Memoriał Piotra Malinowskiego w skialpinizmie - Mistrzostwa Polski

Wydarzenie:
XXI Memoriał Piotra Malinowskiego w skialpinizmie XXI Memoriał Piotra Malinowskiego w skialpinizmie
Organizator:
TKN TATRA TEAM
Data:
18.04.2022
Miejsce:
Tatry - Schronisko Murowaniec
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
96
Ukończyło:
71
Nieklasyfikowani:
25
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaRatownikKrajKlubMiastoWynikStrata
1 20 Šiarnik Jakub M (1) 1994 senior (1) SVK SK Žiarska dolina Smrečany 1:55:37,4
2 18 Fraňo Peter M (2) 1996 senior (2) SVK Atomic Brezno 1:57:12,4 01:35,0
3 33 Elantkowski Jan M (3) 2000 senior (3) POL TKN Tatra Team / DYNAFIT Zakopane 1:57:35,4 01:58,0
4 59 Rzeszótko Marcin M (4) 1990 senior (4) RATOWNIK (1) POL Mountain Explorers / TOPR Zakopane 1:59:08,1 03:30,7
5 32 Bachleda-Księdzularz Jakub M (5) 2001 senior (5) POL TKN Tatra Team/ DYNAFIT Zakopane 2:03:56,3 08:18,9
6 68 Karpierz Karol M (6) 1993 senior (6) POL TatrzańskiKlubNarciarski TatraTeam Ostrowsko 2:05:06,1 09:28,7
7 22 Piętka Marcin M (7) 1978 weteran (1) RATOWNIK (2) POL GOPR BESKIDY / KS KANDAHAR Roczyny 2:06:17,1 10:39,7
8 50 Żebracki Jacek M (8) 1976 weteran (2) RATOWNIK (3) POL TOPR/KS Kandahar Kościelisko 2:09:54,9 14:17,5
9 71 Druszkiewicz Sebastian M (9) 1986 senior (7) POL MountainExplorers Zakopane 2:10:48,7 15:11,3
10 81 Rawicki Jakub M (10) 1984 senior (8) POL Kandahar Bielsko Biała 2:12:16,5 16:39,1
11 2 Madaj Milan M (11) 1970 nestor (1) RATOWNIK (4) SVK HZS Západné Tatry/James Bobrovec Liptovský Mikuláš 2:12:30,6 16:53,2
12 40 Jurečka Matúš M (12) 1991 senior (9) RATOWNIK (5) SVK M.I.M.O Závažná Poruba 2:13:38,0 18:00,6
13 49 Wargocki Mariusz M (13) 1970 nestor (2) POL Kw Zakopane Zakopane 2:15:47,0 20:09,6
14 15 Sarvaš Andrej M (14) 1988 senior (10) SVK Skialp Klub Piešťany Piešťany 2:16:26,8 20:49,4
15 17 Leitner Miroslav M (15) 1966 nestor (3) SVK Active Planet Skialp4u Brezno 2:17:18,6 21:41,2
16 90 Mikołajczyk Tyberiusz M (16) 1977 weteran (3) POL KS Kandahar / Alpinka SkiTrab Team Brenna 2:17:49,5 22:12,1
17 26 Śliwiński Oskar M (17) 1999 senior (11) POL KS Kandahar Kraków 2:18:36,4 22:59,0
18 75 Ząbik Marek M (18) 1986 senior (12) POL KW Kraków Godowa 2:18:37,5 23:00,1
19 60 Januszyk Iwona K (1) 1992 seniorka (1) POL KS Kandahar/Alpinka Ski Trab Kościelisko 2:18:55,4 23:18,0
20 88 Matuś Vnenćak M (19) 1988 senior (13) SVK Dynafit ICO 2:19:19,9 23:42,5
21 46 Knap Mateusz M (20) 1996 senior (14) POL DYNAFIT / KW Kraków Katowice 2:21:37,4 26:00,0
22 74 Kałuża Jerzy M (21) 1986 senior (15) POL KS Kandahar Skoczów 2:23:12,6 27:35,2
23 56 Witowska Mirosława K (2) 1991 seniorka (2) POL KW Zakopane / Salco Garmin Team Zakopane 2:23:56,0 28:18,6
24 65 Matras Slawomir M (22) 1973 weteran (4) GRE Eos Axarnon Athens 2:24:22,5 28:45,1
25 42 Antolik Matus M (23) 1990 senior (16) SVK Poprad 2:24:36,2 28:58,8
26 92 Kuźniak Filip M (24) 1976 weteran (5) POL Klub Wysokogórski Kraków Katowice 2:27:21,9 31:44,5
27 85 Jarecki Piotr M (25) 2003 senior (17) POL KW Zakopane Zakopane 2:35:05,3 39:27,9
