Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły

Wydarzenie:
Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
12.06.2021
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
29.1 km
Zgłoszonych:
290
Ukończyło:
264
Nieklasyfikowani:
26
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoCzasStratamin/km
1 126 Kubica Marcin M (1) 1999 Senior-M (1) POL Team Buff The North Face Bielsko-Biała 2:28:56,8 05:07
2 262 Łobodziński Piotr M (2) 1985 Senior-M (2) POL KS Prefbet-Sonarol Warszawa 2:34:13,1 05:16,3 05:17
3 238 Skupień Tomasz M (3) 1986 Senior-M (3) POL Lanckorona 2:37:05,8 08:09,0 05:23
4 113 Faron Robert M (4) 1974 Masters-M (1) POL Salco Garmin Team Kamienica 2:45:39,1 16:42,3 05:41
5 52 Bachleda-Księdzularz Jakub M (5) 2001 Senior-M (4) POL Dynafit 2:48:42,7 19:45,9 05:47
6 26 Elantkowski Jan M (6) 2000 Senior-M (5) POL Dynafit 2:49:10,8 20:14,0 05:48
7 227 Koczwara Tomasz M (7) 1977 Masters-M (2) POL Marcin Świerc Team Radomyśl Wielki 2:50:58,5 22:01,7 05:52
8 14 Choroś Piotr M (8) 1980 Masters-M (3) POL Stay Insane Nasutów 2:54:00,2 25:03,4 05:58
9 145 Wolski Jakub M (9) 1987 Senior-M (6) POL Strefa Przygód Łącko 2:54:24,4 25:27,6 05:59
10 174 Korek Michał M (10) 1981 Masters-M (4) POL MarcinSwiercTEAM Dąbrowa Górnicza 2:54:31,5 25:34,7 05:59
11 8 Biernawski Piotr M (11) 1977 Masters-M (5) POL Nowy Targ 2:55:35,5 26:38,7 06:02
12 160 Jura Rafał M (12) 1987 Senior-M (7) POL KGP Kraków 2:55:44,5 26:47,7 06:02
13 38 Pradziad Andrzej M (13) 1994 Senior-M (8) POL KS Murzasichle Murzasichle 2:55:59,5 27:02,7 06:02
14 136 Gutt Piotr M (14) 1994 Senior-M (9) POL KS Murzasichle Poronin 2:56:27,3 27:30,5 06:03
15 74 Małyga Grzegorz M (15) 1987 Senior-M (10) POL RMT Team PRO Wrocław 2:59:04,2 30:07,4 06:09
16 6 Witowska Mirosława K (1) 1991 Senior-K (1) POL Salco Garmin Team Zakopane 2:59:35,1 30:38,3 06:10
17 273 Wróblewski Robert M (16) 1987 Senior-M (11) POL Lublin 3:00:17,8 31:21,0 06:11
18 3 Kujawski Bartosz M (17) 1992 Senior-M (12) POL Grupetto Gorlice Gorlice 3:02:00,0 33:03,2 06:15
19 108 Chłanda Sebastian M (18) 1985 Senior-M (13) POL Grupetto Gorlice Gorlice 3:03:34,0 34:37,2 06:18
20 191 Flisiński Łukasz M (19) 1981 Masters-M (6) GP (1) POL Alpin Sport HOKA One One Team Sosnowiec 3:03:52,3 34:55,5 06:19
21 9 Grochowski Marek M (20) 1970 Weteran1-M (1) GP (2) POL TG Sokół Zakopane Gdańsk 3:03:58,2 35:01,4 06:19
22 131 Knap Mateusz M (21) 1996 Senior-M (14) POL Dynafit Katowice 3:04:21,5 35:24,7 06:20
23 55 Mazan Piotr M (22) 1982 Senior-M (15) POL Finisz Rymanów Krosno 3:04:27,7 35:30,9 06:20
24 34 Włodarkiewicz Dominik M (23) 1974 Masters-M (7) POL Dynafit/Vege Słonik Poznań 3:04:48,6 35:51,8 06:21
25 181 Linkowski Michał M (24) 1977 Masters-M (8) POL KB ILoveZiemek Suchy Las 3:05:02,7 36:05,9 06:21
26 118 Pawlikowski Michał M (25) 1992 Senior-M (16) POL Gliczarow Dolny 3:05:07,1 36:10,3 06:21
27 56 Badowski Aleksander M (26) 1984 Senior-M (17) POL Team Mountain Fuel Polska Warszawa 3:07:27,8 38:31,0 06:26
28 222 Wiśniewski Piotr M (27) 1983 Senior-M (18) POL Dynafit/Tuttu.pl Będzin 3:09:36,1 40:39,3 06:30
29 4 Galas Karol M (28) 1989 Senior-M (19) POL Grupetto Gorlice Gorlice 3:09:40,5 40:43,7 06:31
30 172 Horzela Błażej M (29) 1989 Senior-M (20) POL Chorzów 3:09:42,4 40:45,6 06:31
31 129 Wilk Katarzyna K (2) 1985 Senior-K (2) POL Pleśna 3:09:54,6 40:57,8 06:31
32 41 Falkowski Krzysztof M (30) 1981 Masters-M (9) GP (3) POL WOODWARD RUNNERS Kraków 3:10:03,1 41:06,3 06:31
33 253 Kostela Piotr M (31) 1987 Senior-M (21) POL Wataha Nowy targ 3:11:59,9 43:03,1 06:35
