Bieg Górski Żentycy

Wydarzenie:
Bieg Górski Żentycy Bieg Górski Żentycy
Organizator:
Beskidzkie Stowarzyszenie Sportowe Rysianka
Data:
11.07.2020
Miejsce:
Cięcina
Dystans:
21.4 km
Zgłoszonych:
150
Ukończyło:
140
Nieklasyfikowani:
10
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataTempoPK Płone
1 7 Dyrlaga Marcin M (1) M35 (1) POL Rysianka Team Węgierska Górka 1:36:12,4 04:29 46:03,6(2)
2 65 Piela Stanisław M (2) M16 (1) POL Cięcina 1:38:11,1 01:58,7 04:35 45:27,4(1)
3 48 Wołąkiewicz Piotr M (3) M16 (2) POL Bielsko - Biała 1:38:58,5 02:46,1 04:37 46:24,3(3)
4 148 Książkiewicz Piotr M (4) M16 (3) POL CITY TRAIL Team Warszawa 1:39:49,3 03:36,9 04:39 48:17,9(9)
5 30 Wejchenig Konrad M (5) M16 (4) POL CCW Złatna 1:39:55,9 03:43,5 04:40 48:13,8(7)
6 132 Borycki Mirosław M (6) M35 (2) POL Chorzów 1:40:18,1 04:05,7 04:41 47:09,0(4)
7 35 Góra Sławomir M (7) M16 (5) POL Alpin Sport Hoka One One TEAM Korbielów 1:40:18,9 04:06,5 04:41 47:10,2(5)
8 43 Lackorzynski Olaf M (8) M35 (3) POL Jaworzno 1:40:20,1 04:07,7 04:41 48:11,3(6)
9 12 Pawlica Piotr M (9) M35 (4) POL Czarni Jeleśnia Jeleśnia 1:40:30,3 04:17,9 04:41 48:15,9(8)
10 133 Gawlas Dominik M (10) M35 (5) POL KS KANDAHAR Cieszyn 1:41:28,0 05:15,6 04:44 49:00,8(11)
11 134 Miagkyj Artem M (11) M35 (6) POL Jaworze 1:44:49,8 08:37,4 04:53 48:24,0(10)
12 123 Wiewióra Zbigniew M (12) M35 (7) POL KP PSP Żywiec Świnna 1:45:09,8 08:57,4 04:54 49:23,0(14)
13 41 Streit Dawid M (13) M35 (8) POL SBRT BIELSKO-BIAŁA Bielsko-Biała 1:45:25,9 09:13,5 04:55 49:41,0(15)
14 140 Krupa Przemysław M (14) M35 (9) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 1:45:47,9 09:35,5 04:56 49:47,1(16)
15 1 Michulec Adrian M (15) M16 (6) POL RYSIANKA TEAM Węgierka górka 1:45:55,6 09:43,2 04:56 49:12,5(12)
16 101 Jarzębowicz Paweł M (16) M35 (10) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 1:46:39,6 10:27,2 04:59 49:47,2(17)
17 29 Firla Arkadiusz M (17) M35 (11) POL MDM NT TEAM Cieszyn 1:47:05,6 10:53,2 05:00 50:27,8(18)
18 105 Madejczyk Marek M (18) M35 (12) POL KAGB GOPR Katowice 1:47:18,6 11:06,2 05:00 49:20,5(13)
19 56 LASEK DARIUSZ M (19) M35 (13) POL Byledobiec Anin Kozy 1:48:34,5 12:22,1 05:04 51:02,5(19)
20 142 Studencki Dawid M (20) M16 (7) POL 4Tri Team Kraków 1:49:15,0 13:02,6 05:06 52:35,0(21)
21 24 Pyrek Przemysław M (21) M16 (8) POL Training By PP Oświęcim 1:49:57,5 13:45,1 05:08 52:10,8(20)
22 96 Maślanka Tomasz M (22) M35 (14) POL KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska Bytom 1:50:14,7 14:02,3 05:09 53:14,6(23)
