UPHILL MTB RYSIANKA 2020

Wydarzenie:
UPHILL MTB RYSIANKA 2020 UPHILL MTB RYSIANKA 2020
Organizator:
Beskidzkie Stowarzyszenie Sportowe Rysianka
Data:
12.07.2020
Miejsce:
Żabnica
Dystans:
10.0 km
Zgłoszonych:
93
Ukończyło:
93
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów netto

Klasyfikacja w kategorii: M1 (M1)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRocznikKategoriaKrajKlubMiastoWYNIKStrata
1 81 Prochownik Marcin M (1) 1982 M1 (1) POL SportPasjaŻywiec Żywiec 43:22,1 13.8
2 43 Piasecki Paweł M (2) 1982 M1 (2) POL bbriderz.pl Bielsko-Biała 43:27,8 00:05,7 13.8
3 14 Paszenda Arkadiusz M (3) 1986 M1 (3) POL MTB PRESSING Rybnik 44:30,1 01:08,0 13.5
4 49 Loranc Rafał M (4) 1999 M1 (4) POL KkS Sokół Kęty Laliki 45:00,6 01:38,5 13.3
5 75 Kubaczka Grzegorz M (5) 1980 M1 (5) POL www.ag-architekci.pl Skoczów 45:03,1 01:41,0 13.3
6 44 Drabek Michał M (6) 1991 M1 (6) POL BRASIL MOKA Caffe Bielsko-Biała 45:32,6 02:10,5 13.2
7 42 Mitręga Patryk M (7) 1984 M1 (7) POL Odkrywcy Taurus Cycling Team Brenna 45:37,1 02:15,0 13.2
8 51 Rawicki Jakub M (8) 1984 M1 (8) POL Bielsko-Biała 45:52,4 02:30,3 13.1
9 27 Głowacki Maciej M (10) 1984 M1 (9) POL HardaHorda Wieliczka 46:42,8 03:20,7 12.8
10 71 Pawlica Piotr M (12) 1981 M1 (10) POL Czarni Jeleśnia Jeleśnia 47:27,2 04:05,1 12.6
11 85 Kapica Marek M (15) 1986 M1 (11) POL TOMAZI BIKE TEAM Gołkowice 49:04,6 05:42,5 12.2
12 72 Pietyra Szymon M (16) 1987 M1 (12) POL Czarni Jeleśnia Jeleśnia 49:09,6 05:47,5 12.2
13 11 Szymiec Szymon M (19) 1980 M1 (13) POL Pressing Bike-System Ice-Went Team Gliwice 51:04,2 07:42,1 11.7
14 23 Moroz Marcin M (20) 1980 M1 (14) POL Cieszyn 51:07,6 07:45,5 11.7
15 96 Gawlas Dominik M (22) 1982 M1 (15) Rysianka Team Cieszyn 51:35,2 08:13,1 11.6
16 55 Kublin Przemek M (23) 1983 M1 (16) POL Perszing beskidy Kraków 51:43,4 08:21,3 11.6
17 57 Pasternak Piotr M (25) 1989 M1 (17) Nice Jura Bike Częstochowa 51:57,6 08:35,5 11.5
18 63 R. BikeRider M (28) 1982 M1 (18) POL Cięcina 55:02,7 11:40,6 10.9
19 22 Pawlus Paweł M (30) 1981 M1 (19) POL Rysianka Team Cięcina 55:19,3 11:57,2 10.8
20 89 Swety Jakub M (31) 1981 M1 (20) POL RYSIANKA TEAM Węgierska Górka 55:24,6 12:02,5 10.8
21 45 Słowik Adam M (34) 1988 M1 (21) POL BikeStore Bielsko Bielsko-Biała 57:03,5 13:41,4 10.5
22 7 Golec Szymon M (36) 2005 M1 (22) POL Rysianka Team Żabnica 58:06,6 14:44,5 10.3
23 28 Matuszny Marcin M (39) 1994 M1 (23) 58:44,6 15:22,5 10.2