34 144 GAWLIK SŁAWEK M (32) 1984 Senior-M (22) GP (4) POL DYNAFIT TEAM POLAND kraków 3:13:22,2 44:25,4 06:38
35 208 Kot Rafał M (33) 1979 Masters-M (10) GP (5) POL Muay Running Team Szczytno 3:13:22,5 44:25,7 06:38
36 146 Bednarz Jakub M (34) 1982 Senior-M (23) POL DRUŻYNA SZPIKU/Bieganie naSzczytach Zakopane 3:15:15,9 46:19,1 06:42
37 46 Boniec Radosław M (35) 1991 Senior-M (24) POL Żary 3:15:31,8 46:35,0 06:43
38 53 Bieliński Maciek M (36) 1986 Senior-M (25) GP (6) POL Warszawa 3:16:03,0 47:06,2 06:44
39 259 Dembski Paweł M (37) 1982 Senior-M (26) GP (7) POL Przedwojewski Team/ratemytrail.com Skórzewo 3:16:32,7 47:35,9 06:45
40 114 Jakieła-Rzadkosz Katarzyna K (3) 1987 Senior-K (3) POL Zakopane 3:16:53,0 47:56,2 06:45
41 87 Kwiatkowska Kinga K (4) 1988 Senior-K (4) POL Salco Garmin Team Radków 3:17:38,5 48:41,7 06:47
42 102 Ceberak Bartosz M (38) 1988 Senior-M (27) POL Rzeszów 3:18:48,0 49:51,2 06:49
43 153 Czuwaj Andrzej M (39) 1976 Masters-M (11) POL Zadyszka Oświęcim Grojec 3:19:23,0 50:26,2 06:51
44 170 Kita Michał M (40) 1975 Masters-M (12) GP (8) POL pędzący w miejscu Wrocław 3:19:41,3 50:44,5 06:51
45 257 Stańco Paweł M (41) 1991 Senior-M (28) POL Przedwojewski Mountain Team Zwardoń 3:20:17,3 51:20,5 06:52
46 5 Stolarz Piotr M (42) 1977 Masters-M (13) POL Dąbrowa Górnicza 3:20:21,3 51:24,5 06:53
47 122 Duda Konrad M (43) 1984 Senior-M (29) POL My Endurance Coaching Team Kraków 3:20:30,1 51:33,3 06:53
48 85 Zalewski Bartłomiej M (44) 1979 Masters-M (14) POL BBL Zduńska Wola Zduńska Wola 3:20:55,5 51:58,7 06:54
49 224 Zabel Robert M (45) 1977 Masters-M (15) POL WKS Wawel Kraków Myślenice 3:21:07,5 52:10,7 06:54
50 94 Grucel Sławomir M (46) 1981 Masters-M (16) POL Sosnowiec 3:21:11,5 52:14,7 06:54
51 132 Kociołek Witold M (47) 1975 Masters-M (17) POL Inżynieria Biegania team Kraków 3:21:13,5 52:16,7 06:54
52 32 Trąmpczyński Jakub M (48) 1987 Senior-M (30) POL Ahojbaby.pl Warszawa 3:21:56,0 52:59,2 06:56
53 245 Borowicz Monika K (5) 1977 Masters-K (1) POL CKS Częstochowa Częstochowa 3:22:05,9 53:09,1 06:56
54 140 Hyży Piotr M (49) 1980 Masters-M (18) GP (9) POL Bonnie&Clyde Tarnów 3:22:05,9 53:09,1 06:56
55 127 Daniel Jarosław M (50) 1976 Masters-M (19) POL Dynafit Bielsko-Biała 3:22:20,0 53:23,2 06:57
56 93 Żyła Sebastian M (51) 1993 Senior-M (31) POL SCI Górscy Entuzjaści Kończyce Małe 3:22:48,4 53:51,6 06:58
57 66 Moskalik Tomasz M (52) 1978 Masters-M (20) POL TG Sokół Zakopane Szczawnica 3:23:20,6 54:23,8 06:59
58 142 Gezela Mariusz M (53) 1980 Masters-M (21) POL Euforia Biegacza Team Poznań 3:24:32,8 55:36,0 07:01
59 271 Perkowski Piotr M (54) 1979 Masters-M (22) POL Monk Sandals Team Kampinos 3:26:23,6 57:26,8 07:05
60 234 Kopyczok Michał M (55) 1985 Senior-M (32) GP (10) POL Dabex Bolt Siemianowice Śląskie 3:26:40,7 57:43,9 07:06
61 11 Frączysta Katarzyna K (6) 1988 Senior-K (5) POL Kościelisko 3:26:44,9 57:48,1 07:06
62 287 Kubacz Norbert M (56) 1972 Masters-M (23) POL Kingrunner ULTRA Warszawa 3:27:09,7 58:12,9 07:07
63 130 Rospond Grzegorz M (57) 1981 Masters-M (24) POL Clico Team Kraków 3:27:51,1 58:54,3 07:08
64 151 Tynus Grzegorz M (58) 1978 Masters-M (25) GP (11) POL Eltyn Frydman 3:28:06,8 59:10,0 07:09
65 72 Banaszek Adam M (59) 1980 Masters-M (26) POL biegusiem.pl Warszawa 3:28:28,6 59:31,8 07:09
66 268 Szatanik Zbigniew M (60) 1968 Weteran1-M (2) POL Ujsoły 3:28:50,5 59:53,7 07:10
67 242 Lemański Damian M (61) 1990 Senior-M (33) POL Rąbień 3:30:28,0 1:01:31,2 07:13
68 236 Pawlica Paweł M (62) 1989 Senior-M (34) GP (12) POL Kraków 3:30:52,3 1:01:55,5 07:14
69 148 Dessauer Wioletta K (7) 1975 Masters-K (2) POL Stay Insane Lubartów 3:30:54,2 1:01:57,4 07:14
