9. Bieg o Breńskie Kierpce

Wydarzenie:
9. Bieg o Breńskie Kierpce 9. Bieg o Breńskie Kierpce
Organizator:
Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna
Data:
22.08.2021 r.
Miejsce:
Brenna
Dystans:
15.0 km
Zgłoszonych:
516
Ukończyło:
453
Nieklasyfikowani:
63
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów netto (poza 50 pierwszymi na mecie)
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaBrennaKrajKlubMiastoCzas nettoCzas bruttoStrataTempo
1 3 Łobodziński Piotr M (1) 1985 M2 (1) POL KS Prefbet-Sonarol Warszawa 1:01:15,7 1:01:15,7 04:05
2 1 Chrascina Marek M (2) 1997 M1 (1) CZE 1. Běžecký Jablunkov Jablunkov 1:01:26,9 1:01:26,9 00:11,2 04:05
3 2 Malina Dawid M (3) 1991 M2 (2) POL Inżynieria Biegania Rybnik 1:03:56,7 1:03:56,7 02:41,0 04:15
4 179 Fabian Marcel M (4) 1998 M1 (2) POL Socios Silesia Pyskowice 1:06:00,8 1:06:00,8 04:45,1 04:24
5 4 Szczechla Grzegorz M (5) 1987 M2 (3) POL Inov 8 team Ustroń 1:06:23,0 1:06:23,0 05:07,3 04:25
6 15 Faron Robert M (6) 1974 M3 (1) POL Salco Garmin Team Zalesie 1:10:37,1 1:10:37,1 09:21,4 04:42
7 9 Veretska Valentyna K (1) 1990 K2 (1) UKR Mykolaiv 1:11:39,6 1:11:39,6 10:23,9 04:46
8 10 Kawik Tomasz M (7) 1991 M2 (4) MGB-M (1) POL RUNPROGRESS.PL Brenna/kraków 1:12:35,5 1:12:35,5 11:19,8 04:50
9 6 Żuchowski Daniel M (8) 1988 M2 (5) POL MUAY RUNNING TEAM Kraków 1:13:15,7 1:13:15,7 12:00,0 04:53
10 5 Flisiński Łukasz M (9) 1981 M3 (2) POL Alpin Sport HOKA One One Team Sosnowiec 1:13:34,6 1:13:34,6 12:18,9 04:54
11 228 Król Piotr M (10) 1986 M2 (6) POL Rybnik 1:14:46,6 1:14:47,1 13:30,9 04:59
12 7 Wiśniewska-Ulfik Dominika K (2) 1986 K2 (2) POL Alpina Sport Hoka One One Team/SKB Zabrze 1:16:07,0 1:16:07,0 14:51,3 05:04
13 302 Niedoba Paweł M (11) 2002 M1 (3) MGB-M (2) POL Górki Wielkie 1:16:21,0 1:16:21,0 15:05,3 05:05
14 486 Wojtyła Wojciech M (12) 2001 M1 (4) POL Pogórze 1:17:14,9 1:17:14,9 15:59,2 05:08
15 105 Dybczyński Tomasz M (13) 1980 M3 (3) MGB-M (3) POL UKS Brenna-Górki Górki Wielkie 1:17:26,2 1:17:26,2 16:10,5 05:09
16 114 Fabian Bogusław M (14) 1971 M4 (1) POL Evanlite.com Pyskowice 1:17:56,1 1:17:56,1 16:40,4 05:11
17 168 Imielski Maciej M (15) 1990 M2 (7) POL Bierna 1:18:19,9 1:18:21,5 17:04,2 05:13
18 14 Wicha Iwona K (3) 1987 K2 (3) POL PUKS Młode Orły/Towerrunning Poland Góra Kalwaria 1:18:33,0 1:18:33,0 17:17,3 05:14
19 191 Kaszuba Bartosz M (16) 1981 M3 (4) POL Fit&Sport Bielsko-Biała 1:19:27,8 1:19:33,1 18:12,1 05:17
20 48 Buczyński Adam M (17) 1975 M3 (5) POL Non Stop Trail Kraków 1:19:51,8 1:19:51,9 18:36,1 05:19
21 177 Januszyk Iwona K (4) 1992 K1 (1) POL Ks Kandahar Oświęcim 1:20:14,2 1:20:14,2 18:58,5 05:20
22 26 Baran Jan M (18) 1986 M2 (8) POL Unia Hrubieszów Warszawa 1:20:20,4 1:20:20,6 19:04,7 05:21
23 104 Dybczyńska Jadwiga K (5) 1980 K3 (1) MGB-K (1) POL LKS Pogórze Górki Wielkie 1:20:30,5 1:20:31,6 19:14,8 05:22
24 366 Przybylski Tomasz M (19) 1985 M2 (9) POL Witaszyce 1:20:49,6 1:20:52,0 19:33,9 05:23
25 423 Suchanek Grzegorz M (20) 1981 M3 (6) POL Pogwizdów 1:20:54,3 1:21:03,1 19:38,6 05:23
26 372 Pyrek Przemysław M (21) 1994 M1 (5) POL Oświęcim 1:21:11,0 1:21:13,4 19:55,3 05:24
27 290 Michna Marek M (22) 1975 M3 (7) POL Inżynieria Biegania Team Górki Śląskie 1:21:13,8 1:21:17,7 19:58,1 05:24
28 165 Huber Ewelina K (6) 1982 K2 (4) DEU Pentling 1:21:21,9 1:21:23,1 20:06,2 05:25
29 431 Szatanik Zbigniew M (23) 1968 M4 (2) POL Ujsoły 1:21:27,7 1:21:28,5 20:12,0 05:25
30 321 Opryszek Bogusław M (24) 1968 M4 (3) POL ITMBW Kraków Kraków 1:21:46,2 1:21:47,3 20:30,5 05:27
31 87 Damec Olo M (25) 1971 M4 (4) POL OchajoRun & Frends Rybnik 1:22:08,6 1:22:08,7 20:52,9 05:28
32 312 Nowak Michał M (26) 1997 M1 (6) POL Nowak Team Ligota 1:22:07,3 1:22:12,0 20:51,6 05:28
33 439 Szewczyk Damian M (27) 1976 M3 (8) POL Jejkowice biegają Jejkowice 1:22:07,9 1:22:13,8 20:52,2 05:28
34 8 Paprocka Urszula K (7) 1990 K2 (5) POL Nowa Huta Team Kraków 1:22:15,6 1:22:17,0 20:59,9 05:29
35 458 Tokarewicz Damian M (28) 1982 M2 (10) POL Zebry Zebrzydowice 1:22:12,6 1:22:22,0 20:56,9 05:28
36 136 Gawlas Dominik M (29) 1982 M2 (11) POL Rysianka team Cieszyn 1:19:00,9 1:22:29,4 17:45,2 05:16
37 489 Wowry Grzegorz M (30) 1981 M3 (9) POL Ślęzak TEAM Cieszyn 1:22:30,0 1:22:32,0 21:14,3 05:30
38 337 Perneczky Paul M (31) 1977 M3 (10) AUT Vienna 1:22:32,2 1:22:34,9 21:16,5 05:30
39 254 Lilla Piotr M (32) 1983 M2 (12) POL KB Fartlek / KW Jastrzębie-Zdrój Jastrzębie - Zdrój 1:23:01,1 1:23:07,6 21:45,4 05:32
40 373 Pytel Janusz M (33) 1958 M5 (1) POL TRUCHTACZ MYSŁOWICE Sosnowiec 1:23:10,4 1:23:12,0 21:54,7 05:32
41 286 Mazur Marek M (34) 1974 M3 (11) POL Jastrzębie-Zdrój 1:23:08,3 1:23:13,6 21:52,6 05:32
42 131 Gabryś Jacek M (35) 1984 M2 (13) POL Pruchna 1:22:59,7 1:23:17,8 21:44,0 05:31
43 506 Żebrowski Grzegorz M (36) 1978 M3 (12) POL Fantastic Team Cieszyn 1:23:33,9 1:23:36,8 22:18,2 05:34
44 11 Tatarek-Konik Agnieszka K (8) 1991 K2 (6) POL Alpin Sport Hoka One One Team Czeladź 1:23:56,0 1:23:57,5 22:40,3 05:35
45 448 Śliwka Paweł M (37) 1991 M2 (14) MGB-M (4) POL Górki Wielkie 1:25:00,3 1:25:03,8 23:44,6 05:40
46 159 Heller Radosław M (38) 1994 M1 (7) MGB-M (5) POL Brenna 1:25:16,3 1:25:16,8 24:00,6 05:41
47 208 Kobierska Agnieszka K (9) 1980 K3 (2) POL 42 PRO TEAM Gliwice 1:25:28,8 1:25:28,8 24:13,1 05:41
48 187 Kamyczek Grzegorz M (39) 1976 M3 (13) POL Poranny Beskid Run Pierściec 1:25:26,3 1:25:32,5 24:10,6 05:41
49 455 Targosz Piotr M (40) 1977 M3 (14) POL Sprintex Team Twardorzeczka 1:25:39,1 1:25:42,3 24:23,4 05:42
50 20 Adamus-Kowalska Justyna K (10) 1979 K3 (3) POL Imielin 1:25:43,2 1:25:44,3 24:27,5 05:42
51 319 Olbrich Artur M (41) 1985 M2 (15) POL Tworków 1:25:45,8 1:25:46,2 24:30,1 05:43
52 130 Gabrych Arkadiusz M (42) 1984 M2 (16) POL Jaworze 1:25:51,6 1:25:57,9 24:35,9 05:43
53 512 Kocyba Henryk M (43) 1955 M5 (2) POL Mafia Lubliniec Lubliniec 1:26:28,8 1:26:59,2 25:13,1 05:45
54 401 Skalska Anna K (11) 1980 K3 (4) POL Carbon OCR Racing TEAM Bytom 1:27:01,1 1:27:01,6 25:45,4 05:48
55 13 Mendrek Błażej M (44) 1976 M3 (15) MGB-M (6) POL UKS Brenna-Górki Brenna 1:27:04,3 1:27:04,3 25:48,6 05:48
56 467 Urban Wiktor M (45) 1988 M2 (17) POL Zabrzańskie Parkowe Bieganie Zabrze 1:27:15,1 1:27:21,1 25:59,4 05:49
57 151 Greń Jan M (46) 1996 M1 (8) MGB-M (7) POL Brenna 1:27:20,3 1:27:38,8 26:04,6 05:49
58 446 Szymura Wojciech M (47) 1973 M3 (16) POL Decathlon Rybnik & Przyjaciele Rybnik 1:27:22,6 1:27:24,0 26:06,9 05:49
