VII Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW

Wydarzenie:
XIV Maraton Beskidy VII Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW XIV Maraton Beskidy VII Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW
Organizator:
RKB „BACA” Radziechowy
Data:
06.11.2021
Miejsce:
Radziechowy k/Żywca
Dystans:
42.2 km
Zgłoszonych:
49
Ukończyło:
40
Nieklasyfikowani:
9
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiasto15kmCzasStratamin/km
1 247 Wojciechowska Elżbieta K (1) 1983 K-II (1) POL Polipack TEAM GWE Pakość 1:38:23,5(1) 4:49:02,9 06:50
2 241 Stiller Karol M (1) 1984 M-II (1) POL Podkowa Janów Kusięta 1:43:50,4(2) 5:10:59,5 21:56,6 07:22
3 222 Kordowski Piotr M (2) 1971 M-IV (1) POL Laborell Kraków 1:45:13,7(3) 5:17:11,0 28:08,1 07:30
4 206 Członkowski Krzysztof M (3) 1976 M-III (1) POL Olimpijczyk Szczekociny Szczekociny 1:50:28,5(5) 5:18:21,4 29:18,5 07:32
5 250 Celiński Tomasz M (4) 1968 M-IV (2) POL TUPTUś Otwock / ESJA team Otwock 1:54:11,4(11) 5:24:55,1 35:52,2 07:41
6 231 Michalski Andrzej M (5) 1959 M-V (1) POL Płomień Zmiennica Zmiennica 1:50:31,4(6) 5:25:32,6 36:29,7 07:42
7 210 Frąckowiak Krzysztof M (6) 1970 M-IV (3) POL Siedlce 1:53:21,9(10) 5:26:29,6 37:26,7 07:44
8 220 Kołodziej Joanna K (2) 1968 K-IV (1) POL MALINOWE GWIAZDY Ruda Śląska 1:52:51,5(8) 5:26:39,4 37:36,5 07:44
9 216 Hałas Marcin M (7) 1984 M-II (2) POL Czechowice - Dziedzice 1:59:57,2(14) 5:30:29,9 41:27,0 07:49
10 228 Makowski Jan M (8) 1961 M-V (2) POL Rybnik 1:52:17,3(7) 5:31:09,8 42:06,9 07:50
11 245 Wilczek Krzysztof M (9) 1973 M-III (2) POL Cidry Lotajom Zębowice 1:50:28,2(4) 5:39:51,1 50:48,2 08:03
12 215 Gratka Mirosław M (10) 1973 M-III (3) POL Włóczykije Powiatu SUSKIEGO Kojszówka 1:53:09,6(9) 5:48:41,3 59:38,4 08:15
13 221 Kończewska Bożena K (3) 1961 K-V (1) POL Bieszczadzki Klub Nordic Walking Ustrzyk Dolne 2:01:16,8(15) 5:49:33,0 1:00:30,1 08:16
14 224 Krawętek Agnieszka K (4) 1972 K-III (1) POL KS NW Bełchatów Bełchatów 2:04:03,5(19) 5:51:22,0 1:02:19,1 08:19
15 233 Olszański Karol M (11) 1975 M-III (4) POL Fear The Return Kraków 1:59:47,2(13) 5:53:17,8 1:04:14,9 08:22
16 242 Szczudlik Małgorzata K (5) 1980 K-III (2) POL Kijkowe Trzemeszno Trzemeszno 2:01:27,6(16) 5:54:08,8 1:05:05,9 08:23
17 248 Wojtal Marta K (6) 1984 K-II (2) POL Cidry Lotajom Bytom 2:04:25,5(21) 5:54:16,6 1:05:13,7 08:23
18 230 Mądry Grzegorz M (12) 1959 M-V (3) POL Kijkowe Trzemeszno Trzemeszno 2:01:28,4(17) 5:55:43,1 1:06:40,2 08:25
19 237 Siwek Ewa K (7) 1972 K-III (3) POL TUPTUś Otwock/ESJA team Otwock 2:04:04,5(20) 5:56:21,3 1:07:18,4 08:26
20 244 Ujejski Zbigniew M (13) 1958 M-V (4) POL Stowarzyszenie Kijomaniacy Myszków 2:03:07,8(18) 6:00:03,3 1:11:00,4 08:31
21 240 Stańczyk Andrzej M (14) 1960 M-V (5) POL PoWoli do Celu Wola 1:59:12,3(12) 6:04:57,4 1:15:54,5 08:38