70 81 Lassak Beata K (8) 1994 Senior-K (6) POL KW Zakopane Ząb 3:31:02,7 1:02:05,9 07:15
71 111 Sułek Wojciech M (63) 1981 Masters-M (27) GP (13) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 3:31:03,2 1:02:06,4 07:15
72 264 Kosicki Łukasz M (64) 1981 Masters-M (28) POL Ultra ekipa BIELSKO-BIAŁA 3:31:30,2 1:02:33,4 07:16
73 119 Kik Iwona K (9) 1985 Senior-K (7) POL Zabierzów 3:31:33,4 1:02:36,6 07:16
74 198 Olkis Rafał M (65) 1981 Masters-M (29) POL RMT Team Wrocław 3:31:42,5 1:02:45,7 07:16
75 244 Kowalczyk Andrzej M (66) 1987 Senior-M (35) POL Łekno 3:32:17,5 1:03:20,7 07:17
76 28 Wieczorek Łukasz M (67) 1984 Senior-M (36) GP (14) POL Natural Born Runners Team Dąbrówka 3:33:34,8 1:04:38,0 07:20
77 42 Kowalczyk Kazimierz M (68) 1968 Weteran1-M (3) POL KS Murzasichle Zakopane 3:33:41,4 1:04:44,6 07:20
78 116 Klusek Mateusz M (69) 1989 Senior-M (37) POL Kraków 3:34:19,2 1:05:22,4 07:21
79 180 Majchrzak Julian M (70) 1988 Senior-M (38) POL Team ZabieganeDni Warszawa 3:34:25,4 1:05:28,6 07:22
80 143 Morawiec Piotr M (71) 1995 Senior-M (39) POL Kraków 3:34:33,0 1:05:36,2 07:22
81 17 Czarnota Piotr M (72) 1984 Senior-M (40) POL obozybiegowe.pl Warszawa 3:34:50,8 1:05:54,0 07:22
82 149 Pożak Grzegorz M (73) 1980 Masters-M (30) POL Stay Insane Lubartów 3:35:28,7 1:06:31,9 07:24
83 25 Elantkowski Paweł M (74) 1973 Masters-M (31) POL Zakopane 3:36:23,3 1:07:26,5 07:26
84 112 Sztefko Józef M (75) 1965 Weteran1-M (4) POL Kozy 3:36:32,9 1:07:36,1 07:26
85 256 Lisak Wojciech M (76) 1980 Masters-M (32) POL Katowice 3:36:43,5 1:07:46,7 07:26
86 248 Streich Tomasz M (77) 1992 Senior-M (41) POL Wrocław 3:36:46,7 1:07:49,9 07:26
87 40 Gurgul Sebastian M (78) 1982 Senior-M (42) GP (15) POL Aromat Nóg Kraków 3:36:54,5 1:07:57,7 07:27
88 206 Krótki Stanisław M (79) 1979 Masters-M (33) POL Kraków 3:37:06,9 1:08:10,1 07:27
89 263 Flądro Daniel M (80) 1978 Masters-M (34) POL Wokowice 3:38:39,5 1:09:42,7 07:30
90 135 Rowinski Michał M (81) 1984 Senior-M (43) POL Ultrafun ML Lubawa 3:40:18,1 1:11:21,3 07:34
91 64 Baskurzyński Mariusz M (82) 1973 Masters-M (35) POL Biała Podlaska 3:40:41,7 1:11:44,9 07:35
92 61 Orkwiszewska Oli K (10) 1986 Senior-K (8) POL Team Scarpa Polska Bieruń 3:40:49,5 1:11:52,7 07:35
93 96 Luźniak Damian M (83) 1989 Senior-M (44) POL SCI Górscy Entuzjaści Pogwizdów 3:40:56,3 1:11:59,5 07:35
94 282 Kopszak Piotr M (84) 1991 Senior-M (45) POL Wrocławski Klub Wysokogórski Wrocław 3:40:57,5 1:12:00,7 07:35
95 121 Kubin Ireneusz M (85) 1972 Masters-M (36) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 3:41:51,2 1:12:54,4 07:37
96 159 Żyrek Adam M (86) 1969 Weteran1-M (5) POL Beskid Żywiecki Jasło 3:41:55,9 1:12:59,1 07:37
97 274 Bolechowska Dominika K (11) 1975 Masters-K (3) POL Alpin Sport HOKA One One Team Zakopane 3:41:58,4 1:13:01,6 07:37
98 124 Żłobecki Piotr M (87) 1978 Masters-M (37) POL DANIEL WOSIK TERVEL TEAM Świętomarz 3:42:05,9 1:13:09,1 07:37
99 231 Lubelski Łukasz M (88) 1975 Masters-M (38) POL TG Sokół Zakopane Katowice 3:42:35,2 1:13:38,4 07:38
100 223 Krzysztoń Marcin M (89) 1983 Senior-M (46) POL Lasy 3:42:53,5 1:13:56,7 07:39
101 252 Gamrot Filip M (90) 1991 Senior-M (47) POL Kraków 3:42:59,3 1:14:02,5 07:39
102 235 Naczyk Marta K (12) 1989 Senior-K (9) POL Dietetyk FNS / Dynafit Gdynia 3:43:11,3 1:14:14,5 07:40
103 89 Czernik Krzysztof M (91) 1990 Senior-M (48) POL Ks Kandahar Rybnik 3:43:25,4 1:14:28,6 07:40
104 47 Werner Kamil M (92) 1984 Senior-M (49) POL Biegam na Tarchominie Warszawa 3:44:29,2 1:15:32,4 07:42