23 118 Josypenko Jędrzej M (23) M16 (9) POL DREAM RUN Warszawa 1:51:01,6 14:49,2 05:11 53:08,2(22)
24 69 Sawicka Anna K (1) K35 (1) POL Dream Run Sopotnia Mała 1:54:00,7 17:48,3 05:19 54:52,5(31)
25 70 Kulik Paweł M (24) M16 (10) POL Istebna 1:55:00,1 18:47,7 05:22 55:13,6(33)
26 14 Imielski Maciej M (25) M16 (11) POL Bierna 1:55:09,1 18:56,7 05:22 54:00,1(25)
27 21 Cebo Jarosław M (26) M16 (12) POL Bielsko-Biała 1:55:14,3 19:01,9 05:23 53:30,2(24)
28 13 Knapek Jan M (27) M35 (15) POL Radziechowy 1:55:21,0 19:08,6 05:23 54:32,7(28)
29 4 Kania Krzysiek M (28) M35 (16) POL Węgierska Górka 1:55:32,0 19:19,6 05:23 54:34,3(29)
30 25 Widuch Jarek M (29) M16 (13) POL MKS Żywiec Pewel Ślemieńska 1:55:46,9 19:34,5 05:24 56:08,7(36)
31 11 Wandzel Adrian M (30) M16 (14) POL Żywiec 1:55:56,7 19:44,3 05:25 54:24,1(27)
32 124 Nosalik Marek M (31) M50 (1) POL MTA Żywiec 1:55:59,3 19:46,9 05:25 54:03,1(26)
33 79 Krakowczak Rysiek M (32) M35 (17) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 1:56:26,4 20:14,0 05:26 55:00,9(32)
34 15 Jurasz Wojciech M (33) M16 (15) POL TSG Młóckarnia Milówka 1:56:37,9 20:25,5 05:27 54:39,7(30)
35 147 Soblik ŁUKASZ M (34) M35 (18) POL Ruda Śląska 1:57:58,4 21:46,0 05:30 56:14,6(41)
36 85 Tomaszek Jarosław M (35) M50 (2) POL KT ŻYWIEC Zywiec 1:58:09,8 21:57,4 05:31 56:10,5(37)
37 64 Kozik Tomasz M (36) M35 (19) POL Sprintex Team Brzuśnik 1:59:08,9 22:56,5 05:34 56:32,4(43)
38 91 Sawicki Lucjan M (37) M35 (20) POL Team Brothers Żywiec 1:59:19,2 23:06,8 05:34 56:03,1(35)
39 144 Korcz Daniel M (38) M35 (21) POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 1:59:19,2 23:06,8 05:34 56:59,9(45)
40 129 Polok Jakub M (39) M16 (16) POL Cieszyn 2:00:06,5 23:54,1 05:36 56:11,3(38)
41 17 Ubda Łukasz M (40) M35 (22) POL MDM NT TEAM Cieszyn 2:00:09,9 23:57,5 05:36 57:14,7(48)
42 75 Ryłko Krzysztof M (41) M35 (23) POL KS Kandahar Oświęcim 2:00:43,4 24:31,0 05:38 58:31,5(51)
43 130 Kruk Paulina K (2) K16 (1) POL Cieszyn 2:00:53,6 24:41,2 05:38 56:14,1(40)
44 120 Swety Jakub M (42) M35 (24) POL RYSIANKA TEAM Węgierska Górka 2:01:05,6 24:53,2 05:39 55:26,1(34)
45 99 Eisler Tomasz M (43) M35 (25) POL sklepbiker.pl Cięcina 2:01:16,5 25:04,1 05:40 57:04,3(47)
46 53 Białożyt Krzysztof M (44) M35 (26) POL Kamesznica 2:01:51,6 25:39,2 05:41 57:36,7(49)
47 8 Sawicki Marek M (45) M16 (17) POL Team Brothers Lipowa 2:02:03,6 25:51,2 05:42 56:11,6(39)
