VII Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW

Wydarzenie:
XIV Maraton Beskidy VII Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW XIV Maraton Beskidy VII Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW
Organizator:
RKB „BACA” Radziechowy
Data:
06.11.2021
Miejsce:
Radziechowy k/Żywca
Dystans:
42.2 km
Zgłoszonych:
49
Ukończyło:
40
Nieklasyfikowani:
9
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiasto15kmCzasStratamin/km
1 247 Wojciechowska Elżbieta K (1) 1983 K-II (1) POL Polipack TEAM GWE Pakość 1:38:23,5(1) 4:49:02,9 06:50
2 220 Kołodziej Joanna K (2) 1968 K-IV (1) POL MALINOWE GWIAZDY Ruda Śląska 1:52:51,5(8) 5:26:39,4 37:36,5 07:44
3 221 Kończewska Bożena K (3) 1961 K-V (1) POL Bieszczadzki Klub Nordic Walking Ustrzyk Dolne 2:01:16,8(15) 5:49:33,0 1:00:30,1 08:16
4 224 Krawętek Agnieszka K (4) 1972 K-III (1) POL KS NW Bełchatów Bełchatów 2:04:03,5(19) 5:51:22,0 1:02:19,1 08:19
5 242 Szczudlik Małgorzata K (5) 1980 K-III (2) POL Kijkowe Trzemeszno Trzemeszno 2:01:27,6(16) 5:54:08,8 1:05:05,9 08:23
6 248 Wojtal Marta K (6) 1984 K-II (2) POL Cidry Lotajom Bytom 2:04:25,5(21) 5:54:16,6 1:05:13,7 08:23
7 237 Siwek Ewa K (7) 1972 K-III (3) POL TUPTUś Otwock/ESJA team Otwock 2:04:04,5(20) 5:56:21,3 1:07:18,4 08:26
8 204 Bogusz Anna K (8) 1974 K-III (4) POL Lipowa 2:10:29,9(30) 6:17:46,1 1:28:43,2 08:57
9 229 Maślanka Iwona K (9) 1971 K-IV (2) POL Marsz Po Zdrowie Śmigiel 2:05:37,1(23) 6:45:00,7 1:55:57,8 09:35
10 238 Słowińska Alicja K (10) 1968 K-IV (3) POL Siedlce 2:21:36,5(35) 6:48:06,6 1:59:03,7 09:40
11 214 Gratka Beata K (11) 1974 K-III (5) POL Włóczykije Powiatu SUSKIEGO Kojszówka 2:15:02,7(33) 6:49:39,1 2:00:36,2 09:42
12 236 Rudnicka Agnieszka K (12) 1974 K-III (6) POL Rudniccy Krotoszyn 2:27:59,1(39) 7:04:04,9 2:15:02,0 10:02
13 235 Rejowska Agnieszka K (13) 1982 K-II (3) POL NoWi Siedlce Sokołów Podlaski 2:21:35,0(34) 7:26:09,5 2:37:06,6 10:34
14 218 Kańka Małgorzata K (14) 1975 K-III (7) POL Myszków 2:25:08,1(37) 7:59:23,3 3:10:20,4 11:21
15 205 Bojanek Małgorzata K (15) 1977 K-III (8) POL Kijomaniacy Pustkowie Lgockie 2:34:02,4(40) 8:02:10,3 3:13:07,4 11:25
16 203 Bil Agnieszka K (16) 1989 K-II (4) POL Luboszyce 2:56:54,1(41) 8:16:41,1 3:27:38,2 11:46
17 202 Bil Urszula K (17) 1966 K-IV (4) DEU Mannheim 2:56:56,5(42) 9:15:10,5 4:26:07,6 13:09
DNS 208 Drozd Maria K 1967 K-IV POL Kruszynka Kruszyna
DNS 211 Garbuz Agnieszka K 1974 K-III POL Brzeszcze
DNS 249 Żuchowicz Elzbieta K 1959 K-V POL Dąbrowa Gornicza
DSQ 217 Jacun Julija K 2002 K-I LTU Sporto mokykla Vilniaus r. sav. Niemenczyn LT 2:06:01,0(24)

BGTimeSport © 2015-2020