IX Puchar KW Zakopane Puchar Polski PZA

Wydarzenie:
Zawody KW Zakopane w skialpinizmie Zawody KW Zakopane w skialpinizmie
Organizator:
Klub Wysokogórski w Zakopanem
Data:
09.04.2022
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
59
Ukończyło:
55
Nieklasyfikowani:
4
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaRatownikKrajKlubMiastoWynikStrataKara
1 57 Elantkowski Jan M (1) 2000 senior (1) POL TKN Tatra Team / DYNAFIT Zakopane 2:09:36,5
2 52 Bachleda-Księdzularz Jakub M (2) 2001 senior (2) POL TKN Tatra Team/ DYNAFIT Zakopane 2:11:06,8 01:30,3
3 29 Piętka Marcin M (3) 1978 weteran (1) Ratownik (1) POL GOPR Beskidy / KS Kandahar Roczyny 2:13:10,2 03:33,7
4 12 Karpierz Karol M (4) 1993 senior (3) POL TatrzańskiKlubNarciarski TatraTeam Ostrowsko 2:16:16,8 06:40,3
5 60 Andrzejewski Piotr M (5) 1986 senior (4) POL KW Kraków Wisła 2:20:11,8 10:35,3
6 14 Klamut Michał M (6) 1992 senior (5) Ratownik (2) POL GOPR Karkonosze/Bhpe Karpacz 2:20:31,3 10:54,8
7 31 Rawicki Jakub M (7) 1984 senior (6) POL Kandahar Bielsko Biała 2:27:46,1 18:09,6
8 46 Wargocki Mariusz M (8) 1970 nestor (1) POL Kw Zakopane Zakopane 2:29:55,2 20:18,7
9 5 Druszkiewicz Sebastian M (9) 1986 senior (7) POL MountainExplorers Zakopane 2:30:00,5 20:24,0 00:30,0
10 50 Ząbik Marek M (10) 1986 senior (8) POL KW Kraków Godowa 2:30:55,6 21:19,1
11 63 Śliwiński Oskar M (11) 1999 senior (9) POL KS Kandahar Kraków 2:38:03,6 28:27,1
12 48 Witowska Mirosława K (1) 1991 seniorka (1) POL KW Zakopane/ Salco Garmin Team Zakopane 2:38:15,2 28:38,7
13 59 Molek Szymon M (12) 1989 senior (10) POL Kw Kraków Cieszyn 2:42:30,7 32:54,2
14 13 Kiełtyka Zbigniew M (13) 1976 weteran (2) POL KW Gliwice Gliwice 2:43:38,2 34:01,7
15 19 Kuźniak Filip M (14) 1976 weteran (3) POL Klub Wysokogórski Kraków Katowice 2:44:08,0 34:31,5
16 53 Matlosz Mariusz M (15) 1976 weteran (4) POL KW Kraków Strzyżów 2:46:36,6 37:00,1
17 6 Elantkowski Paweł M (16) 1973 weteran (5) Ratownik (3) POL TKN Tatra Team/TOPR/ŻywczańsKierdel Zakopane 2:49:26,4 39:49,9
18 56 Jarecki Piotr M (17) 2003 junior (1) POL KW Zakopane Zakopane 2:52:01,2 42:24,7
19 9 Jaroń Jan M (18) 1985 senior (11) POL Więckowice 2:53:07,0 43:30,5
20 41 Tabiś Przemysław M (19) 1989 senior (12) POL KW Kraków Kraków 2:53:30,6 43:54,1
21 21 Mirocha Marcin M (20) 1984 senior (13) POL Kandahar/HTT/Silownia Aqua Bielsko Bielsko-Biała 2:54:39,7 45:03,2
22 111 Zdanowski Łukasz M (21) 1990 senior (14) POL AndrzejDługoszteam Siedlce 2:54:54,0 45:17,5
23 40 Szyjka Jacek M (22) 1980 weteran (6) POL Ks Kandahar Bobrek 2:56:34,4 46:57,9
24 62 Jandura Adrian M (23) 1997 senior (15) Ratownik (4) POL GP GOPR/ KABG GOPR Krościenko Nad Dunajcem 2:57:23,7 47:47,2
25 10 Jaszczurowski Piotr M (24) 1990 senior (16) POL KS Kandahar Bielsko-Biała 2:57:25,9 47:49,4
26 35 Sodowski Tomasz M (25) 1977 weteran (7) POL KW Kraków Bielsko-Biała 2:57:53,1 48:16,6
27 42 Trznadel Maciej M (26) 1972 nestor (2) POL KS KANDAHAR Bytom 3:00:09,8 50:33,3