48 150 Szczypka Piotr M (46) M16 (18) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 2:02:10,8 25:58,4 05:42 57:00,8(46)
49 50 Szypuła Marcin M (47) M35 (27) POL rysianka TEAM Katowice 2:02:46,5 26:34,1 05:44 58:07,3(50)
50 40 Fuczik Maciej M (48) M35 (28) POL SBRT BIELSKO-BIAŁA Bielsko-Biała 2:04:02,5 27:50,1 05:47 1:01:08,2(59)
51 113 Ryżko Dominik M (49) M35 (29) POL Warszawa 2:04:16,9 28:04,5 05:48 56:22,9(42)
52 71 Kupczak Tadeusz M (50) M50 (3) POL Brzuśnik 2:04:32,8 28:20,4 05:49 56:57,2(44)
53 131 Galewicz Katarzyna K (3) K35 (2) POL Libertów 2:04:58,8 28:46,4 05:50 59:42,5(55)
54 137 Stopka Sławomir M (51) M16 (19) POL Cięcina 2:05:11,4 28:59,0 05:51 59:19,9(54)
55 10 Radmiski Zbigniew M (52) M50 (4) POL Bielsko-Biała 2:06:15,8 30:03,4 05:54 59:43,2(56)
56 98 Hadzik Rafał M (53) M16 (20) POL Gliwice 2:07:01,0 30:48,6 05:56 1:01:56,5(63)
57 47 Targosz Piotr M (54) M35 (30) POL Sprintex Team Twardorzeczka 2:08:31,5 32:19,1 06:00 1:00:30,0(57)
58 9 Adamus-Kowalska Justyna K (4) K35 (3) POL Przybędza 2:08:42,1 32:29,7 06:00 58:42,4(52)
59 20 Jakubiec Krzysztof M (55) M16 (21) POL Bystra 2:09:46,4 33:34,0 06:03 1:01:41,3(61)
60 97 Mijakowski Paweł M (56) M50 (5) POL Mijakowski Team Warszawa 2:09:49,0 33:36,6 06:03 1:01:49,6(62)
61 76 Noga Adam M (57) M50 (6) POL Jedlina 2:10:09,0 33:56,6 06:04 1:02:14,3(65)
62 146 Datka Robert M (58) M16 (22) POL Katowice 2:10:54,1 34:41,7 06:07 1:02:49,5(70)
63 63 Kastelik Dariusz M (59) M35 (31) POL Sprintex Team Pietrzykowice 2:11:13,8 35:01,4 06:07 1:01:12,1(60)
64 103 Stajszczyk Jarek M (60) M35 (32) POL Skoczów 2:11:34,7 35:22,3 06:08 1:00:37,6(58)
65 117 Josypenko Bożena K (5) K35 (4) POL Dream Run Warszawa 2:11:44,9 35:32,5 06:09 1:02:32,7(67)
66 95 Niedźwiedziński Rafał M (61) M35 (33) POL Meszna 2:11:55,3 35:42,9 06:09 1:04:08,6(76)
67 149 Szpak Damian M (62) M50 (7) POL Damek Team Tychy 2:12:20,0 36:07,6 06:11 58:44,2(53)
68 92 Walaszek Mariusz M (63) M35 (34) POL WALASZEK TEAM Gilowice 2:13:05,2 36:52,8 06:13 1:02:13,1(64)
69 55 PALUCH DANIEL M (64) M35 (35) POL BIEGOWA KUŹNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2:13:09,1 36:56,7 06:13 1:02:48,3(69)
70 6 Głód Rafał M (65) M16 (23) POL Biegam bo lubię Międzyrzecze Górne 2:13:16,2 37:03,8 06:13 1:03:59,8(75)
71 33 Przeliorz Andrzej M (66) M35 (36) POL Soblowka 2:13:25,3 37:12,9 06:14 1:02:43,8(68)
72 42 Wardęga Piotr M (67) M16 (24) POL Kępno 2:13:53,5 37:41,1 06:15 1:02:27,5(66)
73 102 Jarzębowicz Beata M (68) M35 (37) POL Zadyszka Oświęcim 2:14:00,6 37:48,2 06:15 1:03:50,1(74)
