Ekstremalny Półmaraton Górskim o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego

Wydarzenie:
Ekstremalny Półmaraton Górskim o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego Ekstremalny Półmaraton Górskim o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego
Organizator:
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy
Data:
16.10.2021
Miejsce:
Ostre - Gmina Lipowa
Dystans:
21.0 km
Zgłoszonych:
205
Ukończyło:
188
Nieklasyfikowani:
17
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaMundKrajKlubMiasto11 kmWynikStrataTempo
1 217 Miśkiewicz Mariusz M (1) 1981 M3 (1) POL Biegiem przez Hybie Mnich 58:59,7(1) 1:28:50,4 04:13
2 147 Koń Piotr M (2) 1978 M3 (2) POL ALPIN SPORT HOKA TEAM Przedbórz 1:02:25,9(2) 1:32:57,4 04:07,0 04:25
3 166 Klimek Dominik M (3) 1995 M1 (1) POL CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA Olsztyn 1:02:37,5(3) 1:33:36,8 04:46,4 04:27
4 194 Orawczak Kamil M (4) 1991 M2 (1) POL Carbon Silesia Sport Kozy 1:06:56,8(4) 1:38:11,1 09:20,7 04:40
5 208 Początko Łukasz M (5) 1992 M1 (2) POL Highlanders Kobiernice 1:07:20,1(5) 1:39:23,8 10:33,4 04:43
6 97 Stopka Slawek M (6) 1995 M1 (3) POL JUSTFEELFIT TEAM Ciecina 1:07:26,8(6) 1:39:36,9 10:46,5 04:44
7 177 Krupa Przemysław M (7) 1983 M2 (2) SubyMundurowe (1) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 1:07:30,7(7) 1:41:14,6 12:24,2 04:49
8 115 Piotrowski Tomasz M (8) 1987 M2 (3) POL #MoveAutodesk Bulowice 1:09:00,9(8) 1:41:22,0 12:31,6 04:49
9 75 Staszyk Michał M (9) 1989 M2 (4) SubyMundurowe (2) POL Słotwina 1:10:46,5(10) 1:44:54,7 16:04,3 04:59
10 143 Lisicki Kamil M (10) 1991 M2 (5) POL CZECHOWICE-DZIEDZICE 1:10:23,5(9) 1:45:15,3 16:24,9 05:00
11 146 Kaszuba Bartosz M (11) 1981 M3 (3) POL Fit&Sport Bielsko-Biała 1:13:34,0(20) 1:45:28,5 16:38,1 05:01
12 165 Klimek Tadeusz M (12) 1969 M4 (1) POL SŁOŃCA JURY STOWARZYSZENIE SPORTOWE Kusięta 1:12:08,8(16) 1:45:48,0 16:57,6 05:02
13 204 Stafarczyk Dawid M (13) 1992 M1 (4) POL Nutria Hunters Rybnik 1:11:30,9(13) 1:45:58,5 17:08,1 05:02
14 160 Lasek Dariusz M (14) 1972 M3 (4) POL Byledobiec Anin Kozy 1:12:59,2(18) 1:46:00,5 17:10,1 05:02
15 88 Ząber Łukasz M (15) 1985 M2 (6) POL Ustroń 1:11:17,5(12) 1:46:14,2 17:23,8 05:03
16 49 Fijak Jan M (16) 1973 M3 (5) POL Sienna 1:12:02,7(15) 1:46:16,6 17:26,2 05:03
17 207 Wójcik Adam M (17) 1997 M1 (5) POL Ex Team Chocznia 1:15:35,8(29) 1:46:22,7 17:32,3 05:03
18 169 Nowak Michał M (18) 1997 M1 (6) POL Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków Ligota 1:13:33,8(19) 1:46:27,4 17:37,0 05:04
19 26 Jagieła Adam M (19) 1973 M3 (6) POL KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska Rogoźnik 1:15:38,5(30) 1:46:32,8 17:42,4 05:04