59 148 Greń Wacław M (48) 1990 M2 (18) POL Husaria Race Team Tychy 1:27:28,4 1:27:34,4 26:12,7 05:49
60 163 Herzyk Damian M (49) 1991 M2 (19) MGB-M (8) POL HD Komplex Brenna 1:27:37,3 1:27:41,7 26:21,6 05:50
61 275 Małek Adam M (50) 1982 M2 (20) POL Orzesze 1:27:37,6 1:27:38,5 26:21,9 05:50
62 38 Bojda Tomasz M (51) 1986 M2 (21) MGB-M (9) POL Brenna 1:27:54,1 1:27:58,7 26:38,4 05:51
63 235 Kucharski Damian M (52) 1986 M2 (22) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:28:47,6 1:28:47,6 27:31,9 05:55
64 108 Dzida Dominik M (53) 1992 M1 (9) MGB-M (10) POL Monia Team Brenna 1:28:58,7 1:29:03,3 27:43,0 05:55
65 413 Stanisz Marcin M (54) 1983 M2 (23) POL Night Runners Pyskowice Pyskowice 1:29:12,6 1:29:16,7 27:56,9 05:56
66 67 Cichy Krzysztof M (55) 1972 M3 (17) POL Opony Serafinowski Górki Wielkie 1:29:20,6 1:29:24,0 28:04,9 05:57
67 509 Żoczek Szymon M (56) 1994 M1 (10) POL Nie Przestawaj Marzyć Czechowice-Dziedzice 1:29:39,1 1:29:42,5 28:23,4 05:58
68 221 Kostka Sebastian M (57) 1983 M2 (24) POL Myslowice 1:30:01,5 1:30:05,3 28:45,8 06:00
69 472 Wandzel Adrian M (58) 1990 M2 (25) POL Żywiec 1:30:14,9 1:30:17,3 28:59,2 06:00
70 333 Patyk Piotr M (59) 1980 M3 (18) POL Katowice 1:30:35,1 1:30:52,4 29:19,4 06:02
71 112 Dziki Maciej M (60) 1979 M3 (19) POL jakDZIKwSzyszkiNiMomNaWpisoweDyszki Rogoźnik 1:30:42,4 1:30:45,3 29:26,7 06:02
72 384 Różycki Marcin M (61) 1979 M3 (20) POL Tychy 1:30:42,9 1:30:53,8 29:27,2 06:02
73 445 Szweda Marian M (62) 1959 M5 (3) POL 43-418 Pogwizdów 1:30:55,3 1:31:06,0 29:39,6 06:03
74 362 Pronobis Marek M (63) 1979 M3 (21) POL Pronobis Team Wilkowice 1:31:13,3 1:31:20,5 29:57,6 06:04
75 441 Szpak Damian M (64) 1961 M5 (4) POL Damek Team Tychy 1:31:15,6 1:31:17,2 29:59,9 06:05
76 263 Mach Sebastian M (65) 1980 M3 (22) POL Poranny Beskid Run Goleszów 1:31:24,8 1:31:31,9 30:09,1 06:05
77 396 Siewko Piotr M (66) 1968 M4 (5) POL 4 Skoczów 1:31:38,7 1:31:40,8 30:23,0 06:06
78 430 Szałaśny Piotr M (67) 1988 M2 (26) POL TestyOutdoorowe.pl Kobiór 1:31:44,0 1:31:50,3 30:28,3 06:06
79 196 Kędzior Jarek M (68) 1977 M3 (23) POL Poranny Beskid Run Rudnik 1:31:56,6 1:32:02,1 30:40,9 06:07
80 190 Kastelik Grzegorz M (69) 1996 M1 (11) POL Kalna 1:31:59,0 1:32:07,6 30:43,3 06:07
81 121 Florys Jakub M (70) 1983 M2 (27) POL Morski Koń Ostrowiec Świętokrzyski 1:32:00,0 1:32:02,4 30:44,3 06:08
82 394 Siąkała Krystian M (71) 1982 M2 (28) MGB-M (11) POL Wiktoria i Franek Górki Wielkie 1:32:00,5 1:32:04,0 30:44,8 06:08
83 496 Wysłuch Iza K (12) 1997 K1 (2) POL Skoczów 1:32:33,4 1:32:46,8 31:17,7 06:10
84 194 Kąś Iwona K (13) 1980 K3 (5) POL TikTeam Kraków 1:32:36,9 1:32:38,0 31:21,2 06:10
85 230 Krzempek Krzysztof M (72) 1973 M3 (24) POL Ultra Beskid Sport/Samotny Wilk Bielsko-Biała 1:32:40,8 1:32:45,4 31:25,1 06:10
86 88 Danel Adam M (73) 1980 M3 (25) POL Tychy 1:32:40,8 1:32:42,8 31:25,1 06:10
87 505 Żarnotal Artur M (74) 1992 M1 (12) POL 16 Brygada Obrony Terytorialnej Wrocław 1:32:58,5 1:33:00,5 31:42,8 06:11
88 476 Wdowiak Szymon M (75) 1984 M2 (29) POL 42K PRO TEAM Tychy 1:32:58,8 1:33:01,5 31:43,1 06:11
89 27 Baranowski Łukasz M (76) 1986 M2 (30) POL Orzesze 1:33:03,9 1:33:06,4 31:48,2 06:12
90 410 Stajszczyk Jarek M (77) 1983 M2 (31) POL Skoczów 1:33:09,2 1:33:14,6 31:53,5 06:12
91 360 Podżorski Zenon M (78) 1971 M4 (6) MGB-M (12) POL Huta run Brenna 1:33:14,2 1:33:20,0 31:58,5 06:12
92 273 Malinowski Krzysztof M (79) 1969 M4 (7) POL PoWoli do Celu Gilowice 1:33:17,0 1:33:27,0 32:01,3 06:13
93 247 Lange Beata K (14) 1977 K3 (6) POL BP Running Team Gliwice Gliwice 1:33:18,7 1:33:32,0 32:03,0 06:13
94 74 Cituk Grzegorz M (80) 1977 M3 (26) POL 42k PRO Team Tychy 1:33:40,0 1:33:43,6 32:24,3 06:14
95 478 Widziak Piotr M (81) 1974 M3 (27) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMYRAZEM Rybnik 1:33:59,1 1:34:09,3 32:43,4 06:15
96 172 Jakubczyk Jarosław M (82) 1994 M1 (13) POL Czyżowice 1:34:05,7 1:34:24,6 32:50,0 06:16
97 310 Nowak Marek M (83) 1973 M3 (28) POL Nowak Team Ligota 1:34:14,7 1:34:20,6 32:59,0 06:16
98 39 Bok Rafał M (84) 1980 M3 (29) POL ReShape Runners Zabrze 1:34:32,7 1:34:41,4 33:17,0 06:18
99 62 Chmielewski Piotr M (85) 1985 M2 (32) POL LKS Sopotnia Mała Sopotnia Mała 1:34:33,7 1:35:11,4 33:18,0 06:18
100 240 Kurasiński Konrad M (86) 1989 M2 (33) MGB-M (13) POL Socios Silesia Brenna 1:34:38,0 1:34:42,6 33:22,3 06:18
101 241 Kurinnyi Bohdan M (87) 1991 M2 (34) UKR Murów 1:34:38,8 1:34:43,9 33:23,1 06:18
102 440 Szolc Sebastian M (88) 1976 M3 (30) POL Gliwice 1:34:45,5 1:34:51,9 33:29,8 06:19
103 303 Niesler Michał M (89) 1987 M2 (35) POL NTeam Gliwice 1:34:46,3 1:35:07,7 33:30,6 06:19
104 257 Luber Damian M (90) 1988 M2 (36) POL Goleszów 1:34:51,2 1:35:01,2 33:35,5 06:19
105 479 Wieczorek Dominik M (91) 1981 M3 (31) POL Warszawa 1:35:02,4 1:35:02,4 33:46,7 06:20
106 31 Beśka Sławomir M (92) 1970 M4 (8) POL OchajoRun & Friends Rybnik 1:35:21,8 1:35:26,0 34:06,1 06:21
107 295 Moiczek Przemysław M (93) 1986 M2 (37) POL Skoczów 1:35:25,7 1:35:41,9 34:10,0 06:21
108 155 Gwardiak Mateusz M (94) 1986 M2 (38) POL Orzesze 1:35:33,8 1:35:36,3 34:18,1 06:22
109 90 Dawid Katarzyna K (15) 1976 K3 (7) POL Jasienica 1:35:40,4 1:35:45,5 34:24,7 06:22
110 368 Przybysz Ryszard M (95) 1968 M4 (9) POL Żory 1:35:51,5 1:36:19,7 34:35,8 06:23
111 85 Dadok Janusz M (96) 1984 M2 (39) POL KS Aqua Fitness Bielsko Bielsko-Biała 1:36:00,4 1:36:13,2 34:44,7 06:24
112 438 Szczypka Piotr M (97) 1989 M2 (40) POL Biegiem przez Chybie Chybie 1:36:17,0 1:36:29,8 35:01,3 06:25
113 146 Górny Mirosław M (98) 1965 M4 (10) POL Nutrend team Bielsko Biała 1:36:23,9 1:36:27,0 35:08,2 06:25
114 152 Gruszka Grzegorz M (99) 1977 M3 (32) POL Endurance Team Siemianowice Śląskie 1:36:37,4 1:36:40,8 35:21,7 06:26
115 255 Linart Michał M (100) 1992 M1 (14) POL Gopr Beskidy Bielsko-Biała 1:36:37,8 1:36:53,7 35:22,1 06:26
116 345 Pikulski Łukasz M (101) 1984 M2 (41) POL Klub Leniwych Biegaczy Knurów 1:36:47,1 1:37:01,5 35:31,4 06:27
117 57 Cały Patryk M (102) 1980 M3 (33) POL #KFD FALLOUT TEAM Wroclaw 1:36:52,2 1:37:13,7 35:36,5 06:27
118 59 Celarek Janusz M (103) 1960 M5 (5) POL lecymy wartko Siemianowice Śląskie 1:36:54,5 1:36:56,9 35:38,8 06:27
119 411 Stamatel Sebastian M (104) 1994 M1 (15) POL Ruda Śląska 1:36:55,4 1:37:07,8 35:39,7 06:27
120 451 Świder Zbigniew M (105) 1975 M3 (34) POL Poranny Beskid Run Skoczów 1:37:02,6 1:37:08,1 35:46,9 06:28
