Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły

Wydarzenie:
Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
12.06.2021
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
29.1 km
Zgłoszonych:
290
Ukończyło:
264
Nieklasyfikowani:
26
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: Senior-M (Senior-M)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoCzasStratamin/km
1 126 Kubica Marcin M (1) 1999 Senior-M (1) POL Team Buff The North Face Bielsko-Biała 2:28:56,8 05:07
2 262 Łobodziński Piotr M (2) 1985 Senior-M (2) POL KS Prefbet-Sonarol Warszawa 2:34:13,1 05:16,3 05:17
3 238 Skupień Tomasz M (3) 1986 Senior-M (3) POL Lanckorona 2:37:05,8 08:09,0 05:23
4 52 Bachleda-Księdzularz Jakub M (5) 2001 Senior-M (4) POL Dynafit 2:48:42,7 19:45,9 05:47
5 26 Elantkowski Jan M (6) 2000 Senior-M (5) POL Dynafit 2:49:10,8 20:14,0 05:48
6 145 Wolski Jakub M (9) 1987 Senior-M (6) POL Strefa Przygód Łącko 2:54:24,4 25:27,6 05:59
7 160 Jura Rafał M (12) 1987 Senior-M (7) POL KGP Kraków 2:55:44,5 26:47,7 06:02
8 38 Pradziad Andrzej M (13) 1994 Senior-M (8) POL KS Murzasichle Murzasichle 2:55:59,5 27:02,7 06:02
9 136 Gutt Piotr M (14) 1994 Senior-M (9) POL KS Murzasichle Poronin 2:56:27,3 27:30,5 06:03
10 74 Małyga Grzegorz M (15) 1987 Senior-M (10) POL RMT Team PRO Wrocław 2:59:04,2 30:07,4 06:09
11 273 Wróblewski Robert M (16) 1987 Senior-M (11) POL Lublin 3:00:17,8 31:21,0 06:11
12 3 Kujawski Bartosz M (17) 1992 Senior-M (12) POL Grupetto Gorlice Gorlice 3:02:00,0 33:03,2 06:15
13 108 Chłanda Sebastian M (18) 1985 Senior-M (13) POL Grupetto Gorlice Gorlice 3:03:34,0 34:37,2 06:18
14 131 Knap Mateusz M (21) 1996 Senior-M (14) POL Dynafit Katowice 3:04:21,5 35:24,7 06:20
15 55 Mazan Piotr M (22) 1982 Senior-M (15) POL Finisz Rymanów Krosno 3:04:27,7 35:30,9 06:20
16 118 Pawlikowski Michał M (25) 1992 Senior-M (16) POL Gliczarow Dolny 3:05:07,1 36:10,3 06:21
17 56 Badowski Aleksander M (26) 1984 Senior-M (17) POL Team Mountain Fuel Polska Warszawa 3:07:27,8 38:31,0 06:26
18 222 Wiśniewski Piotr M (27) 1983 Senior-M (18) POL Dynafit/Tuttu.pl Będzin 3:09:36,1 40:39,3 06:30
19 4 Galas Karol M (28) 1989 Senior-M (19) POL Grupetto Gorlice Gorlice 3:09:40,5 40:43,7 06:31
20 172 Horzela Błażej M (29) 1989 Senior-M (20) POL Chorzów 3:09:42,4 40:45,6 06:31
21 253 Kostela Piotr M (31) 1987 Senior-M (21) POL Wataha Nowy targ 3:11:59,9 43:03,1 06:35
22 144 GAWLIK SŁAWEK M (32) 1984 Senior-M (22) GP (4) POL DYNAFIT TEAM POLAND kraków 3:13:22,2 44:25,4 06:38
23 146 Bednarz Jakub M (34) 1982 Senior-M (23) POL DRUŻYNA SZPIKU/Bieganie naSzczytach Zakopane 3:15:15,9 46:19,1 06:42