74 60 Kędzior Dariusz M (69) M35 (38) POL Dąbrowa Górnicza 2:14:23,1 38:10,7 06:16 1:03:01,6(71)
75 145 Mazurek Piotr M (70) M16 (25) POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 2:14:46,5 38:34,1 06:17 1:03:06,2(72)
76 90 Bochenek Mateusz M (71) M16 (26) POL Żabnica 2:16:53,1 40:40,7 06:23 1:03:30,2(73)
77 116 Kucharski Marcin M (72) M16 (27) POL Kamesznica 2:17:24,3 41:11,9 06:25 1:04:17,2(77)
78 135 Trzopek Marcin M (73) M16 (28) POL Iron Team Ujsoły Ujsoły 2:18:41,5 42:29,1 06:28 1:05:02,1(78)
79 31 Maniszewska Dorota K (6) K35 (5) POL Cieszyn 2:18:45,4 42:33,0 06:29 1:05:27,4(83)
80 115 Majcherczyk Mateusz M (74) M35 (39) POL Biegaj z Grażyną Sosnowiec 2:18:48,4 42:36,0 06:29 1:05:05,8(79)
81 104 KŁAPACZ JOANNA K (7) K35 (6) POL KĘCKIE HARPAGANY MALEC 2:19:11,1 42:58,7 06:30 1:05:53,9(87)
82 94 Rypień Piotr M (75) M35 (40) POL Milówka 2:19:44,9 43:32,5 06:31 1:05:07,8(80)
83 49 Szymala Dariusz M (76) M16 (29) POL Klub Wysokogórski Bielsko-Biała Bystra 2:19:53,9 43:41,5 06:32 1:06:18,2(90)
84 74 Kurowska Izabela K (8) K16 (2) POL Bielsko-Biała 2:20:08,0 43:55,6 06:32 1:07:05,4(97)
85 37 Głodek Sławosz M (77) M35 (41) POL Okiem Wilka Chorzów 2:20:10,6 43:58,2 06:33 1:06:55,4(94)
86 58 Kosieradzki Łukasz M (78) M16 (30) POL Kraków 2:20:13,6 44:01,2 06:33 1:07:01,8(96)
87 77 Rudzki Artur M (79) M35 (42) POL Rysianka Team Cisiec 2:20:23,6 44:11,2 06:33 1:05:43,4(86)
88 109 Sikora Stefan M (80) M50 (8) POL Bielsko biała 2:20:33,9 44:21,5 06:34 1:05:26,7(82)
89 39 Fuczik Małgorzata K (9) K35 (7) POL SBRT BIELSKO-BIAŁA Bielsko-Biała 2:21:09,5 44:57,1 06:35 1:08:56,6(103)
90 36 Kancel Daniel M (81) M16 (31) POL Okiem Wilka Chorzów 2:21:14,0 45:01,6 06:35 1:06:28,7(91)
91 122 Machul Ewa K (10) K35 (8) POL Warszawa 2:21:16,1 45:03,7 06:36 1:05:18,8(81)
92 106 Ryczkiewicz Andrzej M (82) M35 (43) POL MIY-OF-UTE Żywiec 2:22:17,0 46:04,6 06:38 1:08:07,2(101)
93 59 Szul Maciej M (83) M16 (32) POL Katowice 2:22:33,8 46:21,4 06:39 1:07:26,3(99)
94 121 Płócienniczak Jakub M (84) M35 (44) POL Dream Run Warszawa 2:22:42,0 46:29,6 06:40 1:05:33,8(84)
95 18 Kupczak Tomasz M (85) M35 (45) POL TSG Młóckarnia Cisiec 2:23:15,0 47:02,6 06:41 1:07:00,5(95)
96 23 Reczyńska Rodrigues Adriana K (11) K16 (3) POL Eskadra Kraków Kraków 2:23:22,9 47:10,5 06:42 1:08:33,3(102)
97 110 Micherdzińska Gabriela K (12) K16 (4) POL Nieszczęścia Biegają Parami Bielsko-Biała 2:23:42,9 47:30,5 06:42 1:06:07,5(89)