22 223 Kowalski Marek M (15) 1964 M-IV (4) POL Strzebiń 2:05:13,2(22) 6:08:04,7 1:19:01,8 08:43
23 204 Bogusz Anna K (8) 1974 K-III (4) POL Lipowa 2:10:29,9(30) 6:17:46,1 1:28:43,2 08:57
24 212 Gołębiowski Krzysztof M (16) 1965 M-IV (5) POL Zawsze Młodzi Nordic Walking Łódź 2:08:10,1(26) 6:18:08,2 1:29:05,3 08:57
25 227 Marchewka Andrzej M (17) 1958 M-V (6) POL 13 Śląska Brygada OT Katowice Preczów 2:08:32,5(27) 6:20:37,8 1:31:34,9 09:01
26 246 Wiśniewski Roman M (18) 1954 M-V (7) POL Twardorzeczka 2:10:01,8(29) 6:39:12,8 1:50:09,9 09:27
27 219 Kępa Andrzej M (19) 1950 M-VI (1) POL FAMILY TEAM KĘPA SPORT Koszalin 2:09:19,8(28) 6:41:58,1 1:52:55,2 09:31
28 229 Maślanka Iwona K (9) 1971 K-IV (2) POL Marsz Po Zdrowie Śmigiel 2:05:37,1(23) 6:45:00,7 1:55:57,8 09:35
29 238 Słowińska Alicja K (10) 1968 K-IV (3) POL Siedlce 2:21:36,5(35) 6:48:06,6 1:59:03,7 09:40
30 214 Gratka Beata K (11) 1974 K-III (5) POL Włóczykije Powiatu SUSKIEGO Kojszówka 2:15:02,7(33) 6:49:39,1 2:00:36,2 09:42
31 213 Grajny Piotr M (20) 1968 M-IV (6) POL Mocni Pomocni Lachowice 2:06:47,2(25) 6:50:42,8 2:01:39,9 09:43
32 236 Rudnicka Agnieszka K (12) 1974 K-III (6) POL Rudniccy Krotoszyn 2:27:59,1(39) 7:04:04,9 2:15:02,0 10:02
33 225 Ligęza Janusz M (21) 1960 M-V (8) POL Tychy 2:14:37,2(32) 7:06:37,9 2:17:35,0 10:06
34 201 ADAMUS Marian M (22) 1949 M-VI (2) POL UTU BYTOM Bytom 2:22:47,9(36) 7:17:55,4 2:28:52,5 10:22
35 209 Ficek Tomasz M (23) 1980 M-III (5) POL Press-Glass Biegamy i Wspieramy Wieprz 2:26:18,4(38) 7:17:57,9 2:28:55,0 10:22
36 235 Rejowska Agnieszka K (13) 1982 K-II (3) POL NoWi Siedlce Sokołów Podlaski 2:21:35,0(34) 7:26:09,5 2:37:06,6 10:34
37 218 Kańka Małgorzata K (14) 1975 K-III (7) POL Myszków 2:25:08,1(37) 7:59:23,3 3:10:20,4 11:21
38 205 Bojanek Małgorzata K (15) 1977 K-III (8) POL Kijomaniacy Pustkowie Lgockie 2:34:02,4(40) 8:02:10,3 3:13:07,4 11:25
39 203 Bil Agnieszka K (16) 1989 K-II (4) POL Luboszyce 2:56:54,1(41) 8:16:41,1 3:27:38,2 11:46
40 202 Bil Urszula K (17) 1966 K-IV (4) DEU Mannheim 2:56:56,5(42) 9:15:10,5 4:26:07,6 13:09
DNS 208 Drozd Maria K 1967 K-IV POL Kruszynka Kruszyna
DNS 211 Garbuz Agnieszka K 1974 K-III POL Brzeszcze
DNS 232 Nowicz Mariusz M 1993 M-I POL Cidry Lotajom Księży Las
DNS 234 Piotr Kocierz M 1975 M-III POL Żywiec
DNS 239 Sobkowski Janusz M 1952 M-V POL Team Dudek Łodygowice
DNS 243 Szymik Krzysztof M 1969 M-IV POL WATAHA[SAMOTNY WILK1969] Jastrzebie
DNS 249 Żuchowicz Elzbieta K 1959 K-V POL Dąbrowa Gornicza
DSQ 207 Dewucki Edward M 1951 M-VI DEU SC Polonia Hannover Hannover 2:10:46,6(31) 5:32:05,9 43:03,0 07:52
DSQ 217 Jacun Julija K 2002 K-I LTU Sporto mokykla Vilniaus r. sav. Niemenczyn LT 2:06:01,0(24)

BGTimeSport © 2015-2020