Memoriał Piotra Malinowskiego w skialpinizmie - Mistrzostwa Polski

Wydarzenie:
XXI Memoriał Piotra Malinowskiego w skialpinizmie XXI Memoriał Piotra Malinowskiego w skialpinizmie
Organizator:
TKN TATRA TEAM
Data:
18.04.2022
Miejsce:
Tatry - Schronisko Murowaniec
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
96
Ukończyło:
71
Nieklasyfikowani:
25
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: RATOWNIK (RATOWNIK)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaRatownikKrajKlubMiastoWynikStrata
1 59 Rzeszótko Marcin M (4) 1990 senior (4) RATOWNIK (1) POL Mountain Explorers / TOPR Zakopane 1:59:08,1
2 22 Piętka Marcin M (7) 1978 weteran (1) RATOWNIK (2) POL GOPR BESKIDY / KS KANDAHAR Roczyny 2:06:17,1 07:09,0
3 50 Żebracki Jacek M (8) 1976 weteran (2) RATOWNIK (3) POL TOPR/KS Kandahar Kościelisko 2:09:54,9 10:46,8
4 2 Madaj Milan M (11) 1970 nestor (1) RATOWNIK (4) SVK HZS Západné Tatry/James Bobrovec Liptovský Mikuláš 2:12:30,6 13:22,5
5 40 Jurečka Matúš M (12) 1991 senior (9) RATOWNIK (5) SVK M.I.M.O Závažná Poruba 2:13:38,0 14:29,9
6 58 Marasek Andrzej M (28) 1981 weteran (7) RATOWNIK (6) POL TOPR Zakopane 2:36:22,6 37:14,5
7 51 Elantkowski Paweł M (31) 1973 weteran (8) RATOWNIK (7) POL TKN Tatra Team/TOPR/ŻywczańsKierdel Zakopane 2:39:00,5 39:52,4
8 54 Szigety Peter M (32) 1979 weteran (9) RATOWNIK (8) SVK HZS-VF / Malino Skialp Team Tornaľa 2:40:40,9 41:32,8
9 61 Jandura Adrian M (33) 1997 senior (21) RATOWNIK (9) POL GP GOPR/ KABG GOPR Krościenko Nad Dunajcem 2:43:26,5 44:18,4
10 87 Matúšek Martin M (39) 1973 weteran (12) RATOWNIK (10) SVK HZS Vysoké Tatry Tatranská Lomnica 2:45:24,4 46:16,3
11 70 Sas Stanisław M (40) 1976 weteran (13) RATOWNIK (11) POL KS Kandahar Klikuszowa 2:46:29,8 47:21,7
12 6 Kúcik Tomáš M (42) 1989 senior (23) RATOWNIK (12) SVK HZS,James Bobrovec Bobrovec 2:46:52,7 47:44,6
13 4 Lajda Daniel M (43) 1994 senior (24) RATOWNIK (13) SVK HZS ZT-J/Skialp Bobrovec Bobrovec 2:47:41,9 48:33,8
14 91 Wojarski Michał M (44) 1990 senior (25) RATOWNIK (14) POL GOPR Beskidy / KW Kraków Wieliczka 2:47:56,7 48:48,6
15 48 Klepek Krzysztof M (46) 1978 weteran (16) RATOWNIK (15) POL GOPR Bieszczady/KW Kraków Cisna 2:52:07,4 52:59,3
16 52 Brzosko Jakub M (47) 1978 weteran (17) RATOWNIK (16) POL Zakopane 2:52:09,2 53:01,1
17 63 Niżnik Grzegorz M (50) 1972 nestor (7) RATOWNIK (17) POL KAGB GP GOPR Skawa 2:54:44,7 55:36,6
18 62 Dyda Michał M (52) 1997 senior (26) RATOWNIK (18) POL KAGB GOPR Krościenko 2:56:45,6 57:37,5
19 53 Frank Michal M (56) 1975 weteran (21) RATOWNIK (19) SVK Skialp Sučany Martin 3:01:57,4 1:02:49,3
20 36 Tyrril Jarmila K (4) 1972 nestorka (1) RATOWNIK (20) SVK Active Planet Krivan 3:03:15,6 1:04:07,5
21 89 Tomko Peter M (59) 1991 senior (31) RATOWNIK (21) SVK HZS Vysoké Tatry Štrba 3:04:12,2 1:05:04,1
22 5 Krajčí Pavel M (60) 1988 senior (32) RATOWNIK (22) SVK HZS SLP, HO James Bobrovec Trstené 3:11:21,4 1:12:13,3
23 47 Grabowski Mateusz M (62) 1994 senior (33) RATOWNIK (23) POL GOPR Bieszczady/KW Kraków Wisłok Wielki 3:12:44,8 1:13:36,7
LIMIT 1 Klamut Michał M 1992 senior RATOWNIK POL BHPE/GOPR Karkonosze Karpacz
DNF 45 Surmacz Paweł M 1983 senior RATOWNIK POL GOPR BIESZCZADY/KW KRAKÓW Tyczyn
LIMIT 55 Krzyżowski Piotr M 1979 weteran RATOWNIK POL GOPR BESKIDY Bielsko-Biała
LIMIT 76 Koźbiał Adrian M 1976 weteran RATOWNIK POL KW Katowice Ratułów

BGTimeSport © 2015-2020