98 111 Golba Przemysław M (86) M35 (46) POL Nieszczęścia Biegają Parami Bielsko-Biała 2:23:43,1 47:30,7 06:42 1:06:07,3(88)
99 52 Matlakiewicz Tomasz M (87) M35 (47) POL Ruciana Ęduro Team Bielsko-Biała 2:24:17,6 48:05,2 06:44 1:07:14,2(98)
100 38 Berghauzen Martyna K (13) K16 (5) POL Okiem Wilka Sosnowiec 2:24:22,1 48:09,7 06:44 1:05:39,8(85)
101 141 Krupa Gabriela K (14) K35 (9) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 2:26:19,6 50:07,2 06:50 1:09:08,3(104)
102 89 Szcześniak Maria K (15) K35 (10) POL Katowice 2:28:15,4 52:03,0 06:55 1:06:33,5(93)
103 66 Pawlus Michał M (88) M16 (33) POL Żywiec 2:28:15,5 52:03,1 06:55 1:06:30,8(92)
104 44 PIWISZKIS BARBARA K (16) K35 (11) POL Kobiety Na 5 + Jastrzębie-Zdrój 2:31:19,6 55:07,2 07:04 1:10:13,2(107)
105 100 Tyrlik Barbara K (17) K16 (6) POL Żabnica 2:31:42,7 55:30,3 07:05 1:10:24,8(109)
106 2 Kupczak Beata K (18) K16 (7) POL Żabnica 2:31:49,4 55:37,0 07:05 1:10:24,4(108)
107 72 Kupczak Bogusława K (19) K50 (1) POL Brzuśnik 2:32:07,9 55:55,5 07:06 1:09:37,2(105)
108 114 Rączka Jarosław M (89) M35 (48) POL PGB Sportowa Paczka Żywiec 2:32:15,0 56:02,6 07:06 1:10:09,2(106)
109 45 Kowalik Dorota K (20) K35 (12) POL Rędziny 2:32:25,6 56:13,2 07:07 1:11:22,7(112)
110 16 Białas Agnieszka K (21) K35 (13) POL MDM NT TEAM Pszczyna 2:32:31,7 56:19,3 07:07 1:13:13,1(115)
111 26 Worek Magdalena K (22) K35 (14) POL Rysianka Team Żabnica 2:32:44,7 56:32,3 07:08 1:07:33,7(100)
112 139 Bisztyga Sabina K (23) K35 (15) POL Krakow 2:34:01,5 57:49,1 07:11 1:15:09,0(122)
113 136 Chmura Beata K (24) K16 (8) POL Cięcina 2:34:52,1 58:39,7 07:14 1:11:47,5(113)
114 84 Kasza Radosław M (90) M35 (49) POL Readysteady Cięcina 2:37:12,5 1:01:00,1 07:20 1:11:05,1(111)
115 28 Kupczak Maciej M (91) M50 (9) POL Cisiec 2:41:10,3 1:04:57,9 07:31 1:10:25,4(110)
116 108 Sikora Alicja K (25) K50 (2) POL Bielsko biała 2:41:24,0 1:05:11,6 07:32 1:11:53,5(114)
117 128 Gaweł-Łoboziak Katarzyna K (26) K35 (16) POL Nieledwia 2:41:50,0 1:05:37,6 07:33 1:15:31,6(124)
118 68 Handy Samanta K (27) K16 (9) POL PoWoli do celu Kęty 2:41:51,4 1:05:39,0 07:33 1:15:41,7(125)
119 125 Toczek Wioleta K (28) K16 (10) POL PoWoli do Celu Brzeszcze 2:41:51,5 1:05:39,1 07:33 1:15:31,1(123)
120 3 Pękalska Dorota K (29) K35 (17) POL Góralskie Zakapiorki Żywiec 2:42:19,5 1:06:07,1 07:35 1:16:20,5(127)
121 32 Papiernik Leszek M (92) M35 (50) POL Łękawica 2:42:19,5 1:06:07,1 07:35 1:14:56,0(121)