105 155 Kowalkowski Paweł M (93) 1981 Masters-M (39) POL KWP Kraków Sędziszów 3:45:07,2 1:16:10,4 07:44
106 104 Kołodziej Andrzej M (94) 1988 Senior-M (50) POL TriWawa Warszawa 3:45:37,5 1:16:40,7 07:45
107 281 Muszyński Maciej M (95) 1988 Senior-M (51) POL BieGramy Warszawa 3:45:55,9 1:16:59,1 07:45
108 247 Mirkiewicz Marcin M (96) 1989 Senior-M (52) POL Czeladź 3:46:23,3 1:17:26,5 07:46
109 269 Kisielewski Tomasz M (97) 1979 Masters-M (40) POL Kraków 3:46:29,3 1:17:32,5 07:46
110 86 Sobieraj Grzegorz M (98) 1982 Senior-M (53) POL Kumple Sebana Gdynia 3:46:29,5 1:17:32,7 07:46
111 200 Pikul PIotr M (99) 1980 Masters-M (41) GP (16) POL Warszawa 3:46:55,2 1:17:58,4 07:47
112 91 Grzegorczyk Michał M (100) 1985 Senior-M (54) POL Stalowa Wola 3:47:10,5 1:18:13,7 07:48
113 254 Maj Grzegorz M (101) 1986 Senior-M (55) POL Kraków 3:47:40,9 1:18:44,1 07:49
114 45 Topolski Marcin M (102) 1976 Masters-M (42) GP (17) POL Jadowniki 3:48:12,5 1:19:15,7 07:50
115 35 Pyzik Krzysztof M (103) 1988 Senior-M (56) POL VegeSlonik Team/ Fizjobiegacze Szcz Świnoujście 3:48:20,8 1:19:24,0 07:50
116 69 Czyżkowski Rafał M (104) 1981 Masters-M (43) POL Chłopaki zNIzin Warszawa 3:48:37,9 1:19:41,1 07:51
117 13 Behounek Leszek M (105) 1959 Weteran2-M (1) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 3:48:43,0 1:19:46,2 07:51
118 50 Mentel Marcin M (106) 1983 Senior-M (57) POL Dream Run Warszawa 3:48:45,4 1:19:48,6 07:51
119 237 Skiba Maciej M (107) 1992 Senior-M (58) POL Gor3ca Team/Skibasport.pl Wałbrzych 3:49:05,7 1:20:08,9 07:52
120 233 MACIAG GRZEGORZ M (108) 1981 Masters-M (44) GP (18) POL Krakow 3:49:11,6 1:20:14,8 07:52
121 228 Simka Kamil M (109) 1978 Masters-M (45) GP (19) POL Rzeszów 3:49:21,9 1:20:25,1 07:52
122 195 Kolasa Robert M (110) 1977 Masters-M (46) POL Signify Bielsko-Biała 3:49:35,4 1:20:38,6 07:53
123 83 Brus Marcin M (111) 1977 Masters-M (47) GP (20) POL Warszawa 3:49:43,6 1:20:46,8 07:53
124 189 Wagner Robert M (112) 1971 Weteran1-M (6) POL Klub Gość Niedzielny Bytom 3:50:04,6 1:21:07,8 07:54
125 7 Mucha Grzegorz M (113) 1976 Masters-M (48) POL Diabły Pancerne Zabierzow 3:50:35,7 1:21:38,9 07:55
126 79 Zięba Witold M (114) 1971 Weteran1-M (7) POL Zięba Team Ropczyce 3:50:53,2 1:21:56,4 07:56
127 225 Falandysz Piotr M (115) 1990 Senior-M (59) POL Kraków 3:51:27,7 1:22:30,9 07:57
128 207 Wahl Daniel M (116) 1977 Masters-M (49) POL Kościelisko 3:51:36,5 1:22:39,7 07:57
129 249 Bartkowiak Mariusz M (117) 1980 Masters-M (50) POL INSTRUKTOR BIEGANIA TEAM Opole 3:52:46,7 1:23:49,9 07:59
130 284 Gąsiorowski Piotr M (118) 1977 Masters-M (51) POL Dynafit Zakopane 3:52:47,3 1:23:50,5 07:59
131 183 Kura Piotr M (119) 1981 Masters-M (52) POL LUBLIN 3:52:55,3 1:23:58,5 08:00
132 99 Gierszewski Jarosław M (120) 1975 Masters-M (53) POL ZAŁOGA G Ciechocinek 3:53:43,4 1:24:46,6 08:01
133 350 Zielak Darek M (121) 1974 Masters-M (54) GP (21) POL Warszawa 3:53:48,0 1:24:51,2 08:02
134 251 Wyroba Wojciech M (122) 1981 Masters-M (55) POL Kraków 3:54:05,6 1:25:08,8 08:02
135 134 Badura Adam M (123) 1978 Masters-M (56) POL Rybnik 3:54:06,3 1:25:09,5 08:02
136 80 Krowicka Agnieszka K (13) 1982 Senior-K (10) POL - Kraków 3:54:11,2 1:25:14,4 08:02
137 265 Miszczyk Roman M (124) 1970 Weteran1-M (8) POL Wksb Bystra 3:54:34,4 1:25:37,6 08:03
138 141 Zych Katarzyna K (14) 1979 Masters-K (4) GP (22) POL Bonnie&Clyde Tarnów 3:55:12,1 1:26:15,3 08:04
139 197 Łuczyński Maciej M (125) 1975 Masters-M (57) GP (23) POL Kłodawa 3:56:19,4 1:27:22,6 08:07
140 279 Żmijewski Tomasz M (126) 1988 Senior-M (60) POL Wrocław 3:56:32,7 1:27:35,9 08:07
