Toggle navigation
Zawody
WYNIKI OPEN.pdf
Bieg Górski Żentycy
Wydarzenie:
Bieg Górski Żentycy
Bieg Górski Żentycy
Organizator:
Beskidzkie Stowarzyszenie Sportowe Rysianka
Data:
11.07.2020
Miejsce:
Cięcina
Dystans:
21
.400 km
Zgłoszonych:
150
Ukończyło:
140
Nieklasyfikowani:
10
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K16
K35
K50
M16
M35
M50
Klasyfikacja według płci: Kobiety
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
PK Płone
Wynik
Strata
Tempo
1
69
Sawicka Anna
K (1)
K35 (1)
POL
Dream Run
Sopotnia Mała
54:52,5(31)
1:54:00,7
05:19
2
130
Kruk Paulina
K (2)
K16 (1)
POL
Cieszyn
56:14,1(40)
2:00:53,6
06:52,9
05:38
3
131
Galewicz Katarzyna
K (3)
K35 (2)
POL
Libertów
59:42,5(55)
2:04:58,8
10:58,1
05:50
4
9
Adamus-Kowalska Justyna
K (4)
K35 (3)
POL
Przybędza
58:42,4(52)
2:08:42,1
14:41,4
06:00
5
117
Josypenko Bożena
K (5)
K35 (4)
POL
Dream Run
Warszawa
1:02:32,7(67)
2:11:44,9
17:44,2
06:09
6
31
Maniszewska Dorota
K (6)
K35 (5)
POL
Cieszyn
1:05:27,4(83)
2:18:45,4
24:44,7
06:29
7
104
KŁAPACZ JOANNA
K (7)
K35 (6)
POL
KĘCKIE HARPAGANY
MALEC
1:05:53,9(87)
2:19:11,1
25:10,4
06:30
8
74
Kurowska Izabela
K (8)
K16 (2)
POL
Bielsko-Biała
1:07:05,4(97)
2:20:08,0
26:07,3
06:32
9
39
Fuczik Małgorzata
K (9)
K35 (7)
POL
SBRT BIELSKO-BIAŁA
Bielsko-Biała
1:08:56,6(103)
2:21:09,5
27:08,8
06:35
10
122
Machul Ewa
K (10)
K35 (8)
POL
Warszawa
1:05:18,8(81)
2:21:16,1
27:15,4
06:36
11
23
Reczyńska Rodrigues Adriana
K (11)
K16 (3)
POL
Eskadra Kraków
Kraków
1:08:33,3(102)
2:23:22,9
29:22,2
06:42
12
110
Micherdzińska Gabriela
K (12)
K16 (4)
POL
Nieszczęścia Biegają Parami
Bielsko-Biała
1:06:07,5(89)
2:23:42,9
29:42,2
06:42
13
38
Berghauzen Martyna
K (13)
K16 (5)
POL
Okiem Wilka
Sosnowiec
1:05:39,8(85)
2:24:22,1
30:21,4
06:44
14
141
Krupa Gabriela
K (14)
K35 (9)
POL
Biegiem Przez Chybie
Mnich
1:09:08,3(104)
2:26:19,6
32:18,9
06:50
15
89
Szcześniak Maria
K (15)
K35 (10)
POL
Katowice
1:06:33,5(93)
2:28:15,4
34:14,7
06:55
16
44
PIWISZKIS BARBARA
K (16)
K35 (11)
POL
Kobiety Na 5 +
Jastrzębie-Zdrój
1:10:13,2(107)
2:31:19,6
37:18,9
07:04
17
100
Tyrlik Barbara
K (17)
K16 (6)
POL
Żabnica
1:10:24,8(109)
2:31:42,7
37:42,0
07:05
18
2
Kupczak Beata
K (18)
K16 (7)
POL
Żabnica
1:10:24,4(108)
2:31:49,4
37:48,7
07:05
19
72
Kupczak Bogusława
K (19)
K50 (1)
POL
Brzuśnik
1:09:37,2(105)
2:32:07,9
