UPHILL MTB RYSIANKA 2020

Wydarzenie:
UPHILL MTB RYSIANKA 2020 UPHILL MTB RYSIANKA 2020
Organizator:
Beskidzkie Stowarzyszenie Sportowe Rysianka
Data:
12.07.2020
Miejsce:
Żabnica
Dystans:
10.0 km
Zgłoszonych:
93
Ukończyło:
93
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów netto

Klasyfikacja w kategorii: M2 (M2)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRocznikKategoriaKrajKlubMiastoWYNIKStrata
1 60 Grudzień Krzysztof M (9) 1976 M2 (1) POL #ODKRYWCYTAURUS Bładnice Dolne 46:12,8 13
2 18 STĘPIEŃ Tomasz M (11) 1977 M2 (2) POL Orion art-stal team WODZISLAW SLASKI 47:18,9 01:06,1 12.7
3 16 Kubala Tomasz M (13) 1975 M2 (3) POL Pressing Bike-System Ice-Went Team Marklowice 48:27,0 02:14,2 12.4
4 15 Błachut Mariusz M (14) 1970 M2 (4) POL Power of Science Bystra 48:51,8 02:39,0 12.3
5 92 Miodoński Jarek M (17) 1973 M2 (5) POL Sport Pasja Żywiec 50:04,9 03:52,1 12
6 48 Andryszczak Wojciech M (18) 1973 M2 (6) POL Rysianka Team Żywiec 50:08,1 03:55,3 12
7 37 Graca Sławomir M (21) 1969 M2 (7) POL Dankowice 51:10,0 04:57,2 11.7
8 69 Hapek Andrzej M (24) 1977 M2 (8) POL SCHC Chrzanów Jaworzno 51:50,9 05:38,1 11.6
9 32 Duraj Marcin M (26) 1976 M2 (9) POL Rysianka Team Węgierska Górka 52:07,0 05:54,2 11.5
10 33 Fiałkiewicz Maciej M (27) 1977 M2 (10) POL Żory 54:48,9 08:36,1 10.9
11 31 Wójcik Zbigniew M (29) 1979 M2 (11) POL Goleszów 55:17,7 09:04,9 10.9
12 50 Regiewicz Jacek M (32) 1975 M2 (12) POL Bielsko-Biała 55:28,7 09:15,9 10.8
13 58 Kubuszok Marek M (33) 1966 M2 (13) POL Bike Atelier Tem Świętochłowice 56:24,3 10:11,5 10.6
14 65 Mojżesz Sebastian M (35) 1979 M2 (14) 57:26,6 11:13,8 10.4
15 78 Bigielmajer Adam M (37) 1974 M2 (15) POL MTB Przystajń Team Przyatajń 58:15,7 12:02,9 10.3
16 24 Strzelecki Tomasz M (38) 1979 M2 (16) POL SKORUPA TRIATHLON TEAM Tychy 58:33,6 12:20,8 10.2
17 59 Herman Jarosław M (40) 1969 M2 (17) POL BIKE ATELIER TEAM Ruda Śląska 59:26,1 13:13,3 10.1
18 95 Sanetra Piotr M (41) 1978 M2 (18) POL Rysianka TEAM Węgierska Górka 59:56,9 13:44,1 10
19 88 Szczotka Marcin M (44) 1979 M2 (19) POL Rysianka TEAM Węgierska Górka 1:00:30,2 14:17,4 9.9
20 41 Hodura Ryszard M (45) 1973 M2 (20) POL Zamarski 1:01:25,3 15:12,5 9.8
21 87 Hubka Marcin M (46) 1978 M2 (21) POL Rysianka Team Wegierska Górka 1:02:26,1 16:13,3 9.6
22 91 Paciepnik Marcin M (51) 1978 M2 (22) POL MTB Przystajń Team Przystajń 1:06:25,0 20:12,2 9
23 19 Skrzypek Grzegorz M (52) 1979 M2 (23) POL Cięcina.eu Cięcina 1:06:28,8 20:16,0 9
24 77 Stefański Roman M (58) 1974 M2 (24) POL Kłobuck 1:07:14,8 21:02,0 8.9
25 82 Kołodziejczyk Józef M (62) 1950 M2 (25) 1:08:08,4 21:55,6 8.8
26 12 Targosz Piotr M (63) 1977 M2 (26) POL Sprintex Team Twardorzeczka 1:08:09,4 21:56,6 8.8
27 46 Kozłowski Marian M (64) 1957 M2 (27) POL Bystra 1:08:14,0 22:01,2 8.8
28 64 Pisiewicz Łukasz M (67) 1975 M2 (28) POL NiebanalneMTB Rycerka Górna 1:09:05,2 22:52,4 8.7
29 21 Kwiatkowski Krzysztof M (73) 1978 M2 (29) POL brak Bielsko-Biała 1:17:00,4 30:47,6 7.8
30 9 Brysz Adam M (74) 1964 M2 (30) POL Świętochłowice 1:17:43,6 31:30,8 7.7
31 39 Kowalczyk Tomasz M (76) 1979 M2 (31) POL Cisiec 1:18:49,4 32:36,6 7.6
32 38 Motyka Tadeusz M (78) 1955 M2 (32) POL Cisiec 1:20:20,7 34:07,9 7.5
33 76 Piotrowski Tomasz M (82) 1974 M2 (33) POL MTB Przystajń Team Przystajń 1:27:49,9 41:37,1 6.8

BGTimeSport © 2015-2020