121 516 Bielecki Paweł M (106) 1987 M2 (42) MGB-M (14) POL Górki Wielkie 1:37:03,0 1:37:42,3 35:47,3 06:28
122 456 Tekiela Tomasz M (107) 1982 M2 (43) POL Cieszyn 1:37:11,4 1:37:25,5 35:55,7 06:28
123 473 Wandzel Tomasz M (108) 1980 M3 (35) POL Rybnik 1:37:40,1 1:37:48,6 36:24,4 06:30
124 143 Golonka Marek M (109) 1970 M4 (11) POL BiegaMYslowice Mysłowice 1:37:45,1 1:37:46,6 36:29,4 06:31
125 380 Roczkalski Mirosław M (110) 1969 M4 (12) POL Jaworzno 1:37:47,7 1:37:57,9 36:32,0 06:31
126 64 Chorążewicz Łukasz M (111) 1994 M1 (16) POL Zbój Team Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 1:37:53,3 1:37:59,6 36:37,6 06:31
127 34 Bieszczad Patrycja K (16) 1981 K3 (8) POL Fit&Sport Bielsko Biała 1:37:55,4 1:38:00,1 36:39,7 06:31
128 406 Sobania Tomasz M (112) 1998 M1 (17) POL Piast Gliwice Toszek 1:38:17,3 1:38:42,9 37:01,6 06:33
129 264 Mach Łukasz M (113) 1976 M3 (36) POL Biegacz Wisła 1:38:21,5 1:38:42,2 37:05,8 06:33
130 139 Gieruszka Dariusz M (114) 1970 M4 (13) POL Bytom 1:38:25,1 1:38:32,5 37:09,4 06:33
131 218 Kordalska Karolina K (17) 1997 K1 (3) POL Night Runners Pyskowice Pyskowice 1:38:42,8 1:38:42,8 37:27,1 06:34
132 377 Radomski Grzegorz M (115) 1979 M3 (37) POL Mokre Run Mikołów 1:39:08,8 1:39:22,1 37:53,1 06:36
133 192 Kawulok Adrian M (116) 1983 M2 (44) POL Wilamowice Gmina: Skoczów 1:39:24,6 1:39:31,4 38:08,9 06:37
134 251 Lechocka Patrycja K (18) 1986 K2 (7) POL Eko-Okna Runners Pszów 1:39:25,2 1:39:36,5 38:09,5 06:37
135 55 Mrowiec Bernard M (117) 1966 M4 (14) POL #Klub Biegam Bo Lubię Racibórz Tworków 1:39:25,8 1:39:36,9 38:10,1 06:37
136 412 Staniek Sławomir M (118) 1980 M3 (38) POL BlackSheep Team Rybnik 1:39:34,6 1:39:36,5 38:18,9 06:38
137 504 Zoran Henryk M (119) 1968 M4 (15) POL Ruda Śląska 1:40:01,9 1:40:05,1 38:46,2 06:40
138 212 Kopiczko Łukasz M (120) 1982 M2 (45) POL Rybnik 1:40:16,5 1:40:43,1 39:00,8 06:41
139 154 Grzybek Antoni M (121) 1969 M4 (16) POL Pierściec 1:40:36,9 1:40:41,4 39:21,2 06:42
140 150 Greń Zygmunt M (122) 1955 M5 (6) MGB-M (15) POL UKS Brenna-Górki Brenna 1:40:42,3 1:40:52,9 39:26,6 06:42
141 242 Kusy Rafał M (123) 1975 M3 (39) POL Poranny Beskid Run Międzyświeć 1:41:09,3 1:41:14,7 39:53,6 06:44
142 227 Kozłowski Paweł M (124) 1981 M3 (40) POL Huragan Ligota Ruda Śląska 1:41:10,4 1:41:26,4 39:54,7 06:44
143 214 Kopiec Arkadiusz M (125) 1976 M3 (41) POL Skrzyszów 1:41:26,5 1:41:35,2 40:10,8 06:45
144 425 Sułkowski Olek M (126) 1979 M3 (42) POL BDB TEAM Katowice 1:41:29,4 1:41:49,2 40:13,7 06:45
145 249 Lasota Arkadiusz M (127) 1970 M4 (17) POL Sosnowiec 1:41:31,9 1:41:55,1 40:16,2 06:46
146 346 Pilch Angelika K (19) 2000 K1 (4) MGB-K (2) POL Brenna 1:41:43,4 1:41:43,8 40:27,7 06:46
147 80 Czupryński Krzysztof M (128) 1980 M3 (43) POL NIEDOSZŁY MISZCZ Pogórze 1:42:23,3 1:42:31,4 41:07,6 06:49
148 457 Tkocz Witold M (129) 1974 M3 (44) POL RunReta Mikołow 1:42:36,3 1:42:48,8 41:20,6 06:50
149 158 Heller Szymon M (130) 1982 M2 (46) MGB-M (16) POL TATA STASIA Brenna 1:42:41,5 1:42:42,6 41:25,8 06:50
150 102 Duda Wojtek M (131) 1978 M3 (45) POL KS Kandahar Tychy 1:42:46,0 1:43:01,9 41:30,3 06:51
151 261 Łoboda Marcin M (132) 1980 M3 (46) POL Świry Stela Ustroń 1:42:48,2 1:42:53,1 41:32,5 06:51
152 160 Heller Mikołaj M (133) 1989 M2 (47) MGB-M (17) POL Lecę bo chcę Brenna 1:42:56,3 1:43:15,5 41:40,6 06:51
153 514 Bodzioch Agnieszka K (20) 1992 K1 (5) POL ITMBW Kraków Kraków 1:43:04,3 1:43:06,3 41:48,6 06:52
154 63 Chmurko Michał M (134) 1983 M2 (48) POL BlackSheep Team Żernica 1:43:14,8 1:43:17,6 41:59,1 06:52
155 49 Budny Adam M (135) 1986 M2 (49) POL Czechowice-Dziedzice 1:43:23,1 1:43:37,8 42:07,4 06:53
156 515 Bańbor Aleksandra K (21) 1997 K1 (6) POL Ex Team Knurów 1:43:23,7 1:43:27,7 42:08,0 06:53
157 229 Krwawnik Maciej M (136) 1981 M3 (47) POL Cieszyn 1:43:30,3 1:43:42,0 42:14,6 06:54
158 161 Herliczka Tomasz M (137) 1975 M3 (48) POL AML-FLY TEAM Gliwice 1:43:31,9 1:43:52,9 42:16,2 06:54
159 182 Jonkisz Dorota K (22) 1966 K4 (1) POL Ultra Beskid Sport Czechowice Dziedzice 1:43:38,0 1:43:44,7 42:22,3 06:54
160 95 Dąbrowski Marek M (138) 1980 M3 (49) POL Poranny Beskid Run Pierściec 1:43:38,8 1:43:42,8 42:23,1 06:54
161 134 Gańczak Waldemar M (139) 1978 M3 (50) POL Silesia Runers Club Świętochłowice 1:43:51,7 1:44:00,1 42:36,0 06:55
162 68 Ciemborowicz Karol M (140) 1983 M2 (50) POL #KFD Katowice 1:44:04,4 1:44:27,3 42:48,7 06:56
163 325 Oszczeda Krzysztof M (141) 1972 M3 (51) POL Żory 1:44:07,6 1:44:37,1 42:51,9 06:56
164 167 Hulin Sebastian M (142) 1974 M3 (52) POL PAŁAC MŁODZIEŻY JUDO KATOWICE Katowice 1:44:15,1 1:44:46,9 42:59,4 06:57
165 320 Opioła Marzena K (23) 1985 K2 (8) POL Mikołów 1:44:22,7 1:44:55,0 43:07,0 06:57
166 103 Dudon Joachim M (143) 1983 M2 (51) POL Run Against Rett Ornontowice 1:44:33,6 1:44:41,7 43:17,9 06:58
167 35 Bizoń Łukasz M (144) 1972 M3 (53) POL Tychy 1:44:33,7 1:44:53,3 43:18,0 06:58
168 276 Małkowski Bogdan M (145) 1968 M4 (18) POL SPARTANIE DZIECIOM Murów 1:44:45,1 1:44:48,8 43:29,4 06:59
169 492 Woźniak Janusz M (146) 1963 M4 (19) POL PORMAT JEDLICZE BIEGA Skołyszyn 1:44:53,7 1:45:05,6 43:38,0 06:59
170 37 Bodzioch Grzegorz M (147) 1973 M3 (54) POL Gorllicka Grupa Biegowa Gorlice 1:44:56,6 1:45:04,5 43:40,9 06:59
171 66 Cichocki Dawid M (148) 1986 M2 (52) POL Night Runners Pyskowice Pyskowice 1:44:58,9 1:45:18,6 43:43,2 06:59
172 213 Kopiec Izabela K (24) 1981 K3 (9) POL Inter Rope Skrzyszów 1:45:05,1 1:45:13,4 43:49,4 07:00
173 113 Dziuba Emilian M (149) 1973 M3 (55) POL STS BIEGATON MIKOŁÓW Mikołów 1:45:20,0 1:45:55,2 44:04,3 07:01
174 392 Salamon Emil M (150) 1983 M2 (53) POL Opel Active Team Gliwice 1:45:27,9 1:45:46,0 44:12,2 07:01
175 416 Starzyński Daniel M (151) 1968 M4 (20) POL KB DROGA Jaworze 1:45:28,8 1:45:35,0 44:13,1 07:01
176 65 Chorąży Michał M (152) 1984 M2 (54) POL Lachowice 1:45:45,5 1:45:48,3 44:29,8 07:03
177 391 Rzeźnicki Sławomir M (153) 1980 M3 (56) POL KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKI Brzeziny 1:45:51,0 1:46:11,5 44:35,3 07:03
178 343 Pietras Paweł M (154) 1988 M2 (55) POL Łódź 1:45:58,9 1:46:04,7 44:43,2 07:03
179 73 Ciszewski Krzysztof M (155) 1960 M5 (7) POL BIEG Z CHRYSTUSEM Bytom 1:46:00,6 1:46:13,9 44:44,9 07:04
180 480 Wiesiołek Paweł M (156) 1981 M3 (57) POL BIEGAMY Z OSZCZEPEM - BAGNO Katowice 1:46:15,3 1:46:46,9 44:59,6 07:05
181 468 Urban Iwona K (25) 1979 K3 (10) POL 42k Pro Team Tychy 1:46:24,1 1:46:35,2 45:08,4 07:05
182 318 Oczkowski Wojciech M (157) 1980 M3 (58) POL Bielsko-Biała 1:46:45,7 1:47:02,7 45:30,0 07:07
