UPHILL MTB RYSIANKA 2020

Wydarzenie:
UPHILL MTB RYSIANKA 2020 UPHILL MTB RYSIANKA 2020
Organizator:
Beskidzkie Stowarzyszenie Sportowe Rysianka
Data:
12.07.2020
Miejsce:
Żabnica
Dystans:
10.0 km
Zgłoszonych:
93
Ukończyło:
93
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów netto
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRocznikKategoriaKrajKlubMiastoWYNIKStratakm/h
1 81 Prochownik Marcin M (1) 1982 M1 (1) POL SportPasjaŻywiec Żywiec 43:22,1 13.8
2 43 Piasecki Paweł M (2) 1982 M1 (2) POL bbriderz.pl Bielsko-Biała 43:27,8 00:05,7 13.8
3 14 Paszenda Arkadiusz M (3) 1986 M1 (3) POL MTB PRESSING Rybnik 44:30,1 01:08,0 13.5
4 49 Loranc Rafał M (4) 1999 M1 (4) POL KkS Sokół Kęty Laliki 45:00,6 01:38,5 13.3
5 75 Kubaczka Grzegorz M (5) 1980 M1 (5) POL www.ag-architekci.pl Skoczów 45:03,1 01:41,0 13.3
6 44 Drabek Michał M (6) 1991 M1 (6) POL BRASIL MOKA Caffe Bielsko-Biała 45:32,6 02:10,5 13.2
7 42 Mitręga Patryk M (7) 1984 M1 (7) POL Odkrywcy Taurus Cycling Team Brenna 45:37,1 02:15,0 13.2
8 51 Rawicki Jakub M (8) 1984 M1 (8) POL Bielsko-Biała 45:52,4 02:30,3 13.1
9 60 Grudzień Krzysztof M (9) 1976 M2 (1) POL #ODKRYWCYTAURUS Bładnice Dolne 46:12,8 02:50,7 13
10 27 Głowacki Maciej M (10) 1984 M1 (9) POL HardaHorda Wieliczka 46:42,8 03:20,7 12.8
11 18 STĘPIEŃ Tomasz M (11) 1977 M2 (2) POL Orion art-stal team WODZISLAW SLASKI 47:18,9 03:56,8 12.7
12 71 Pawlica Piotr M (12) 1981 M1 (10) POL Czarni Jeleśnia Jeleśnia 47:27,2 04:05,1 12.6
13 16 Kubala Tomasz M (13) 1975 M2 (3) POL Pressing Bike-System Ice-Went Team Marklowice 48:27,0 05:04,9 12.4
14 15 Błachut Mariusz M (14) 1970 M2 (4) POL Power of Science Bystra 48:51,8 05:29,7 12.3
15 85 Kapica Marek M (15) 1986 M1 (11) POL TOMAZI BIKE TEAM Gołkowice 49:04,6 05:42,5 12.2
16 72 Pietyra Szymon M (16) 1987 M1 (12) POL Czarni Jeleśnia Jeleśnia 49:09,6 05:47,5 12.2
17 68 Andrzejewska Aleksandra K (1) 1983 K1 (1) POL Wisła 49:27,4 06:05,3 12.1
18 92 Miodoński Jarek M (17) 1973 M2 (5) POL Sport Pasja Żywiec 50:04,9 06:42,8 12
19 48 Andryszczak Wojciech M (18) 1973 M2 (6) POL Rysianka Team Żywiec 50:08,1 06:46,0 12
20 11 Szymiec Szymon M (19) 1980 M1 (13) POL Pressing Bike-System Ice-Went Team Gliwice 51:04,2 07:42,1 11.7
21 23 Moroz Marcin M (20) 1980 M1 (14) POL Cieszyn 51:07,6 07:45,5 11.7
22 37 Graca Sławomir M (21) 1969 M2 (7) POL Dankowice 51:10,0 07:47,9 11.7
23 96 Gawlas Dominik M (22) 1982 M1 (15) Rysianka Team Cieszyn 51:35,2 08:13,1 11.6
24 55 Kublin Przemek M (23) 1983 M1 (16) POL Perszing beskidy Kraków 51:43,4 08:21,3 11.6
25 69 Hapek Andrzej M (24) 1977 M2 (8) POL SCHC Chrzanów Jaworzno 51:50,9 08:28,8 11.6
26 57 Pasternak Piotr M (25) 1989 M1 (17) Nice Jura Bike Częstochowa 51:57,6 08:35,5 11.5
27 32 Duraj Marcin M (26) 1976 M2 (9) POL Rysianka Team Węgierska Górka 52:07,0 08:44,9 11.5
