Toggle navigation
Zawody
WYNIKI OPEN.pdf
Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego
Wydarzenie:
Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego
Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego
Organizator:
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy
Data:
16.10.2021
Miejsce:
Ostre - Gmina Lipowa
Dystans:
21
.000 km
Zgłoszonych:
205
Ukończyło:
188
Nieklasyfikowani:
17
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K1
K2
K3
K4
K5
M1
M2
M3
M4
M5
SubyMundurowe
SubyLene
Klasyfikacja w kategorii: M1
(M1)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Mund
Kraj
Klub
Miasto
11 km
Wynik
Strata
Tempo
1
166
Klimek Dominik
M (3)
1995
M1 (1)
POL
CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA
Olsztyn
1:02:37,5(3)
1:33:36,8
04:27
2
208
Początko Łukasz
M (5)
1992
M1 (2)
POL
Highlanders
Kobiernice
1:07:20,1(5)
1:39:23,8
05:47,0
04:43
3
97
Stopka Slawek
M (6)
1995
M1 (3)
POL
JUSTFEELFIT TEAM
Ciecina
1:07:26,8(6)
1:39:36,9
06:00,1
04:44
4
204
Stafarczyk Dawid
M (13)
1992
M1 (4)
POL
Nutria Hunters
Rybnik
1:11:30,9(13)
1:45:58,5
12:21,7
05:02
5
207
Wójcik Adam
M (17)
1997
M1 (5)
POL
Ex Team
Chocznia
1:15:35,8(29)
1:46:22,7
12:45,9
05:03
6
169
Nowak Michał
M (18)
1997
M1 (6)
POL
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
Ligota
1:13:33,8(19)
1:46:27,4
12:50,6
05:04
7
126
Żywczak Piotr
M (21)
1992
M1 (7)
POL
Siemianowice Śląskie
1:14:24,2(22)
1:47:13,3
13:36,5
05:06
8
153
Kastelik Grzegorz
M (57)
1996
M1 (8)
POL
Kalna
1:21:54,6(56)
2:00:27,5
26:50,7
05:44
9
40
Ciućka Dominik
M (59)
1999
M1 (9)
POL
Husaria Race Team
Żywiec
1:22:45,4(60)
2:01:13,7
27:36,9
05:46
10
213
Szalbot Kacper
M (63)
1994
M1 (10)
POL
Harpagany
Ustroń
1:23:25,8(63)
2:02:34,8
28:58,0
05:50
11
84
Parzyk Paweł
M (65)
1994
M1 (11)
POL
Jasienica
1:24:34,4(72)
2:02:51,3
29:14,5
05:51
12
85
Wiencek Rafał
M (66)
1994
M1 (12)
SubyMundurowe (8)
POL
Jasienica
1:24:33,5(71)
2:02:51,4
29:14,6
05:51
13
87
Szatanik Maciej
M (70)
1999
M1 (13)
POL
Ujsoły
1:23:50,7(65)
2:04:07,9
30:31,1
05:54
14
83
Popik Kamil
M (87)
1994
M1 (14)
POL
Bielsko-Biała
1:31:43,4(104)
2:09:57,6
36:20,8
06:11
15
132
Sprutta Mateusz
M (96)
1992
M1 (15)
POL
Mysłowice
1:33:19,3(114)
2:12:37,9
39:01,1
06:18
16
206
Szymala Dariusz
M (127)
1995
M1 (16)
POL
Bystra
1:40:30,6(145)
2:23:27,0
49:50,2
06:49
BGTimeSport
© 2015 - 2024