20 105 Starzak Paweł M (20) 1983 M2 (7) POL Zło$nik Biega Skawina 1:11:03,7(11) 1:46:58,3 18:07,9 05:05
21 126 Żywczak Piotr M (21) 1992 M1 (7) POL Siemianowice Śląskie 1:14:24,2(22) 1:47:13,3 18:22,9 05:06
22 101 Suchanek Grzegorz M (22) 1981 M3 (7) POL Run Team Pogwizdów Pogwizdów 1:12:51,4(17) 1:47:18,9 18:28,5 05:06
23 89 Szatanik Zbigniew M (23) 1968 M4 (2) POL Ujsoły 1:12:02,0(14) 1:47:28,6 18:38,2 05:07
24 73 Sawicki Marek M (24) 1987 M2 (8) POL Team Brothers Lipowa 1:13:43,0(21) 1:48:20,7 19:30,3 05:09
25 95 Trzaska Radosław M (25) 1974 M3 (8) POL Tlenownia Bielsko-Biała 1:14:52,3(26) 1:48:46,7 19:56,3 05:10
26 13 Dobija Andrzej M (26) 1961 M5 (1) POL MKS Żywiec Węgierska Górka 1:14:46,3(25) 1:49:02,1 20:11,7 05:11
27 140 Skworc Grzegorz M (27) 1987 M2 (9) POL SkworcBiegamWgórach Siemianowice Śląskie 1:15:17,4(27) 1:49:26,7 20:36,3 05:12
28 172 Marszałek Piotr M (28) 1977 M3 (9) SubyMundurowe (3) POL InO SCI Marklowice Górne 1:14:39,8(23) 1:49:37,1 20:46,7 05:13
29 205 Sawicki Lucjan M (29) 1976 M3 (10) POL TEAM BROTHERS Żywiec 1:14:44,3(24) 1:49:45,1 20:54,7 05:13
30 112 Wandzel Adrian M (30) 1990 M2 (10) POL Żywiec 1:17:09,5(34) 1:50:31,0 21:40,6 05:15
31 136 Wojciech Łukasz M (31) 1978 M3 (11) POL Goczałkowice - Zdrój 1:16:32,5(31) 1:50:45,6 21:55,2 05:16
32 11 Ciechelski Maciej M (32) 1988 M2 (11) SubyMundurowe (4) POL KM PSP w Katowicach Bytom 1:16:53,3(33) 1:50:46,3 21:55,9 05:16
33 106 Szewczyk Damian M (33) 1976 M3 (12) POL Jejkowice biegają Jejkowice 1:15:23,9(28) 1:51:19,9 22:29,5 05:18
34 108 Skalska Anna K (1) 1980 K3 (1) POL Carbon Silesia Sport Bytom 1:16:44,2(32) 1:51:57,0 23:06,6 05:19
35 120 Widuch Jarek M (34) 1986 M2 (12) POL Pewel Slemienska 1:18:24,8(36) 1:52:43,2 23:52,8 05:22
36 170 Ogłoza Kamil M (35) 1984 M2 (13) POL TERMOton Sulejów 1:18:16,8(35) 1:53:42,0 24:51,6 05:24
37 78 Pronobis Marek M (36) 1979 M3 (13) POL Pronobis Team Wilkowice 1:19:57,4(43) 1:54:01,3 25:10,9 05:25
38 4 Jakubowski Bartek M (37) 1981 M3 (14) POL Pawłowice 1:19:05,4(37) 1:54:18,5 25:28,1 05:26
39 39 Golak Agnieszka K (2) 1976 K3 (2) POL Runner s Power Wyrzeka 1:20:25,3(46) 1:54:25,8 25:35,4 05:26
40 176 Nowak Marek M (38) 1973 M3 (15) POL Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków Ligota 1:19:14,7(39) 1:54:26,4 25:36,0 05:26
41 123 Pieczara Błażej M (39) 1979 M3 (16) POL Jaworzno Runners Jaworzno 1:19:09,9(38) 1:54:28,9 25:38,5 05:27
42 142 Kuras Janusz M (40) 1972 M3 (17) POL Zadyszka Oświęcim Chełmek 1:19:30,0(40) 1:55:08,6 26:18,2 05:28
43 162 Noga Angelika K (3) 1994 K1 (1) POL KS Sprint Kozy 1:19:56,4(42) 1:56:04,3 27:13,9 05:31
44 148 Kamiński Damian M (41) 1984 M2 (14) POL Jeleśnia 1:20:48,3(48) 1:56:22,8 27:32,4 05:32
45 118 Walczuk Artur M (42) 1974 M3 (18) SubyMundurowe (5) POL 13ŚBOT Skoczów 1:19:36,5(41) 1:56:43,6 27:53,2 05:33