24 46 Boniec Radosław M (35) 1991 Senior-M (24) POL Żary 3:15:31,8 46:35,0 06:43
25 53 Bieliński Maciek M (36) 1986 Senior-M (25) GP (6) POL Warszawa 3:16:03,0 47:06,2 06:44
26 259 Dembski Paweł M (37) 1982 Senior-M (26) GP (7) POL Przedwojewski Team/ratemytrail.com Skórzewo 3:16:32,7 47:35,9 06:45
27 102 Ceberak Bartosz M (38) 1988 Senior-M (27) POL Rzeszów 3:18:48,0 49:51,2 06:49
28 257 Stańco Paweł M (41) 1991 Senior-M (28) POL Przedwojewski Mountain Team Zwardoń 3:20:17,3 51:20,5 06:52
29 122 Duda Konrad M (43) 1984 Senior-M (29) POL My Endurance Coaching Team Kraków 3:20:30,1 51:33,3 06:53
30 32 Trąmpczyński Jakub M (48) 1987 Senior-M (30) POL Ahojbaby.pl Warszawa 3:21:56,0 52:59,2 06:56
31 93 Żyła Sebastian M (51) 1993 Senior-M (31) POL SCI Górscy Entuzjaści Kończyce Małe 3:22:48,4 53:51,6 06:58
32 234 Kopyczok Michał M (55) 1985 Senior-M (32) GP (10) POL Dabex Bolt Siemianowice Śląskie 3:26:40,7 57:43,9 07:06
33 242 Lemański Damian M (61) 1990 Senior-M (33) POL Rąbień 3:30:28,0 1:01:31,2 07:13
34 236 Pawlica Paweł M (62) 1989 Senior-M (34) GP (12) POL Kraków 3:30:52,3 1:01:55,5 07:14
35 244 Kowalczyk Andrzej M (66) 1987 Senior-M (35) POL Łekno 3:32:17,5 1:03:20,7 07:17
36 28 Wieczorek Łukasz M (67) 1984 Senior-M (36) GP (14) POL Natural Born Runners Team Dąbrówka 3:33:34,8 1:04:38,0 07:20
37 116 Klusek Mateusz M (69) 1989 Senior-M (37) POL Kraków 3:34:19,2 1:05:22,4 07:21
38 180 Majchrzak Julian M (70) 1988 Senior-M (38) POL Team ZabieganeDni Warszawa 3:34:25,4 1:05:28,6 07:22
39 143 Morawiec Piotr M (71) 1995 Senior-M (39) POL Kraków 3:34:33,0 1:05:36,2 07:22
40 17 Czarnota Piotr M (72) 1984 Senior-M (40) POL obozybiegowe.pl Warszawa 3:34:50,8 1:05:54,0 07:22
41 248 Streich Tomasz M (77) 1992 Senior-M (41) POL Wrocław 3:36:46,7 1:07:49,9 07:26
42 40 Gurgul Sebastian M (78) 1982 Senior-M (42) GP (15) POL Aromat Nóg Kraków 3:36:54,5 1:07:57,7 07:27
43 135 Rowinski Michał M (81) 1984 Senior-M (43) POL Ultrafun ML Lubawa 3:40:18,1 1:11:21,3 07:34
44 96 Luźniak Damian M (83) 1989 Senior-M (44) POL SCI Górscy Entuzjaści Pogwizdów 3:40:56,3 1:11:59,5 07:35
45 282 Kopszak Piotr M (84) 1991 Senior-M (45) POL Wrocławski Klub Wysokogórski Wrocław 3:40:57,5 1:12:00,7 07:35
46 223 Krzysztoń Marcin M (89) 1983 Senior-M (46) POL Lasy 3:42:53,5 1:13:56,7 07:39
47 252 Gamrot Filip M (90) 1991 Senior-M (47) POL Kraków 3:42:59,3 1:14:02,5 07:39
48 89 Czernik Krzysztof M (91) 1990 Senior-M (48) POL Ks Kandahar Rybnik 3:43:25,4 1:14:28,6 07:40
49 47 Werner Kamil M (92) 1984 Senior-M (49) POL Biegam na Tarchominie Warszawa 3:44:29,2 1:15:32,4 07:42
50 104 Kołodziej Andrzej M (94) 1988 Senior-M (50) POL TriWawa Warszawa 3:45:37,5 1:16:40,7 07:45
