Toggle navigation
Zawody
WYNIKI OPEN.pdf
9. Bieg o Breńskie Kierpce
Wydarzenie:
9. Bieg o Breńskie Kierpce
9. Bieg o Breńskie Kierpce
Organizator:
Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna
Data:
22.08.2021 r.
Miejsce:
Brenna
Dystans:
15
.000 km
Zgłoszonych:
516
Ukończyło:
453
Nieklasyfikowani:
63
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
netto
(poza 50 pierwszymi na mecie)
OPEN
K
M
K1
K2
K3
K4
K5
K6
M1
M2
M3
M4
M5
M6
M7
MGB-K
MGB-M
Klasyfikacja w kategorii: kobiety 40-49 lat
(K3)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Brenna
Kraj
Klub
Miasto
Czas netto
Czas brutto
Strata
Tempo
1
104
Dybczyńska Jadwiga
K (5)
1980
K3 (1)
MGB-K (1)
POL
LKS Pogórze
Górki Wielkie
1:20:30,5
1:20:31,6
05:22
2
208
Kobierska Agnieszka
K (9)
1980
K3 (2)
POL
42 PRO TEAM
Gliwice
1:25:28,8
1:25:28,8
04:58,3
05:41
3
20
Adamus-Kowalska Justyna
K (10)
1979
K3 (3)
POL
Imielin
1:25:43,2
1:25:44,3
05:12,7
05:42
4
401
Skalska Anna
K (11)
1980
K3 (4)
POL
Carbon OCR Racing TEAM
Bytom
1:27:01,1
1:27:01,6
06:30,6
05:48
5
194
Kąś Iwona
K (13)
1980
K3 (5)
POL
TikTeam
Kraków
1:32:36,9
1:32:38,0
12:06,4
06:10
6
247
Lange Beata
K (14)
1977
K3 (6)
POL
BP Running Team Gliwice
Gliwice
1:33:18,7
1:33:32,0
12:48,2
06:13
7
90
Dawid Katarzyna
K (15)
1976
K3 (7)
POL
Jasienica
1:35:40,4
1:35:45,5
15:09,9
06:22
8
34
Bieszczad Patrycja
K (16)
1981
K3 (8)
POL
Fit&Sport
Bielsko Biała
1:37:55,4
1:38:00,1
17:24,9
06:31
9
213
Kopiec Izabela
K (24)
1981
K3 (9)
POL
Inter Rope
Skrzyszów
1:45:05,1
1:45:13,4
24:34,6
07:00
10
468
Urban Iwona
K (25)
1979
K3 (10)
POL
42k Pro Team
Tychy
1:46:24,1
1:46:35,2
25:53,6
07:05
11
277
Maniszewska Dorota
K (29)
1976
K3 (11)
POL
Cieszyn
1:47:53,4
1:48:05,0
27:22,9
07:11
12
460
Trefon Iwona
K (30)
1980
K3 (12)
POL
Lecymy Durś
Rogoźnik
1:47:56,0
1:47:58,9
27:25,5
07:11
13
490
Wowry Sylwia
K (33)
1981
K3 (13)
POL
Olza Cieszyn
Cieszyn
1:49:49,8
1:50:00,0
29:19,3
07:19
14
186
Kałuża Barbara
K (35)
1980
K3 (14)
POL
Bielsko Biała
1:50:46,0
1:50:49,8
30:15,5
07:23
15
122
Fojcik-Pustelnik Karolina
K (38)
1979
K3 (15)
POL
Hónym do mety
Ustroń
1:52:00,0
1:52:10,9
31:29,5
07:28
16
147
Greene Agnieszka
K (40)
1975
K3 (16)
POL
Hónym do mety
Ustroń
1:52:24,1
1:52:35,6
31:53,6
07:29
17
311
Nowak Justyna
K (41)
1975
K3 (17)
POL
Nowak Team
Ligota
1:52:28,3
1:52:36,2
31:57,8
07:29
18
252
Leśniak Agnieszka
K (46)
