IX Puchar KW Zakopane Puchar Polski PZA

Wydarzenie:
Zawody KW Zakopane w skialpinizmie Zawody KW Zakopane w skialpinizmie
Organizator:
Klub Wysokogórski w Zakopanem
Data:
09.04.2022
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
59
Ukończyło:
55
Nieklasyfikowani:
4
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: senior (senior)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaRatownikKrajKlubMiastoWynikStrataKara
1 57 Elantkowski Jan M (1) 2000 senior (1) POL TKN Tatra Team / DYNAFIT Zakopane 2:09:36,5
2 52 Bachleda-Księdzularz Jakub M (2) 2001 senior (2) POL TKN Tatra Team/ DYNAFIT Zakopane 2:11:06,8 01:30,3
3 12 Karpierz Karol M (4) 1993 senior (3) POL TatrzańskiKlubNarciarski TatraTeam Ostrowsko 2:16:16,8 06:40,3
4 60 Andrzejewski Piotr M (5) 1986 senior (4) POL KW Kraków Wisła 2:20:11,8 10:35,3
5 14 Klamut Michał M (6) 1992 senior (5) Ratownik (2) POL GOPR Karkonosze/Bhpe Karpacz 2:20:31,3 10:54,8
6 31 Rawicki Jakub M (7) 1984 senior (6) POL Kandahar Bielsko Biała 2:27:46,1 18:09,6
7 5 Druszkiewicz Sebastian M (9) 1986 senior (7) POL MountainExplorers Zakopane 2:30:00,5 20:24,0 00:30,0
8 50 Ząbik Marek M (10) 1986 senior (8) POL KW Kraków Godowa 2:30:55,6 21:19,1
9 63 Śliwiński Oskar M (11) 1999 senior (9) POL KS Kandahar Kraków 2:38:03,6 28:27,1
10 59 Molek Szymon M (12) 1989 senior (10) POL Kw Kraków Cieszyn 2:42:30,7 32:54,2
11 9 Jaroń Jan M (18) 1985 senior (11) POL Więckowice 2:53:07,0 43:30,5
12 41 Tabiś Przemysław M (19) 1989 senior (12) POL KW Kraków Kraków 2:53:30,6 43:54,1
13 21 Mirocha Marcin M (20) 1984 senior (13) POL Kandahar/HTT/Silownia Aqua Bielsko Bielsko-Biała 2:54:39,7 45:03,2
14 111 Zdanowski Łukasz M (21) 1990 senior (14) POL AndrzejDługoszteam Siedlce 2:54:54,0 45:17,5
15 62 Jandura Adrian M (23) 1997 senior (15) Ratownik (4) POL GP GOPR/ KABG GOPR Krościenko Nad Dunajcem 2:57:23,7 47:47,2
16 10 Jaszczurowski Piotr M (24) 1990 senior (16) POL KS Kandahar Bielsko-Biała 2:57:25,9 47:49,4
17 17 Kujawski Bartosz M (28) 1992 senior (17) POL Gorlice 3:03:58,8 54:22,3
18 49 Wojarski Michał M (29) 1990 senior (18) Ratownik (5) POL KW Kraków / GOPR Beskidy Wieliczka 3:04:30,3 54:53,8
19 22 Mitoraj Piotr M (30) 1991 senior (19) POL KS Kandahar Oświęcim 3:04:46,6 55:10,1
20 7 Grabowski Mateusz M (32) 1994 senior (20) Ratownik (6) POL GOPR Bieszczady/ KW Kraków Wisłok Wielki 3:10:47,7 1:01:11,2
21 55 Laskowski Mateusz M (33) 1992 senior (21) POL KW Zakopane Zakopane 3:14:25,0 1:04:48,5
22 18 Kuziel Rafał M (35) 1983 senior (22) POL KW Zakopane Kraków 3:25:08,1 1:15:31,6
DNS 38 Surmacz Paweł M 1983 senior Ratownik POL GOPR BIESZCZADY/KW KRAKÓW Tyczyn

BGTimeSport © 2015-2020