28 73 Kiełtyka Zbigniew M (26) 1976 weteran (6) POL KW Gliwice Gliwice 2:35:06,7 39:29,3
29 37 Kałużny Jakub M (27) 1991 senior (18) POL KW Zakopane / Mountain Exolorers Zakopane 2:35:36,3 39:58,9
30 58 Marasek Andrzej M (28) 1981 weteran (7) RATOWNIK (6) POL TOPR Zakopane 2:36:22,6 40:45,2
31 44 Gaweł Damian M (29) 1985 senior (19) POL Kandahar, Babiogorcy Zawoja 2:36:24,4 40:47,0
32 27 Tabiś Przemysław M (30) 1989 senior (20) POL KW Kraków Kraków 2:37:03,2 41:25,8
33 51 Elantkowski Paweł M (31) 1973 weteran (8) RATOWNIK (7) POL TKN Tatra Team/TOPR/ŻywczańsKierdel Zakopane 2:39:00,5 43:23,1
34 54 Szigety Peter M (32) 1979 weteran (9) RATOWNIK (8) SVK HZS-VF / Malino Skialp Team Tornaľa 2:40:40,9 45:03,5
35 61 Jandura Adrian M (33) 1997 senior (21) RATOWNIK (9) POL GP GOPR/ KABG GOPR Krościenko Nad Dunajcem 2:43:26,5 47:49,1
36 24 Szyjka Jacek M (34) 1980 weteran (10) POL Ks Kandahar Bobrek 2:43:34,4 47:57,0
37 9 Matłosz Mariusz M (35) 1976 weteran (11) POL KW Kraków Gbiska 2:43:42,9 48:05,5
38 11 Trznadel Maciej M (36) 1972 nestor (4) POL KS KANDAHAR Bytom 2:44:29,7 48:52,3
39 82 Jaszczurowski Piotr M (37) 1990 senior (22) POL KS Kandahar Bielsko-Biała 2:44:49,2 49:11,8
40 35 Styk Milan M (38) 1964 nestor (5) SVK Horoklub Umb Banská Bystrica Banská Bystrica 2:45:15,6 49:38,2
41 87 Matúšek Martin M (39) 1973 weteran (12) RATOWNIK (10) SVK HZS Vysoké Tatry Tatranská Lomnica 2:45:24,4 49:47,0
42 70 Sas Stanisław M (40) 1976 weteran (13) RATOWNIK (11) POL KS Kandahar Klikuszowa 2:46:29,8 50:52,4
43 66 Owerko Tomasz M (41) 1981 weteran (14) POL SNW KW Kraków Modlniczka 2:46:48,4 51:11,0
44 6 Kúcik Tomáš M (42) 1989 senior (23) RATOWNIK (12) SVK HZS,James Bobrovec Bobrovec 2:46:52,7 51:15,3
45 4 Lajda Daniel M (43) 1994 senior (24) RATOWNIK (13) SVK HZS ZT-J/Skialp Bobrovec Bobrovec 2:47:41,9 52:04,5
46 91 Wojarski Michał M (44) 1990 senior (25) RATOWNIK (14) POL GOPR Beskidy / KW Kraków Wieliczka 2:47:56,7 52:19,3
47 12 Cienciala Martin M (45) 1974 weteran (15) CZE TJ TŽ Třinec Třinec 2:52:03,2 56:25,8
48 48 Klepek Krzysztof M (46) 1978 weteran (16) RATOWNIK (15) POL GOPR Bieszczady/KW Kraków Cisna 2:52:07,4 56:30,0
49 52 Brzosko Jakub M (47) 1978 weteran (17) RATOWNIK (16) POL Zakopane 2:52:09,2 56:31,8
50 41 Gąsior Jakub M (48) 1981 weteran (18) POL KW Zakopane / Startvelo.pl Zakopane 2:52:32,2 56:54,8
51 14 Hasala Petr M (49) 1972 nestor (6) CZE Movement - Scarpa Horní Moštěnice 2:53:21,2 57:43,8
52 63 Niżnik Grzegorz M (50) 1972 nestor (7) RATOWNIK (17) POL KAGB GP GOPR Skawa 2:54:44,7 59:07,3
53 21 Żyszkowska Justyna K (3) 1980 weteranka (1) POL TKN Tatra Team Zakopane 2:55:06,0 59:28,6
54 84 Sodowski Tomasz M (51) 1977 weteran (19) POL KW Kraków Bielsko-Biała 2:55:58,2 1:00:20,8
55 62 Dyda Michał M (52) 1997 senior (26) RATOWNIK (18) POL KAGB GOPR Krościenko 2:56:45,6 1:01:08,2
56 83 Kaźmierczak Michał M (53) 1987 senior (27) POL SNW KW Kraków / Fast and light Tychy 2:59:15,5 1:03:38,1
57 80 Kaźmierczak Sławomir M (54) 1985 senior (28) POL KS Kandahar Łaziska Górne 3:00:56,2 1:05:18,8
