VII Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW

Wydarzenie:
XIV Maraton Beskidy VII Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW XIV Maraton Beskidy VII Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW
Organizator:
RKB „BACA” Radziechowy
Data:
06.11.2021
Miejsce:
Radziechowy k/Żywca
Dystans:
42.2 km
Zgłoszonych:
49
Ukończyło:
40
Nieklasyfikowani:
9
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Mężczyźni

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiasto15kmCzasStratamin/km
1 241 Stiller Karol M (1) 1984 M-II (1) POL Podkowa Janów Kusięta 1:43:50,4(2) 5:10:59,5 07:22
2 222 Kordowski Piotr M (2) 1971 M-IV (1) POL Laborell Kraków 1:45:13,7(3) 5:17:11,0 06:11,5 07:30
3 206 Członkowski Krzysztof M (3) 1976 M-III (1) POL Olimpijczyk Szczekociny Szczekociny 1:50:28,5(5) 5:18:21,4 07:21,9 07:32
4 250 Celiński Tomasz M (4) 1968 M-IV (2) POL TUPTUś Otwock / ESJA team Otwock 1:54:11,4(11) 5:24:55,1 13:55,6 07:41
5 231 Michalski Andrzej M (5) 1959 M-V (1) POL Płomień Zmiennica Zmiennica 1:50:31,4(6) 5:25:32,6 14:33,1 07:42
6 210 Frąckowiak Krzysztof M (6) 1970 M-IV (3) POL Siedlce 1:53:21,9(10) 5:26:29,6 15:30,1 07:44
7 216 Hałas Marcin M (7) 1984 M-II (2) POL Czechowice - Dziedzice 1:59:57,2(14) 5:30:29,9 19:30,4 07:49
8 228 Makowski Jan M (8) 1961 M-V (2) POL Rybnik 1:52:17,3(7) 5:31:09,8 20:10,3 07:50
9 245 Wilczek Krzysztof M (9) 1973 M-III (2) POL Cidry Lotajom Zębowice 1:50:28,2(4) 5:39:51,1 28:51,6 08:03
10 215 Gratka Mirosław M (10) 1973 M-III (3) POL Włóczykije Powiatu SUSKIEGO Kojszówka 1:53:09,6(9) 5:48:41,3 37:41,8 08:15
11 233 Olszański Karol M (11) 1975 M-III (4) POL Fear The Return Kraków 1:59:47,2(13) 5:53:17,8 42:18,3 08:22
12 230 Mądry Grzegorz M (12) 1959 M-V (3) POL Kijkowe Trzemeszno Trzemeszno 2:01:28,4(17) 5:55:43,1 44:43,6 08:25
13 244 Ujejski Zbigniew M (13) 1958 M-V (4) POL Stowarzyszenie Kijomaniacy Myszków 2:03:07,8(18) 6:00:03,3 49:03,8 08:31
14 240 Stańczyk Andrzej M (14) 1960 M-V (5) POL PoWoli do Celu Wola 1:59:12,3(12) 6:04:57,4 53:57,9 08:38
15 223 Kowalski Marek M (15) 1964 M-IV (4) POL Strzebiń 2:05:13,2(22) 6:08:04,7 57:05,2 08:43
16 212 Gołębiowski Krzysztof M (16) 1965 M-IV (5) POL Zawsze Młodzi Nordic Walking Łódź 2:08:10,1(26) 6:18:08,2 1:07:08,7 08:57
17 227 Marchewka Andrzej M (17) 1958 M-V (6) POL 13 Śląska Brygada OT Katowice Preczów 2:08:32,5(27) 6:20:37,8 1:09:38,3 09:01
18 246 Wiśniewski Roman M (18) 1954 M-V (7) POL Twardorzeczka 2:10:01,8(29) 6:39:12,8 1:28:13,3 09:27
19 219 Kępa Andrzej M (19) 1950 M-VI (1) POL FAMILY TEAM KĘPA SPORT Koszalin 2:09:19,8(28) 6:41:58,1 1:30:58,6 09:31
20 213 Grajny Piotr M (20) 1968 M-IV (6) POL Mocni Pomocni Lachowice 2:06:47,2(25) 6:50:42,8 1:39:43,3 09:43
21 225 Ligęza Janusz M (21) 1960 M-V (8) POL Tychy 2:14:37,2(32) 7:06:37,9 1:55:38,4 10:06
22 201 ADAMUS Marian M (22) 1949 M-VI (2) POL UTU BYTOM Bytom 2:22:47,9(36) 7:17:55,4 2:06:55,9 10:22
23 209 Ficek Tomasz M (23) 1980 M-III (5) POL Press-Glass Biegamy i Wspieramy Wieprz 2:26:18,4(38) 7:17:57,9 2:06:58,4 10:22
DNS 232 Nowicz Mariusz M 1993 M-I POL Cidry Lotajom Księży Las
DNS 234 Piotr Kocierz M 1975 M-III POL Żywiec
DNS 239 Sobkowski Janusz M 1952 M-V POL Team Dudek Łodygowice
DNS 243 Szymik Krzysztof M 1969 M-IV POL WATAHA[SAMOTNY WILK1969] Jastrzebie
DSQ 207 Dewucki Edward M 1951 M-VI DEU SC Polonia Hannover Hannover 2:10:46,6(31) 5:32:05,9 21:06,4 07:52

BGTimeSport © 2015-2020