141 84 Zalewska Anna K (15) 1978 Masters-K (5) POL BBL Zduńska Wola Zduńska Wola 3:56:44,3 1:27:47,5 08:08
142 216 Wilk Paweł M (127) 1979 Masters-M (58) GP (24) POL STACJA GROCHÓW TEAM Warszawa 3:57:33,1 1:28:36,3 08:09
143 330 Grzegorek Paweł M (128) 1976 Masters-M (59) POL King Runner Ultra Team Warszawa 3:57:33,1 1:28:36,3 08:09
144 51 Masiarczyk Rufin M (129) 1982 Senior-M (61) POL Jaworzno 3:57:48,3 1:28:51,5 08:10
145 267 Mikulski Michał M (130) 1984 Senior-M (62) POL Bochnia 3:58:14,6 1:29:17,8 08:11
146 178 Józefczyk Tomasz M (131) 1978 Masters-M (60) GP (25) POL Posmakuj Run Team Krosno 3:58:16,1 1:29:19,3 08:11
147 70 Klamut Natalia K (16) 1985 Senior-K (11) POL Karpacz 3:58:37,2 1:29:40,4 08:12
148 213 Bąkiewicz Błażej M (132) 1982 Senior-M (63) POL Smashing Pąpkins Gdańsk 3:58:46,4 1:29:49,6 08:12
149 73 Majewski Tomasz M (133) 1980 Masters-M (61) POL Widłorogi Wołomin 4:00:04,4 1:31:07,6 08:14
150 161 Szecówka Zbigniew M (134) 1974 Masters-M (62) POL Poraj 4:00:10,4 1:31:13,6 08:15
151 62 Klima Adam M (135) 1990 Senior-M (64) POL RUNHOGS Tychy Tychy 4:00:18,6 1:31:21,8 08:15
152 49 Domin Tomasz M (136) 1975 Masters-M (63) POL Kraków 4:01:24,4 1:32:27,6 08:17
153 219 Popiel Andrzej M (137) 1985 Senior-M (65) POL popsmart.pl Kraków 4:01:54,8 1:32:58,0 08:18
154 77 Olawiński Karol M (138) 1979 Masters-M (64) POL Kotwica Brzeg Kobierzyce 4:02:01,7 1:33:04,9 08:19
155 63 Pikuła Wojciech M (139) 1981 Masters-M (65) POL KB Szuracz Terespol Piszczac 4:02:17,5 1:33:20,7 08:19
156 78 Kuraszkiewicz Robert M (140) 1969 Weteran1-M (9) POL Ropczyce 4:02:18,3 1:33:21,5 08:19
157 190 Zygmunt Paweł M (141) 1973 Masters-M (66) POL Leżajsk 4:02:48,2 1:33:51,4 08:20
158 165 STEC KRZYSZTOF M (142) 1982 Senior-M (66) GP (26) POL Salt Runners Bochnia Nowy Wiśnicz 4:05:18,8 1:36:22,0 08:25
159 95 Ohla Krzysztof M (143) 1976 Masters-M (67) POL City Zen Poznań Poznań 4:06:00,4 1:37:03,6 08:27
160 276 Mrówczyński Szymon M (144) 1994 Senior-M (67) POL Toruń 4:06:01,3 1:37:04,5 08:27
161 169 Fogiel-Pawłowska Agnieszka K (17) 1979 Masters-K (6) GP (27) POL Wrocław 4:06:56,9 1:38:00,1 08:29
162 2 Gurgul Mateusz M (145) 1986 Senior-M (68) POL Aromat Nóg Kraków 4:08:09,1 1:39:12,3 08:31
163 201 Łucjanek Andrzej M (146) 1980 Masters-M (68) POL Warszawa 4:08:24,9 1:39:28,1 08:32
164 203 Podbielski Krystian M (147) 1976 Masters-M (69) GP (28) POL KAJA Team Waszawa 4:08:24,9 1:39:28,1 08:32
165 275 Kosowicz Krzysztof M (148) 1976 Masters-M (70) POL Warszawa 4:08:32,2 1:39:35,4 08:32
166 30 Czerwiński Rafał M (149) 1973 Masters-M (71) GP (29) POL Smashing pĄpkins Suchy Las 4:08:58,2 1:40:01,4 08:33
167 123 Ciepły Maciej M (150) 1990 Senior-M (69) POL Wrocław 4:09:58,6 1:41:01,8 08:35
168 182 Stepniowski Sebastian M (151) 1986 Senior-M (70) POL Torpeda Tarnobrzeg Warszawa 4:10:11,6 1:41:14,8 08:35
169 199 Bednarz Marta K (18) 1981 Masters-K (7) POL Warszawa 4:11:00,2 1:42:03,4 08:37
170 283 Wójcik Bartosz M (152) 1978 Masters-M (72) POL Kraków 4:11:00,8 1:42:04,0 08:37
171 289 Cierlak Przemysław M (153) 1991 Senior-M (71) POL Brzyski Tri Team Kraków 4:12:29,9 1:43:33,1 08:40
172 150 Wójcik Ziemowit M (154) 1987 Senior-M (72) GP (30) POL UltraPrawnik Chorzów 4:13:12,4 1:44:15,6 08:42
173 250 Kalita Arek M (155) 1973 Masters-M (73) POL Jaworze 4:14:03,3 1:45:06,5 08:43
174 29 Wieczorek Maria K (19) 1984 Senior-K (12) POL Przedwojewski Mountain Team Dąbrówka 4:14:43,0 1:45:46,2 08:45
175 196 Gąsiorek Przemysław M (156) 1979 Masters-M (74) POL Fastfoot Running Team Wieliczka 4:15:16,2 1:46:19,4 08:46
176 270 Wnuk Tomasz M (157) 1981 Masters-M (75) POL Naprzód Młociny Warszawa 4:15:26,9 1:46:30,1 08:46