183 46 Brutkowski Bartłomiej M (158) 1983 M2 (56) POL Bielsko-Biała 1:46:47,0 1:47:28,5 45:31,3 07:07
184 329 Pasierbek Monika K (26) 1985 K2 (9) POL Bielsko-Biała 1:46:50,9 1:47:30,8 45:35,2 07:07
185 170 Izdebski Mariusz M (159) 1970 M4 (21) POL OSV TEAM OLKUSZ Olkusz 1:47:05,6 1:47:09,2 45:49,9 07:08
186 183 Kaczmarczyk Grzegorz M (160) 1983 M2 (57) POL Zabrze 1:47:07,9 1:47:28,1 45:52,2 07:08
187 334 Pawelec Aleksandra K (27) 1993 K1 (7) POL Inżynieria Biegania TEAM Kraków 1:47:08,4 1:47:15,1 45:52,7 07:08
188 497 Wysłuch Tomasz M (161) 1970 M4 (22) POL Skoczów 1:47:09,5 1:47:19,8 45:53,8 07:08
189 398 Sikora Magdalena K (28) 1983 K2 (10) POL Cieszyn 1:47:19,2 1:47:32,7 46:03,5 07:09
190 201 Klag Marian M (162) 1959 M5 (8) POL Top 33 Rybarzowice 1:47:22,4 1:47:28,1 46:06,7 07:09
191 181 Jelonek Lukasz M (163) 1982 M2 (58) POL EKO-TECH Tri Team Tarnowskie Góry 1:47:30,2 1:48:13,4 46:14,5 07:10
192 169 Imiołek Arkadiusz M (164) 1971 M4 (23) POL Pilchowice 1:47:36,4 1:47:53,1 46:20,7 07:10
193 217 Korbus Piotr M (165) 1980 M3 (59) POL Poranny Beskid Run Goleszów 1:47:36,5 1:47:44,1 46:20,8 07:10
194 277 Maniszewska Dorota K (29) 1976 K3 (11) POL Cieszyn 1:47:53,4 1:48:05,0 46:37,7 07:11
195 89 Janik Ireneusz M (166) 1973 M3 (60) POL Suszec 1:47:54,6 1:48:30,0 46:38,9 07:11
196 502 Ziaja Wojciech M (167) 1981 M3 (61) POL Jaworzno 1:47:54,9 1:48:08,5 46:39,2 07:11
197 460 Trefon Iwona K (30) 1980 K3 (12) POL Lecymy Durś Rogoźnik 1:47:56,0 1:47:58,9 46:40,3 07:11
198 140 Glajc Andrzej M (168) 1968 M4 (24) POL WYPAS RUN Pierściec, Cieszyński, Śląskie 1:48:04,4 1:48:43,9 46:48,7 07:12
199 316 Ociepka Daniel M (169) 1981 M3 (62) POL Sosnowiec 1:48:16,6 1:48:27,7 47:00,9 07:13
200 370 Psota Leszek M (170) 1980 M3 (63) POL Rybnik 1:49:03,0 1:49:22,4 47:47,3 07:16
201 53 Burda Marek M (171) 1962 M4 (25) MGB-M (18) POL Brenna 1:49:10,0 1:49:17,7 47:54,3 07:16
202 173 Jakubowska Renata K (31) 1952 K5 (1) POL Bielsko -Biała 1:49:11,0 1:49:20,3 47:55,3 07:16
203 141 Golasz Marek M (172) 1964 M4 (26) POL Świętochłowice 1:49:11,8 1:49:30,0 47:56,1 07:16
204 210 Kołodziejczyk Marcin M (173) 1987 M2 (59) POL Tychy 1:49:14,6 1:49:18,9 47:58,9 07:16
205 188 Kapias Maciej M (174) 1985 M2 (60) POL Siłownia AQUA Bielsko Bielsko-Biała 1:49:32,8 1:49:47,1 48:17,1 07:18
206 433 Bujok Maria K (32) 1961 K5 (2) POL ULKS KARLIK Przezchlebie Przezchlebie, 1:49:47,5 1:49:54,8 48:31,8 07:19
207 243 Kwaśniok Rafał M (175) 1988 M2 (61) POL Night Runners Pyskowice Pyskowice 1:49:48,1 1:50:08,9 48:32,4 07:19
208 119 Flis Dariusz M (176) 1967 M4 (27) POL Olimp Zabrze Zabrze 1:49:48,6 1:49:57,8 48:32,9 07:19
209 490 Wowry Sylwia K (33) 1981 K3 (13) POL Olza Cieszyn Cieszyn 1:49:49,8 1:50:00,0 48:34,1 07:19
210 442 Szperka Leszek M (177) 1978 M3 (64) POL Czechowice-Dziedzice 1:49:51,6 1:49:56,7 48:35,9 07:19
211 348 Pindel Piotr M (178) 1990 M2 (62) POL Łowcy pierożków Bielsko-Biała 1:49:57,2 1:50:02,9 48:41,5 07:19
212 245 Płoskonka Piotr M (179) 1988 M2 (63) MGB-M (19) POL Brenna 1:50:07,6 1:50:11,6 48:51,9 07:20
213 383 Rozmus-Oczyk Anna K (34) 1961 K5 (3) POL Kozy biegają, a nie skaczą! Kozy 1:50:14,6 1:50:23,2 48:58,9 07:20
214 503 Ziarkowski Damian M (180) 1991 M2 (64) POL Ziarkowski Zabrze 1:50:16,1 1:50:28,5 49:00,4 07:21
215 494 Woźniak Przemysław M (181) 1983 M2 (65) POL Jastrzębie Zdrój 1:50:19,9 1:50:49,0 49:04,2 07:21
216 282 Matuszek Marek M (182) 1982 M2 (66) POL Skoczów 1:50:20,7 1:50:29,6 49:05,0 07:21
217 461 Truszewski Grzegorz M (183) 1983 M2 (67) MGB-M (20) POL Brenna 1:50:22,6 1:50:24,2 49:06,9 07:21
218 344 Pietrzyk Mariusz M (184) 1974 M3 (65) MGB-M (21) POL Brenna 1:50:29,5 1:50:47,4 49:13,8 07:21
219 186 Kałuża Barbara K (35) 1980 K3 (14) POL Bielsko Biała 1:50:46,0 1:50:49,8 49:30,3 07:23
220 281 Maryniok Marian M (185) 1962 M4 (28) POL SEGURIDAD Żory 1:50:55,9 1:51:07,5 49:40,2 07:23
221 388 Rypuła Maria K (36) 1983 K2 (11) POL Zen Running Team Bojszowy 1:51:04,8 1:51:17,9 49:49,1 07:24
222 387 Rypuła Jacek M (186) 1983 M2 (68) POL Zen Running Team Bojszowy 1:51:05,3 1:51:17,1 49:49,6 07:24
223 262 Łukowicz Piotr M (187) 1971 M4 (29) POL Rozbiegani Pasjonaci Dankowice 1:51:05,6 1:51:16,0 49:49,9 07:24
224 315 Nowak Michał M (188) 1993 M1 (18) POL Bielsko-Biała 1:51:14,8 1:51:24,6 49:59,1 07:24
225 72 Ciszewski Krzysztof M (189) 1983 M2 (69) POL Sośnicowice 1:51:19,8 1:51:35,0 50:04,1 07:25
226 166 Hubka Jerzy M (190) 1961 M5 (9) POL Zabrzańskie Parkowe Bieganie Zabrze 1:51:23,5 1:51:40,2 50:07,8 07:25
227 500 Zambrzycki Maciej M (191) 1979 M3 (66) POL ReShape Runners Gliwice 1:51:28,6 1:51:38,4 50:12,9 07:25
228 250 Laszczyk Anna K (37) 1988 K2 (12) POL Warszawa 1:51:36,3 1:51:36,3 50:20,6 07:26
229 45 Broda Łukasz M (192) 1982 M2 (70) MGB-M (22) POL Górki Wielkie 1:51:39,9 1:52:18,2 50:24,2 07:26
230 98 Dobber Paweł M (193) 1977 M3 (67) POL Biegowa Rodzina Kędzierzyn-Koźle 1:51:50,6 1:52:00,8 50:34,9 07:27
231 122 Fojcik-Pustelnik Karolina K (38) 1979 K3 (15) POL Hónym do mety Ustroń 1:52:00,0 1:52:10,9 50:44,3 07:28
232 317 Ocylok Adam M (194) 1972 M3 (68) POL Chrono Service Ruda Sląska 1:52:00,1 1:52:31,7 50:44,4 07:28
233 33 Białecki Olo M (195) 1975 M3 (69) POL BiegaMYsłowice Mysłowice 1:52:02,1 1:52:25,2 50:46,4 07:28
234 427 Švach Janusz M (196) 1976 M3 (70) POL Browar domowy Garaż Katowice 1:52:18,9 1:52:27,7 51:03,2 07:29
235 71 Cieślar Kasia K (39) 1984 K2 (13) POL Fantastic Ustroń 1:52:19,4 1:52:29,8 51:03,7 07:29
236 332 Pasternak Stanisław M (197) 1966 M4 (30) POL Olkuszbiega.pl Olkusz 1:52:23,5 1:52:29,9 51:07,8 07:29
237 147 Greene Agnieszka K (40) 1975 K3 (16) POL Hónym do mety Ustroń 1:52:24,1 1:52:35,6 51:08,4 07:29
238 115 Figura Andrzej M (198) 1951 M6 (1) POL Cięcina 1:52:24,4 1:52:35,8 51:08,7 07:29
239 311 Nowak Justyna K (41) 1975 K3 (17) POL Nowak Team Ligota 1:52:28,3 1:52:36,2 51:12,6 07:29
240 226 Kozieł Dariusz M (199) 1967 M4 (31) MGB-M (23) POL Apartament Buczyna Brenna 1:53:03,0 1:53:18,6 51:47,3 07:32
241 385 Rusecka Agnieszka K (42) 1985 K2 (14) POL BBT Katowice 1:53:46,7 1:53:52,4 52:31,0 07:35
242 138 Gęsiarz Bartłomiej M (200) 1982 M2 (71) POL Bukowno 1:53:49,0 1:54:09,6 52:33,3 07:35
243 418 Stebel Piotr M (201) 1969 M4 (32) POL PRZEWODNIK Skoczów 1:53:56,2 1:54:17,9 52:40,5 07:35
244 238 Kulik Wojtek M (202) 1979 M3 (71) POL Swietochlowice 1:54:10,5 1:54:47,9 52:54,8 07:36