51 281 Muszyński Maciej M (95) 1988 Senior-M (51) POL BieGramy Warszawa 3:45:55,9 1:16:59,1 07:45
52 247 Mirkiewicz Marcin M (96) 1989 Senior-M (52) POL Czeladź 3:46:23,3 1:17:26,5 07:46
53 86 Sobieraj Grzegorz M (98) 1982 Senior-M (53) POL Kumple Sebana Gdynia 3:46:29,5 1:17:32,7 07:46
54 91 Grzegorczyk Michał M (100) 1985 Senior-M (54) POL Stalowa Wola 3:47:10,5 1:18:13,7 07:48
55 254 Maj Grzegorz M (101) 1986 Senior-M (55) POL Kraków 3:47:40,9 1:18:44,1 07:49
56 35 Pyzik Krzysztof M (103) 1988 Senior-M (56) POL VegeSlonik Team/ Fizjobiegacze Szcz Świnoujście 3:48:20,8 1:19:24,0 07:50
57 50 Mentel Marcin M (106) 1983 Senior-M (57) POL Dream Run Warszawa 3:48:45,4 1:19:48,6 07:51
58 237 Skiba Maciej M (107) 1992 Senior-M (58) POL Gor3ca Team/Skibasport.pl Wałbrzych 3:49:05,7 1:20:08,9 07:52
59 225 Falandysz Piotr M (115) 1990 Senior-M (59) POL Kraków 3:51:27,7 1:22:30,9 07:57
60 279 Żmijewski Tomasz M (126) 1988 Senior-M (60) POL Wrocław 3:56:32,7 1:27:35,9 08:07
61 51 Masiarczyk Rufin M (129) 1982 Senior-M (61) POL Jaworzno 3:57:48,3 1:28:51,5 08:10
62 267 Mikulski Michał M (130) 1984 Senior-M (62) POL Bochnia 3:58:14,6 1:29:17,8 08:11
63 213 Bąkiewicz Błażej M (132) 1982 Senior-M (63) POL Smashing Pąpkins Gdańsk 3:58:46,4 1:29:49,6 08:12
64 62 Klima Adam M (135) 1990 Senior-M (64) POL RUNHOGS Tychy Tychy 4:00:18,6 1:31:21,8 08:15
65 219 Popiel Andrzej M (137) 1985 Senior-M (65) POL popsmart.pl Kraków 4:01:54,8 1:32:58,0 08:18
66 165 STEC KRZYSZTOF M (142) 1982 Senior-M (66) GP (26) POL Salt Runners Bochnia Nowy Wiśnicz 4:05:18,8 1:36:22,0 08:25
67 276 Mrówczyński Szymon M (144) 1994 Senior-M (67) POL Toruń 4:06:01,3 1:37:04,5 08:27
68 2 Gurgul Mateusz M (145) 1986 Senior-M (68) POL Aromat Nóg Kraków 4:08:09,1 1:39:12,3 08:31
69 123 Ciepły Maciej M (150) 1990 Senior-M (69) POL Wrocław 4:09:58,6 1:41:01,8 08:35
70 182 Stepniowski Sebastian M (151) 1986 Senior-M (70) POL Torpeda Tarnobrzeg Warszawa 4:10:11,6 1:41:14,8 08:35
71 289 Cierlak Przemysław M (153) 1991 Senior-M (71) POL Brzyski Tri Team Kraków 4:12:29,9 1:43:33,1 08:40
72 150 Wójcik Ziemowit M (154) 1987 Senior-M (72) GP (30) POL UltraPrawnik Chorzów 4:13:12,4 1:44:15,6 08:42
73 43 Garstka Mariusz M (158) 1989 Senior-M (73) POL Kraków 4:15:39,0 1:46:42,2 08:47
74 280 Błaszczak Łukasz M (159) 1982 Senior-M (74) POL Wrocław 4:16:47,2 1:47:50,4 08:49
75 68 Gawron Tomasz M (160) 1982 Senior-M (75) POL Lubsko 4:17:01,5 1:48:04,7 08:49
76 133 Smoliński Piotr M (165) 1983 Senior-M (76) POL Kuleszówka 4:18:38,5 1:49:41,7 08:53
77 71 Zaworski Tomasz M (166) 1988 Senior-M (77) POL Wrocław 4:21:53,8 1:52:57,0 08:59
