Toggle navigation
Zawody
WYNIKI OPEN.pdf
9. Bieg o Breńskie Kierpce
Wydarzenie:
9. Bieg o Breńskie Kierpce
9. Bieg o Breńskie Kierpce
Organizator:
Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna
Data:
22.08.2021 r.
Miejsce:
Brenna
Dystans:
15
.000 km
Zgłoszonych:
516
Ukończyło:
453
Nieklasyfikowani:
63
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
netto
(poza 50 pierwszymi na mecie)
OPEN
K
M
K1
K2
K3
K4
K5
K6
M1
M2
M3
M4
M5
M6
M7
MGB-K
MGB-M
Klasyfikacja w kategorii: mężczyźni 18-29 lat
(M1)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Brenna
Kraj
Klub
Miasto
Czas netto
Czas brutto
Strata
Tempo
1
1
Chrascina Marek
M (2)
1997
M1 (1)
CZE
1. Běžecký Jablunkov
Jablunkov
1:01:26,9
1:01:26,9
04:05
2
179
Fabian Marcel
M (4)
1998
M1 (2)
POL
Socios Silesia
Pyskowice
1:06:00,8
1:06:00,8
04:33,9
04:24
3
302
Niedoba Paweł
M (11)
2002
M1 (3)
MGB-M (2)
POL
Górki Wielkie
1:16:21,0
1:16:21,0
14:54,1
05:05
4
486
Wojtyła Wojciech
M (12)
2001
M1 (4)
POL
Pogórze
1:17:14,9
1:17:14,9
15:48,0
05:08
5
372
Pyrek Przemysław
M (21)
1994
M1 (5)
POL
Oświęcim
1:21:11,0
1:21:13,4
19:44,1
05:24
6
312
Nowak Michał
M (26)
1997
M1 (6)
POL
Nowak Team
Ligota
1:22:07,3
1:22:12,0
20:40,4
05:28
7
159
Heller Radosław
M (38)
1994
M1 (7)
MGB-M (5)
POL
Brenna
1:25:16,3
1:25:16,8
23:49,4
05:41
8
151
Greń Jan
M (46)
1996
M1 (8)
MGB-M (7)
POL
Brenna
1:27:20,3
1:27:38,8
25:53,4
05:49
9
108
Dzida Dominik
M (53)
1992
M1 (9)
MGB-M (10)
POL
Monia Team
Brenna
1:28:58,7
1:29:03,3
27:31,8
05:55
10
509
Żoczek Szymon
M (56)
1994
M1 (10)
POL
Nie Przestawaj Marzyć
Czechowice-Dziedzice
1:29:39,1
1:29:42,5
28:12,2
05:58
11
190
Kastelik Grzegorz
M (69)
1996
M1 (11)
POL
Kalna
1:31:59,0
1:32:07,6
30:32,1
06:07
12
505
Żarnotal Artur
M (74)
1992
M1 (12)
POL
16 Brygada Obrony Terytorialnej
Wrocław
1:32:58,5
1:33:00,5
31:31,6
06:11
13
172
Jakubczyk Jarosław
M (82)
1994
M1 (13)
POL
Czyżowice
1:34:05,7
1:34:24,6
32:38,8
06:16
14
255
Linart Michał
M (100)
1992
M1 (14)
POL
Gopr Beskidy
Bielsko-Biała
1:36:37,8
1:36:53,7
35:10,9
06:26
15
411
Stamatel Sebastian
M (104)
1994
M1 (15)
POL
Ruda Śląska
1:36:55,4
1:37:07,8
35:28,5
06:27
16
64
Chorążewicz Łukasz
M (111)
1994
M1 (16)
POL
Zbój Team Ultra Beskid Sport
Bielsko-Biała
1:37:53,3
1:37:59,6
36:26,4
06:31
17
406
Sobania Tomasz
M (112)
1998
M1 (17)
POL
Piast Gliwice
Toszek
1:38:17,3
1:38:42,9
36:50,4
06:33
18
315
Nowak Michał
M (188)
1993
M1 (18)
POL
Bielsko-Biała
1:51:14,8
1:51:24,6
49:47,9
07:24
19
395
Sieńczak Michał
M (219)
2000
M1 (19)
POL
Czechowice-Dziedzice
1:57:04,6
1:57:18,3
55:37,7
07:48
20
462
Trzopek Marcin
M (234)
1992
M1 (20)
POL
Iron Team Ujsoły
Ujsoły
1:59:45,7
1:59:48,9
58:18,8
07:59
21
195
Kędzior Grzegorz
M (259)
1997
M1 (21)
POL
Korczyna
2:07:10,0
2:07:32,3
1:05:43,1
08:28
22
180
Jaworski Mateusz
M (284)
1992
M1 (22)
MGB-M (30)
POL
Górki Wielkie
2:21:29,0
2:21:56,4
1:20:02,1
09:25
DNS
149
Greń Tomasz
M
1996
M1
MGB-M
POL
Brenna
DNS
205
Kluka Maciej
M
1992
M1
POL
Dankowice
DNS
267
Macura Dawid
M
1992
M1
POL
Goleszów
BGTimeSport
© 2015 - 2024