245 17 Dubiel Miłosz M (203) 1972 M3 (72) POL Dubiel Club Wodzisław Śląski 1:54:18,9 1:54:26,3 53:03,2 07:37
246 234 Kucharska Anna K (43) 1984 K2 (15) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:54:37,4 1:54:47,6 53:21,7 07:38
247 475 Wąchała Grzegorz M (204) 1980 M3 (73) POL Tychy 1:54:46,9 1:54:50,0 53:31,2 07:39
248 21 Andrejew Piotr M (205) 1979 M3 (74) MGB-M (24) POL Górki Wielkie 1:54:50,0 1:54:54,0 53:34,3 07:39
249 374 Pyzik Tomasz M (206) 1975 M3 (75) POL Drużyna mojacukrzyca.pl Gliwice 1:55:12,6 1:55:27,8 53:56,9 07:40
250 363 Prusko Tomasz M (207) 1989 M2 (72) POL Pyskowice 1:55:22,8 1:55:46,6 54:07,1 07:41
251 444 Szubarski Krzysztof M (208) 1974 M3 (76) POL Parkrun Cieszyn Pogwizdów 1:55:28,1 1:55:38,6 54:12,4 07:41
252 44 Borys Przemysław M (209) 1979 M3 (77) POL Szalone dżdżownice Zabrze 1:55:28,3 1:56:04,6 54:12,6 07:41
253 382 Rozmus Wojciech M (210) 1975 M3 (78) POL PoWoli do Celu Góra 1:55:43,9 1:56:15,5 54:28,2 07:42
254 453 Targosz Piotr M (211) 1976 M3 (79) POL Olza Cieszyn Cieszyn 1:56:04,4 1:56:13,6 54:48,7 07:44
255 359 Podżorska Weronika K (44) 1996 K1 (8) MGB-K (3) POL Ranczo Salamandra Brenna 1:56:09,7 1:56:21,6 54:54,0 07:44
256 424 Suchoszek Sylwia K (45) 1991 K2 (16) POL Jastrzębie-Zdrój 1:56:12,1 1:56:41,5 54:56,4 07:44
257 386 Rygiel Janusz M (212) 1983 M2 (73) POL Zbytków 1:56:20,0 1:56:20,0 55:04,3 07:45
258 376 Raciniewski Adam M (213) 1975 M3 (80) POL Józefów 1:56:21,9 1:56:51,0 55:06,2 07:45
259 414 Staniszewski Janusz M (214) 1966 M4 (33) POL Bytom 1:56:37,4 1:57:11,9 55:21,7 07:46
260 328 Paruch Bogusław M (215) 1975 M3 (81) POL Morsy Skoczów Pogórze 1:56:41,8 1:56:53,0 55:26,1 07:46
261 279 Marciniak Artur M (216) 1967 M4 (34) MGB-M (25) POL Brenna 1:56:46,1 1:57:03,0 55:30,4 07:47
262 252 Leśniak Agnieszka K (46) 1981 K3 (18) POL Oświęcim 1:56:48,9 1:57:18,5 55:33,2 07:47
263 91 Dawiec Michał M (217) 1980 M3 (82) POL Fat Run Zabrze Zabrze 1:56:53,8 1:57:19,9 55:38,1 07:47
264 326 Paliga Rafał M (218) 1978 M3 (83) POL Ostra Góra 351 Toporowice 1:56:54,5 1:57:13,7 55:38,8 07:47
265 395 Sieńczak Michał M (219) 2000 M1 (19) POL Czechowice-Dziedzice 1:57:04,6 1:57:18,3 55:48,9 07:48
266 403 Skóra Sylwester M (220) 1965 M4 (35) POL KB Orły z Knurowa Knurów 1:57:05,0 1:57:05,0 55:49,3 07:48
267 474 Wantulok Michał M (221) 1977 M3 (84) POL Hónym do mety Ustroń 1:57:09,6 1:57:28,9 55:53,9 07:48
268 280 Marcinowski Krzysztof M (222) 1981 M3 (85) POL Atanazy Run Team Zabrze 1:57:14,9 1:57:53,9 55:59,2 07:48
269 513 Gnaś Anna K (47) 1983 K2 (17) POL Drużyna kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 1:57:18,1 1:57:40,8 56:02,4 07:49
270 171 Jachimczak Piotr M (223) 1980 M3 (86) POL Katowice 1:57:21,7 1:57:34,3 56:06,0 07:49
271 296 Możdżeń Janusz M (224) 1983 M2 (74) POL Moen Drogomyśl 1:57:32,9 1:57:41,7 56:17,2 07:50
272 29 Bąkowski Michał M (225) 1977 M3 (87) POL BRAK Ruda Śląska 1:57:58,2 1:58:31,3 56:42,5 07:51
273 284 Matyszkowicz Janusz M (226) 1958 M5 (10) POL GOnimy Kęty 1:58:14,6 1:58:29,1 56:58,9 07:52
274 123 French David M (227) 1962 M4 (36) POL Grupa Sportowa Olza Cieszyn Cieszyn 1:58:28,4 1:58:53,9 57:12,7 07:53
275 371 Pudełko Dariusz M (228) 1967 M4 (37) POL Opel Active Team Kozłów 1:58:40,5 1:59:05,6 57:24,8 07:54
276 283 Matuszewska Katarzyna K (48) 1972 K3 (19) POL Gliwice 1:58:40,9 1:59:06,1 57:25,2 07:54
277 153 Grzędziński Patryk M (229) 1987 M2 (75) POL Kisielów 1:58:41,0 1:58:46,6 57:25,3 07:54
278 347 Pilch Natalia K (49) 1992 K1 (9) POL Wisła 1:58:44,1 1:58:53,0 57:28,4 07:54
279 61 Chmielewski Karol M (230) 1979 M3 (88) POL Stara Wieś Stara Wieś 1:58:59,9 1:59:37,2 57:44,2 07:55
280 465 Tynior Michał M (231) 1989 M2 (76) POL Chorzów 1:59:07,0 1:59:07,0 57:51,3 07:56
281 76 Czarnota Leszek M (232) 1970 M4 (38) POL 1970 Marklowice 1:59:10,2 1:59:25,5 57:54,5 07:56
282 304 Niesler Magdalena K (50) 1986 K2 (18) POL NTeam Gliwice 1:59:25,3 1:59:46,9 58:09,6 07:57
283 199 Kiełkowski Rafał M (233) 1973 M3 (89) POL Rybnik 1:59:26,8 1:59:52,6 58:11,1 07:57
284 256 Lisoń Julia K (51) 1996 K1 (10) POL Inżynieria Biegania Team Knurów 1:59:34,5 1:59:50,7 58:18,8 07:58
285 462 Trzopek Marcin M (234) 1992 M1 (20) POL Iron Team Ujsoły Ujsoły 1:59:45,7 1:59:48,9 58:30,0 07:59
286 32 Białas Andrzej M (235) 1970 M4 (39) POL Bytom 1:59:46,6 2:00:03,8 58:30,9 07:59
287 342 Pieniowska Karolina K (52) 1987 K2 (19) POL Świętochłowice 1:59:50,6 2:00:17,4 58:34,9 07:59
288 354 Piwiszkis Barbara K (53) 1980 K3 (20) POL Kobiety Na 5 + Jastrzębie-Zdrój 1:59:55,4 1:59:59,4 58:39,7 07:59
289 375 Raciniewski Radosław M (236) 1974 M3 (90) POL Wolni i Spokojni Bielsko-Biała 1:59:58,0 2:00:26,0 58:42,3 07:59
290 495 Wróbel Maciej M (237) 1984 M2 (77) POL Mikołów 2:00:03,7 2:00:40,6 58:48,0 08:00
291 272 Malinowska Weronika K (54) 2001 K1 (11) POL Pietrowice Wielkie Jastrzębie Zdrój 2:00:07,3 2:00:07,3 58:51,6 08:00
292 484 Witała Piotr M (238) 1976 M3 (91) POL Huragan Ligota Katowice 2:00:20,6 2:00:57,2 59:04,9 08:01
293 511 Żywica Marcin M (239) 1984 M2 (78) POL Bytom 2:00:21,0 2:00:29,2 59:05,3 08:01
294 211 Konieczny Justyna K (55) 1983 K2 (20) POL Night Runners Pyskowice Pyskowice 2:00:23,5 2:00:23,5 59:07,8 08:01
295 491 Woźniak Marek M (240) 1964 M4 (40) POL Biegowa Kuźnia Wojkowice 2:00:24,1 2:00:37,3 59:08,4 08:01
296 231 Krzempek Ireneusz M (241) 1973 M3 (92) MGB-M (26) POL UKS Brenna - Górki Brenna 2:00:34,6 2:00:37,6 59:18,9 08:02
297 232 Krzempek Nadia K (56) 2003 K1 (12) MGB-K (4) POL UKS Brenna - Górki Brenna 2:00:35,5 2:00:37,7 59:19,8 08:02
298 142 Golda Krzysztof M (242) 1969 M4 (41) POL Mizerów 2:00:51,2 2:01:27,8 59:35,5 08:03
299 110 Dzierżawa Krzysztof M (243) 1979 M3 (93) POL Mizerów 2:00:51,8 2:01:27,5 59:36,1 08:03
300 466 Ungehojer Małgorzata K (57) 1981 K3 (21) POL Czechowice Dziedzice 2:01:11,0 2:01:18,9 59:55,3 08:04
301 244 Kwiatkowski Jakub M (244) 1983 M2 (79) POL ITMBW Kraków Kraków 2:01:22,4 2:01:45,0 1:00:06,7 08:05
302 52 Bugiel Adam M (245) 1975 M3 (94) POL Brzeźnica 2:01:33,6 2:01:59,9 1:00:17,9 08:06
303 258 Lubszczyk Adrian M (246) 1987 M2 (80) POL Biegam Bo Kocham Ten Stan Żory 2:01:47,6 2:01:56,0 1:00:31,9 08:07
304 408 Spirytulska Agata K (58) 1969 K4 (2) POL Modlnica 2:01:50,6 2:02:18,7 1:00:34,9 08:07
305 86 Dadok Adam M (247) 1991 M2 (81) POL Katowice 2:01:52,7 2:02:15,4 1:00:37,0 08:07
306 209 Kołodziej Jacek M (248) 1973 M3 (95) POL Compañeros Asfalt Team Gliwice 2:02:17,4 2:02:40,6 1:01:01,7 08:09