28 27 Owerko Tomasz M (27) 1981 weteran (8) POL SNW KW Kraków Modlniczka 3:02:16,7 52:40,2
29 17 Kujawski Bartosz M (28) 1992 senior (17) POL Gorlice 3:03:58,8 54:22,3
30 49 Wojarski Michał M (29) 1990 senior (18) Ratownik (5) POL KW Kraków / GOPR Beskidy Wieliczka 3:04:30,3 54:53,8
31 22 Mitoraj Piotr M (30) 1991 senior (19) POL KS Kandahar Oświęcim 3:04:46,6 55:10,1
32 44 Veselý Pavel M (31) 1966 nestor (3) CZE HSK Horní Rokytnice Rokytnice Nad Jizerou 3:07:43,2 58:06,7
33 7 Grabowski Mateusz M (32) 1994 senior (20) Ratownik (6) POL GOPR Bieszczady/ KW Kraków Wisłok Wielki 3:10:47,7 1:01:11,2
34 55 Laskowski Mateusz M (33) 1992 senior (21) POL KW Zakopane Zakopane 3:14:25,0 1:04:48,5
35 3 Bruzda Adam M (34) 1973 weteran (9) POL Kandahar Oświęcim 3:17:08,1 1:07:31,6 00:30,0
36 18 Kuziel Rafał M (35) 1983 senior (22) POL KW Zakopane Kraków 3:25:08,1 1:15:31,6
37 66 Tomasiak Jan M (36) 1972 nestor (4) POL KS Kandahar Rytro 3:25:31,2 1:15:54,7
38 45 Wagner Robert M (37) 1971 nestor (5) POL KS Kandahar Bytom 3:32:22,0 1:22:45,5
39 36 Struś Marcin M (38) 1980 weteran (10) POL KW Kraków Kraków 3:33:46,2 1:24:09,7
40 64 Marcinkowska Anna K (2) 1982 weteranka (1) POL KW Kraków Oświęcim 3:34:34,5 1:24:58,0
41 33 Siemieniec Grzegorz M (39) 1972 nestor (6) POL KW Jastrzebie Zebrzydowice 3:37:59,4 1:28:22,9
42 15 Kościelniak Barbara K (3) 1982 weteranka (2) POL KW Kraków Żywiec 3:39:25,0 1:29:48,5
43 8 Jakieła-Rzadkosz Katarzyna K (4) 1987 seniorka (2) POL Gliczarów Górny 3:43:18,2 1:33:41,7
44 20 Maculewicz Mateusz M (40) 1979 weteran (11) POL KW Kraków Gdynia 3:47:17,3 1:37:40,8
45 16 Krzyżowski Piotr M (41) 1979 weteran (12) Ratownik (7) POL GOPR BESKIDY Bielsko-Biała 3:52:53,8 1:43:17,3
46 28 Pasuto Grzegorz M (42) 1979 weteran (13) POL Paris Adventure Team Katowice 3:52:57,4 1:43:20,9
47 30 Piórecki Michał M (43) 1976 weteran (14) POL KS Kandahar Kraków 3:53:43,4 1:44:06,9
48 58 Łukosz Tomasz M (44) 1982 weteran (15) POL KW Bielsko Biała Ustroń 3:54:23,3 1:44:46,8
49 61 Szyjka Radosław M (45) 1977 weteran (16) POL KS Kandahar Chełmek 3:57:04,7 1:47:28,2
50 24 Niessner Piotr M (46) 1963 nestor (7) POL KS Kandahar Kraków 3:57:54,9 1:48:18,4
51 65 Uczniak Miroslaw M (47) 1979 weteran (17) POL KS Kandahar Jaworze 4:04:02,5 1:54:26,0
52 43 Tywonek Tomasz M (48) 1965 nestor (8) POL TKN Tatra Team Kościelisko 4:06:50,6 1:57:14,1
53 39 Szlachtowski Andrzej M (49) 1969 nestor (9) POL TKN Tatra Team Nowy Targ 4:07:16,9 1:57:40,4
54 54 Matłosz Jola K (5) 1987 seniorka (3) POL KW Kraków Gbiska 4:14:18,0 2:04:41,5
55 37 Styrna Krzysztof M (50) 1977 weteran (18) POL Kw Kraków Kraków 4:22:00,7 2:12:24,2
DNF 2 Bąkowski Włodzimierz M 1958 master-M POL KS Kandahar Warszawa
DNS 38 Surmacz Paweł M 1983 senior Ratownik POL GOPR BIESZCZADY/KW KRAKÓW Tyczyn
DNF 101 Kafarowski Jakub M 2004 junior POL KS Kandahar Zakopane
DNF 103 Soszka Gustaw M 2003 junior POL TKN Tatra Team Brzegi

BGTimeSport © 2015-2020