Toggle navigation
Zawody
WYNIKI OPEN.pdf
Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego
Wydarzenie:
Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego
Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego
Organizator:
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy
Data:
16.10.2021
Miejsce:
Ostre - Gmina Lipowa
Dystans:
21
.000 km
Zgłoszonych:
205
Ukończyło:
188
Nieklasyfikowani:
17
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K1
K2
K3
K4
K5
M1
M2
M3
M4
M5
SubyMundurowe
SubyLene
Klasyfikacja w kategorii: Służby Mundurowe
(SubyMundurowe)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Mund
Kraj
Klub
Miasto
11 km
Wynik
Strata
Tempo
1
177
Krupa Przemysław
M (7)
1983
M2 (2)
SubyMundurowe (1)
POL
Biegiem Przez Chybie
Mnich
1:07:30,7(7)
1:41:14,6
04:49
2
75
Staszyk Michał
M (9)
1989
M2 (4)
SubyMundurowe (2)
POL
Słotwina
1:10:46,5(10)
1:44:54,7
03:40,1
04:59
3
172
Marszałek Piotr
M (28)
1977
M3 (9)
SubyMundurowe (3)
POL
InO SCI
Marklowice Górne
1:14:39,8(23)
1:49:37,1
08:22,5
05:13
4
11
Ciechelski Maciej
M (32)
1988
M2 (11)
SubyMundurowe (4)
POL
KM PSP w Katowicach
Bytom
1:16:53,3(33)
1:50:46,3
09:31,7
05:16
5
118
Walczuk Artur
M (42)
1974
M3 (18)
SubyMundurowe (5)
POL
13ŚBOT
Skoczów
1:19:36,5(41)
1:56:43,6
15:29,0
05:33
6
130
Wiklik Marcin
M (50)
1983
M2 (16)
SubyMundurowe (6)
POL
OPP Kraków
Kraków
1:20:18,7(44)
1:59:37,0
18:22,4
05:41
7
155
Kołodziej Mateusz
M (55)
1983
M2 (18)
SubyMundurowe (7)
POL
Katowice
1:23:52,0(66)
2:00:01,7
18:47,1
05:42
8
85
Wiencek Rafał
M (66)
1994
M1 (12)
SubyMundurowe (8)
POL
Jasienica
1:24:33,5(71)
2:02:51,4
21:36,8
05:51
9
164
Kozieł Sławomir
M (72)
1978
M3 (28)
SubyMundurowe (9)
POL
Wataha
Hażlach
1:26:28,5(82)
2:05:27,0
24:12,4
05:58
10
12
Fajfer Arkadiusz
M (74)
1984
M2 (24)
SubyMundurowe (10)
POL
SNG WILD DUCKS
Poddębice
1:25:28,7(77)
2:05:36,8
24:22,2
05:58
11
33
Gucik Piotr
M (81)
1986
M2 (26)
SubyMundurowe (11)
POL
13 ŚBOT
Racibórz
1:30:20,3(98)
2:08:20,2
27:05,6
06:06
12
141
Kordziński Kazimierz
M (115)
1958
M5 (6)
SubyMundurowe (12)
POL
Mafia Team Lubliniec
Lubliniec
1:38:25,9(138)
2:20:15,0
39:00,4
06:40
13
125
Woszczek Zbigniew
M (120)
1971
M4 (16)
SubyMundurowe (13)
POL
OPP Kraków
Olkusz
1:38:23,9(137)
2:22:18,1
41:03,5
06:46
14
96
Sakwa Marcin
M (124)
1982
M2 (40)
SubyMundurowe (14)
POL
13 ŚBOT
Katowice
1:39:54,3(142)
2:23:02,6
41:48,0
06:48
15
152
Kudrys Agnieszka
K (16)
1975
K3 (8)
SubyMundurowe (15)
POL
133 blp
Międzybrodzie Bialskie
1:39:43,5(141)
2:25:29,1
44:14,5
06:55
16
42
Dudek Piotr
M (130)
1987
M2 (44)
SubyMundurowe (16)
POL
Opp Kraków
Miechów
1:37:49,7(136)
2:25:54,5
44:39,9
06:56
17
167
Krajcarz Tomasz
M (132)
1986
M2 (46)
SubyMundurowe (17)
POL
13ŚBOT
Łękawica
1:40:42,5(146)
2:29:40,7
48:26,1
07:07
18
38
Gawlik-Rybińska Kasia
K (35)
1983
K2 (11)
SubyMundurowe (18)
POL
EŁKA Team
Ruda Śląska
1:55:24,8(178)
2:52:49,9
1:11:35,3
08:13
19
124
Rybiński Łukasz
M (144)
1984
M2 (49)
SubyMundurowe (19)
POL
EŁKA Team
Ruda Śląska
1:54:59,5(175)
2:52:50,1
1:11:35,5
08:13
20
159
Miczek Michał
M (146)
1981
M3 (57)
SubyMundurowe (20)
POL
13 SBOT
Racibórz
1:57:01,8(180)
2:58:45,7
1:17:31,1
08:30
BGTimeSport
© 2015 - 2024