Toggle navigation
Zawody
WYNIKI OPEN.pdf
Bieg Górski Żentycy
Wydarzenie:
Bieg Górski Żentycy
Bieg Górski Żentycy
Organizator:
Beskidzkie Stowarzyszenie Sportowe Rysianka
Data:
11.07.2020
Miejsce:
Cięcina
Dystans:
21
.400 km
Zgłoszonych:
150
Ukończyło:
140
Nieklasyfikowani:
10
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K16
K35
K50
M16
M35
M50
Klasyfikacja w kategorii: M16
(M16)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
PK Płone
Wynik
Strata
Tempo
1
65
Piela Stanisław
M (2)
M16 (1)
POL
Cięcina
45:27,4(1)
1:38:11,1
04:35
2
48
Wołąkiewicz Piotr
M (3)
M16 (2)
POL
Bielsko - Biała
46:24,3(3)
1:38:58,5
00:47,4
04:37
3
148
Książkiewicz Piotr
M (4)
M16 (3)
POL
CITY TRAIL Team
Warszawa
48:17,9(9)
1:39:49,3
01:38,2
04:39
4
30
Wejchenig Konrad
M (5)
M16 (4)
POL
CCW
Złatna
48:13,8(7)
1:39:55,9
01:44,8
04:40
5
35
Góra Sławomir
M (7)
M16 (5)
POL
Alpin Sport Hoka One One TEAM
Korbielów
47:10,2(5)
1:40:18,9
02:07,8
04:41
6
1
Michulec Adrian
M (15)
M16 (6)
POL
RYSIANKA TEAM
Węgierka górka
49:12,5(12)
1:45:55,6
07:44,5
04:56
7
142
Studencki Dawid
M (20)
M16 (7)
POL
4Tri Team
Kraków
52:35,0(21)
1:49:15,0
11:03,9
05:06
8
24
Pyrek Przemysław
M (21)
M16 (8)
POL
Training By PP
Oświęcim
52:10,8(20)
1:49:57,5
11:46,4
05:08
9
118
Josypenko Jędrzej
M (23)
M16 (9)
POL
DREAM RUN
Warszawa
53:08,2(22)
1:51:01,6
12:50,5
05:11
10
70
Kulik Paweł
M (24)
M16 (10)
POL
Istebna
55:13,6(33)
1:55:00,1
16:49,0
05:22
11
14
Imielski Maciej
M (25)
M16 (11)
POL
Bierna
54:00,1(25)
1:55:09,1
16:58,0
05:22
12
21
Cebo Jarosław
M (26)
M16 (12)
POL
Bielsko-Biała
53:30,2(24)
1:55:14,3
17:03,2
05:23
13
25
Widuch Jarek
M (29)
M16 (13)
POL
MKS Żywiec
Pewel Ślemieńska
56:08,7(36)
1:55:46,9
17:35,8
05:24
14
11
Wandzel Adrian
M (30)
M16 (14)
POL
Żywiec
54:24,1(27)
1:55:56,7
17:45,6
05:25
15
15
Jurasz Wojciech
M (33)
M16 (15)
POL
TSG Młóckarnia
Milówka
54:39,7(30)
1:56:37,9
18:26,8
05:27
16
129
Polok Jakub
M (39)
M16 (16)
POL
Cieszyn
56:11,3(38)
2:00:06,5
21:55,4
05:36
17
8
Sawicki Marek
M (45)
M16 (17)
POL
Team Brothers
Lipowa
56:11,6(39)
2:02:03,6
23:52,5
05:42
18
150
Szczypka Piotr
M (46)
M16 (18)
POL
Biegiem Przez Chybie
Mnich
57:00,8(46)
2:02:10,8
23:59,7
05:42
19
137
Stopka Sławomir
M (51)
M16 (19)
POL
Cięcina
59:19,9(54)
2:05:11,4
27:00,3
05:51
20
98
Hadzik Rafał
M (53)
M16 (20)
POL
Gliwice
1:01:56,5(63)
2:07:01,0
28:49,9
05:56
21
20
Jakubiec Krzysztof
M (55)
M16 (21)
POL
Bystra
1:01:41,3(61)
2:09:46,4
31:35,3
06:03
22
146
Datka Robert
M (58)
M16 (22)
POL
Katowice
1:02:49,5(70)
2:10:54,1
32:43,0
06:07
23
6
Głód Rafał
M (65)
M16 (23)
POL
Biegam bo lubię
Międzyrzecze Górne
1:03:59,8(75)
2:13:16,2
35:05,1
06:13
24
42
Wardęga Piotr
M (67)
M16 (24)
POL
Kępno
1:02:27,5(66)
2:13:53,5
35:42,4
06:15
25
145
Mazurek Piotr
M (70)
M16 (25)
POL
KB MCKiS Jaworzno
Jaworzno
1:03:06,2(72)
2:14:46,5
36:35,4
06:17
26
90
Bochenek Mateusz
M (71)
M16 (26)
POL
Żabnica
1:03:30,2(73)
2:16:53,1
38:42,0
06:23
27
116
Kucharski Marcin
M (72)
M16 (27)
POL
Kamesznica
1:04:17,2(77)
2:17:24,3
39:13,2
06:25
28
135
Trzopek Marcin
M (73)
M16 (28)
POL
Iron Team Ujsoły
Ujsoły
1:05:02,1(78)
2:18:41,5
40:30,4
06:28
29
49
Szymala Dariusz
M (76)
M16 (29)
POL
Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Bystra
1:06:18,2(90)
2:19:53,9
41:42,8
06:32
30
58
Kosieradzki Łukasz
M (78)
M16 (30)
POL
Kraków
1:07:01,8(96)
2:20:13,6
42:02,5
06:33
31
36
Kancel Daniel
M (81)
M16 (31)
POL
Okiem Wilka
Chorzów
1:06:28,7(91)
2:21:14,0
43:02,9
06:35
32
59
Szul Maciej
M (83)
M16 (32)
POL
Katowice
1:07:26,3(99)
2:22:33,8
44:22,7
06:39
33
66
Pawlus Michał
M (88)
M16 (33)
POL
Żywiec
1:06:30,8(92)
2:28:15,5
50:04,4
06:55
34
83
Osumek Jakub
M (96)
M16 (34)
POL
Kbks radomsko
Radomsko
1:17:13,1(131)
2:54:25,6
1:16:14,5
08:09
35
87
Fox Kacper
M (97)
M16 (35)
POL
Koszatniczka
Katowice
1:14:19,8(119)
2:58:49,0
1:20:37,9
08:21
36
88
Świrski Mateusz
M (98)
M16 (36)
POL
Koszatniczka
Tarnowskie Góry
1:14:19,6(118)
2:58:49,2
1:20:38,1
08:21
DNS
107
Izydorek Michał
M
M16
POL
Meszna
BGTimeSport
© 2015 - 2024