177 43 Garstka Mariusz M (158) 1989 Senior-M (73) POL Kraków 4:15:39,0 1:46:42,2 08:47
178 280 Błaszczak Łukasz M (159) 1982 Senior-M (74) POL Wrocław 4:16:47,2 1:47:50,4 08:49
179 68 Gawron Tomasz M (160) 1982 Senior-M (75) POL Lubsko 4:17:01,5 1:48:04,7 08:49
180 221 Starzyński Wojciech M (161) 1971 Weteran1-M (10) POL Warszawa 4:17:35,0 1:48:38,2 08:51
181 192 Florek Tomasz M (162) 1974 Masters-M (76) POL Nowy Sącz 4:17:53,5 1:48:56,7 08:51
182 168 Wołoszyn Piotr M (163) 1980 Masters-M (77) POL Warszawa 4:18:20,4 1:49:23,6 08:52
183 179 Kołodziejski Jarek M (164) 1976 Masters-M (78) POL Sage Foundation Poznan 4:18:33,9 1:49:37,1 08:53
184 133 Smoliński Piotr M (165) 1983 Senior-M (76) POL Kuleszówka 4:18:38,5 1:49:41,7 08:53
185 71 Zaworski Tomasz M (166) 1988 Senior-M (77) POL Wrocław 4:21:53,8 1:52:57,0 08:59
186 218 Piecuch Karolina K (20) 1985 Senior-K (13) POL Kraków 4:22:09,6 1:53:12,8 09:00
187 90 Ścigalski Marcin M (167) 1969 Weteran1-M (11) POL Niepołomice Biegają Niepołomice 4:22:33,9 1:53:37,1 09:01
188 184 Wesołowski Maciej M (168) 1978 Masters-M (79) POL Wyznawcy Końca Sezonu Biegowego Grodzisk Mazowiecki 4:22:52,4 1:53:55,6 09:02
189 186 Studnik Grzegorz M (169) 1981 Masters-M (80) GP (31) POL GlobalRun Rybnik 4:22:55,0 1:53:58,2 09:02
190 60 SZLĘZAK Edward M (170) 1971 Weteran1-M (12) POL Ewelina Runners Katowice 4:23:47,3 1:54:50,5 09:03
191 120 Biechoński Jarosław M (171) 1977 Masters-M (81) POL Poznań 4:24:04,7 1:55:07,9 09:04
192 220 Tymicki Zbigniew M (172) 1969 Weteran1-M (13) POL Warszawa 4:24:18,5 1:55:21,7 09:04
193 23 Chlipała Marek M (173) 1990 Senior-M (78) POL Jastrzębie-Zdrój 4:24:57,9 1:56:01,1 09:06
194 162 Mrozek Grzegorz M (174) 1972 Masters-M (82) POL Gaszowice 4:25:15,9 1:56:19,1 09:06
195 154 Rakowska Magdalena K (21) 1973 Masters-K (8) POL Warszawa 4:25:50,4 1:56:53,6 09:08
196 57 Podoluk Marek M (175) 1975 Masters-M (83) POL Wrocław 4:25:54,0 1:56:57,2 09:08
197 82 Marczak Michał M (176) 1985 Senior-M (79) POL 12tri Warszawa 4:26:02,2 1:57:05,4 09:08
198 290 Kasperczyk Michał M (177) 1990 Senior-M (80) POL Brzyski Tri Team Proszowice 4:26:46,8 1:57:50,0 09:10
199 125 Stencel Wiktoria K (22) 1994 Senior-K (14) POL Zakopane 4:27:06,0 1:58:09,2 09:10
200 212 Kastelik Wojciech M (178) 1981 Masters-M (84) GP (32) POL Kraków 4:27:33,3 1:58:36,5 09:11
201 171 Wesołowski Marcin M (179) 1970 Weteran1-M (14) POL Wksb Bielsko-biała 4:27:37,1 1:58:40,3 09:11
202 272 Żebracki Wojtek M (180) 1987 Senior-M (81) POL Prudnik 4:28:25,4 1:59:28,6 09:13
203 243 Gąsiorek Paweł M (181) 1974 Masters-M (85) GP (33) POL Chotomów 4:29:47,7 2:00:50,9 09:16
204 59 Kos Piotr M (182) 1989 Senior-M (82) POL Kobiernice 4:30:02,8 2:01:06,0 09:16
205 100 Gierszewski Maciek M (183) 1987 Senior-M (83) POL Załoga G Warszawa 4:30:04,0 2:01:07,2 09:16
206 258 Michalak Sławomir M (184) 1967 Weteran1-M (15) POL inzynier.eu nosi trailowe botki Pruszków 4:30:21,9 2:01:25,1 09:17
207 76 Czaja Daniel M (185) 1975 Masters-M (86) POL Warszawa 4:30:39,1 2:01:42,3 09:18
208 158 Grochowska Małgorzata K (23) 1970 Weteran1-K (1) POL Gdańsk 4:30:41,5 2:01:44,7 09:18
209 105 Dudziak Dorota K (24) 1986 Senior-K (15) GP (34) POL #AdamCzerwińskiTeam Kraków 4:30:42,4 2:01:45,6 09:18
210 239 Sowa-Lewandowska Katarzyna K (25) 1983 Senior-K (16) POL UKS Lider Siercza Wieliczka 4:30:42,4 2:01:45,6 09:18
211 156 Zawadzki Wiesław M (186) 1973 Masters-M (87) POL WKSB Brzoskwinia 4:30:59,0 2:02:02,2 09:18
212 204 Stykowski Robert M (187) 1977 Masters-M (88) GP (35) POL Maratończyk.pl Warszawa 4:31:55,9 2:02:59,1 09:20