46 135 Ryłko Krzysztof M (43) 1973 M3 (19) POL Zadyszka Oświęcim/KS Kandahar Oświęcim 1:21:24,7(53) 1:57:05,1 28:14,7 05:34
47 113 Papuga Dariusz M (44) 1965 M4 (3) POL Zadyszka Oświęcim Jawiszowice 1:22:40,8(58) 1:57:06,9 28:16,5 05:34
48 25 Caputa Szymon M (45) 1986 M2 (15) POL K+S Godziszka 1:20:55,0(50) 1:57:18,7 28:28,3 05:35
49 14 Grząś Rafał M (46) 1978 M3 (20) POL Twardowice 1:20:48,2(47) 1:57:35,4 28:45,0 05:35
50 43 Górny Mirosław M (47) 1965 M4 (4) POL Nutrend team Bielsko Biała 1:21:04,2(51) 1:58:15,9 29:25,5 05:37
51 80 Zawada Jacek M (48) 1972 M3 (21) POL FiKiMiKi Team Zalesie Golczowskie 1:21:48,9(55) 1:58:38,0 29:47,6 05:38
52 99 Szweda Marian M (49) 1959 M5 (2) POL RUN TEAM POGWIZDÓW Pogwizdów 1:20:22,1(45) 1:58:46,5 29:56,1 05:39
53 130 Wiklik Marcin M (50) 1983 M2 (16) SubyMundurowe (6) POL OPP Kraków Kraków 1:20:18,7(44) 1:59:37,0 30:46,6 05:41
54 90 Roehrich Krzysztof M (51) 1986 M2 (17) POL Łąka 1:21:35,8(54) 1:59:42,1 30:51,7 05:42
55 16 Gołek Robert M (52) 1974 M3 (22) POL FORZA ŁĘKAWICA Łękawica 1:21:19,0(52) 1:59:52,8 31:02,4 05:42
56 76 Swoboda Leszek M (53) 1973 M3 (23) POL Mafia Team Lubliniec Solarnia 1:23:53,8(67) 1:59:56,0 31:05,6 05:42
57 174 Nosalik Marek M (54) 1965 M4 (5) POL MTA Żywiec 1:20:49,1(49) 2:00:00,9 31:10,5 05:42
58 155 Kołodziej Mateusz M (55) 1983 M2 (18) SubyMundurowe (7) POL Katowice 1:23:52,0(66) 2:00:01,7 31:11,3 05:42
59 15 Gąsior Krzysztof M (56) 1977 M3 (24) POL AZS UEK Psary 1:22:05,0(57) 2:00:21,3 31:30,9 05:43
60 153 Kastelik Grzegorz M (57) 1996 M1 (8) POL Kalna 1:21:54,6(56) 2:00:27,5 31:37,1 05:44
61 37 Dawid Katarzyna K (4) 1976 K3 (3) POL Jasienica 1:23:55,4(68) 2:00:55,3 32:04,9 05:45
62 2 Gawenda Krzysztof M (58) 1978 M3 (25) POL Mafia Team Lubliniec Lubliniec 1:24:41,3(74) 2:01:09,8 32:19,4 05:46
63 40 Ciućka Dominik M (59) 1999 M1 (9) POL Husaria Race Team Żywiec 1:22:45,4(60) 2:01:13,7 32:23,3 05:46
64 184 Kowalczyk Andrzej M (60) 1991 M2 (19) POL Sportowa Perspektywa / ALPINATOR.PL Tychy 1:23:01,7(61) 2:01:28,5 32:38,1 05:47
65 34 Buchalik Marian M (61) 1970 M4 (6) POL LittleUltraRUNster Rydułtowy 1:24:03,2(70) 2:02:19,7 33:29,3 05:49
66 22 Baran Zbigniew M (62) 1984 M2 (20) POL Kraków 1:25:10,5(76) 2:02:32,0 33:41,6 05:50
67 213 Szalbot Kacper M (63) 1994 M1 (10) POL Harpagany Ustroń 1:23:25,8(63) 2:02:34,8 33:44,4 05:50
68 21 Gaweł Bogdan M (64) 1956 M5 (3) POL Synthos Zaborze 1:23:20,0(62) 2:02:47,9 33:57,5 05:50
69 84 Parzyk Paweł M (65) 1994 M1 (11) POL Jasienica 1:24:34,4(72) 2:02:51,3 34:00,9 05:51
70 85 Wiencek Rafał M (66) 1994 M1 (12) SubyMundurowe (8) POL Jasienica 1:24:33,5(71) 2:02:51,4 34:01,0 05:51
71 51 Bułka Mateusz M (67) 1979 M3 (26) POL Słotwina 1:23:59,5(69) 2:02:56,1 34:05,7 05:51