38:07,2
07:06
20
45
Kowalik Dorota
K (20)
K35 (12)
POL
Rędziny
1:11:22,7(112)
2:32:25,6
38:24,9
07:07
21
16
Białas Agnieszka
K (21)
K35 (13)
POL
MDM NT TEAM
Pszczyna
1:13:13,1(115)
2:32:31,7
38:31,0
07:07
22
26
Worek Magdalena
K (22)
K35 (14)
POL
Rysianka Team
Żabnica
1:07:33,7(100)
2:32:44,7
38:44,0
07:08
23
139
Bisztyga Sabina
K (23)
K35 (15)
POL
Krakow
1:15:09,0(122)
2:34:01,5
40:00,8
07:11
24
136
Chmura Beata
K (24)
K16 (8)
POL
Cięcina
1:11:47,5(113)
2:34:52,1
40:51,4
07:14
25
108
Sikora Alicja
K (25)
K50 (2)
POL
Bielsko biała
1:11:53,5(114)
2:41:24,0
47:23,3
07:32
26
128
Gaweł-Łoboziak Katarzyna
K (26)
K35 (16)
POL
Nieledwia
1:15:31,6(124)
2:41:50,0
47:49,3
07:33
27
68
Handy Samanta
K (27)
K16 (9)
POL
PoWoli do celu
Kęty
1:15:41,7(125)
2:41:51,4
47:50,7
07:33
28
125
Toczek Wioleta
K (28)
K16 (10)
POL
PoWoli do Celu
Brzeszcze
1:15:31,1(123)
2:41:51,5
47:50,8
07:33
29
3
Pękalska Dorota
K (29)
K35 (17)
POL
Góralskie Zakapiorki
Żywiec
1:16:20,5(127)
2:42:19,5
48:18,8
07:35
30
27
Motyka Agata
K (30)
K50 (3)
POL
Rysianka Team
Żabnica
1:16:36,1(128)
2:43:18,0
49:17,3
07:37
31
127
Sosnowska Agnieszka
K (31)
K35 (18)
POL
biegaj z Grażyną
Dąbrowa Górnicza
1:14:52,9(120)
2:43:20,1
49:19,4
07:37
32
126
Szwarczuk Ewa
K (32)
K35 (19)
POL
Gibasówka
Katowice
1:16:50,9(129)
2:45:31,8
51:31,1
07:44
33
82
Jendrysik Kinga
K (33)
K35 (20)
POL
Toszek
1:13:46,0(116)
2:47:58,5
53:57,8
07:50
34
61
Wójcik Monika
K (34)
K35 (21)
POL
Kraków
1:20:06,3(132)
2:51:36,2
57:35,5
08:01
35
46
Zarycka Julia
K (35)
K35 (22)
POL
Dobre Sobie
Krakow
1:20:53,9(133)
2:53:35,1
59:34,4
08:06
36
62
Kuna Katarzyna
K (36)
K35 (23)
POL
Biegowa Kuźnia
Dąbrowa Górnicza
1:22:37,6(136)
2:54:38,2
1:00:37,5
08:09
37
57
Krajewska-Paluch Ewa
K (37)
K35 (24)
POL
Biegowa Kuźnia
DĄBROWA GÓRNICZA
1:22:37,9(137)
2:56:15,7
1:02:15,0
08:14
38
5
Stawarz Anna
K (38)
K16 (11)
POL
Żywiec
1:22:19,3(135)
2:57:35,2
1:03:34,5
08:17
39
54
Karbowska Beata
K (39)
K35 (25)
POL
Kraków
1:21:38,4(134)
3:00:42,7
1:06:42,0
08:26
40
86
Janik Izabella
K (40)
K35 (26)
POL
;
Okrajnik
1:28:51,0(138)
3:10:17,9
1:16:17,2
08:53
DNS
19
Bukowska-Kolodziejczak Anna
K
K35
POL
Żywiec
DNS
34
Trzcionka Justyna
K
K16
POL
Bieganie góry las błoto
Wieliczka
DNS
112
Gałka Natalia
K
K16
POL
Nieszczęścia Biegają Parami
Brenna
BGTimeSport
© 2015 - 2024