213 157 Bielnik Darek M (188) 1983 Senior-M (84) POL Bielsko-Biała 4:32:16,7 2:03:19,9 09:21
214 138 Bartosz Marek M (189) 1979 Masters-M (89) GP (36) POL Kraków 4:33:34,3 2:04:37,5 09:24
215 229 Piasecki Piotr M (190) 1979 Masters-M (90) GP (37) POL T.G. Sokół Zakopane Piotrkow Trybunalski 4:33:57,2 2:05:00,4 09:24
216 286 Smiertka Przemyslaw M (191) 1981 Masters-M (91) POL Warszawa 4:36:04,3 2:07:07,5 09:29
217 285 Stawiński Piotr M (192) 1981 Masters-M (92) POL 12tri Warszawa 4:36:04,3 2:07:07,5 09:29
218 255 Garczyński Darek M (193) 1972 Masters-M (93) POL Katowice 4:36:48,9 2:07:52,1 09:30
219 246 Kopeć Paweł M (194) 1982 Senior-M (85) POL Rzeszowskie Gazele i Gepardy Majdan Królewski 4:37:26,2 2:08:29,4 09:32
220 260 Szkoła- Śnieżek Agnieszka K (26) 1983 Senior-K (17) POL Przyszłam popatrzeć Kraków 4:39:59,6 2:11:02,8 09:37
221 266 Markowska-Mikulska Halina K (27) 1983 Senior-K (18) POL Bochnia 4:40:06,4 2:11:09,6 09:37
222 173 Brozek Aleksander M (195) 1977 Masters-M (94) POL Trailrun Kraków 4:40:21,5 2:11:24,7 09:38
223 163 Trela Bartłomiej M (196) 1981 Masters-M (95) GP (38) POL Pokonajastme Tarnów 4:40:29,8 2:11:33,0 09:38
224 139 Majchrzak Marcin M (197) 1978 Masters-M (96) GP (39) POL DeloitteAdventure/PrzedwojewskiTeam Swarzędz 4:42:11,9 2:13:15,1 09:41
225 164 Dziwoki Marek M (198) 1972 Masters-M (97) POL Rybnik 4:42:30,5 2:13:33,7 09:42
226 88 Myszk Łukasz M (199) 1982 Senior-M (86) POL Kumple Sebana Gdynia 4:43:38,3 2:14:41,5 09:44
227 128 Kubkowski Mateusz M (200) 1990 Senior-M (87) POL Tarnowskie Góry 4:44:01,9 2:15:05,1 09:45
228 20 Łakomy Waldemar M (201) 1959 Weteran2-M (2) POL Buk 4:44:15,2 2:15:18,4 09:46
229 226 Morcinek Marcin M (202) 1978 Masters-M (98) GP (40) POL BLUSZCZA Katowice 4:44:41,5 2:15:44,7 09:46
230 67 Czarnecki Krzysztof M (203) 1978 Masters-M (99) POL Kraków 4:45:37,8 2:16:41,0 09:48
231 205 Moczulski Marcin M (204) 1975 Masters-M (100) POL Warszawa 4:45:39,0 2:16:42,2 09:48
232 232 Długosz-Stępniak Agnieszka K (28) 1988 Senior-K (19) POL Stay Insane Lublin 4:45:42,4 2:16:45,6 09:49
233 39 Pradziad Justyna K (29) 1997 Senior-K (20) POL KS MURZASICHLE MURZASICHLE 4:45:53,2 2:16:56,4 09:49
234 103 Kołodziej Marzena K (30) 1978 Masters-K (9) POL TriWawa Warszawa 4:45:53,2 2:16:56,4 09:49
235 147 Parwa Michał M (205) 1985 Senior-M (88) POL Magazyn Na Szczycie Dziekanowice 4:46:01,2 2:17:04,4 09:49
236 107 Janik Damian M (206) 1986 Senior-M (89) POL Łaziska Górne 4:46:22,0 2:17:25,2 09:50
237 185 Lacher Joanna K (31) 1995 Senior-K (21) POL Krzeszowice 4:46:53,3 2:17:56,5 09:51
238 261 Malina-Pachacz Małgorzata K (32) 1985 Senior-K (22) POL Rabka-Zdrój 4:47:10,7 2:18:13,9 09:52
239 18 Mitana Robert M (207) 1974 Masters-M (101) POL WOJOWNIK zakopane 4:47:25,5 2:18:28,7 09:52
240 1 Ziółek Marcin M (208) 1985 Senior-M (90) POL Kraków 4:47:47,1 2:18:50,3 09:53
241 209 Mrozek Tomasz M (209) 1987 Senior-M (91) POL Gorlice 4:49:04,8 2:20:08,0 09:56
242 240 Dziubecki Kamil M (210) 1984 Senior-M (92) GP (41) POL UltraSznurowka Team Piotrków Trybunalski 4:49:42,4 2:20:45,6 09:57
243 110 Malec Dawid M (211) 1989 Senior-M (93) POL Kraków 4:50:16,7 2:21:19,9 09:58
244 176 Błaut Alicja K (33) 1982 Senior-K (23) POL Smashing Pąpkins Warszawa 4:52:18,6 2:23:21,8 10:02
245 31 Jachymski Jacek M (212) 1959 Weteran2-M (3) POL Akademicki Klub Górski w Łodzi Łódź 4:53:37,9 2:24:41,1 10:05
246 36 Sędecki Piotr M (213) 1962 Weteran1-M (16) GP (42) POL biegam więc jestem skierniewice 4:53:59,3 2:25:02,5 10:06
247 16 Stawiński Piotr M (214) 1966 Weteran1-M (17) GP (43) POL Pro Patria Poznań 4:57:38,5 2:28:41,7 10:13