72 48 Gruszka Grzegorz M (68) 1977 M3 (27) POL Endurance Team Siemianowice Śląskie 1:24:58,2(75) 2:03:30,9 34:40,5 05:52
73 211 Woźniak Michał M (69) 1987 M2 (21) POL Gladiators by RMF4RT Podolsze 1:24:39,8(73) 2:03:52,4 35:02,0 05:53
74 87 Szatanik Maciej M (70) 1999 M1 (13) POL Ujsoły 1:23:50,7(65) 2:04:07,9 35:17,5 05:54
75 41 Gibiec Przemysław M (71) 1990 M2 (22) POL Olza Cieszyn Rybarzowice 1:22:43,6(59) 2:04:18,0 35:27,6 05:55
76 107 Szczęsna Edyta K (5) 1987 K2 (1) POL Ciastki Czechowice - Dziedzice 1:26:05,2(79) 2:05:20,3 36:29,9 05:58
77 164 Kozieł Sławomir M (72) 1978 M3 (28) SubyMundurowe (9) POL Wataha Hażlach 1:26:28,5(82) 2:05:27,0 36:36,6 05:58
78 100 Szweda Damian M (73) 1989 M2 (23) POL Run Team Pogwizdów Kończyce Wielkie 1:23:33,4(64) 2:05:31,3 36:40,9 05:58
79 12 Fajfer Arkadiusz M (74) 1984 M2 (24) SubyMundurowe (10) POL SNG WILD DUCKS Poddębice 1:25:28,7(77) 2:05:36,8 36:46,4 05:58
80 181 Noga Adam M (75) 1970 M4 (7) POL Klub Skialpinistyczny KANDAHAR Bieruń 1:26:05,2(80) 2:05:59,1 37:08,7 05:59
81 45 Arendarczyk Maciej M (76) 1989 M2 (25) POL Bielsko-Biała 1:26:12,6(81) 2:06:23,9 37:33,5 06:01
82 79 Wieczorek Damian M (77) 1971 M4 (8) POL Katowice 1:28:05,8(86) 2:06:44,8 37:54,4 06:02
83 149 Krzempek Krzysztof M (78) 1973 M3 (29) POL Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 1:27:04,1(83) 2:06:48,3 37:57,9 06:02
84 50 Grabiasz Marek M (79) 1978 M3 (30) POL Zabierzów Biega Kobylany 1:28:54,1(93) 2:07:05,7 38:15,3 06:03
85 7 Janda Sebastian M (80) 1978 M3 (31) POL Bielsko-Biała 1:27:11,6(84) 2:07:58,1 39:07,7 06:05
86 33 Gucik Piotr M (81) 1986 M2 (26) SubyMundurowe (11) POL 13 ŚBOT Racibórz 1:30:20,3(98) 2:08:20,2 39:29,8 06:06
87 180 Kostera Dariusz M (82) 1969 M4 (9) POL Lipowa 1:27:23,1(85) 2:09:19,9 40:29,5 06:09
88 209 Panek Krzysztof M (83) 1976 M3 (32) POL Team Papry Bieruń 1:29:17,5(94) 2:09:42,3 40:51,9 06:10
89 183 Nosalik Artur M (84) 1990 M2 (27) POL Żywiec 1:28:42,9(92) 2:09:48,6 40:58,2 06:10
90 182 Mojżeszek Mirosław M (85) 1991 M2 (28) POL #lokalsi Żywiec 1:28:35,8(91) 2:09:50,3 40:59,9 06:10
91 187 Karecki Wojciech M (86) 1981 M3 (33) POL Józefosław 1:28:14,6(89) 2:09:56,0 41:05,6 06:11
92 83 Popik Kamil M (87) 1994 M1 (14) POL Bielsko-Biała 1:31:43,4(104) 2:09:57,6 41:07,2 06:11
93 8 Hajda Justyna K (6) 1994 K1 (2) POL MAFIA TEAM LUBLINIEC Radzionków 1:29:25,0(95) 2:10:02,5 41:12,1 06:11
94 173 Kowalczyk Paweł M (88) 1974 M3 (34) POL KĘCKIE HARPAGANY Kęty 1:25:59,6(78) 2:10:02,5 41:12,1 06:11
95 154 Karpiński Robert M (89) 1979 M3 (35) POL KS SPRINT BIELSKO-BIAŁA Bielsko-Biała 1:28:21,2(90) 2:10:30,5 41:40,1 06:12
96 121 Szpak Damian M (90) 1961 M5 (4) POL Team Damek Tychy 1:28:07,1(87) 2:10:50,6 42:00,2 06:13