58 77 Bruzda Adam M (55) 1973 weteran (20) POL Kandahar Oświęcim 3:01:41,3 1:06:03,9
59 53 Frank Michal M (56) 1975 weteran (21) RATOWNIK (19) SVK Skialp Sučany Martin 3:01:57,4 1:06:20,0
60 72 Rostworowski Jan M (57) 2001 senior (29) POL KW Kraków Kraków 3:03:10,3 1:07:32,9
61 78 Mitoraj Piotr M (58) 1991 senior (30) POL KS Kandahar Oświęcim 3:03:14,6 1:07:37,2
62 36 Tyrril Jarmila K (4) 1972 nestorka (1) RATOWNIK (20) SVK Active Planet Krivan 3:03:15,6 1:07:38,2
63 89 Tomko Peter M (59) 1991 senior (31) RATOWNIK (21) SVK HZS Vysoké Tatry Štrba 3:04:12,2 1:08:34,8
64 3 Madajová Jana K (5) 1967 nestorka (2) SVK SK Žiarska dolina Liptovský Mikuláš 3:06:15,7 1:10:38,3
65 5 Krajčí Pavel M (60) 1988 senior (32) RATOWNIK (22) SVK HZS SLP, HO James Bobrovec Trstené 3:11:21,4 1:15:44,0
66 67 Thier Dominik M (61) 1978 weteran (22) POL KS Kandahar / Tatracamp Warszawa 3:12:06,3 1:16:28,9
67 47 Grabowski Mateusz M (62) 1994 senior (33) RATOWNIK (23) POL GOPR Bieszczady/KW Kraków Wisłok Wielki 3:12:44,8 1:17:07,4
68 39 Laskowski Mateusz M (63) 1992 senior (34) POL KW Zakopane Zakopane 3:16:18,4 1:20:41,0
69 64 Styrna Krzysztof M (64) 1977 weteran (23) POL KW KRAKÓW Kraków 3:23:38,1 1:28:00,7
70 86 Tomasiak Jan M (65) 1972 nestor (8) POL KS Kandahar Rytro 3:29:00,9 1:33:23,5
71 96 Struś Marcin M (66) 1980 weteran (24) POL KW Kraków Kraków 3:39:51,7 1:44:14,3
LIMIT 1 Klamut Michał M 1992 senior RATOWNIK POL BHPE/GOPR Karkonosze Karpacz
LIMIT 7 Uherková Pavla K 1993 seniorka CZE HO Mosty Třinec
LIMIT 8 Szyjka Radosław M 1977 weteran POL KS Kandahar Gorzów
DNF 10 Matłosz Jola K 1987 seniorka POL KW Kraków Gbiska
LIMIT 13 Cienciala Jan M 1998 senior CZE TJ TŽ Třinec Třinec
LIMIT 16 Korzeniowski Bartłomiej M 1974 weteran POL TKN Tatra Team Zakopane
DNS 19 Hotówko Mikołaj M 1974 weteran POL KW Kraków Warszawa
LIMIT 23 Wagner Robert M 1971 nestor POL KS Kandahar Bytom
LIMIT 25 Uczniak Miroslaw M 1979 weteran POL KS Kandahar Jaworze
LIMIT 28 Piórecki Michał M 1976 weteran POL KS Kandahar Kraków
LIMIT 29 Krzyzowski Marcin M 1978 weteran POL MG Nysa Nysa
LIMIT 34 Bąkowski Daniel M 1990 senior POL KS Kandahar Warszawa
LIMIT 38 Kałużna Urszula K 1991 seniorka POL KW Zakopane / Mountain Explorers Zakopane
LIMIT 43 Kormaniak Renata K 1978 weteranka POL Kandahar Krzyżowa
DNF 45 Surmacz Paweł M 1983 senior RATOWNIK POL GOPR BIESZCZADY/KW KRAKÓW Tyczyn
LIMIT 55 Krzyżowski Piotr M 1979 weteran RATOWNIK POL GOPR BESKIDY Bielsko-Biała
LIMIT 57 Wąsik Marek M 1988 senior POL AKG Halny Poznań
LIMIT 69 Szlachtowski Andrzej M 1969 nestor POL TKN Tatra Team Nowy Targ
LIMIT 76 Koźbiał Adrian M 1976 weteran RATOWNIK POL KW Katowice Ratułów
LIMIT 79 Czeczott Małgorzata K 1973 weteranka POL UKA Warszawa
LIMIT 93 Marcinkowska Anna K 1982 weteranka POL KW Kraków Oświęcim
DNF 94 Soszka Gustaw M 2003 junior POL TKN Tatra Team Brzegi
DNF 95 Kościelniak Barbara K 1982 weteranka POL KW Kraków Żywiec
LIMIT 97 Wciśliński Michał M 1980 weteran POL kandahar Zakopane
DNF 98 Tybor Anna K 1991 seniorka POL KW Zakopane Zakopane

BGTimeSport © 2015-2020