28 17 Adamczyk Sandra K (2) 2000 K1 (2) POL Orion art-stal team Rydułtowy 53:48,1 10:26,0 11.2
29 33 Fiałkiewicz Maciej M (27) 1977 M2 (10) POL Żory 54:48,9 11:26,8 10.9
30 63 R. BikeRider M (28) 1982 M1 (18) POL Cięcina 55:02,7 11:40,6 10.9
31 31 Wójcik Zbigniew M (29) 1979 M2 (11) POL Goleszów 55:17,7 11:55,6 10.9
32 22 Pawlus Paweł M (30) 1981 M1 (19) POL Rysianka Team Cięcina 55:19,3 11:57,2 10.8
33 89 Swety Jakub M (31) 1981 M1 (20) POL RYSIANKA TEAM Węgierska Górka 55:24,6 12:02,5 10.8
34 50 Regiewicz Jacek M (32) 1975 M2 (12) POL Bielsko-Biała 55:28,7 12:06,6 10.8
35 58 Kubuszok Marek M (33) 1966 M2 (13) POL Bike Atelier Tem Świętochłowice 56:24,3 13:02,2 10.6
36 45 Słowik Adam M (34) 1988 M1 (21) POL BikeStore Bielsko Bielsko-Biała 57:03,5 13:41,4 10.5
37 65 Mojżesz Sebastian M (35) 1979 M2 (14) 57:26,6 14:04,5 10.4
38 7 Golec Szymon M (36) 2005 M1 (22) POL Rysianka Team Żabnica 58:06,6 14:44,5 10.3
39 78 Bigielmajer Adam M (37) 1974 M2 (15) POL MTB Przystajń Team Przyatajń 58:15,7 14:53,6 10.3
40 24 Strzelecki Tomasz M (38) 1979 M2 (16) POL SKORUPA TRIATHLON TEAM Tychy 58:33,6 15:11,5 10.2
41 28 Matuszny Marcin M (39) 1994 M1 (23) 58:44,6 15:22,5 10.2
42 59 Herman Jarosław M (40) 1969 M2 (17) POL BIKE ATELIER TEAM Ruda Śląska 59:26,1 16:04,0 10.1
43 95 Sanetra Piotr M (41) 1978 M2 (18) POL Rysianka TEAM Węgierska Górka 59:56,9 16:34,8 10
44 26 Czapla Paweł M (42) 1994 M1 (24) CZE TJ TŽ Třinec Trzyniec 1:00:15,5 16:53,4 10
45 86 Zawada Marek M (43) 1992 M1 (25) 1:00:29,3 17:07,2 9.9
46 88 Szczotka Marcin M (44) 1979 M2 (19) POL Rysianka TEAM Węgierska Górka 1:00:30,2 17:08,1 9.9
47 35 Kaczmarzyk Anna K (3) 1984 K1 (3) POL Hotel Podium Wisła Crio&Space Istebna 1:00:49,4 17:27,3 9.9
48 41 Hodura Ryszard M (45) 1973 M2 (20) POL Zamarski 1:01:25,3 18:03,2 9.8
49 10 Sitarek Agnieszka K (4) 1989 K1 (4) POL Pressing Bike-System Ice-Went Team Gliwice 1:01:28,3 18:06,2 9.8
50 20 Broda Adrianna K (5) 1991 K1 (5) POL Pressing Bike-System Ice-Went Team Żory 1:01:32,8 18:10,7 9.7
51 87 Hubka Marcin M (46) 1978 M2 (21) POL Rysianka Team Wegierska Górka 1:02:26,1 19:04,0 9.6
52 56 Skrzypek Kornel M (47) 2003 M1 (26) POL Rysianka Team Cięcina 1:02:59,6 19:37,5 9.5
53 74 Włodarski Tomasz M (48) 1989 M1 (27) POL MTB Przystajń Team Przystajń 1:05:39,7 22:17,6 9.1
54 83 Żur Bartek M (49) 1986 M1 (28) POL Cięcina 1:06:17,4 22:55,3 9.1
55 79 Dudek Szymon M (50) 1982 M1 (29) POL Wieprz 1:06:23,4 23:01,3 9
56 91 Paciepnik Marcin M (51) 1978 M2 (22) POL MTB Przystajń Team Przystajń 1:06:25,0 23:02,9 9
57 19 Skrzypek Grzegorz M (52) 1979 M2 (23) POL Cięcina.eu Cięcina 1:06:28,8 23:06,7 9
58 66 Furtek Norbert M (53) 1981 M1 (30) POL Rysianka Team Kraków 1:06:40,1 23:18,0 9
59 47 Kula Mateusz M (54) 1984 M1 (31) POL www.kmoto.pl - szeroki wybór aut Bieruń 1:06:44,8 23:22,7 9
60 30 Grzywacz Krzysztof M (55) 1989 M1 (32) POL Oświęcim 1:06:53,2 23:31,1 9
