Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych

Wydarzenie:
Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych
Organizator:
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy
Data:
09.07.2022
Miejsce:
Gmina Wilkowice - Magurka
Dystans:
22.5 km
Zgłoszonych:
205
Ukończyło:
198
Nieklasyfikowani:
7
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M3 (M3)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaSLKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 201 Gawlas Dominik M (6) 1982 M3 (1) POL TJJakal Karvina Cieszyn 2:03:16,5 05:28
2 220 Korcz Daniel M (11) 1979 M3 (2) POL Jaworzno Runners Pro Team Jaworzno 2:08:49,6 05:33,1 05:43
3 31 Suchanek Grzegorz M (13) 1981 M3 (3) POL Run Team Pogwizdów Pogwizdów 2:09:40,0 06:23,5 05:45
4 181 Flądro Daniel M (20) 1978 M3 (4) POL Klub Biegowy Perła Wokowice 2:15:37,7 12:21,2 06:01
5 64 Topolski Marcin M (21) 1976 M3 (5) POL Jadowniki 2:16:00,8 12:44,3 06:02
6 132 Franek Marcin M (24) 1977 M3 (6) POL Cieszynioki Cieszyn 2:16:37,7 13:21,2 06:04
7 190 Fijak Jan M (25) 1973 M3 (7) POL Sienna 2:17:17,2 14:00,7 06:06
8 121 Dzięgielowski Paweł M (26) 1980 M3 (8) SL-M (1) POL Nadleśnictwo Brzesko Niepołomice 2:18:59,4 15:42,9 06:10
9 57 Sawicki Lucjan M (27) 1976 M3 (9) POL Team Brothers Żywiec 2:19:10,0 15:53,5 06:11
10 150 Kokot Krzysztof M (29) 1974 M3 (10) POL Niewybiegani Żory 2:20:39,9 17:23,4 06:15
11 21 Szymura Wojciech M (30) 1973 M3 (11) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA Rybnik 2:21:23,3 18:06,8 06:17
12 170 Kwiatkowski Rafał M (33) 1974 M3 (12) POL Forever Young Chrzanów 2:23:24,7 20:08,2 06:22
13 149 Jarosz Paweł M (35) 1977 M3 (13) POL Nowy Targ 2:24:26,7 21:10,2 06:25
14 7 Puc Paweł M (37) 1980 M3 (14) POL Truchtacze Gzichów Będzin 2:24:53,7 21:37,2 06:26
15 192 Kocierz Piotr M (40) 1975 M3 (15) POL Żywiec 2:25:55,7 22:39,2 06:29
16 155 Ficek Paweł M (41) 1977 M3 (16) POL Totus Tuus Paczyna 2:25:59,8 22:43,3 06:29
17 187 Nowak Marek M (42) 1973 M3 (17) POL Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków Ligota 2:26:01,6 22:45,1 06:29
18 78 Jasek Piotr M (46) 1981 M3 (18) POL Buczkowice 2:26:49,2 23:32,7 06:31
19 186 Janusz Bartłomiej M (47) 1975 M3 (19) POL Januszki KATO Katowice 2:27:16,2 23:59,7 06:32
20 2 Pronobis Marek M (48) 1979 M3 (20) POL Pronobis Team Wilkowice 2:27:44,3 24:27,8 06:33
21 134 Gruszka Grzegorz M (51) 1977 M3 (21) POL Endurance Team Siemianowice Śląskie 2:29:09,4 25:52,9 06:37
22 183 Ciura Jakub M (52) 1981 M3 (22) POL Brzesko 2:29:47,4 26:30,9 06:39
23 33 Wiatr Wojciech M (53) 1980 M3 (23) POL Endurance Team Chorzów 2:31:41,1 28:24,6 06:44
24 191 Kowalczyk Paweł M (56) 1974 M3 (24) POL KĘCKIE HARPAGANY Kęty 2:32:10,3 28:53,8 06:45
25 213 Mach Krzysztof M (58) 1982 M3 (25) POL Zabierzów Biega Zabierzów 2:32:54,1 29:37,6 06:47
26 184 Matecki Tomasz M (64) 1980 M3 (26) POL Bielsko-Biała 2:34:55,4 31:38,9 06:53
27 22 Szczęśniak Michał M (68) 1976 M3 (27) POL Będzin 2:39:04,8 35:48,3 07:04
28 6 Wildner Witold M (71) 1975 M3 (28) POL Minova Ekochem Bytom 2:40:53,9 37:37,4 07:09
29 107 Jelonek Łukasz M (74) 1982 M3 (29) POL EKO-TECH Running Team Tarnowskie Góry 2:42:06,4 38:49,9 07:12
30 147 Jureczko Szymon M (77) 1977 M3 (30) POL Katowice 2:44:32,6 41:16,1 07:18
31 112 Krzempek Krzysztof M (78) 1973 M3 (31) POL Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 2:45:16,1 41:59,6 07:20