307 487 Woś Krzysztof M (249) 1981 M3 (96) POL Doliniarze.com Katowice 2:02:28,8 2:03:02,2 1:01:13,1 08:09
308 488 Woś Anna K (59) 1986 K2 (21) POL Doliniarze.com Katowice 2:02:29,6 2:03:02,2 1:01:13,9 08:09
309 120 Florian Krzysztof M (250) 1979 M3 (97) POL Ruda Śląska 2:02:30,1 2:02:57,9 1:01:14,4 08:10
310 77 Czauderna Adrian M (251) 1974 M3 (98) POL OchajoRun & Friends Gliwice 2:02:35,8 2:02:58,8 1:01:20,1 08:10
311 381 Rozmus Marzena K (60) 1974 K3 (22) POL Bojszowy Nowe 2:02:45,5 2:03:21,3 1:01:29,8 08:11
312 501 Zarańska Izabela K (61) 1970 K4 (3) POL Miechowicka Grupa Biegowa Bytom 2:02:56,2 2:03:24,3 1:01:40,5 08:11
313 204 Kloza Iwona K (62) 1982 K2 (22) POL Night Runners Pyskowice Pyskowice 2:02:57,0 2:03:20,0 1:01:41,3 08:11
314 203 Kloza Mariusz M (252) 1979 M3 (99) POL Night Runners Pyskowice Pyskowice 2:02:57,3 2:03:22,0 1:01:41,6 08:11
315 288 Michalak Mirosław M (253) 1972 M3 (100) POL Tychy 2:03:11,5 2:03:24,4 1:01:55,8 08:12
316 298 Musialik-Czaja Dorota K (63) 1986 K2 (23) POL Vege runners Bielsko-Biała 2:03:13,7 2:03:24,7 1:01:58,0 08:12
317 116 Filary Aneta K (64) 1977 K3 (23) POL Roztropice 2:03:16,5 2:03:32,5 1:02:00,8 08:13
318 483 Wiśniewska Ewa K (65) 1971 K4 (4) POL Warszawa 2:03:17,3 2:03:30,2 1:02:01,6 08:13
319 415 Starosczyk Iwona K (66) 1987 K2 (24) POL Night Runners Pyskowice Pyskowice 2:03:57,8 2:04:21,9 1:02:42,1 08:15
320 184 Kaczmarczyk Agnieszka K (67) 1988 K2 (25) POL Reshape Zabrze Zabrze 2:04:44,6 2:05:05,4 1:03:28,9 08:18
321 156 Hamik Rafał M (254) 1982 M2 (82) POL Hamster Team Chełm Śląski 2:05:07,2 2:05:15,8 1:03:51,5 08:20
322 125 Fryda Remigiusz M (255) 1983 M2 (83) POL Skoczów 2:05:13,7 2:05:33,0 1:03:58,0 08:20
323 189 Kasper Iwona K (68) 1975 K3 (24) POL KB ORŁY Z KNUROWA Knurów 2:05:30,9 2:05:47,8 1:04:15,2 08:22
324 22 Bajcar Beata K (69) 1972 K3 (25) POL Kobiety na 5+ Chybie 2:05:40,4 2:06:02,2 1:04:24,7 08:22
325 400 Siwek Piotr M (256) 1978 M3 (101) POL Katowice 2:05:56,4 2:06:23,6 1:04:40,7 08:23
326 157 Hejczyk Tomasz M (257) 1974 M3 (102) POL Siemianowice Śląskie 2:05:57,5 2:06:09,9 1:04:41,8 08:23
327 481 Wilczynska-Kogut Aleksandra K (70) 1978 K3 (26) POL Gliwice 2:06:08,4 2:06:23,0 1:04:52,7 08:24
328 361 Poźniak Marcin M (258) 1986 M2 (84) POL Night Runners Pyskowice Pyskowice 2:06:12,9 2:06:35,4 1:04:57,2 08:24
329 195 Kędzior Grzegorz M (259) 1997 M1 (21) POL Korczyna 2:07:10,0 2:07:32,3 1:05:54,3 08:28
330 99 Dobek Halina K (71) 1977 K3 (27) POL GORLICKA GRUPA BIEGOWA Gorlice 2:07:42,0 2:08:02,0 1:06:26,3 08:30
331 355 Piwko Anna K (72) 1982 K2 (26) POL Ultraski ???? Czechowice-Dziedzice 2:08:32,4 2:08:39,5 1:07:16,7 08:34
332 307 Nosiadek Tomasz M (260) 1972 M3 (103) POL Rybnik 2:08:36,7 2:09:10,0 1:07:21,0 08:34
333 215 Kopiec Estera K (73) 1984 K2 (27) POL Powoli Do Celu Brzeszcze 2:09:14,0 2:09:45,4 1:07:58,3 08:36
334 128 Furmaniuk Artur M (261) 1979 M3 (104) POL Wataha Cieszyn 2:09:29,3 2:09:29,3 1:08:13,6 08:37
335 369 Przyłudzki Janusz M (262) 1952 M5 (11) POL STS Biegaton Mikołów Mikołów 2:09:42,8 2:10:17,3 1:08:27,1 08:38
336 271 Malinowska Aneta K (74) 1975 K3 (28) POL Fantastic Team Cieszyn 2:09:48,5 2:10:11,3 1:08:32,8 08:39
337 56 Bury Natalia K (75) 1998 K1 (13) POL Istebna 2:09:56,7 2:10:04,0 1:08:41,0 08:39
338 19 Adamus Katarzyna K (76) 1978 K3 (29) POL Fantastic Team Mikołów 2:10:16,1 2:10:40,0 1:09:00,4 08:41
339 164 Holeczek Marcin M (263) 1979 M3 (105) POL Born Tu Bi Lotać Chorzów 2:10:39,5 2:11:13,6 1:09:23,8 08:42
340 452 Tadrowski Tomasz M (264) 1973 M3 (106) POL Inowrocław 2:11:03,7 2:11:40,7 1:09:48,0 08:44
341 436 Szczurek Lena K (77) 1984 K2 (28) POL Klub Leniwych Biegaczy Knurów 2:11:52,0 2:12:15,0 1:10:36,3 08:47
342 422 Styczeń Justyna K (78) 1983 K2 (29) POL Olimp Zabrze Zabrze 2:12:01,8 2:12:21,1 1:10:46,1 08:48
343 41 Boniec Aleksander M (265) 1960 M5 (12) POL Żary 2:12:30,2 2:12:44,9 1:11:14,5 08:50
344 132 Gajewski Krzysztof M (266) 1956 M5 (13) MGB-M (27) POL UKS Brenna-Górki Brenna 2:12:54,6 2:13:25,8 1:11:38,9 08:51
345 96 Dembiński Grzegorz M (267) 1984 M2 (85) POL Ruda Śląska 2:13:04,6 2:13:37,3 1:11:48,9 08:52
346 30 Besztocha Jadwiga K (79) 1985 K2 (30) POL Zen Running Team Lędziny 2:13:31,4 2:13:44,3 1:12:15,7 08:54
347 454 Targosz Aneta K (80) 1983 K2 (31) POL Olza Cieszyn Cieszyn 2:13:44,5 2:14:07,9 1:12:28,8 08:54
348 200 Kierat Zbigniew M (268) 1961 M5 (14) MGB-M (28) POL Górki Wielkie 2:14:12,0 2:14:30,0 1:12:56,3 08:56
349 323 Ostrowski Zygmunt M (269) 1959 M5 (15) POL Tychy 2:14:13,0 2:14:46,1 1:12:57,3 08:56
350 51 Bugiel Roman M (270) 1963 M4 (42) POL Tychy 2:14:45,3 2:15:11,1 1:13:29,6 08:59
351 274 Małecka Marta K (81) 1981 K3 (30) POL Jawiszowice 2:14:45,9 2:15:16,3 1:13:30,2 08:59
352 287 Mazur Krzysztof M (271) 1976 M3 (107) POL Opel Active Team Gliwice 2:14:57,4 2:15:13,6 1:13:41,7 08:59
353 297 Mularczyk Agnieszka K (82) 1978 K3 (31) POL Gliwice 2:14:58,6 2:15:12,7 1:13:42,9 08:59
354 482 Wiśniewska Justyna K (83) 1981 K3 (32) POL Jastrzębie-Zdrój 2:15:09,2 2:15:29,0 1:13:53,5 09:00
355 101 Dorobek Agata K (84) 1973 K3 (33) POL Reshape Runners Zabrze 2:15:13,5 2:15:33,3 1:13:57,8 09:00
356 426 Surdel Aleksandra K (85) 1979 K3 (34) POL Leboszowice 2:15:24,2 2:15:40,3 1:14:08,5 09:01
357 202 Klimek Radosław M (272) 1991 M2 (86) POL Brak Wodzisław Śląski 2:15:30,2 2:15:46,6 1:14:14,5 09:02
358 464 Tyka Edward M (273) 1943 M6 (2) POL amator Swietochlowice 2:15:48,6 2:16:20,4 1:14:32,9 09:03
359 246 Lachowicz Izabela K (86) 1992 K1 (14) POL Rybnik 2:16:06,1 2:16:15,0 1:14:50,4 09:04
360 510 Żuber Ania K (87) 1981 K3 (35) POL Klub Leniwych biegaczy Knurów 2:16:13,6 2:16:30,9 1:14:57,9 09:04
361 330 Pasternak Zbigniew M (274) 1970 M4 (43) POL Opel Active Team Gliwice 2:16:48,4 2:17:06,0 1:15:32,7 09:07
362 269 Madusiok Marcus M (275) 1991 M2 (87) MGB-M (29) POL Brenna 2:16:59,0 2:17:10,2 1:15:43,3 09:07
363 75 Czaja Ewa K (88) 1988 K2 (32) POL RozBiegana Ligota Katowice 2:17:01,2 2:17:10,0 1:15:45,5 09:08
364 162 Herliczka Renata K (89) 1983 K2 (33) POL AML-FLY TEAM Gliwice 2:17:10,8 2:17:33,9 1:15:55,1 09:08
365 260 Łagosz Ewelina K (90) 1982 K2 (34) POL Oświęcim 2:17:11,9 2:17:48,1 1:15:56,2 09:08
366 124 Frosztęga Artur M (276) 1976 M3 (108) POL Katowice 2:17:58,0 2:18:24,6 1:16:42,3 09:11
367 331 Pasternak Marcin M (277) 1979 M3 (109) POL Gliwice 2:18:10,2 2:18:32,8 1:16:54,5 09:12
368 224 Stuchlik Aleksandra K (91) 2001 K1 (15) POL Pietrowice Wielkie Żory 2:18:14,3 2:18:15,0 1:16:58,6 09:12