122 27 Motyka Agata K (30) K50 (3) POL Rysianka Team Żabnica 2:43:18,0 1:07:05,6 07:37 1:16:36,1(128)
123 127 Sosnowska Agnieszka K (31) K35 (18) POL biegaj z Grażyną Dąbrowa Górnicza 2:43:20,1 1:07:07,7 07:37 1:14:52,9(120)
124 67 Kozik Krzysztof M (93) M35 (51) POL PoWoli do Celu Wola 2:44:10,0 1:07:57,6 07:40 1:14:03,7(117)
125 126 Szwarczuk Ewa K (32) K35 (19) POL Gibasówka Katowice 2:45:31,8 1:09:19,4 07:44 1:16:50,9(129)
126 51 Snochowski Leszek M (94) M50 (10) POL LESZEK TEAM Lgota Wielka 2:47:09,2 1:10:56,8 07:48 1:15:43,7(126)
127 82 Jendrysik Kinga K (33) K35 (20) POL Toszek 2:47:58,5 1:11:46,1 07:50 1:13:46,0(116)
128 61 Wójcik Monika K (34) K35 (21) POL Kraków 2:51:36,2 1:15:23,8 08:01 1:20:06,3(132)
129 78 Pala Jerzy M (95) M50 (11) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 2:51:55,9 1:15:43,5 08:02 1:16:51,8(130)
130 46 Zarycka Julia K (35) K35 (22) POL Dobre Sobie Krakow 2:53:35,1 1:17:22,7 08:06 1:20:53,9(133)
131 83 Osumek Jakub M (96) M16 (34) POL Kbks radomsko Radomsko 2:54:25,6 1:18:13,2 08:09 1:17:13,1(131)
132 62 Kuna Katarzyna K (36) K35 (23) POL Biegowa Kuźnia Dąbrowa Górnicza 2:54:38,2 1:18:25,8 08:09 1:22:37,6(136)
133 57 Krajewska-Paluch Ewa K (37) K35 (24) POL Biegowa Kuźnia DĄBROWA GÓRNICZA 2:56:15,7 1:20:03,3 08:14 1:22:37,9(137)
134 5 Stawarz Anna K (38) K16 (11) POL Żywiec 2:57:35,2 1:21:22,8 08:17 1:22:19,3(135)
135 87 Fox Kacper M (97) M16 (35) POL Koszatniczka Katowice 2:58:49,0 1:22:36,6 08:21 1:14:19,8(119)
136 88 Świrski Mateusz M (98) M16 (36) POL Koszatniczka Tarnowskie Góry 2:58:49,2 1:22:36,8 08:21 1:14:19,6(118)
137 54 Karbowska Beata K (39) K35 (25) POL Kraków 3:00:42,7 1:24:30,3 08:26 1:21:38,4(134)
138 86 Janik Izabella K (40) K35 (26) POL ; Okrajnik 3:10:17,9 1:34:05,5 08:53 1:28:51,0(138)
139 81 Stopka Robert M (99) M35 (52) POL Cięcina 3:42:35,5 2:06:23,1 10:24 1:33:43,3(140)
140 80 Stopka Marek M (100) M35 (53) POL Szczepanowice 3:42:41,6 2:06:29,2 10:24 1:33:15,1(139)
DNS 19 Bukowska-Kolodziejczak Anna K K35 POL Żywiec
DNS 22 Słowiak Jan M M35 POL Parzenica Sól
DNS 34 Trzcionka Justyna K K16 POL Bieganie góry las błoto Wieliczka
DNS 73 Malinowski Krzysztof M M50 POL PoWoli do Celu Gilowice
DNS 93 Miech Szymon M M35 POL Husaria Race Team Ustroń
DNS 107 Izydorek Michał M M16 POL Meszna
DNS 112 Gałka Natalia K K16 POL Nieszczęścia Biegają Parami Brenna
DNS 119 Kurek Jacek M M35 POL Świetlikowo Tychy
DNS 138 Głowacki Robert M M35 POL Warszawa
DNS 143 Łajczak Kuba M M35 POL Cisiec

BGTimeSport © 2015-2019