97 163 Kania Marian M (91) 1973 M3 (36) POL LedwoZipia Rybnik 1:31:26,0(101) 2:10:57,8 42:07,4 06:14
98 156 Kościelny Łukasz M (92) 1974 M3 (37) POL Forma Wodzisław Śląski Gorzyce 1:29:47,3(97) 2:11:21,5 42:31,1 06:15
99 31 Grajcarek Robert M (93) 1976 M3 (38) POL Bielsko-Biała 1:29:44,9(96) 2:11:30,0 42:39,6 06:15
100 18 Chekel Julia K (7) 1981 K3 (4) BLR Bielsko-Biała 1:30:36,5(99) 2:12:01,5 43:11,1 06:17
101 145 Miękiński Jacek M (94) 1975 M3 (39) POL Kwiaciarnia Lilia Lipowa 1:33:22,9(115) 2:12:19,5 43:29,1 06:18
102 35 Balicki Darek M (95) 1970 M4 (10) POL Kędzierzyn-Koźle 1:32:22,7(107) 2:12:31,9 43:41,5 06:18
103 132 Sprutta Mateusz M (96) 1992 M1 (15) POL Mysłowice 1:33:19,3(114) 2:12:37,9 43:47,5 06:18
104 189 Maga Przemysław M (97) 1977 M3 (40) POL Jasienica 1:30:56,0(100) 2:12:43,0 43:52,6 06:19
105 127 Stajszczyk Jarek M (98) 1983 M2 (29) POL Skoczów 1:28:10,1(88) 2:13:16,4 44:26,0 06:20
106 216 Stajer Tomasz M (99) 1978 M3 (41) POL Endurance Team Siemianowice Śląskie 1:32:20,2(106) 2:13:51,0 45:00,6 06:22
107 36 Gieruszka Dariusz M (100) 1970 M4 (11) POL Aktywna Pszczyna Runners Team Bytom 1:31:40,9(103) 2:14:11,5 45:21,1 06:23
108 150 Machowski Artur M (101) 1969 M4 (12) POL Bielsko-Biała 1:33:15,7(112) 2:14:56,4 46:06,0 06:25
109 191 Kopiec Piotr M (102) 1975 M3 (42) POL Bielsko-Biała 1:32:34,9(108) 2:15:06,8 46:16,4 06:26
110 157 Kowalik Artur M (103) 1988 M2 (30) POL Trail Runners Jaworzno / BP2.eu Jaworzno 1:33:11,6(111) 2:15:15,9 46:25,5 06:26
111 3 Czapkiewicz Gosia K (8) 1972 K3 (5) POL Rogoźnik 1:33:17,0(113) 2:15:21,7 46:31,3 06:26
112 144 Opioła Marzena K (9) 1985 K2 (2) POL Mikołów 1:33:04,9(109) 2:15:24,7 46:34,3 06:26
113 178 Kos Piotr M (104) 1989 M2 (31) POL Grupa Buena - #napedzanaskofeina Kobiernice 1:31:34,0(102) 2:15:43,8 46:53,4 06:27
114 1 Banul Artur M (105) 1980 M3 (43) POL BB Bielsko-Biała 1:33:41,4(117) 2:16:13,1 47:22,7 06:29
115 193 Lebiecka Karolina K (10) 1995 K1 (3) POL Katowice 1:34:17,3(118) 2:16:24,3 47:33,9 06:29
116 171 Laszczak Robert M (106) 1991 M2 (32) POL Lipowa 1:34:21,7(119) 2:16:44,0 47:53,6 06:30
117 74 Sosna Kazimierz M (107) 1959 M5 (5) POL Bieruń 1:35:25,1(123) 2:17:04,2 48:13,8 06:31
118 158 Kaczmarski Konrad M (108) 1984 M2 (33) POL Sosnowiec 1:35:22,9(122) 2:17:13,2 48:22,8 06:32
119 44 Jasek Piotr M (109) 1981 M3 (44) POL Buczkowice 1:33:29,8(116) 2:17:15,6 48:25,2 06:32
120 82 Wasilewski Piotr M (110) 1977 M3 (45) POL Andrychów 1:35:53,7(125) 2:18:32,6 49:42,2 06:35
121 215 Pochwat Błażej M (111) 1985 M2 (34) POL 1SGS Krakow 1:33:08,0(110) 2:18:46,3 49:55,9 06:36
122 161 Kastelik Tomasz M (112) 1970 M4 (13) POL wkurw_team Żywiec 1:32:15,3(105) 2:19:31,7 50:41,3 06:38
123 98 Ryczkiewicz Andrzej M (113) 1976 M3 (46) POL MIY-OF-UTE Żywiec 1:37:10,1(133) 2:19:43,7 50:53,3 06:39