369 379 Rejszel Łukasz M (278) 1983 M2 (88) POL RunTek44 Tychy 2:18:20,6 2:18:51,2 1:17:04,9 09:13
370 185 Kalinowska Jolanta K (92) 1969 K4 (5) POL Bielsko-Biała 2:18:22,4 2:18:46,6 1:17:06,7 09:13
371 259 Łachan Patryk M (279) 1979 M3 (110) POL wkurw_team Wrocław 2:18:25,6 2:18:45,2 1:17:09,9 09:13
372 198 Kiełkowska Ewa K (93) 1972 K3 (36) POL Rybnik 2:18:31,5 2:18:56,4 1:17:15,8 09:14
373 233 Kubicki Mariusz M (280) 1976 M3 (111) POL Kozłowicki Cross SIS Fabryka Zmian Kluczbork 2:18:37,5 2:18:53,3 1:17:21,8 09:14
374 429 Sypko-Kubicka Katarzyna K (94) 1978 K3 (37) POL Kozłowicki Cross SIS Fabryka Zmian Kluczbork 2:18:37,6 2:18:53,9 1:17:21,9 09:14
375 92 Dawiec Anna K (95) 1977 K3 (38) POL Zabrze 2:18:42,4 2:19:09,0 1:17:26,7 09:14
376 322 Orzechowski Artur M (281) 1981 M3 (112) POL Klub Leniwych Biegaczy Knurów 2:18:56,5 2:19:21,8 1:17:40,8 09:15
377 18 Adamoszek Daniel M (282) 1978 M3 (113) POL Katowice 2:19:22,1 2:19:59,4 1:18:06,4 09:17
378 54 Burliga Marzena K (96) 1974 K3 (39) POL BP RUNNING TEAM GLIWICE Knurów 2:20:20,2 2:20:35,0 1:19:04,5 09:21
379 83 Dadaś Janusz M (283) 1973 M3 (114) POL BP Running Team Gliwice Gliwice 2:20:20,6 2:20:35,4 1:19:04,9 09:21
380 463 Tyczyńska Małgorzata K (97) 1961 K5 (4) POL Pogwizdów 2:21:16,7 2:21:41,6 1:20:01,0 09:25
381 180 Jaworski Mateusz M (284) 1992 M1 (22) MGB-M (30) POL Górki Wielkie 2:21:29,0 2:21:56,4 1:20:13,3 09:25
382 407 Sonakowski Roman M (285) 1960 M5 (16) POL Sprintex Team Run Słotwina 2:21:29,1 2:22:00,7 1:20:13,4 09:25
383 493 Woźniak Lidia K (98) 1967 K4 (6) POL PORMAT JEDLICZE BIEGA Skołyszyn 2:21:40,4 2:21:54,1 1:20:24,7 09:26
384 434 Szczuka Adrian M (286) 1976 M3 (115) POL Miechowicka Grupa Biegowa Bytom 2:22:06,7 2:22:36,5 1:20:51,0 09:28
385 435 Szczuka Joanna K (99) 1978 K3 (40) POL Miechowicka Grupa Biegowa Bytom 2:22:08,4 2:22:36,5 1:20:52,7 09:28
386 351 Piór Krzysztof M (287) 1970 M4 (44) POL Brenna 2:22:10,7 2:22:28,7 1:20:55,0 09:28
387 447 Szymura Izabela K (100) 1976 K3 (41) POL Decathlon Rybnik & Przyjaciele Rybnik 2:22:57,9 2:23:15,3 1:21:42,2 09:31
388 236 Kuczera Łukasz M (288) 1983 M2 (89) POL Rybnik 2:22:58,1 2:23:15,5 1:21:42,4 09:31
389 421 Stolarczyk Sylwia K (101) 1992 K1 (16) POL Pik Team Zakopane 2:23:22,8 2:23:58,6 1:22:07,1 09:33
390 248 Laska Grzegorz M (289) 1991 M2 (90) POL Pik Team Podczerwone 2:23:24,5 2:23:59,0 1:22:08,8 09:33
391 417 Stawarz Anna K (102) 1986 K2 (35) POL Żywiec 2:23:38,5 2:23:59,2 1:22:22,8 09:34
392 97 Denkowski Wojciech M (290) 1963 M4 (45) POL BP Running Team Gliwice Gliwice 2:23:52,8 2:24:10,8 1:22:37,1 09:35
393 84 Dadaś Elżbieta K (103) 1975 K3 (42) POL BP Running Team Gliwice Gliwice 2:24:10,7 2:24:10,7 1:22:55,0 09:36
394 390 Rypuła Zenon M (291) 1956 M5 (17) POL Zen Runinng Team Lędziny 2:24:22,7 2:24:51,0 1:23:07,0 09:37
395 109 Dziekanowska Agnieszka K (104) 1978 K3 (43) POL Klub Leniwych Biegaczy Knurów 2:25:14,7 2:25:41,7 1:23:59,0 09:40
396 420 Stekla Jakub M (292) 1985 M2 (91) POL Stekla Team Bielsko-Biała 2:25:17,1 2:25:32,0 1:24:01,4 09:41
397 419 Stekla Anastazja K (105) 1991 K2 (36) POL Stekla Team Bielsko-Biała 2:25:17,2 2:25:32,3 1:24:01,5 09:41
398 341 Piecyk Adrianna K (106) 1973 K3 (44) POL Żory 2:25:42,6 2:26:15,7 1:24:26,9 09:42
399 402 Skokowski Stanisław M (293) 1955 M5 (18) POL Katowice 2:26:47,9 2:27:06,1 1:25:32,2 09:47
400 175 Janiczek Marcin M (294) 1983 M2 (92) POL Zabrze 2:26:54,3 2:27:31,3 1:25:38,6 09:47
401 239 Kur Piotr M (295) 1979 M3 (116) POL Biegam bo lubię Sosnowiec 2:27:26,1 2:28:02,8 1:26:10,4 09:49
402 350 Pinocy Dawid M (296) 1978 M3 (117) POL Klub Leniwych Biegaczy Knurów 2:27:27,7 2:27:53,0 1:26:12,0 09:49
403 349 Pinocy Mariola K (107) 1979 K3 (45) POL Klub Leniwych Biegaczy Knurów 2:27:27,9 2:27:53,3 1:26:12,2 09:49
404 219 Korzeniec Mariusz M (297) 1977 M3 (118) POL Katowice 2:28:28,1 2:28:53,0 1:27:12,4 09:53
405 220 Korzeniec Joanna K (108) 1977 K3 (46) POL Katowice 2:28:29,2 2:28:53,1 1:27:13,5 09:53
406 335 Pawliczek Izabela K (109) 1985 K2 (37) POL Klub Leniwych Biegaczy Czerwionka-Leszczyny 2:28:30,9 2:28:54,7 1:27:15,2 09:54
407 253 Lewicka Bozena K (110) 1958 K5 (5) POL GOnimy Kęty 2:28:35,9 2:28:47,5 1:27:20,2 09:54
408 432 Szczepanik Laura K (111) 2001 K1 (17) POL UKS START Pietrowice Wielkie Żernica 2:29:01,3 2:29:02,5 1:27:45,6 09:56
409 117 Firecka Wiktoria K (112) 2000 K1 (18) POL UKS START PIETROWICE WIELKIE Ruda Śląska 2:29:02,3 2:29:02,3 1:27:46,6 09:56
410 393 Samol Anna K (113) 1987 K2 (38) POL Pietrowice Wielkie Ruda Śląska 2:30:26,7 2:30:27,4 1:29:11,0 10:01
411 225 Kowalska Oktawia K (114) 1999 K1 (19) POL UKS START PIETROWICE WIELKIE Chorzow 2:30:27,5 2:30:27,5 1:29:11,8 10:01
412 222 Koterbicka Ewa K (115) 1982 K2 (39) POL Bielsko-Biała 2:31:01,7 2:31:28,5 1:29:46,0 10:04
413 356 Podeszwa Marek M (298) 1968 M4 (46) POL Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Raze Rybnik 2:31:36,5 2:32:06,0 1:30:20,8 10:06
414 336 Pawłowski Piotr M (299) 1987 M2 (93) POL Bielsko-Biała 2:31:36,9 2:32:02,8 1:30:21,2 10:06
415 174 Janczyk Grzegorz M (300) 1974 M3 (119) POL Rybnicka Grupa Biegowa PędzimyRazem Rybnik 2:31:38,6 2:32:05,9 1:30:22,9 10:06
416 216 Kopta Jerzy M (301) 1945 M6 (3) POL Cwałujące Dziadki Kraków 2:32:21,7 2:32:51,5 1:31:06,0 10:09
417 327 Panek Ela K (116) 1978 K3 (47) POL Margo Team Bielsko-Biała 2:33:29,5 2:33:34,3 1:32:13,8 10:13
418 93 Dąbrowiak Marcin M (302) 1982 M2 (94) POL Harpagan Sosnowiec Sosnowiec 2:33:52,1 2:34:30,2 1:32:36,4 10:15
419 178 Jarosz Katarzyna K (117) 1980 K3 (48) POL Katowice 2:34:28,2 2:34:54,0 1:33:12,5 10:17
420 36 Błoński Marcin M (303) 1981 M3 (120) POL Bytom 2:34:29,3 2:34:53,5 1:33:13,6 10:17
421 389 Rypuła Grażyna K (118) 1959 K5 (6) POL Zen Running Team Lędziny 2:35:22,0 2:35:49,6 1:34:06,3 10:21
422 278 Maniura Adam M (304) 1970 M4 (47) POL Bytom 2:36:08,7 2:36:42,4 1:34:53,0 10:24
423 145 Góra Marek M (305) 1967 M4 (48) POL Tarnowskie Góry 2:36:59,4 2:37:14,6 1:35:43,7 10:27
424 107 Dzadz-Wdowiak Aleksandra K (119) 1991 K2 (40) POL 42K PRO TEAM Tychy 2:37:15,0 2:37:45,7 1:35:59,3 10:29
425 324 Oszczeda Marzena K (120) 1975 K3 (49) POL Żory 2:38:02,4 2:38:33,4 1:36:46,7 10:32
426 305 Nittner-Łysek Marcelina K (121) 1984 K2 (41) MGB-K (5) POL Górki Wielkie 2:38:19,3 2:38:24,6 1:37:03,6 10:33
427 265 Macionczyk Julita K (122) 1987 K2 (42) POL Rybnicka Grupa Biegowa Rybnik 2:38:33,5 2:39:02,7 1:37:17,8 10:34