1981
K3 (18)
POL
Oświęcim
1:56:48,9
1:57:18,5
36:18,4
07:47
19
283
Matuszewska Katarzyna
K (48)
1972
K3 (19)
POL
Gliwice
1:58:40,9
1:59:06,1
38:10,4
07:54
20
354
Piwiszkis Barbara
K (53)
1980
K3 (20)
POL
Kobiety Na 5 +
Jastrzębie-Zdrój
1:59:55,4
1:59:59,4
39:24,9
07:59
21
466
Ungehojer Małgorzata
K (57)
1981
K3 (21)
POL
Czechowice Dziedzice
2:01:11,0
2:01:18,9
40:40,5
08:04
22
381
Rozmus Marzena
K (60)
1974
K3 (22)
POL
Bojszowy Nowe
2:02:45,5
2:03:21,3
42:15,0
08:11
23
116
Filary Aneta
K (64)
1977
K3 (23)
POL
Roztropice
2:03:16,5
2:03:32,5
42:46,0
08:13
24
189
Kasper Iwona
K (68)
1975
K3 (24)
POL
KB ORŁY Z KNUROWA
Knurów
2:05:30,9
2:05:47,8
45:00,4
08:22
25
22
Bajcar Beata
K (69)
1972
K3 (25)
POL
Kobiety na 5+
Chybie
2:05:40,4
2:06:02,2
45:09,9
08:22
26
481
Wilczynska-Kogut Aleksandra
K (70)
1978
K3 (26)
POL
Gliwice
2:06:08,4
2:06:23,0
45:37,9
08:24
27
99
Dobek Halina
K (71)
1977
K3 (27)
POL
GORLICKA GRUPA BIEGOWA
Gorlice
2:07:42,0
2:08:02,0
47:11,5
08:30
28
271
Malinowska Aneta
K (74)
1975
K3 (28)
POL
Fantastic Team
Cieszyn
2:09:48,5
2:10:11,3
49:18,0
08:39
29
19
Adamus Katarzyna
K (76)
1978
K3 (29)
POL
Fantastic Team
Mikołów
2:10:16,1
2:10:40,0
49:45,6
08:41
30
274
Małecka Marta
K (81)
1981
K3 (30)
POL
Jawiszowice
2:14:45,9
2:15:16,3
54:15,4
08:59
31
297
Mularczyk Agnieszka
K (82)
1978
K3 (31)
POL
Gliwice
2:14:58,6
2:15:12,7
54:28,1
08:59
32
482
Wiśniewska Justyna
K (83)
1981
K3 (32)
POL
Jastrzębie-Zdrój
2:15:09,2
2:15:29,0
54:38,7
09:00
33
101
Dorobek Agata
K (84)
1973
K3 (33)
POL
Reshape Runners
Zabrze
2:15:13,5
2:15:33,3
54:43,0
09:00
34
426
Surdel Aleksandra
K (85)
1979
K3 (34)
POL
Leboszowice
2:15:24,2
2:15:40,3
54:53,7
09:01
35
510
Żuber Ania
K (87)
1981
K3 (35)
POL
Klub Leniwych biegaczy
Knurów
2:16:13,6
2:16:30,9
55:43,1
09:04
36
198
Kiełkowska Ewa
K (93)
1972
K3 (36)
POL
Rybnik
2:18:31,5
2:18:56,4
58:01,0
09:14
37
429
Sypko-Kubicka Katarzyna
K (94)
1978
K3 (37)
POL
Kozłowicki Cross SIS Fabryka Zmian
Kluczbork
2:18:37,6
2:18:53,9
58:07,1
09:14
38
92
Dawiec Anna
K (95)
1977
K3 (38)
POL
Zabrze
2:18:42,4
2:19:09,0
58:11,9
09:14
39
54
Burliga Marzena
K (96)
1974
K3 (39)
POL
BP RUNNING TEAM GLIWICE
Knurów
2:20:20,2
2:20:35,0
59:49,7
09:21
40
435
Szczuka Joanna
K (99)
1978
K3 (40)
POL
Miechowicka Grupa Biegowa
Bytom
2:22:08,4
2:22:36,5
1:01:37,9
09:28
41
447
Szymura Izabela
K (100)
1976
K3 (41)
POL