32 55 Szprycha Tomasz M (79) 1979 M3 (32) POL AQUA S.A. Bielsko-Biała 2:45:21,3 42:04,8 07:20
33 60 Tajak Tomasz M (80) 1974 M3 (33) POL TriDivision Krakow 2:45:56,7 42:40,2 07:22
34 103 Johna Adam M (81) 1982 M3 (34) POL Press-Glass Biegamy I Wspieramy Tychy 2:46:30,9 43:14,4 07:24
35 141 Miękiński Jacek M (82) 1975 M3 (35) POL Kwiaciarnia Lilia Lipowa Lipowa 2:46:39,2 43:22,7 07:24
36 34 Stajer Tomasz M (83) 1978 M3 (36) POL Endurance Team Siemianowice Śląskie 2:47:12,4 43:55,9 07:25
37 142 Gulajski Rafał M (87) 1975 M3 (37) POL OSIEM Kopienica 2:48:10,5 44:54,0 07:28
38 171 Baran Rafał M (92) 1982 M3 (38) POL Żory 2:49:56,4 46:39,9 07:33
39 125 Adamczyk Łukasz M (94) 1981 M3 (39) POL UKS Free Sports Bielsko-Biała 2:50:49,1 47:32,6 07:35
40 210 Kopiec Piotr M (96) 1975 M3 (40) POL Bielsko-Biała 2:52:10,3 48:53,8 07:39
41 153 Cichocki Łukasz M (98) 1981 M3 (41) POL Cichy Team/DB Leszczyny Stanowice 2:53:03,2 49:46,7 07:41
42 72 Płócienniczak Jakub M (104) 1975 M3 (42) POL Warszawa 2:56:10,0 52:53,5 07:49
43 217 Karecki Wojciech M (105) 1981 M3 (43) POL Józefosław 2:57:09,1 53:52,6 07:52
44 63 Pasula Artur M (107) 1980 M3 (44) POL Krzeczòw 2:58:57,9 55:41,4 07:57
45 219 Dziuba Emilian M (109) 1973 M3 (45) POL STS Biegaton Mikołów Mikołów 3:00:27,8 57:11,3 08:01
46 13 Widuch Wojciech M (110) 1980 M3 (46) POL Łaziska Górne 3:02:49,2 59:32,7 08:07
47 154 Meduna Zbigniew M (112) 1973 M3 (47) POL Poznań 3:03:02,1 59:45,6 08:08
48 40 Potasiak Daniel M (114) 1981 M3 (48) POL Danpot Skoczów 3:05:06,7 1:01:50,2 08:13
49 122 Król Piotr M (115) 1979 M3 (49) SL-M (2) POL Klub Biegających Leśników Kleszczów 3:05:48,1 1:02:31,6 08:15
50 211 Kopiec Szymon M (116) 1979 M3 (50) POL Mikołów 3:06:13,6 1:02:57,1 08:16
51 120 Matyszkiewicz Paweł M (117) 1973 M3 (51) POL W Pogoni za Duchem Czeladź 3:07:24,2 1:04:07,7 08:19
52 205 Maga Przemysław M (118) 1977 M3 (52) POL Jasienica 3:08:04,3 1:04:47,8 08:21
53 8 Pióro Grzegorz M (122) 1976 M3 (53) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 3:10:56,9 1:07:40,4 08:29
54 129 Kowalski Janusz M (124) 1975 M3 (54) POL Cieszynioki Pogwizdów 3:11:57,6 1:08:41,1 08:31
55 12 Tabaka Andrzej M (129) 1977 M3 (55) POL #czeladzbiega Czeladź 3:17:07,4 1:13:50,9 08:45
56 163 Gwoździewicz Tomasz M (130) 1975 M3 (56) POL Bytom 3:18:56,5 1:15:40,0 08:50
57 124 Kurysia Piotr M (131) 1975 M3 (57) POL Highlanders Bujaków 3:19:34,0 1:16:17,5 08:52
58 177 Grondys Andrzej M (132) 1977 M3 (58) POL Zatyrani Gratisownia.pl Gmina Pilch Żernica 3:20:18,4 1:17:01,9 08:54
59 175 Karwat Robert M (133) 1976 M3 (59) POL Klono Team Mikołów 3:21:00,8 1:17:44,3 08:56
60 167 Kohut Sebastian M (134) 1982 M3 (60) POL Biegam z Foto Sebą Bielsko-Biała 3:21:02,0 1:17:45,5 08:56
61 198 Modzolewski Wojciech M (137) 1981 M3 (61) POL Zabrze 3:21:19,1 1:18:02,6 08:56
62 106 Marcak Przemek M (138) 1980 M3 (62) POL D.A.M.Y.R.A.D.E. Oświęcim 3:22:16,3 1:18:59,8 08:59
63 114 Mejder Arkadiusz M (141) 1982 M3 (63) POL OPP Katowice Siemianowice Śląskie 3:36:18,7 1:33:02,2 09:36
64 195 Jeziorski Marcin M (142) 1979 M3 (64) POL Tarnowskie Góry 3:42:15,7 1:38:59,2 09:52
65 80 Romanihk Mateusz M (143) 1975 M3 (65) POL 3:49:55,4 1:46:38,9 10:13
DNS 100 Mormul Przemek M 1980 M3 POL DSV Kraków
DNS 197 Jędzura Daniel M 1980 M3 POL Bprt Gliwice Gliwice

BGTimeSport © 2015-2020