78 23 Chlipała Marek M (173) 1990 Senior-M (78) POL Jastrzębie-Zdrój 4:24:57,9 1:56:01,1 09:06
79 82 Marczak Michał M (176) 1985 Senior-M (79) POL 12tri Warszawa 4:26:02,2 1:57:05,4 09:08
80 290 Kasperczyk Michał M (177) 1990 Senior-M (80) POL Brzyski Tri Team Proszowice 4:26:46,8 1:57:50,0 09:10
81 272 Żebracki Wojtek M (180) 1987 Senior-M (81) POL Prudnik 4:28:25,4 1:59:28,6 09:13
82 59 Kos Piotr M (182) 1989 Senior-M (82) POL Kobiernice 4:30:02,8 2:01:06,0 09:16
83 100 Gierszewski Maciek M (183) 1987 Senior-M (83) POL Załoga G Warszawa 4:30:04,0 2:01:07,2 09:16
84 157 Bielnik Darek M (188) 1983 Senior-M (84) POL Bielsko-Biała 4:32:16,7 2:03:19,9 09:21
85 246 Kopeć Paweł M (194) 1982 Senior-M (85) POL Rzeszowskie Gazele i Gepardy Majdan Królewski 4:37:26,2 2:08:29,4 09:32
86 88 Myszk Łukasz M (199) 1982 Senior-M (86) POL Kumple Sebana Gdynia 4:43:38,3 2:14:41,5 09:44
87 128 Kubkowski Mateusz M (200) 1990 Senior-M (87) POL Tarnowskie Góry 4:44:01,9 2:15:05,1 09:45
88 147 Parwa Michał M (205) 1985 Senior-M (88) POL Magazyn Na Szczycie Dziekanowice 4:46:01,2 2:17:04,4 09:49
89 107 Janik Damian M (206) 1986 Senior-M (89) POL Łaziska Górne 4:46:22,0 2:17:25,2 09:50
90 1 Ziółek Marcin M (208) 1985 Senior-M (90) POL Kraków 4:47:47,1 2:18:50,3 09:53
91 209 Mrozek Tomasz M (209) 1987 Senior-M (91) POL Gorlice 4:49:04,8 2:20:08,0 09:56
92 240 Dziubecki Kamil M (210) 1984 Senior-M (92) GP (41) POL UltraSznurowka Team Piotrków Trybunalski 4:49:42,4 2:20:45,6 09:57
93 110 Malec Dawid M (211) 1989 Senior-M (93) POL Kraków 4:50:16,7 2:21:19,9 09:58
94 58 Serwatkiewicz Grzegorz M (217) 1983 Senior-M (94) POL Tłumaczów 5:05:00,9 2:36:04,1 10:28
95 106 Uber Marcin M (219) 1991 Senior-M (95) POL SportSalon Pruszcz Gdański 5:05:34,4 2:36:37,6 10:30
96 44 Pasela Bartosz M (224) 1983 Senior-M (96) GP (47) POL Smashing pĄpkins / teamkrasus Warszawa 5:17:02,3 2:48:05,5 10:53
97 202 Zaporowski Marcin M (227) 1982 Senior-M (97) POL Warszawa 5:29:53,9 3:00:57,1 11:20
LIMIT 37 Kaczmarek Marcin M 1985 Senior-M POL Łódź 5:34:50,8 3:05:54,0 11:30
DNS 19 Bodurka Adam M 1992 Senior-M POL Zakopane
DNS 21 Kwiatkowski Piotr M 1986 Senior-M GP POL WTE I WEWTE / APS ENERGIA Samborzec
DNF 22 Zieliński Mateusz M 1986 Senior-M GP POL Bydgoszcz
DNF 75 Tracz Łukasz M 1985 Senior-M POL Rzeszów
DNS 109 Świerad Dariusz M 1985 Senior-M POL ASICS FrontRunner Poland / CamelBak Modlniczka
DNS 137 Rabiej Paweł M 1986 Senior-M POL Grupa PRO Warszawa
DNF 215 Jaworek Grzegorz M 1985 Senior-M POL MiG Team Warszawa
DNS 230 Stępniak Michał M 1983 Senior-M POL Stay Insane / BiegJem Lublin

BGTimeSport © 2015-2020