124 46 Flis Dariusz M (114) 1967 M4 (14) POL Olimp Zabrze Zabrze 1:36:54,7(130) 2:20:07,4 51:17,0 06:40
125 141 Kordziński Kazimierz M (115) 1958 M5 (6) SubyMundurowe (12) POL Mafia Team Lubliniec Lubliniec 1:38:25,9(138) 2:20:15,0 51:24,6 06:40
126 10 Dzieguć Piotr M (116) 1987 M2 (35) POL Czechowice-Dziedzice 1:35:43,3(124) 2:20:17,5 51:27,1 06:40
127 24 Jakubowska Renata K (11) 1952 K5 (1) POL Bielsko -Biała 1:38:39,1(140) 2:20:39,4 51:49,0 06:41
128 109 Trefon Iwona K (12) 1980 K3 (6) POL Lecymy Durś Rogoźnik 1:37:33,8(134) 2:20:45,9 51:55,5 06:42
129 27 Dziki Marek M (117) 1980 M3 (47) POL Ryski z Rogola/jak dzik w szyszki Rogoźnik 1:37:02,4(132) 2:20:46,4 51:56,0 06:42
130 138 Żukowski Grzegorz M (118) 1970 M4 (15) POL Endurance Team Siemianowice Śląskie 1:38:34,9(139) 2:20:53,0 52:02,6 06:42
131 188 Kuś Daniel M (119) 1983 M2 (36) POL KS Luźne Sznurówy Bielsko-Biała 1:37:35,1(135) 2:20:58,7 52:08,3 06:42
132 30 Gaca Magdalena K (13) 1988 K2 (3) POL Kraków 1:36:21,7(128) 2:21:26,8 52:36,4 06:44
133 125 Woszczek Zbigniew M (120) 1971 M4 (16) SubyMundurowe (13) POL OPP Kraków Olkusz 1:38:23,9(137) 2:22:18,1 53:27,7 06:46
134 57 Banaś Justyna K (14) 1981 K3 (7) POL Fantastic Team Jaworze 1:36:01,9(126) 2:22:21,5 53:31,1 06:46
135 58 Janik Piotr M (121) 1987 M2 (37) POL Fantastic Team Ustroń 1:35:15,9(120) 2:22:21,6 53:31,2 06:46
136 129 Rajczyk Adam M (122) 1991 M2 (38) POL Ruda Śląska 1:36:14,0(127) 2:22:36,3 53:45,9 06:47
137 179 Kostorz Konrad M (123) 1988 M2 (39) POL Gliwice 1:35:17,6(121) 2:22:57,6 54:07,2 06:48
138 96 Sakwa Marcin M (124) 1982 M2 (40) SubyMundurowe (14) POL 13 ŚBOT Katowice 1:39:54,3(142) 2:23:02,6 54:12,2 06:48
139 81 Połeć Tomasz M (125) 1988 M2 (41) POL Łódź 1:37:01,1(131) 2:23:18,9 54:28,5 06:49
140 19 Gwizdała Jakub M (126) 1990 M2 (42) POL Rzeszów 1:36:45,9(129) 2:23:22,5 54:32,1 06:49
141 206 Szymala Dariusz M (127) 1995 M1 (16) POL Bystra 1:40:30,6(145) 2:23:27,0 54:36,6 06:49
142 151 Kurzeja Artur M (128) 1973 M3 (48) POL Katowice 1:44:45,2(155) 2:24:20,2 55:29,8 06:52
143 212 Sobel Izabela K (15) 1983 K2 (4) POL Żywiec 1:41:08,0(149) 2:24:56,5 56:06,1 06:54
144 77 Rygiel Janusz M (129) 1983 M2 (43) POL Zbytków 1:41:00,4(148) 2:25:16,6 56:26,2 06:55
145 152 Kudrys Agnieszka K (16) 1975 K3 (8) SubyMundurowe (15) POL 133 blp Międzybrodzie Bialskie 1:39:43,5(141) 2:25:29,1 56:38,7 06:55
146 42 Dudek Piotr M (130) 1987 M2 (44) SubyMundurowe (16) POL Opp Kraków Miechów 1:37:49,7(136) 2:25:54,5 57:04,1 06:56
147 52 Juraszek Mariusz M (131) 1988 M2 (45) POL Żywiec 1:43:05,7(153) 2:26:07,2 57:16,8 06:57
148 175 Nowak Justyna K (17) 1975 K3 (9) POL Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków Ligota 1:40:54,7(147) 2:26:19,9 57:29,5 06:58