24 26 Czapla Paweł M (42) 1994 M1 (24) CZE TJ TŽ Třinec Trzyniec 1:00:15,5 16:53,4 10
25 86 Zawada Marek M (43) 1992 M1 (25) 1:00:29,3 17:07,2 9.9
26 56 Skrzypek Kornel M (47) 2003 M1 (26) POL Rysianka Team Cięcina 1:02:59,6 19:37,5 9.5
27 74 Włodarski Tomasz M (48) 1989 M1 (27) POL MTB Przystajń Team Przystajń 1:05:39,7 22:17,6 9.1
28 83 Żur Bartek M (49) 1986 M1 (28) POL Cięcina 1:06:17,4 22:55,3 9.1
29 79 Dudek Szymon M (50) 1982 M1 (29) POL Wieprz 1:06:23,4 23:01,3 9
30 66 Furtek Norbert M (53) 1981 M1 (30) POL Rysianka Team Kraków 1:06:40,1 23:18,0 9
31 47 Kula Mateusz M (54) 1984 M1 (31) POL www.kmoto.pl - szeroki wybór aut Bieruń 1:06:44,8 23:22,7 9
32 30 Grzywacz Krzysztof M (55) 1989 M1 (32) POL Oświęcim 1:06:53,2 23:31,1 9
33 29 Krajcarz Łukasz M (56) 1989 M1 (33) 1:07:07,8 23:45,7 8.9
34 8 Mędrzak Marcin M (57) 1984 M1 (34) POL Rybarzowice 1:07:10,2 23:48,1 8.9
35 40 Kowalczyk Kacper M (59) 2006 M1 (35) POL Rysianka Team Cisiec 1:07:19,9 23:57,8 8.9
36 93 Kręcichwost Krzysztof M (60) 2006 M1 (36) POL ŁOWERY Team Radziechowy 1:07:23,9 24:01,8 8.9
37 25 Gomółka Bartosz M (61) 1980 M1 (37) POL Nova Trading Zakręceni na Stale Mysłowice 1:07:46,4 24:24,3 8.9
38 36 Orzech Tomasz M (65) 1984 M1 (38) POL Istebna 1:08:28,0 25:05,9 8.8
39 90 Hyra Przemek M (66) 1981 M1 (39) POL Łowery Team Przystajń 1:08:50,1 25:28,0 8.7
40 67 Wrotniak Mateusz M (68) 1990 M1 (40) POL RYSIANKA TEAM Sucha Beskidzka 1:10:49,2 27:27,1 8.5
41 94 Mrowiec Marcin M (69) 1996 M1 (41) POL Leśna 1:11:00,5 27:38,4 8.4
42 80 Szwed Adam M (70) 1986 M1 (42) POL Żywiec 1:12:09,4 28:47,3 8.3
43 13 Bicki Dawid M (71) 2000 M1 (43) POL Rysia ka Team Mtb Kamesznica 1:12:38,8 29:16,7 8.3
44 61 Senkała Krzysztof M (72) 1992 M1 (44) POL Katowice 1:13:00,2 29:38,1 8.2
45 73 Nowak Mariusz M (75) 1990 M1 (45) POL Zembrzyce 1:17:54,9 34:32,8 7.7
46 1 Swety Sebastian M (77) 2009 M1 (46) POL RYSIANKA TEAM Węgierska Górka 1:20:12,8 36:50,7 7.5
47 62 Hofman Michał M (79) 1987 M1 (47) POL BIKEMAGEDON Katowice 1:22:09,2 38:47,1 7.3
48 54 Biegun Krzysztof M (80) 1985 M1 (48) POL ŁOWERT TEAM Wieprz 1:23:17,1 39:55,0 7.2
49 53 Grajber Sebastian M (81) 1984 M1 (49) POL Łowery Team Żywiec 1:23:19,7 39:57,6 7.2
50 70 Zwoliński Jan M (83) 1985 M1 (50) 1:29:01,5 45:39,4 6.7
51 5 Jochman Dominik M (84) 1986 M1 (51) POL Cisiec 2:48:13,2 2:04:51,1 3.6

BGTimeSport © 2015-2020