248 278 Czapski Piotr M (215) 1965 Weteran1-M (18) POL Warszawa 4:59:31,7 2:30:34,9 10:17
249 177 Wronka Artur M (216) 1974 Masters-M (102) POL Radzymin Run Team Radzymin 4:59:49,1 2:30:52,3 10:18
250 277 Pietrala Agata K (34) 1994 Senior-K (24) POL Chorzów 5:01:59,1 2:33:02,3 10:22
251 58 Serwatkiewicz Grzegorz M (217) 1983 Senior-M (94) POL Tłumaczów 5:05:00,9 2:36:04,1 10:28
252 98 Gierszewski Cezary M (218) 1967 Weteran1-M (19) POL Załoga G Olecko 5:05:11,7 2:36:14,9 10:29
253 106 Uber Marcin M (219) 1991 Senior-M (95) POL SportSalon Pruszcz Gdański 5:05:34,4 2:36:37,6 10:30
254 92 Sokołowski Krzysztof M (220) 1981 Masters-M (103) POL BSB Białystok 5:06:31,3 2:37:34,5 10:32
255 48 Płócienniczak Jakub M (221) 1975 Masters-M (104) GP (44) POL Dream Run Warszawa 5:09:06,8 2:40:10,0 10:37
256 175 Pałkowska Agata K (35) 1973 Masters-K (10) GP (45) POL Kraków 5:12:58,6 2:44:01,8 10:45
257 24 Górka Bogumił M (222) 1970 Weteran1-M (20) GP (46) POL Górka Team Szaflary 5:15:01,4 2:46:04,6 10:49
258 166 Stefaniuk Marzena K (36) 1981 Masters-K (11) POL Warszawa 5:15:11,4 2:46:14,6 10:49
259 167 Babiarz Andrzej M (223) 1974 Masters-M (105) POL Zielonka 5:15:11,5 2:46:14,7 10:49
260 44 Pasela Bartosz M (224) 1983 Senior-M (96) GP (47) POL Smashing pĄpkins / teamkrasus Warszawa 5:17:02,3 2:48:05,5 10:53
261 101 Golon Marlena K (37) 1975 Masters-K (12) POL Sicienko 5:23:47,7 2:54:50,9 11:07
262 97 Timofiejuk Paweł M (225) 1978 Masters-M (106) GP (48) POL Albatrosy Warszawa 5:24:37,8 2:55:41,0 11:09
263 117 Skalski Tomasz M (226) 1967 Weteran1-M (21) POL Warszawa 5:26:45,1 2:57:48,3 11:13
264 202 Zaporowski Marcin M (227) 1982 Senior-M (97) POL Warszawa 5:29:53,9 3:00:57,1 11:20
LIMIT 194 Gaczyński Mateusz M 1976 Masters-M POL Warszawa 5:30:21,9 3:01:25,1 11:21
LIMIT 115 Pochwała Justyna K 1981 Masters-K POL Natalia Tomasiak GórskiStyl Team Łowicz 5:34:11,7 3:05:14,9 11:29
LIMIT 37 Kaczmarek Marcin M 1985 Senior-M POL Łódź 5:34:50,8 3:05:54,0 11:30
LIMIT 187 Kosmala Bartosz M 1974 Masters-M GP POL Kraków 5:37:00,2 3:08:03,4 11:34
LIMIT 193 Szczerba Rafał M 1976 Masters-M POL Łódź 5:38:09,0 3:09:12,2 11:37
LIMIT 15 Michalski Ryszard M 1980 Masters-M POL Warszawa 5:38:30,5 3:09:33,7 11:37
LIMIT 12 Fajto Maciej M 1957 Weteran2-M POL KS Murzasichle Murzasichle 5:50:20,8 3:21:24,0 12:02
DNS 19 Bodurka Adam M 1992 Senior-M POL Zakopane
DNS 21 Kwiatkowski Piotr M 1986 Senior-M GP POL WTE I WEWTE / APS ENERGIA Samborzec
DNF 22 Zieliński Mateusz M 1986 Senior-M GP POL Bydgoszcz
DNS 27 Lewandowska Magdalena K 1985 Senior-K POL Ostrołęka
DNS 33 Winiarczyk-Jadach Beata K 1978 Masters-K GP POL TG Sokół Zakopane Kraków
DNS 54 Krajewska Klaudia K 1993 Senior-K POL Legionowo
DNF 65 Krężołek Anna K 1980 Masters-K POL Kraków
DNF 75 Tracz Łukasz M 1985 Senior-M POL Rzeszów
DNS 109 Świerad Dariusz M 1985 Senior-M POL ASICS FrontRunner Poland / CamelBak Modlniczka
DNS 137 Rabiej Paweł M 1986 Senior-M POL Grupa PRO Warszawa
DNF 152 Legoń Krzysztof M 1971 Weteran1-M POL Zakopane
DNS 188 Górecki Rafał M 1978 Masters-M GP POL Goorecki Team Leszno
DNS 210 Szurek Paulina K 1982 Senior-K POL Górski Styl Team Moderówka
DNS 211 Tabaszewska Karolina K 1981 Masters-K GP POL www.loveina.pl Zakopane
DNF 215 Jaworek Grzegorz M 1985 Senior-M POL MiG Team Warszawa
DNS 217 Pawęzka Mirosław M 1980 Masters-M GP POL Stay Insane Lublin
DNS 230 Stępniak Michał M 1983 Senior-M POL Stay Insane / BiegJem Lublin
DNS 241 Adamczyk Tomasz M 1967 Weteran1-M POL Lublin
DNS 288 Ners Maciek M 1979 Masters-M POL Kingrunner ULTRA Warszawa

BGTimeSport © 2015-2020