149 128 Rozmus Marzena K (18) 1974 K3 (10) POL Bojszowy Nowe 1:42:22,6(152) 2:27:10,2 58:19,8 07:00
150 122 Pieczara Agnieszka K (19) 1980 K3 (11) POL Jaworzno Runners Jaworzno 1:41:22,6(150) 2:28:18,5 59:28,1 07:03
151 17 Ficek Izabela K (20) 1988 K2 (5) POL Jeleśnia 1:44:28,8(154) 2:28:50,8 1:00:00,4 07:05
152 167 Krajcarz Tomasz M (132) 1986 M2 (46) SubyMundurowe (17) POL 13ŚBOT Łękawica 1:40:42,5(146) 2:29:40,7 1:00:50,3 07:07
153 190 Kopiec Szymon M (133) 1979 M3 (49) POL Mikołów 1:42:14,7(151) 2:30:04,7 1:01:14,3 07:08
154 86 Żywica Marcin M (134) 1984 M2 (47) POL Kaj Jo Leca Bytom 1:45:17,1(156) 2:30:44,9 1:01:54,5 07:10
155 114 Papuga Iwona K (21) 1968 K4 (1) POL Zadyszka Oświęcim Jawiszowice 1:46:51,0(159) 2:32:09,1 1:03:18,7 07:14
156 168 Kurysia Piotr M (135) 1975 M3 (50) POL Highlanders Bujakow 1:48:01,1(160) 2:33:09,5 1:04:19,1 07:17
157 6 Baron Łukasz M (136) 1981 M3 (51) POL Leśna 1:39:56,8(144) 2:33:49,7 1:04:59,3 07:19
158 5 Dobija Pawel M (137) 1978 M3 (52) POL Extreme Wolff Sienna 1:39:56,7(143) 2:33:49,9 1:04:59,5 07:19
159 53 Gaweł-Łoboziak Katarzyna K (22) 1981 K3 (12) POL Nieledwia 1:50:23,0(167) 2:33:56,4 1:05:06,0 07:19
160 94 Wójcik Patrycja K (23) 1985 K2 (6) POL Nowa Wieś 1:49:33,7(164) 2:35:04,1 1:06:13,7 07:23
161 116 Prochasek Ania K (24) 1990 K2 (7) POL Kraków 1:48:52,9(162) 2:35:22,1 1:06:31,7 07:23
162 110 Pilch Natalia K (25) 1992 K1 (4) POL Wisła 1:48:57,9(163) 2:37:37,4 1:08:47,0 07:30
163 104 Pogorzelska Alina K (26) 1968 K4 (2) POL Czerwionka-Leszczyny 1:51:58,0(171) 2:37:58,2 1:09:07,8 07:31
164 29 Cieślar Kasia K (27) 1984 K2 (8) POL Ustroń 1:50:17,7(165) 2:38:13,6 1:09:23,2 07:32
165 139 Skoczylas Piotr M (138) 1979 M3 (53) POL Endurance team Chorzów 1:46:26,5(158) 2:39:00,1 1:10:09,7 07:34
166 210 Stolarczyk Zuzanna K (28) 1979 K3 (13) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE Rybnik 1:45:46,4(157) 2:39:03,0 1:10:12,6 07:34
167 56 Biały Krzysztof M (139) 1975 M3 (54) POL Warszawa 1:51:42,2(170) 2:41:00,7 1:12:10,3 07:40
168 55 Czerwionka Lidia K (29) 1980 K3 (14) POL Kraków 1:51:42,1(169) 2:41:01,0 1:12:10,6 07:40
169 103 Trela Mirosław M (140) 1968 M4 (17) POL Leszczyny 1:52:24,7(172) 2:42:00,9 1:13:10,5 07:42
170 102 Trela Aniela K (30) 1972 K3 (15) POL Leszczyny 1:52:58,8(173) 2:42:01,7 1:13:11,3 07:42
171 131 Szymański Mariusz M (141) 1983 M2 (48) POL Rokitno Szlacheckie 1:50:52,1(168) 2:42:27,3 1:13:36,9 07:44
172 186 Karecka Anna K (31) 1983 K2 (9) POL Józefosław 1:50:20,5(166) 2:42:27,6 1:13:37,2 07:44
173 54 Jurkiewicz-Filiks Barbara K (32) 1978 K3 (16) POL Łodygowice 1:54:07,5(174) 2:43:45,3 1:14:54,9 07:47
174 119 Plutka Wojciech M (142) 1981 M3 (55) POL Aktywni Rydułtowy Rydułtowy 1:55:00,4(176) 2:44:26,1 1:15:35,7 07:49