428 79 Czech Bożena K (123) 1981 K3 (50) POL OchajoRun Rybnik 2:38:33,9 2:39:07,4 1:37:18,2 10:34
429 78 Czech Marcin M (306) 1980 M3 (121) POL OchajoRun Rybnik 2:38:34,6 2:39:06,5 1:37:18,9 10:34
430 353 Piszer Michał M (307) 1984 M2 (95) POL Knurów 2:38:35,2 2:39:12,8 1:37:19,5 10:34
431 126 Furman Agnieszka K (124) 1984 K2 (43) POL OchajoRun & Friends Kraków 2:38:36,3 2:39:06,3 1:37:20,6 10:34
432 499 Zgórski Grzegorz M (308) 1977 M3 (122) POL Klava Drużyna Gliwice 2:38:37,4 2:39:04,4 1:37:21,7 10:34
433 498 Wysocki Tomasz M (309) 1972 M3 (123) POL OchajoRun&Friends Rybnik 2:38:37,7 2:39:05,5 1:37:22,0 10:34
434 508 Żmudka Bartek M (310) 1978 M3 (124) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA Rybnik 2:38:38,6 2:39:07,5 1:37:22,9 10:34
435 352 Pisingas Mariusz M (311) 1978 M3 (125) POL Klava Drużyna Gliwice 2:38:38,9 2:39:04,3 1:37:23,2 10:34
436 50 Szołtysek Beata K (125) 1971 K4 (7) POL OchajoRun & Friends Rybnik 2:38:40,8 2:39:04,0 1:37:25,1 10:34
437 338 Petryna Bartosz M (312) 1980 M3 (126) POL OchajoRun & Friends Rybnik 2:38:42,9 2:39:05,1 1:37:27,2 10:34
438 70 Cieszyński Marek M (313) 1958 M5 (19) POL Klub biegacza orły z Knurowa Knurów 2:39:22,0 2:39:40,8 1:38:06,3 10:37
439 144 Gołąb Ewa K (126) 1981 K3 (51) POL Klub Leniwych Biegaczy Knurów 2:41:01,8 2:41:25,6 1:39:46,1 10:44
440 69 Cieszyńska Jolanta K (127) 1962 K4 (8) POL Klub biegacza orły z Knurowa Knurów 2:42:08,9 2:42:27,6 1:40:53,2 10:48
441 357 Podsiadło Julia K (128) 2001 K1 (20) POL UKS START Pietrowice Wielkie Zabrze 2:42:11,4 2:42:11,4 1:40:55,7 10:48
442 358 Podsiadło Agata K (129) 2001 K1 (21) POL UKS START Pietrowice Wielkie Zabrze 2:42:12,0 2:42:12,0 1:40:56,3 10:48
443 111 Dziewiątka Marek M (314) 1962 M4 (49) POL Czechowice Dziedzice 2:45:07,3 2:45:15,7 1:43:51,6 11:00
444 137 Geitz Aneta K (130) 1975 K3 (52) POL Knurów 2:45:22,3 2:45:47,1 1:44:06,6 11:01
445 127 Furman Michał M (315) 1984 M2 (96) POL OchajoRun & Friends Kraków 2:49:42,6 2:50:16,1 1:48:26,9 11:18
446 237 Kukla Agata K (131) 1984 K2 (44) POL PoWoli do Celu Brzeszcze 2:49:49,7 2:50:21,1 1:48:34,0 11:19
447 409 Stachowiak Kinga K (132) 1976 K3 (53) POL Krapkowice 2:49:57,4 2:50:28,9 1:48:41,7 11:19
448 340 Piech Izabela K (133) 1968 K4 (9) POL Jasionki Jaworze 2:51:47,4 2:52:12,9 1:50:31,7 11:27
449 339 Piech Janusz M (316) 1964 M4 (50) POL Jasionki Jaworze 2:51:47,5 2:52:13,0 1:50:31,8 11:27
450 60 Chałupska Bożena K (134) 1972 K3 (54) POL Dubiel Club Pszów 2:55:16,3 2:55:50,2 1:54:00,6 11:41
451 301 Mytiai Oksana K (135) 1975 K3 (55) POL PoWoli do celu Wola 2:55:45,2 2:56:14,8 1:54:29,5 11:43
452 16 Dubiel Joanna K (136) 1972 K3 (56) POL Dubiel Club Wodzisław Śląski 3:05:23,6 3:05:57,0 2:04:07,9 12:21
453 469 Urban-Misztalska Aleksandra K (137) 1982 K2 (45) POL Siemianowice i przyjaciele biegają Czeladź 3:12:24,6 3:12:53,8 2:11:08,9 12:49
DNS 12 Obstój Karolina K 1990 K2 POL #sobasteam Wrocław
DNS 23 Bałaj Jacek M 1977 M3 POL Vege Runners Łubie
DNS 24 Bałaj Katarzyna K 1977 K3 POL Vege Runners Łubie
DNS 25 Bałucki Artur M 1981 M3 POL 140minut.pl Czarków
DNS 28 Bauer Artur M 1985 M2 POL RunTek44 Bieruń
DNS 40 Boniec Radosław M 1991 M2 POL Żary
DNS 42 Boniec Gabriela K 1992 K1 POL Żary
DNS 43 Borowski Piotr M 1966 M4 POL B&B : OAT GLIWICE Gliwice
DNS 47 Brzozowski Jacek M 1977 M3 POL Ustroń
DNS 58 Ceglarski Adrian M 1984 M2 POL Jejkowice Biegajom Jejkowice
DNS 81 Ćwiertnia Justyna K 1983 K2 POL Krzeszów
DNS 82 Ćwięczek Piotr M 1989 M2 POL Cisownica
DNS 94 Dąbrowski Michał M 1969 M4 POL Cinclus Świętochłowice
DNS 100 Domaradzka Ewa K 1974 K3 POL Pyskowice
DNS 106 Dyczek Mariusz M 1979 M3 POL Dyczuś Team Zdzieszowice
DNS 118 Firla Arkadiusz M 1978 M3 POL Cieszyn
DNS 129 Gabruś Iwona K 1972 K3 POL Czerwionka
DNS 133 Galas Grzegorz M 1978 M3 POL SCI Górscy Entuzjaści Chybie
DNS 135 Gawlak Barbara K 1962 K4 POL Pszczyna biega Goczalkowice Zdroj
DNS 149 Greń Tomasz M 1996 M1 MGB-M POL Brenna
DNS 176 Janik Ilona K 1973 K3 POL ŚWIRY STELA Cybie
DNS 193 Kawulok Arkadiusz M 1986 M2 POL Ustron
DNS 197 Kępka Krzysztof M 1990 M2 POL Kocierz Moszczanicki
DNS 205 Kluka Maciej M 1992 M1 POL Dankowice
DNS 206 Kłoda Sylwester M 1978 M3 POL Olza Cieszyn Cieszyn
DNS 207 Kłosok Wojciech M 1979 M3 POL Cross Sport Rybnik
DNS 223 Kotorc Daria K 1998 K1 MGB-K POL Brenna
DNS 266 Macura Dorota K 1992 K1 POL Goleszów
DNS 267 Macura Dawid M 1992 M1 POL Goleszów
DNS 268 Macura Joanna K 1971 K4 POL Tulipanów Goleszów
DNS 270 Magiera Janusz M 1963 M4 POL FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI Wodzisław Śląski
DNS 285 Mazur Wojciech M 1977 M3 POL Brzuchate Misie Pierściec
DNS 289 Michalik Michal M 1986 M2 MGB-M POL Gorki Wielkie
DNS 291 Mikusz-Mazur Gosia K 1981 K3 POL Brzuchate Misie Pierściec
DNS 292 Mildner Dariusz M 1972 M3 POL Klub Wysokogórski Jastrzębie Zdrój Jastrzębie Zdrój
DNS 293 Minojć Szymon M 1985 M2 POL Run & Drink Beer or Die Tychy
DNS 294 Miodek Grzegorz M 1976 M3 DEU Biegowa Rodzina Monachium
DNS 299 Myśliwiec Monika K 1988 K2 POL Brzeszcze
DNS 300 Myśliwiec Jan M 1965 M4 POL Amator Ślemień Ślemień
DNS 306 Nogaj Janusz M 1977 M3 POL Gliwice
DNS 308 Nowak Ewa K 1975 K3 POL Gliwice
DNS 309 Nowak Roman M 1968 M4 POL Świętochłowice
DNS 313 Nowak Robert M 1973 M3 POL TKKF Hades Mikołów Mikołów
DNS 314 Nowak Katarzyna K 1979 K3 POL TKKF Hades Mikołów Mikołów
DNS 364 Prymakowska Barbara K 1943 K6 POL Tarnów
DNS 365 Pryszcz Mirosław M 1977 M3 POL Ruda Śląska
DNS 367 Przybyła Wioletta K 1979 K3 POL Nightrunners Zabrze Zabrze
DNS 378 Reinert Aleksandra K 1978 K3 POL Pszczyna
DNS 397 Sikora Mieczysław M 1982 M2 POL SURFIN POLSKA Ustroń
DNS 399 Siwek Ania K 1977 K3 POL Warszawa
DNS 404 Skudlik Adam M 1976 M3 POL RudaRun Ruda Śląska
DNS 405 Smoll Tomasz M 1970 M4 POL Tarnowskie Góry
DNS 428 Swoboda Jarosław M 1977 M3 POL BP Running Team Gliwice Gliwice
DNS 437 Szczurek Wojciech M 1981 M3 POL Klub Leniwych Biegaczy Knurów
DNS 443 Sztylko Michał M 1979 M3 POL Warszawa
DNS 449 Śliwka Arkadiusz M 1978 M3 POL OLZA CIESZYN Leszna-Górna
DNS 450 Śliwka Beata K 1978 K3 POL OLZA CIESZYN Dzięgielów
DNS 459 Tomczak Adam M 1982 M2 POL COPYMASTER.PL Gołuski
DNS 470 Walter Klaudia K 1995 K1 POL Tychy
DNS 471 Walter Łukasz M 1986 M2 POL Tychy
DNS 477 Widuch Jarek M 1986 M2 POL Pewel Ślemieńska
DNS 485 Wojtaszek Magdalena K 1976 K3 DEU Biegowa Rodzina Monachium
DNF 507 Żelazny Agnieszka K 1972 K3 POL Gorlicka Grupa Biegowa Gorlice

BGTimeSport © 2015-2020