Decathlon Rybnik & Przyjaciele
Rybnik
2:22:57,9
2:23:15,3
1:02:27,4
09:31
42
84
Dadaś Elżbieta
K (103)
1975
K3 (42)
POL
BP Running Team Gliwice
Gliwice
2:24:10,7
2:24:10,7
1:03:40,2
09:36
43
109
Dziekanowska Agnieszka
K (104)
1978
K3 (43)
POL
Klub Leniwych Biegaczy
Knurów
2:25:14,7
2:25:41,7
1:04:44,2
09:40
44
341
Piecyk Adrianna
K (106)
1973
K3 (44)
POL
Żory
2:25:42,6
2:26:15,7
1:05:12,1
09:42
45
349
Pinocy Mariola
K (107)
1979
K3 (45)
POL
Klub Leniwych Biegaczy
Knurów
2:27:27,9
2:27:53,3
1:06:57,4
09:49
46
220
Korzeniec Joanna
K (108)
1977
K3 (46)
POL
Katowice
2:28:29,2
2:28:53,1
1:07:58,7
09:53
47
327
Panek Ela
K (116)
1978
K3 (47)
POL
Margo Team
Bielsko-Biała
2:33:29,5
2:33:34,3
1:12:59,0
10:13
48
178
Jarosz Katarzyna
K (117)
1980
K3 (48)
POL
Katowice
2:34:28,2
2:34:54,0
1:13:57,7
10:17
49
324
Oszczeda Marzena
K (120)
1975
K3 (49)
POL
Żory
2:38:02,4
2:38:33,4
1:17:31,9
10:32
50
79
Czech Bożena
K (123)
1981
K3 (50)
POL
OchajoRun
Rybnik
2:38:33,9
2:39:07,4
1:18:03,4
10:34
51
144
Gołąb Ewa
K (126)
1981
K3 (51)
POL
Klub Leniwych Biegaczy
Knurów
2:41:01,8
2:41:25,6
1:20:31,3
10:44
52
137
Geitz Aneta
K (130)
1975
K3 (52)
POL
Knurów
2:45:22,3
2:45:47,1
1:24:51,8
11:01
53
409
Stachowiak Kinga
K (132)
1976
K3 (53)
POL
Krapkowice
2:49:57,4
2:50:28,9
1:29:26,9
11:19
54
60
Chałupska Bożena
K (134)
1972
K3 (54)
POL
Dubiel Club
Pszów
2:55:16,3
2:55:50,2
1:34:45,8
11:41
55
301
Mytiai Oksana
K (135)
1975
K3 (55)
POL
PoWoli do celu
Wola
2:55:45,2
2:56:14,8
1:35:14,7
11:43
56
16
Dubiel Joanna
K (136)
1972
K3 (56)
POL
Dubiel Club
Wodzisław Śląski
3:05:23,6
3:05:57,0
1:44:53,1
12:21
DNS
24
Bałaj Katarzyna
K
1977
K3
POL
Vege Runners
Łubie
DNS
100
Domaradzka Ewa
K
1974
K3
POL
Pyskowice
DNS
129
Gabruś Iwona
K
1972
K3
POL
Czerwionka
DNS
176
Janik Ilona
K
1973
K3
POL
ŚWIRY STELA
Cybie
DNS
291
Mikusz-Mazur Gosia
K
1981
K3
POL
Brzuchate Misie
Pierściec
DNS
308
Nowak Ewa
K
1975
K3
POL
Gliwice
DNS
314
Nowak Katarzyna
K
1979
K3
POL
TKKF Hades Mikołów
Mikołów
DNS
367
Przybyła Wioletta
K
1979
K3
POL
Nightrunners Zabrze
Zabrze
DNS
378
Reinert Aleksandra
K
1978
K3
POL
Pszczyna
DNS
399
Siwek Ania
K
1977
K3
POL
Warszawa
DNS
450
Śliwka Beata
K
1978
K3
POL
OLZA CIESZYN
Dzięgielów
DNS
485
Wojtaszek Magdalena
K
1976
K3
DEU
Biegowa Rodzina
Monachium
DNF
507
Żelazny Agnieszka
K
1972
K3
POL
Gorlicka Grupa Biegowa
Gorlice
BGTimeSport
© 2015 - 2024