175 32 Bujok Maria K (33) 1961 K5 (2) POL ULKS KARLIK Przezchlebie Przezchlebie 1:56:20,5(179) 2:44:58,5 1:16:08,1 07:51
176 23 Dubiński Przemek M (143) 1976 M3 (56) POL Przemek Dubiński Kanał YouTube Częstochowa 1:48:17,8(161) 2:47:22,9 1:18:32,5 07:58
177 137 Styczeń Justyna K (34) 1983 K2 (10) POL Olimp Zabrze Zabrze 1:55:16,5(177) 2:48:42,1 1:19:51,7 08:02
178 38 Gawlik-Rybińska Kasia K (35) 1983 K2 (11) SubyMundurowe (18) POL EŁKA Team Ruda Śląska 1:55:24,8(178) 2:52:49,9 1:23:59,5 08:13
179 124 Rybiński Łukasz M (144) 1984 M2 (49) SubyMundurowe (19) POL EŁKA Team Ruda Śląska 1:54:59,5(175) 2:52:50,1 1:23:59,7 08:13
180 28 Adamus Katarzyna K (36) 1978 K3 (17) POL Ultra Beskid Sport Mikołów 1:58:18,4(183) 2:52:52,8 1:24:02,4 08:13
181 47 Dorobek Agata K (37) 1973 K3 (18) POL Reshape Runners Zabrze 1:58:39,4(184) 2:53:12,3 1:24:21,9 08:14
182 133 Skibicka Małgorzata K (38) 1979 K3 (19) POL D.A.M.Y.R.A.D.E. Oświęcim 1:58:08,5(182) 2:57:15,9 1:28:25,5 08:26
183 134 Skibicki Krzysztof M (145) 1970 M4 (18) POL D.A.M.Y.R.A.D.E. Oświęcim 1:58:08,4(181) 2:57:15,9 1:28:25,5 08:26
184 159 Miczek Michał M (146) 1981 M3 (57) SubyMundurowe (20) POL 13 SBOT Racibórz 1:57:01,8(180) 2:58:45,7 1:29:55,3 08:30
185 192 Kipping Magdalena K (39) 1977 K3 (20) POL Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 2:08:31,7(185) 2:59:46,3 1:30:55,9 08:33
186 111 Stawarz Anna K (40) 1986 K2 (12) POL Żywiec 2:10:44,0(187) 3:02:43,3 1:33:52,9 08:42
187 214 Tulewicz Katarzyna K (41) 1975 K3 (21) POL Ultra Beskid Sport Bielsko - Biała 2:08:32,9(186) 3:07:41,1 1:38:50,7 08:56
188 20 Hołowiński Daniel M (147) 1979 M3 (58) POL Łęczna Biega Łęczna 2:13:22,6(188) 3:14:11,9 1:45:21,5 09:14
DNS 9 Jankowski Marcin M 1984 M2 POL Bielsko Biała
DNF 70 Kubecka Anna K 1993 K1 POL Katowice
DNF 72 Pawiński Artur M 1978 M3 POL Adidas Runners Warsaw Warszawa
DNF 91 Kacprowski Filip M 1978 M3 POL Tychy
DNF 92 Kapela Mariusz M 1977 M3 POL CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM Bytom
DNF 93 Knapik Katarzyna K 1986 K2 POL Bielsko-Biala
DNS 117 Świder Zbigniew M 1975 M3 POL Poranny Beskid Run Skoczów
DNS 185 Koscielnik Krzysztof M 1982 M2 POL Team Papry Tychy Tychy
DNF 195 Jędrychowski Dariusz M 1972 M3 POL Warszawa
DNF 196 Jurasz Kamil M 1988 M2 POL Cisiec
DNF 197 Jurek Piotr M 1974 M3 POL garaze.com Chorzów
DNF 198 Wiatr Wojciech M 1980 M3 POL Endurance Team Chorzów
DNF 199 Wagner Robert M 1971 M4 POL KS Kandahar Bytom
DNF 200 Rajczyk Adam M 1991 M2 POL Endurance Team Ruda Śląska
DNF 218 Kolasa Przemysław M 1989 M2 POL Wadowice
DNF 219 Kozieł Grzegorz M 1982 M2 POL STS Biegaton Mikołów Chorzów
DNF 220 Jaskulski Robert M 1979 M3 POL Myszków

BGTimeSport © 2015-2020