61 29 Krajcarz Łukasz M (56) 1989 M1 (33) 1:07:07,8 23:45,7 8.9
62 8 Mędrzak Marcin M (57) 1984 M1 (34) POL Rybarzowice 1:07:10,2 23:48,1 8.9
63 77 Stefański Roman M (58) 1974 M2 (24) POL Kłobuck 1:07:14,8 23:52,7 8.9
64 40 Kowalczyk Kacper M (59) 2006 M1 (35) POL Rysianka Team Cisiec 1:07:19,9 23:57,8 8.9
65 93 Kręcichwost Krzysztof M (60) 2006 M1 (36) POL ŁOWERY Team Radziechowy 1:07:23,9 24:01,8 8.9
66 25 Gomółka Bartosz M (61) 1980 M1 (37) POL Nova Trading Zakręceni na Stale Mysłowice 1:07:46,4 24:24,3 8.9
67 82 Kołodziejczyk Józef M (62) 1950 M2 (25) 1:08:08,4 24:46,3 8.8
68 12 Targosz Piotr M (63) 1977 M2 (26) POL Sprintex Team Twardorzeczka 1:08:09,4 24:47,3 8.8
69 46 Kozłowski Marian M (64) 1957 M2 (27) POL Bystra 1:08:14,0 24:51,9 8.8
70 6 Pezda Klaudia K (6) 1991 K1 (6) POL SportsCoaching Wilkowice 1:08:26,7 25:04,6 8.8
71 36 Orzech Tomasz M (65) 1984 M1 (38) POL Istebna 1:08:28,0 25:05,9 8.8
72 90 Hyra Przemek M (66) 1981 M1 (39) POL Łowery Team Przystajń 1:08:50,1 25:28,0 8.7
73 64 Pisiewicz Łukasz M (67) 1975 M2 (28) POL NiebanalneMTB Rycerka Górna 1:09:05,2 25:43,1 8.7
74 34 Wójcik Maria K (7) 1990 K1 (7) POL WM Triself Kraków 1:10:37,3 27:15,2 8.5
75 67 Wrotniak Mateusz M (68) 1990 M1 (40) POL RYSIANKA TEAM Sucha Beskidzka 1:10:49,2 27:27,1 8.5
76 94 Mrowiec Marcin M (69) 1996 M1 (41) POL Leśna 1:11:00,5 27:38,4 8.4
77 80 Szwed Adam M (70) 1986 M1 (42) POL Żywiec 1:12:09,4 28:47,3 8.3
78 13 Bicki Dawid M (71) 2000 M1 (43) POL Rysia ka Team Mtb Kamesznica 1:12:38,8 29:16,7 8.3
79 52 Mróz Edyta K (8) 1979 K2 (1) POL SKORUPA TRIATHLON TEAM Tychy 1:12:41,3 29:19,2 8.3
80 61 Senkała Krzysztof M (72) 1992 M1 (44) POL Katowice 1:13:00,2 29:38,1 8.2
81 21 Kwiatkowski Krzysztof M (73) 1978 M2 (29) POL brak Bielsko-Biała 1:17:00,4 33:38,3 7.8
82 9 Brysz Adam M (74) 1964 M2 (30) POL Świętochłowice 1:17:43,6 34:21,5 7.7
83 73 Nowak Mariusz M (75) 1990 M1 (45) POL Zembrzyce 1:17:54,9 34:32,8 7.7
84 39 Kowalczyk Tomasz M (76) 1979 M2 (31) POL Cisiec 1:18:49,4 35:27,3 7.6
85 1 Swety Sebastian M (77) 2009 M1 (46) POL RYSIANKA TEAM Węgierska Górka 1:20:12,8 36:50,7 7.5
86 38 Motyka Tadeusz M (78) 1955 M2 (32) POL Cisiec 1:20:20,7 36:58,6 7.5
87 62 Hofman Michał M (79) 1987 M1 (47) POL BIKEMAGEDON Katowice 1:22:09,2 38:47,1 7.3
88 54 Biegun Krzysztof M (80) 1985 M1 (48) POL ŁOWERT TEAM Wieprz 1:23:17,1 39:55,0 7.2
89 53 Grajber Sebastian M (81) 1984 M1 (49) POL Łowery Team Żywiec 1:23:19,7 39:57,6 7.2
90 76 Piotrowski Tomasz M (82) 1974 M2 (33) POL MTB Przystajń Team Przystajń 1:27:49,9 44:27,8 6.8
91 84 Giemza Halina K (9) 1987 K1 (8) POL TOMAZI BIKE TEAM Skrbeńsko 1:28:03,6 44:41,5 6.8
92 70 Zwoliński Jan M (83) 1985 M1 (50) 1:29:01,5 45:39,4 6.7
93 5 Jochman Dominik M (84) 1986 M1 (51) POL Cisiec 2:48:13,2 2:04:51,1 3.6

BGTimeSport © 2015-2019