 2:48:43,1 26:49,0 07:29
14 41 Radziończyk Klaudia K (14) 1975 K3 (8) POL Spartan Team Kalety Kalety 2:49:55,8 28:01,7 07:33
15 14 Tobiasz Marzena K (15) 1994 K1 (3) POL Biegam żeby żreć więcej ciastków Wilkowice 2:51:48,6 29:54,5 07:38
16 158 Cieślar Barbara K (16) 1981 K3 (9) POL Bielsko- Biała 2:52:09,0 30:14,9 07:39
17 35 Węgorek Monika K (17) 1980 K3 (10) POL Bytom 2:52:55,8 31:01,7 07:41
18 156 Jonkisz Dorota K (18) 1966 K4 (3) POL Rytm Czechowice Dziedzice 2:53:24,0 31:29,9 07:42
19 214 Gardulska-Botor Katarzyna K (19) 1980 K3 (11) POL NGK Running Team Gliwice 2:53:35,5 31:41,4 07:42
20 37 Wołoszyn Małgorzata K (20) 1977 K3 (12) POL Margo Team Bielsko-Biała 2:54:40,6 32:46,5 07:45
21 19 Rozmus-Orczyk Anna K (21) 1961 K5 (1) POL Kozy biegają, a nie skaczą ! Kozy 2:55:51,5 33:57,4 07:48
22 51 Stabla Kasia K (22) 1975 K3 (13) POL Stanowice 2:59:37,3 37:43,2 07:58
23 54 Pogorzelska Alina K (23) 1968 K4 (4) POL DB Leszczyny Czerwionka-Leszczyny 3:02:27,1 40:33,0 08:06
24 118 Mijal Natalia K (24) 1992 K2 (3) POL Fantastic Team Ustroń 3:02:57,8 41:03,7 08:07
25 67 Sokół Dominika K (25) 1991 K2 (4) POL Cieszyn 3:03:35,6 41:41,5 08:09
26 188 Nowak Justyna K (26) 1975 K3 (14) POL Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków Ligota 3:04:37,5 42:43,4 08:12
27 159 Czerniawska Beata K (27) 1976 K3 (15) POL Bielsko-Biała 3:08:04,5 46:10,4 08:21
28 206 Machul Ewa K (28) 1985 K2 (5) POL Bielsko-Biała 3:09:28,9 47:34,8 08:25
29 216 Karecka Anna K (29) 1983 K2 (6) POL Józefosław 3:10:04,2 48:10,1 08:26
30 47 Poppek Dorota K (30) 1982 K3 (16) POL Fantastic Team Ustroń 3:10:43,9 48:49,8 08:28
31 157 Kluz Anna K (31) 1976 K3 (17) POL Fantastic Team Ustroń 3:10:44,7 48:50,6 08:28
32 116 Kuras Katarzyna K (32) 1974 K3 (18) POL Chełmek 3:11:11,4 49:17,3 08:29
33 130 Kowalska Kinga K (33) 1975 K3 (19) POL Cieszynioki Pogwizdów 3:11:57,4 50:03,3 08:31
34 52 Trela Aniela K (34) 1972 K4 (5) POL DB Leszczyny Czerwionka-Leszczyny 3:13:33,6 51:39,5 08:36
35 128 Cieślar Kasia K (35) 1984 K2 (7) POL Dream Team USTROŃ 3:15:28,6 53:34,5 08:41
36 162 Jakubowska Renata K (36) 1952 K5 (2) POL Bielsko-Biała 3:17:02,4 55:08,3 08:45
37 194 Kipping Magdalena K (37) 1977 K3 (20) POL Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 3:17:32,7 55:38,6 08:46
38 66 Tulewicz Katarzyna K (38) 1975 K3 (21) POL Ultra Beskid Sport Bielsko Biała 3:19:13,9 57:19,8 08:51
39 110 Majchrzyk Dorota K (39) 1978 K3 (22) POL #czeladzbiega Czeladź 3:19:49,5 57:55,4 08:52
40 137 Noras Alina K (40) 1987 K2 (8) POL Endurance Team Katowice 3:19:51,5 57:57,4 08:52
41 185 Janusz Agnieszka K (41) 1975 K3 (23) POL Januszki KATO Katowice 3:22:05,5 1:00:11,4 08:58
42 70 Stolarczyk Zuzanna K (42) 1979 K3 (24) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE Rybnik 3:22:58,6 1:01:04,5 09:01
43 59 Ungehojer Małgorzata K (43) 1981 K3 (25) POL Czechowice Dziedzice 3:27:32,7 1:05:38,6 09:13
44 180 Kołoczek Agata K (44) 1980 K3 (26) POL Czechowice Dziedzice 3:27:32,8 1:05:38,7 09:13
45 172 Moskała Magdalena K (45) 1989 K2 (9) POL Pawłowice 3:32:00,7 1:10:06,6 09:25
46 62 Toll Katarzyna K (46) 1975 K3 (27) POL Zatyrani gratisownia.pl gmina Pilch Gliwice 3:32:46,1 1:10:52,0 09:27
47 23 Pobiedzińska Karolina K (47) 1989 K2 (10) POL #czeladzbiega Czeladź 3:32:46,2 1:10:52,1 09:27
48 208 Mleczko Monika K (48) 1966 K4 (6) POL Bielsko-Biała 3:36:25,6 1:14:31,5 09:37
49 144 Gulajska Magdalena K (49) 1975 K3 (28) POL OSIEM Kopienica 3:36:45,5 1:14:51,4 09:38
50 24 Wolny Ewa K (50) 1966 K4 (7) POL Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 3:39:53,5 1:17:59,4 09:46
51 111 Adamus Katarzyna K (51) 1978 K3 (29) POL Ultra Beskid Sport Mikołów 3:46:29,3 1:24:35,2 10:03
52 3 Stu Agu K (52) 1984 K2 (11) POL Huragan Ligota Ruda Śląska 3:51:42,2 1:29:48,1 10:17
53 182 Kubik Wanda K (53) 1983 K2 (12) POL Ultra Beskid Sport Jasienica 4:05:18,9 1:43:24,8 10:54
DNS 82 Krzempek Bogusława K 1975 K3 POL Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała
DNS 202 Kopacz Katarzyna K 1984 K2 POL Katowice

BGTimeSport © 2015-2020