Memoriał Piotra Malinowskiego w skialpinizmie - Mistrzostwa Polski

Wydarzenie:
XXI Memoriał Piotra Malinowskiego w skialpinizmie XXI Memoriał Piotra Malinowskiego w skialpinizmie
Organizator:
TKN TATRA TEAM
Data:
18.04.2022
Miejsce:
Tatry - Schronisko Murowaniec
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
96
Ukończyło:
71
Nieklasyfikowani:
25
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: weteran (weteran)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaRatownikKrajKlubMiastoWynikStrata
1 22 Piętka Marcin M (7) 1978 weteran (1) RATOWNIK (2) POL GOPR BESKIDY / KS KANDAHAR Roczyny 2:06:17,1
2 50 Żebracki Jacek M (8) 1976 weteran (2) RATOWNIK (3) POL TOPR/KS Kandahar Kościelisko 2:09:54,9 03:37,8
3 90 Mikołajczyk Tyberiusz M (16) 1977 weteran (3) POL KS Kandahar / Alpinka SkiTrab Team Brenna 2:17:49,5 11:32,4
4 65 Matras Slawomir M (22) 1973 weteran (4) GRE Eos Axarnon Athens 2:24:22,5 18:05,4
5 92 Kuźniak Filip M (24) 1976 weteran (5) POL Klub Wysokogórski Kraków Katowice 2:27:21,9 21:04,8
6 73 Kiełtyka Zbigniew M (26) 1976 weteran (6) POL KW Gliwice Gliwice 2:35:06,7 28:49,6
7 58 Marasek Andrzej M (28) 1981 weteran (7) RATOWNIK (6) POL TOPR Zakopane 2:36:22,6 30:05,5
8 51 Elantkowski Paweł M (31) 1973 weteran (8) RATOWNIK (7) POL TKN Tatra Team/TOPR/ŻywczańsKierdel Zakopane 2:39:00,5 32:43,4
9 54 Szigety Peter M (32) 1979 weteran (9) RATOWNIK (8) SVK HZS-VF / Malino Skialp Team Tornaľa 2:40:40,9 34:23,8
10 24 Szyjka Jacek M (34) 1980 weteran (10) POL Ks Kandahar Bobrek 2:43:34,4 37:17,3
11 9 Matłosz Mariusz M (35) 1976 weteran (11) POL KW Kraków Gbiska 2:43:42,9 37:25,8
12 87 Matúšek Martin M (39) 1973 weteran (12) RATOWNIK (10) SVK HZS Vysoké Tatry Tatranská Lomnica 2:45:24,4 39:07,3
13 70 Sas Stanisław M (40) 1976 weteran (13) RATOWNIK (11) POL KS Kandahar Klikuszowa 2:46:29,8 40:12,7
14 66 Owerko Tomasz M (41) 1981 weteran (14) POL SNW KW Kraków Modlniczka 2:46:48,4 40:31,3
15 12 Cienciala Martin M (45) 1974 weteran (15) CZE TJ TŽ Třinec Třinec 2:52:03,2 45:46,1
16 48 Klepek Krzysztof M (46) 1978 weteran (16) RATOWNIK (15) POL GOPR Bieszczady/KW Kraków Cisna 2:52:07,4 45:50,3
17 52 Brzosko Jakub M (47) 1978 weteran (17) RATOWNIK (16) POL Zakopane 2:52:09,2 45:52,1
18 41 Gąsior Jakub M (48) 1981 weteran (18) POL KW Zakopane / Startvelo.pl Zakopane 2:52:32,2 46:15,1
19 84 Sodowski Tomasz M (51) 1977 weteran (19) POL KW Kraków Bielsko-Biała 2:55:58,2 49:41,1
20 77 Bruzda Adam M (55) 1973 weteran (20) POL Kandahar Oświęcim 3:01:41,3 55:24,2
21 53 Frank Michal M (56) 1975 weteran (21) RATOWNIK (19) SVK Skialp Sučany Martin 3:01:57,4 55:40,3
22 67 Thier Dominik M (61) 1978 weteran (22) POL KS Kandahar / Tatracamp Warszawa 3:12:06,3 1:05:49,2
23 64 Styrna Krzysztof M (64) 1977 weteran (23) POL KW KRAKÓW Kraków 3:23:38,1 1:17:21,0
24 96 Struś Marcin M (66) 1980 weteran (24) POL KW Kraków Kraków 3:39:51,7 1:33:34,6
LIMIT 8 Szyjka Radosław M 1977 weteran POL KS Kandahar Gorzów
LIMIT 16 Korzeniowski Bartłomiej M 1974 weteran POL TKN Tatra Team Zakopane
DNS 19 Hotówko Mikołaj M 1974 weteran POL KW Kraków Warszawa
LIMIT 25 Uczniak Miroslaw M 1979 weteran POL KS Kandahar Jaworze
LIMIT 28 Piórecki Michał M 1976 weteran POL KS Kandahar Kraków
LIMIT 29 Krzyzowski Marcin M 1978 weteran POL MG Nysa Nysa
LIMIT 55 Krzyżowski Piotr M 1979 weteran RATOWNIK POL GOPR BESKIDY Bielsko-Biała
LIMIT 76 Koźbiał Adrian M 1976 weteran RATOWNIK POL KW Katowice Ratułów
LIMIT 97 Wciśliński Michał M 1980 weteran POL kandahar Zakopane

BGTimeSport © 2015-2020